صبح بخیر ب انگلیسی

در جواب good mo i g چی بگیم؟

در این مقاله با جواب‌های مناسب در پاسخ good mo i g آشنا می‌شوید.

دانلود بهترین اپ آموزش زبان انگلیسی تعیین سطح رایگان

دانلود بهترین اپ آموزش زبان انگلیسی تعیین سطح رایگان

جمله‌ی good mo i g به معنای «صبح بخیر» یکی از جمله‌های رایج برای سلام و احوالپرسی و شروع کردن یک مکالمه در زبان انگلیسی است. در ادامه در مورد معنی این جمله بیشتر بخوانید. این جمله را ممکن است در مکالمه‌های حضوری بشنوید یا در قالب پیام کوتاه از عزیزان خود دریافت کنید. پاسخ‌هایی که می‌دهید باید متناسب با شرایط باشد. در ادامه در مورد جواب good mo i g هم چند جمله‌ی مناسب پیشنهاد می‌کنیم.

جمله‌ی good mo i g به چه معناست؟

این جمله یعنی «صبح بخیر». معمولا برای شروع کردن مکالمه یا برای سلام کردن به کسی از این جمله استفاده می‌کنند. گاهی این جمله را به شکل مخفف و فقط به صورت mo i g استفاده می‌کنند. با توجه به معنی، از این جمله فقط در ساعات ابتدای روز می‌توانید برای سلام کردن استفاده کنید.

البته گاهی اوقات ممکن است موقع خداحافظی هم از این کلمه استفاده شود. برای جواب دادن باید به شرایط و محیطی که در آن قرار دارید، توجه کنید.

غیر از مکالمه‌های حضوری ممکن است این جمله را در پیام‌های متنی هم دریافت کنید. در ادامه پاسخ‌های مناسب برای هر موقعیت را بخوانید.

در جواب good mo i g در محیط‌های رسمی چه بگوییم؟

در محیط‌های رسمی جواب‌هایی که می‌دهید باید تا حد امکان کوتاه باشند. در پاسخ good mo i g در ارتباط با رئیس، کارفرما و همکاری که رابطه‌ی صمیمانه ندارید از جمله‌های زیر استفاده کنید:

Good Mo i g

صبح بخیر.

یکی از رایج‌ترین جواب‌ها، خود جمله‌ی good mo i g است. اصلا از اینکه با همان جمله دوباره جواب بدهید نگران نباشید. اشکالی ندارد اگر در محیط‌های رسمی و حتی غیر رسمی، جمله‌ی گوینده را دوباره به خودش بگویید.

Ve y Good Mo i g

صبح بخیر.

اگر می‌خواهید پاسخ شما کمی متفاوت‌تر باشد می‌توانید از این جمله استفاده کنید. این جمله هم کاملا پذیرفته‌شده و رایج است.

Good mo i g, how a e you?

صبح بخیر، حال شما چطوره؟

اگر فکر می‌کنید جمله‌ی صبح‌ بخیر کافی نیست می‌توانید بعد از آن، با یک جمله‌ی دیگر، از طرف مقابل احوالپرسی کنید. البته سعی کنید که احوالپرسی شما زیاد طولانی شود. به همین دلیل جمله‌ی ساده‌ای مثل how a e you کافی است.

اگر نمی‌دانید در جواب how a e you چه بگویید، مطلب زیر را از دست ندهید:

در جواب how a e you چه بگوییم؟

Good mo i g, si .

صبح بخیر آقا.

این جمله‌ای ساده، کوتاه، مودبانه و زیبا برای جواب دادن به رئیس و کارفرمای آقا است. اگر فکر می‌کنید خیلی ساده است می‌توانید بعد از آن، احوالپرسی هم بکنید. ولی معمولا در مکالمه‌های صبح و در محیط کار، افراد فرصتی برای صحبت‌های طولانی ندارند.

Good mo i g, lovely wea he we’ e havi g.

صبح بخیر. هوای خوبیه.

اگر فرصت کافی برای مکالمه‌های طولانی‌تر دارید یا اگر رابطه‌ی صمیمانه‌تری با رئیس و کارفرما دارید و دوست دارید صحبت‌های شما از خشکی و رسمی بودن کمی خارج شود، در ادامه می‌توانید با یک جمله در مورد وضعیت هوا، صمیمیت بیشتری به جواب خود اضافه کنید. دقت کنید که این جواب شما ممکن است باعث شود که یک مکالمه کمی ادامه پیدا کند. پس اگر فرصت کافی ندارید، بهتر است از جمله‌هایی شبیه این استفاده نکنید.

در پاسخ good mo i g در جمع دوستانه چه بگوییم؟

در جمع‌های دوستانه و در ارتباط با کسانی که آن‌ها را می‌شناسید می‌توانید از پاسخ‌های صمیمانه‌تر استفاده کنید یا حتی شوخی کنید.

Is i ?

روز خوبیه به نظرت؟

اگر روز خوبی ندارید می‌توانید در جواب دوست صمیمی خود از این جمله استفاده کنید. البته در جواب این سوال، دوست شما ممکن است سوالات دیگری هم بپرسد که بیشتر از اوضاع شما باخبر شود. در واقع این جوابی برای گله و شکایت از اوضاع است.

Hey ma , wha ’s up.

هی مرد، چه خبر؟

جمله‌ی صبح بخیر یک جمله‌ی استاندارد برای احوالپرسی و سلام است و معنای تحت‌اللفظی آن مد نظر نیست. در نتیجه در جواب می‌توانید از پاسخ‌هایی که به hello یا hi می‌دهید استفاده کنید. در جمله‌ی بالا با سوال wha ’s up از دوست خود اوضاع و احوالش را جویا می‌شوید.

Mo i g!

صبح بخیر!

اگر دنبال یک جواب کوتاه و سریع هستید از این کلمه استفاده کنید که مخفف خود good mo i g است. این نوع از احوالپرسی‌ها برای زمانی مناسب است که فرصت زیادی برای حرف زدن نداری مثلا اتفاقی یکدیگر را در خیابان دیده‌اید در حالی که برای رفتن به محل کار عجله دارید.

Good mo i g, wha ’s you pla fo he day?

صبح بخیر. برنامه‌ات برای امروز چیه؟

اگر سلام کردن دوست شما برای شروع یک مکالمه است و هر دو فرصت کافی دارید، می‌توانید در جواب از دوستتان در مورد برنامه‌هایی که برای ادامه‌ی روز دارد سوال کنید. همچنین اگر مایلید تا با دوست خود برنامه‌ای بریزید، می‌توانید با این جمله از او سوال کنید که آیا وقت دارد یا می‌تواند بیرون برود یا نه.

Mo i g, wa o ge b eakfas ?

صبح بخیر، می‌خوای صبحانه بخوریم؟

اگر دوست دارید با دوستتان صبحانه بخورید می‌توانید با این جمله پیشنهاد خود را مطرح کنید. البته این سوال را ممکن است یک مادر از فرزندش هم بپرسد برای اینکه برای او صبحانه آماده کند. در مجموع این جواب برای روابط دوستانه و خانوادگی است.

Good mo i g su shi e.

سلام نور خورشید.

این جمله‌ای جذاب برای شوخی با دوست یا برای تعریف کردن از او است.

Good mo i g, how was you igh ?

صبح بخیر، شبت چطور بود؟

این هم یک پاسخ صمیمانه است برای اینکه حال دوست خود را بپرسید. با این سوال نشان می‌دهید که حال و روز دوستتان برایتان بسیار مهم است حتی روزی که گذشته و تمام شده. در حالت عادی می‌توانید از این جواب استفاده کنید اما می‌تواند کاربردهای خاص هم داشته باشد. مثلا فرض کنید که دوست یا یکی از عزیزان شما شب را مهمان شما بوده و می‌خواهید بپرسید که راحت خوابیده یا نه.

در پاسخ good mo i g به کسی که دوستش داریم چه بگوییم؟

اگر عزیزان شما برایتان پیام متنی فرستاده‌اند و صبح بخیر گفته‌اند می‌توانید با جمله‌های زیر به آن‌ها جواب بدهید و گاهی در خلال همین پیام‌ها، ابراز علاقه کنید.

Good mo i g o you oo!

صبح تو هم بخیر!

این ساده‌ترین جوابی است که می‌توانید بفرستید. گاهی اوقات ساده‌ترین جواب، بهترین جواب است.

This made my day, a d i has ’ eve eally s a ed ye .

این پیام روزم را ساخت و روزم هنوز شروع نشده.

اگر پیام عزیزان‌تان شما را واقعا خوشحال کرده، می‌توانید با جمله‌هایی شبیه این، احساستان را بگویید. پیام صبح بخیر از طرف کسی که دوستش داریم می‌تواند روزمان را از این رو به آن رو کند.

Good mo i g, I hope you have a g ea day!

صبح بخیر، امیدوارم یک روز عالی داشته باشی.

بهترین جوابی که می‌توانید در پاسخ «صبح بخیر» بدهید، آرزو کردن برای طرف مقابل است؛ برای اینکه او هم یک روز عالی داشته باشد. تقریبا در جواب تمام ابراز محبت‌ها و احوالپرسی‌ها می‌توانید همان جمله را مشابه آن را به طرف مقابل بگویید.

Good mo i g, how did you sleep?

صبح بخیر، چطور خوابیدی؟

این جمله هم نشان می‌دهد که راحتی و آرامش طرف مقابل برایتان اهمیت دارد و دوست دارید بدانید که شب را راحت خوابیده یا نه.

I had a d eam abou you las igh .

دیشب خوابت رو دیدم.

این جواب یکی از جواب‌های مخاطره‌آمیز است. چون معمولا افراد دوست دارند در مورد خواب‌هایی که در آن حضور دارند، بیشتر بدانند. اگر حوصله ندارید در مورد آن توضیح دهید یا اصلا نمی‌توانید به درستی آن را توضیح دهید، از این جمله استفاده نکنید.

Hello ea ly bi d.

سلام سحرخیز.

کلمه‌ی ea ly bi d به‌معنای فردی است که صبح‌ها خیلی زود از خواب بیدار می‌شود؛ درست مثل پرنده‌هایی که صبح خیلی زود صدایشان را می‌شنوید. این جواب می‌تواند کمی جنبه‌ی طعنه‌آمیز هم داشته باشد. یعنی پیام صبح بخیری که دریافت کرده‌اید خیلی زود بوده است.

Good mo i g, go a y pla s fo oday?

صبح بخیر، برنامه‌ای برای امروز داری؟

اگر صبح یک روز تعطیل این پیام را دریافت می‌کنید و دوست دارید روزتان را با هم بگذرانید با این جمله، نظر طرف مقابل را می‌پرسید که آیا برنامه‌ای دارد یا نه. اگر برنامه‌ای برای خودش نریخته باشد می‌توانید پیشنهاد کنید که روزتان را با هم بگذرانید.

Good mo i g, ca ’ wai o he pla s you have oge he

صبح بخیر، بی‌صبرانه منتظر …(برنامه‌ای که در نظر داشتید) هستم.

اگر از قبل برای امروز خود برنامه‌ریزی کرده‌اید بعد از «صبح بخیر» گفتن می‌توانید به طرف مقابل خوشحالی خود را ابراز کنید. در جای خالی باید از برنامه‌ای که برای روز خود در نظر گرفته‌اید نام ببرید؛ مثلا رفتن به سینما، پارک و… این کار باعث می‌شود که طرف مقابل شما احساس کند برنامه‌هایی که با هم دارید، برایتان مهم و لذت‌بخش است.

Good mo i g- I was jus hi ki g abou you!

صبح بخیر، همین الان داشتم بهت فکر می‌کردم.

این جمله هم برای ابراز محبت به طرف مقابل، جواب خوبی است.

Good mo i g, love! I miss you!

صبح بخیر عشقم. دلم برات تنگ شده.

اگر مدت طولانی است که طرف مقابل را ندیده‌اید بعد از جواب دادن صبح بخیر می‌توانید دلتنگی خود را ابراز کنید.

Hey- I was jus goi g o ex you! Wa o mee up la e ?

سلام. همین الان می‌خواستم بهت پیام بدم. دوست داری امروز همدیگه رو ببینیم؟

با این پیام نشان می‌دهید که شما هم متقابلا به فکر او بوده‌اید و دوست دارید در ادامه‌ی روز با هم ملاقات داشته باشید.

Good mo i g, swee ie! Wha go you up so ea ly?

صبح بخیر عزیزم. چی اینقدر زود بیدارت کرده؟

اگر پیامی که دریافت کرده‌اید صبح خیلی زود است و سابقه نداشته که طرف مقابل در این ساعت بیدار باشد، می‌توانید علت سحرخیزی او را بپرسید تا شروعی برای یک مکالمه باشد.

Good mo i g o you! I’m happy I’m o you mi d so b igh a d ea ly xo.

صبحت بخیر. خوشحالم که صبح به این زودی، تو فکرت بودم.

با این جمله خوشحالی خود را از اینکه طرف مقابل به یاد شماست، به او یادآوری می‌کنید.

Righ back a ya! How a e you oday?

صبح تو هم بخیر. امروز حالت چطوره؟

این جمله جواب خوبی است برای اینکه مکالمه‌ی احوالپرسی شما ادامه پیدا کند.

Hey you! You’ e o my mi d oo.

سلام. تو هم تو فکرم بودی.

وقتی کسی به شما صبح بخیر می‌گوید یعنی به فکر شما بوده است. با گفتن جمله‌هایی شبیه به جمله‌ی بالا می‌توانید به او بگویید که شما هم به فکرش هستید.

Hey love! How a e you doi g o his beau iful day?

سلام عشقم. در این روز زیبا حالت طوره؟

این جمله برای احوالپرسی از طرف مقابل جمله‌ی خوبی است. البته با این جمله‌ها، مکالمه ادامه پیدا می‌کند و باید انتظار داشته باشید که طرف مقابل جوابی بدهد و دوباره به او پاسخ مناسب بدهید.

Wow, well is ‘ his a ice way o wake up!

وای، این راه قشنگی برای بیدار شدنه.

اگر پیام صبح بخیری که دریافت کرده‌اید صبح زود بوده و شما با این پیام بیدار شده‌اید، می‌توانید خوشحالی خود را از دریافت این پیام با جمله‌ی بالا نشان دهید.

Hey! So ice o hea f om you! Wha ‘s you day look like?

سلام. ممنون از پیامت. روزت چطوره؟

با این جمله، هم خوشحالی خود را از دریافت این پیام نشان می‌دهید و هم حال طرف مقابل را می‌پرسید.

Eve hough I’m o a mo i g pe so , you o ally b igh e ed my day!

با اینکه آدم صبح زود پاشدن نیستم، با پیامت روزم رو زیبا کردی.

اگر اهل صبح بیدار شدن نیستید می‌توانید در جواب از این جمله استفاده کنید تا نشان دهید که پیام طرف مقابل برای ما آزاردهنده نبوده، بلکه او را خوشحال هم کرده است.

Hey you! Wha do you have pla ed fo oday?

سلام. برای امروز چه برنامه‌ای داشتی؟

این پیام هم برای پرسیدن از برنامه‌ی طرف مقابل است برای اینکه بتوانید یک فعالیت تفریحی را با هم برنامه‌ریزی کنید.

Love hea i g f om you ea ly i he mo i g! How’s eve y hi g goi g?

دوست دارم که صبح زود ازت پیام داشته باشم. اوضاع چطوره؟

با این جمله به طرف مقابل نشان می‌دهید که پیام صبح زودش برای شما دلپذیر بوده است.

جمع‌بندی

جمله‌ی good mo i g به‌معنای «صبح بخیر» یکی از جمله‌های رایج در زبان انگلیسی برای سلام کردن است. با توجه به این معنی جمله، بدیهی است که باید آن را در ساعات ابتدایی روز استفاده کنید. در جواب good mo i g می‌توانید سلام و احوالپرسی کنید یا از خود همین جمله استفاده کنید. اگر با طرف مقابل رابطه‌ی صمیمانه دارید، می‌توانید در جواب، ابراز علاقه کنید یا حتی با طرف مقابل شوخی کنید.

برای تشخیص دادن شرایط و جواب‌های مناسب در یک مکالمه، لازم است که دامنه‌ی لغات گسترده‌ای داشته باشید و مکالمه‌های مختلف را شنیده باشید. برای افزایش دامنه‌ی لغات بهترین روش خواندن کتاب‌های زبان اصلی، گوش دادن به پادکست‌ها و دیدن فیلم و سریال است. باید کلمه‌ها را در موقعیت‌های مختلف بشنوید و ببینید تا بتوانید معانی متفاوت آن را به خاطر بسپارید.

اگر دوست دارید تمام این منابع آموزشی را یک‌جا و در گوشی خود داشته باشید، بهترین گزینه استفاده از اپلیکیشن زبانشناس است. با اپلیکیشن زبانشناس لازم نیست دنبال پادکست و کتاب و فیلم و زیرنویس و ترجمه‌ی آن‌ها بگردید. همه‌ی این‌ها در خود اپلیکیشن در اختیار شماست. برای راحتی کار، چندین دیکشنری معتبر و امکاناتی مثل لایتنر هم در اپلیکیشن در نظر گرفته شده است.

برای پیشرفت مهارت‌های مختلف زبان، کافی است زبانشناس را نصب کنید و روزی یک ساعت برای کار کردن با آن وقت بگذارید. در مدت کوتاهی متوجه پیشرفت خود در بخش‌های مختلف زبان می‌شوید و می‌توانید با اعتمادبه‌نفس بیشتری در آزمون‌های زبان مثلا آیلتس شرکت کنید.

برای آمادگی آزمون آیلتس از نمونه سوال‌هایی که در مطلب زیر برای شما آماده شده، استفاده کنید.

دانلود نمونه سوالات آیلتس و ترفندهای شرکت در این آزمون

ترجمه صبح بخیر به انگلیسی

نمونه ترجمه شده: فرانک یک کلمه تعاریف یا سلام و صبحبخیر هم نگفت. ↔ He did o say good mo i g, o did you sleep well?

ترجمه ماشینی

صبح بخیر در فرهنگ لغت فارسی – انگلیسی

در حال حاضر ما هیچ ترجمه ای برای صبح بخیر در فرهنگ لغت نداریم، شاید بتوانید یکی را اضافه کنید؟ حتماً ترجمه خودکار، حافظه ترجمه یا ترجمه های غیرمستقیم را بررسی کنید.

آموزش صبح بخیر ، عصر بخیر و شب بخیر به انگلیسی

تو این ویدیو میخوام اصطلاحات صبح بخیر ، عصر بخیر و شب بخیر رو خدمت تون آموزش بدم . تو ویدیو های فبلی مهم ترین اصطلاحات مربوط به سلام کردن و خداحافظی رو توضیح دادم اما این چنتا رو نگفتم چون این چند مورد یه وجه اشتراک با هم دارن و به نظر من بهتر بود در یک ویدیو جداگانه آموزش داده بشن . حتما این ویدیو رو ببینید و مطمئن باشید که حداقل یه چیز جدید یاد میگیرید !

دانلود ویدیو آموزش اصطلاحات صبح بخیر ، عصر بخیر و شب بخیر به انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی علم فردا

نکته مهم در مورد Good mo i g , Good af e oo , Good eve i g و Good igh

تقریبا همه شما با این 4 اصطلاح آشنایی دارید اما یه نکته مهم در مورد این چند اصطلاح وجود داره که تو مدارس نمیگن اما در بعضی از موسسات این نکته رو میگن . همونطور که می دونید این چند اصطلاح با واژه good شروع میشن . نکته اینجاست که در مکالمات روزمره و در برخورد با افرادی که باهاشون یکم خودمونی تر و صمیمی تر هستین می تونید واژه Good رو حذف کنید ! اما اگر بخواید با طرف مودبانه و رسمی تر برخورد کنید باید good رو هم بگید .

اصطلاح صبح بخیر به انگلیسی

اصطلاح Good mo i g یعنی صبح بخیر . وقتی یکی از آشناهاتون رو صبح میبینید به جای Hi , Hello , Hey و… می تونید بگید Good mo i g . این Good mo i g در واقع یه جور سلام کردنه . اگر با طرف صمیمی هستین می تونید فقط بگید Mo i g اما در برخورد با افرادی که باهاشون رودربایسی دارید یا باید باهاشون رسمی برخورد کنید حتما بگید Good mo i g چون مودبانه تر و رسمی تره .

اصطلاح ظهر یا بعد از ظهر بخیر به انگلیسی

اگر از ساعت 12 ظهر تا نزدیکای غروب ( قبل از تاریک شدن هوا ) یه نفر رو دیدین و میخواید بهش سلام کنید ، به جای سلام کردن می تونید بهش بگید Good af e oo یعنی عصر بخیر یا بعد از ظهر تون بخیر . یه نکته رو هم در تیتر عرض کنم که Af e یعنی بعد و oo یعنی ظهر پس Af e oo یعنی بعد از ظهر یا عصر .  اگر میخواید یکم خودمونی تر سلام کنید فقط کافیه بگید Af e oo .

اصطلاح شب بخیر به انگلیسی ؛ تفاوت Good eve i g و Good igh

برای گفتن شب بخیر به انگلیسی 2 تا اصطلاح مهم و کاربردی وجود دارن که متاسفانه این دو مورد در مدارس ایران درست توضیح داده نمیشن و به همین دلیل خیلیا کاربردشون رو نمیدونن ! هر دو اصطلاح Good eve i g و Good igh معنی شب بخیر رو میدن اما یه تفاوت اساسی با هم دارن ! تفاوت شون هم اینه که موقع سلام کردن باید بگیم  Good eve i g اما موقع خداحافظی باید بگیم Good igh . در واقع Good eve i g یعنی سلام و Good igh یعنی خداحافظ .

■ سلام ، شب بخیر Good eve i g

متاسفانه بعضی از مدرس های انگلیسی Good eve i g رو عصر بخیر ترجمه می کنن در صورتی که این اشتباهه چون Good eve i g دقیقا بعد از تاریک شدن هوا استفاده میشه و قبل از تاریک شدن هوا باید از اصطلاح Good af e oo استفاده کنید . مثه موارد بالا به جای Good eve i g می تونید فقط بگید Eve i g .

■ شب بخیر ، خداحافظ Good igh

دیگه همه تون می دونید که Good igh یعنی شب بخیر . همونطور که عرض کردم این اصطلاح موقع خداحافظی استفاده میشه . نکته مهمی که در مورد Good igh وجود داره اینه که معمولا در مکالمات روزمره گ نایت G’ igh تلفظ میشه . یعنی واژه Good رو  به طور کامل تلفظ نمیکنن ! موقع چت کردن معمولا می نویسن G9 یا G8 یا G i e . پس اگر موقع چت کردن با یه خارجی یکی از اینا رو دیدین بدونید که منظورشون همون Good igh هست .

یه نکته دیگه هم هست که لازمه در حد تیتر بهش اشاره کنم اما بعدا مفصل این موارد رو توضیح میدم . شاید بعضی هاتون دیده باشید که این اصطلاح رو سرهم مینویسن ، اینجوری good igh . خب این چیه ؟! غلطه ؟! نه غلط نیست اما معنیش با good igh یکم فرق داره ! در واقع good igh که سرهم نوشته میشه نقش صفت داره . برای مثال good igh kiss یعنی بوسه قبل از خواب یا قبل از خداحافظی  .

■ شب بخیر Bue as oches

یکی دیگه از اصطلاحاتی که برای گفتن شب بخیر در امریکا استفاده میشه اینه bue as oches بخونید بوئِناس نوچِس یعنی شب بخیر . این اصطلاح از زبان اسپانیایی اومده و البته خیلی استفاده نمیشه اما چون هرزگاهی ممکنه تو فیلم ها این اصطلاح رو بشنوید این رو هم گفتم که یاد بگیرید .

همونطور که قبلا هم عرض کردم اصطلاحات زیادی برای سلام و خداحافظی وجود دارن اما مهم ترین هاش همین مواردی بودن که تو این سه تا آموزش خدمت تون عرض کردم . امیدوارم که این پست براتون مفید بوده باشه .

حتما مطالب زیر رو هم بخونید

ابراهیم درویش

من ابراهیم درویش هستم بلاگر تکتولوژی و مدرس زبان انگلیسی. در حال حاضر در استانبول (ترکیه) زندگی میکنم. نرم افزار خوندم و تخصص اصلیم برنامه نویسی وبه ؛ البته کمی هم برنامه نویسی اندروید بلدم. تقریبا از سال 1383 فعالیتم رو تو اینترنت شروع کردم. به زبان های ترکی استانبولی و اسپانیایی هم آشنایی دارم.

آموزش زبان انگلیسی علم فردا

حمایت از علم فردا

نوشتن مطالب آموزشی به زبان ساده و قابل فهم برای همه ، کار بسیار سختیه . از طرفی ، نگهداری یک وب سایت آموزشی خرج داره ! اگر براتون امکان داره لطفا با پرداخت مبلغ کمی در هزینه های سایت سهیم باشید تا ما هم بتونیم با خیال راحت براتون بنویسیم و به سوال ها تون پاسخ بدیم . حمایت مالی از علم فردا

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام *

ایمیل *

سوال امنیتی * شش  −  3  =  .hide-if- o-js display: o e !impo a ;

30 دیدگاه

چرا در روز و ظهر و بعد از ظهر از mo i g یا eve i g استفاده میشه ولی در شب a ؟

سلام شما ایا در تدریس زبان انگلیسی اموزشگاه دارید یا نه فقط مجازی اموزش میدید

آقا اون ادامه Pho eme و Le e رو کجا و کی میگین؟

آموزش زبان انگلیسی ، دوره Level 1

سلام بسیار عالیــــــــــــــــــــــــــــــ لهجه تون خیلی خوبه

سلام ، ممنون از لطف تون ?

با سلام فرضا ساعت 11 شب است و من آشنایی را در خیابان میبینم و یا مثلا وارد سوپرمارکتی میشوم. حال برای سلام نمودن باید از کدام عبارت استفاده کنم؟ از Good igh یا Good eve i g

سلام تو ویدیو عرض کردم !

■ سلام Good eve i g ■ خداحافظ Good igh

عالی بود به شما میگن یه حرفه ای به تمام معنا … ممنون از شما

سلام ، ممنون از محبت تون .

با عرض سلام و خسته نباشید به استاد گرامی جناب آقای ابراهیم درویش. آقا شما در این مقاله ها یک چیز هایی اضافه میکنید که در ویدیو نمیگید. من از شما خواهش میکنم و تمنا میکنم از شما که اون چیز های اضافی رو هم در ویدیو بگید. خواهش میکنم از شما با سپاس فراوان از سایت عالیتون.

hey yo خسته نباشید اگر ممکن بود بفرماید که ویدیوی بعدی چه زمان پخش میشه ؟

سلام ، خسته نباشید من بیشتر اینایی که میگین رو بلدم البته نمیگم نگینا بگین ولی بیشتر فکر میکنم مردم روی گرامر و زمان افعال مشکل دارن اگه میشه در جلسات آتی گرامر رو هم در برنامه اتون در نظر داشته باشین گرامر منظورم حال حاظر اینده گذشته ماضی نقلی و… هستش ممنون

سلام ، مرسی صبور باشید ، بذارید بقیه کاربران هم یکم با فضای ما آشنا بشن بعدش همه اینا رو میگم .

سلام ببخشید ولی استاد از اولش گفتن که از a,b,c,d شروع میکنن که خیلی ها بتونن از آموزش ها استفاده کنن و اینکه هر نکته ای هم که تا حالا گفته شده مهم و مفید بوده، برای شما هم حداقل یه مرور میشه، پس لطفا صبور باشید.

سلام آقای درویش عزیز مجددا تسلیت عرض میکنم. انشالله همیشه سلامت باشی آیا میشه مثل G’ igh برای Good af e oo و Good eve i g هم استفاده کرد ؟

سلام ، مرسی ببخشید ، متوجه سوال تون نشدم ?

سلام آقای درویش ، امیدوارم خسته نباشید . راستش من همین امروز متوجه عزادار شدن شما برای عموی محترمتون شدم ، امیدوارم غم آخرتون باشه . به عنوان یکی از کاربران قدیمی علم فردا وظیفه ی خودم دونستم که این ضایعه رو به شما تسلیت بگم . همه ی ما کاربران علم فردا رو در غم خودتون شریک بدونید . ضمنا از آموزش هاتون هم نهایت تشکر رو دارم . با سپاس ????

سلام ، قربون محبت تون سلامت و شاد باشید

سلام , خیلی مفید و آموزنده بود . سپاس بابت زحماتی که میکشید .

با عرض سلام و خسته نباشید به جناب آقای ابراهیم درویش تسلیت میگم. این ویدیو عالی بود. انشاا… همیشه سلامت شاداب و تندرست باشید با سپاس فراوان از سایت عالی تون

سلام ، ممنون از محبت تون

آقای درویش! بنده فوت عموتون رو تسلیت میگم. ویدیویی که گذاشتین خیلی خوب بود. به نظرم اگه بتونید کلیپ های ویدیویی کوتاه از فیلم های خارجی تهیه کنید و توی کانال بفرستین . کاربرد اصطلاحاتی که آموزش میدین بهتر برامون جا می افته. ممنون

ممنون از شما به روی دیده، اما فعلا وقتش نرسیده !

فوق العاده دابل لایک

سلام ممنون از زحمتاتتون، خیلی خوب بود.

کارتون (کار شما) ? عالیه ادامه بدین ?☺

ایول خیلی خوب بود گرامر رو هم یاد بدید خوبه بینش وقفه نندازید سرد بشیم بگو برو جلو دلیر مرد ????

سلام ممنون عالی بود . مثل همیشه . راستی تلفظ این eve i g ایوْنینگ هم درسته در کنار ایوِنینگ؟

سلام ، مرسی تلفظ صحیحش ایونینگ هست نه ایوِنینگ . تو ویدیو چون من یکم تند تند صحبت کردم ممکنه ایوینینگ شنیده بشه .

دکمه بازگشت به بالا