شماره داوطلبی کنکور فراموش کردم

شماره داوطلبی کنکور

جهت مشاوره در زمینه شماره داوطلبی کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت فراموشی شماره داوطلبی کنکور یا شماره پرونده کنکور می‌توانید با ارسال درخواست به سازمان سنجش، شماره داوطلبی خود را به صورت غیرحضوری بازیابی کنید. بنابراین در پاسخ به پرسش‌های پر تکرار مخاطبان مبنی بر اینکه شماره داوطلبی را فراموش کردم چه کنم؟ تصمیم گرفتیم این مقاله مشاور گروپ را به راهنمای بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور سراسری اختصاص دهیم. با ما همراه باشید.

سر فصل ها

دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲

نحوه دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲ چگونه است؟ چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟ شماره داوطلبی کنکور بر روی کارت ورود به جلسه آزمون سراسری درج شده است. داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری برای مشاهده نتایج آزمون در سایت سازمان سنجش باید به شماره داوطلبی یا شماره پرونده کنکور دسترسی داشته باشند.

داوطلبان پس از برگزاری کنکور می‌توانند برگه‌ای که روی صندلی آن‌ها چسبیده شده است و شامل اطلاعاتی از قبیل شماره داوطلبی یا همان کد داوطلبی کنکور می‌باشد را در پایان آزمون به همراه خود بیاورند. ممکن است داوطلبان فراموش کنند کارت مذکور را به همراه خود بیاورند و شماره داوطلبی خود را نیز فراموش کرده باشند.

در صورت فراموشی شماره داوطلبی کنکور و شماره پرونده کنکور با مراجعه به سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش  یا سیستم پاسخگویی سازمان سنجش eques .sa jesh.o g می‌توانید شماره داوطلبی خود را بازیابی نموده و نسبت به دریافت کد داوطلبی کنکور ۱۴۰۲ خود اقدام نمایید. زیرا اگر شماره داوطلبی گم شده باشد قادر به مشاهده نتایج آزمون خود در سامانه اعلام نتایج کنکور نخواهید بود.

دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی و سایر اطلاعات هویتی داوطلب مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، تابعیت، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل نیز امکان پذیر خواهد بود.

شماره داوطلبی کنکور چیست؟

داوطلبان رشته‌های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر برای ورود به جلسه آزمون سراسری کنکور؛ بایستی شماره داوطلبی یا شماره پرونده خود را داشته باشند تا در ورود به جلسه امتحان با مشکل مواجه نشوند. شماره داوطلبی یا شماره پرونده پس از ثبت نام در سامانه بر روی کارت ورد به جلسه، درج می‌شود. توجه داشته باشید که این کارت به صورتالکترونیکی است و داوطلب بایستی با پرینت گرفتن کارت، شماره داوطلبی یا شماره پرونده را به صورت فیزیکی داشته باشد.

تمامی شرکت کنندگان بدون استثنا باید شماره داوطلبی خود را پرینت کنند تا پس از کنکور برای مشاهده نتایج آزمون و یا انتخاب رشته دچار آشفتگی و دستپاچگی نشوند. داوطلب باید از شماره داوطلبی خود به خوبی محافظت کند. چنانچه شماره پرونده دریافتی فراموش شود، لازم است تا به سرعت و بلافاصله برای بازیابی شماره داوطلبی کنکور اقدام کند. 

شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

داوطلبان پس از ثبت نام در کنکور سراسری، در صورتی که تمامی مراحل ثبت نام را با موفقیت گذرانده باشند، یک شماره پرونده  (7 رقمی) دریافت می کنند. داوطلبان کنکور سراسری برای مشاهده نتایج آزمون سراسری باید شماره پرونده کنکور و شماره داوطلبی خود را به همراه داشته باشند. (شماره داوطلبی بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است.)

در صورتی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری باید به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه کرده و شماره پرونده و داوطلبی خود را مشاهده و دریافت نمایید.

پیدا کردن شماره داوطلبی کنکور

راهنمای پیدا کردن شماره داوطلبی کنکور در ادامه بیان شده است. چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟ شماره داوطلبی کنکور را فراموش کردم و نمی‌توانم کارت ورود به جلسه را دریافت و یا اعلام نتیجه را مشاهده کنم؛ چگونه آن‌ها را بازیابی کنم؟

در صورتی که در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری یا اعلام نتایج آزمون‌ها به شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره سریال ثبت نام و…دسترسی ندارید یا آن‌ها را فراموش کرده‌اید، برای پیدا کردن شماره داوطلبی کنکور پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جدید، پس از انتخاب آزمون و سال مربوطه، درخواست با عنوان “دریافت شماره پرونده یا دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲” را انتخاب کنید تا فرم مربوطه برای شما نمایش داده شود.

در این فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردی ثبت شده در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش با اطلاعات مندرج در پایگاه داده ازمون، بلافاصله، شماره پرونده، کد داوطلبی کنکور و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است که این فرم در بازه های زمانی دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون ها فعال می‌باشد.

دریافت شماره داوطلبی کنکور

مراحل دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲ از طریق سیستم پاسخگویی سایت سنجش و پیدا کردن شماره داوطلبی کنکور به صورت زیر است:

داوطلبان توجه داشته باشند، اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد به درخواست های ناقص و نامفهوم پاسخ داده نخواهد شد.

???? به سایت سنجش به نشانی sa jesh.o g بروید و از منو بالای سایت روی گزینه پاسخگویی اینترنتی بزنید.

????در بخش سیستم پاسخگویی گزینه ورود به بخش پاسخگویی را انتخاب کنید

???? در سمت چپ گزینه عضویت در سایت را انتخاب کنید.

برای دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲ و ارتباط با سازمان سنجش باید با مشخصات واقعی خودتون ثبت نام کنید!

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

راهنمای بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. اگر شماره داوطلبی را فراموش کردیم چه کنیم؟

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

سوالات متداول

✔️شماره داوطلبی کنکور را فراموش کردم چه کنم؟

✔️راهنمای بازیابی شماره پرونده و دریافت شماره داوطلبی کنکور از سایت سازمان سنجش در این مقاله بیان شده است.

✔️چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟

✔️اگر دچار فراموشی شماره داوطلبی کنکور شدید، بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور از طریق سایت سنجش امکانپذیر است.

✔️اطلاعات لازم برای ورود به سامانه ارسال درخواست الکترونیکی سنجش چیست؟

✔️برای پیدا کردن شماره داوطلبی کنکور و ورود به سامانه ثبت درخواست الکترونیکی سنجش باید در سامانه عضو شوید و سپس با آدرس ایمیل، کد ملی و رمز عبوری که در زمان عضویت در سامانه ثبت کرده بودید به حساب کاربری خود وارد شوید.

جهت مشاوره در زمینه شماره داوطلبی کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1402 ???? راهنمای تصویری دریافت اطلاعات کنکور

علاوه بر مقاله ای که تقدیم شما میشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئی تلفنی به شما عزیزان می باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغایت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

73 نظر تاکنون ، میتوانید سوال بپرسید یا در بحث شرکت کنید

به داوطلبانی که ثبت نام کنکور سراسری را انجام دهند ، پس از تکمیل فرم ثبت نام و تایید نهایی در پایان مراحل ثبت نام اگر ثبت نام خود را با موفقیت انجام دهند ، شماره پیگیری و شماره پرونده توسط سامانه به آنها ارائه می شود. همچنین سازمان سنجش به هر یک از داوطلبان کنکوری شماره داوطلبی را اختصاص می دهد که در کارت ورود به جلسه کنکور درج شده‌ است. شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور باید تا زمان پذیرش نهایی در دسترس باشد. چرا که بدون این دو شماره و همچنین کد پیگیری ثبت نام ، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و یا مشاهده نتایج وجود ندارد.

حال ممکن است عده ای از داوطلبان کد پرونده و کد داوطلبی کنکور 1402 را فراموش کرده باشند سوالی که پیش می آید این است که آیا امکان بازیابی این اطلاعات وجود دارد ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا راهنمای تصویری دریافت اطلاعات کنکور را خدمتتان ارائه دهیم.

اگر با نحوه ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش و بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی اطلاعی ندارید ، پیشنهاد می شود که با مشاوران ما تماس بگیرید تا برای شما درخواستی مبنی بر فراموشی اطلاعات کنکور در سایت سنجش ارسال کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور چیست

همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد ، پس از اینکه شما ثبت نام کنکور سراسری 1402 را در سایت سازمان سنجش انجام دهید ، یک کد پیگیری 16 رقمی و شماره پرونده 8 رقمی دریافت خواهید کرد که به منزله موفقیت آمیز بودن ثبت نام شماست. در صورتی که این دو کد را دریافت نکنید ، یعنی ثبت نام شما انجام نشده است و باید تمام مراحل ثبت نام را مجدد تکرار کنید.

همچنین در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نیز شماره داوطلبی به شما اختصاص داده‌ می شود که با استفاده از این شماره می توانید در جلسه کنکور حضور یابید.

کد پرونده و کد داوطلبی کنکور برای مشاهده نتایج اولیه و نتایج نهایی لازم است در دسترس باشند و در صورت فراموشی به هیچ صورت امکان دریافت نتایج وجود ندارد.

اگر شما هم شماره پرونده ، شماره داوطلبی و یا کدپیگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید و در دسترس ندارید ، راهی وجود دارد که می توانید آنها را بازیابی کنید. بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور با ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش انجام می گیرد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1402

برای بازیابی کد پرونده و کد داوطلبی کنکور 1402 کافییست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواستی مبنی بر فراموشی اطلاعات کنکور ارسال کنید و حداکثر تا 24 ساعت این دو کد بازیابی می شوند.

البته علاوه بر ارسال درخواست ، می توانید به صورت تلفنی که آسان تر است نیز اطلاعات خود را بازیابی کنید. به این صورت که با تلفن پاسخگوی سازمان سنجش تماس بگیرید و درخواست بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را داشته باشید.

مرتبط بخوانید : تغییرات کنکور ریاضی و تغییرات کنکور تجربی و تغییرات کنکور انسانی

راهنمای تصویری دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی

برای دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی ، وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sa jesh.o g شوید و از منوی سمت چپ سامانه گزینه ورود به سیستم پاسخگویی را انتخاب کنید.

اگر در سایت عضویت ندارید باید گزینه “عضویت در سایت” را انتخاب کنید. اما در صورت عضویت در سایت ، بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک کنید.

برای ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش و بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور ابتدا باید با استفاده از حساب ایمیل خود در سامانه عضو شوید و پس از اختصاص نام کاربری و رمز عبور به شما ، درخواستتان را ارسال کنید.

اگر حساب ایمیل ندارید یا در سامانه سنجش عضو نیستید ، توصیه ما این است که ارسال درخواست خود را به مشاوران ما بسپارید تا در سریع ترین زمان اطلاعات کنکورتان را بازریابی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

برای عضویت در سایت سنجش باید فرم زیر را تکمیل کنید و حساب ایمیل خود را نیز حتما باید برای نام نویسی در سامانه ، در دسترس داشته باشید. ( اگر ایمیل ندارید ، ابتدا یک اکانت برای خود ایجاد کنید و سپس ارسال درخواست را انجام دهید. برای ساخت ایمیل اگر راهنمایی می خواهید ، با مشاوران ما تماس بگیرید.)

پس از مراحل فوق ، ثبت نام شما در سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. سپس نام کاربری و رمز عبور به حساب ایمیل شما ارسال می شود. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ، وارد بخش ارسال درخواست شوید.

در نهایت با انتخاب گزینه فراموشی شماره پرونده و شماره داوطلبی درخواست خود را ارسال کنید.

مرتبط بخوانید : تاثیر ۴۰ درصدی معدل در کنکور 

دریافت تلفنی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور

داوطلبان عزیز در صورت فراموشی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور خود طبق مراحلی که در این مطلب شرح داده شد می توانید به راحتی اطلاعاتتان را بازیابی کنید. اما اگر برای عضویت در سایت سازمان سنجش ایمیل ندارید و یا برای ثبت نام با مشکلی مواجه هستید و نمی توانید درخواست ارسال کنید ، مشاوران ما به صورت تلفنی و در سریع ترین زمان به شما کمک می کنند تا اطلاعات خود با بازیابی کنید. برای ارتباط با مشاوران کافیست با شماره قرار داده شده‌ در همین صفحه تماس بگیرید و به کارشناس مربوطه‌ متصل شوید.

سوالات متداول

بله ، در صورت فراموشی شماره پرونده کنکور امکان بازیابی آن وجود دارد.

داوطلبان در صورت فراموشی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور باید برای بازیابی آنها به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنند.

خیر ، از مدارک لازم برای گرفتن‌ کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 و نتایج کنکور ، شماره پرونده و شماره داوطلبی است.

علاوه بر مقاله ای که تقدیم شما میشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئی تلفنی به شما عزیزان می باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغایت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طریق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

نوشته های مشابه

شرایط ترمیم نمرات امتحانات نهایی برای داوطلبان کنکور 1402 – راهنمای کامل

زمان ثبت نام دانشگاه صدا و سیما 1402 ???? از ثبت نام اولیه تا ثبت نام در دانشگاه

فرق رشته اصلی و شناور ???? تفاوت رشته شناور با رشته اصلی در کنکور کارشناسی ارشد چیست

همچنین ببینید

دفترچه رشته های با ازمون دانشگاه ازاد 1401 – لینک دانلود دفترچه

  انتخاب رشته دانشگاه آزاد در گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، …

73 نظر

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . همش سوال ذهنیم بود که چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنم ، کنکور هم نزدیکه دیگه داشت اعصاب خورد کن میشد

ببخشید کد داوطلبی کنکور همون شماره داوطلبی کنکور هست؟

با سلام. بله شماره داوطلبی همان کد داوطلبی است.

سلام خسته نباشید ،بنده در ازمون سراسری شرکت کردم بعد شماره داوطلبی خود را گم کردم و بنده در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش در قسمت ثبت نامش یعنی عضو در سامانه و شماره همراه خود را اشتباه وارد کردم یعنی ی شماره بیشتر زدم ،باید چیکار کنم؟ممنونم

با سلام. دوست عزیز لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

9099071612

سلام وارد قسمت نتایج ارشد شدم اما سیستم شماره داوطلبی و شماره پرونده رو یکی کم میزنه و. قبول نمیکنه. میشه بفرمایید. چکار کنم؟ خیلیا این مشکل رو دارن

با سلام. بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

سلام ببخشید من قبلا عضو شدم نیازی نیست عضویت رو بزنم ولی وقتی ورود رو میزنم میگه اطلاعات شما غلطه چیکار کنم؟

با سلام. لطفاً از طریق تلفن ثابت و بدون کد ابتدای شماره ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

سلام کنکور ارشد شرکت کردم شماره پرونده ام را فراموش کرده ام لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید

شماره داوطلبی و شماره پرونده کارشناسی ارشد 1400

در صورت تمایل به دریافت راهنمایی بیشتر نیز با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات شما را بازیابی کنند.

سلام ببخشید میشه شماره داوطلبی یا شماره پرونده رو تغییر داد؟

با سلام. خیر شماره پرونده و داوطلبی قابل تغییر نیستند.

سلام. من شماره پروندم گم کردم چجوری میتونم بازیابی کنم

با سلام. برای بازیابی شماره پرونده باید در سازمان سنجش درخواست ارسال کنید.

سلام. من شماره پروندم گم کردم چجوری میتونم برش گردونم

با سلام. برای بازیابی شماره پرونده باید در سازمان سنجش درخواست ارسال کنید.

سلام،من گم کردم میرم سایت هم اجازه درخواست دوباره نمیده چی کنم؟؟

سلام. لطفا با مشاوران تماس بگیرید تا در خصوص بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1400 شما را راهنمایی کنند.

سلام ببخشید شماره داوطلبی کنکور دقیقا چه زمانی به کار میاد؟

سلام. برای دریافت نتایج کنکور و اعتراض به نتایج به شماره داوطلبی و شماره پرونده نیاز دارید.

سلام شماره داوطلبی کنکور و شماره پرونده مگه توی سیستم خودشون نیست خب کد ملی بزنیم بیاد دیگه چرا آزار میدن

سلام وقتتون بخیر من موقع برگشت از آزمون یادم رفت کارتو از صندلی بکنم حالا به سایت درخواست دادم و بهم یه شماره داوطلبی داده به نظرتون من که دوتا کنکور زبان و تجربی رو دادم نباید بهم دوتا شماره داوطلبی متفاوت بده؟ ممنون از پاسختون

سلام. برای راهنمایی در خصوص بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1400 با مشاوران ما تماس بگیرید.

سلام وقتتون بخیر تمام فعالیت هایی که فرمودید انجام دادم ولی تنها شماره داوطلبی یکی از رشته هایی که در آن ها شرکت کردم نمایش داده شد و کد داوطلبی کنکورهای دیگر نمایش داده نشده است چه باید بکنم؟؟

با سلام. برای راهنمایی بیشتر در خصوص نحوه بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1400 با مشاوران ما تماس بگیرید.

سلام ببخشید من کد داوطلبی رو یادم رفته بردارم الان فقط شماره پرونده دارم با همون شماره پرونده نمیشه جواب کنکورو بگیرم؟

سلام دوست عزیز. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سلام. من برای سه تا کنکور ثبت نام کردم یکی زبان یکی هنر و یکم تجربی شماره داوطلبی رو ندارم و وارد سایت شدمو یکی رو دریافت کردم که فک میکنم برای تجربی باشه برای دوتا آزمون دیگم باید چطوری شماره داوطلبی دریافت کنم؟

سلام ببخشید من هم کنکور تجربی دادم هم زبان شماره داوطلبی هر دو یکیه؟چوم بازیابی شماره داوطلبی رو زدم فقط یه شماره داوطلبی به دستم رسید شماره داوطلبی هر چندتا کنکوری که دادیم یکسانه آیا؟

با سلام. لطفا برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور خود با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سلام خسته نباشید ببخشید من شماره داوطلبی رو گم کردم باید چیکار کنم

با سلام. برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی باید به سازمان سنجش درخواست ارسال کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سلام من شماره داوطلبی رو گم کردم نمیتونم نتایج کنکور رو مشاهده کنم چیکار کنم من ؟

با سلام. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سلام..من کد داوطلبی و همچنین شماره پرونده رو گرفتم،ولی ۷رقمیه،،برا دیدن نتیجه کنکور تا ۶رقم بیشتر نمیزنه ،چکار کنم ؟

با سلام. دوست عزیز پیشنهاد میشود با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

9099071612

شماره داوطلبی کنکور رو گم کردم ، چطور نتایج رو ببینم ؟

سلام خسته نباشید بنده اتباع هستم کد داوطلبس گم کردم برای درخواست جدید کد ملی میخواست میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟

با سلام. توصیه می شود برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور خود با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سلام خسته نباشید من سال قبل کنکور ثبت نام کرده بودم و الان اون فرم اصلی که شامل شماره پرونده و شماره داوطلبی هست نیست چکار کنم الان؟

با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات شما را بازیابی کنند.

سلام من می خوام واسه دانشگاه ثبت نام کنم ولی شماره داوطلبی کنکور رو ندارم، قبلا با شماره پرونده اطلاعات رو نگاه میکردم والان باید شماره داوطلبی رو داشته باشم، داخل سیستم پاسخ گویی سنجش هم نوشته فقط زمان اعلام نتایج امکان دسترسی به اطلاعات داوطلبان موجود هس الان چی کار کنم؟

با سلام. برای دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1400 با مشاوران ما تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنند.

سلام من هرچی زنگ میزنم به این شماره میگه شماره مورد نظر شما میباشد فقط همینو میگه باید چیکار کنم میخوام شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1400 رو مشاورا برام بگیرن

با سلام. باید از طریق تلفن ثابت و بدون کد و صفر با شماره 9099071612 تماس بگیرید.

سلام. لطفا راهنمایی کنید من چطور میتونم شماره داوطلبی کنکور ۹۹ رو برگردونم

با سلام. لازم است در سایت سازمان سنجش درخواستی مبنی بر بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 99 ارسال کنید. برای راهنمایی در خصوص نحوه ارسال درخواست با مشاوران ما در تماس باشید.

سلام یه سوال داشتم اینکه شماره داوطلبی هر سال بعد از ثبت نام مجدد در کنکور تغییر میکنه و جدید صادر میشه یا نه خیلی برام مهمه اگه کسی واقعا میدونه بهم جواب ممنون میشم

با سلام. شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور هر سال تغییر می کند.

سلام ببخشید چرا بخش ارسال درخواست جدید برای کنکور ۱۴۰۱ در سیستم پاسخگویی سنجش کار نمیکنه؟ زمان خاصی فعال میشه؟ ممنون

سلام ببخشید من اطلاعاتم رو گم کردم تایم درخواست از سازمان زنجش هم تموم شده باید چکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

با سلام. می توانید درخواست متنی برای سازمان سنجش ارسال کنید

سلام وقت بخیر من شماره پرونده ام رو ندارم و سایت سازمان سنجش هم درخواست دادم ولی نوشتن که اطلاعاتی با این داوطلب نیست من الان چیکار کنم؟

با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

سلام، اگه یک نفر غیر از خودمون شماره داوطلبی ما رو داشته باشه، امکانش هست تغییرش بدیم یا برای جلوگیری از اینکه ازش استفاده کنن میتونیم چیکارکنیم؟

با سلام. خیر شماره داوطلبی قابل تغییر نیست

سلام وقت بخیر میخواستم در آزمون تربیت بدنی شرکت کنم مبلغ رو به سایت سنجش فرستادم ولی تا مرحله نهایی ثبت نام نرفتم الان هم وقت ثبت نامش تمام شده الان نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

با سلام. لازم است هر چه سریع تر در سایت سنجش درخواست ارسال کنید

سلام من شماره پرونده وکدپیگیری رافراموش کردم الان میخام انتخاب رشته کنم میشه راهنمایی کنید چیکارکنم

با سلام. از سایت سنجش بازیابی کنید

سلام ، آیا شماره داوطلبی ، داوطلبان کنکور هر ساله تغییر می‌کنه ؟

با سلام بله تغییر می کند.

سلام لطفا کمک من شماره پرونده کنکورم ۶ رقمه نمیدونم چیکار کنم سایت قبول نمیکنه نتیجه کنکورمم نشون نمیده

سلام من کد داوطلبی و شماره شناسنامه رو در سایت سنجش وارد می کنم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد من چیکار کنم

سلام برای دیدن نتیجه کنکور چرا وقتی شماره پرونده رو وارد میکنم میگه داوطلبی با این شماره پرونده وجود ندارد?

سلام ببخشید شماره پرونده کنکور دی ماه و تیر ماه مشابه؟

با سلام. خیر زیرا ثبت نام جداگانه دارند.

همه اطلاعات رو درست وارد کردم توی درخواست برای کد رهگیری ولی سیستم زد باتوجه به مشخصات فردی شما سیستم پاسخگویی داوطلبی در بین داوطلبان ازمون سراسری یافت نشد ینی چی؟ چیکار باید انجام بدم؟

با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سلام چرا تا الا نمیتونم شماره پرونده 402 رو در بیارم فقط ماله 401 هست و پس فردا نتایج میاد

شماره دواطلبیم رو گم کردم لطفا کمکم کنید پیدا کنم

با سلام. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات شما را بازیابی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام

ایمیل

دسته بندی ها

شما در (پاسخ با ما) با یک تیم حرفه ای و پر تلاش روبرو هستید که هدف آنها کمک به شما در جهت رسیدن به بهترین پاسخ در کمترین زمان و با حداقل هزینه میباشد. پس به ما اعتماد کنید.

موزیک هفته ، حین مطالعه گوش کنید

بروز باشید

با ثبت ایمیل خود از جدیدترین اخبار تحصیلی و تخفیفات ما با خبر شوید

بازیابی شماره پرونده کنکور | دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی

جهت مشاوره در زمینه بازیابی شماره پرونده کنکور | دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با توجه به سوالات متداول داوطلبان پیرامون بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری در این مقاله آموزشی به بیان توضیحات کامل و جامعی پرداخته ایم. داوطلبان برای مشاهده نتایج کنکور سراسری به اطلاعاتی نظیر شماره پرونده، شماره داوطلبی و یا کد پیگیری کنکور سراسری نیاز دارند.

سازمان سنجش و آموزش کشور برای داوطلبانی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اند و به آن دسترسی ندارند، امکان بازیابی شماره پرونده را فراهم آورده است. داوطلبان در صورت فراموشی شماره پرونده کنکور سراسری، باید به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sa jesh.o g مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری ، از طریق ثبت و ارسال درخواست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش امکان پذیر است. به منظور تسهیل و تسریع در روند بازیابی شماره پرونده سازمان سنجش ، در ادامه مقاله نحوه بازیابی شماره پرونده و داوطلبی به صورت تصویری ارائه داده شده است.

سر فصل ها

شماره پرونده کنکور

شماره پرونده کنکور چیست؟ داوطلبان پس از ثبت نام در کنکور سراسری، در صورتی که تمامی مراحل ثبت نام را با موفقیت گذرانده باشند، یک شماره پرونده  (8 رقمی) و کد پیگیری (16 رقمی) دریافت می کنند. داوطلبان کنکور سراسری برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و مشاهده نتایج آزمون سراسری باید شماره پرونده و کد پیگیری خود را به همراه داشته باشند.

دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی

دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی یکی از روش های پیدا کردن شماره پرونده کنکور است. به عنوان مثال در صورتی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری باید به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه کرده و شماره پرونده و داوطلبی خود را مشاهده و دریافت نمایید.

فراموشی شماره پرونده سنجش

در صورت فراموشی شماره پرونده سنجش ، باید درخواست خود را مبنی بر فراموشی اطلاعات کنکور در سامانه سیستم پاسخگویی سازمان سنجش کشور ثبت نمایید. داوطلبان توجه داشته باشند، مسئولیت عدم دسترسی به سیستم به دلیل وارد کردن اطلاعات اشتباه برعهده کاربر است و سازمان سنجش آموزش کشور در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

پیگیری این درخواست ها منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی امکانپذیر بوده و بنابراین به مراجعات حضوری، تماس های تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود. در ادامه نحوه بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری به صورت تصویری شرح داده شده است.

بازیابی شماره پرونده سازمان سنجش

داوطلبان برای بازیابی شماره پرونده سازمان سنجش و شماره داوطلبی کنکور سراسری ، از دو روش می توانند اقدام نمایند: در روش اول می توانند با روابط عمومی سازمان سنجش کشور به صورت تلفنی تماس گرفته و درخواست بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را داشته باشند که البته خیلی این راه را پیشنهاد نمی کنیم.

اما در روش دوم می توانید درخواست خود را به صورت زیر در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش کشور ثبت نمایید. نحوه دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی به صورت زیر است:

****پس از عضویت امکان تغییر مشخصات فردی وجود ندارد. ملاک پیگیری و پاسخگویی، مشخصات و اطلاعات ثبت شده در مرحله ثبت نام است. بنابراین در وارد کردن اطلاعات بطور صحیح و معتبر، دقت کنید. (پروفایل های تکراری و حاوی اطلاعات اشتباه یا مغایر با سایرسامانه ها غیرفعال می شود).

اطلاعات و مشخصات داوطلب در این سامانه از نظر سازمان شخصی و محرمانه است و انتظار می رود همانطور که سازمان در این خصوص تلاش می کند، کاربران نیز از انتشار اطلاعات شخصی خود نزد دیگران خودداری کنند.

راهنمای تصویری بازیابی شماره پرونده کنکور

جهت بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان، راهنمای تصویری بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری ، در ادامه مقاله ارائه داده شده است.

***در هنگام عضویت در سایت توجه داشته باشد که کیبورد شما انگلیسی باشد.

***نام کاربری همان جیمیل شما و رمز عبور، از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

با کلیک بر روی لینک مستقیم ورود به  eques .sa jesh.o g به سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش وارد می شوید.

سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش کشور

داوطلبان در صورت فراموشی شماره پرونده کنکور برای بازیابی شماره پرونده خود، باید به سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند. داوطلبان برای ثبت درخواست لازم است به نکات زیر توجه داشته باشند.

داوطلبان توجه داشته باشند، مسئولیت عدم دسترسی به سیستم به دلیل وارد کردن اطلاعات اشتباه برعهده کاربر است و سازمان سنجش آموزش کشور در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

پیگیری درخواست ها منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی امکانپذیر بوده و بنابراین به مراجعات حضوری، تماس های تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود.

درخواست با یک موضوع مشخص باید یک بار ثبت شود درخواست های با موضوع یکسان و تکراری بایگانی می شود بنابراین اکیدا از ثبت درخواست های تکراری خودداری فرمایید.

داوطلبان توجه داشته باشند، اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد به درخواست های ناقص و نامفهوم پاسخ داده نخواهد شد.

شماره داوطلبی کنکور

شماره داوطلبی کنکور یا کد داوطلبی کنکور چیست؟ شماره داوطلبی کنکور چند رقمی است؟

شماره داوطلبی 6 رقمی بوده و این عدد یک عدد منحصر به فرد برای هر داوطلب است که به منظور شناسایی او و همچنین پیگیری سایر مراحل آزمون در سیستم سنجش به کار می رود. زیرا داوطلبان کنکور سراسری برای مشاهده کارنامه آزمون و نتایج انتخاب رشته به شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور نیاز دارند.

یکی دیگر از سوالات متداول داوطلبان این است که چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟ در صورت فراموشی کد داوطلبی باید با مراجعه به سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش نسبت به بازیابی شماره داوطلبی کنکور خود اقدام نمایید.

برای مشاهده راهنمای تصویری دریافت شماره داوطلبی کنکور کلیک نمایید.

در این مقاله مشاور گروپ با هدف پاسخگویی به سوالات متداول شما عزیزان مبنی بر اینکه شماره پرونده کنکور گم کردم چه کنم؟ راه های پیدا کردن شماره پرونده کنکور چیست؟ و … به نحوه دریافت شماره پرونده کنکور در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش  eques .sa jesh.o g پرداختیم و امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

در صورتی که در مراحل بازیابی شماره پرونده سازمان سنجش با کد ملی نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید همه روزه از 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن 9099071613 تماس بگیرید.

زیرا قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. بنابراین اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس مشاور گروپ و تکمیل فرم مشاوره، متخصصان حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️راه حل مشکل فراموشی شماره پرونده کنکور چیست؟

✔️داوطلبان برای بازیابی شماره پرونده آزمون سراسری باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایند.

✔️چگونه شماره پرونده کنکور را پیدا کنیم؟

✔️در این مقاله راه های پیدا کردن شماره پرونده کنکور و نحوه بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری به صورت تصویری بیان شده است.

✔️سایت دریافت شماره پرونده کنکور چیست؟

✔️برای دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی باید به سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش مراجعه کرده و درخواست گرفتن شماره پرونده کنکور خود را ثبت نمایید. راهنمای تصویری و لینک مستقیم ورود به سایت بازیابی شماره پرونده کنکور را در همین مقاله مشاور گروپ موجود است.

جهت مشاوره در زمینه بازیابی شماره پرونده کنکور | دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دکمه بازگشت به بالا