شماره تماس شهر فرش

شماره تماس شهرفرش

شماره تماس شهرفرش: ۴۸۰۶۲-۰۲۱

(جهت تماس٬ بر روی شماره تلفن کلیک کنید)

زمان پاسخگویی: ۷ روز هفته ۸ صبح الی ۲۴

آدرس سایت شهرفرش: shah fa sh.com

آدرس ایمیل شهرفرش: i fo@shah fa sh.com

آدرس شعبه اصلی شهرفرش: تهران، بعد از میدان آزادی، روبروی تهرانسر شعبه مرکزی شهرفرش

درباره شهر فرش:

شهر فرش مکانی جهت عرضه تمامی برندهای با کیفیت فرش است که هدف از تاسیس آن تولید و توزیع فرش های با کیفیت ماشینی  و همچنین ارایه فرش های دستبافت می باشد. این مجموعه از سه شعبه در تهران و یک شعبه در شمال کشور تشکیل شده است.

شهر فرش تضمین قیمت دارد یعنی شما میتوانید فرش مورد نظر خود را با کمترین قیمت از فروشگاه های شهر فرش تهیه نمایید.

شهر فرش تضمین کیفیت دارد و در صورت تمایل می توانید کالای مدنظر خود را بصورت اقساطی خریداری نمایید.

خدمات شهر فرش به شرح ذیل می باشد:

ارائه ضمانت نامه ۶۰ ماهه خرید غیرحضوری و آنلاین فرش مشاوره رایگان ارسال رایگان فرش درب منزل مشتریان عدم افزایش قیمت مطابق با تورم سالیانه امکان تعویض فرش خریداری شده راه اندازی باشگاه مشتریان شهر فرش

شبکه های اجتماعی شهر فرش:

اینستاگرام: h ps:i s ag am.comshah fa sh

تلگرام: h ps: eleg am.meshah fa shofficial

توییتر: h ps: wi e .comshah fa shcom

ارتباط تماس با ما ایران و شهرفرش:

وب سایت تماس با ما ایران با شهرفرش هیچ گونه ارتباطی ندارد و فقط اطلاعات تماس شهرفرش را با مشتریانش به اشتراک می گذارد. ما در اینجا اطلاعات مربوط به تماس مانند: شماره تلفن٬ آدرس وب سایت٬ آدرس ایمیل٬ آدرس شرکت٬ زمان پاسخگویی٬ آدرس شبکه های اجتماعی و غیره  را بصورت یکجا و منظم در اختیار مشتریان این شرکت ها قرار می دهیم تا در زمان کوتاهتر به آنها دسترسی داشته باشند.

شهر فرش

شهرفرش به عنوان بزرگترین و تخصصی‌ترین فروشگاه فرش ایران با بیش از ۸ سال تجربه‌، پیش روی شماست. وجودِ انواع فرش‌ ماشینی، فرش‌ دستبافت، فرش کلاسیک، فرش کودک و تابلو فرش به همراه کامل‌ترین مجموعه فرش فانتزی و وارداتی از کشورهایی مانند ترکیه و هند چشم اندازی تماشایی از هنرِ فرش ایران و جهان را در شهر فرش آفریده است. امروزه شهرفرش تنها با محصولاتش شناخته نمی‌شود، تضمین قیمت، تضمین کیفیت و انواع اقساط ، خدماتِ ویژه شهرفرش برای خریدی با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشد. همچنین در سایت شهر فرش راحت ترین راه خرید فرش برای هموطنان عزیز فراهم شده است.

داستان شهر فرش

داستان شهرفرش از تیرماه ۱۳۹۲ با این هدف آغاز شد: جمع‌آوری و عرضه تمامی برندهای معتبر و مطرح ایرانی در زمینه تولید فرش، و ارائه باکیفیت‌ترین انواع فرش‌های تماشایی، و حالا امروز با سه شعبه در تهران و یک شعبه در شمال کشور این داستان ادامه دادنی‌ست، داستان خرید آسان و راحتِ فرش برای مشتری.

اهداف و اولویت های شهر فرش

تضمین قیمت فرش و تضمین کیفیت فرش از ابتدای فعالیت شهرفرش دو اولویت اصلی ما بود اما تماشای استقبال شما هم وطنان عزیز ما رابه اولویت سوم رساند، یعنی فروش اقساطی فرش. پس شهرفرش را با تضمین قیمت، تضمین کیفیت و فروش اقساطی به خاطر بسپارید. بسیاری از برندهای عرضه شده در شهر فرش در فروشگاه های دیگر هم به مشتریان ارائه می شوند .اما پایین‌ترین نرخ محصولاتشان در شهر فرش به شما عرضه می‌شود؛ حجم خرید شهرفرش از تولیدکنندگان و نبودِ واسطه از دلایل فروش فرش با قیمتی واقعی و تضمین شده به مشتری‌ست. هم چنین ضمانت ۵ ساله کیفیت کالا و امکان تعویض فرش تا پنج روز بعد از خرید، امکان ویژه شهرفرش برای راحتی خیال شماست.

دکمه بازگشت به بالا