تعبیر خواب مرگ کسی

۶۵ مدل دستبند مکرومه‌ای برای یه استایل هنری و زیبای پاییز ۱۴۰۲

فال روزانه شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

نظرسنجی کی پاپ: شخصیت شما شبیه به کدوم عضو بلک پینکه؟

۵ تئوری واقعی انیمیشن‌های دیزنی که صحت آن‌ها تایید شده!!

حکایت خواندنی “عاقبت افشای راز پادشاه”

درمان اصولی بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی | شایع ترین مشکل گیاهان

حدس کلمه؛ حدس می زنید منظور این تصویر چیست؟

۲۵ ایده خلاقانه و شیک برای طراحی ناخن چشم نظر | مراقب باشید چشم نخورید!

غرغر ارژنگ امیر فضلی از قایق سواری پولدارها

چشمای خیلی تیز به راحتی زیر ۱۰ ثانیه حرف E رو پیدا میکنن!

تعبیر خواب مردن (مرگ) | تعبیر خواب مردن خود و دیگران

با تعبیر خواب مرگ، تعبیر خواب مردن، تعبیر خواب مرگ دیگران (تعبیر خواب مردن کسی) و تعبیر خواب مردن خود (مرگ بیننده خواب) همراه مجله ما باشید.

مردن یا مرگ موضوعی است ناشناخته که به واسطه مبهم بودنش بسیار در خواب و رویا دیده می‌شود. مفهومی که از دیدگاه روانشناسی با نیستی و فقدان در ارتباط است. البته از دیدگاه اسلامی مردن در خواب (مردن خود بیننده خواب) اشاره به فساد در دین دارد.

اسلامی:

اگر همراه با دفن باشد فساد در دین

اگر تا مرحله غسل دادن باشد اثبات در دین

روانشناسی: تغییرات درونی و کشف خود

اسلامی:

فرزند: ثروت

پدر و مادر: پیشرفت در کار

روانشناسی:

فقدان ویژگی بارز فرد فوت شده در خواب

۶۵ مدل دستبند مکرومه‌ای برای یه استایل هنری و زیبای پاییز ۱۴۰۲

فال روزانه شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

نظرسنجی کی پاپ: شخصیت شما شبیه به کدوم عضو بلک پینکه؟

۵ تئوری واقعی انیمیشن‌های دیزنی که صحت آن‌ها تایید شده!!

تعبیر خواب مردن 

از دیدگاه معبرین اسلامی و غربی، تعبیر خواب مرگ به حالا مختلفی تقسیم بندی می‌شود. گاه فرد بیننده خواب، خود را مرده می‌بیند، گاه این امر به مردن اطرافیان یا افراد خانواده وی نظیر پدر، مادر یا همسر و فرزند او دلالت دارد و گاه به همسایه و سایر افراد.

به‌طور کلی تعبیر خواب مرده تصویر رفتگانی است که می‌شناختید. اکثر رویاهایی که در آن‌ها مردگان ظاهر می‌شوند حاصل تلاش ما برای کنار آمدن با خاطرات، احساس گناه، خشم و سایر احساساتی است که در ارتباط با آن‌‌ها داشته‌ایم.

رویاهایی با مضمون و  تعبیر خواب شنیدن خبر بد (مرگ)، مردن نزدیکان، فوت اطرافیان و …از خواب‌هایی هستند که معمولا نشانه‌هایی از ضمیر ناخودآگاه فرد به دنبال دارند. 

ابن سیرین گوید هر کس که بخواهد حال خود را در نزد پروردگار بداند بایستی وضعیت خود را نزد مردگان ببیند.

تعبیر خواب مردن خود

حضرت دانیال گوید:

جابر مغربی گوید:

ابراهیم کرمانی گوید:

یونگ می‌گوید:

تعبیر خواب مردن کسی

یونگ می‌گوید: دیدن اینکه کسی در خواب شما می‌میرد بیانگر این است که احساسات شما نسبت به آن فرد مرده است یا اینکه یک تغییر یا فقدان بزرگ در رابطه‌تان با آن فرد در حال وقوع است. تعبیر دیگر این است که شما ممکن است بخواهید آن جنبه از خودتان را که توسط فرد مرده ارائه شده است، سرکوب کنید. اگر شما مرگ غریبه را در خوابتان ببینید بیانگر این است که حس می‌کنید از تغییراتی که در اطراف شما در حال رخ دادن است، جدا هستید. 

تعبیر خواب مردن اطرافیان

مردن نزدیکان در خواب می‌تواند برای فرد خواب بیننده بسیار نگران کننده باشد اما تعبیر نیکویی دارد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: 

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی فرزند خودت را کشته‌ای، روزی حلال به دست می‌آوری.

به تعبیر یونگ اگر خواب می‌بینید که شخصی در زندگی‌تان که برایتان مهم است، مرگش را وانمود می‌کند، خواب بیانگر چیزی جدید است که درباره‌ی او یاد می‌گیرید. یا ممکن است به این معنی باشد که آن‌ها کسی نیستند که فکر می‌کردید بودند.

تعبیر دیگر این است که آن ویژگی‌ای که این فرد نماینده آن است دیگر سهمی در زندگی شما ندارد. به ویژه خواب دیدن در مورد مرگ والدین زنده، بیانگر این است که شما در تغییر و تحول مهمی در زندگی بیداری تان در سر می‌برید. رابطه تان با والدین، به جایگاهی جدید رسیده است.

بطور کلی خواب دیدن در مورد مرگ کسی که دوست دارید بیانگر این است که شما آن جنبه یا ویژگی خاص را که او دارد، ندارید. از خودتان بپرسید که چه چیز این فرد را برای شما خاص کرده است یا چه چیزی را در مور او دوست دارید. این ویژگی‌ای است که شما در رابطه تان یا در برخورد‌هایتان ندارید.

تعبیر خواب مردن مرده

به تعبیر یونگ اگر کسی که دوستش دارید مرده باشد، اما شما خواب ببینید که او این بار واقعا نمرده بود و الان دوباره دفن شد، بیانگر این است که فردی که دوستش دارید، خیلی زود مرده است و شما هرگز شانس این را نداشتید که درست حسابی خداحافظی کنید. شاید یک مساله‌ی تمام نشده وجود دارد که هنوز بعد از مرگش هم تا مدت‌ها رها نشده است. شما دوست داشتید که زمان بیشتری با او داشتی.

ابن خلیل می‌گوید: اگر در خواب دیدید که مرده دوباره بمیرد (مردن مرده) و یا اینکه شخص متوفی ناراحت و گریان بود دلیل بر آن است که روح مرده از موضوع یا چیزی در رنج و ناراحتی به سر می‌برد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر در رویا مرده‌ای را ببیند که دوباره می‌میرد دلالت بر مرگ فرزند او دارد.

کارل گوستاو یونگ دیدن برخی حالات مردن در خواب را از دید روانشناسی بررسی کرده که در ادامه بدان پرداخته شده است:

منابع:

حدس سریال: می‌تونی اسم یه سریال پرطرفدار قدیمی رو از روی این ایموجی‌ها حدس بزنی؟

سه بازیگر زن ایرانی با هوش مصنوعی عروس شدند

۱۰ شخصیت دیزنی که در واقعیت نیز وجود دارند!

تصاویری جذاب از فرزندان خواننده‌های ایرانی در گذر زمان

نظر سنجی | به نظر شما در روابط عاشقانه مردان بیشتر خیانت می‌کنند یا زنان؟

بهنوش بختیاری بازیگر کشف حجاب کرده را با خاک یکسان کرد

۱۰ سبک دکوراسیون خانه‌های قدیمی که یادآور عطر روزهای خوش کودکی هستند

باورتان نمی‌شود این همان خاله بهار بستنی‌ها است

فقط با جابجا کردن یه چوب کبریت معادله ۱۱=۱۰-۱۱ رو درست کن!

حدس ضرب المثل؛ این ضرب المثل معروف رو تا حالا استفاده کردی؟

یادتون نره این مقاله رو به اشتراک بگذارید.

بدون دارو و دکتر فقط تو 5 روز کبدتو پاکسازی و یدونه صفر کیلومتر تحویل بگیر

مصرف پلو با این دانه شما را 120 ساله می کند همه خواص درختان و گیاهان و گوشت حیوانات در این دانه جمع شده است

مطالب مرتبط
حکایت خواندنی “عاقبت افشای راز پادشاه”
درمان اصولی بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی | شایع ترین مشکل گیاهان
حدس کلمه؛ حدس می زنید منظور این تصویر چیست؟
۲۵ ایده خلاقانه و شیک برای طراحی ناخن چشم نظر | مراقب باشید چشم نخورید!
غرغر ارژنگ امیر فضلی از قایق سواری پولدارها
چشمای خیلی تیز به راحتی زیر ۱۰ ثانیه حرف E رو پیدا میکنن!
حدس سریال: می‌تونی اسم یه سریال پرطرفدار قدیمی رو از روی این ایموجی‌ها حدس بزنی؟
سه بازیگر زن ایرانی با هوش مصنوعی عروس شدند
zah a

سلام من خواب دیدم دختر ۹ ماهم کنار رودخونه داشت چهاردست و پا راه میرفت تا من برم بیارمش، لیز خورد و رفت تو آب جاهای عمیق، هر چیم من دویدم و شنا کردم بهش نرسیدم و چند دقیقه بعد پوشکش اومد رو آب منم کلی داشتم گریه میکردم

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی خیلی عمیق درگیر چیزی می شوید که فرای کنترل شماست. تعبیر دیگر: بیان کننده ی حس از دست دادن هویت شماست. دیگر قادر نیستید که تشخیص دهید که چکسی هستید.

somaye

سلام من خواب دیدم مادرم مرده و هیچ کدوم از اعضای خانواده ناراحت نیست و خیلی راحت با این قضیه کنار اومدن ولی من به شدت ناراحتم و نمیتونم کنار بیام و همش گریه میکنم و قهر کردم از اعضای خانواده و جای نرفتم که هیچ کدومشونو نبینم

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. دستخوش تغییر مهمی در زندگی تان می شوید. رابطه تان با والدین تان به حوزه ای تازه تر و متکامل تر وارد می شود. همچنین، علامتی از خودشناسی و گذار به مرحله ی تازه ای از زندگی است.

whoca es

سلام وقت بخیر من تا حالا چندین بار خواب دیدم که موعد مرگم فرا رسیده و من با خودم میگم که من ادم خیلی خوبی نیستم و بعد از اون دوباره فرصت زندگی پیدا میکنم . دیشب خواب دیدم که : ضربان قلبم به شدت بالا رفته بود و میدونستم که قراره الان بمیرم . با خودم میگفتم تو همون حال که من ادم خیلی خوبی نبودم و اونجا من جواب خدا رو چی بدم . تو همین حال و احوال یک دفعه یه اقایی بهم گفت که زیارت ال یاسین بخون و بعد ساعت بین 3تا 5 شب بود که از خواب بیدار شدم . میشه لطفا بفرمایید تعبیرش چیه ؟ ( همون شب با خودم داشتم فکر میکردم برای رسیدن به حاجتم چله زیارت ال یاسین بگیرم .)

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان از دید فراروانشناسی: به آنچه در خوابتان اشاره شده است، عمل کنید!

جابر

سلام من خواب دیدم ک زن دایی پدرو مادرم مردن اونم پیش خونه ما دفن کردن دلیلش چیه

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی می خواهید آن جنبه از خودتان را سرکوب کنید که توسط شخصی که مرده است، نمایانده می شود. گرچه او، دیگر در زندگی تان، هیچ سهمی نداشته باشد. تعبیر دیگر: احساسات تان نسبت به او مرده اند و تغییر یا فقدانی بزرگ در رابطه تان با او در حال وقوع است. تعبیر دیگر: یعنی خشم نهفته ی عمیق نسبت به او دارید.

هدا

سلام من خواب دیدم که باعشق سابقم که خیلی وقته ازهم جداشدیم خواب دیدم که باهم عقدکردیم اما بعدعقد تصادف کرد مرد منم خیلی توخواب براش گریه میکردم وناراحت بودم تروخدا برام تعبیرکنید من الان ۱۳ساله که ازدواج کردم باکس دیگه بااون هم هیچ رابطه ای ندارم تعبیرخوابم چیه

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان بیان کننده ی بازگشت و وابستگی تان به هدف های ناتمام یا پروژه هایی که در گذشته لغو شده اند، اشاره دارد. اگر احساس کنید که رابطه تان عادی و باعشق است، یعنی هم اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه های گذشته تان را ادامه دهید. خوابتان، صرفا به زمینه های عاطفی هدف هایتان اشاره ندارد و می تواند پروژه های شغلی یا تحصیلی تان را شامل شود. نشانگر اینست که چیزی در عمق روان تان دیگر کارکرد ندارد و مرده است. همچنین، علامت رابطه تان با آن شخص است. شاید لازمست این رابطه را رها کنید.

Yalda

سلام من در خواب دیدم ک خانواده همسرم خبرمرگش رو بهم میگن درحالی ک من انگار از ی بیهوشی طولانی مدت اومده بودم و انگار زمان زیادی رو نبودم… بعد از کلی گریه و ناله با همسرم تماس گرفتم و اون تلفنش رو برداشت حال خوبی داشت و دلتنگم بود، بعد یکی بهم گفت ک فقط چند روز وقت دارم، انگار زمان رو ب عقب رفته بود، یا برگشته بودم به قبل مرگش، درحالی ک داشتم سعی میکردم برم پیش همسرم از خواب بیدارشدم تعبیرش چی میتونه باشه؟

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست.

sa a

سلام من خواب دیدم یه شب رفتیم خونه پدربزگم و خاله ها و دایی هام بودن بعد برای شام یکی از شوهر خاله هام کباب درست کرد ولی هیچ کس مزشو دوست نداشت به زور داشتن میخوردن مزه و رنگ و بوش مثل همیشه نبود منم از خوردنش حالت تهوع گرفتم بعد داشتیم برمیگشتیم خونمون دیدم دایی ناتنیم که مجردم هست با 6 تا دختر داره سوار ماشینش میشه که بره ماشینشم 6 تا تایر داشت خیلی تعجب کردیم داییم با عجله هم رفت بعد رسیدیم خونه اومدم توی سالن دیدم خواهرم داره یچیزی توی موبایلش میبینه و گریه میکنه پرسیدم چیشده مویلو داد دستم دیدم خبر فوت مادرمه در حالی که توی خونه بودیم همگی بعد بدو بدو همینطور که گریه میکردم رفتم ببینم مادرم کجاست بعد توی ظرف شویی دیدم که انگار کسی استفراغ کرده فکر کردم حال مادرم بد شده بعدش دیدم مادرمو پدرم و بچه خواهر دارن میان داخل بعد بهش گفتیم چی دیدیم مادرمم شروع کرد گریه کردن و گفت خوبه که بچه سالمه خدا بخشیدش بهمون من مهم نیستم نمیدونم چرا این حرفو زد بعدش انگار میدونست قراره بمیره انگار زمانشم میدونست بهم گفت ی برگه برام بیار با کاغذ فکر میکنم میخواست وصیت نامه بنویسه بعد به پدرم گفت منو زود باید ببری محضر خونه شب بود دیر وقتم بود این حرفو میزد پدرم خیلی اروم بود ما همه گریه میکردیم ولی پدرم ی قطره اشکم نمیریخت فقط بچه رو بغل کرده بود میگفت اشکال نداره نمیدونم میخواست مارو اروم کنه یا اصلا ناراحت نبود بعد از شدت ترس و گریه از خواب پریدم فکر کنم صبح خوابو دیدم میشه اگه تعبیری داره بگید ممنون

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی از وضعیت یا شرایطی که می خواهید از آن بگریزید، می رنجید. اشاره به طول عمر، امنیت و ارزش های خوب قدیمی دارد. لازمست بخاطر اینکه رشد کنید، به رگ و ریشه ی سفت و محکم تکیه کنید.

سلام خسته نباشید من خواب دیدم با بردارم به یک شهر دور برای مصاحبه کاری رفته بودم ولی اون مصاحبه انجام نشد و ما برگشتیم به خونه وقتی آمدم مادرم و خواهرم خیلی آروم به هم چیزهایی میگفتن و لباس مشکی پوشیده بودن و از صورت مادرم پیدا بود که گریه کرده مادرم نزدیکم اومد و گفت عزیزم از اینجا برو فردا روز اول کاریته و نیاز به استراحت داری منم مات و مبهوت ازش پرسیدم چه کسی فوت شده اما چیزی نگفت کمی نگذشت که خالم به همراه همسرش و بچه هاش با لباس مشکی اومدن و اونها هم وقتی من رو دیدن سعی کردن بخندن و کلا داشتن قضیه رو پنهان میکردن ازشون هم که می‌پرسیدم چه کسی فوت شده جوابی نمیدادن منم به تابعیت از اونها لباس مشکی پوشیدم و کنارشون نشستم از حرفاشون فهمیدم که یک نفر (از اعضای خانواده من نبود چون همه حاضر بودن) موقع غذا خوردن از دنیا رفته . در آخر هم دیدم که خاله‌م توی بالکن خونه ما ایستاده و زیر بارون برای کسی که فوت شده دعا میکنه و ماهم با اون تکرار میکردیم . این خواب برام خیلی عجیب و نافهوم بود متشکر میشم تعبیرش رو بگید????????

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان یعنی لازمست رابطه ها و دوستی های صمیمی تری را پیش ببرید. حس می کنید بیگانه و تنهایید.

مانا حمیدی

سلام وقتتون بخیر میشه لطفا بگین تعبیر این خوابه من چی بوده خیلی نگرانم و اینکه بلا اساسنا من همه ی خواب هام تعبیر میشه یعنی در کل تغییر یا اتفاقی که قراره تو زندگیم بیوفته قلبش توی خواب هام بهم گفتن میشه. خواب دیدم من رفتن بیرون بعد که برگشتم نامزدم فوت شده ، دلیل خاصی هم نداشت فوتش ، من دیونه شده بودم واقعا تو خواب هم که بود باز بدترین حس دنیا رو داشتم جیف گریه داد و بیدار ، همه ی نزدیکا و دوستانمونم تو خواب بودن محل خوابم دقیقا خونه ی خودمون و محل زندگی خودمون بود حتی مادرش هم تو خواب دیدم

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان از دید سنتی: صدقه بدهید!

سلاله رجایی

ببین الان پرده تکون خورد الان اینجاست خوشحال شدم بعد موقع ناهار به یکی از دوستان همسرم که پیشمون بودم گفتم چرا همتون میبینینش ولی من نمیبینم گفت این غذا مال مصطفی میزاریم ببین نابود شد خوردش بعد کم کم همسرمو دیدیم دیگه همش میدیدمش به بقیه هم میگفتم ببینید الان این کارو کرد الان اون کارو کرد مصطفی پیشمونه میبینمش دیگه خیلی خوشحال بودم

سلاله رجایی

سلام خسته نباشید،ممنونم اگه پاسخ تعبیر خواب من روهم بگید خیلی آشفته وپریشانم???????????????? ساعتای 8,9صبح‌بود که خواب دیدم همسرم تصادف کردن فوت شدن،توخواب خیلی ناراحت بودمکه همچین اتفاقی افتاده ،مادر همسرم میگفت من همش خوابشو میبینم تو بیداری هم میبینمش همش کنارمونه ،خیلی ناراحت بودم که چرا من خواب همسرمو نمیبینم،برای فرزندانم چیزی خریده بودم خواب دیدم اومد گفت ببین من الان این جاهستم ببین دارم میرم جای وسایلایی که خریدی خیلی قشنگن از خواب بیدارشدم برای مادرهمسرم تعریف کردم گفت ببین پس توخواب شماهم می

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان نشانگر اینست که چیزی در عمق روان تان دیگر کارکرد ندارد و مرده است. همچنین، علامت رابطه تان با آن شخص است. شاید لازمست این رابطه را رها کنید.

انا

ادامه: یا اگر خطری تهدیدمون میکرد که بخواد بهمون بگه پایین اپارتمان سروصدا راه بندازه یا مثلا من ازش پرسیدم چجوری حرفاتو بفهمیم به اتش اشاره کرد من فکرم منظورش اعداد مورس هست ولی اون بهم فهموند خودم باید متوجه حرفاش و احساساتش بشم و خیلی چیزای دیگه من اونجا هم احساس دلتنگی بدی داشتم ولی اون حس وحشتناک مرگ رو نداشتم نمیدونم چرا بعد مامانم اونجا یه ادم خاص بود که تو باغ یه مکان پر از گل و زیبا بود که باید میرفت اونجا میخوابید و ناپدید میشد ممنون میشم اور تعبیرشو بگید باتشکر از زحماتتون.

معبّر

حس دلواپسی، ناشادی یا معذب بودن شدیدتر در موقعیتی از زندگی تان می کنید. نگرانیی که دارید، ممکنست چیزی باشد که باید به آن توجه، و آن را تأیید کنید.

انا

سلام وقت بخیر ممنون واسه وقتی که صرف میکنید من طرف صبح بین ساعات 8 تا 10 خواب یک خواب درهم و طولانی دیدم که چیزهایی که برام واضح بود را توضیح میدم خواب دیدم مادرم درحال مرگ هست و من دارم باهاش صحبت میکنم که بعدا چجوری باهاش در ارتباط باشم و اون میگه دوشنبه ها ساعت 8 شب میام دوردز دیگه ظهر میام و… بعد تو یه خونه نااشنا بودیم که من و نامزدم زندگی میکردیم مادرمم همونجا اینارو به حالت خدابیده میگفت بعد من میپرسیدم اون جواب میداد مثلا نشون اومدنشو گذاشت افتادن غلاف شمشیر تزئینی که رو دیوار نصبه یا

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم؛ خواهش می کنم! خوابتان بیان کننده ی آشفتگی و مشکل در زندگی تان است. ممکنست اشاره ای به بخشی از شما باشد که نیاز به شفا دارد. شاید از اینکه احساس ناراحتی و قربانی بودن می کنید، لذت می برید. باید این عمل را متوقف کنید و دست از تأسف خوردن به حال خودتان بردارید! نشانگر رابطه تان با نامزدتان است. اغلب، خواب ها روی احساسات سرکوب شده ای تمرکز می کنند که هنوز برای نامزدتان ابراز نکرده اید.

امیر (ادامه خوابمو براتون مینویسم خواهش میکنم تعبیرشو بگید بهم)

من خواب دیدم که مرده بودم‌ و ناگهانی متوجه شدم و رفتم توی پذیرایی و عزیزی که خوابیده بود بدون نگرانی و استرس بیدارش کردم و دستمو گذاشتم توی دستش و با آرامش بهش گفتم که کن مرده ام و ناراحت شد ، بیدار شد و رفت و مدت کوتاهی گذشت و من میخواستم ببینمش اما نیومد ، بعدش پدرم رو‌وسط خونه دیدم با ریش چ سبیل تراشیده و صورت بی رنگ عرق کرده بهم با اشاره گفت برو سمت اتاق (انگار که کسی اومده باشه و منتظرم باشه – فرشته مرگ) رفتم کسی نبود و رفتم سمت کمد دیواری و یهو از خواب پریدم ساعت ۵ صبح دارم مینویسم براتون

معبّر

نمایشی از احساسات تان باشد. شاید درباره ی آنچه در مورد کسی اتفاق افتاده است، غمگین هستید.

امیر ( ادامه خوابم رو تو نظر بعدی می‌نویسم)

بعد پدرم با ریش و سبیل تراشیده و صورتی تقریبا بی رنگ و عرق کرده وسط خونه ایستاده بود و به من اشاره کرد که برو سمت اتاق ( انگار که کسی دنبالم آمده باشه) رفتم سمت اتاق که گفتم شاید کسیو‌ ببینم (فرشته مرگ) ولی کسی نبود رفتم سمت کمد دیواری و درشو‌ باز کردم یهو از خواب پریدم ساعت ۵ صبح شده بود.

معبّر

علامتی از اختیارات و پشتیبانی است؛ یعنی، لازمست بیشتر به خود متکی باشید. این را در نظر بگیرید که چه جنبه هایی از شخصیت پدرتان ممکنست در شما نیز باشند.

امیر ( ادامه خوابم رو تو نظر بعدی می‌نویسم)

سلام وقت بخیر لطفاً به من پاسخ بدید????????????????????????☘️☘️☘️هزاران بار متشکرم.

من دم صبح نزدیکای ۵ صبح از خواب پریدم : خواب دیده بودم که یهویی متوجه شدم که مرده ام و رفتم یکی از عزیزانم که توی پذیرایی خوابیده بود آروم بیدار کردم و بدون هیچ‌نگرانی و استرس یا ناراحتی دستمو گذاشتم توی دستش و بهش گفتم که من مرده ‌‌م و یمقدار‌ناراحت شد بوسیدمش و بغلش کردم بعد بلند شدم ایشون رفتن سمت یکی از اتاق ها , مدت زمان کوتاهی گذشت هی میخواستم ببینمش و نیومد پیشم ندیدمش دیگه بعد پدرم وسط خونه با ریش و سبیل تراشیده

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان علامتی از ماهیت مراقب و عشق ورزنده ی شماست. نیاز به عاطفه ی شدیدتر دارید یا لازمست عشق شدیدتری بنمایانید. تعبیر دیگر: ممکنست بیان کننده ی این باشد که لازمست مهربان تر باشید. تعبیر دیگر: نیاز به تماس فیزیکی یا احساسی دارید. حاکی از تمایل و کشش قلبی تان بسوی شخصی خاص است. گویای شروعی تازه است یا نمایانگر بخشی از شماست که فراموش شده است. هشداری برای به خود آمدن است. تعبیر دیگر: بیانگر گریختن از مسئولیت ها و نیازها است. تعبیر دیگر: نشانگر از خود گذشتگی است.

سارا

سلام من چندین بخواب میبینم یه اشخاص آشنایی که زنده هستن خواب میبینم میمیرن بعدمیگن نه نمرده بهوش اومده وبعدشم خوب میشن بنظرتون چرا این خوابا رو میبینم؟ البته ناگفته نماندافسردگی دارم این روزا هم ذهنم داغونه به مرگ خودم فک میکنم مثلا خودکشی یجوری که مرگ طبیعی باشه وکسی نفهمه وبه مرگ دیگران نه

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی می خواهید آن جنبه از خودتان را سرکوب کنید که توسط شخصی که مرده است، نمایانده می شود. گرچه او، دیگر در زندگی تان، هیچ سهمی نداشته باشد. تعبیر دیگر: احساسات تان نسبت به او مرده اند و تغییر یا فقدانی بزرگ در رابطه تان با او در حال وقوع است. تعبیر دیگر: یعنی خشم نهفته ی عمیق نسبت به او دارید.

آزاده

سلام خواب دیدم خودم مرده م و توی خونه ای که ظاهراً مال خودمون بود جنازه خودمو مثل کفن می‌بندم و بعد نگاه میکنم که چقد لاغر شدم اما نه ترس و نه نگرانی و گریه از خودم و بقیه نیست.بعد انگار اومدم صورت مرده رو باز کنم دیدم خیلی سیاه و حالت کبود شده صورتم و بعد دیدم تکون میخوره و در واقع مرده ی خودم زنده شدم و پاشدم و بقیه خوشحال شدن ولی بنظرم شبیه دخترم اومدم یه لحظه و بعد حمام رفتم

این تعبیرش چیه

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی وارد یک دوره ی افسردگی می شوید. حس محدود شدن دارید و اینکه آزادی شخصی ندارید. ممکنست یک موقعیت یا مسأله ی مرده یا فاسد شده در زندگی تان باشد که نیاز دارید به آن برسید. زمانش رسیده است که به این موقعیت یا رابطه پایان دهید.

ساینا

سلام دیشب خواب دیدم که داشتم در مسیری به همره یک شخص قدم می‌زدم که اتفاقی ترسناک پیش اومد و من از شدت بر روی زمین افتادم و احساس می‌کردم دارم می‌میرم و فکر می‌کنم ضربان و سنگینی که بر قلبم بود رو احساس می‌کردم بعد شخص همراهم به سمت دوید و سعی کرد من رو احیا کن پس از مدتی موفق شد و انگار من احیا شدم و حالم خوب شد، بعد از آن انگار جمعیتی از پشت داشتن به ما نگاه می‌کردن و داشتن تشویق می‌کردن ولی بیشتر آن شخص همراهی که من رو نجات داد، البته دقیقا متوجه نشدم آن شخص که بود ولی‌درحد ازش ترسیده بودم

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان بیان کننده ی آشفتگی و مشکل در زندگی تان است. ممکنست اشاره ای به بخشی از شما باشد که نیاز به شفا دارد. شاید از اینکه احساس ناراحتی و قربانی بودن می کنید، لذت می برید. باید این عمل را متوقف کنید و دست از تأسف خوردن به حال خودتان بردارید! حاکی از شروعی تازه است یا گویای بخشی از شماست که فراموش شده است. هشداری برای به خود آمدن است. تعبیر دیگر: نمایانگر گریختن از مسئولیت ها و نیازها است. تعبیر دیگر: بیانگر از خود گذشتگی است.

زویا

سلام . ظهر خواب دیدم که خاله هام و مامان بزرگم خونمونن بعدش مامانمو تو اشپزخونه دیدم داره گریه میکنده گفتم چی شده گفت مامان بزرگم داره میمیره و مامان بزرگم خودش خبر نداشت و اون یکی خالمم که گوشه حال بود و نزدیک مامان بزرگم نبود هم داشت گریه میکرد. تعبیرش چیه؟

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی نیاز به گرمی، غنای روحی و شفا دارید. ممکنست علامتی از مادری پرورش دهنده یا روشی باشد که با کسانی که دوستشان دارید رفتار می کنید (ازشان مراقبت می کنید). تعبیر دیگر: بیان کننده ی تحول است. چیزی جدید یا تغییر زندگی در حال رخ دادن است. ممکنست نشانگر احساسات تان درباره ی کسی دیگر باشد. اگر در زندگی تان گریه نمی کنید، ممکنست ساده تر با این مسأله کنار بیایید، تا اینکه خودتان را ببینید که گریه می کنید.

تعبیر خواب مردن شخص زنده، خودم و دیگران از امام صادق (ع)

تعبیر خواب مردن

تعبیر خواب دیدن مردن خودم، عزیزان و اطرافیان از حضرت یوسف و امام صادق مردن نزدیکان و فامیل و در قبر گذاشتن و گریه و زاری کردن از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب مردن می باشد. اگر شما هم چنین خوابی دیدید در ادامه با تعبیر خواب مردن با سایت بارونک همراه باشید.

1) دیدن خواب مردن چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مردن می‌تواند نمادی از تغییرات و تحولات عمده در زندگی فرد باشد. مردن در خواب ممکن است نشان دهنده پایان یا خاتمه‌ای برای یک دورهٔ زمانی باشد و به معنایی نمادین، راهی برای آغاز مجدد یا تحول در زندگی فرد نشان دهد. این تعبیر ممکن است به مواردی مثل تغییر شغل، روابط، آرزوها، هدف‌ها یا حتی مفهومی بزرگتر از آن، مثل تغییر کامل در دیدگاه یا هویت فرد، مرتبط باشد. به طور خلاصه، مردن در خواب می‌تواند نماد تحول و تغییرات عمده در زندگی فرد باشد.

2) تعبیر خواب مردن از امام صادق (ع)

تعبیر خواب مردن از نظر امام صادق (ع) نمادی از رستگاری و دستیابی به آرامش و برکت است. براساس آموزه‌های شیعه، خواب مردن در خواب یک مؤمن می‌تواند نشان دهنده قربت به خداوند، عفو و آمرزش گناهان، و جبران اشتباهات گذشته باشد. این تعبیر نمادین، فرصتی برای شروع دوباره و تحول روحی فرد را نشان می‌دهد.

طبق اعتقادات امام صادق (علیه السلام)، خواب مردن نمادی از تحولات روحی و روحانی شخص است که منجر به پاک شدن، تجدید نشاط و رستگاری می ‌شود.

3) تعبیر خواب مردن از نظر حضرت یوسف (ع)

حضرت یوسف معتقد بود که خواب مردن نشان دهنده تغییرات قابل توجهی در زندگی فرد است. اگر در خواب خود را مرده ببینید، این می‌تواند نشانه‌ای از شروع یک دوره جدید باشد و به نحوی بهتر و مثبت‌تر از قبل. اما اگر خواب مرگ خود را تنها و ترسناک ببینید، ممکن است این نشان دهنده مشکلات و بحران‌های ناگهانی در زندگی شما باشد.

4) تعبیر خواب مردن خودم از ابن سیرین

اگر در خواب خود را مرده ببینید، این ممکن است نشانه‌ای از تجدید زندگی، شروع دوره جدیدی و یا تغییرات قابل توجه در زندگی شما باشد. این می‌تواند همچنین نشانه‌ای از پذیرش مرگ و قبول مواجهه با تغییرات و انتقالات در زندگی شما باشد.

5) تعبیر خواب مردن دیگران

تعبیر خواب مردن دیگران بستگی به آموزه‌ها، باورها و تفسیرهای شخصی آنان دارد. در بعضی از فرهنگ‌ها، خواب مردن ممکن است نمادی از تغییرات جدید، پایان یک دوره و آغازی جدید باشد. برخی معتقدند که خواب مردن دیگران می‌تواند نشانگر تغییرات مهم در زندگی آنان، مانند تحول شغلی، روابط یا مسائل روحانیت باشد. همچنین، در برخی مفاهیم روحانی و ادیان، خواب مردن ممکن است به عنوان نمادی از رستگاری، تجدیدنشاط و پاک شدن از گناهان تفسیر شود.

6) تعبیر خواب مردن عزیزان و گریه

خواب مردن عزیزان و گریه ممکن است نشان دهنده احساسات عمیق و اتصال قوی به افرادی باشد که در زندگی واقعی با آنها رابطه نزدیک داریم. مرگ در خواب ممکن است نمادی از تغییرات قابل توجه در رابطه با این افراد یا حتی پایان یک فصل از زندگی باشد. گریه همچنین نشانگر احساسات نهفته، افسردگی یا غم و اندوه است. این خواب می‌تواند الهام بخش باشد تا به دیگران عشق و ارزشی که برایمان دارند رسانده و از رابطه خود مراقبت کنیم.

7) تعبیر خواب مردن و زنده شدن فامیل

خواب مردن و زنده شدن فامیل به صورت چکیده عموماً نمادی از تغییرات عمده در رابطه و پیوند خانوادگی است. خواب مردن فامیل می‌تواند نشان دهنده تغییر یا پایان یک فصل مهم در رابطه با آن فرد باشد، مثلاً پایان یک مرحله از رشد یا تحول در رابطه خانوادگی. از سوی دیگر، خواب زنده شدن فامیل ممکن است نمادی از بازگشت، بهبود و رونق در رابطه با این فرد یا حتی بازیابی روابطی که قبلاً به دلایلی به مشکل برخورده بودند، باشد. هرچند تفسیر دقیق‌تر نیاز به در نظر گرفتن جزئیات و شرایط خاص خواب دارد، اما به طور کلی این خواب‌ها می‌توانند به نشانه از تحولات و تغییرات مثبت در رابطه خانوادگی و ارتباطات نزدیک باشند.

8) تعبیر خواب مردن شخص زنده

خواب مردن شخص زنده ممکن است نشان دهنده تحولات قابل توجهی در زندگی و روابط این فرد باشد. این خواب می‌تواند نمادی از پایان یک دوره مهم، تغییرات عمده در شخصیت یا شروع مجدد و جدیدی در زندگی باشد. ممکن است نشانگر ترک عادات یا الگوهای قدیمی، رشد و تحول شخصی، یا بهبود و توسعه در زندگی حرفه‌ای و روابط شخصی باشد. به همین دلیل، خواب مردن شخص زنده می‌تواند به عنوان یک اشاره به تحولات مثبت و فرصت‌های جدید در زندگی تعبیر شود.

9) تعبیر خواب مردن اطرافیان

خواب مردن اطرافیان براساس باورها و تفسیرهای شخصی آن‌ها ممکن است متفاوت باشد. در عموم، خواب مردن می‌تواند نشانگر پایان یک دوره زمانی، تغییرات قابل توجه یا تحولات عمده در زندگی فرد باشد. طبق باورهای مذهبی و روحانیت، خواب مردن ممکن است به معنای رستگاری، آمرزش گناهان، و تجدید نشاط روحی باشد. همچنین، در برخی فرهنگ‌ها، خواب مردن ممکن است به فرآیندهای تغییر شخصیتی، رشد روحی، یا حتی نمادی از آغاز دوره جدیدی در زندگی اطرافیان باشد.

10) تعبیر خواب مردن مردم شهر

خواب مردن مردم شهر به صورت چکیده می‌تواند نشان دهندهٔ تغییرات و تحولات گسترده در جامعه و زندگی اجتماعی باشد. خواب مردن مردم شهر ممکن است نمادی از تغییرات سیاسی، اقتصادی یا فرهنگی در شهر و منطقه باشد. این تعبیر می‌تواند به معنای پایان یک دورهٔ زمانی و آغاز فصل جدیدی از تحولات و رشد جامعه باشد. همچنین، خواب مردن مردم شهر ممکن است نمادی از نیاز به تغییر، تحول و بهبود شرایط زندگی در محیط شهری باشد. به طور خلاصه، تعبیر خواب مردن مردم شهر نمادی از تحولات و تغییرات عمده در شهر و جامعه می‌باشد.

11) تعبیر خواب مردن زن آشنا

خواب مردن زن آشنا به صورت چکیده ممکن است نشاندهندهٔ تحولات و تغییرات مهم در رابطه یا ارتباط با آن زن باشد. خواب مردن زن آشنا می‌تواند نمادی از پایان یک دورهٔ عاطفی، عوامل محدود کننده در رابطه یا حتی تغییرات در تعاملات و دینامیک بینشان باشد. این تعبیر ممکن است به معنای نیاز به بررسی و بازنگری در رابطه، تجدید نشاط و تلاش برای بهبود وضعیت باشد. همچنین، خواب مردن زن آشنا می‌تواند نمادی از تحولات شخصیتی و روحی او باشد. به طور خلاصه، تعبیر خواب مردن زن آشنا نمادی از تغییرات و تحولات مهم در رابطه یا تعامل با آن زن است.

12) تعبیر خواب مردن خودم و در قبر گذاشتن

خواب مردن خودم و در قبر گذاشتن به صورت چکیده نشانگر یک تحول عمده و پایانی است. خواب مردن خودم ممکن است نمادی از پایان یک دوره زندگی، تغییرات عمده در شخصیت و هویت یا شروع یک فصل جدید باشد. در قبر گذاشتن نیز می‌تواند نشان دهنده رهایی از مشکلات یا بارهای ثقیل در زندگی باشد. این خواب ممکن است نمادی از قبول مرگ و انتقال به دنیای دیگر باشد و نشانه‌ای از تحول روحی و معنوی باشد. البته، تفسیر دقیق‌تر نیاز به در نظر گرفتن جزئیات و شرایط خاص خواب دارد، اما به طور کلی این خواب می‌تواند به نشانه از تغییرات عمده و تحول داخلی در زندگی و روحیه اشاره کند.

13) تعبیر خواب مردن خود در اثر بیماری

تعبیر خواب مردن خود در اثر بیماری به صورت چکیده نشانگر آسیب وضعیت جسمی و روحی فرد است. این خواب ممکن است نمادی از تغییرات قابل توجه در سلامتی شخص، مشکلات جسمانی یا عوامل استرس زا باشد. مرگ در خواب می‌تواند نمایانگر ترس از بیماری، اضطراب یا نگرانی درباره وضعیت سلامتی فرد باشد. همچنین، این خواب می‌تواند به نشانه از تمرکز و توجه بیشتر به سلامتی و نیاز به تحول و بهبود کامل اشاره کند. درک دقیق‌تر این خواب نیاز به در نظر گرفتن جزئیات و شرایط خاص خواب دارد، اما به طور کلی این خواب می‌تواند به نشانه از نگرانی ها و امیدهای مرتبط با وضعیت سلامتی فرد اشاره کند.

hi deyepa a o malsocie y

صفحه اصلی » تعبیر خواب » حروف میم » ???? تعبیر خواب مردن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

???? تعبیر خواب مردن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

تعبیر خواب مردن ????

به طور کل تعبیر خواب مرگ ممکن است برای شما هشداری باشد نسبت به سلامتیتان و این که بیشتر از قبل مراقب خودتان باشید و یا نشان دهنده از دست دادن یکی از نزدیکانتان و یا تصورات شما نسبت به مرگ می باشد.

شما مرگ را یک اتفاق وحشتناک می دانید و اصلاً آمادگی رویارویی با این مسئله را ندارید. به طور کل مرگ در عالم رویا و خواب نشانه ای از علاقه شما به دگرگون شدن حال و احوالاتتان دارد، شما دوست دارید که در زندگیتان تغییراتی مثبت ایجاد کنید و عادات و رفتارهای فردیتان را به سمت بهتر شدن ببرید و تفکراتتان را رشد و ارتقا بدهید.

گاهی مردن به معنای فراموشی اتفاقی در گذشته می باشد. همچنین می تواند به تمایل شما برای تجربه کردن اتفاقات جدید باشد.

در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

تعابیر بر اساس معبر

دانیال نبی

محمد ابن سیرین

جابر مغربی

ابراهیم کرمانی

لوک اویتنهاو

منوچهر مطیعی تهرانی

لیلا برایت

آنلی بیتون

خالد بن علی العنبری

کارل گوستاو یونگ

تعابیر بر اساس موضوع

مردن شخص ناشناس

مردن یک شخصیت بزرگ مذهبی

مردن مادرتان

مردن کوسه

مردن قمری

مردن ماهی

مردن پرنده

مردن پروانه

دیدن آدم های مرده

مردن هنرپیشه معروف

زنده شدن مرده

زنده کردن شخص مرده

خوردن غذا با شخص مرده

دست زدن به شخص مرده

صحبت درباره شخص مرده

آغوش گرفتن فرد مرده

بوسیدن مرده

هدیه دادن به مرده

زنده شدن نوزادان بعد از مردن

به دنیا آوردن نوزاد مرده

ایستادن رو به روی مرده

پوسیدن و تجزیه شدن مرده

مردن یک فرشته

مردن با خودکشی

مردن به دلیل قتل

مردن به علت مسمومیت

مردن به علت حمله حیوان درنده

مردن با غرق شدن

مردن با سقوط

مردن با افتادن از اسب

گریه کردن مرده

مردن عشق قبلی

مردن کودک

مردن شخص یا حیوان

تعبیر خواب مردن بر اساس نظر معبر ????

به روایت دانیال نبی????

اگر در عالم رویا مشاهده کنید که مرده اید و همه در حال گریه کردن بر سر جنازه ی شما هستند تا زمانی که شما را غسل میت بدهند و دفنتان کنند همه اینها نشانه آن است که شما در حال تفرقه افکنی و فتنه انگیزی در دین می باشید.

اگر مشاهده کردید که جنازه شما را درون تابوت می گذارند و مردم از اطراف تابوت شما می گذرند، بر بلند مرتبگی و عظمت شمااشاره دارد و در عین حال می تواند نشان دهنده کوتاهی و سستی شما در دین تان باشد. برخی دیگر می گویند بر آن مردمی که در اطراف تابوت شما وجود دارند، بزرگی و برتری پیدا می کنید.

اگر ببینید که فوت کردید و سپس دوباره زنده شدید، نشانه ی آن است که از گناهی که در حال انجام آن هستید توبه خواهید کرد (از اشتباهی که در حال انجام آن هستید، پشیمان خواهید شد) و اگر گناهی مرتکب نشده اید، خداوند به شما عمری طولانی عطا خواهد کرد.

اگر ببینید که در میان گورستانی ایستاده اید دلالت بر آن دارد که با اشخاصی بی خرد و جاهل نشست و برخواست دارید و امکان دارد که رابطه تان با آنها آنقدر نزدیک باشد که با آنها به مسافرت بروید.

به روایت محمد ابن سیرین????

اگر شما می خواهید بدانید که در نزد خداوند در چه مقام و مرتبه ای هستید باید ببینیدکه مردگان در عالم رویا با شما چه برخوردی خواهند داشت با شما با روی گشاده برخورد می کنند یا از شما روی بر می گردانند.

اگر ببینید که مردگان با آغوش باز پذیرای شما بودند و با شما به صحبت و همنشینی پرداختند این امر نشانه آن است که جایگاه شما در نزد خداوند بسیار نیکو و بلند مرتبه می باشد. اگر ببینید که از شما روی برمی گردانند و برخورد نامناسبی کردند و صحبت هایی که بینتان رد و بدل شد، صحبت هایی همراه با ناراحتی و حتی عصبانیت بود، کاملا خلاف این تعبیر می شود. شما باید برای رسیدن به جایگاهی بهتر نزد خداوند تلاش کنید.

به روایت جابر مغربی????

اگر مرگ خود را به صورت ناگهانی ببینید، در صورتی که کافر باشید برای شما به دشواری و سختی و زندگی پیچیده و سرتاسر مشکل تعبیر می شود و هر چقدر مراسم خاکسپاری خود را آبرومندانه تر ببینید، به معنای شدت و عذاب و سختی بیشتری برای شما است.

ولی اگر شخصی با ایمان باشید، کاملا برعکس این تعبیر می شود. اگر ببینید که مردید و شما را غسل میت دادند به معنای ثبات و پایداری شما در دینتان می باشد، یعنی شما بسیار انسان معتقد و مومنی هستید.

به روایت ابراهیم کرمانی????

اگر ببینید که مرده اید و شما را در تابوت گذاشته اند و مردم در اطراف تابوت شما و در حال گذر از اطراف آن می باشند، بر بزرگی و عزت و جاه و مقام شما دلالت دارد. اگر ببینید که خودتان مرده ای را بر دوش گرفته اید و در حال بردن او هستید به معنای به دست آوردن مالی نامشروع و یا ثروتی که از راه ناروا و ناشایست و غیر شرعی به دست می آید، می باشد.

اگر ببینید که شخصی مرد و دوباره زنده شد (شخصی که در عالم واقعیت زنده می باشد)، به نیکی و خیر و برکت تعبیر می شود. اما اگر در عالم رویا ببینید که شخصی مرده است (شخصی که در عالم واقعیت هم فوت کرده است)، به از دست دادن فرزند تعبیر می شود.

اگر ببینید که فرزندتان مرده است، بر به دست آوردن مال و ثروت و مقام و بزرگی تعبیر می شود. البته برخی این را به بلا و سختی و گذر از موانعی که دشمن برای شما به وجود آورده است، تعبیر می کنند.

اگر ببینید که مادر و پدر شما فوت شده اند نشانه ی آن است که در کارتان به موفقیت می رسید و رشد و پیشرفت می کنید. البته برخی می گویند که دچار آشفتگی و سردرگمی در کارتان می شوید و هر چه که ساخته بودید ویران می شود.

اگر شما زنی باردار باشید و ببینید که مرده اید و در حال شست و شو غسل میت شما هستند به معنای آن است که فرزندی که می خواهید به دنیا بیاورید، پسر می باشد. اگر ببینید مرده اید و شما را درون تابوت قرار دادند، به نیکی و خیر و برکت تعبیر می شود. اما اگر شما را دفن کردند، به سختی و مشقت و دردسر تعبیر می شود و برای آن تعبیر نیکویی بیان نشده است.

به روایت لوک اویتنهاو????

اگر در عالم رویا ببینید که مرده اید، مردن در خواب شما نشان دهنده وعده های تو خالی و بی پایه و اساس می باشد و امکان داردشخص دیگری این وعده ها را به شما داده باشد یا شما این وعده ها را به شخص دیگری بدهید.

اگر اشخاصی را در حال جان کندن ببینید، این خواب یعنی این که به زودی به شما خیر وشادی و خوشحالی می رسد و در زندگیتان اتفاق های خوبی می افتد. اگر ببینید شخص مرده ای در خوابتان زنده شد، این به معنای برنامه ریزی نکردن برای آینده و بی هدف بودن و سردرگمی می باشد. اگر تمایل به مردن داشتید، نشان دهنده این است که در عالم واقعیت از سلامتی و تندرستی کافی در زندگی برخوردار هستید.

به روایت منوچهر مطیعی تهرانی????

اگر مردن شخصی را ببینیم که در عالم واقعیت زنده می باشد و آن شخص را بشناسیم به صحت و تندرستی و طولانی بودن عمر آن شخص حکایت دارد.

به روایت لیلا برایت????

اگر ببینید که شخصی مرده است و در حال تشییع جنازه او هستند به معنای دستیابی شما به سود و مال و ثروت فراوانی می باشد و یا اینکه به زودی خانواده شما گسترش پیدا میکند حالا یا با ازدواج اعضای خانواده تان و یا با به دنیا آمدن فرزندی.

به روایت آنلی بیتون????

اگر در عالم خواب ببینید که یکی از اطرافیان شما مرده است یعنی دچار یأس و پریشانی و سرخوردگی می باشید و این خواب برای شما نشانه ی این می باشد که می خواهید بر این یأس و سرخوردگی غلبه کنید و آن از بین ببرید.

اگر در عالم رویا به شما خبر مرگ یکی از دوستان یا اقوام یا یکی از نزدیکانتان را دادند، یعنی درباره ی آن شخص خبری ناخوشایند به گوش شما خواهد رسید. به طور کل خواب های شما در ارتباط با مردن یا مرگ، شما را دچار گمراهی و سردرگمی می کند به خصوص برای افرادی که درباره تعبیر خواب سررشته ای ندارند و اطلاعات دقیقی از این علم ندارند.

به روایت خالد بن علی العنبری????

اگر ببینید که یکی از آشنایان یا نزدیکان شوهرتان فوت شده است این امر به آشوب و بلوا و اختلاف بین شما تعبیر می شود. البته می تواند به این تعبیر شود که شما نیاز دارید که مدتی به آسایش و راحتی بپردازید و اینکه مدتی بدون توجه به چیزی به تمدد اعصاب بپردازید.

اگر مرگ پدر یا مادر و یا هردو را در خواب ببینید، متحمل سختی ها و مشکلات فراوانی می شوید. مرگ همسر در خواب یعنی شما سلامتتان را از دست می دهید و دچار فقر و تنگدستی می شوید.

اگر ببینید که شخصی که در عالم واقعیت مرده است دوباره در عالم رویا بمیرد یا این شخص را ناراحت و گریان ببینید این به این معنی است که شخص فوت شده از موضوعی ناراحت است که او را پریشان و ناآرام کرده است.

به روایت کارل گوستاو یونگ????

اگر کسی در عالم خواب به شما خبر داد که به زودی می میرید، یعنی شما در حال تلاش هستید که در زندگیتان تغییر خیلی مهمی را ایجاد کنید و تصمیم خیلی سخت و سرنوشت سازی را بگیرید یا موضوع مهمی در زندگیتان توجه شما را به خود جلب می کند که این موضوع می تواند هر چیزی باشد مثل علاقه مند شدن به شخصی، تغییر شغل و یا هر چیز دیگری که برای شما بسیار مهم و اساسی تلقی می شود.

اگر در عالم رویا و خواب دیدید که شخصی که در عالم واقعیت فوت کرده است و شما عاشق او بوده اید، در عالم خواب زنده شد و مجدداً فوت شد، این خواب می تواند بیانگر آن باشد که شما احساس می کنید آن شخص را بسیار زود از دست داده اید و می خواهید آن شخص دوباره زنده شود و دوباره این فرصت را داشته باشید تا از وجود او بهره مند شوید.

شاید یک مسأله ای که بین تان تمام نشده است یا حقی که ادا نشده است یا حرفی که زده نشده است وجود دارد که ذهن شما را بسیار به خودش مشغول کرده است و شما را دچار آشفتگی و پریشانی کرده است و شما دوست داشتید که زمان بیشتری آن شخص در کنار شما بود تا به این مسأله بپردازید.

یا ممکن است چیزی بوده باشد که او آن را آغاز کرده باشد و از شما انتظار داشته باشد که تمامش کنید و یا می تواند چیزی باشد که با هم روی آن کار کرده اید و با همدیگر شروعش کرده اید ولی با فوت آن شخص ناتمام مانده است.

به طور کل این خواب بیانگر این است که شما دوست دارید به عقب برگردید و آن شخص زنده باشد و این کار ناتمام خود را تمام بکنید و یا از وجود آن شخص بیشتر بهره ببرید.

تعبیر خواب مردن بر اساس موضوع آن ????

✔️مردن شخص ناشناس

اگر فردی خواب مرگ جنس مخالف خودش را ببیند و این فرد برای او ناشناس باشد، این امر نشان دهنده ی بی‌توجهی شما به غریزه های جنسیتان می باشد و ناخودآگاه شما با این خواب می‌خواهد این بی توجهی را یادآوری کند.

✔️مردن یک شخصیت بزرگ مذهبی

خواب مردن به خصوص خواب مرگ یک شخص بزرگ مذهبی مانند پیامبر و … نشان دهنده ی احساس ناراحتی که شما از اطرافیانتان دارید، می باشد و این ناراحتی به اندازه ای است که شما می خواهید رابطه ی خود با آنها را بسیار محدود و حتی قطع کنید.

✔️مردن مادرتان

اگر در عالم رویا ببینید که مادرتان که در قید حیات است، می میرد این موضوع نشان دهنده ی شروع دوره ای پر از سختی و دردسر و مشقت در زندگیتان می باشد.

این خواب می‌تواند به شروع کاری سخت و وظایفی سنگین که شما به سختی از عهده انجام آن بر می آید حکایت داشته باشد. به طور کلی این خواب تعبیر خوبی ندارد و تعابیر مرتبط به آن سرتاسر به نا امیدی و بدبختی و فلاکت اشاره دارد.

✔️مردن کوسه

اگر در خواب ببینید که کوسه کشته شد یا از قبل مرده بود، یعنی فرصت هایی برایتان در زندگی به وجود می آید که در صورت استفاده ی به موقع و صحیح شما از این فرصت ها، شادی و آسایش و راحتی درزندگیتان جاری می گردد.

✔️مردن قمری

اگر یک قمری مرده را در خواب ببینید، نشانه ی ظهور زشتی ها و پلیدی ها و غم و سختی، و ناپدید شدن خوبی ها و شادی ها و اتفاقات نیک برای شما می باشد.

✔️مردن ماهی

اگر ماهی مرده ای را در خواب ببینید، این خواب نشانه ی غم و سختی و مشکلات فراوان است که هم می‌تواند مادی و هم معنوی باشد.

✔️مردن پرنده

اگر پرنده های مرده را در خوابتان ببینید، این خواب از موفقیت و کامیابی شما در زندگی حکایت دارد. یعنی شما در حال حاضر در حال مبارزه با دشواری ها و گرفتاری هایتان هستید ولی عمر این سختی ها و دشواری ها خیلی کوتاه تر از آن چیزی است که شما فکرش را می‌کنید. به زودی در آنها غلبه می کنید و دوره آسایش و راحتیتان آغاز می شود.

✔️مردن پروانه

اگر در خواب پروانه ای مرده را ببینید، یعنی به زودی و کاملا ناگهانی بلا و مصیبت و بدبختی هایی به سراغتان می آیند که شما از عهده کنترل آنها بر نمی آیید، چون اصلاً انتظارش را ندارید.

✔️دیدن آدم های مرده

دیدن آدم های مرده در خوابتان می‌تواند به این معنی باشد که از مشکلات کوچک به سرعت نا امید شده و سردرگم می شوید، به اصطلاح از کاه کوه می سازید و بسیار راحت از مشکلات کوچک دچار پریشانی می شوید.

✔️مردن هنرپیشه معروف

اگر در خواب ببینید که هنرپیشه ای معروف مرده است، این امر نشانه ی آن است که سختی ها و تلاش های شما به نتیجه ای مثبت منتهی می شود و شما به آرزوها و مقاصد تان می رسید.

✔️زنده شدن مرده

اگر ببینید که شخص مرده ای از درون تابوت بلند شد، یعنی شما با یکی از نزدیکان و اطرافیانتان دیداری خواهید داشت و باید از الان تمام سعی و تلاش خود را بر این بگذارید که اوقات خوشی را در کنار هم سپری کنید.

✔️زنده کردن شخص مرده

اگر در عالم رویا ببینید که می خواهید شخص مرده را احیا کنید، این خواب نشانه ی آن است که شما از مشکلی قدیمی در حال فرار هستید اما این فرار هیچ فایده ای ندارد و به زودی و با اجبار باید با آن رو در رو شوید و بر آن غلبه کنید.

✔️خوردن غذا با شخص مرده

اگر در عالم رویا ببینید که غذایتان را با شخص مرده ای شریک شدید و با شخصی که مرده است مشغول غذا خوردن می باشید، این خواب هشداری برای شماست تا بیش از پیش مراقب سلامتیتان باشید چون امکان دارد که به بیماری ای مبتلا شده باشید که هنوز علائمی از خود نشان نداده است و شما از آن اطلاعی ندارید؛ پس بهتر است هرچه سریع تر به پزشک مراجعه کنید.

✔️دست زدن به شخص مرده

اگر ببینید که به یک مرده دست می زنید، یعنی برخی اطرافیان و یا حتی نزدیکانتان به دنبال استفاده از شما برای رسیدن به مقاصد خود و خودخواهی هایشان می باشند و شما به زودی با متوجه شدن این موضوع دچار ناراحتی و پریشانی می شوید.

✔️صحبت درباره شخص مرده

اگر در عالم رویا ببینید که با اشخاصی در حال صحبت درباره شخصی که مرده است، می باشید یعنی دچار اختلاف و درگیری با برخی از همکارانتان می شوید که در مرتبه و مقامی بالاتر از شما هستند و این امر دردسرهایی را برایتان به وجود می‌آورد.

✔️آغوش گرفتن فرد مرده

اگر در عالم خواب ببینید که فردی مرده را در آغوش گرفته اید، یعنی به زودی سلامتی تان دچار مخاطره می شود و مریضی به سراغتان می آید. اگر بیمار باشید، شرایط بیماریتان از گذشته بدتر می شود و حالتان رو به وخامت پیش می رود و به تبعیت از آن دوره درمانتان طولانی تر می شود.

✔️بوسیدن مرده

اگر در عالم خواب ببینید که مرده ای را بوسیده اید یعنی خداوند به شما عمری طولانی عطا می‌کند.

✔️هدیه دادن به مرده

اگر بینید به شخصی که مرده است هدیه می‌دهید، یعنی بخشی از ثروتتان را از طریقی از دست خواهید داد و امکان دارد که گرفتار فقر بشوید.

✔️زنده شدن نوزادان بعد از مردن

اگر ببینید که نوزادانی بر روی یک میز لخت و بی جان خوابیده اند و دوباره زنده می شوند، این خواب شوم و نامبارک می باشد و مربوط به کودکان خانواده تان می شود. این خواب هشداری برای شماست که بیشتر مراقب سلامت کودکانتان باشید، چون ممکن است که در واقعیت نیز آنها را از دست بدهید.

✔️به دنیا آوردن نوزاد مرده

اگر در خواب ببینید که نوزادی مرده به دنیا آوردید، یعنی سلامتی یکی از نزدیکان و یا اطرافیانتان در معرض خطر می باشد و او باید بیشتر مراقب سلامتی اش باشد. اما اگر شما که این خواب را می بینید در واقعیت نیز باردار باشید، این خواب نشانه ی آن است که به زودی فرزندتان به دنیا خواهد آمد و شما فصل جدیدی از زندگیتان را آغاز خواهید کرد.

✔️ایستادن رو به روی مرده

اگر در خواب ببینید مرده ای رو به روی شما ایستاده است و از جایش تکان نمی خورد، یعنی شما دچار سختی و مشکلاتی خواهید شد و برای از بین بردن این مشکلات باید تمام تلاش خود را بکنید تا این موانع از سر راهتان برداشته شود.

✔️پوسیدن و تجزیه شدن مرده

اگر در خواب ببینید که جنازه ای در برابر چشمانتان در حال پوسیدن و تجزیه شدن است، این خواب بر خلاف ظاهرش حامل خبرهای خوبی برای شماست. این خواب از دستیابی شما به نعمت و دولت و تبدیل شدن شما به شخصی توانگر حکایت دارد.

✔️مردن یک فرشته

اگر در عالم خواب مرگ یک فرشته را ببینید، این خواب بسیار شوم و بد شگون است. احتمال دارد در اثر اتفاقی ناگوار یا مشکلی قانونی فرزندتان را از دست بدهید.

✔️مردن با خودکشی

اگر در خواب ببینید که با سم خودکشی کردید، این خواب نشان‌دهنده رفتارهای نامناسب شما که نتیجه ی ناپختگی و کم تجربگی شماست، می باشد. شما با این رفتارهایتان احساس بدی در اطرافیانتان به وجود می آورید و رابطه تان را به سمت سردی سوق می دهید. این خواب برای شما هشداری است که سریع تر برای تغییر رفتارهایتان اقدام کنید.

اگر خودتان را به وسیله طناب‌دار حلق آویز کردید، یعنی شما در عالم واقعیت اضطراب و پریشانی های زیادی دارید. یعنی در زندگی شخصی و حرفه ایتان وظایف سنگینی بر دوشتان گذاشته شده است که شما از عهده ی انجام همه آنها بر نمی آیید و همین امر شما را دچار سردرگمی و افسردگی کرده است.

اگر شخصی را که در حال خودکشی است نجات دادید، یعنی در زندگی فعلیتان مشکلات و سختیهایی وجود دارد که در آینده، این مشکلات و سختی ها چند برابر می شود پس بهتر است بار این مسئولیت ها و سختی ها را به تنهایی بر دوش نکشید؛ این مشکلات را با اطرافیان و نزدیکانتان مطرح کنید و از آنها کمک بگیرید.

اگر ببینید که شخصی که به او علاقه دارید، خودکشی می کند، این امر نشانه ی بی توجهی شما به رابطه تان می باشد.

احتمال دارد در آینده، این شخص مرتکب خیانت و یا اشتباه دیگری بشود و این رو راست نبودن و دروغگویی اش می تواند منجر به قطع رابطه تان بشود. پس قبل از اینکه مشکلات و اختلافاتتان آنقدر پیشروی کنندکه دیگر کاری از دستتان برنیاید بهتر است فکری به حال رابطه‌تان بکنید.

اگر در عالم رویا شاهد یک خودکشی بودید، یعنی در اتفاقی که به اعتبار و آبرویتان لطمه می زند؛ دخالت می کنید. این دخالت شما اصلا اتفاقی و یا غیر ارادی نیست، بلکه کاملاً دانسته و ارادی در این امر مشارکت کرده‌اید.

پس بهتر است قبل از این که رسوایی و بی آبرویی برایتان به وجود بیاید، در تصمیمات و رفتارهایتان تغییراتی ایجاد کنید.

اگر خواب دیدید که با حلق آویز کردن خود اقدام به خودکشی کردید این امر به فشاری که بر روی روح و روان شما وجود دارد، اشاره دارد.

این فشار می تواند ناشی از مسئولیت های خطیر و سنگینی که بر روی دوش شماست و می ترسید که از پس آنها بر نیایید، باشد.

دائما به این فکر می کنید مسئولیت هایی که در زندگی شخصی و حرفه ای تان وجود دارد برای شخص شما بسیار سنگین می باشد و شما از عهده انجام آن وظایف بر نمی آیید. گاهی نیز به مشکلات جسمانی و بهداشت و تندرستی شما مربوط می باشد.

✔️مردن به دلیل قتل

اگر شخصی شما را به قتل رساند، این خواب به شما هشدار می دهد که امکان دارد دچار سختی و مشقت و ضرر و زیان بشوید و این ضرر امکان دارد از جانب رقیبان و یا دشمنانتان باشد. این رقیبان و دشمنان امکان دارد از نزدیکان و یا دوستان شما باشند، پس باید حواستان را جمع کنید.

✔️مردن به علت مسمومیت

اگر دیدید که به علت مسمومیت فوت کردید یعنی شما به اعمال و رفتارتان باعث شدید که مردم از شما کناره گیری کنند و به سمت انزوا پیش می روید و اگر نمی خواهید شخصی منزوی شوید باید هر چه سریعتر در رفتار و عادات خود تغییر ایجاد کنید.

✔️مردن به علت حمله حیوان درنده

اگر دیدید به خاطر حمله حیوان درنده مانند سگ و یا گاز گرفتن آن جان خود را از دست دادید این امر نشانه ی آن است که به زودی شخصی را که مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار داده بودید و او را یاری کرده بودید جای تشکر از شما، در حق شما خیانت بزرگی می کند در حالی که از او انتظار این کار را ندارید.

✔️مردن با غرق شدن

اگر دیدید که در دریا غرق شدید این خواب هشداری است برای شما تا حواستان بیشتر از قبل به سلامتی خود باشد. امکان دارد که به زودی اتفاقی را که اصلا انتظارش را ندارید و بسیار غیر قابل پیش بینی می باشد، باعث شود که شما متحمل سختی ها و مشقت هایی شوید.

✔️مردن با سقوط

اگر دیدید که سوار هواپیما هستید و هواپیمای شما سقوط کرد و مردید نشان آن است که اگر در عالم واقعیت قصد این را دارید به جایی سفر کنید سعی کنید یا در برنامه تان تغییر ایجاد کنید و یا آن سفر را به عقب بندازید چون امکان دارد برای شما اتفاق ناگواری بیفتد.

گاهی این خواب به این تعبیر می شود که شما و همسرتان دچار اختلاف هستید و همسر شما از زندگی با شما دلسرد و سرخورده می باشد و این موضوع امکان دارد به جدایی شما دو نفر ختم شود پس بهتر است به این مسئله توجه بیشتری نشان دهید و سعی در رفع این اختلافات نمایید.

تعبیر دیگری که برای سقوط و مردن بیان شده است حکایت از آن دارد که شما با خانواده تان دچار اختلاف هستید و دلتان می خواهد با تلاش و کوشش فراوان خود را از این اختلافات و سختی ها برهانید و حال خوبی را جایگزین این حس و حال بد کنید.

✔️مردن با افتادن از اسب

اگر دیدید که به علت افتادن از اسب جان خود را از دست دادید تعبیر آن می باشد که رفتارهای شما مورد پسند اطرافیانتان نیست و آنها از رفتار شما با خودشان رضایت ندارند و شما در رفتارتان با آنها بدون در نظر گرفتن احساساتشان باعث ناراحتیشان می شوید و این امر باعث اختلافاتی میان شما و اطرافیانتان می شود.

✔️گریه کردن مرده

اگر در عالم خواب ببینید که شخصی که مرده است در حال گریه کردن می باشد تعبیر به این می شود که شما دچار اختلافات و درگیری هایی با نزدیکان و اطرافیانتان خواهید شد.

✔️مردن عشق قبلی

اگر ببینید کسی که قبلا دوستش داشته اید، مرده است این امر نشانه ی آن است که شما دیگر درگیر رابطه سابقتان نیستید و این رابطه برای شما به طور کامل تمام شده می باشد و آمادگی این را دارید که با شخص جدیدی وارد رابطه شوید و ارتباط جدیدی را تجربه کنید.

✔️مردن کودک

اگر ببینید که کودکی در خوابتان مرده است، این امر نشان‌دهنده ی گذر شما از دوران کودکی و شروع دوران نوجوانی و بالغ شدنتان می باشد.

✔️مردن شخص یا حیوان

اگر خواب مردن شخصی یا حیوانی را ببینید، در حالت کلی برای شما نشانه ی پایان چیزیست. مثلاً خواب مردن حیوانات موذی مانند موش خانگی یا موش صحرایی می تواند نشان دهنده ی افکار و رفتارهای غلط شما باشد که باید هر چه سریعتر آنها را تغییر بدهید و و افکار و عادات مثبت را جایگزین آن کنید.

دکمه بازگشت به بالا