سریال هندی فصل باران قسمت 100

سریال هندی فصل باران قسمت 100 (دوبله فارسی)

سریال هندی فصل باران قسمت 100 (دوبله فارسی): داستان سریال فصل باران روایتگر شخصیتی به نام رام یک تاجر ثروتمند و مشهور در بمبئی است. پریا نیز زنی شاغل است و از خانواده‌ای در بمبئی می‌آید. خواهر ناتنی رام، ناتاشا کاپور و برادر پریا، کارتیک شارما عاشق یکدیگر می‌شوند و مجبورند این تابوی فرهنگی را در نظر بگیرند که خواهر و برادرهای کوچک‌تر قبل از خواهر و برادر بزرگترشان ازدواج نمی‌کنند. رام هنوز همسری انتخاب نکرده، بنابراین ازدواج کارتیک و ناتاشا فعلا محال است. اما یک راه حل وجود دارد. رام و پریا از سنت پنجابی واتا ساتا پیروی و بدین ترتیب با هم ازدواج می‌کنند. البته پریا از نابرابری اوضاع اقتصادی خانواده‌هایشان بیزار است. رام و پریا بسیار با یک‌دیگر کلنجار می‌روند اما با گذشت زمان به هم نزدیک‌تر می‌شوند. از طرف دیگر کارتیک و ناتاشا در شرف طلاق هستند، زیرا ناتاشا نمی‌تواند خود را با وضعیت اقتصادی همسرش سازگار کند. پریا، با این حال، مسائل بین کارتیک و ناتاشا را حل می‌کند.

___________________________________________________

دانلود سریال هندی فصل باران Bade Achhe Lag e Hai 2 با دوبله فارسی

خلاصه داستان: این نمایش یک نسخه راه‌اندازی مجدد از سری سال 2011 با همین نام Bade Achhe Lag e Hai است و بار دیگر به این موضوع می‌پردازد که چگونه دو فرد غیرمحتمل با هم ازدواج می‌کنند و به مرور زمان عشق پیدا می‌کنند.

توضیحات سریال

دانلود سریال فصل باران :

بازیگر نقش اول رام کاپور در سریال محبوب تلویزیون سونی، Bade Achhe Lag e Hai 2، بازیگر نقش اول رام کاپور، یادداشتی احساسی در شبکه های اجتماعی نوشت که سریال در روز جمعه 300 قسمت را به پایان رساند.

این بازیگر بینشی از زندگی یک بازیگر تلویزیونی ارائه کرد که شامل مرور فیلمنامه در طول روز در طول رانندگی به سمت مجموعه برای کار روی دیالوگ ها در حین انجام گریم است. دانلود سریال فصل باران

ناکوول تصویری از خود با دیشا پارمار، بازیگر نقش پریا در برنامه به اشتراک گذاشت. او همراه با این عکس نوشت: «امشب سیصدمین قسمت خود را پخش می کنیم. تلویزیون می تواند بی امان باشد. شما هر روز با زمان بسیار کمی برای آمادگی ظاهر می شوید.

رانندگی به سمت محل کار صرف خواندن یک فیلمنامه طولانی برای آن روز می شود. دیالوگ ها تازه دم می شوند در حالی که صورت خود را پنکیک می کنید. در اکثر روزها چندوظیفه ای انجام می دهید و دویدن یا محول کردن وظایف باعث زندگی می شود…”

توضیحات بیشتر سریال : Bade Achhe Lag e Hai 2  ( همه چیز خیلی خوب است) یک سریال درام عاشقانه تلویزیونی هندی به زبان هندی است که اولین بار در Televisio 2 آگوست 2000 پخش شد.

این به صورت دیجیتال در So y LIV در دسترس است.

دانلود سریال فصل باران

این نمایش که توسط اکتا کاپور تحت تله‌فیلم بالاجی تولید شده است، دنباله‌ای معنوی یا نسخه راه‌اندازی مجدد مجموعه‌ای به همین نام در سال 2011 است.

قبلاً ناکوول مهتا و دیشا پارمار در آن بازی می‌کردند. از فوریه 2023، رندیپ رای و نیتی تیلور در آن بازی می‌کنند

این نمایش یک نسخه راه‌اندازی مجدد از سری سال 2011 با همین نام Bade Achhe Lag e Hai است

بار دیگر به این موضوع می‌پردازد که چگونه دو فرد غیرمحتمل با هم ازدواج می‌کنند و به مرور زمان عشق پیدا می‌کنند.

. شما می توانید برای دانلود سریال فصل باران Bade Achhe Lag e Hai 2 به ادامه همین پست از سایت اوکی مدیا مراجع کنید.

دوبله فارسی

1. چطور از سایت دانلود کنم؟

باید اشتراک تهیه کنید. جهت آموزش ثبت نام و خرید اشتراک به لینک روبرو مراجعه کنید : آموزش ثبت نام و خرید اشتراک

خرید من ناموفق شد ولی پول از حسابم کم شده الان چیکار کنم؟

در صورت ناموفق بودن خرید و کم شدن پول تا حداکثر 48 ساعت صبر کنید در صورتی که پول برگشت داده نشد، در پنل تیکت ارسال کنید.

سریال هندی آنوپاما قسمت 81 (دوبله فارسی)

سریال هندی آنوپاما قسمت 81: درباره شخصی به اسم آنوپاما است که می‌خواهد همسری وفادار، عروسی فداکار و مادری مهربان باشد و تلاش و از خود گذشتگی‌های زیادی برای رسیدن به آن انجام داده است اما با این وجود مورد بی‌احترامی نزدیکانش قرار می‌گیرد و با پذیرفتن این حقیقت تلخ به زندگی ادامه می‌دهد.

___________________________________________________

دکمه بازگشت به بالا