برنامه ی پلیس من

برنامه ی پلیس من

دانلود برنامه پلیس من

.my ex p li e-heigh : 30px !impo a ; fo -size: 17px; . opdeskpaypaddi g- op:30px @media o ly sc ee a d (max-wid h: 768px) .cha g ma gi – op:20px; display:block !impo a .cha g_desk op ma gi – op:20px; display: o e !impo a @media (max-wid h:1008px) . o esp display: o e !impo a .fo m-co ol wid h: au o !impo a ; bo de – adius: 0px .i e -co e box ma gi -bo om: 15px !impo a .ali k img max-wid h: 100% !impo a ; wid h: au o !impo a ; heigh : au o !impo a .ali k h2 colo : gb(58, 109, 151); fo -size: 16px; ma gi -bo om: 20px .ali k h3 fo -size: 15px; colo : gb(58, 109, 151); ma gi -bo om: 20px .ali k h4 fo -size: 14.5px; colo : gb(58, 109, 151); ma gi -bo om: 20px .ali k h5 fo -size: 14px; colo : gb(58, 109, 151); ma gi -bo om: 20px .ali k h6 fo -size: 13.5px; colo : gb(58, 109, 151); ma gi -bo om: 20px .ali k p li e-heigh : 27px .ali k a fo -size: 15px .shoa backg ou d: gb(249, 249, 249) o e epea sc oll 0% 0%; ex -alig : ce e ; paddi g: 30px 10px; fo -weigh : bold; fo -size: 23px; ma gi -bo om: 20px; li e-heigh : 32px; colo : gb(58, 109, 151); ma gi – op: 20px .e d bo de : 1px solid gb(220, 222, 181); backg ou d-colo : gb(254, 255, 232); paddi g: 10px; ma gi : 10px 0px; li e-heigh : 1.5; .slo fo -size: 50px; fo -family: yeka ; ma gi -lef : 20px; .slo2 fo -size: 50px; fo -family: yeka ; posi io : ela ive; op: 33px; ma gi – igh : 20px; .my able d bo de : 1px solid .my able : h-child(eve ) backg ou d: colo : whi e .my able : h-child(eve ) d colo : whi e !impo a .my able : h-child(odd) backg ou d: .mb-5 ma gi -bo om: 3px !impo a h4 fo -size: 14px !impo a ; fo -weigh : bold; colo : gb(58, 109, 151);

برنامه پلیس من از سوی پلیس ناجا در جهت سهولت دسترسی مردم طراحی شده و مورد توجه افراد زیادی واقع شده است. اگر می خواهید بدون حضور در دفاتر اداری کارهای مربوط به اتومبیل، گواهینامه و گذرنامه را انجام دهید، دیر نیازی به حضور فیزیکی شما نبوده و به خیال آسوده از طریق دانلود این برنامه در نسخه های اندروید و IOS ممکن است.

برای مشاوره نحوه دانلود برنامه پلیس من

برای مشاوره نحوه دانلود برنامه پلیس من

عناوین اصلی این مقاله

قطعا تا کنون برای شما پیش آمده که در حین رانندگی مرتکب خلافی شده که مجبور شوید جریمه ای را پرداخت کنید. یا قصد داشته باشید آخرین وضعیت گواهینامه خود را بررسی کنید تا اگر تاریخ انقضای آن به پایان رسید در اولین فرصت آن را مجدد تمدید کنید.

خبر خوب این است که پلیس من در یک اپلیکیشن تمامی این آپشن ها را مهیا کرده تا هموطنان بتوانند بدون نیاز به مراجعه به پلیس ۱۰ و ایستادن در صف های طولانی، خلافی و جرایم رانندگی خود را چک کرده و در نهایت پرداخت کنند.

پلیس فاوا ناجا، با ارائه برنامه پلیس من دری به سوی سهولت و راحتی باز کرده تا مردم در آسایش و بدون نیاز به رفت و آمد تخلفات خود را پرداخت کنند. البته خالی از لطف نیست که این برنامه، خدمات دیگری نیز به شما عزیزان تقدیم می کند که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

دانلود برنامه پلیس من

برنامه پلیس من برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس است و دارندگان گوشی های سامسونگ و اپل یا هر مدل گوشی دیگری می توانند این برنامه را نصب تموده و از امکانات آن همچون استعلام خودروهای مکشوفه استفاده نمایند. اگر برای دانلود برنامه پلیس من به دنبال نسخه اندروید پلیس من هستید می توانید از فایل دانلود به شکل مستقیم از سایت پلیس من آن را دانلود کنید و سپس نصب را انجام دهید. در خصوص نسخه IOS باید اشاره کرد که دانلود پلیس من از سیب اپ ممکن است و دیگر سایت هایی که این برنامه را در قالب IOS ارائه می کند اناردونی است.

نصب نسخه اندروید

برای دانلود برنامه پلیس من بر روی گوشی های اندروید باید بر روی دانلود فایل کلیک کنید، سپس بر روی گزینه نصب کلیک کرده و چند دقیقه منتظر باشید تا برنامه روی گوشی شما نصب شود. بعد از اتمام نصب به طور خودکار از شما می خواهد که برنامه را روی دستگاه بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری به راحتی می توانید برنامه پلیس من را اجرا کرده و از خدمات آن استفاده کنید. دانلود مستقیم از سایت پلیس من نیز بسیار آسان است.

 سایت نوبت دهی اینترنتی دفاتر پلیس ۱۰، به آدرس p10.epolice.i P10، سایتی است که متقاضیان دریافت گذرنامه، می توانند با ورود به سامانه آن، برای گرفتن نوبت از دفاتر مزبور، اقدام نمایند.

نصب نسخه IOS

برای نصب این برنامه بر روی گوشی های اپل باید یکی از لینک های زیر را باز کنید و گزینه دانلود اپلیکیشن یا دریافت را بزنید. برنامه شروع به نصب می کند و در گوشی شما قابل اجرا خواهد بود.

برای دانلود برنامه پلیس من از سیب اپ کلیک کنید.

          برای دانلود پلیس من از اناردونی کلیک کنید.

شایان ذکر است که برخی از برنامه ها را در گوشی اپل باید T us کنید تا قابلیت اجرا را داشته باشد. برای این کار برنامه را بارگیری و نصب کنید.

وقتی برای باز کردن برنامه ضربه می زنید، پیامی به شما اطلاع می دهد که به توسعه دهنده برنامه در iPho e اعتماد ندارید. برای بستن پیام روی لغو ضربه بزنید.

به صفحه اصلی آیفون بروید و روی تنظیمات ضربه بزنید.

در تنظیمات IOS، روی Ge e al ضربه بزنید.

بسته به نسخه IOS، به پایین صفحه بروید و وارد P ofiles یا P ofiles Device Ma ageme شاید هم Device Ma ageme شوید.

در بخش برنامه E e p ise، روی نام نمایه سازنده برنامه بزنید و گزینه T us را انتخاب کرده و تأیید کنید.

معرفی برنامه پلیس من

در وهله اول باید بدانید برنامه پلیس من چیست و بر چه اساسی طراحی شده است. از آنجایی که در کشورمان ایران هر شخص ۱۸ سال به بالا می تواند اتومبیل شخصی خود را داشته باشد، استفاده از این اپلیکیشن بسیار راحت خواهد بود.

در اصل، طراحان اپلیکیشن پلیس من به گونه ای آن را طراحی کرده اند که از جوان تا پیر بتواند آن را بر روی گوشی همراه خود نصب کند و از منو و آیتم های مشخص شده بدون نیاز به کمک دیگران بهره ببرند. همین امر موجب شده افراد نصب برنامه پلیس من را به مراجعه به دفاتر پلیس  ۱۰ ترجیح بدهند و در کمترین زمان ممکن خلافی خود را پرداخت کنند.

مهمترین مسئله ای که در معرفی این برنامه باید به شما بگوییم این است که پلیس من مانند سامانه سخا پلیس sakha.epolice.i  در جهت رشد و توسعه دنیای هوشمند شکل گرفته تا مخاطبان از خدمات غیرحضوری حتی برای خدمات اداری خود استفاده کنند و در هزینه رفت و آمد و ساعت ها ایستادن در صف طولانی پرهیز کنند. به ویژه که شاهد وجود ویروس های جمعی مانند کرونا هستیم و برای پیشگیری از این دسته ویروس ها، باید از خدمات غیرحضوری مانند برنامه پلیس من بهره ببریم.

نحوه ورود به برنامه پلیس من

نحوه ورود به این برنامه کار سختی نیست. زمانی که برنامه روی گوشی خود نصب کردید، این برنامه قابلیت اجرا خواهد داشت. برای اجرا برنامه پلیس من به صفحه برنامه های خود بروید و روی برنامه نصب شده بزنید. 

اکنون ورود به برنامه پلیس من ممکن است و در صفحه اصلی آن نام خدمات برای شما باز می شود. هر کدام از این سرویس ها دارای زیر مجموعه های مختلف و مرتبط است که با وارد شدن به آن ها می توانید خدمات خود نظیر استعلام خلافی خودرو، وضعیت گواهینامه، وضعیت گذرنامه، پلیس ۱۰، ثبت سرقت خودرو و وضعیت پلاک خود را بررسی کنید.

امکانات برنامه پلیس من

یک اپلیکیشن استاندارد و سازگار با مشتری، دارای امکانات متنوع است تا پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. پلیس ناجا در طراحی این اپلیکیشن خدمات و امکانات متعددی را در اختیار شما قرار داده است. این امکانات موجب شده به راحتی در زمان کم، سرویس های مورد نظرتان اعم از گواهینامه، خلافی خودرو، گذرنامه یا حتی سرقت خودرو را ثبت کنید و در انتها آن را پرداخت کنید.

لازم است بدانید در قسمت راهور می توانید استعلام خلافی ها در حین رانندگی با خودرو یا موتور را شناسایی و حساب کنید و در صورت لزوم ،  برای ترخیص خودرو و موتور سیکلت توقیفی خود اقدام نمایید. همچنین، قادر هستید آخرین وضعیت گواهینامه خود را چک کرده و در صورت نیاز برای تمدید آن وقت بگیرید. لازم به تذکر است که تخلفات حمل و نقل عمومی، نمره منفی، وضعیت پلاک، استعلام کارت و سند خودرو شما جزء امکانات در بخش راهور برنامه پلیس من می باشد.

آیتم دیگری که در این برنامه قابل مشاهده است، استعلام وضعیت گذرنامه شما و همچنین موقعیت خروج از کشور است. از طریق این برنامه می توانید برای تمدید یا صدور مجدد گذرنامه خود به شکل غیرحضوری اقدام کنید و از این خدمات بهترین استفاده را ببرید.

علاوه بر این با کلیک روی موقعیت خروج از کشور، می توانید تعداد دفعات خروج و ورود خود را ببینید. خالی از لطف نیست که امکانات برنامه پلیس من، به این موارد محدود نمی شود و سرویس دیگری نظیر نقشه را در دسترس شما قرار می دهد. به این شکل که بر روی نقشه، دفاتر کلانتری، ادارات گذرنامه و تمام دفاتر پلیس ۱۰ و ساعت کاری دفاتر پلیس ۱۰ قابل مشاهده است و می توانید برای مسیریابی از آن استفاده کنید. این در حالی است که مسیریابی را برای شما آسان تر کرده و پیدا کردن آن ها برای شما راحت خواهد بود.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات پلیس کشور از طریق این برنامه ، قابل ارائه نبوده و متقاضیان هنوز هم برای برخی خدمات از جمله اعتراض به جریمه راهنمایی و رانندگی مجبور به مراجعه به مراکز تعیین شده نیروی انتظامی و دریافت خدمات مورد نیاز خود به شکل حقوقی می باشند. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دانلود برنامه پلیس من به کانال تلگرام موضوعات حقوقی مراجعه کنید. کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدماتی در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون امکانات برنامه پلیس من پاسخ دهند.

آخرین اخبار مرتبط با برنامه پلیس من

بر اساس اعلام معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی هیچ خدمتی در برنامه پلیس من نیست که بگوییم انحصار ایجاد کرده و از ۱۸ خدمت ارائه شده، تنها برای ۶ خدمت هزینه دریافت می‌ شود.

بر اساس اعلام رئیس پلیس پایتخت، برنامه پلیس من، روشی مناسب، برای اعلام فوری سرقت خودرو می باشد.

سوالات متداول

۱- ✔️برنامه پلیس من برای چه سیستم عامل هایی ارائه شده است؟

۲- ✔️در برنامه پلیس من می توان وضعیت خلافی رانندگی را بررسی کرد؟

۳- ✔️برای تمدید گذر نامه هم می توان از برنامه پلیس من استفاده کرد؟

برای مشاوره نحوه دانلود برنامه پلیس من

برای مشاوره نحوه دانلود برنامه پلیس من

پلیس من

پلیس من

پلیس من

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

این برنامه امکان استفاده آسان و سریعتر از سرویس ها و خدمات  الکترونیک ناجا (پلیس)را در اختیار شما قرار می دهد

امکانات موجود در حال حاضر شامل موارد زیر است:

* راهور

* پلیس آگاهی

* گذرنامه

برنامه ی پلیس من

نظر شما در مورد این پست “برنامه ی پلیس من” چیست؟

دکمه بازگشت به بالا