نمونه سوال جغرافی دهم نوبت اول

نمونه سوال جغرافی دهم نوبت اول

نمونه سوالات جغرافیا دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

نمونه سوالات امتحانی جغرافیا دهم نوبت اول (تمامی رشته ها) با جواب

نام درس :  جغرافیا  | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : _

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دهم انسانی

نمونه سوالات جغرافیا دهم نوبت اول – جغرافیا از جمله دروس مشترک بین رشته های نظری پایه دهم می باشد. ما نیز در ادامه همین مطلب برای کاربران از درس جغرافیا دهم نمونه سوالات برای نوبت اول (دی ماه) گردآوری کرده ایم که به همراه پاسخنامه می باشد و می توانید در ادامه همین مطلب بصورت مستقیم از وبسایت نمره یار دریافت کرده و برای امتحانات آمادگی بهتری کسب کنید.

این نمونه سوالات که در ادامه مطلب قابل دریافت است به شما کمک می کند تا با چارچوب امحان جغرافیا دهم نوبت اول آشنا شوید و خود را برای امتحان این درس بهتر آماده کنید. دانش آموزان دهم رشته انسانی توجه داشته باشند که این درس جزء دروس اختصاصی آنهاست و باید بر روی این درس تمرکز ویژه ای داشته باشند چرا که آزمون ورودی دانشگاه ها نیز از این درس برای دانش آموزان رشته انسانی سوالاتی طرح می شود.

البته ما در نمره یار برای شما کاربران جزوه آموزشی جغرافیا دهم را گردآوری کرده ایم که می توانید در کنار جزوه ی معلم این جزوه را نیز مطالعه نموده و با آمادگی بالاتری در امتحان این درس حاضر شوید. این نمونه سوالات بصورت درس به درس می باشد و پوشش دهنده ی تمامی مباحث جغرافیا دهم نوبت اول می باشد.

همچنین در کنار این نمونه سوالات برای شما کاربران گرامی سوالات امتحانی دیگری نیز گردآوری کرده ایم که در ادامه ی همین مطلب لینک های آن را قرار داده ایم و با مراجعه به مطلب مورد نظر می توانید به امتحانات بیشتری دسترسی داشته باشید و برای امتحانات آمادگی لازم را کسب کنید.

بارم بندی درس جغرافیا در امتحانات دی ماه و خرداد ماه

دبیران محترم توجه داشته باشند که بارم بندی این درس بصورت بالا می باشد و باید نمونه سوال طراحی شده توسط شما استاندارد بارم بندی مذکور را داشته باشند.

همانطور که می دانید امتحانات نوبت اول از نصف کتاب خواهد بود و دانش آموزان دهمی برای کسب موفقیت در دروس حتما باید مطالعه ی خوب و جامعی بر روی نصف کتاب داشته باشند.

همانطور که گفته شد این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه می باشد تا بتوانید هر سوال را بصورت جداگانه تجزیه و تجلیل کرده و با فرم پاسخ دادن به سوالات امتحانی جغرافیا ی ایران دهم نوبت اول دیماه آشنا شوید.

اطلاعات فایل :

لینک مربوط :

لینک دانلود سوالات امتحانی جغرافیا دهم بصورت PDF در قسمت زیر قرار گرفته است و می توانید دریافت کنید.

موفق و پیروز باشید. 🙂

توجه : لیست دانلود بروزرسانی خواهد شد و نمونه سوالات دیگری نیز قرار خواهد گرفت.

حمایت مالی از نمره یار

ترافیک سایت نمره یار بصورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

در صورت نارضایتی مولف این اثر، این مطلب فورا از وبسایت حذف خواهد شد.

نمونه سوالات نوبت اول جغرافی دهم

نمونه سوال درس مورد نظر خود را انتخاب کنید

نمونه سوال جغرافی دهم نوبت اول

نظر شما در مورد این پست “نمونه سوال جغرافی دهم نوبت اول” چیست؟

دکمه بازگشت به بالا