فیلم فوق سری

فیلم فوق سری

در اطراف پایگاه نظامی فوق سری آمریکا چه می‌گذرد! فیلم

نظریه‌پردازان توطئه با استناد به عکسی که توسط نرم‌افزار گوگل ارث تهیه کرده‌اند، از فعالیت‌های مشکوک در اطراف یک پایگاه فوق سری آمریکا خبر داده‌اند.

باشگاه خبرنگاران: دو بلاگر یوتیوب مدعی شدند با استفاده از نرم‌افزار گوگل ارث سازه‌ای عجیب را در اطراف یکی از پایگاه‌های نظامی فوق‌سری آمریکا پیدا کرده‌اند. بلیک و برت که کانال یوتیوب hi dphaseofmoo را اداره می‌کنند، این سازه را در اطراف پایگاه ادواردز که یک پایگاه نظامی فوق‌سری در ایالت نوادای آمریکا است و به ناحیه ۵۱ معروف است، پیدا کرده‌اند.

در تصویری که این دو با کمک نرم‌افزار گوگل ارث تهیه کرده‌اند، یک شی مرموز در داخل یک گودال بزرگ دیده می‌شود. این شی عجیب که بلند و باریک است، در وسط این دهانه قابل مشاهده است. در ویدئویی که آنها در کانال یوتیوب خود منتشر کرده‌اند، بلیک با بزرگنمایی روی این تصویر عجیب در توضیحی می‌گوید: نظریه‌پردازان توطئه اکنون از خود بی‌خود خواهند شد. این شی شاید نوعی لوله یا یک برج ساخته شده در یک دهانه در نزدیکی ناحیه ۵۱ باشد.

این ویدئو که در تاریخ ۱۳ دسامبر بر روی یوتیوب قرار گرفت تاکنون بیش از ۱۹۳۳۰ بازدیدکننده داشته است. انتشار این ویدئو واکنش برخی از کاربران را نیز به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: سازه‌های زیرزمینی در ناحیه ۵۱ موجب شگفتی من نمی‌شود. همچنین یک کاربر دیگر در کامنت دیگری نوشت: فکر می‌کنم این دهانه و شی عجیب وسط آن به جایی ختم می‌شود که در آن تجهیزات سنگین و گران‌قیمتی وجود دارد.

گفتنی است؛ ناحیه ۵۱ یک پایگاه نظامی فوق سری آمریکا است که در صحرای نوادا واقع شده و برای دهه‌ها مورد توجه نظریه‌پردازان وجود فرازمینی‌ها بوده است.

برخی بر این باورند که ناسا فیلم فرود سال ۱۹۶۹ روی ماه را در این پایگاه ساخته است. همچنین بنا به باور برخی دیگر از نظریه‌پردازان توطئه، یک یا دو موجود فضایی زنده و همچنین اجساد چند موجود فضایی دیگر که سفینه آنها در روزوول آمریکا سقوط کرده بود، در این پایگاه نگهداری می شود.

فیلم فوق سری

نظر شما در مورد این پست “فیلم فوق سری” چیست؟

دکمه بازگشت به بالا