سایت اموزش و پرورش خراسان رضوی

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مشاهده

اخبار استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز – سال 1402

راهنمای ورود به سامانه
اطلاعیه شماره (۳) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی 
 اطلاعیه شماره (۲) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی 
 اطلاعیه شماره 1 اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی

1. پوشه مقوایی (رشته‌های شغلی دبیری رنگ سفید-رشته‌های شغلی هنرآموزی رنگ زرد) (۱عدد)

2. چاپ فرمهای بررسی مدارک(20 برگ) که از سامانه قابل دریافت می‌باشد.(نحوه دریافت آن در اطلاعیه بعدی اعلام می شود)

3. کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور (2 نسخه)

4. هشت قطعه عکس تمام رخ 4×3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)

5. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو سری)

6. اصل سند ازدواج (برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

7. اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری)(برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

8. اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری)

9. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (آقایان) و دو برگ تصویر از آنتوجه: داوطلبانی که معافیت آنها از نوع معافیت پزشکی می باشد باید مدارک دال بر نوع معافیت به همراه داشته باشند.

10. اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجازو دو برگ تصویر از آن 

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

11. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه 3٪معلولین.(با شماره و تاریخ مربوط به سال 1402)

12. اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفاً  برای متقاضیان امتیاز حفظ قرآن درجات 1 تا 3 و منحصرا در شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

13. اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه پنج درصد ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

14. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

15. اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره 3 بند 11 بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان

16. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

17. با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل 10 سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر: با توجه بند های (13،7و6) صفحه 31و32 بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت،لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

18. داوطلبان می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه جهت بررسی سوابق پژوهشی(مرحله4) به همراه داشته باشند.

· کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

· تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده 5 قانون خدمات کشوری)

· گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

· تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

·  پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

19. بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره 588160180 ت138730 مورخ 07081401 هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال (214 هزار تومان)(نحوه واریز آن در اطلاعیه بعدی اعلام می شود)

20. داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه my.medu.i نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد. کد رهگیری ثبت نام در سامانه باید به نماینده گزینش ارائه گردد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.i مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

21. فرم اطلاعات فردی چاپ شده از سامانه سهاپ مطابق اطلاعیه هسته گزینش در کانال هسته گزینش h ps:sahap. azaviedu.i

تذکرات مهم:

1. همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

2. شرکت کنندگان در ارزیابی تکمیلی فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند. ورود تلفن همراه یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

3. عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

4. در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و… مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

5. با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضوربا توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می‌باشد.

6. داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری – سال 1401

اطلاعیه(15) مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی 
 اطلاعیه شماره 14 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی

1- پذیرفته شدگانی که کارنامه جدید با سهمیه 5 درصد ایثارگران برای آنان صادر شده لازم است جهت تایید سهمیه خود مدرک ایثارگری مربوطه را در سامانه بارگذاری نمایند.دریافت کارنامه از سایت سنجش:h ps: egis e 2.sa jesh.o gEmpAp_Resul K 140203

2- تمامی پذیرفته شدگان نیز مدارکی را که قبلا بارگذاری نموده اند بررسی و با توجه به اطلاعیه(5) نسبت به بارگذاری مواردی که در پرونده الکترونیک موجود نیست اقدام نمایند.

3- آخرین مهلت بارگذاری دوشنبه 30مرداد1402 می باشد.

ضمنا نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.

 اطلاعیه شماره 13 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
اطلاعیه شماره 12 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
اطلاعیه شماره 11 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
 اطلاعیه شماره 10 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
اطلاعیه(8)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
اطلاعیه(7)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
اطلاعیه(6)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی

h ps:ble.i eda i azavi359737190944276361688560578835

اطلاعیه مهم اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

نظر به عدم برگزاری ارزیابی تکمیلی در روزهای چهارشنبه۲۱تیر، پنجشنبه۲۲تیر و جمعه۲۳تیرماه، زمان جدید مراجعه معرفی شدگان روزهای فوق (آقایان) از طریق پیامک (سرشماره ۳۰۰۰۷۲۰۶) به آنان اعلام گردید. ضروریست با توجه به زمان و مکان اعلام شده در پیامک مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است تحویل مدارک و ارزیابی پزشکی به قوت خود پابرجاست، فقط زمان مصاحبه تغییر کرده است.

ضمنا زمان مراجعه خانم ها به زودی ارسال خواهد شد.

اطلاعیه شماره 5 اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

*قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱*پیرو اطلاعیه(۴) ضروری است داوطلبان پس از ورود به سامانه h p:۱۰.۶۹.۷۸.۱۳sa jesh اقدامات ذیل را انجام دهند.

۱- ابتدا *وارد کاربری* خود شوید و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نسبت به واریز مبلغ ۲.۱۴۰.۰۰۰ ریال اقدام نمایید.توضیح: نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.

۲-پس از انجام پرداخت الکترونیکی وجه، دو گزینه چاپ روکش پرونده و ارسال مستندات فعال می شود، از قسمت ارسال مستندات مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.(حجم هر فایل کمتر از ۲ مگابایت باشد)تذکر۱:بارگذاری تصویر کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، کارنامه قبولی در آزمون و مدرک تحصیلی برای همه داوطلبان *الزامی* می باشد.تذکر۲: بارگذاری سایر مدارک جهت *بررسی امتیاز یا معافیت های مربوط* به هر بخش (قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت،بومی، کبر سن، رشته غیر مرتبط، سهمیه های ثبت نامی) برای مشمولان الزامی می باشد.

۳-روکش پرونده خود را از سامانه دریافت و پس از چاپ آن در یک برگه A۴ بر روی پوشه خود نصب نمایید.(این برگه به منزله رسید پرداخت وجه نیز می‌باشد)

۴-براساس *زمان و مکان درج شده* در روکش پرونده خود و رعایت مواد مندرج در اطلاعیه شماره(۴) مراجعه نمایید.

۵-ورود افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی ممنوع می باشد.

اطلاعیه شماره 3 هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان رضوی
اطلاعیه آغاز فرایند بررسی مدارک و مستندات

مشاهده متن کامل اطلاعیه 

فرم های داوطلب۱۴۰۲تکمیل شود

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه زمانبندی بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه
اطلاعیه پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه فرایند مصاحبه اختصاصی آموزش و پرورش خراسان رضوی

خبر 14 مهر 99: اطلاعیه فرایند مصاحبه اختصاصی آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرروش خراسان رضوی)

داوطلبان گرامی، جهت کنترل مدارک و مستندات، معاینات پزشکی ،مصاحبه و گزینش طبق جدول زمان بندی ذیل، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز مراجعه نمایید. مدارک مورد نیاز

1. یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ سبز- خانم ها رنگ زرد)2. شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی)3. اصل شناسنامه و یک نسخه کپی از تمام صفحات4. اصل کارت ملی و یک نسخه کپی5. اصل دیپلم و یا گواهی تاییده تحصیلی و یک نسخه کپی6. ارائه مدرک مبنی بر داشتن شرایط نخبه و استعدادبرتر در دستگاه اجرایی، ارائه گواهی مربوط نخبگان علمی، مهارتی و برگزیدگان المپیادها و فعالیت های علمی و پژوهشی7. دریافت و چاپ فرم های بررسی مدارک و معاینات پزشکی(10 صفحه) و صرفا مشخصات شناسنامه ای توسط داوطلب درج و در روز بررسی مدارک ارائه شود.(برای دانلود فرم ها کلیک کنید)8. کلیه مراحل گزینش برای داوطلبان استان خراسان رضوی از طریق سامانه سهاپ انجام می شود.9. واریز مبلغ 460.000 ریال به حساب شماره IR940100004060031203656180 به نام اداره کل آموزش و پرورش استانها نزد بانک مرکزی قابل پرداخت در کلیه بانکها با شناسه 359030160127560001401041600106 و ارائه اصل فیش واریزی به همراه سایر مدارکتوجه: جهت واریز مبلغ فوق درگاه الکترونیکی در همین سامانه از روز سه شنبه 99517 ساعت 10 صبح نیز فعال خواهد شد. (ارائه رسید پرداخت الزامی است)

اولین مراجعه داوطلب: داوطلبان با به همراه داشتن مدارک فوق براساس جداول زمان بندی به آدرس های ذیل مراجعه نمایند.

مکان بررسی مدارک و معاینات پزشکی آقایان:مشهد-خیابان امام خمینی(ره)- امام خمینی7 (مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی)-کوچه سجادی-درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهدمکان بررسی مدارک و معاینات پزشکی خانم ها:مشهد- قاسم آباد – بلوار شهید فلاحی 17- پشت بیمارستان مهرگان- درمانگاه شماره دو فرهنگیان مشهد

با توجه شیوع بیماری کرونا و جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی موارد ذیل ضروری است:1. استفاده از ماسک برای همه داوطلبان در کلیه مراحل الزامی است2. به همراه داشتن خودکار آبی برای همه داوطلبان ضروری است3. به خاطر رعایت بهداشت فردی داوطلبان؛ همراهان عزیز از ورود به محل های مصاحبه، معاینات و بررسی مدارک خودداری نمایند.

مرحله دوم: داوطلبان پس از تایید مدارک و مستندات و انجام معاینات پزشکی با در دست داشتن فرم معرفی به مصاحبه به آدرس های ذیل مراجعه نمایند.

مکان مصاحبه آقایان:مشهد –میدان آزادی- ابتدای بزرگراه شهید کلانتری – دانشگاه فرهنگیان-پردیس شهید بهشتی خراسان رضویمکان مصاحبه خانم ها:مشهد-بزرگراه شهید کلانتری-میدان جمهوری اسلامی- ابتدای بلوار شهید کاوه-دانشگاه فرهنگیان-پردیس شهید هاشمی نژاد مشهد

جهت دانلود فرم های مورد نیاز اینجا کلیک نماییدجهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام معاینات و آزمایشات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون

خبر 6 خرداد 99: اطلاعیه انجام معاینات و آزمایشات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش- سال ۹۸ (اطلاعیه شماره 11): جهت انجام معاینات و آزمایشات پزشکی براساس حرف اول نام خانوادگی با به همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و دو قطعه عکس و بصورت ناشتا در زمان تعیین شده به درمانگاه فرهنگیان شماره یک فرهنگیان مشهد مراجعه نمایید.آدرس درمانگاه: مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادینکات مهم:دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه به همراه داشته باشید.معاینات و آزمایشات پزشکی فقط در درمانگاه فرهنگیان شماره یک مشهد انجام خواهد شد و مورد تایید خواهد بود.برای انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بصورت ناشتا مراجعه نماییدعدم مراجعه در زمان مقرر جهت معاینات و آزمایش های پزشکی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

اطلاعیه مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرورش مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد

خبر 21 اردیبهشت 99: اطلاعیه مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرورش مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد (مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد)

با توجه به تماس مکرر شما مهارت آموزان مبنی بر ثبت نام و شروع کلاسها، به اطلاع می رساند که ثبت نام و انتخاب واحد کلیه مهارت آموزان انجام شده است و زمان شروع کلاسها(اواخر هفته جاری یا هفته آینده) از طریق سایت واحد دانشگاهی ثامن الحجج(ع) اطلاع رسانی می گردد. لذا از همه مهارت آموزان محترم خواهشمندیم از تماس و مراجعه حضوری پرهیز نمایید. قابل ذکر است که ورود به سامانه گلستان به صورت زیر خواهد بود:نام کاربری: شماره دانشجوییگذرواژه: کد ملی

تمدید مهلت ثبت نام غیرحضوری مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرروش خراسان رضوی

خبر 12 اردیبهشت 99: تمدید مهلت ثبت نام غیرحضوری مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرروش خراسان رضوی (منبع: سایت مرکز آموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد)

از مهارت آموزان محترم تقاضا می گردد با توجه به مجازی بودن دوره مهارت آموزی و ارتباط مهارت آموران با دانشگاه که فقط از طریق سایت واحد ثامن و یا سامانه گلستان می باشد، درخواست می گردد هر روز به سایت واحد ثامن الحجج (ع ) و سامانه گلستان مراجعه نمایند . در صورت داشتن پرسش و یا هر ابهامی مهارت آموزان از شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 8:30 تا 14:30 با شماره 38924324-051 واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

طلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون

خبر 9 اردیبهشت 99: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی اطلاعیه ای در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره های گذشته مهارت آموزی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش خراسان رضوی ، امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان این استان اطلاعیه ای در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره های گذشته مهارت آموزی صادر کرد.متن این اطلاعیه به شرح زیر است:ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش به اطلاع می رساند: تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره ی مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان کشور و پرتال مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی و پرتال دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع) است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی اعم از سایت های خبری و شبکه اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره مهارت آموزی سال های گذشته (تاخیر گزینش)، دارای پنج مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد :1 – رشته محلرشته های مهارت آموزان خراسان رضویدبیری معارف اسلامی ، مشاوره و دبیری روانشناسی ، مربی امور تربیتی ، مراقب سلامت ، دبیری فیزیک، دبیری اقتصاد و علوم اجتماعی ، دبیری عربی، دبیری زیست شناسی، دبیری زبان انگلیسی، دبیری ریاضی، دبیری جغرافیا، دبیری تربیت بدنی، دبیری تاریخ، دبیری ادبیات فارسی، آموزگار استثنایی و آموزگار ابتدایی2 – محل برگزاری دورهاستان خراسان رضوی – واحد ثامن الحجج (ع ) مشهدنشانی : بلوار معلم – بلوار دانشجو – نبش دانشجو 33تلفن 051-38924324 ساعت تماس : 830 الی 13303 – مراحل ثبت نامثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.ثبت نام غیرحضوری :پذیرفته شدگان باید طی روزهای سه شنبه مورخ 13990209 تا روز جمعه مورخ 13990212 در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان نسبت بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند.نکات مورد توجه پذیرفته شدگان برای ثبت نام در اطلاعیه شماره2 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در سایت دانشگاه فرهنگیان روز یکشنبه مورخ 13990207 بیان شده است که مطالعه آن به همه مهارت آموزان توصیه می شود. لیکن توجه به نکات ذیل مورد تاکید است؛مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه گلستان عبارتند از : تصاویر کلیه صفحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی، مدرک تحصیلی، عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون، کارت پایان خدمت (برادران)، همچنین گواهی ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان روز جمعه مورخ 13990212 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.بدیهی است مسئولیت صحت و سقم ثبت نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک بر عهده خود متقاضی است و در صورت وجود مغایرت، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد.پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان از جمله رمز عبور سامانه آموزش، بارگذاری مدارک و … برعهده محل برگزاری دوره است ( واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد و تلفن 38924324-051می باشد و مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به پردیس های استان و سازمان مرکزی بلااثر خواهد بود. یاد آوری می گردد تمام اطلاعیه های مربوط به دوره مهارت آموزی در سایت دانشگاه فرهنگیان و یا واحد ثامن قابل پیگیری می باشدثبت نام حضوری :* طبق قوانین ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان براساس برنامه زمانبندی متعاقبا بر اساس جدول در همین سایتحد اکثر تا شهریور ماه 1399 اعلام خواهد شد.مهارت آموزان موظف هستند تا در زمان اعلام ثبت نام حضوری شخصاً، اصل و تصویر کلیه مدارک بارگذاری شده را به همراه اصل و تصویر سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 27 03 1398 و مجوز شماره 160491 مورخ01 04 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور) به همراه داشته باشند.*- کلیات وتقویم آموزشی دوره تقویم اجرایی دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان سال 1398 طبق جدول ذیل از روز چهارشنبه 13990210آغاز خواهد شدکه این دوره شامل سه پودمان می باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون

خبر 18 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرروش خراسان رضوی)

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 98 جهت بررسی مدارک و معاینات پزشکی با در دست داشتن مدارک و مستندات مندرج در اطلاعیه شماره 2-98 براساس جدول زمان بندی ذیل به درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد مراجعه نمایید.

آدرس: مشهد-خیابان امام خمینی(ره)امام خمینی 7 (مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی)

تذکر:

به همراه نداشتن هر یک از مدارک و مستندات مندرج در اطلاعیه 2-98 به منزله عدم پذیرش خواهد بود.عدم مراجعه در زمان مقرر برای بررسی مدارک و معاینات پزشکی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی خودداری نمایید.زمان و مکان مصاحبه علمی از طریق  سایت آموزش وپرورش متعاقبا اعلام خواهد شد.

زمان مراجعه آقایان:

زمان مراجعه خانم ها:

اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی

خبر 17 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 98 جهت آمادگی و تسریع در پذیرش اولیه، نسبت به تهیه مدارک و مستندات ذیل اقدام نمایید.

تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود.

مدارک مورد نیاز

پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)یک عدد پوشه روغنی (رنگ زرد)چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آناصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگرانتذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خودب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغلج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگراناصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)توجه: زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت آموزش و پرورش استان خراسان رضوی اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش

خبر 12 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (منبع: مرکز آموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد)

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال 1397 استخدام پیمانی آموزش و پرورش

مرحله اول : ثبت نام غیرحضوری

ثبت نام غیرحضوری: پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ 14 و 15 آبان 1397 نسبت به ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه به آدرس h p:10.9.29.92) اقدام نمایند. توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:

جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه از مرورگرI e e Explo e استفاده نمایید.

نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.

مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.

در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.

مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه.

اسکن کارت ملی پشت و رو.

اسکن عکس تمام رخ 4*3 در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی.

اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان).

اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند.

مرحله دوم : ثبت نام حضوری

* تمام رشته های پذیرفته شده خراسان رضوی برای ثبت نام حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایند

مشهد بلوار وکیل آباد ، بلوار دانشجو ، نبش دانشجو 33 دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد تلفن 38924330 -051

ثبت نام حضوری: پذیرفته شدگان رشته آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی در روز شنبه مورخ 19 آبان 1397 و رشته های دبیری یک شنبه مورخ 20 آبان برای ثبت نام مراجعه نمایند

ثبت نام از ساعت 8 صبح لغایت 14 می باشد.

ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

با توجه به در خواست مهارت آموزان و رفاه این عزیزان خوابگاه و تغذیه در نظر گرفته شده است .

عدم مراجعه پذیرفته شده تا 9793 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

* مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

1 – اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن

2 – اصل و تصویر کارت ملی پشت و روی کارت

3 – چهار قطعه عکس جدید تمام رخ ( 4*3 ) پشت نویسی شده

4 – اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان

5 – کپی گواهینامه موقت یاکپی دانشنامه

6 – مجوز تحصیل همزمان طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور از شورای مدیریت حوزه علمیه قم یا خراسان

7 – پرینت ثبت نام غیر حضوری

8 – ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری ( موضوع مجوز 1147257-11 اردیبهشت 96 سازمان اداری استخدامی کشور ) ( پیوست 1 )

-9 فرم تکمیل شده شماره 1 ( پیوست 2 )در ضمن چنانچه مدارک ذیل را دارید در موقع ثبت نام حضوری ، تحویل نمایید

* تصویر معرفی نامه از ستاد شاهد و ایثارگر برای افراد دارای سهمیه ایثارگری

* تصویر معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( ویژه معلولین )

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی

دوره مهارت آموزی سال 1397 شامل دو مرحله است: که مرحله نخست آن از روز سه شنبه مورخ 1397822 می باشد

کلاس ها به صورت حضوری و در 3 روز پایان هفته از سه شنبه تا پنج شنبه برگزار می گردد.

کلاس ها از ساعت 8 صبح تا 7 شب برگزار می گردد.

پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند.

در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از 2 جلسه در هر نیمسال باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

جهت دانلود فرم تعهد محضری اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فرم درخواست ثبت نام دوره آموزشی شایستگی های حرفه ای معلمی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه بررسی مدارک و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان استخدامی

خبر 18 مرداد 97: اطلاعیه بررسی مدارک و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

اطلاعیه 4ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه علمی اعلام شد.قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله‌ی بررسی مدارک و معاینات پزشکی آزمون استخدام 97415 آموزش و پرورش:مدارک مورد نیاز:1-کارت ملی و یا شناسنامه2- یک قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده3-ارائه گواهی مربوط نخبگان علمی، مهارتی و برگزیدگان المپیادها و فعالیت های علمی و پژوهشی از اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضویمکان مصاحبه:دانشگاه فرهنگیان، پردیس شهید بهشتی مشهدآدرس: مشهد – بزرگراه شهید کلانتری – نرسیده به هتل پردیسان    تلفن: ۰۵۱۳۸۷۸۳۰۹۴زمان مراجعه جهت مصاحبه:ساعت 7:30 صبح براساس حرف اول نام خانوادگیجنسیترشته شغلیتذکر مهم:افرادی که در مرحله بررسی مدارک یا معاینات پزشکی مورد تایید قرار نگرفته اند نیاز به مراجعه  برای انجام مصاحبه علمی ندارند.عدم مراجعه در زمان مقرر برای مصاحبه علمی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.از آوردن افراد همراه به محل مصاحبه علمی جدا خودداری نمایید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

خبر 10 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی طی اطلاعیه ای زمانبدی،مکان مراجعه و مدارک مورد نیازجهت انجام فرایند پذیرش، معاینات پزشکی و سایر مراحل استخدام را اعلام کرد.قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش(اطلاعیه 2-97)نشانی: مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-امام خمینی 7-مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی-درمانگاه فرهنگیان شماره یک مشهدمدارک مورد نیاز:– پرینت کارنامه قبولی در آزمون دریافت کارنامه– یک عدد پوشه روغنی– چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی)– اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)– اصل کارت ملی و دو برگ فتوکپی خوانا از پشت و رو– اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (آقایان)– اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد” شغل- محل انتخابی “) و یک برگ فتوکپی آن– اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین)– اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)– مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در دفترچه آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور– معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران– اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر– گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 5تذکر:– به همراه نداشتن هر یک از موارد فوق الذکر به منزله عدم پذیرش خواهد بود.– عدم مراجعه در زمان مقرر برای بررسی مدارک و معاینات پزشکی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.– از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی خودداری نمایید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود زمانبندی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

زمان دوره مهارت آموزان رشته ابتدایی تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار

اطلاعیه 25 تیر 96: زمان دوره مهارت آموزان رشته ابتدایی تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار (منبع: same . e.cfu.ac.i )

اطلاعیه شماره (2) مهارت آموزان

با توجه به هماهنگی های لازم جهت استفاده دانشجویان خواهر و برادر مهارت آموز از خوابگاه و تعطیلی روز پنجشنبه کلاسهای درس مهارت آموزان استخدام پیمانی و همچنین  متقاضیان رشته ابتدایی شهرستان های نیشابور و سبزوار از روز سه شنبه 9653 برگزار خواهد شد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 زمان شروع کلاس مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد

اطلاعیه 22 تیر 96: زمان شروع کلاس مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد (منبع: same . e.cfu.ac.i )

ضمن خوش آمد گویی به مهارت آموزان محترم نکات ذیل به اطلاع می رسد :1 – شروع کلاس ها از روز سه شنبه 96427 ساعت 730 می باشد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

اطلاعیه 17 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی (منبع: kho asa azavi. e.cfu.ac.i )

ثبت نام غیرحضوری تا روز یکشنبه مورخ 18496 تمدید شده است.

ثبت نام حضوری از روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20-19496 به روزهای سه شنبه و چهارشنبه 21-20496 منتقل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه 26 اردیبهشت 96: زمان معاینات و آزمایشات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام  آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی (ماده 28)  سال  95  می رساند:

جهت دریافت معرفی معاینات وآزمایشات پزشکی  استخدام وعدم سوء پیشینه بابه همراه داشتن مدارک (پرینت کارنامه قبولی نهایی ،اصل شناسنامه یا کارت ملی وچهارقطعه عکس )برابرجدول درساعات اداری به کارشناسی استخدام این اداره کل مراجعه نمایند.

تذکرات :

تحویل معرفی نامه به بستگان باارائه مدرک شناسایی امکان پذیرخواهدبود.

مهلت تحویل نتایج معاینات وعدم سوء پیشینه  حداکثریک هفته پس از اخذ معرفینامه خواهدبود.

مراکز انجام معاینات پزشکی مرکز درمانی فرهنگیان وهمچنین مراکزبهداشت شهرستانهای دارای پزشک متخصص خواهدبود.

تاریخ برگزاری دوره متعاقبا ازطریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهدشد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

اطلاعیه 24 فروردین 96: قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

به اطلاع شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش می رساند:

1- با توجه به اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدام پیمانی موارد ذیل اعلام می گردد.

2-اعلام نتایج براساس70% نمره آزمون علمی و 30% مصاحبه پردازش و اعلام گردیده است. درصورت هرگونه سوال از طریق ایمیل سازمان سنجش آموزش کشور sa jesh.o g  اقدام نمایند و از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری گردد.

3-پرینت امضا شده فرم اطلاعات فردی به هسته گزینش استان تحویل گردد.

4- در خصوص معرفی به معاینات پزشکی و دریافت عدم سوء پیشینه، متعاقبا از طریق همین سامانه به پذیرفته شدگان نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان فرآیند گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

اطلاعیه 20 فروردین 96: زمان فرآیند گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (منبع: sahap. azaviedu.i)

بسمه تعالیداوطلب گرامی با توجه به اینکه شما در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش پذیرفته شده اید لازم است جهت انجام فرآیند گزینش حداکثر تاسه شنبه 96122 نسبت به تکمیل  فرم اطلاعات فردی خود در سامانه sahap. azaviedu.i اقدام نمایید.حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه 96123 نسبت به تحویل فرم به نزدیکترین اداره آموزش و پرورش(کارشناس گزینش) محل سکونت خود اقدام نمایید

تلفن پشتیبانی سامانه سهاپ در ساعات اداری 32256150

اعلام نتیجه پذیرفته شدگان نهایی بصورت متمرکز در کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور

اطلاعیه 16 اسفند 95: اعلام نتیجه پذیرفته شدگان نهایی بصورت متمرکز در کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

(اطلاعیه 12-۹۵)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی که مصاحبه آنان انجام شده است می رساند، اعلام نتیجه پذیرفته شدگان نهایی بصورت متمرکز در کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

ضمنا در صورت اعلام نتایج، مراحل بعدی استخدام از طریق همین سایت اطلاع رسانی و از طریق پیامک نیز به پذیرفته شدگان نهایی اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

انتشار فایل اسامی به همراه زمان انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی

اطلاعیه 9 اسفند95: فایل اسامی به همراه زمان انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش خراسان رضوی منتشر شد.

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش

با سلام و احترام

فایل اسامی به همراه زمان انجام مصاحبه( پذیرش های شنبه و یکشنبه) در محل دانشگاه فرهنگیان  پردیس شهید بهشتی مشهد به نشانی:

مشهد بلوار شهید کلانتری نرسیده به هتل پردیسان

در روز سه شنبه مورخ 13951210 برابر زمان اعلام شده انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است زمان مصاحبه به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و عدم حضور در ساعت مقرر به منزله انصراف از مراحل مصاحبه و استخدامی خواهد بود.

داوطلبان گرامی لازم است حداقل نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده در محل برگزاری مصاحبه با در دست داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار به همراه فرم پذیرش (از مرکز معاینه) حضور به هم رسانند.

(فایلهای زمان بندی ضمیمه این اطلاعیه می باشد)

جهت دریافت فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان و مکان انجام مصاحبه افراد پذیرش شده مرحله تکمیل ظرفیت اعلام شد

اطلاعیه 9 اسفند 95: زمان و مکان انجام مصاحبه افراد پذیرش شده مرحله تکمیل ظرفیت اعلام شد.

(اطلاعیه 11-۹۵) 

به اطلاع افراد پذیرش شده مرحله تکمیل ظرفیت که در روزهای 5-7-8 اسفند مدارک استخدامی را تحویل نموده و معاینه پزشکی را انجام داده اند می رساند جهت اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه به سایت پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی مراجعه نمایند.  h p:pbm.cfu.ac.i fa73583

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

تمدید فرصت بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون

اطلاعیه 7 اسفند 95: تمدید فرصت بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

(اطلاعیه 10-۹۵)

پیرو اطلاعیه (9-95) موضوع بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 95 به اطلاع می رساند آخرین فرصت مراجعه و بررسی مدارک ساعت 14 مورخ 951208 می باشد.

لازم به یادآوری است عدم مراجعه به هر دلیل به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

ضمنا کلیه افرادی که پذیرش و مصاحبه گردیده اند از مراجعه حضوری خودداری نمایند. بدیهی است نتیجه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون

اطلاعیه 3 اسفند 95: زمان بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد.

(اطلاعیه 9-۹۵)

با توجه به اطلاعیه مورخ 951202 سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش می رساند، پس از پرینت کارنامه جدید و مدارک مندرج در اطلاعیه شماره (2-95) جهت بررسی مدارک و مستندات استخدامی و معاینات پزشکی و مصاحبه از ساعت 8 لغایت 15 روز پنجشنبه مورخ 951205 به آدرس مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-جنب مرکز درمانی فرهنگیان-اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

عدم مراجعه در تاریخ مقرر به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

ضمنا افرادی که در مرحله قبل تشکیل پرونده و مصاحبه شده اند نیاز به مراجعه مجدد نخواهند داشت و مراحل بعدی از طریق همین سامانه و سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی پایان یافت

اطلاعیه 11 بهمن 95: زمان بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی پایان یافت.

(اطلاعیه 8-۹۵)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش می رساند بررسی مدارک و مستندات داوطلبان در تاریخ 951111 در محل مجتمع ورزشی شهید کاظمیان پایان یافت. کلیه افراد جایگزین که با آنان از طریق پیامک یا تلفن اعلام شده است تنها در روز سه شنبه مورخ 951112 فرصت دارند با به همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه (2-95) به اداره امور اداری و تشکیلات واقع در مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-نرسیده به میدان شهدا-ساختمان شهید باهنر-طبقه دوم مراجعه نمایند. با توجه به اتمام فرایند بررسی مدارک عدم مراجعه به منزله انصراف قطعی از استخدام خواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد

اطلاعیه 5 بهمن 95: زمان بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد.

(اطلاعیه 7-۹۵)

به اطلاع داوطلبان استخدام پیمانی که به عنوان جایگزین نفرات دارای عدم شرایط به مصاحبه و بررسی مدارک دعوت شده اند می رساند جهت بررسی مدارک با به همراه داشتن مدارک اطلاعیه شماره (2-95) به محل اعلام شده مراجعه نمایند.

تاریخ مراجعه خانم ها: چهارشنبه 951106 و جمعه 951108 و  تاریخ مراجعه آقایان: پنجشنبه 951107 و شنبه 951109 خواهد بود. عدم مراجعه در تاریخ های مقرر به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش می باشد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی آغاز شد

اطلاعیه 4 بهمن 95: بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی آغاز شد.

(اطلاعیه 6-۹۵)

قابل توجه اعلام نتیجه تکمیلی آزمون استخدام پیمانی 95:

جهت بررسی مدارک و مصاحبه با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در اطلاعیه شماره (2-95) برابر جدول زمان بندی به محل بررسی مدارک مراجعه نمایید.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 2 بهمن 95: مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی آغاز شد. (منبع: azavi.medu.i )

رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۵ در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، معلم شهری صبح روز شنبه در حاشیه بازدید از محل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان در مجموعه شهید کاظمیان مشهد، با بیان این مطلب اظهار داشت: از صبح امروز ( شنبه) مراحل تحویل و بررسی مدارک و تست پزشکی ۱۴۳۹ نفر از پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان در سال ۹۵ که دو برابر ظرفیتی هستند که در نهایت مورد پذیرش نهایی قرار می گیرند براساس کد رشته و محل انتخابی در مشهد آغاز شده است‌‌‌.وی افزود: بااستفاده از ظرفیت همکاران فرهنگی باسابقه و دارای مدارک علمی بالا ، روانشاسان ، مشاوران، کارشناسان مسلط به مسائل دینی و همچنین یکی از اساتید برجسته رشته ها به صورت تخصصی مصاحبه این افراد انجام می شود.معلم شهری تصریح کرد: برای سهمیه معلولین هم دو مصاحبه کننده از سازمان بهزیستی و نماینده آموزش و پرورش استثنایی استان مشخص شده اند.وی در پایان گفت : از دوم تا دهم بهمن ماه روزانه تطبیق مدارک و تست پزشکی بیش از دویست نفر از پذیرفته شدگان انجام می‌گیرد اما با توجه به حساسیتی که در زمینه انجام مصاحبه وجود دارد به احتمال زیاد فرآیند انجام مصاحبه تا اواخر بهمن ماه به طول خواهد انجامید.

جدول زمان بندی بررسی مدارک آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام ش

اطلاعیه 28 دی 95: جدول زمان بندی بررسی مدارک آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد.

اطلاعیه جدید در خصوص زمان انجام مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 در خراسان رضوی

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش خراسان رضوی می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک به شرح ذیل اعلام می گردد. داوطبان محترم باید شخصا با به همراه داشتن مدارک اعلام شده در اطلاعیه (2-95) راس تاریخ مقرر در محل حضور داشته باشند. عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

نشانی: مشهد- بلوار وکیل آباد- بلوار دانشجو-نبش چهارراه دانشجو- مجتمع ورزشی شهید کاظمیان

ضمنا محل انجام مصاحبه در زمان بررسی مدارک اعلام خواهد شد.

مراحل بررسی مدارک و مصاحبه:

جهت مشاهده اطلاعیه جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

فهرست نهایی دعوت شدگان به مصاحبه واصل نگردیده است

خبر 20 دی 95: فهرست نهایی دعوت شدگان به مصاحبه واصل نگردیده است.

(اطلاعیه 4-95)

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی می رساند تا امروز (951020) فهرست نهایی دعوت شدگان به مصاحبه واصل نگردیده است. به محض وصول، جدول زمان بندی و مکان بررسی و تحویل مدارک و مصاحبه از طریق همین سامانه (eda i. azavi.medu.i ) به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید. (951020)

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

 تاریخ برگزاری مصاحبه ۳ برابر پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تاکنون اعلام نگردیده است

خبر 12 دی 95: تاریخ برگزاری مصاحبه ۳ برابر پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تاکنون اعلام نگردیده است

(اطلاعیه 3-95)

تاریخ برگزاری مصاحبه ۳ برابر پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تاکنون اعلام نگردیده است. به محض وصول فهرست نهایی، جدول زمان بندی از طریق همین سامانه به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید.(۹۵۱۰۱۲)

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون

اطلاعیه 9 دی 95: مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 95 وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 95 وزارت آموزش و پرورش به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه به شرح زیر است:

زمان و مکان مراجعه طی اعلامیه های بعدی اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت h p:eda i. azaviedu.i مراجعه کنید.

جهت دریافت فرم گزینش اینجا کلیک کنید

اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

اطلاعیه 8 دی 95: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

آخرین اطلاعات از نحوه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خراسان رضوی

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان آخرین اطلاعات از نحوه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خراسان رضوی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، گزیده های صحبت معلم شهری رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ادامه می آید:

*بنابر قانون استخدام و به استناد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، سهمیه اعلام شده در 5 دی ماه برای افراد عادی سه برابر ظرفیت و برای سهمیه های مشخص طبق قانون استخدام کشوری یعنی سهیمه سه درصد جذب معلولین، سهمیه پنج درصد جانبازان و ایثارگران زیر 25 درصد و یا آزادگان کمتر از یک سال اسارت، سهیمه 25 درصد جانبازان بالای 25 درصد و فرزندان شهدا به صورت دو برابر اعلام نتیجه شده است.

*سهمیه جذب استان در سال ۹۵حدود 792 نفر می باشد و با توجه به سهمیه سه برابر ، در مجموع بالغ بر دو هزار و 70 نفر برای مصاحبه دعوت می شوند.

*زمان مصاحبه پذیرفه شدگان طبق جدول زمان بندی در سایت Eda i. azaviedu.i اعلام خواهد شد.

*در گام نخست مراجعه به مرکز داوطلبان بایستی در هنگام تکمیل فرم ثبت نام مدارکی از جمله خود اظهاری،کارت ملی و شناسنامه و کپی آنها، مدرک تحصیلی و مدرک معتبر بومی بودن استان و شهرستان  و مدارک مربوط به سهمیه معلولین ، خانواده شاهد ، جانبازان و آزادگان و …. را ارائه کنند که جزئیات بیشتر در سایت امور اداری اعلام خواهد شد.

*پذیرفته شدگان پس از انجام معاینات پزشکی اولیه به کارگروه مصاحبه معرفی می شوند و در این قسمت مباحث تخصصی ، روانشناسی، الهیات و مبانی دینی مورد سوال قرار می گیرد که طبق قوانین استخدامی آموزش و پرورش ۷۰ درصد نمره پذیرش و استخدام داوطلبان در امتحان کتبی و ۳۰درصد مابقی در بخش مصاحبه محاسبه می شود.

*پذیرفته شدگان در این مرحله پس از طی دوره های مهارت آموزی تعلیم و تربیت و قبولی در آزمونی که بعد از طی این دوره ها برگزار می شود در مهر ماه ۹۶ به کلاس درس می روند.

*بحث بومی گزینی کماکان در راس استخدام پذیرفته شدگان قرار دارد و دلیل آن هم توجه به نگهداشت نیروهای انسانی می باشد که تمامی داوطلبان بعد از جذب و استخدام تعهد دارند که حداقل 10 سال در مناطق محروم خدمت داشته باشند.

*تفاوتی که آزمون استخدامی سال جاری با سال گذشته دارد ارائه نمره ای مبنی بر « شما نمره حدنصاب را آورده اید» به داوطلبان شرکت کننده است و این به معنای رزرو و ذخیره داوطلب می باشد و در صورتی که پذیرفته شدگان به هر دلیلی حذف و یا منصرف به ادامه روند استخدامی شدند از داوطلبان ذخیره دعوت به عمل می آید.

*پس از انجام مصاحبه و کسب نمره قبولی از سرجمع آزمون کتبی و مصاحبه ، داوطلبان پذیرفته شده برای طی مراحل گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان معرفی می‌شوند.

*اعلام نتایج نهایی در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (۱۷ شهریور ۱۴۰۲) نتایج نهایی آزمون استخدام آموزگاری به‌زودی اعلام می‌شود (۱۷ شهریور ۱۴۰۲) اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش (۱۶ شهریور ۱۴۰۲) اخبار جذب و استخدام نیروی خرید خدمات آموزشی (۱۶ شهریور ۱۴۰۲) پیش بینی تامین 15 هزار و 200 معلم برای سال تحصیلی جدید (۱۶ شهریور ۱۴۰۲) مشاهده اخبار بیشتر

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

استخدام اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش

در صورتی که تمایل به مشاهده همه آگهی‌های استخدام (اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش) دارید، می‌توانید با ورود به صفحه اختصاصی (اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش) دیگر آگهی‌ها و فرصت‌های شغلی مربوطه را مشاهده نمایید.

مشاهده آگهی‌های استخدام

در کاریابی مجازی ایران استخدام به رایگان عضو شوید…

جـهت ساخت رزومه کاری رایگان کلیک کنید

دریافت آگهی ها از طریق نرم افزار موبایل و کامپیوتر…

جهت دانلود نرم افزار و اپلیکیشن کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

دکمه بازگشت به بالا