فونت مربع رایگان

دانلود آخرین نسخه فونت مربع (Mo abba) با لینک مستقیم

نوعی فونت فارسی هندسی که الهام گرفته از خط کوفی بنایی بوده و ریشه در این خط دارد، فونت مربع است. با این که در لوگوتایپ‌های فارسی سال‌هاست که خط کوفی بنایی نقش مهمی ایفا می‌کند؛ ولی جایگاه کم رنگی در فونت فارسی دارد. این نمونه استایل قلم فارسی برای عبارات کوتاه و کلمات طراحی شده است و برای موضوعات مدرن و تجاری مناسب بوده که از موارد استفاده از آن می‌توان به کاورهای شبکه‌های اجتماعی، بسته‌بندی، تبلیغات، اسلاید، طراحی ورد‌مارک اشاره نمود. در این قسمت از سایت دانلود فونت (dow load-fo .i ) قصد داریم شما عزیزان را با فونت جذاب و دوست داشتنی مربع بیشتر آشنا کنیم. برای دانلود رایگان فونت مربع می توانید به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

مشخصات و ویژگی‌های فونت مربع

نسبت فضای منفی به فضای مثبت در طراحی حروف تایپ‌فیس مربع رعایت شده و کروها با محیط دایره دقیقا هم راستا شده‌اند. در سبک‌ترین وزن و سنگین‌ترین وزن نسبت فضای مثبت به منفی به ترتیب 5 به 1 و 2 به 1 است.

طراحی فونت مربع بر اساس شبکه‌ای از شکل‌های دایره و مربع با سخت‌گیری و دقت زیادی انجام شده‌ است. بنابراین این نمونه استایل قلم فارسی فونتی هندسی تمام عیار است.

مجموعه فونت مربع

خانواده فونت مربع 9 وزن دارد که شامل وزن‌های خیلی سنگین تا نازک ( Heavy تا Ul aLigh ) می‌شود. در طراحی این نوع فونت فارسی دقت فراوانی شده است تا حروف فارسی با انگلیسی در روند تغییر وزن با هم مطابق باشند. تنوع وزن این نوع فونت فارسی موجب شده برای ایجاد ( هایر‌آرکی) سلسه مراتب در متن امکانات زیادی را فراهم کند. در طراحی پوسترها و کاورها برای ایجاد یک تایپوگرافی جذاب هایرآکی مهمترین فاکتور است.

فونت متغیر

تکنولوژی جدیدی که در ساخت تایپ‌فیس استفاده می‌شود، فونت متغیر است که با استفاده از آن می‌توانید در قالب یک فونت همه استایل‌ها و وزن‌ها را داشته باشید. اگر در طراحی وب‌سایت فقط از یک فایل فونت استفاده شود، سرعت لود هر صفحه افزایش پیدا می‌کند و به سمت سرور فقط یک درخواست ارسال می‌شود.

ترکیبات اختیاری فونت مربع

در استایل قلم فارسی مربع، ترکیبات از پیش طراحی شده برای اتصال‌های حروفی مانند ی و ر وجود دارد.

حروف جایگزین موجود در فونت مربع

تعدادی حروف جایگزین در نسخه تایپ‌فیس مربع وجود دارد که این حروف جایگزین در اپلیکیشن‌های موبایل و نرم افزارهای کامپیوتر استفاده می‌شوند.

اعداد فارسی و انگلیسی فونت مربع

به هر شکلی که بخواهید، اعداد در فونت مربع در دسترس هستند. در یک فایل فونت، اعداد هم عرض، انگلیسی فارسی شده، انگلیسی و فارسی در این نوع فونت فارسی قابل استفاده هستند.

جابجایی نقطه‌ها در فونت فارسی مربع

در فونت مربع بهترین جایگیری را نقطه‌های حروف به نسبت حرف بعد و قبل خود دارند.

کاربردهای فونت مربع

تایپ‌فیس مربع برای اسلایدهای اینستاگرام، طراحی کاورها و طراحی پوسترهای تجاری و هر موضوعی که امروزی و معاصر هستند، استفاده می‌شود. بسیاری از کسب و کارهای کوچک قادر به پرداخت هزینه یک لوگوتایپ اختصاصی را ندارند. در این مواقع از یک فونت هندسی مانند استایل قلم مربع به عنوان ورد مارک Wo dma k استفاده می‌شود که این می‌تواند، انتخاب به صرفه و هوشمندانه‌ای باشد.

یکی از جدیدترین و بهترین فونت‌های نمایشی و درشت فارسی، تایپ‌فیس فارسی مربع است که برای متن‌های نمایشی و کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. تایپ‌فیس مربع طراحی و ساخت آن بر اساس خط کوفی بنایی انجام شده که ساختاری هندسی دارد. با دیدن این نوع استایل قلم به یاد کاورهای تبلیغاتی و پوسترهای شبکه‌های اجتماعی می‌افتید.

طراح و سازنده فونت مربع

جناب آقای حسن منظوری طراح و سازنده فونت مربع است. این نوع فونت فارسی در بسته حرفه‌ای با 9 وزن متنوع به همراه وریبل، بسته نیمه حرفه‌ای با 9 وزن مختلف و بسته اقتصادی با 4 وزن مختلف وجود دارد. در همین جا از زحمات آقای منظوری تشکر می‌کنیم و برای او آرزوی موفقیت و سلامتی داریم. تنها تفاوت نسخه حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای در وریبل فونت است. با وریبل فونت می‌توان تغییرات زیادی روی حروف تایپ‌فیس ایجاد کرد. به عنوان نمونه شکل نقطه‌ها را می‌توان تغییر داد، ضخامت حروف را می‌توان زیاد و کم کرد، حروف را می‌توان کشیده کرد.

ویژگی‌ها و مزیت‌های تایپ‌فیس فارسی مربع

از مشخصات و ویژگی‌های فونت مربع می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره نمود:

اگر به دنبال فونتی جذاب و خاص هستید، فونت مربع انتخاب مناسبی برای شما محسوب می‌شود به ویژه اگر توی کار تبلیغات، کار چاپ و یا طراح هستید.

در بسته فونت مربع می‌توانید موارد زیر را دریافت نمایید:

در سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی فونت مربع قابلیت استفاده دارد. شباهت فرمی فونت Robo o باعث شده مکمل فونت مربع باشد.

سخن پایانی

فونت مربع از خط کوفی بنایی الهام گرفته است و نوعی فونت هندسی به حساب می‌آید. از موارد استفاده از آن می‌توان به کاورهای شبکه‌های اجتماعی، بسته‌بندی، تبلیغات، اسلاید، طراحی ورد‌مارک اشاره نمود. تمام فونت‌های که در سایت fo i a .com ارائه می‌شوند به مرور زمان تکمیل و عیوب‌ آن‌ها رفع شده است.

دانلود رایگان فونت مربع نسخه حرفه ای 9 وزنه با لینک مستقیم

مربع یکی از بهترین و بی نظیر فونت های نمایشی فارسی است که بصورت کاملا حرفه ای طراحی شده است. اما این فونت حرفه ای رایگان نیست و برای استفاده از قلم مربع باید آن را از سایت فونت ایران تهیه کنید که قیمتش از 198 هزار تومان تا 298 هزار تومان می باشد. اگه میخوای ازش رایگان استفاده کنی پس باید بهت بگم که ما بصورت کاملا رایگان این فونت رو ارائه کردیم تا شما بازدید کننده عزیز بتوانید از استفاده اون لذت ببرید. برای دانلود فونت مربع نسخه حرفه ای بصورت رایگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

قوانین و مقررات:

فونت مربع یک نرم‌افزار مالکیتی محسوب می‌شود. مالکیت این نرم‌افزار به طراح آن، حسن منصوری تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fo i a .com است. شما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایل‌ها را نخواهید داشت.

با خرید فونت مربع اجازه استفاده دسکتاپ را دارید. یعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آن‌را نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از فونت مربع لازم است تا حتما فایل فونت‌ها توسط شخص کاربر از دامنه‌ی fo i a .com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از مربع در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از فونت مربع در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونت‌های سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب می‌شوند.

تنها شخص خریدار است که می‌تواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال می‌شود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکت‌ها، سازمان‌ها و برند های شناخته شده) شما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنید. تنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

توضیحات

اینبار با معرفی فونت رایگان مربع از سایت ایران فونت در ادامه با پیش نمایش های فونت و نحوه اسم گزاری فونت بیشتر آشنا خواهید شد.

فونت مربع دانلود رایگان در تلگرام

فونت مربع ؛ دانلود رایگان فونت عربی، فارسی مربع(مجذور) یا همان چهارگوش چهارگوشه لبه تیز با چهار 4 ضلعی خشک و رسمی و شیک در معانی فونت مربع آمده است که هر چیز که چهارگوشه باشد یا چهارگوشه از هر چیزی به قول آن شعر خاقانی که گفت:

خاقانی: زان مربع نهند منقل را – تا مثلث در آتش اندازند.

در آوا شناسی این کلمه mo abba مربع فونتی با روحیات متوازی الاضلاعی که چهار ضلعش با هم برابر و زاویه هایش قائمه باشند.

فونت مربع رایگان

مربع فونت رایگان دانلود سایت ایران فونت

هم معنی مربع: از هم معانی های مربع چهاربر، خشتی، مثلث و مدور می توان اشاره نمود.

دانلود فونت مربع

فونت Mo abba یک انتخاب عالی برای افزایش برجستگی در پروژه شما است. اگرچه تایپوگرافی سنتی است، اما عناصر اصلی عالی هستند. نحوه دانلود رایگان Mo abba را ببینید!

فونت مربع

Mo abba فونت عالی برای تمام طرح های سرگرم کننده شما است. زیر خانواده فونت Regula است. این فونت توسط a pho oshop i fo .i و برای استفاده شخصی رایگان طراحی شده است.

سبک فونت  Mo abba

Mo abba فونت عالی برای تمام طرح های سرگرم کننده شما است. فونت Mo abba توسط a pho oshop i fo .i طراحی شده است. نویسنده در شرکت a pho oshop i fo .i کار می کند. زیر خانواده فونت Regula است.

پیش نمایش فونت Mo abba به صورت آنلاین

اکنون می توانید فونت Mo abba را به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود و نصب فونت امتحان کنید. رنگ و اندازه فونت خود را انتخاب کنید. قبل از ادامه دانلود، با جزئیات ببینید آیا فونت انتظارات شما را برآورده می کند یا خیر. همچنین می توانید پس از مشاهده، تصویر تولید شده را با کلیک بر روی آن ذخیره کنید.

اهدا کنید

درباره فونت Mo abba

توجه داشته باشید که فونت Mo abba فقط برای آگاهی و استفاده شخصی رایگان است. با این حال، برای استفاده تجاری یا هر گونه پشتیبانی باید با نویسنده تماس بگیرید.

شما می توانید از Mo abba برای ایجاد طرح های جالب، جلد، نام و لوگوی فروشگاه و فروشگاه استفاده کنید.

همچنین، فونت Mo abba برای پروژه‌های برندسازی، طرح‌های لوازم خانگی، بسته‌بندی محصول یا به‌عنوان یک پوشش متنی شیک بر روی هر تصویر پس‌زمینه مناسب است.

لایسنس فونت مربع

فونت Mo abba ارائه شده فقط برای دانش سبک تایپوگرافی است. دانلود برای استفاده شخصی کاملا رایگان است و نمی توان از فونت برای مقاصد تجاری استفاده کرد.

بنابراین، اگر می‌خواهید از این فونت برای مقاصد تجاری استفاده کنید، باید مجوزی را خریداری کنید یا برای استفاده از آن با نویسنده تماس بگیرید.

نحوه نصب فونت مربع

شما می توانید فونت Mo abba را روی هر سیستم عاملی نصب کنید. برای ایمنی و اطمینان از اینکه بدافزار یا نرم افزار مخرب وجود ندارد، فایل منبع را در قالب ZIP فشرده شده دانلود کنید. فونت ها در قالب OTF (Ope Type) یا TTF (T ueType) هستند.

دانلود انواع مربع

با توجه به خانواده فونت مربع، در زیر، فونت های دیگری را که ممکن است برای پروژه شما مفید باشند را فهرست کرده ایم. ما یک انتخاب بهبود یافته به ویژه برای شما ایجاد کرده ایم.

4 دیدگاه برای فونت مربع ؛ دانلود رایگان فونت جدید

حیدر سرمد – 16 اسفند 1401

بهترین فونت برای فروشگاه اینترنتی

محمدحسن توفیق – 13 اسفند 1401

فونت پیکس ارت

حسینعلی فروتن – 6 اسفند 1401

چرا فونت گوشی شیائومی عوض نمیشه

مسلم – 7 اردیبهشت 1401

قابل استفاده در گوشی های هوشمند(موبایل) اندروید و آیفون کوئیک(Quik) زد فونت(zfo ) استوری فونت(s o y fo ) اینشات(I Sho ) فونتوام(Pho o) پیکس آرت(Picsa ) اسنپ سید(S apseed) کاین مستر(Ki eMas e ) ویوا ویدئو(VivaVideo) فوتو لب(Pho o lab) متن نگار(ma ega ) ویدئوشو(VideoShow) پاوردایرکتور(Powe di ec o ) قابل استفاده در کامپیوتر(رایانه) ویندوز و مک فتوشاپ(Pho oshop) پریمیر(p emie e) افتر افکت(Af e Effec s) فیلمورا(Filmo aGo) کانوا(Ca va)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما *

نام *

ایمیل *

دکمه بازگشت به بالا