او جی واتساپ

OGWha sApp

دانلود او جی واتساپ فارسی OGWha sApp 9.80 نصب اوجی واتساپ با لینک مستقیم

اوجی واتساپ

دانلود او جی واتساپ – شما با استفاده از برنامه او جی واتساپ میتوانید بصورتهمزمان دو واتس آپ با دو سیمکارت متفاوت در گوشی خودتون داشته باشین و استفاده کنید این نسخه نسخه ویرایش شده واتساپ اصلی ی باشد و دارای امکانات بیشتری می باشد

دانلود اوجی واتساپ

از جمله داشتن تم های متفاوت و امکان دانلود تم ها با انتشار نسخه جدید از برنامه شما در نرم افزار هشدار دریافت میکنید که میتوانید ورژن جدید را دریافت کنید هم اکنون شما میتوانید آخرین نسخه موجود از برنامه OGWha sApp را از وب سایت برا تو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید . همچنین در صورتی که نیاز به حساب بیشتری دارید میتوانید از سایر نسخه های موجود در سایت همانند جی بی واتساپ ، یو واتساپ و اف ام واتساپ که در وب سایت موجود است نیز دیدن کنید .

دانلود اوجی واتساپ با لینک مستقیم

شما با انتخاب گزینه دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم میتوانید فایل نصبی برنامه را با بالاترین سرعت ممکن به صورت نیم بها دانلود کرده و پس از آن این نرم افزار کاربردی را در تلفن همراه خود نصب کنید و از قابلیت های مختلف آن استفاده کنید .

دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم

ما همراه تلاش میکنیم تا بتوانید آخرین نسخه و بروزترین نسخه موجود از برنامه را در وب سایت براتو اضافه کنیم شما میتوانید آخرین نسخه از این برنامه را با لمس گزینه دانلود در بالای صفحه دریافت کرده و در گوشی اندرویدی خود نصب کنید .

نصب اوجی واتساپ

نصب این برنامه ساده می باشد کافی هست فایل نصبی موجود در این صفحه را دریافت کنید و با اجرای برنامه گزینه نصب برای شما نمایش داده می شود که با لمس آن برنامه به صورت خودکار در تلفن همراه شما نصب می شود و پس از آن را طی کردن مراحل ثبت نام میتوانید از قابلیت های برنامه به صورت رایگان استفاده کنید .

بروزرسانی اوجی واتساپ

شما همیشه میتوانید آخرین آپدیت منتشر شده و فارسی شده از برنامه را از وب سایت براتو دانلود کنید وبدون اینکه اطلاعتی قبلی شما حذف شود نسخه جدید آن را در تلفن همراه خود نصب کنید .

دانلود اوجی واتساپ فارسی 

نسخه مخوص موجود در این صفحه به صورت فارسی شده می باشد که میتوانید از تمام امکان برنامه به صورت فارسی استفاده کنید و برای فعال کردن زبان فارسی میتوانید تنظیمات پیشرفته برنامه را مشاهده کنید .

قابلیت های برنامه او جی واتساپ فارسی OGWha sApp :

برای فعال شدن ظاهر قبل واتساپ اوجی مسیر زیر را دنبال کنید 

دانلود آپدیت جدید او جی واتساپ فارسی 9.80 OGWha sApp برای اندروید

OGWha sApp

جزئیات بیشتر:

نیاز به اینترنت: دارد

نیاز به دیتا: ندارد

نسخه مود: ندارد

نیاز به روت: ندارد

رده سنی: مناسب برای همه
تحلیل و بررسی

جدیدترین نسخه مسنجر OGWha sApp او جی واتساپ فارسی برای اندروید

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

با استفاده از برنامه او جی واتس اپ – OGWha sApp این امکان را خواهید داشت که در کنار واتس اپ اصلی، یک واتس اپ دیگر داشته باشید که بر اساس بیس اصلی واتس اپ طراحی و ساخته شده است و تمامی ویژگی هایی را که در نسخه اصلی واتس اپ وجود دارد به همراه ویژگی های اضافی را در خود دارد شاید عنوان مناسبی را نتوانسته باشیم برای این پست انتخاب کنیم ولی مطمئنا منظور اصلی را رسانده ایم؛ اپلیکیشن جی بی واتس اپ در کنار نسخه اصلی و دیگر نسخه های ویرایش شده واتس اپ نصب می شود و با آن می توانید شماره جدیدتان را ثبت کنید. این نرم افزار برای همه افراد کاربردی خواهد بود خصوصا آن دسته از افرادی که دارای چند شماره هستند و میخواهند حساب همه ان ها را در یک گوشی داشته باشند.

قابلیت های OGWha sApp :

سوالات متداول

1#  آیا او جی واتساپ امن است؟

او جی واتساپ همانند برنامه اصلی واتساپ است و مستقیماٌ به سرور اصلی واتساپ متصل می شود و از لحاظ امنیت تفاوتی بین واتساپ و او جی واتساپ وجود ندارد.

2#  چگونه میتوانم گفتگوی مخفی شده را به حالت نمایش در بیارم؟

برای وارد شدن به قسمت گفتگوهای مخفی روی کلمه Wha sApp بالای صفحه اصلی برنامه کلیک کنید و برای برگرداندن گفتگو به حالت عادی روی گفتگوی مخفی طولانی لمس کنید سپس روی گزینه یا آیکون نمایش دادن کلیک کنید.

3#  چگونه میتوانم مدت وضعیت را از 30 ثانیه به 5 دقیقه بیشتر کنم؟

با وارد شدن به تنظیمات پیشرفته صفحه اصلی وضعیت ها گزینه “فعال کردن ویدیو 5 دقیقه ای در وضعیتاستوری” را فعال کنید (فقط کاربرانی که از نسخه های غیر رسمی استفاده میکنند میتوانند وضعیت را به طور کامل مشاهده کنند) توجه:برنامه قابلیت تقسیم کردن ویدیوهای طولانی به چند قسمت 30 ثانیه ای برای استوری دارد که حتی کاربران رسمی بدون مشکل استوری را به طور کامل مشاهده کنند، برای انجام این کار وارد قسمت استوری شوید سپس روی آیکون اولی سمت چپ “قیچی” کلیک کنید.

4#  چکار کنم که اعلان آنلاین شدن مخاطبینم برایم نمایش داده شود؟

با وارد شدن به تنظیمات پیشرفته صفحه اصلی گزینه “غیرفعال کردن نمایش اعلان آنلاین شدن” را غیرفعال کنید.

5#  برای ارسال یا بازارسال پیام ها به بیش از 5 نفر باید چکار کنم؟

با وارد شدن به تنظیمات پیشرفته صفحه اصلی خطوط گزینه “افزایش محدودیت بازارسال پیام ها” را فعال کنید.

6#  چگونه آخرین بازدید مخاطبینم را در صفحه اصلی برنامه در کنار نام آن ها نمایش بدم؟

با وارد شدن به تنظیمات پیشرفته همه ( تم برای همه رابط کاربری ها ) تنظیمات گزینه “غیرفعال کردن نمایش وضعیت افراد در صفحه اصلی” را غیرفعال کنید.

7#  چرا وقتی میخواهم نسخه پشتیبان بگیرم با خطای ایمیل فعلاً در دسترس نیست بعداً امتحان کنید مواجه می شوم راه حل چیست چطور از گفتگوهایم نسخه پشتیبان بگیرم؟

نسخه های غیر رسمی از قابلیت پشتیبان گیری از طریق گوگل درایو پشتیبانی نمی کنند باید به صورت دستی نسخه پشتیبان بگیرید ! از تنظیمات گفتگوها پشتیبان گیری از گفتگوها پشتیبان گیری

8#  چرا با وارد شدن به بخش تم های برنامه فقط در حال بارگزاری میزنه و هیچ تمی را بالا نمیاره؟!

برای نمایش تم ها باید از فـیـــلتــرشــکـن استفاده کنید.

9#  چطور میتوانم استیکر را به برنامه اضافه کنم؟

1- واتساپ رسمی را در کنار او جی واتساپ نصب کنید(فقط نصب کنید، فعالسازی شماره در آن اجباری نیست!) 2- او جی واتساپ را حذف و دوباره آن را نصب کنید، و استیکرها بدون مشکل اضافه می شوند.

10#  پیام ها با تاخیر می رسند چطور مشکل را رفع کنم؟

1- اگر تیک دوم (دریافت پیام) یا شنیدن صدا (علامت میکروفون) مخفی کردید یا گزینه نمایش تیک آبی (خواندن پیام) پس از پاسخ را فعال کردید آن را از حالت مخفی خارج کنید. 2- برای دستگاه های سامسونگ: به تنظیمات وارد شوید – باتری – جزئیات سپس بر روی برنامه Wha sApp کلیک کنید سپس غیر فعال را انتخاب کنید. و برای دستگاه های هواوی: به تنظیمات وارد شوید – برنامه های محافظت شده – سپس Wha sApp را فعال کید.

11#  چرا هیچ وضعیتی برایم نمایش داده نمی شود یا با وارد شدن به قسمت مخاطبین لیست مخاطبینم بالا نمی آیند؟

وارد تنظیمات گوشی شوید سپس “مدیر برنامه ها” سپس برنامه را پیدا و باز کنید سپس از قسمت دسترسی ها یا مجوزها، گزینه مربوط به “مخاطبین” را فعال کنید.

12#  چطور میتوانم گفتگو هایم را به گوشی جدید منتقل کنم؟

وارد تنظیمات پیشرفته شوید سپس همه (تم برای همه رابط کاربری ها) سپس تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی سپس گزینه تهیه نسخه پشتیبان از داده های Wha sApp را انتخاب کنید تا نسخه پشتیبان تهیه شود و واتساپ را حذف کنید سپس وارد فایل های گوشی شوید و پوشه مربوط به نسخه واتساپ را پیدا کنید(مثلا اگر یو واتساپ نام پوشه «YOWha sApp» ، جی بی واتساپ «GBWha sApp» ، واتساپ پلاسیو واتساپ پلاس «Wha sApp» و… ) و آن را به گوشی جدید منتقل کنید و طبق همان نسخه که قبلا داشتید را دانلود و نصب کنید و آن را باز کنید و دسترسی هایی که از شما میخواهد را به برنامه بدهید در صفحه اصلی برنامه روی گزینه قرمز رنگ “بازیابی” کلیک کنید و منتظر بمانید تا عملیات بازیابی انجام شود سپس برنامه را مجدد باز کنید میبینید که تمامی گفتگوها بازیابی شدند 🙂

دانلود او جی واتساپ جدید فارسی 2023 OGWha sApp اندروید

دانلود او جی واتساپ جدید فارسی OGWha sApp اندروید

اوجی واتساپ – OGWha sapp یکی از نسخه های غیر رسمی و محبوب واتساپ است. این نسخه علاوه بر ویژگی های واتساپ اصلی دارای ویژگی های اضافی و منحصر به فردی که باعث شده به سرعت در میان کاربران محبوب و پرطرفدار شود. در واقع می توان گفت نسخه واتساپ پیشرفته می باشد. برای دانلود اوجی واتساپ جدید با لینک مستقیم در ادامه با ما همراه باشید. اوجی واتساپ اندروید را می توان در کنار واتساپ اصلی استفاده کرد. یعنی با دانلود اوجی واتساپ اندروید و نصب آن علاوه بر اکانتی که در واتس اصلی دارید. یک اکانت دیگر نیز به صورت همزمان در OGWha sapp می توانید داشته باشید و از قابلیت های آن استفاده کنید. قابلیت های مانند ارسال فایل ویدئویی با حجم بالا، ارسال همزمان بیش از 100 فایل تصویری و آمارگیر جالب برای گروه های شما و بسیاری ویژگی های دیگر.

قابلیت های برنامه اوجی واتساپ فارسی OGWha sapp اندروید:

دانلود واتساپ پلاس

دانلود اف ام واتساپ

دانلود یو واتساپ

واتساپ جی بی

دانلود واتساپ رسمی

دکمه بازگشت به بالا