خانواده زیبا کرمعلی

خانواده زیبا کرمعلی

عکس زیبا کرمعلی و همسرش بیوگرافی زیبا کرمعلی بازیگر فیلم لاتاری نمکستان : زیبا کرمعلی بازیگر جوان و با استعداد کشورمان در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۳۷۵ در کرج متولد شد. وی در حال حاضر ۲۲ سال سن دارد و مجرد است. این بازیگر جوان در کنکور سراسری رتبه ۸ کشور و ۲ منطقه را آورد. …

عکس زیبا کرمعلی و همسرش بیوگرافی زیبا کرمعلی بازیگر فیلم لاتاری

نمکستان : زیبا کرمعلی بازیگر جوان و با استعداد کشورمان در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۳۷۵ در کرج متولد شد. وی در حال حاضر ۲۲ سال سن دارد و مجرد است. این بازیگر جوان در کنکور سراسری رتبه ۸ کشور و ۲ منطقه را آورد. وی دوره سه ساله دبیرستان را در رشته ی ریاضی فیزیک درس خواند سپس در دوره پیش دانشگاهی رشته خود را به هنر تغییر داد. زیبا کرمعلی هم اکنون دانشجوی سال آخر لیسانس رشته سینما از دانشگاه هنر تهران می باشد.

همسر زیبا کرمعلی : 

زیبا کرمعلی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

خانواده زیبا کرمعلی :

زیبا کرمعلی بازیگر جوان و خوش ذوق کشورمان در یک خانواده ی ۴ نفره زندگی می کند. وی یک برادر کوچکتر از خود دارد. وی در مصاحبات خود گفته است : وقتی که برای فیلم لاتاری انتخاب شدم پدرم فکر نمی کرد که موضوع جدی باشد تا اینکه پروژه جدی شد و گفتند که قرار است نقش اول فیلم را بازی کنم راستش کمی ترسیده بودم چرا که تا به حال در فیلم یا تئاتری بازی نکرده بودم و پدرم هم چندان رضایت نداشت تا اینکه با گفت و گو و تعامل با من و آشنایی بیشتر با شرایط کار ، رضایت پیدا کرد.

تحصیل زیبا کرمعلی :

زیبا کرمعلی که به تازگی با ایفای نقش در فیلم سینمایی لاتاری دیده شد در مورد تحصیلش اینطور گفت : متاسفانه در آن زمان رشته سینما در کرج برای دختران ارائه نمی شد و برای همین مجبور شدم برای رسیدن به رتبه بهتر در کنکور هنر ، یکی از رشته های نظری را انتخاب کنم نهایتاً رشته ریاضی را انتخاب کردم و بعد از گرفتن دیپلم ریاضی با معدل ۱۹.۹۵ به رشته هنر تغییر رشته دادم و معدل پیش دانشگاهی ام در رشته هنر ۱۹.۷۶ شد.

سابقه فعالیت زیبا کرمعلی :

زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین در فیلم سینمایی لاتاری  از سن ۱۲ سالگی به نوشتن و بازیگری علاقه داشت و با اسمی مستعار در وبلاگ شخصی خود داستان های کوتاه و بلند می نوشت. وی جسارت کافی جهت گسترده کردن خواننده های نوشته های خود را نداشت اما در نهایت تصمیم گرفت رشته ی سینما را به عنوان رشته ی تحصیلی خود انتخاب کند.

زیبا کرمعلی پس از کنکور و قبولی در دانشگاه هنر تهران در محیط های هنری و ادبی فعالیت میکرد تا اینکه در سال ۱۳۹۵ عوامل فیلم ماجرای نیمروز برای همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه حضور پیدا کردند و زیبا کرمعلی از همین طریق با آقای محمد حسین مهدویان کارگردان فیلم نیمروز آشنا شد. آقای مهدویان وی را به عنوان نقش اصلی فیلم جدیدش لاتاری انتخاب نمود و زیبا کرمعلی که تا آن موقع هیچ تجربه ی بازیگری در تئاتر و تلویزیون را نداشت نقش اصلی فیلم لاتاری را ایفا کرد.

وی در یکی از مصاحبات خود این طور گفته است : من تمرین های بازیگری را از صفر بازیگری حتی فن بیان را با ابراهیم امینی فیلمنامه نویس فیلم شروع کردم تا بتوانم بازی قابل قبولی ارائه بدم خلاصه اینکه تمرینات من با آقای امینی و هاشمی شروع شد صادقه بگویم شاید مدت ها طول کشید تا یخ من جلوی این دو فرد آب شود! روزی هم که قرار شد ساعد سهیلی را برای اولین بار ببینم خیلی نگران بودم و استرس زیادی داشتم اما وقتی که متن را در دست گرفتیم و شروع به خواندن کردیم تمام استرس و نگرانی من دور ریخته شد و دیگر نشانی از ترس نبود البته برخورد دوستان و گرم ساعد سهیلی به شدت مؤثر بود.

صفحه اینستاگرام زیبا کرمعلی :

زیبا کرمعلی در اینستاگرام با آی دی zibaka amali@ فعالیت می کند.

عکس های شخصی و دیده نشده زیبا کرمعلی

عکس های دیده نشده زیبا کرمعلی

عکس های زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی

عکس پشت صحته فیلم لاتاری

عکس زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی در فیلم لاتاری

عکس های شخصی زیبا کرمعلی

عکس زیبا کرمعلی در اولین اکران مدرمی فیلم لاتاری

زیبا کرمعلی و جواد عزتی در اکران مردمی فیلم لاتاری

عکس شخصی زیبا کرمعلی

عکس های شخصی زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین در فیلم لاتاری

عکس های دیده نشده زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین

عکس زیبا کرمعلی و دخترخاله اش

عکس هنری زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین

عکس های شخصی زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین در فیلم سینمایی لاتاری

بیوگرافی زیبا کرمعلی و همسرش عکس های زیبا کرمعلی و خانواده اش

منبع : نمکستان

بیوگرافی محسن کیایی و همسرش سهیلا امیرحسینی

  بیوگرافی محسن کیایی (Mohse Kiaei) بازیگر و همسرش سهیلا امیرحسینی با عکس دخترش رز و ناگفته های زندگی او را می خوانید   بیوگرافی محسن کیایی و همسرش     محسن کیایی متولد ۶ شهریور ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر و نویسنده است   تحصیلکرده ناتمام رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که …

خانواده زیبا کرمعلی

نظر شما در مورد این پست “خانواده زیبا کرمعلی” چیست؟

دکمه بازگشت به بالا