خلاصه بازی امید ایران امید هنگ کنگ

بازی امید ایران و امید هنگ کنگ (مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا، 15 شهریور)

اتفاقات

ویدیو‌های بازی امید ایران و امید هنگ کنگ

خلاصه بازی امید ایران 3-0 امید هنگ کنگ (مقدماتی المپیک و قهرمانی آسیا)

گل سوم امید ایران به امید هنگ کنگ (اللهیار صیادمنش)

گل دوم امید ایران به امید هنک کنگ (محمد قربانی)

گل اول امید ایران به امید هنگ کنگ (حزباوی)

اخبار مرتبط تیم‌ های امید ایران و امید هنگ کنگ

برخی از محتوای فوتبالی با همکاری ترنسیس ترجمه و تهیه می‌گردد.

نتیجه بازی تیم امید ایران مقابل هنگ کنگ دیروز چهارشنبه

در این بخش از مطالب پایگاه خبری باغستان نیوز درباره نتیجه و خلاصه بازی تیم ملی امید ایران مقابل هنگ کنگ امروز چهارشنبه 15 شهریور 1402 به همراه هایلایت و گل های بازی در مسابقات انتخابی المپیک مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

فهرست مطالب:

خلاصه بازی تیم ملی امید ایران مقابل هنگ کنگ

گل اول تیم ملی امید ایران به هنگ کنگ توسط حزباوی

ایران یک – هنگ کنگ صفر (دقیقه 2: محمدامین حزباوی): ارسال محمدجواد حسین نژاد از روی نقطه کرنر به تیر دو رسید و محمد امین حزباوی با ضربه سر دروازه هنگ کنگ را باز کرد.

گل دوم تیم ملی امید ایران به هنگ کنگ توسط قربانی

ایران دو – هنگ کنگ صفر (دقیق 45: محمد قربانی): حرکت امیر جعفری  از سمت راست و ارسال زیبای او از داخل شش قدم با ضربه سر دروازه هنگ کنگ را باز کرد.

گل سوم امید ایران به هنگ کنگ توسط الهیارصیادمنش

دقیقه 88 – الهیار صیادمنش (امید ایران 3 – 0 هنگ کنگ) : علی پوردارا در داخل محوطه صاحب توپ شد و در شرایطی که میتوانست دروازه را باز کند با یک پاس کات بک الهیار را صاحب توپ کرد و این بازیکن دروازه را با یک بغل پا باز کرد.

نتیجه بازی تیم ملی امید ایران در برابر هنگ‌کنگ

تیم ملی امید ایران موفق شد با نتیجه 3 بر 0 تیم امید هنگ کنگ را شکست بدهد.

امید ایران و امید هنگ کنگ- 15شهریور 1402 – ساعت 15:30 مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا  ورزشگاه : استادیوم لوکوموتیو تاشکند

ترکیب تیم ملی امید ایران: محمدرضا خالدآبادی | محمدامین حزباوی | محمدرضا بردبار | سامان تورانیان | حسین گودرزی | محمد قربانی ( علی اضغر صادقی نسب ’76) | محمدجواد حسین‌نژاد (محمدحسین اسلامی ’60) | یاسین سلمانی( علی پور دارا ’76) | آریا یوسفی(الهیار صیادمنش ’60) | امیر جعفری | مهدی هاشمی‌نژاد

اتفاقات نیمه اول بازی

دقیقه 10: ضربه مهدی هاشم نژاد از پشت محوطه جریمه راهی کرنر شد. *دقیقه 21: ضربه محمد قربانی با شوت از راه دور دروازه هنگ کنک را تحدید کرد ، ثانیه هایی پیش از این هم یاسین سلمانی با یک حرکت انفرادی اقدام به شوت زنی کرد که دروازبان هنگ کنگ توپ را مهار کرد. دقیقه 26: پاس ناگهانی یاسین سلمانی برای آریا یوسفی با کات بک این بازیکن همراه شد که هنگ کنگی ها نزدیک بود دروازه خودی را باز کنند. *دقیقه 32: پاس بلند محمد بردبار از خط دفاعی هاشمی نژاد را  در موقعیت گلزنی قرار داد که مدافع هنگ کنک روی توپ تاثیر گذاشت و در ادامه ضربه امیر جعفری روی تیرک دروازه فرود آمد و به بیرون رفت. دقیقه 45 1: ارسال سامان تورانیان با ضربه سر محمدامین حزباوی همراه شد و ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد.

اتفاقات نیمه دوم بازی

دقیقه 47: حرکت عرضی حسین نژاد با شوت زیبای این بازیکن همراه شد و دورازبان هنگ کنگ این توپ را به سختی به کرنر فرستاد. *دقیقه 58: پاس در عمق سامان توریان در عمق خط دفاعی هنگ کنک به مهدی هاشم نژاد رسیدو این بازیکن توپ را وارد دروازه کرد اما داور مسابقه گل را مردود اعلام کرد. دقیقه 67: پاس های کوتاه بازیکنان ایران در نهایت در محوطه جریمه به یاسین سلمانی رسید و ضربه زمینی این بازیکن به سختی توسط دروازبان هنگ کنگ مهار شد. *دقیقه 72: پاس فنی الهیار به محمدحسین اسلامی رسید و ضربه اسلامی در شرایط تک به تک قدرت کافی را نداشت و به گل ختم نشد.

باغستان نیوز در شبکه های اجتماعی داخلی

دریافت لینک کوتاه این مطلب

کپی شد!

دکمه بازگشت به بالا