Ultimate magazine theme for WordPress.

رد کردن خواستگار به دلیل نداشتن پرده بکارت بر اثر خودارضایی

 پرده بکارت

رد کردن خواستگار به دلیل نداشتن پرده بکارت

پرسش: دختری 22 ساله هستم که 8 سال دچار خود ارضایی بودم تا این که حدود 3 ساله ترک کردم ولی عواقبش هنوز هم برام مونده. نمیدونم چرا. بذار واضح تر بگم من الان پرده بکارت ام رو از دست دادم و خواستگارهای خوبی هم دارم ولی به همشون جواب رد میدم و هر موقع که مادر و پدرم سؤال می کنند جواب قطعی به آنها نمیدم. داستان من از اون موقعی شروع شد که بر اثر کنجکاوی، خودارضایی کردم و با موزی عمل دخول را انجام دادم و قطره خونی از من خارج شد ولی الان نمیدونم باید چیکار کنم. یعنی من تا آخر عمر بدبخت شدم؟
توجه: جهت کسب اطلاعات در زمینه خود ارضایی، آسیب ها و درمان‌ آن به لینک خود ارضایی، آسیب ها و درمان‌های آن مراجعه کنید.

پاسخ اجمالی:
در مورد اینکه پرده بکارت ات رو از دست داری چند تا کار میتونی انجام بدی:
1- اولین کار و کم خسارت ترین اون اینه که با مرجع تقلیدت در میون بذاری و اگه اجازه ترمیم میده این کار رو انجام بدی. در این صورت دیگه با خواستگارهایی که به صورت سنتی میان هم مشکلی نخواهی داشت. بلکه تنها مسئله ای که میمونه بین خودت و خدای خودته که باید حلش کنید.
2- اگه آشنایی شما غیر سنتی باشه مثل همین موردی که برات پیش اومده، بهترین راه اینه که بعد از مدتی آشنایی و قبل از اینکه ایشون بیاد خواستگاری این مسئله رو به یه نحوی بهش بگی و بگی که واقعا از کاری که کردی پشیمونی(البته اگه واقعا پشیمونی). چون اگه طرف بدون اطلاع از این مسئله بیاد جلو و تا یه مرحله ای پیش بره و بعد بفهمه، هم برای اون بد میشه و هم برای شما و ممکنه حتی به خاطر کاری که شما کردی سر و صدا راه بندازه و آبروی شما رو هم ببره. لذا بهتره قبل از اینکه طرف بیاد خواستگاری بهش بگی.

پاسخ تفصیلی:
خواهر محترم، وضعیت دشوار و سخت شما را درک می کنیم و امیدواریم که این مکاتبه برای شما مفید باشد.
خواهر ارجمند، شما مرتکب گناهی شده اید که راه خروج از بار معنوی و روحی آن، توبه و بازگشت به سوی پرودگار است؛ پشیمانی شما از گذشته و عهد بستن با خدای غفار و کریم، برای عدم تکرار گذشته، مرهمی بر آلام روحی شما خواهد بود، اما از دست رفتن پرده بکارت شما در اثر گناه خودارضایی بوده است و نه یک رابطه نامشروع؛ پس در این صورت شما به هیچ وجه نباید احساس ناپاکی داشته باشید و طبق نظر برخی از مراجع شما باکره محسوب می گردید و باید مثل یک دختر باکره عمل نمایید(در این زمینه نظر مرجع تقلیدتان را از ایشان سوال نمایید).

در رابطه با زندگی آینده، اکنون که از گذشته خود پشیمان بوده و توبه کرده اید، بهترین کار این است که به زندگی روزمره و عادی خود بپردازید؛ تحصیل، هنر، روابط فامیلی، … و هرگاه که خواستگاری برایتان آمد، با بررسی شرایط، نسبت به خواستگاری او پاسخ دهید. در این مورد نکاتی مطرح می باشد، لطفاً به آنها توجه فرمایید:
1- در اولین گام به یک پزشک متخصص زنان (خانم) مراجعه نمایید، تا او با یک معاینه سطحی، وضعیت شما را مشخص نماید، یادتان باشد که اظهار نظر در رابطه با پرده بکارت ، یک کار تخصصی است و نظر خود فرد یا افراد عادی در این زمینه هیچ اعتباری ندارد.
2- گفتن حقیقت به خواستگار، یعنی اینکه پرده بکارت تان را از دست داده اید، و اینکار لزومی ندارد.
3- از لحاظ شرعی شما دختری پاک محسوب می گردید، چرا که هیچ گونه رابطه جنسی نداشته اید.
4- خواستگاری که به پرده بکارت اهمیت زیادی می دهد و پی گیر این موضوع می باشد، طبعاً مورد مناسبی برای شما نخواهد بود و بهتر است که با یک بهانه او را منصرف نمایید، اما اگر فردی، نسبت به این مسأله حساس نبود، بهتر است که به خواستگاری او پاسخ مثبت دهید.
5- در رابطه با ترمیم پرده بکارت نیز جهت آگاهی شما این بحث را مورد بررسی قرار می دهیم :
از لحاظ فقهی اکثر مراجع عظام تقلید این عمل را حرام می دانند و فقط برخی از مراجع می فرمایند، اگر انجام این عمل برای دختر ضروری باشد، می تواند انجام دهد.
از لحاظ قانونی این عمل جراحی مورد تایید قانون نمی باشد، بنابراین انجام این عمل هزینه مالی مشخصی نداشته و هر پزشکی طبق میل خود هزینه می گیرد و انجام این عمل نیز به صورت پنهانی صورت می گیرد.
پزشکان متخصص و یا پزشک قانونی در شرایط خاص می توانند تشخیص دهند که پرده بکارت یک دختر، ترمیم شده است.
6- به هر ترتیب اگر شما خواستگاری داشتید که با در نظر گرفتن شرایط به او پاسخ مثبت دادید، پس از آن در هر مرحله ای از مراحل خواستگاری تا ازدواج که یقین پیدا کردید، امور به گونه ای دارد پیش می رود که ممکن است ماجرا فاش شود، بهترین کار این است که بدون مطرح کردن ماجرا و با یک بهانه ازدواج را بر هم بزنید، چرا که به هر حال مطرح کردن یک گناه، تبعاتی منفی خواهد داشت، چرا که هم از لحاظ شرعی اعتراف به گناه در نزد غیر خدا صحیح نمی باشد و هم اینکه ممکن است، فرد مذکور پس از آگاهی از راز شما، بخواهد از شما سوء استفاده یا اخاذی نماید.
7. به هر ترتیب اگر به عقد مردی در آمدید و پس از مدتی او به نداشتن پرده بکارت پی برد، اگر حرف شما را مبنی بر اینکه شما رابطه نداشته اید و از دست دادن بکارت یک اتفاق بوده است، را باور نکرد، در این صورت پزشکی قانونی توان تشخیص این مساله را دارد و می تواند عدم رابطه و عدم دخول آلت را تایید کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضایی، آسیب ها و درمان‌ آن به لینک خود ارضایی، آسیب ها و درمان‌های آن مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

avatar
  اشتراک  
اطلاع از