تعبیر خواب مرگ عزیزان

۲۵ ایده خلاقانه و شیک برای طراحی ناخن چشم نظر | مراقب باشید چشم نخورید!

غرغر ارژنگ امیر فضلی از قایق سواری پولدارها

چشمای خیلی تیز به راحتی زیر ۱۰ ثانیه حرف E رو پیدا میکنن!

حدس سریال: می‌تونی اسم یه سریال پرطرفدار قدیمی رو از روی این ایموجی‌ها حدس بزنی؟

سه بازیگر زن ایرانی با هوش مصنوعی عروس شدند

۱۰ شخصیت دیزنی که در واقعیت نیز وجود دارند!

تصاویری جذاب از فرزندان خواننده‌های ایرانی در گذر زمان

نظر سنجی | به نظر شما در روابط عاشقانه مردان بیشتر خیانت می‌کنند یا زنان؟

بهنوش بختیاری بازیگر کشف حجاب کرده را با خاک یکسان کرد

۱۰ سبک دکوراسیون خانه‌های قدیمی که یادآور عطر روزهای خوش کودکی هستند

تعبیر خواب مردن نزدیکان (مردن پدر، مادر، برادر و …)

تعبیر خواب مردن نزدیکان و یا درک مرگ هر یکی از اقوام مانند (پدر، مادر، برادر، خواهر و …) فقدانی درونی و یا توفق در کاری را نشان می‌دهد. خاکسپاری نزدیکان در خواب بیانگر احساس نا امیدی است.

ستاره | سرویس سرگرمی – به گفته فروید، شخصیت انسان کوه یخی است که قسمت خودآگاه، تنها نوک آن به حساب می‌آید و بقیه اش ناخودآگاه است. قسمت عمده‌ای از ناخودآگاه، در خواب هوشیار می‌شود که معمولا روانشناسان برای حل مشکلات روحی به بررسی خواب‌ها می‌پردازند. مجموعه تعبیر خواب مجله ستاره با بررسی روانشناسی و نظریات اسلامی در رابطه با انواع خواب‌ها به این موضوع پرداخته است.

۲۵ ایده خلاقانه و شیک برای طراحی ناخن چشم نظر | مراقب باشید چشم نخورید!

غرغر ارژنگ امیر فضلی از قایق سواری پولدارها

چشمای خیلی تیز به راحتی زیر ۱۰ ثانیه حرف E رو پیدا میکنن!

حدس سریال: می‌تونی اسم یه سریال پرطرفدار قدیمی رو از روی این ایموجی‌ها حدس بزنی؟

تعبیر خواب مردن نزدیکان

مرگ و مرده، سمبل‌هایی رایج هستند که ممکن است دیدن آن‌ها در خواب، ما را نگران کند. مخصوصا اگر در خواب، مرگ یکی از عزیزان خود را مشاهده کنیم. در ابتدا باید بدانید که چنین خواب‌هایی به هیچ عنوان پیش بینی وقوع یک مرگ در زندگی واقعی نیستند و صرفا بیان کننده‌ی حالات و ناراحتی‌های درونی شما هستند.

مرگ در تعبیر خواب روانشناسی، به معنای توقف است. مثل توقف یک پروژه، یک اعتقاد یا یک دوره از زندگی. مثل ترک تحصیل یا کنار گذاشتن یک شغل. چرخه‌های زندگی و عادت ها، در ما نوعی اعتیاد ایجاد می‌کنند، حتی اگر عادت‌هایی مخرب باشند. فرد حتی می‌تواند به هورمون‌هایی که در زمان ترس و استرس ایجاد می‌شوند، اعتیاد پیدا کند. در این حالت، از بین رفتن آن چرخه‌ی خاص، و دور شدن از شرایطی که آن هورمون‌های خاص را ایجاد می‌کرده است، می‌تواند برای فرد نوعی احساس فقدان ایجاد کند، و این احساس فقدان، خود را به شکل سمبل مرگ، در خواب نشان دهد.

برای این که بفهمید فردی که در خواب شاهد مرگ او هستید یا احساس می‌کنید که مرده است، مربوط به کدام یک از فقدان‌های درونی شماست، یا تمام شدن کدام یک از عادت‌های شما را نشان می‌دهد بایستی دقت کنید، هنگامی که آن فرد را مشاهده می‌کنید، کدام دسته از احساسات، هیجانات و خاطرات، در شما زنده می‌شوند. از طرفی بررسی کنید که در چند هفته‌ی گذشته، کدام دسته از عادات خود را کنار گذاشته اید؟ چرا کنار گذاشتن این عادات، شما را مضطرب و نگران ساخته است؟ چگونه می‌توانید با دیدی منطقی به ماهیت این رفتار‌ها نگاه کرده و اجازه ندهید که فقدان عادت‌هایی بعضا بی‌فایده یا مخرب، شما را ناراحت یا مضطرب سازد.

مردن نزدیکان مانند مردن مادر، مردن پدر، مرگ برادر و یا خواهر نشان دهنده روی دادن اتفاقاتی این چنین نیست. شما بایستی احساسی که در رابطه با هر یک از نزدیکان در خواب درک کرده‌اید را در نظر گرفته و به رفع مشکلات درونی در زندگی واقعیتان بپردازید.

خوابی با مضمون مردن نزدیکان، از شما می‌خواهد تا فقدان خود را با مشغول شدن به کار‌های جدید و کسب عادت‌های رفتاری جدید و مثبت برطرف کنید. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که تغییرات، اجتناب ناپذیر هستند.

تعبیر خواب مردن پدر

دیدن پدر در خواب نمادی از قدرت، محافظت، اراده، حمایت و قدرت است. اگر او در خواب شما بمیرد بدان مفهوم است که در زندگی واقعی تمام موارد ذکر شده را از دست می‌دهید یا به شدت شکننده خواهید شد و این وضعیت را احساس خواهید کرد. مشاهده چگونگی مرگ پدر در خواب به این مفهوم است که تغییرات شگرفی در زندگی‌تان پدید خواهد آمد. اگر در رویای خود از کسی شنیدید که پدرتان فوت کرده است بدان معناست که سودی به شما می‌رسد و در زندگی سعادتمند خواهید شد.

چنانچه خواب تشییع جنازه پدر خود را ببینید، اگر این واقعه در یک روز آفتابی و روشن اتفاق بیفتد، نوید سلامتی و یک جشن عالی را به شما می‌دهد. اگر تشییع جنازه در روز بارانی یا هوای ابری و تاریک اتفاق بیفتد نشان دهنده کم شدن اخبار یا اتفاقات بد و بیماری در زندگی شماست. اگر اقوام و دوستان خود را در قبرستان مشاهده کردید نشان دهنده ازدواج و ثروت است. مرگ پدر شما در خواب بر اثر بیماری، نمادی از تولد دوباره و روشنگری است که برایتان در زندگی رخ خواهد داد.

تعبیر خواب مردن مادر

تعبیر خواب مرگ مادر می‌تواند به معنای ورود شما به دوره بزرگسالی و گذر از دوران نوجوانی و جوانی باشد. دوره‌ای که چندان احتیاجی به حمایت مادر در کارهایتان احساس نمی‌کنید. مردن مادر در خواب همچین می‌تواند مبین خاطره‌ای دردناک در گذشته شما باشد، تجربه‌ای تلخ که پیش از این در زندگی برایتان رخ داده است. دیدن این رویا همچنین می‌تواند نمادی از تنهایی و انزوای فعلی شما در زندگی باشد، اتفاقی که به شدت شما را در مقابل تهدیداتی که از بیرون به شما وارد می‌شود آسیب پذیر کرده است.

تعبیر خواب مرگ مادر همچنین می‌تواند به معنای از دست رفتن آرامش و شادی در زندگی شما نیز باشد. مدتی است که با درد و نگرانی زندگی می‌کنید که این مساله شما را به شدت بدبین کرده است.

دیدن مراسم تشییع جنازه مادر در خواب، نوید یک زندگی طولانی همراه با سلامت را برای او می‌دهد. چنانچه در خواب دیدید که مادرتان بر اثر غرق شدن در آب فوت کرده است نمادی از مشکلات مالی در زندگی شماست. شما احتمالا رکودی را در کسب و کار خود تجربه خواهید کرد که منجر به ایجاد وضعیتی بحرانی برایتان خواهد شد. اگر در خواب، خبر فوت مادرتان را شنیدید، ولی قادر به دیدن وی نبودید هشداری است به شما از اینکه برخی می‌خواهند عامدانه شما را در موقعیتی آشفته به دام بیندازند.

تعبیر خواب مردن برادر

اگر در خواب شاهد مرگ برادر بزرگتر خود بودید، این رویا تمایل شما را به آزادی و رها شدن از برخی قید و بند‌های زندگی نشان می‌دهد. در واقع شما می‌خواهید بدین واسطه استقلال خود را ثابت کنید.

دیدن رویای مرگ برادر کوچکتر نشان از تمایل شما در زندگی به حرکت رو به جلو، به دور از آسیب پذیری دارد. در واقع دیدن فوت برادر کوچکتر در خواب به شما می‌گوید که تمایل دارید جسورانه در زندگی خود پیش بروید و به موانعی که سد راه شما هستند بی اعتنا هستید.

تعبیر خواب مردن خواهر

تعبیر خواب مرگ خواهر بسته به اینکه چه رابطه‌ای در دنیای واقعی با وی دارید می‌تواند متفاوت باشد. اگر شما با خواهر خود اختلاف نظر دارید دیدن این رویا می‌تواند نشانی از اضطراب یا عصبانیت شما باشد. این خواب همچنین می‌تواند بیانگر حس گناه در درون شما باشد. تعبیر این رویا که خواهر بزرگتر شما می‌میرد نشان از مرگ دانش و خرد در درون شما دارد. به زندگی خود نگاهی بیندازید، شاید کاری را بدون احتیاط و عقلانیت انجام داده‌اید. اگر در خواب مرگ خواهر کوچکتر خود را دیدید نشان از مرگ عشق و احساسات در درون شما دارد. اگر در رابطه هستید، احساسات خود را بازنگری کنید یا اگر عاشق کسی هستید ببینید که آیا واقعا به وی ابراز عشق می‌کنید یا خیر. تعبیر خواب مرگ خواهر همچنین می‌تواند به معنای این باشد که لازم است بیشتر به جنبه‌ها و انرژی مردانه که در وجود شما قرار دارد توجه کنید.

تعبیر خواب خاکسپاری نزدیکان

اگر در خواب مشاهده کنید که در مراسم خاک سپاری یکی از نزدیکان خود هستید، باید بدانید که با یک احساس ناامیدی رو به رو هستید. این احساس ناامیدی، صرفا به جنبه‌های عاطفی اشاره نداشته و می‌تواند تصویرگر فردی باشد که به تازگی، شغل خود را از دست داده و دیگر برای به دست آوردن مجدد آن شغل، امیدی در خود احساس نمی‌کند. فردی که به خاک سپرده می‌شود، می‌تواند سمبل بخشی از انگیزه‌های شما باشد که دیگر توان پیگیری آن‌ها را در خود احساس نمی‌کنید. در عین حال، این خواب از شما می‌خواهد تا دلیل این احساس بی انگیزگی را جست و جو کرده و در صورت لزوم، آن را با اهداف جدیدی جایگزین کنید. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که چرا احساس می‌کنید، پیگیری برخی اهداف کاملا بی فایده به نظر می‌رسد؟

این خواب می‌تواند تصویرگر نوعی بدبینی و دلسردی عمیق باشد که صرفا جنبه‌ی هیجانی داشته و هنوز درباره‌ی آن، یه شکل منطقی و جدی فکر نکرده اید. فرصت‌هایی که ممکن است با پی گرفتن شیوه‌های جدید، قابل احیا باشند.

باورتان نمی‌شود این همان خاله بهار بستنی‌ها است

فقط با جابجا کردن یه چوب کبریت معادله ۱۱=۱۰-۱۱ رو درست کن!

حدس ضرب المثل؛ این ضرب المثل معروف رو تا حالا استفاده کردی؟

چیستان: کدام شهر ایران است که اگر حرف‌های اول و آخر آن را برداریم، جز اصلی در خانه‌سازی می‌شود؟

حکایت زیبا و خواندنی “تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد”

حدس بزن این عکس مربوط به کودکی کدوم خواننده معروف خارجیه؟

فال حافظ روزانه جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ با معنی و تفسیر دقیق

۴۵ مدل گوشواره آتشین ۱۴۰۲ | شعله‌های آتش رو به گوش‌هات آویزون کن!

فال شمع روزانه جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲

زیباترین بورکینی‌های ترند ۱۴۰۲؛ مایوی اسلامی برای تابستان‌های داغ!

یادتون نره این مقاله رو به اشتراک بگذارید.

بدون دارو و دکتر فقط تو 5 روز کبدتو پاکسازی و یدونه صفر کیلومتر تحویل بگیر

مصرف پلو با این دانه شما را 120 ساله می کند همه خواص درختان و گیاهان و گوشت حیوانات در این دانه جمع شده است

مطالب مرتبط
سه بازیگر زن ایرانی با هوش مصنوعی عروس شدند
۱۰ شخصیت دیزنی که در واقعیت نیز وجود دارند!
تصاویری جذاب از فرزندان خواننده‌های ایرانی در گذر زمان
نظر سنجی | به نظر شما در روابط عاشقانه مردان بیشتر خیانت می‌کنند یا زنان؟
بهنوش بختیاری بازیگر کشف حجاب کرده را با خاک یکسان کرد
۱۰ سبک دکوراسیون خانه‌های قدیمی که یادآور عطر روزهای خوش کودکی هستند
باورتان نمی‌شود این همان خاله بهار بستنی‌ها است
فقط با جابجا کردن یه چوب کبریت معادله ۱۱=۱۰-۱۱ رو درست کن!
پرهام

سلام وقت بخیر من خواب دیدم که خواهر کوچکترم از بالکن خونمون افتاد پایین و فوت کرد و من به پایین رفتم و با تعجب نگاش میکردم وهمینطور پدرمم تو همون خواب بر اثر عمل کردن اشتباه فوت کرد اگه میشه تعبیر این خواب بگید????

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان یعنی دستخوش تغییر مهمی در زندگی تان می شوید. رابطه تان با والدین تان به حوزه ای تازه تر و متکامل تر وارد می شود. همچنین، علامتی از خودشناسی و گذار به مرحله ی تازه ای از زندگی است.

ناشناس

سلام. پدر من چند ماهی هست مهاجرت کردن. دیشب خواب دیدم فوت کرده و یک نفر از دوستانش که اونجا پیشش هست به ما این خبر رو داد و گویا جسدش در بیمارستان نبود و گم شده بود. مادرم گریه میکرد که با جسدش چیکار کردن و الان چجوری دفنش کنیم.

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی ممکنست نشانگر احساسات تان درباره ی کسی دیگر باشد. اگر در زندگی تان گریه نمی کنید، ممکنست ساده تر با این مسأله کنار بیایید، تا اینکه خودتان را ببینید که گریه می کنید. دستخوش تغییر مهمی در زندگی تان می شوید. رابطه تان با والدین تان به حوزه ای تازه تر و متکامل تر وارد می شود. همچنین، علامتی از خودشناسی و گذار به مرحله ی تازه ای از زندگی است.

سردار

سلام وقت تون بخیر من امروز خواب دیدم که برادر زاده ام فوت کرده و داریم میبریم برای دفن کردنش و من تو بغلم گرفته و گریه کرده میبرمش واقعا ترسیدم لطفا میشه بگویین که چی تعبیری داره

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. می خواهید آن جنبه از خودتان را سرکوب کنید که توسط شخصی که مرده است، نمایانده می شود. گرچه او، دیگر در زندگی تان، هیچ سهمی نداشته باشد. تعبیر دیگر: احساسات تان نسبت به او مرده اند و تغییر یا فقدانی بزرگ در رابطه تان با او در حال وقوع است. تعبیر دیگر: یعنی خشم نهفته ی عمیق نسبت به او دارید.

یاسی

سلام وقتتون بخیر من دیشب خواب دیدم که برای مدت کوتاه توی محل زندگیم نبودم و وقتی دوباره برگشتم برادرم، خالم، مادرشوهر خالم و خاله ی مامانم فوت کردن. جالب اینجاست که دیشب قبل از اینکه بخوابم خالم بهم یه هدیه داده بود و من تو خواب همش اینجوری فکر میکردم که یعنی بعد از دادن هدیه به من فوت کرده؟ میشه منو راهنمای کنید؟

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! گرچه تصور می کنم خوابتان به نوعی کابوس باشد و ازین رو دارای تعبیر ویژه ای نباشد؛ اما با وجود این: خوابتان یعنی می خواهید آن جنبه از خودتان را سرکوب کنید که توسط اشخاصی که مرده اند، نمایانده می شود. گرچه ایشان، دیگر در زندگی تان، هیچ سهمی نداشته باشند. تعبیر دیگر: احساسات تان نسبت به ایشان مرده اند و تغییر یا فقدانی بزرگ در رابطه تان با ایشان در حال وقوع است. تعبیر دیگر: یعنی خشم نهفته ی عمیق نسبت به ایشان دارید.

صدف

سلام وقتتون بخیر، من مدتی هست مهاجرت کردم، و دائما شب ها خواب مرگ پدر یا مادرم رو میبینم. وقتی از خواب بیدار میشم خیلی داغونم. میشه منو راهنمایی کنید.

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان یعنی دستخوش تغییر مهمی در زندگی تان می شوید. رابطه تان با والدین تان به حوزه ای تازه تر و متکامل تر وارد می شود. همچنین، علامتی از خودشناسی و گذار به مرحله ی تازه ای از زندگی است.

ل ی

سلام روزتون بخیر امروز خوابی دیدم که داغونم…. ما یه خونه خریدیم و یک هفته هست اثاث کشی کردیم خواب دیدم کف خونه ریزش کرد و پدر و برادرم خفه شدن و فوت کردن…. قبلش رو دیوار خونه دو تا ساعت دیواری هم دیدم… تعبیرش چی میشه؟؟????????

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان بیان کننده ی جنبه ای از زندگی تان است که شلوغ-پلوغ است. ممکنست از درهم-برهم عاطفی یا روانی می رنجید. لازمست این احساسات را آزاد کنید تا دوباره کنترل را به دست آورید.

Sa a

سلام وقت بخیر من ۲ شب هست که خواب های مختلفی میبینم که بیشتر راجب دانشگاه و تغییر خوابگاهم هست ولی امشب خواب دیدم که دارم با کسی صحبت میکنم و لحظه ای که از خواب بیدار میشدم گفتم دخترانی که لاغر تر هستند یعنی پدراش مرده .و بیدار شدم من کمی اضافه وزن دارم و میخواسم وزنم را کم کنم و وقتی که این جمله را در خواب میگفتم شبیه این بود که دارم تجربه شخصی ام را بیان میکنم و اصلا حس ترس ویا نگرانی نداشتم موقع گفتن این جمله ولی حس میکنم که تعبیری دارد لطفا راهنمایی کند. متشکرم

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان به دلیل مشغله ی فکری بوده است و دارای تعبیر خاصی نیست.

مهر

سلام عیدتون مبارک انشاالله سال خوبی داشته باشین. من دیشب خواب دیدم که خیلی شدید گریه میکردم و به دوستم میگفتم که من داغدار دوتا بچه هام و شوهرم هستم و همچنین دنبال یه گربه میگشتم که گم شده بود خوابم جوری بود که انگار واقعیه واز وقتی که بیدارشدم یک لحظه از ذهنم بیرون نمیره و خیلی بابت خوابم ناراحت هستم

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم؛ همچنین! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست.

فاطمه

سلام.من خواب دیدم یک غریبه به قصد کشتن من وارد خونه من که تمام اعضای خانواده و اقوام اونجا بودن شد.من تونستم فرار کنم ولی تمااام خانواده و اقوام رو به قتل رسوند و فقط همسرم تونست خودشو نجات بده. خیلی خواب ترسناکی بود لطفا راهنماییم کنید.و این هم بگم که اخیرا یکی از نزدیکان خیلی عزیزم رو به طرز خیلی بدی از دست دادم

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان بیان کننده ی جنبه ی ضروری احساسات تان است که حذف شده است. حس می کنید هویت و فردیت تان را از دست می دهید. تعبیر دیگر: ممکنست نشان دهنده ی فرایند خالص سازی و شفا باشد. روی پایتان ایستاده اید و به چیزی، پایان دراماتیکی داده اید. حاکی از خشم عمیق نسبت به کسی است. این را در نظر بگیرید که چگونه قربانی، جنبه هایی از شما را می نمایاند که می خواهید تخریب یا حذفش کنید (دیگر آن خصوصیت های قربانی را در خود نمی خواهید).

Sa ia

سلام‌ خواب دیدم خواهر کوچکترم مرده وقتی خبر رو به من دادن خیلی گریه کردم ولی بابام‌ منو برد کنار ی دریاچه یهو خواهرم و دوستشو اونجا دیدم بابام گف الان غرق میشن و میمیرن من خواهرمو بغل کردم و از اونجا دورش کردم اما باز نمیدونم‌ چرا مرد منم‌ اومدم خونه کلی گریه کردم براش یهو عمه م اومد کلی باهاش بحث کردم میگفت همه چی تقصیر توعه

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. آن جنبه یا ویژگی خاص که ایشان دارند را ندارید. تعبیر دیگر: آن ویژگی که ایشان نماینده اش هستند، دیگر سهمی در زندگی تان ندارد.

ابوالفضل

نیروی امنیتی اومدش تااومدن زیر گلوم اسنایپ کشید کشت روحم که داشت بالا میرفت دیدم اون دونفرم کشتن یه مادر بالا جسدشون زد زیر گریه نمیدونم چیشد روحم انتقال کردپیش دکتره دیدم همون نیرو امنیتی اومد پیش دکتره یه جعبه دستش بود گفت دکتر برات یه چیز ناب ابردم درو باز کرد اعضای بدن بود روحم بدجور ترسید بعدش به دکتره عکس منو بهش نشون دادگفت این تو اون منطقه اومده بودش میخوام نجاتش بدین نیرو امنیت گفت اره میشناسمش سرش پایین کرددکتر گفت چیشده گفتش این اعضای بدن همون پسره دکترزد زیر گریه منم ازخواب پریدم لطف

ابوالفضل

رسیدم به جای امن پلیسا امنیت منو به یه میدان گفتن برو اسمش یادم نمیاد گرفتم رفتم هم کلاسیا قدیمیم دیدم با اون که راحت تر بودم گفتم بیا در بریم به ما حمله کردن اونم خندید گفت چه حرفا منو نخوندن زیاد فیلم دیدی درسم هم که نمیخوندی حقته گفتم هر جور شده درو باهاش خداحافظی کردم داشتم در میرفتم بهش نگاه میکردم گریم بدجور گرفت به میدان رسیدم پر جمعیت بود داشتن با هلی کوپتر مردم میبردن منم صبر نکردم در رفتم تو یه کوچه ایی قایم شدم فکنم منو دیده بودن اومدن دنبال من ما گفتن میکشیمت نیرو امنیت اومدش ادامش ن

معبّر

مظهری از قانون، توانمندی، مختار بودن و مهار است. لازمست به عملکرد سرسری تان خاتمه دهید؛ در غیر این صورت، با شما برخورد خواهد شد. تعبیر دیگر: در نگه داشتن حرمت به بایدها و نبایدها و تکلیف هایتان دچار شکست شده اید.

ابوالفضل

ادامش.که اونارو همراهی کردیم با چند تا بچه دعوامون شد یکیشون چاق بود صدای تیر که میاد می افته من میگیرمش در میریم نه مامانم دیدم نه ابجیم دیدم ولی خواهر زادم پس بود دیدم یکیش دختر(هنوز به دنیا نیومده) دست اون دوتا گرفتم تانزدیک ماشین بابام در رفتیم اون دوتا دستم ول کردن باهم قهر کردن نمیدونم چیشد یک دفع تبدیل به استخوان شدم دیگه ندیدمشون گریه کردم در رفتم گریان سمت ماشین بابام تا به سمتش در میرم تیر اندازی میکنن گازو میگیره می‌ره من جا میمونم منم از پس کوچه ها میرم ادامش نظر بعدی

ابوالفضل

سلام خسته نباشید من خواب دیدم که پیش یک دکتر میرم برای بیماری اسمش یادم نمیاد بر میگردیم خونه شبش هم ابجی بزرگم اومد خونمون تا شب باهم خانواده جک میگفتیم می‌خندیدم فرداش رفتیم مراسم بودش چند نفر میخواستن برت جایی (قبلا خوابم دیدم)وقتی رسیدیم فهمیدم قراره چی بشه همه به حرفام میخندیدن حتا بهشون گفتم این دومین باره دارم اینو خواب میبینم گذشت که اونایی که داشتن میرفتن یه جایی همراهمیشون کردیم رفتن رفیقام حرفام باورکردن یع ماشین که بمبش ترکید با رفیقام به همه محله هشدار دادیم تموم شدادامش تونظربعدی م

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان یعنی نیاز به شفای روحی و احساسی دارید (روح و احساس تان را جلا دهید). می تواند روی نگرانی های پزشکی و درمانی تأکید کند. شاید زمان رفتن و یک معاینه ی فیزیکی است. لازمست تکلیف مسأله هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید! نشانه ی آزاد کردن لذت و خوشی است.

maha

سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم که خواهر بزرگترم داشته با دوستانش به جایی میرفته و برای او اتفاقی افتاده که باعث مرگ او شده.وقتی این خبر به من رسید من خیلی ناراحت شدم و گریه کردم ولی بعدش رو خیلی یادم نمیاد میخواستم بدونم تعبیرش چیه؟قبلا هم همچین خوابی دیده بودم. برام عجیبه . ممنون

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست.

شقایق

سلام خسته نباشید،من خواب دیدم که خواهرم کوچیکم که ۸ سالشه بهم خبر دادن حالش بده وداره میمیره افتادم رو زمین و شروع کردم گریه کردن می گفتم خدایا خواهرم خوب شه دیگه هیچی نمی خوام خیلی نگرانم ممنون میشم تعبرش رو بگید????

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. نشان دهنده ی آشفتگی و مشکل در زندگی تان است. ممکنست اشاره ای به بخشی از شما باشد که نیاز به شفا دارد. شاید از اینکه احساس ناراحتی و قربانی بودن می کنید، لذت می برید. باید این عمل را متوقف کنید و دست از تأسف خوردن به حال خودتان بردارید!

Ka i a

سلام مامان من خواب منو دیده ک من مردم و در قبر جیغ میزنم ک‌ ای کاش زودتر توبه میکردم.تعبیرش چیه.؟من ایران نیستم و از مادرم خیلی دورم،????

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان بیان کننده ی رابطه تان با دخترتان و ویژگی هایی است که او می نمایانند. آن جنبه یا ویژگی خاص که دخترتان دارند را ندارید. تعبیر دیگر: آن ویژگی که ایشان نماینده اش هستند، دیگر سهمی در زندگی تان ندارد. علامتی از خشم و ترس است. احساسی قوی را تجربه می کنید که درون تان نگهش داشته اید.

سلام بنده خواب دیدم که دخترخاله ی کوچک 6ساله ام فوت کرده و یکی از فامیل های دورمان در تماس تلفن به مادر میگوید باید داروهای معده‌ش را تهیه کرده و زودتر به او میدادند (در واقعیت هم دخترخاله‌م معده‌ش مشکل دارد) خاله‌م خیلی ناراحت بود و در آپارتمان رو‌به روی ما زندگی میکرد. مادرم و خاله ی دیگرم به من سفارش کردند که به او سر بزنم. از خواهر و پدر دخترخاله‌ی فوت شده‌م خبری نبود و یکدفعه خوابم کلا تغییر کرد و در یک جشنواره ی هنری(جشنواره فرهنگ‌و‌هنر در مدرسه‌ ما نزدیک است)و من مشغول درست‌کردن و ارائه ک

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان نمایشی از احساسات تان باشد. شاید درباره ی آنچه در مورد کسی اتفاق افتاده است، غمگین هستید. بیان کننده ی ارتباط خانوادگی، پشتوانه و ارزش است. ممکنست نشانگر جنبه هایی از خودتان باشد که دوست دارید یا دوست ندارید. لازمست نابالغی تان را کنار گذارید و بکوشید جدی تر باشید. می تواند به معنای این باشد که کودک درون تان خاموش مانده است. تعبیر دیگر: ممکنست علامتی از کشف خودشان، تحول و گذار به مرحله ای نو از زندگی باشد.

ممنون از پاسخگوییتون????

ساحل

سلام خسته نباشین من خاب دیدم ک داخل یه خونه ایم و چن تا مار بودن و انگار فقط من میدونسم هر چی اتفاق بده بخاطر این مار،با خاهرم یکی از ماره ها رو کشتیم و در همین حین از پشت پنجره دیدم یکی دیگ از خاهر هام داره گریه میکنه و یه تابوت توی حیاط بود رفتم پرسیدم کی فوت شده،گفت باباس،سوخته منو خاهرهاو چن تا از فامیلا داشتیم گریه میکردیم ک از خاب پریدم میشه تعبیرشو بگین؟

معبّر

سلام بر شما؛ ممنونم! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. بیان کننده ی ترس ها و نگرانی های نهفته است که تهدیدتان می کنند. ممکنست درباره ی چیزی در زندگی تان هشدار دهد که از آن آگاه نیستید یا هنوز معلوم نشده است. ممکنست به شخصی اطراف تان اشاره کند که بی عاطفه یا بی رحم است و نمی تواند معتمد باشد. علامت مثبت، نشان دهنده ی شفا، تحول، دانش و خرد است. حاکی از احیای خویش و تغییر مثبت است.

ساحل

ممنون از پاسخگوییتون❤️❤️

میعاد

سلام من خواب دیدم که مادربزرگم به من زنگ زده و گفته مامانت تموم کرد این خواب رو من 2 روز پیش دیدم از اون روز تا حالا یه شکی بهم وارد شده نمیتونم غذا بخورم میشه تعبیر این خواب رو بگین میترسم خواب رویای صادقه دیده باشم شایدم خواب من مثل چیزیه که شما توضیح دادین

معبّر

سلام بر شما! خوابتان یعنی حس می کنید فراموش شده اید. حس می کنید مادرتان یا شکلی مادرانه در زندگی تان پاسخگوی نیازهایتان نیست. او دلسوزی کافی یا احساسات دیگر را به حد کافی نمی نمایاند.

میعاد

تعبیر دیگه ای نداره چون مادرم خیلی دلسوزم هست و خیلی جاها به من کمک کرده

معبّر

خوابتان کوتاه است و تعبیری بیش از این را نشان نمی دهد!

تعبیر خواب مردن نزدیکان

تعبیر دیدن مردن نزدیکان در خواب چیست؟

بسیاری از مردم علاقمند به تعبیر خواب‌هایی هستند که می‌بینند. برخی خواب ها همراه با شادی است و برخی دیگر وقایع تلخی را به ما نشان می‌دهند. یکی از این خواب‌ها مرگ عزیزان است که برای بسیاری از ما پیش آمده است. اما تعبیر خواب مردن نزدیکان چیست؟ ما در این مطلب از آلامتو نگاهی داریم به تعبیر چند تن از سرشناس‌ترین معبران اسلامی.

تعبیر خواب مردن نزدیکان

دیدن مرگ عزیزان در خواب برای همه ناخوشایند و همراه با نگرانی است. اگر خواب مرگ نزدیکان یا شرکت در مراسم خاکسپاری آنها را دیدید، شاید دچار احساس ناامیدی هستید. این ناامیدی می‌تواند هر دلیلی داشته باشد، از جمله مسائل عاطفی، از دست دادن موقعیت اجتماعی یا کاری. در واقع فردی که در خواب شما از دست رفته است، سمبلی از امید و انگیزه شما است که دیگر امیدی به دستیابی به آن ندارید.

تعبیر خواب مردن نزدیکان همیشه به معنای وقوع پیشامدهای ناگوار نیست. شما باید در شرایط روحی خود کنکاش کنید و با در نظر اوضاع و احوال زندگی خود علل آن را پیدا کنید. گاهی آلام و ناراحتی‌های درونی یا مشکلاتی که با دیگران دارید دلیل این خواب است. این خواب از شما می‌خواهد تا با تغییر شرایط به شکل مثبت، در جهت بهبود حال روحی خود اقدام کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده – دیدن خواب جنازه در قبر یا خانه چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مردن نزدیکان امام صادق

روایتی از امام صادق وجود دارد که ایشان در آن خواب مردن نزدیکان را تعبیر کرده اند. شخصی به محضر امام صادق (ع) رفت، امام او را که مضطرب و نگران بود به آرامش دعوت کرد. پیش از آنکه آن فرد سخنی بگوید امام فرمودند تو خواب دیده‌ای که یکی از نزدیکان خود را از دست دادی و به این علت ناراحتی. اما بدان که از همین شخص در آینده‌ای نه چندان دور نفعی به شما خواهد رسید که باعث خوشحالیتان خواهد شد. و هم اینکه او عمر با برکت و بلندتری خواهد داشت و از بسیاری ترس‌ها برای همیشه در امان خواهد ماند.

تعبیر خواب مردن نزدیکان ابن سیرین

درتعبیر خواب مردن نزدیکان این سیرین می‌گوید: که اگر در خواب دیدید که خبر مرگ یکی از نزدیکان خود را شنیده‌اید، رابطه شما قویتر از قبل خواهد شد و اتحادی بین آنها شکل می‌گیرد.

همچنین بخوانید: تعبیر دیدن تابوت در خواب چیست؟

تعبیر خواب مردن مادر و پدر

با وجود اینکه بسیاری از افراد گمان می‌کنند تعبیر خواب فوت مادر می‌تواند ناگوار باشد، اما بسیاری از معبران بزرگ آن را به طول عمر و برکت تعبیر کرده اند.

در این مورد ابن سیرین می‌گوید: دیدن مرگ مادر در خواب نشان از طول عمر او و افزایش برکت برای اهل منزل است.

ابراهیم کرمانی نیز در این مورد می‌گوید: تعبیر فوت مادر به افزایش رزق و روزی در زندگی تعبیر می‌شود.

جابر بن مغربی هم نظر مشابهی دارد. او می‌گوید: دیدن خواب مردن مادر به معنای طول عمر بیننده خواب است و دیدن مرگ افراد زنده به سلامتی و عمر بیشتر آنها تعبیر می‌شود.

برخی از معبران سایر کشورها دیدن مرگ مادر را شروع روزهای سخت و مملو از درد و رنج تعبیر می‌کنند. به این معنی که شما مجبور به انجام کارهای سخت خواهید شد. همچنین ممکن است خبر از شکست، ناکامی و ناامیدی در آینده باشد.

در مورد تعبیر خواب مردن پدر این سیرین اینطور گفته است: دیدن مرگ پدر درخواب به رحمت و برکت تعبیر می‌شود. دیدن مرگ پدر در خواب از آمرزش گناهان آنها خبر می‌دهد و همچنین نشان برکت در زندگی آنهاست.

تعابیر دیگری نیز از ابن سیرین آمده است که می‌گوید اگر فرد بیماری ببیند که پدرش از دنیا رفته است، نشان دهنده نجات از بیماری و شفای او خواهد بود.

اما تعبیر خواب مردن پدر برای یک دختر مجرد به شکل دیگری آمده است. این خواب می‌تواند به معنای پایان تبعیت او از پدر باشد و ممکن است دختر به زودی ازدواج کند. دیدن خواب مردن پدر برای یک دختر مجرد می‌تواند معانی دیگر هم داشته باشد. از جمله اینکه از لحاظ سطح اجتماعی یا شغلی ارتقاء یابد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب وصیت نامه | نوشتن وصیت نامه در خواب | دیدن وصیت نامه مرده چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مردن مادربزرگ

تعبیر خواب مردن مادربزرگ از زبان ابن سیرین: اگر فردی در خواب ببیند که مادربزرگ او از دنیا رفته است و به خاکسپاری او می‌رود، به این معنی است که عمر خودش (یعنی بیننده خواب) بیشتر می‌شود. اگر ببینید مادربزرگت کشته شده است، به این معناست که گمراه می‌شوی.

در جای دیگر از این سیرین آمده است که تعبیر خواب مرگ مادربزرگ نشانه رنج بیننده بخاطر کم پولی است.  اگر شخصی در خواب خبر مرگ مادربزرگ خود را بشنود، نشانه اتفاقات بدی است که برای مدت طولانی باعث رنج او می‌شود.

خالد بن علی در تعبیر این خواب گفته است: اگر در خواب ببینی که مادر بزرگ تو مرده است، تلاش و کوشش تو کم می‌شود.

سخن آخر

در این مطلب به تعبیر خواب مردن نزدیکان پرداختیم، اما بدانید که دو نوع خواب داریم، رویای صادقه و خواب‌های کاذب. پس نمی‌توان به تعبیر همه خواب‌ها پرداخت و به آن اتکا کرد. خواب‌های کاذب تحت تاثیر اتفاقات روزانه زندگی است و بی اعتبارند و قابل تعبیر هم نیستند. اما دسته دیگر رویاهای صادقه هستند که اخباری از آینده و عالم بالا به انسان می‌دهند. این خواب قابل تعبیر هستند اما تنها به دست اهل فن.

☺ تعبیر خواب «مردن نزدیکان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مردن نزدیکان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

عکس پدر دختری فوق‌العاده پژمان بازغی و نفسش

۶۵ مدل دستبند مکرومه‌ای برای یه استایل هنری و زیبای پاییز ۱۴۰۲

فال روزانه شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

نظرسنجی کی پاپ: شخصیت شما شبیه به کدوم عضو بلک پینکه؟

۵ تئوری واقعی انیمیشن‌های دیزنی که صحت آن‌ها تایید شده!!

حکایت خواندنی “عاقبت افشای راز پادشاه”

درمان اصولی بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی | شایع ترین مشکل گیاهان

حدس کلمه؛ حدس می زنید منظور این تصویر چیست؟

۲۵ ایده خلاقانه و شیک برای طراحی ناخن چشم نظر | مراقب باشید چشم نخورید!

غرغر ارژنگ امیر فضلی از قایق سواری پولدارها

تعبیر خواب مردن اطرافیان و عزیزان چیست؟

تعبیر خواب مردن اطرافیان و عزیزان تعابیر مختلفی دارد. دیدن مرگ در خواب به طور کلی پایان بعضی از مراحل زندگی را هشدار می‌دهد. در واقع ذهن ناخودآگاه شما می‌خواهد شما را برای ایجاد تغییرات آماده سازد.

ستاره | سرویس سرگرمی – اغلب رویاهای آدمی برخاسته از ذهن پریشان و مضطرب اوست و از ضمیر ناخودآگاه سرچشمه می‌گیرد. دیدن مرگ در خواب نیز می‌تواند انسان را بترساند اما گاهی اینگونه خواب‌ها تأثیر وقایع بد زندگی واقعی بر ذهن ناهشیار است. دیدن مرگ اطرافیان به خصوص کسانی که شما آن‌ها را دوست می‌دارید می‌تواند به علت ترس از دست دادن آن‌ها باشد. در این مطلب تعبیر خواب مردن اطرافیان را بررسی می‌کنیم. برای آگاهی از تعابیر کلی خواب و رویای خویش به صفحه اصلی تغبیر خواب ستاره رجوع کنید.

عکس پدر دختری فوق‌العاده پژمان بازغی و نفسش

۶۵ مدل دستبند مکرومه‌ای برای یه استایل هنری و زیبای پاییز ۱۴۰۲

فال روزانه شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

نظرسنجی کی پاپ: شخصیت شما شبیه به کدوم عضو بلک پینکه؟

تعبیر خواب مردن اطرافیان (اسلامی)

ابراهیم کرمانی می‌گوید: 

اگر در خواب ببینید که فرزند شما مرده است نشانه ثروتمند شدن است. 

تعبیرگر دیگری می‌گوید: 

مرگ فرزند در خواب نشانه این است که از شر دشمن ایمن خواهید شد.

منوچهر مطیعی تهرانی می‌گوید: اگر فردی از اطرافیانتان را که در زندگی واقعی زنده است در خواب مرده یافتید به طول عمر و سلامتی او تعبیر می‌شود.

تعبیر خواب مردن اطرافیان (غربی)

دیدن مردن نزدیکان در خواب نباید باعث نگرانی شما شود چون اینگونه تعبیر می‌شود که آن شخص در آینده کاملا موفق عمل خواهد کرد. 

زیگموند فروید معتقد است که خواب‌های ما می‌تواند تا حدی همان آرزوهایمان باشد به این معنی که اگر خواب دیدید کسی از اطرافیانیان که دوستش دارید مرده است به این معنی است که می‌خواهید از دست او راحت شوید. به تعبیر دیگر این نوع خواب یک تحقق آرزو محسوب می‌شود.

اگر در خواب ببینید که فرزندتان مرده است می‌تواند نشانه‌ای از وجود نگرانی و اضطراب در شما باشد. این در واقع می‌تواند به روش‌های مختلفی تعبیر شود، اما به طور کلی دیدن اینگونه خواب‌ها به نگرانی شما درباره فرزندتان تعبیر می‌شود.

اگر در خواب ببینید که نامزدتان مرده است بدان معنیست که او وارد شغل جدیدی می‌شود و  رابطه‌اش با شما وارد فاز جدیدی خواهد شد. 

اگر در خواب ببینید که برادر یا خواهرتان مرده است به این معناست که ضمیر ناخودآگاه شما می‌خواهد شما را از رابطه با آن‌ها دور کند و اشتیاق بچگانه شما را از حذف برادر و خواهرتان از زندگیتان نشان می‌دهد. فروید اعتقاد دارد که محتوای خواب توسط ذهن ناهشیار ایجاد می‌شود.

اگر در خواب ببینید که پدر و مادر شما مرده‌اند می‌تواند بسیار نگران کننده باشد، اما در واقع اینگونه خواب‌ها از نظر روانشناسی می‌تواند به رابطه شما با آن ها مربوط باشد و همچنین نشانگر ایجاد تغییراتی در این روابط است.

یونگ می گوید:

اگر در خواب خود مرگ فردی از اطرافیانتان را دیدید که او را دوست می‌دارید نشان از آن دارد که شما ویژگی که او را برای شما خاص کرده است، در خود ندارید.

اگر در خواب خود مرگ والدینتان را دیدید که در زندگی واقعی زنده هستند به معنای این است که در زندگی واقعیتان تغییر و تحول بزرگی پدید آمده است.

اگر خواب فرزندتان که به مرحله مهمی در زندگی‌اش رسیده و بزرگ شده است را ببینید نماد تحول و گزار به یک مرحله جدید از زندگی شماست.

برگرفته از: au yflo.com

چشمای خیلی تیز به راحتی زیر ۱۰ ثانیه حرف E رو پیدا میکنن!

حدس سریال: می‌تونی اسم یه سریال پرطرفدار قدیمی رو از روی این ایموجی‌ها حدس بزنی؟

سه بازیگر زن ایرانی با هوش مصنوعی عروس شدند

۱۰ شخصیت دیزنی که در واقعیت نیز وجود دارند!

تصاویری جذاب از فرزندان خواننده‌های ایرانی در گذر زمان

نظر سنجی | به نظر شما در روابط عاشقانه مردان بیشتر خیانت می‌کنند یا زنان؟

بهنوش بختیاری بازیگر کشف حجاب کرده را با خاک یکسان کرد

۱۰ سبک دکوراسیون خانه‌های قدیمی که یادآور عطر روزهای خوش کودکی هستند

باورتان نمی‌شود این همان خاله بهار بستنی‌ها است

فقط با جابجا کردن یه چوب کبریت معادله ۱۱=۱۰-۱۱ رو درست کن!

یادتون نره این مقاله رو به اشتراک بگذارید.

بدون دارو و دکتر فقط تو 5 روز کبدتو پاکسازی و یدونه صفر کیلومتر تحویل بگیر

مصرف پلو با این دانه شما را 120 ساله می کند همه خواص درختان و گیاهان و گوشت حیوانات در این دانه جمع شده است

مطالب مرتبط
۵ تئوری واقعی انیمیشن‌های دیزنی که صحت آن‌ها تایید شده!!
حکایت خواندنی “عاقبت افشای راز پادشاه”
درمان اصولی بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی | شایع ترین مشکل گیاهان
حدس کلمه؛ حدس می زنید منظور این تصویر چیست؟
۲۵ ایده خلاقانه و شیک برای طراحی ناخن چشم نظر | مراقب باشید چشم نخورید!
غرغر ارژنگ امیر فضلی از قایق سواری پولدارها
چشمای خیلی تیز به راحتی زیر ۱۰ ثانیه حرف E رو پیدا میکنن!
حدس سریال: می‌تونی اسم یه سریال پرطرفدار قدیمی رو از روی این ایموجی‌ها حدس بزنی؟
شیدا

سلام من چندشبه خواب مرگ میبینم یه بار خواب دیدمپدرم فوت شده و دارم گریه میکنم یه شب خواب مرگ پدربزرگ مادریم رو دیدم یه شب خواب مرگ همسرم توروخداتعبیرشو بهم بگید

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. دستخوش تغییر مهمی در زندگی تان می شوید. رابطه تان با والدین تان به حوزه ای تازه تر و متکامل تر وارد می شود. همچنین، علامتی از خودشناسی و گذار به مرحله ی تازه ای از زندگی است.

آوا

سلام و درود همسرم خواب دیدن که پدرشون فوت شدن و مراسمشونه(درحالی که در واقعیت زنده هستند)و مادرشون که در واقعیت فوت کردن در مراسم حضور دارن و یه آهنگ شادی گذاشتن که مهمونا شاکی میشن و همسرم آهنگ رو عوض میکنن بعد با برادرشون قلیونی جلوشونه که به جای تنباکو چیزی شبیه حشیش هست ولی هرچی میکشن اصلا تاثیری نداره.همسرم فکر میکنن چون پدرشون پیر هستن و تقریبا ۹۰ ساله می‌خوان فوت کنن و این خواب خواسته بهشون آمادگی بده

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان علامتی از غم، بدشانسی و ناشادی است. تعبیر دیگر: بیان کننده ی یک تأثیر مزاحم یا سوءتفاهم در چرخه ی اجتماعی تان است. دیگران از زاویه ی شما چیزها را نمی بینند. دیگران را درک نمی کنید (نمی فهمیدشان) و احساس می کنید دیدگاهشان نادرست است. از سوی دیگر، به این معناست که در شرایطی، احساس درماندگی می کنید و نمی دانید چگونه پاسخ دهید.

زینب

۲۲ دوس پسرم میگه برو خونه و یچیزی بیار ولی من هیچ حس خوبی به دوباره رفتن به خونه نداشتم و وقتی عینمو جا میزارم بازم بر نمیگردم بلاخره مجبور میشم و میرم که یه مار سیاه و خیلی بزرگ و دراز جلوی کوچمونه و نمیزاره برم ۲ تا از همسایه میگه مراقب باش که تبدیل به موش و سگ میکنه و میخوره من فرار میکنم و با خودم میگم چرا بعد از مرگ فامیل خیلی دور هرجا جدیدا میرم بدبختی میاد برمیگردم پیش مار که متوجه بشم چرا که سعی میکنه منو بزنه و از خواب بیدار میشم

معبّر

حاکی از ترس، بی حوصلگی، بی اهمیتی و نبود خشم است. حس ناکافی بودن و ترسی را تجربه می کنید که مناسب نیست. ممکنست بگوید که زمان زیادی را صرف می کنید که ردپای کسی را پنهان کنید. تعبیر دیگر: علامتی از ناراحتی ها و ناملایمتی های کوچک است. شاید به مسأله های کوچک یا بی اهمیت اجازه می دهید که رویتان تأثیر تمام و کمال بگذارند (مثل خوره بخوردتان). علامتی از شهود (بینش)، وفاداری، سخاوت، حفاظت و راستی است. ارزش های قوی و تنش های خوب تان، قادرتان می سازند که در دنیا پیش بروید و موفق شوید. ممکنست گویای کسی در زندگی تان باشد که این ویژگی ها را دارد. تعبیر دیگر: نمایانگر مهارتی است که ممکنست رد کرده باشید یا فراموش کرده باشید. همچنین ممکنست علامتی از خواهر، برادر، بچه ها یا اعضای دیگر خانواده باشند که حس می کنید لازمست حمایت شوند و از گزندها دور باشند.

زینب

سلام خسته نباشید خواب دیدم منو و دوس پسرم (ندارم ) با هم به خونه مادرمینا اومدیم و اتفاقی یکی از فامیلای دور پدریم فوت میکنه وقتی میریم اونجا جنازه هنوز خونه بود و همسرش اجازه ورود نمیداد وقتی من یکم رفتم جلوتر یه ادم سیاه بزرگ و ترسناک دیدم و مدام بسم الله میگفتم و سوار ماشین که شدیم برگردیم هر لحظه ممکن بود تصادف کنیم و یا گم میشدیم ۳ روز بعد منو و دوس پسرم میریم بیرون که خیلی غیر عادی ماشین خراب شده و پیاده تا یجایی میریم و من میگم این دختر بچه چه و خوشگل نازه یه دفعه ماشین میزنه و میمیره ۱۲

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان یعنی در برخی موقعیت ها، احساس قدرت نمی کنید. بیان کننده ی جنبه ای از خودتان است که مرده است یا ممکنست به این معنا باشد که مقصودتان را نمی رسانید (گنگ هستید). خودتان را خفه می کنید و از درون می کشید. متفاوت از کسی که در زندگی تان با او هستید دارید، یعنی رابطه ی فعلی تان، به سطح بالاتری می رسد. رابطه بسوی مرحله ی تازه تری می رود.

امیرعباس

باسلام.مادرم خواب دیده که من مرده ام و به من غذا میداد.تعبیرش چیه؟

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی آن جنبه یا ویژگی خاص که فرزندتان دارند را ندارید. تعبیر دیگر: آن ویژگی که ایشان نماینده اش هستند، دیگر سهمی در زندگی تان ندارد.

Ali eza

آقا من خواب دیدم مامانم مرده حالا یا پدر بگید تروخدا که به واقعیت نمیرسه????????

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی دستخوش تغییر مهمی در زندگی تان می شوید. رابطه تان با والدین تان به حوزه ای تازه تر و متکامل تر وارد می شود. همچنین، علامتی از خودشناسی و گذار به مرحله ی تازه ای از زندگی است.

مهری

سلام من خواب دیدم کسی که دوستش دارم را از دست داده ام و از این بابت خیلی ناراحتم . و خیلی حسرت میخورم

معبّر

سلام بر شما! خوابتان یعنی آن جنبه یا ویژگی خاص که ایشان دارند را ندارید. تعبیر دیگر: آن ویژگی که ایشان نماینده اش هستند، دیگر سهمی در زندگی تان ندارد.

دکمه بازگشت به بالا