زمان اعلام دعوت به مصاحبه فرهنگیان 1402

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲

ایران مشاوره نظری بدهیدآخرین بروزرسانی: ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

بعد از اتمام فرآیند انتخاب رشته، داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را دارند، منتظر اعلام اسامی پذیرفته شدگان برای دعوت به مصاحبه تخصصی این دانشگاه می باشند. سازمان سنجش آموزش کشور همه ساله مدتی پس از پایان مهلت انتخاب رشته، لیست اسامی دعوت شدگان شدگان چند برابر ظرفیت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را به انتشار می رساند.

افرادی که اسم خود را در میان دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ مشاهده نمودند، می بایست مطابق اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش جهت شرکت در جلسه ارزیابی تخصصی حاضر شوند.

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان احتمالا در نیمه دوم شهریور ماه 1402 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

فهرست محتوا

زمان انتشار اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲

پذیرش در دانشگاه فرهنگیان به صورت نیمه متمرکز صورت می گیرد و داوطلبان می بایست در علاوه بر داشتن حد نصاب تراز دانشگاه فرهنگیان و قبولی در مرحله انتخاب رشته، در یک مرحله مصاحبه و ارزیابی نیز شرکت نمایند.

سازمان سنجش بعد از اتمام فرآیند انتخاب رشته و همزمان با اعلام نتایج اولیه رشته های نیمه متمرکز، اقدام به انتشار اسامی افراد دعوت شده به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می نماید.

هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان انتشار اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ منتشر نشده است. با وجود اخبار منتشر شده در خصوص اعلام نتایج نهایی کنکور در اواسط مهر ماه پیش بینی می شود، لیست اسامی دعوت شدگان چند برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه در نیمه دوم شهریور ماه 1402 به انتشار برسد.

برای اطلاع از تاریخ دقیق فرآیند مورد بحث می توانید در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره عضو شوید.

 زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

نحوه مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

داوطلبامی که اقدام به ثبت کد رشته های دانشگاه فرهنگیان در فرم انتخاب رشته خود نموده اند، می بایست با انتشار اطلاعیه اسامی دعوت شدگان به مصاحبه جهت مشاهده نتیجه پذیرش اولیه خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. برای دریافت نتایج می بایست به شیوه زیر اقدام نمود.

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان

نمونه کارنامه دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

با ورود به سایت اعلام اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1402، داوطلبان می توانند کارنامه ای مطابق تصویر زیر مشاهده کنند در این کارنامه علاوه بر مشخصات داوطلب، کد رشته محل و مشخصات دانشگاه قبولی فرد قابل رویت می باشد.

مطابق مندرجات موجود در این کارنامه، امکان ثبت اعتراض به نتیجه از طریق سایت سازمان سنجش وجود دارد در این راستا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

اقدامات پس از مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

در صورتی که با انتشار نتایج جزو افراد پذیرفته شده چند برابر ظرفیت باشید، می بایست در انتظار مشخص شدن زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ بوده و برای شرکت در جلسه ارزیابی شفاهی حاضر شوید. مکان و جزئیات مرتبط با برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق یک اطلاعیه توسط سازمان سنجش که حاوی آدرس اینترنتی سایت اداره آموزش و پرورش استان هاست، به اطلاع داوطلبان می رسد.

شرکت در مرحله مصاحبه از اهمیت بالایی برای متقاضیان برخوردار است چرا که عدم آشنایی با نحوه برگزاری و بروز مشکلاتی از قبیل نقص در مدارک لازم برای مصاحبه فرهنگیان احتمال رد شدن فرد در این مرحله وجود دارد. برای آشنایی با سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می توانید به لینک ارائه شده مراجعه کنید.

زمان و نحوه انتشار اسامی قبولی های نهایی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

پس از برگزاری مرحله مصاحبه و ارزیابی داوطلبان اسامی نهایی و قطعی پذیرفته شدگان به سازمان سنجش اعلام می گردد. اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1402 همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و مطابق آخرین اخبار در اواسط مهر ماه ۱۴۰۲ به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

داوطلبان برای مشاهده نتایج می بایست با مراجعه به سایت اعلام نتایج کنکور و مطابق راهنمای تصویری زیر، نتایج نهایی پذیرش خود را دریافت نمایند.

در این مرحله کد محل پذیرش و نام دانشگاه قبولی شما نمایش داده خواهد شد و می بایست اقدامات بعدی جهت ثبت نام در دانشگاه را با توجه به اطلاعیه های بعدی به انجام رسانید.

نتایج کنکور

سوالات متداول

1- اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می شود؟

هنوز زمان دقیق انتشار اسامی مشخص نشده اما پیش بینی می شود در نیمه دوم شهریور ماه داوطلبان از نتایج مطلع گردند.

2- از چه طریقی می توان اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲ را مشاهده کرد؟

اسامی دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sa jesh.o g منتشر می گردد.

3- نتایج نهایی پذیرفته شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می گردد؟

مطابق آخرین اخبار نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان همزمان با نتایج کنکور سراسری و در اواسط مهر ماه اعلام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

اعتراض به دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

چرا به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشدم؟ علت دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان چیست؟ نحوه اعتراض به دعوت نشدن به مصاحبه فرهنگیان چگونه است؟ سوالات پرتکراری که در زمان اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ذهن داوطلبان علاقمند به تحصیل در این دو دانشگاه را به خود مشغول می کند.

هر ساله شاهد این هستیم که بسیاری از داوطلبان با وجود اینکه دارای رتبه و تراز لازم دانشگاه فرهنگیان را دارند به مصاحبه این دانشگاه دعوت نمی شوند. سوالی که برای این دسته از داوطلبان بوجود می آید این است که چرا حتی با وجود داشتن رتبه و تراز مناسب در سهمیه خود و با دارا بودن شرط معدل و شرط سنی به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشده اند و شانس پذیرش در این دانشگاه را از دست داده اند.

لذا به دلیل اهمیت این موضوع در ادامه مقاله دلایل اینکه چرا برخی از متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌ فرهنگیان 1402 به مصاحبه دعوت نشده اند و نحوه اعتراض به این موضوع ارائه شده است.

چرا برخی از متقاضیان دانشگاه فرهنگیان به مصاحبه دعوت نشدند؟

هر ساله معمولا حدود 7 الی 10 روز پس از اتمام مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان افرادی که در فرم انتخاب رشته خود رشته های این دانشگاه‌ را انتخاب کرده‌اند در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

معرفی شدگان به مصاحبه پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی داوطلبانی هستند که تراز آن ها حداقل 6000 است و از شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان از جمله شرط معدل، شرط سنی و … برخوردار هستند.

اما ممکن است بسیاری از داوطلبانی که به مصاحبه فرهنگیان دعوت نشده اند، تمام این شرایط را داشته باشند. پس دلیل عدم دعوت به مصاحبه این دسته از داوطلبان چیست؟

پاسخ سازمان سنجش در خصوص نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 به شرح زیر اعلام شده است: آن دسته از متقاضیانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کد رشته محل از دانشگاه فرهنگیان اقدام نموده اما در این مرحله معرفی نشده اند، عدم معرفی آنها به یکی از دو علت زیر می باشد:

بنابراین دلیل عدم معرفی آنان در این مرحله، در کارنامه نتایج نهایی مشخص خواهد شد. همچنین بنا به دلایل متفاوت (اعم از نمره علمی و ترتیب اولویت انتخاب رشته متقاضی و یا عدم رعایت استان بومی و…) هیچگونه اعتراضی در این مرحله از اعلام نتایج از سوی متقاضیان پذیرفته نمی باشد.

از این رو پس از اعلام نتایج نهایی در اوایل آبان ماه، برای متقاضیان مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1402 که نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود در سایت سازمان سنجش در زمان مقرر اقدام نموده اند، کارنامه نتیجه نهایی تهیه و قابل رؤیت و بهره برداری خواهد بود.

لذا متقاضیانی که پس از دریافت کارنامه نسبت به مندرجات آن برای آنان سوالاتی وجود دارد، می توانند به استناد پرینت کارنامه نتیجه نهائی در موعد مقرر با دلیل، درخواست خود را مطرح نمایند.

علت دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

در دعوت داوطلبان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مولفه های مهمی از جمله نمره کل (تراز)، بومی بودن، جنسیت داوطلب، سهمیه و رشته های انتخابی و.. تعیین کننده است. لذا با توجه به اینکه بحث دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان بحثی فنی و کارشناسی است، در این بخش به بررسی دلایل مهمی که منجر به دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می شود پرداخته ایم.

1- نداشتن تراز کل لازم یکی از دلایل مهم دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان، نداشتن تراز کل لازم نسبت به سایر متقاضیان کد رشته محل های انتخابی است. تراز لازم دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 1402 حداقل 6000 تعیین شده است ولی داشتن این تراز به معنای دعوت حتمی به مصاحبه نیست.

بعنوان نمونه اگر رشته محل انتخابی شما 15 نفر ظرفیت پذیرش داشته باشد، حداکثر تا سه برابر ظرفیت (45 نفر) که آن رشته را انتخاب کرده اند و بالاترین تراز را دارند دعوت می شوند.

2- ظرفیت کم پردیس های دانشگاه فرهنگیان یکی دیگر از دلایل دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان، ظرفیت کم پردیس های دانشگاهی است. ظرفیت رشته های دانشگاه فرهنگیان در هر پردیس دانشگاهی به تصمیم آموزش و پرورش تعیین می شود و سازمان سنجش هیچ نقشی در آن ندارد.

برای نمونه در بعضی از شهرها  ظرفیت دانشگاه در یک رشته محل کمتر از 5 نفر است و در نتیجه حداکثر 15 نفر از بالاترین تراز ها که این رشته را انتخاب کرده اند، برای مصاحبه دعوت می شوند و از بین این 15 نفر نهایت 5 نفر پذیرفته خواهند شد.

3-  بومی گزینی دانشگاه فرهنگیان دانشگاه فرهنگیان به صورت بومی گزینی دانشجو پذیرش می کند یعنی داوطلبان هر استان فقط می توانند از رشته های دانشگاه فرهنگیان استان خود انتخاب کنند و همین موضوع نیز ممکن است موجب عدم دعوت به مصاحبه تعدادی از داوطلبان غیربومی شود.

4-  وجود رقابت فشرده و سنگین در سال‌های اخیر بدلیل اینکه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در دوران دانشجویی از حقوق و مزایای نسبتا مناسبی برخوردار هستند و همچنین بدلیل وجود تعهدات استخدامی آموزش و پرورش دغدغه بیکاری پس از فارغ التحصیلی را ندارند، مورد استقبال داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان کنکور سراسری قرار گرفته است.

همین امر باعث شده که دانشگاه فرهنگیان هرساله افراد زیادی را به خود جذب کند و حتی داوطلبان دارای رتبه‌های برتر نیز متقاضی رشته‌های این دانشگاه شوند که این موضوع باعث  می شود در برخی از استان ها  افراد دارای رتبه پایین تر شانس دعوت به مصاحبه فرهنگیان را از دست بدهند.

5- عدم انجام انتخاب رشته صحیح دلیل دیگر عدم دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان بسیاری از داوطلبان، انتخاب رشته نامناسب آن ها می باشد. داوطلبانی که می خواهند حتما به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شوند باید رشته های این دانشگاه را در اولویت های اول فرم انتخاب رشته کنکور سراسری خود قرار دهند و اگر داوطلبی در انتخاب های قبل از دانشگاه فرهنگیان شانس قبولی داشته باشد به مصاحبه دعوت نخواهد شد.

لذا در صورتی که داوطلب در اولویت های بالاتری از رشته هایی دانشگاه فرهنگیان شانس قبولی داشته باشد، مسلما وقتی اولویت بالاتر دارد به مصاحبه در دانشگاه فرهنگیان دعوت نمی شود.

نحوه اعتراض به دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

در صورتی که داوطلبی به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشده است و احساس می کند شرایط لازم دعوت به مصاحبه دارا بوده و اشتباهی در این رابطه رخ داده است و قصد پیگیری این موضوع را دارد، می بایست ابتدا یک متن اعتراض مناسب آماده نموده و سپس اقدام به ثبت اعتراض به دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 خود کنند.

لذا داوطلبان معترض به دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می توانند با مراجعه به سامانه پاسخگویی سنجش به نشانی eques .sa jesh.o g و بعد از عضویت در این سامانه اقدام به ثبت اعتراض خود کنند تا این موضوع مورد بررسی و پیگیری کارشناسان سازمان سنجش قرار گیرد.

نکات قابل توجه پیرامون اعتراض به دعوت نشدن به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

1- اعلام اسامی چند برابر ظرفیت دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان از سوی سازمان سنجش بر اساس ابلاغیه‌های مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش به آن سازمان صورت می‌گیرد و دانشگاه فرهنگیان هیچگونه دخل و تصرفی در این امر ندارد.

2- دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه ماموریت گرا، نقش ذاتی خود یعنی ثبت نام، انتخاب واحد و دانش‌آموختگی دانشجویان را پس از اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش و ابلاغ آن از سوی وزارت آموزش و پرورش ایفا می کند، لذا دانشگاه فرهنگیان باز هیچ نقش مدیریتی در اعلام اسامی در هیچ مرحله ای از کنکور سراسری ندارد.

3- بر اساس تجربه سال‌های اخیر، بدلیل اینکه پذیرش برای دانشگاه فرهنگیان براساس سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش به صورت اولویت بومی بودن در منطقه آموزش و پرورش محل خدمت صورت می گیرد، لذا برای هر کد اعلام شده برای هر رشته رقابت فشرده و محدودی به وجود می آید.

برای مثال اگر برای درس زیست شناسی در منطقه 15 تهران 2 نفر سهمیه خانم اعلام شده باشد با دو برابر ظرفیت فقط 4 نفر و با سه برابر ظرفیت فقط 6 نفر به مصاحبه دعوت می‌شوند که این امر رقابت را بین داوطلبان سنگین و محدود می‌سازد و پذیرش هر فرد در هر کد رشته در رقابت با نمره سایر داوطلبانی است که می‌توانند آن کد رشته را انتخاب کنند.

4- در اعلام نتایج معرفی شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از سوی سازمان سنجش در برخی از سال ها اشتباه نرم افزاری رخ داده است. بعنوان مثال رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 99 با وجود انتخاب کد رشته محل های دانشگاه فرهنگیان در اولویت های ابتدایی فرم انتخاب رشته خود دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نشده بودند و پس از اعتراض و پیگیری های لازم از سوی داوطلبان و مسئولین دانشگاه فرهنگیان این موضوع برطرف شد.

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

ایران مشاوره ۱۹۵ نظرها

دو دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی با هدف آموزش دبیران آینده تاسیس شده اند که هر دو دانشگاه از طریق آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو می کنند. بنابراین داوطلبان واجد شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان دارند، باید در کنکور سراسری ثبت نام و در فرآیند انتخاب رشته شرکت نمایند.

در واقع داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در این دو دانشگاه، می بایست در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری کد رشته محل های مربوط به این مراکز آموزشی را در فرم اینترنتی انتخاب رشته خود قرار دهند. چنانچه پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1402 داوطلب رتبه لازم برای پذیرش در دانشگاه را داشته باشد، از او برای انجام مراحل مصاحبه دعوت می شود و در صورتی که در این مرحله نیز پذیرفته شود، مجاز به ادامه تحصیل در دانشگاه خواهد بود.

چنانچه داوطلبی به دلایل موجه یا غیر موجه در روز تعیین شده برای مصاحبه حضور نیابد، فرصت مصاحبه از داوطلب گرفته خواهد شد.

فهرست محتوا

زمان برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

تقریبا یک ماه پس اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری کسانی که موفق به کسب نمره قبولی در دانشگاه فرهنگیان شده اند، دعوت به مصاحبه می شوند. البته مکان و تاریخ دقیق مصاحبه هر کدام از دانشگاه ها در هر استان متفاوت بوده و از طریق آدرس اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان های مختلف در فایل ارائه شده توسط سایت سازمان سنجش در دسترس خواهد بود.

داوطلبان احتمالا در شهریور ماه ۱۴۰۲ می توانند جهت مشاهده جزئیات مربوط به برگزاری مرحله مصاحبه به سایت مزبور مراجعه نمایند. طبیعتا زمان و مکان برگزاری این جلسات متفاوت خواهد بود، افراد از طریق تماس با مرکز ایران مشاوره می توانند جهت دریافت راهنمایی بیشتر اقدام نمایند.

داوطلبانی که اسامی آنها برای مصاحبه اعلام شده است، باید توجه کنند که در گزینش نهایی هر رشته فقط افرادی پذیرفته خواهند شد که برابر برنامه زمانی تعیین شده در مصاحبه یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده، در این مرحله موفق شوند، صلاحیت عمومی آنها نیز توسط هیئت‌ مرکزی گزینش تائید شده و همچنین حد نصاب نمره‌ علمی نهایی برای هر رشته را نیز کسب نمایند.

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

شرایط دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 1402

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان 1402، اگر شخص داوطلب موفق به کسب نمره قبولی یعنی تراز بالاتر از 6500 را کسب کرده باشد، سازمان سنجش این افراد را به مصاحبه دعوت خواهد کرد. به مواردی که در زیر به آن ها اشاره نموده ایم دقت کنید.

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان

نحوه برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

داوطلبانی که در زمان مقرر، ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ را به انجام رسانده و رتبه قبولی کنکور را کسب نموده اند، در صورت گزینش کدرشته های دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی و همچنین مجاز شدن جهت ورود به مرحله دوم، می توانند در جلسه مصاحبه حضور یابند.

نحوه برگزاری این مرحله در واقع شامل مصاحبه شفاهی و معاینات پزشکی می شود که در بخش اول داوطلب می بایست به یک سری از سوالات در حوزه های مربوط به احکام شرعی، روانشناسی، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، تاریخ ایران و اسلام و… پاسخ دهد تا میزان تسلط و نحوه پاسخ دهی او مورد سنجش قرار بگیرد.

پس از گذراندن این بخش با موفقیت حال نوبت به تایید سلامت بدن، روان و شرایط جسمانی فرد می رسد که توسط پزشک معتمد معرفی شده از سوی وزارت آموزش و پرورش انجام می گیرد.

لازم به ذکر است که معمولا گروه مصاحبه کننده شامل 3 نفر می شود و محل برگزاری نیز به تفکیک استان و جنسیت، در واحدهای پردیس خواهران و برادران تعیین می گردد. مدت زمان برگزاری مصاحبه ها حدودا 40 دقیقه است و هر کدام از جلسات به صوت انفرادی صورت می گیرد.

سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 1402

توصیه می شود که در هنگام مصاحبه تمامی مقامات کسب شده در طول دوره تحصیل خود را در اختیار مصاحبه کنندگان قرار دهید، چرا که مخترعان، مبتکران، نخبگان علمی و مهارتی، برگزیدگان المپیادهای علمی، فرهنگی، هنری و مهارتی جشنواره خوارزمی، از اولویت پذیرش برخوردار می باشند. همچنین افراد بایستی هنگام حضور در جلسه مصاحبه، مدارک ذیل را نیز به همراه داشته باشند.

سوالات متداول مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

در این قسمت قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در جلسه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی 1402 پرسیده می شوند را جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان شرح دهیم.

فراموش نکنید که در صورت عدم حضور داوطلب در زمان تعیین شده در محل برگزاری، متقاضی از حضور در سایر مراحل نیز حذف می گردد. همچنین لازم به ذکر است که در صورتی که در پذیرش مهر ماه موفق به پذیرش نشده اید، می توانید در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۱۴۰۲ نیز شانس خود را مجددا امتحان نمایید. فقط به خاطر داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای نام نویسی، دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 1402 را جهت آگاهی از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و همچنین زمان بندی مراحل مختلف مورد مطالعه دقیق خود قرار دهید.

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان

سوالات متداول

1- مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای سال ۱۴۰۲ در چه تاریخی برگزار می شود؟

داوطلبان احتمالا در شهریور ماه مصاحبه را به انجام خواهند رساند.

2- مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ شامل چند مرحله می شود؟

مصاحبه این دانشگاه شامل مصاحبه شفاهی و معاینات پزشکی می شود.

3- سوالات متداول مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ چه چیزهایی هستند؟

سوالات متداول مصاحبه این دانشگاه و سایر جزئیات لازم در این مقاله برای شما شرح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دکمه بازگشت به بالا