ثبت نام خودرو طرح جوانی جمعیت

ثبت‌نام طرح مادران ایران خودرو آغاز شد

شرکت ایران خودرو طی بیانیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان طرح جوانی جمعیت این شرکت با اولویت تابستان 1402 می‌توانند که نسبت به تغییر خودروی مد نظر خود اقدام کنند.

شرکت ایران خودرو برای مادرانی که در طرح جوانی جمعیت در دور اول سامانه یکپارچه خودرو برای خودروی تارا با گیربکس دستی نام‌نویسی کردند، شرایط تبدیل این محصول را ارائه کرده است. این افراد می‌توانند در صورت تمایل به جای دریافت خودروی تارا دستی، خودروی پژو 207 دنده دستی با سقف شیشه‌ای را دریافت کنند.

به گزارش تجارت نیوز، لازم به ذکر است که این شرایط برای افرادی است که در اولویت تابستان 1402 ایران خودرو حضور داشته باشند. متقاضیان در صورت تمایل باید ظرف مدت هفت روز نسبت به تمایل وجه اقدام کنند. پس از واریز وجه، مابقی اقدامت لازم از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی خواهد شد. این شرایط کاملاً اختیاری بوده و افرادی که تمایل به دریافت خودروی تارا دارند می‌توانند که تا موعد تحویل 90 روز آینده در انتظار باشند و سپس نسبت به دریافت خودروی خود اقدام کنند.

تفاوت قیمتی 2 خودرو

خودروی تارا دنده ای V1، در درب کارخانه 394 میلیون و 460 هزار تومان است که  همین خودرو در بازار آزاد امروز با اختلاف قیمت 290 میلیون و 540 هزار تومان با عدد نهایی 685 میلیون تومان معامله می‌شود. در سوی دیگر قیمت کارخانه خودروی پژو 207 پاناروما 343 میلیون و 725 هزار تومان است. این محصول در بازار آزاد با اختلاف قیمتی 296 میلیون و 275 هزار تومانی با قیمت نهایی 640 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

در نتیجه می‌توان گفت که اگر قرار باشد فردی امروز  یکی از دو خودروی مطرح شده را از  نمایندگی تحویل بگیرد و سپس اقدام به فروش آن‌ها بکند از فروش پژو 207، پنج میلیون و 735 هزار تومان بیش‌تر سود کسب می‌کند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ثبت نام ایران خودرو طرح مادران شهریور 1402 فروش فوری

در این بخش از مطالب پایگاه خبری باغستان نیوز درباره ثبت نام ایران خودرو طرح مادران شهریور ۱۴۰۲ فروش فوری   مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

بر اساس آنچه تاکنون عنوان شده مادران دارای دو فرزند و بیشتر می‌توانند با انجام فرایند ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو برای مادران از سهمیه ۵۰ درصدی خودروسازان استفاده کنند. اما نه همه مادران دارای دو فرزند و بیشتر. بلکه شرط مهم این است که فرزند دوم خانواده و یا بیشتر، از آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد متولد شده باشد.

فهرست مطالب:

شرایط تبدیل اختیاری خودروی طرح جوانی جمعیت

به اطلاع نمایندگان محترم می رساند شرایط تحویل زودتر از موعد برای مشتریان تارا دستی با اولویتهای تابستان ۱۴۰۲ ویژه طرح جوانی جمعیت به صورت اختیاری ایجاد شده است در صورت تمایل مشتریان فوق می توانند طی مدت ۷ روز نسبت به واریز وجه اقدام نمایند مراتب از طریق ارسال پیامک نیز به واجدین شرایط اولویت های مذکور اطلاع رسانی شده است در صورت عدم تمایل مشتریان شرایط برای دریافت خودروی ثبت نامی ایشان متعاقباً اعلام خواهد شد.

توضیح : این شرایط کاملاً اختیاری است و مشتری در صورت عدم تمایل می تواند خودروی ثبت نام شده خود را متعاقباً و پس از فراخوان مجدد ، ثبت نام و واریز وجه نماید.

ثبت نام طرح مادران ایران خودرو تیر 1402

متقاضیان‌ عادی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها از طریق سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، سورن‌پلاس دوگانه‌سوز و دناپلاس توربودستی و همچنین متقاضیان طرح جوانی جمعیت (مادران) برای دریافت دو خودروی پژو ۲۰۷ اتوماتیک و سورن‌پلاس دوگانه‌سوز به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این گروه صنعتی، پیامک برایشان ارسال شده است، می‌توانند از  (پنجشنبه ۱ تیر ماه) تا روز دوشنبه ۱۲ تیر ماه برای واریز وجه خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

—————————-

طرح قبلی

????ثبت نام ایران خودرو برای مادران پژو ۲۰۷ با موعد تحویل ۹۰ روزه

????جدیدترین طرح ثبت نام ایران خودرو برای مادران با عرضه پژو ۲۰۷ آغاز شده است.

طبق شرایط انصراف از ثبت نام ایران خودرو، درصورت انصراف مشتری و همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز خریدار (شرایط عمومی و اختصاصی) در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام پژو ۲۰۷ TU ۳ متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری بدون سود انصراف حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌شود و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نیست.

…….

طرح های قبلی

 براساس بخشنامه ۴۵۸۴ ایران خودرو، این مرحله، صرفا جهت ثبت نام اولویت‌های سوم تابستان ۱۴۰۲ بوده که موعد تحویل‌شان برای شهریورماه ۱۴۰۲ اعلام شده باشد. این گروه از متقاضیان، بعد از دریافت پیامک از سوی شرکت ایران خودرو، می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو جهت ثبت نام نهایی اقدام نمایند.

مادرانی که تولد دومین فرزند و بالاتر در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ به بعد هست، می‌توانند به ثبت نام مرحله دوم فروش یکپارچه اقدام  نمایند.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان اولویت اول فروش فوق العاده طرح مادران به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می‌توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

ثبت نام خودرو در سایت هریک از خودرو ساز‌ها به صورت مجزا انجام می‌گیرد و مادران باید برای ثبت نام خودرو‌های طرح جوانی جمعیت را انتخاب کنند؛ و نیاز به مدرک خاصی نیست، خود شرکت‌ها زمان قرعه کشی از اداره ثبت احوال استعلام می‌گیرند.

این طرح های پایین برای قبل بوده است.

پیش فروش ایران خودرو (مادران – سامانه)

، طرح پیش‌فروش ویژه مادران شرکت ایران خودرو برای افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و به عنوان بخش دوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ اعلام شده‌اند، برگزار می‌شود.

 سوپرایز ایران خودرو برای مادران

 فروش پژو ۲۰۷ و دنا به نصف قیمت کارخانه

????جزییات پیش فروش ایران خودرو با عرضه دنا، پژو ۲۰۷ و سورن پلاس به نصف قیمت کارخانه ویژه مادران اعلام شد. موعد تحویل خودروها شهریورماه سال جاری است.

????ایران خودرو در دومین پیش فروش از طریق سامانه یکپارچه خودرو سهمیه‌‌ای ویژه برای مادران در نظرگرفته است. مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌توانند  با واریز نصف قیمت کارخانه خودروها ثبت نام اولیه خود را کامل کنند.

????دنا پلاس اتوماتیک با موتور شارژ، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و سورن پلاس دوگانه‌سوز خودروهای عرضه شده در طرح جدید ثبت نام خودرو مادران است. مشمولان می‌توانند با واریز کمتر از ۵۰ درصد بهای قیمت کارخانه ثبت نام خود را انجام دهند و هنگام تحویل که شهریورماه ۱۴۰۲ است مابقی وجه را پرداخت کنند.

فروش فوق العاده ایران خودرو (مادران – سامانه)

طرح فروش فوق‌العاده شرکت ایران خودرو، ویژه مادران برای افرادی که دارای بخش دوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ در سامانه یکپارچه هستند، برگزار می‌شود.

به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می رساند همزمان با عرضه خودرو ویژه متقاضیان عادی طرح اولویت بندی سامانه یکپارچه و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 14000824 از سوی مجلس شورای اسلامی، برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند،و در سامانه یکپارچه اولویت بندی مرحله اول تابستان 1402 از طریق اولویت بندی وزارت صمت انتخاب شده اند امکان ثبت نام مطابق جدول ذیل فراهم می باشد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان اولویت اول فروش فوق العاده طرح مادران به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

زمان فعال سازی این بخشنامه بعد از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو خواهد بود .

شرایط پیش فروش

دریافت لینک کوتاه این مطلب

کپی شد!

ثبت نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سایت

ایران خودرو ثبت نام فروش فوق العاده خودرو با قیمت قطعی (فروش فوری با موعد ۹۰ روزه، مرحله پنجم (۵) – بخشنامه ۴۴۵۳ با موعد تحویل سه ماهه) را در اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی از طریق سایت این خودروسازی در دسترس است.

به گزارش ایمنا، ثبت‌نام طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز شد و هیچ گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نخواهد شد. متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی ایران خودرو، انتخاب نشده‌اند و انتخاب شدگان در طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت نام اقدام کنند.

فروش فوق‌العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ نوزدهم آبان ۱۴۰۰ از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران خودرو برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو را به قیمت مصوب فراهم کرده است.

محصولات ایران خودرو

بر اساس بخشنامه ۴۴۵۳ ایران خودرو، پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU۷PT، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P، پژو پارس TU۵، پژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU۷P، پژو ۲۰۷i دستی سقف شیشه‌ای در این طرح عرضه می‌شود.

ثبت نام ایران خودرو

ثبت نام طرح جدید فروش ایران خودرو از روز یکشنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات نام نویسی است و در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.‌

سایت ایران خودرو

متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به آدرس h ps:esale.ikco.i مراجعه کنند.

قیمت ایران خودرو

در طرح فروش جدید ایران خودرو، محصولات با قیمت قطعی زیر عرضه می‌شوند:

رنگ محصولات ایران خودرو

در طرح جدید پیش فروش ایران خودرو محصولات با رنگ‌های مختلف به شرح زیر عرضه می‌شوند:

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماهه خواهد بود.

زمان قرعه کشی ایران خودرو

حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.‌

نحوه واریز وجه ایران خودرو

فرآیند ثبت نام ایران خودرو

نکته ۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌شود و هیچ‌گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته ۲: متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه (مثلاً دارا بودن پلاک فعال انتظامی و فاقد گواهینامه رانندگی دارای اعتبار (حداقل پایه سوم) و …) باشند، در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام ایشان، به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو محروم خواهند شد.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا