سایت آموزش و پرورش هرمزگان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مشاهده

اخبار استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز – سال 1402

اطلاعیه حضور پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
اطلاعیه شماره ۱ آزمون استخدامی

*داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.

مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات:

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور

۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).

۳-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).

۴- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم (یک سری).

۵- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).

۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.

۷- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۹- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۰– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

۱۱- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

 الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

 ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

 ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۲- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش (برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل:

۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی: قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی_ سوابق بیمه پردازی

۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت

۱۳- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.

۱۴- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر مهم: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۵- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور، از روز چهار شنبه مورخ ۰۸۰۶۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.i نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش (عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید. جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.i مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۱۶ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت گرفته و در روز اعلام شده، همراه با یک برگ پوشه آبی تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.

تذکرات مهم:

– همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد.

– عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

– در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی (برای محاسبه حداکثر سن) و… مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

– داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

مشاهده ادامه اطلاعیه

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری – سال 1401

اطلاعیه شماره ۱ ارزیابی تکمیلی 

همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه، جهت حضور در مرحله سنجش و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش الزامی است

پذیرفته‌شدگان می‌بایست رأس ساعت ۶:۴۵ صبح در محل حوزه ارزیابی تعیین‌شده حضور یابند. تأخیر بیش از یک ربع ساعت در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی‌باشد.

شرکت‌کنندگان فقط می‌توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود، لوازم‌التحریر وسایل کمک‌آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند تا برای بهبود کیفیت تدریس خود استفاده کنند. ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به‌عنوان تخلف، محسوب می‌شود.(توجه: موبایل یا هر نوع وسیله الکترونیکی همراه خود را می‌توانید به مدیر مرکز ارزیابی تحویل دهید)

داوطلبان )افرادی که دارای مدارک ذکرشده در نمون برگ شماره ۱۹ می‌باشند) موظف‌اند نمون برگ شماره ۱۹ مربوط به مدارک، سوابق و مستندات (فایل پیوست در این اطلاعیه ) به همراه کلیه مدارک و مستندات امتیازآور بر اساس موارد اعلام‌شده در نمون برگ فوق‌الذکر را در یک نسخه پرینت نموده و در زمان مراجعه به حوزه‌های ارزیابی تکمیلی، همراه داشته باشند.

داوطلبان توجه داشته باشند مدارکی که در مرحله بررسی مدارک و مستندات، به کارگروه تحویل داده‌اند، عودت داده نخواهد شد؛ لذا در صورت امتیازآوری برای نمون برگ ۱۹ می‌بایست اصل مدرک موردنظر از ارگان مربوطه مجدداً اخذ و در روز ارزیابی تکمیلی تحویل گردد

تذکر ۱: از تکمیل نمودن ستون (امتیاز داوطلب) در داخل نمون برگ شماره (۱۹) اکیداً خودداری نمایید. این بخش توسط مسئولان بررسی سوابق و مستندات تکمیل خواهد شد.

تذکر ۲: پذیرفته‌شدگان می‌بایست کلیه مدارک مربوط به سوابق تمام‌وقت در واحدهای دولتی، مدارس غیردولتی، طرح خرید خدمات آموزشی، مربی پیش‌دبستانی، فعالیت در طرح امین، آموزشیار یا آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی، مؤسسات آموزشی فرهنگی تربیتی، فعالیت در دارالقرآن‌های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و … که در مرحله بررسی مدارک و مستندات تحویل نموده و تایید شده است را جهت ثبت امتیاز مربوطه همراه داشته باشند.

تذکر ۳: چنانچه داوطلب یا مرجع (شخص حقیقی یا حقوقی) اقدام به ارائه مدارک و مستندات موضوع نمون برگ شماره ۱۹ به‌صورت غیرواقعی نماید، موضوع پس از استعلام و احراز عدم اعتبار قانونی مدارک و مستندات، مطابق موازین قانونی در مراجع قضایی ذیصلاح طرح شکایت خواهد شد و در هر مرحله از آزمون یا بعد از استخدام یا در طول خدمت چنانچه جعلیت و فقدان اصالت آن محرز شود، قبولی و استمرار خدمت داوطلب پس از اثبات موضوع در مرجع قضایی صالح، کان لم یکن تلقی می‌گردد.

حضور شرکت‌کنندگان در اتاق‌های ارزیابی باید رأس ساعت انجام شود. ضمناً شرکت‌کنندگان امکان درخواست وقت اضافه برای مطالعه یا ارائه تدریس و تأخیر در حضور در اتاق ارزیابی را ندارند و بر اساس زمان‌بندی زیر در هر مرحله باید اقدام نمایند:

الف) جلسه ایفای نقش حداکثر ۲۰ دقیقه می‌باشد.

ب) در بخش ارزیابی ارائه تدریس، داوطلب در جایگاه معلم، ۳۰ دقیقه وقت دارد تا مبحثی که سناریوی آن را مطالعه کرده است، ارائه دهد. در طول زمان تدریس، هیچ سوالی از داوطلب پرسیده نمی‌شود و او دقیقاً بعد از نیم ساعت باید اتاق را ترک کرده و به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند زمان بیشتری حضورداشته باشد.

ج ) در بخش ارزیابی بحث گروهی، زمان مطالعه محتوای تمرین بحث گروهی، ۱۵ دقیقه و زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.

د) زمان بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش در فرآیند ارزیابی برای هر داوطلب حدوداً یک ساعت خواهد بود.

تذکر ۱: در صورت اصلاح زمان‌بندی‌های فوق (جلسه ایفای نقش، ارائه سناریوی تدریس و بحث گروهی) از سوی وزارت آموزش‌وپرورش، زمان‌بندی‌های جدید در روز ارزیابی تکمیلی به داوطلبین اعلام خواهد شد و داوطلبین بایستی بر اساس زمان‌بندی جدید فرآیند ارزیابی را به انجام برسانند

با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس   مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی ارائه شود، لذا پذیرفته‌شدگان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

تذکر۳: چنانچه داوطلب یا مرجع (شخص حقیقی یا حقوقی) اقدام به ارائه مدارک و مستندات موضوع نمون برگ شماره ۱۹ به‌صورت غیرواقعی نماید، موضوع پس از استعلام و احراز عدم اعتبار قانونی مدارک و مستندات، مطابق موازین قانونی در مراجع قضایی ذیصلاح طرح شکایت خواهد شد و در هر مرحله از آزمون یا بعد از استخدام یا در طول خدمت چنانچه جعلیت و فقدان اصالت آن محرز شود، قبولی و استمرار خدمت داوطلب پس از اثبات موضوع در مرجع قضایی صالح، کان لم یکن تلقی می‌گردد.

داوطلبین محترم دقت فرمایند، حتماً نمون برگ‌های پیوست (نمون برگ ۱۹) را از   قسمت پیوست ها در ذیل همین خبر دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مدارک و مستندات مرتبط به نماینده امور اداری تحویل نمائید

حضور شرکت‌کنندگان در اتاق‌های ارزیابی باید رأس ساعت انجام شود. ضمناً شرکت‌کنندگان امکان درخواست وقت اضافه برای مطالعه یا ارائه تدریس و تأخیر در حضور در اتاق ارزیابی را ندارند و بر اساس زمان‌بندی زیر در هر مرحله باید اقدام نمایند:

الف) جلسه ایفای نقش حداکثر ۲۰ دقیقه می‌باشد.

ب) در بخش ارزیابی ارائه تدریس، داوطلب در جایگاه معلم، ۳۰ دقیقه وقت دارد تا مبحثی که سناریوی آن را مطالعه کرده است، ارائه دهد. در طول زمان تدریس، هیچ سوالی از داوطلب پرسیده نمی‌شود و او دقیقاً بعد از نیم ساعت باید اتاق را ترک کرده و به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند زمان بیشتری حضورداشته باشد.

ج ) در بخش ارزیابی بحث گروهی، زمان مطالعه محتوای تمرین بحث گروهی، ۱۵ دقیقه و زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.

د) زمان بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش در فرآیند ارزیابی برای هر داوطلب حدوداً یک ساعت خواهد بود.

تذکر ۱: در صورت اصلاح زمان‌بندی‌های فوق (جلسه ایفای نقش، ارائه سناریوی تدریس و بحث گروهی) از سوی وزارت آموزش‌وپرورش، زمان‌بندی‌های جدید در روز ارزیابی تکمیلی به داوطلبین اعلام خواهد شد و داوطلبین بایستی بر اساس زمان‌بندی جدید فرآیند ارزیابی را به انجام برسانند

با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس   مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی ارائه شود، لذا پذیرفته‌شدگان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

۱۰

با توجه به اینکه سنجش و ارزیابی تکمیلی به‌صورت گروهی و در زمان و مکان مشخص‌شده صورت می‌پذیرد، عدم مراجعه به حوزه ارزیابی در زمان مقرر برای بررسی و انجام سنجش و ارزیابی تکمیلی استخدامی به‌منزله انصراف   از استخدام تلقی می‌گردد

۱۱

حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به‌جای داوطلب اصلی   و ارائه مدارک و مستندات غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می‌گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد .

۱۲

با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه مناسب توصیه می‌گردد .

     حضور داوطلبان از زمان پذیرش اولیه، در حوزه‌های ارزیابی تکمیلی (ساعت ۷ صبح) تاپیان فرآیند ارزیابی (   حداکثر ساعت ۱۵) الزامی می‌باشد.

     حضور هرگونه افراد همراه، غیر از داوطلبان در محل حوزه‌های ارزیابی تکمیلی ممنوع می‌باشد 

مشاهده فایل پیوست

مدارک مورد نیاز و آدرس کانون آزمون تکمیلی
اطلاعیه شماره ۳ آزمون استخدامی

– همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

– عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

– در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و… مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

– داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

مشاهده ادامه اطلاعیه

اطلاعیه شماره 2 پذیرفته شدگان

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشو، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (چند برابر ظرفیت) می‌رساند، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، جهت تسریع در فرایند ثبت نام اقدام کنند:پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)دو عدد پوشه روغنی ( سفید – آبی) – دوعدد گیرهشش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود)اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری)اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری)اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱»اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .تذکرمهم: تجربه انجام فعالیت های آموزشی و تربیتی به شرح زیر می تواند جایگزین رشته های تحصیلی  مندرج در شرایط احراز شغل آموزگار ابتدایی (ابتدایی) و آموزگار ابتدایی (استثنایی) شود. داوطلبان متقاضی در صورت داشتن سوابق فعالیتهای آموزشی و تربیتی و به شرط داشتن مدرک دانشگاهی لیسانس و بالاتر (مدارک همتراز) و با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون: دارا بودن حداقل دو (۲) سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ده (۱۰) ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ، برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت و سوابق بیمه ای که در یک یا چند قالب مصادیق زیر کسب شده باشد.سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورشفعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورشفعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربطفعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشورفعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامیاصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین )اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.گواهی معتبر ازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت (بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»یاد آوری: داشتن گواهی تحصیل در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می‌تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.ارائه اصل و تصویرگواهی معتبر در خصوص سوابق آموزشی، فرهنگی، جهادی، تربیتی، فناوری های نوین، پژوهشی، مدرک زبان معتبر، نرم افزارها و دانش کامپیوتر«برگزیدگان المپادهای علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی، ادبی، فرهنگی، هنری و ورزشی، طرح های تحقیقاتی، نرم افزارهای مرتبط با آموزش و پرورش ، تقدیرنامه های مرتبط  در سطوح مدیریتی میانی و عالی در زمان انجام فرایند ارزیابی تکمیلی.فرم  اعلام آمادگی« تکمیل شده» جهت  انجام ارزیابی تکمیلی استخدامی (الزامی)کدرهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.بدیهی است معرفی نامه‌های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان صادر شده باشد.مکان و زمان مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد ومدارک، در اطلاعیه های بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شروع فرآیند بررسی و ارزیابی

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی
اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  – مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروشمشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان هادانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان رشته زبان انگلیسی
اطلاعیه مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه
اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 6 تیر 1401: به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده 28 سال 1401-1400 سهمیه استان هرمزگان می رساند مدارک مورد نیاز ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی معرفی شدگان به شرح زیر اعلام می گردد .1- مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه :الف- مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )ب- 3 قطعه عکس 4*32- ضروری است تمامی داوطلبان برابر جدول اعلام شده جهت انجام مصاحبه از ساعت 307 در محل برگزاری مصاحبه ( مدرسه شاهد شهید برخورداری ) حضور داشته باشند.3- با توجه به تعداد بالای دعوت شدگان به مصاحبه زمان بندی حضور داوطلبان جهت مصاحبه در رشته آموزگار ابتدایی بر اساس حروف الفبا (نام خانوادگی ) تنظیم شده است . شایسته است داوطلبان با توجه به برنامه اعلام شده در محل انجام مصاحبه حضور پیدا کنند.4- شرط تلبس دائم طلاب مرد به لباس روحانیت و همچنین رعایت شئونات طلبگی در کل فرآیند مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.4-توصیه های بهداشتیالف-استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل (1متر) در طول دوره مصاحبه الزامی می باشد .ب- استفاده از وسایل بهداشتی شخصیپ- استفاده از خودکار و استامپ شخصیت-شستشو و ضدعفونی مرتب دستهاث-عدم تجمع در محیط آموزشگاه

جهت مشاهده جدول زمانبندی کلیک نمایید

اطلاعیه مراجعه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 5 تیر 1401: سومین اطلاعیه پذیرفته شدگان استان هرمزگان در مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش صادر شد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به اطلاع تمامی پذیرفته شدگان می رساند برابر جدول زمانبندی و با عنایت به رشته شغلی پذیرفته شده همراه با مدارک و مستندات زیر به پایگاه بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه مستقر در آموزشگاه نمونه دولتی جامعه الصاق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس به آدرس، بلوار امام حسینجنب پمپ بنزین سامکو مراجعه نمایید.مدارک و مستنداتتکمیل فرم اطلاعات فردی نمون برگ شماره یک دریافتی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش و الصاق یک قطعه عکسعکس ۴*۳ پرسنلی ۶ قطعهاصل و تصویر کلیه مدارک سجلی و هویتی داوطلب ( کارت ملی، شناسنامه، و شناسنامه فرزندان)اصل و تصویر مدارک تحصیلی گواهینامه موقت یا دانشنامهاصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محلی سکونت برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونتاصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه پنج درصد ایثارگراناصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دایم برای آقایاناصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر۳ عدد پوشه (قرمز، سفید،آبی)

کارنامه قبولی (۳برگ تصویر )

اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اطلاعیه نحوه ثبت نام دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 29 خرداد 1400: اطلاعیه نحوه ثبت نام دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

قابل توجه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99، جهت تشکیل پرونده استخدامی از 30 خردادماه 1400 به مناطق سهمیه پذیرش خود مراجعه نمایند.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99می توانند از تاریخ 30 خرداد ماه 1400 جهت تشکیل پرونده استخدامی خود اعم از اخذ گواهی عدم سوءپیشینه، تعهدنامه محضری، اخذ نظریه پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی به مناطق و شهرستانهای سهمیه پذیرش خود مراجعه نمایند.پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99، برای اطلاع از نحوه ثبت نام دوره یکساله مهارت آموزی، به سایت وزارت آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 29 خرداد 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان از نحوه ثبت نام در دوره های مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجائی و چگونگی اطلاع ادامه مراحل استخدامی خبر داد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، غلامرضا سالاری میری گفت: نحوه ثبت نام در دوره های مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجائی و همچنین چگونگی اطلاع از نتیجه صلاحیت های عمومی(گزینش) و ادامه مراحل استخدامی اعم از اخذ گواهی عدم سوءپیشینه، تعهدنامه محضری و تشکیل پرونده استخدامی، بزودی  از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اعلام خواهد شد.وی افزود: مهارت آموزان در زمان ثبت نام الکترونیکی در ســـایت دانشـــگاه مجری دوره مهارت آموزی، ملزم به بارگذاری مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک مهارت های هفتگا نه (ICDL)می باشـــند.به گفته سالاری میری، افرادی مهارت های ذکر شده را ندارند، باید تعهد نمایند که قبل از برگزاری آزمون پایان دوره مهارت آموزی، مدارک مزبور را از مراکز معتبر دارای مجوز از سـازمان اداری و اسـتخدامی کشـور که آدرس و نشـانی مراکز مزبور در سـایت مرکز آموزش مدیریت دولتی قابل مشاهده بوده، دریافت و ارائه نمایند.

 اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

زمان بندی ادامه مراحل قبل از استخدام از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع‌رسانی خواهد شد و داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از کارشناسی استخدام مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان هرمزگان، ادامه مراحل قبل از استخدام شامل (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع‌رسانی خواهد شد. لطفا از مراجعه حضوری در این خصوص خودداری فرمایید.ضمنا داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش اقدام و یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن:42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند.

 اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 22 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1399 از تاریخ 991125 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگام، مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1399 از تاریخ 991125 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان برابر برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.( ضروری است تمامی داوطلبان برابرجدول اعلام شده جهت انجام پذیرش و معاینات پزشکی در نوبت صبح از ساعت 730 درمحل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند. )با توجه به تعداد بالای دعوت شدگان به مصاحبه زمان بندی حضور داوطلبان جهت مصاحبه در بعضی از رشته ها براساس حروف الفبا (نام خانوادگی) تنظیم شده است شایسته است داوطلبان با توجه به برنامه اعلام شده حضور پیدا کنند.مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه:مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )سه (3) قطعه عکس 4*3

جـدول زمان بنـدی مصاحبـه برادران

آموزش ابتدایی (الف تا س)

تربیت بدنی (الف تا ح)

تربیت بدنی (خ تا ظ)

علوم تجربیادبیات فارسی (الف تا س)

علوم اجتماعی (الف تا ذ)

جغرافیا

مراقبت سلامت (الف تا ر)

مراقبت سلامت (ز تا ی)

شیمی – علوم زیست – فیزیک

عربی (الف تا ر)

کار و فناوری ساختمان

عربی (ز تا ی)

معارف (الف تا ژ)

معارف (س تا ی)مشاوره

صنایع فلزی

الکترونیک

امور زراعی تاسیسات

ریاضی (الف تا ح)

مکانیک

زبان انگلیسی – کامپیوتر – مکانیک دریایی _ گرافیک _گرافیک انیمیشن

جدول زمان بندی مصاحبه خواهران

ادبیات فارسی (الف تا ف)

علوم تجربی

ادبیات (ق تا ی)

علوم اجتماعی -جغرافیا – ساختمان

معارف ( الف تا ر)

شیمی – امور تربیتی – مشاوره

معارف (ز تا ی)

عربی

زبان انگلیسی – طراحی دوخت

گرافیک – گرافیک انیمیشن – کودک یاری – کامپیوتر

توصیه های بهداشتی :۱. استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل ( ۲ متر ) در طول دوره مصاحبه الزامی می باشد.۲. استفاده از وسایل بهداشتی شخصی ( ژل ، مواد ضد عفونی ، ماسک ) .۳. تکمیل فرم خود اظهاری مبنی بر عدم وجود علائم مرتبط با بیماری کووید ۱۹ در محل پذیرش .۴. استفاده از خودکار و استامپ شخصی .۵. شستشو و ضد عفونی مرتب دستها .۶. عدم تجمع در محیط دانشگاه .۷. با توجه به شرایط موجود و ضرورت حفظ سلامتی افراد از پذیرش همراهان داوطلب معذوریم.۸. داوطلبان مبتلا به کووید ۱۹ در حالت قرنطینه یا بستری در بیمارستان به شرطی که در طول مدت مصاحبه با ارائه مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان در فرصت یک ماهه بعد از آخرین روز مصاحبه با تایید پزشک معتمد آموزش و پرورش مجدداً در فرایند مصاحبه و گزینش قرار می گیرد.آدرس محل برگزاری مصاحبه : بندرعباس بلوار علی بن ابیطالب چهار راه پگاه پریس شهید بهشتیتلفن : ۵-۰۷۶۳۳۶۶۱۹۹۲

اطلاعیه تکمیل فرم اطلاعات فردی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه تکمیل فرم اطلاعات فردی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه شماره 3 مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی و پزوهشی اعلام شدبه گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه شماره 3 پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده 28 سال 99 به شرح زیر است:مدارک لازم برای تشکیل پرونده گزینشی:کلیه داوطلبان معرفی شده موظفند فرم اطلاعات فردی ( نمون برگ شماره 1) از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن و به همراه 2 قطعه عکس پرسنلی و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی همزمان با تحویل سایر مدارک ، تحویل نماینده هسه گزینش استان ( مستقر در محل بررسی مدارک) نمایند.مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشیگواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها و دانش کامپیوتر ( برمبنای گواهی رسمی و معتبر) با توجه به نمون برگ پیوست اطلاعیه ( 6- ه )

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نماییدجهت دانلود نمون برگ (6- ه) اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان اعلام شد.

اطلاعیه شماره 2

اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان

برنامه زمانبندی  بررسی مدارک و مستندات آزمون پیمانی 1399

مکان بررسی مدارک و مستندات:بندرعباس، گلشهر، بهشت بندر،کوی نواب، نواب10 ، جنب مسجد مالک اشتر، دبیرستان پسرانه شاهد آخوندی

تذکرات

1-  پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مرحله بررسی مدارک و مصاحبه نیاز به تکمیل فرم اطلاعات فردی وتحویل به هسته گزینش نمی باشد. و پس از اعلام نتایج نهایی در خصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی اطلاع رسانی خواهد شد.لذا در حال حاضر تشکیل پوشه سبز (گزینشی )نیاز نمی باشد.

3-معرفی شدگانی که مبتلا به کوید 19 شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول انجام مصاحبه ،مدارک و مستندات پزشکی آن ها، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود. مصاحبه از این گونه افراد حد اکثر 12 اسفندماه سال جاری ،در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون،بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسور نخواهد بود.

4- پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند.

5- مکان مصاحبه به آدرس بندرعباس – سه راه فرودگاه ، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی بندرعباس خواهد بود، زمان مصاحبه از طریق سایت دانشگاه مذکور بر اساس رشته وجنس اطلاع رسانی خواهد شد.

6- عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و انجام مصاحبه در زمان مقرر،به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

7- پوشه آبی و قرمز به همراه دو عدد گیره حتماً همراه داشته باشید.

8- با توجه به شیوع ویروس کرونا به داوطلبان توصیه می شود ،ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری گردد.

9- کلیه مدارک و مستندات گفته شده در اطلاعیه شماره یک الزامی است(فقط پوشه سبز گزینشی متعاقبا اعلام خواهد شد و در مرحله بررسی مدارک و مستندات نیاز نمی باشد)

10- مدارک درخواستی حتما با اصل آن مطابقت خواهد شد، لذا اصل مدارک همراه داشته باشید.

11- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام  سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و… ) محروم خواهند شد.

12- افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند ( درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه  محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.)

13 -آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 369488 مورخ 27799 سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند درصورت عدم ارائه مدارک بومی ، امتیاز بومی لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت. (پیوست اطلاعیه )

14-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای ان دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی ( فرم پیوست )مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا

15-  مبلغ 700000 ریال به   شماره واریز (394031262127562001401591275620)   و شماره شبای بانکی IR 650100004062031203685120   به نام آموزش و پرورش استان هرمزگان(درآمد های حاصل از سایر خدمات آموزشی  با کد درآمدی 140159) واریز و اصل فیش واریزی تحویل کارگروه گردد.

تذکر مهم: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعالم شده در متن اطلاعیه و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بالا اثر می شود.

اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 14 بهمن 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان در خصوص اعلام زمان فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 اطلاعیه ای صادر نمودبه گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش هرمزگان ،متن اطلاعیه کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان در خصوص فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان بشرح ذیل می باشد.با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت آموزش و پرروش هرمزگان اطلاع ‌رسانی خواهد شد.پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.سه عدد پوشه روغنی ( پوشه سبز گزینش)-(پوشه آبی پرسنلی) و پوشه قرمز (مصاحبه)پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود(اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (سه سری)اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (سه سری)اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی) و یک برگ فتوکپی آنفرم استشهادمحل سکونت( افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند ) درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد.معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگرانتذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خودب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغلج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگراناصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.).تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بودلازم به ذکر است:زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد شد..

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی طی روزهای آتی از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، با عنایت به اطلاعیه مورخ 11 11 1399 سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبین پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 1399 می رساند اطلاعیه ، جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی طی روزهای آتی از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید. لذا با توجه به شیوع ویروس کرونا خواهشمندیم داوطلبین از مراجعه حضوری به اداره کل و ادارات نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان خودداری فرمایند.

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اعلام مدارک ثبت نام حضوری مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 29 اردیبهشت 99: اعلام مدارک ثبت نام حضوری مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت پردیس شهید بهشتی بندرعباس)

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری1.پوشه سفید ( 1 عدد)2.عکس 4*3 ( 4 عدد)3.کپی شناسنامه (1 سری)4.کپی کارت ملی (1 سری)5.کپی برابر اصل آخرین مدرک تحصیلی (1 سری)6.کپی تعهد محضری(برابر با اصل توسط اداره آموزش وپرورش محل خدمت) (1 سری)7.پرینت ثبت نام غیرحضوری8.کپی مدارک مربوط به گواهینامه های (ICDL- روخوانی وروانخوانی قرآن – کمک های اولیه) درصورت گذراندن دوره های ذکرشده.9.کپی کارت پایان خدمت(برادران) (1 سری)

اطلاعیه ثبت نام مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 11 اردیبهشت 99: اطلاعیه ثبت نام مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

اطلاعیه ثبت نام و شروع پودمان اول آموزش مهارت آموزان استخدامی ماده 28 سال 1398 آموزش و پرورشبه گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات، اطلاعیه ثبت نام و شروع پودمان اول آموزش مهارت آموزان استخدامی ماده 28 سال 1398 آموزش و پرورش به شرح ذیل می باشد:ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.ثبت نام غیرحضوری :پذیرفته شدگان باید طی روزهای چهارشنبه مورخ 10 02 1399 تا روز یکشنبه 14 02 1399 در سامانه گلستان فرهنگیان نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند .مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه گلستان عبارتند از :1- تصاویر کلیه صفحات شناسنامه2- پشت و روی کارت ملی3- مدرک تحصیلی4- عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون5- کارت پایان خدمت (برادران)6- گواهی ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن ( درصورت دارا بودن )عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان روز یک شنبه مورخ 14 02 1399 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود .بدیهی است مسئولیت صحت و سقم ثبت نام ، درج مشخصات و بارگذاری مدارک برعهده خود متقاضی است و در صورت مغایرت ، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد .ثبت نام حضوری :ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان از روز سه شنبه 06 03 1399 تا پایان شهریور ماه می باشد که روزانه تعداد محدودی (8 نفر) طبق اسامی که در اطلاعیه های بعدی پردیس شهید بهشتی بندرعباس اعلام خواهد شد انجام می شود .مهارت آموزان موظف هستند تا در زمان ثبت نام حضوری شخصا ، اصل و تصویر کلیه مدارک بارگذاری شده را به همراه اصل و تصویر سند تعهد نامه محضری ( مجوز شماره 15160 مورخ 27 03 1398 و مجوز شماره 160491 مورخ 01 04 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور ) به همراه داشته باشند .پیشنهاد می شود جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه ( سامانه گلستان ) از مرور گر ( I e e Explo e ) استفاده نمایند .نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام توسط سامانه اعلام میگردد. مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم ، رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی ، آن را نزد خود حفظ نمایند .شروع پودمان اول 20 اردیبهشت 99 و پایان پودمان اول 4 تیرماه 99 می باشد .شروع امتحانات پودمان اول 5 تیرماه 99 الی 13 تیرماه 99 می باشد.

اطلاعیه تایید شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 10 اردیبهشت 99: اطلاعیه تایید شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

تایید شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 98 جهت انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام،سپردن تعهد خدمت محضری و انجام سوپیشینه به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود مراجعه نمایند

 اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تعویق انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان 

خبر 11 اسفند 98: اطلاعیه تعویق انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ می رساند، انجام ادامه مراحل استخدام به بعد از تعطیلات نوروز 99 موکول شد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، به علت شیوع بیماری کرونا ویروس و بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با این بیماری، تمامی مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ به بعد از 15 فروردین ماه سال 99 موکول شد.پذیرفته شدگان می توانند با دنبال کردن سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و شماره تماس 33331688-076 از آخرین اطلاعیه ها، چگونگی مراحل و زمان مراجعه مجدد اطلاع پیدا کنند.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان 

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به منظور انجام روند مراحل تکمیل پرونده استخدامی ( جهت انجام تعهد محضری) از تاریخ 13981217 به امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان مراجعه نمایند. به همرا داشتن ضامن با کارت شناسایی معتبر کارمند پیمانی یا آزمایشی رسمی یا بازنشسته الزامی می باشد.(کارمند قرار دادی قابل قبول نمی باشد) برای انجام کارهای مربوط به سوء پیشینه و معاینات پزشکی قبل از استخدام در حین دوره یا بعد از دوره بدو خدمت آموزشی به منطقه محل خدمت(قبولی در آزمون) مراجعه شود.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 30 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت پردیس شهید بهشتی بندرعباس)

مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1398 از تاریخ 98112 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان برابر برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.

( ضروری است تمامی داوطلبان برابرجدول اعلام شده جهت انجام پذیرش و معاینات پزشکی در نوبت صبح از ساعت 730 درمحل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند. )

مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه:

1 . مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )

2 . سه (3) قطعه عکس 4*3

 جـدول زمان بنـدی مصاحبـه ( برادران)

   جـدول زمـان بندی مصاحبه (خواهـران)

( رشتـه های آموزش ابتدایی ، تربیت بدنی و ریاضی خواهران براسای حروف نام خانوادگی می باشـد.)آدرس : بندرعباس – بلوار علی ابن ابیطالب – چهار راه پگاه پردیـس شهیـد بهشتـی( دانشگـاه فرهنگیـان )

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 19 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور آبان 1398 (موضوع مجوزهای شماره151610 مورخ 13980327 و160491 مورخ 13980401 سازمان اداری واستخدامی کشور)، موارد ذیل اعلام می­گردد؛

معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی­ گردد بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل – محل انتخابی و براساس مجموع نمرات فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70 %) آزمون کتبی و سی درصد(30 %) مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.معرفی شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه های استانی اداره کل آموزش و پرورش محل مورد تقاضا (لیست پیوست)، از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و … خود مطلع گردند.عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.گذراندن دوره یک ساله مهارت­ آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته­ شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است، محل برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه­ های مجری دوره مهارت ­آموزی اعلام خواهد شد.مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط بخشی از هزینه­ های برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی(خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از پرتال دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.چنانچه پذیرفته ­شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت­ آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.دانشگاه مجری دوره یک ساله مهارت ­آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت ­آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت ­آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان پذیرخواهد بود.رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه­های اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه­ های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می­باشد.

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نماییدجهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعیه شروع دوره های مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان

خبر 29 آبان 97: اطلاعیه شروع دوره های مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: پردیس شهید بهشتی هرمزگان)

قابل توجه مهارت آموزان پودمان اول 97 پذیرفته شدگان آموزش و پرورشبرگزاری جلسه توجیهی و تبیین فرایند آموزشی پودمان اول مهارت آموزان ورودی 97

زمان : چهارشنبه 97830 ساعت 8 صبح

مکان : بندرعباس.چهار راه پگاه. پردیس شهید بهشتی. سالن اجتماعات

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان

خبر 10 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان هرمزگان)

به اطلاع می رساند تاریخ ثبت نام حضوری مهارت آموزان ورودی 97 در روزهای شنبه 97819 و یکشنبه 97820 می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری :

– یک عدد پوشه سفید و گیره فلزی

– ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری (موضوع مجوز شماره 11472577- 11 اردیبهشت 96 سازمان اداری و استخدامی کشور)

– پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه دانشگاه

– اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

– 4 قطعه عکس 3×4

– کپی آخرین مدرک تحصیلی

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان جهت انجام تعهد محضری

خبر 1 آبان 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان جهت انجام تعهد محضری (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش جهت انجام تعهد محضری از دوم آبان ماه به امور اداری آموزش وپرورش هرمزگان مراجعه نمایند.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بر اساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی ، پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش جهت انجام تعهد محضری می توانند از تاریخ 970802 به امور اداری اداره کل آموزش وپرورش مراجعه نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان

خبر 2 مهر 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی از 7797 می توانند به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود در کارنامه مراجعه نمایند.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ براساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات ، پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی، می توانند جهت انجام معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری به همراه مدارک ذیل از تاریخ 970707 الی 970715 به اداره آموزش و پرورش محل قبولی در کارنامه مراجعه فرمایید.

مدارک جهت ارائه:

1- یک عدد پوشه

2- تصویر کارنامه نهایی قبولی

3- دوقطعه عکس ( در صورتی که قبلا عکس ارائه نموده اید) در غیر این صورت 6 قطعه عکس پشت نویس شده

4- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (ویژه آقایان)

5- تصویر و اصل مدرک تحصیلی متقاضی بر اساس شرکت در آزمون

توجه :

1- پذیرفته شدگان الزاما” فقط در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه قبولی حضور یافته و در صورت وجود مغایرت به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان مراجعه نمایید.

2- فرم تعهد محضری متعاقبا” به مناطق ارسال خواهد شد.

3- مدارک و مستندات اولیه که در محل اداره کل تشکیل گردیده است به مسئولین کارگزینی مناطق تحویل خواهد گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 23 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت پردیس شهید بهشتی هرمزگان)

مصاحبه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1397 از تاریخ 97525 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زمانبندی برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان مطابق برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه :– مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و کارت ملی )– سه قطعه عکس 4*3

مکان انجام مصاحبه : بلوار علی بن ابیطالب – چهار راه پگاه – پردیس شهید بهشتی هرمزگان

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

خبر 9 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی و مکان مراجعه پذیرفته شدگان جهت انجام سایر مراحل استخدام اعلام شد.قابل توجه پذیرفته شده گان آزمون پیمانی آموزش وپرورش در تیرماه 97خواهشمند است جهت تحویل مدارک و مستندات به آدرس ذیل طبق برنامه تعیین شده مراجعه فرمایید.آدرس: گفتگوی تمدن ها اولین تقاطع ورودی آزادشهر نرسیده به فنی وحرفه ای تندگویان سالن مدرسه استثنایی امید .رشته های آموزش ابتدایی(آموزگاری) شنبه و یکشنبه 13 و 97514رشته های دبیری کلیه رشته ها دوشنبه و سه شنبه 15 و 97516فنی حرفه ایی و امور تربیتی چهارشنبه 97517جامانده ها کلیه رشته ها: شنبه 97520در خصوص زمان و مکان مصاحبه به سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی بندرعباس مراجعه نماییدآدرس دانشگاه فرهنگیان: چهار راه پگاه روبروی فرودگاه بین المللی بندرعباسترتیب پانچ مدارک ضمیمه پوشه هاالف – پوشه آبی(پرسنلی ) :– فرم ارزیابی مدارک و مستندات داوطلبین(قابل دریافت در سالن مورد نظر)– کارنامه قبولی– تصویر مدرک تحصیلی– تصویر شناسنامه تمام صفحات– تصویر کارت ملی پشت و رو– حکم کارگزینی والدین فرهنگی– مدارک و مستندات معلولین– مدارک مربوط به حضور در جبهه– نامه بنیاد شهید– مدارک مربوط به بومی شهرستان محل تقاضا– مدارک تعیین حداکثر سن مجاز– اصل فیش صاحب حساب و عکس ها سمت مخالف پوشه قرار گیرد .(شماره حساب واریزی جهت انجام مصاحبه 2173235411008 بانک ملی بنام در آمد های اختصاصی آموزش وپرورش تذکر: قبل از واریز وجه نسبت به تکمیل مدارک ذکر شده اطمینان حاصل نمایید لذا در صورت نواقصی مدارک وجه واریز شده قابل استرداد نمی باشد.– تصویر کارت پایان خدمت(ویژه آقایان) 3نسخه– گیره پوشه3 عددب – پوشه قرمز (گزینش ) :– فرم تکمیل شده گزینش با امضاء و تاریخ در ضمن عکس در محل تعیین شده الصاق گردد.( هم در سایت گزینش هم در سالن مورد نظر قابل دریافت می باشد)– تصویر مدرک تحصیلی– تصویر تمام صفحات شناسنامه– تصویر کارت ملی پشت و رو– الصاق یک قطعه عکس سمت مخالف پوشهج – پوشه سبز (مصاحبه ) :– معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه: دریافت در سالن محل مورد نظر– کارنامه قبولی– تصویر تمام صفحات شناسنامه– تصویر کارت ملی پشت و رو– الصاق یک قطعه عکس سمت مخالف پوشه

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان

خبر 20 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان (منبع: ho mozga .medu.i )

معاون پژوهش و برنامه ریزی هرمزگان از جزئیات برگزاری دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 سهمیه خدمتی استان هرمزگان در تیرماه جاری خبر داد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش

اطلاعیه ۲۶ فروردین ۹۶: اطلاعیه آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش (منبع: ho mozga .medu.i )رییس امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:

نتیجه نهایی آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری (ماده ۲۸) آموزش و پرورش اعلام شد

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری (ماده ۲۸) وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، محمد مهترپور افزود: شرکت کنندگان در این آزمون که دعوت به مصاحبه شده بودند می توانند با مراجعه به سایت www.sa jesh.o g کارنامه نهایی خود را دریافت و در صورت قبولی، با در دست داشتن کارنامه خود جهت طی مراحل استخدام به اداره آموزش و پرورش منطقه قبولی خود مراجعه نمایند.

این مسئول اضافه کرد: برای آن دسته از داوطلبانی که فرایند پذیرش رشته شغل محل آن ها هنوز تکمیل نگردیده است؛ نتایج نهایی پس از تکمیل فرایند اعلام خواهد شد.

مهترپور همچنین گفت: این استخدام ها صرفا در چارچوب آزمون یاد شده است و آموزش و پرورش خارج از آن مجاز به جذب نیرو نیست.

ررسی صلاحیت نیروهای پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان هرمزگان

اطلاعیه 21 فروردین 96: بررسی صلاحیت نیروهای پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: gozi esh.ho mozga .medu.i )

احمد اعمالی مدیر محترم  هسته گزینش ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز مرد اظهار داشتند که مفتخریم در سال اقتصاد مقاومتی،تولید – اشتغال کار بررسی صلاحیت  یک برابر  نیروهای شرکت کننده در آزمون پیمانی 95 ورود به آموزش و پرورش استان از تاریخ 13960121را آغاز نموده ایم و داوطلبان می توانند جهت اطلاع از نتیجه آزمون  از ساعت 18 روز دوشنبه مورخه 13960121  به پایگاه  سازمان سنجش به آدرسwww:sa jesh.o g  مراجعه نمایند. ان شاء الله بعد از انجام بررسی مدارک جهت انجام مراحل گزینش از طریق هسته گزینش استان از داوطلبان دعوت به عمل می آید.

مدارک مورد نیاز و زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام شد

اطلاعیه 4 اسفند 95: مدارک مورد نیاز و زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام شد.

تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی سال 95 (ماده28) هفتم و هشتم اسفند ماه 95 انجام می پذیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛براساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات ،پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی سال 95 (ماده28) می توانند به منظور تشکیل پرونده و مصاحبه با ارائه مدارک ذیل، هفتم و هشتم اسفند ماه 95 به دانشگاه فرهنگیان استان هرمزگان مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ارائه به دانشگاه:

1- اصل  و تصویرشناسنامه و کارت ملی  3 سری

2-عکس 4*3   12 قطعه

3-پوشه  3  عدد

4-کارنامه قبولی  3 سری

5-اصل و تصویر مدرک تحصیلی  3 سری

6-مدارک دال بر بومی

7-درصورت شاغل بودن تاییدیه بیمه دولتی

8- مدارک دال بر سهمیه شاهد و ایثارگر

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی سوم بهمن ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد

اطلاعیه 30 دی 95:  مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی سوم بهمن ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

اطلاعیه شماره 2؛

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری (ماده 28)

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی سوم بهمن ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بر اساس اطلاعیه شماره دو امور اداری، پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی می توانند سوم بهمن ماه با دردست داشتن مدارک اعلام شده(اطلاعیه شماره یک) جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه به دانشگاه فرهنگیان واقع در چهار راه پگاه مراجعه نمایند.پذیرفته شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری (ماده 28) جهت هرگونه تماس بیشتر می توانند به واحد امور اداری آموزش و پرورش هرمزگان مراجعه و یا با شماره 33331688 تماس حاصل نمایند.لازم به ذکر است  برنامه زمانبندی سایر رشته ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون ده هزار نفری (ماده 28) سوم دی ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد

اطلاعیه 29 دی 95: مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون ده هزار نفری (ماده 28) سوم دی ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری (ماده 28)

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون ده هزار نفری (ماده 28) سوم دی ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ قبول شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری می توانند از روز یکشنبه مورخ 951103 (بر اساس برنامه زمانبندی رشته های قبولی که متعاقبا در سایت دانشگاه فرهنگیان اطلاع رسانی خواهد شد) با دست داشن مدارک ذیل به منظور تشکیل پرونده و انجام مصاحبه به دانشگاه فرهنگیان واقع در چهار راه پگاه مراجعه نمایند.

مدارک لازم:

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

استخدام اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش

در صورتی که تمایل به مشاهده همه آگهی‌های استخدام (اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش) دارید، می‌توانید با ورود به صفحه اختصاصی (اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش) دیگر آگهی‌ها و فرصت‌های شغلی مربوطه را مشاهده نمایید.

مشاهده آگهی‌های استخدام

در کاریابی مجازی ایران استخدام به رایگان عضو شوید…

جـهت ساخت رزومه کاری رایگان کلیک کنید

دریافت آگهی ها از طریق نرم افزار موبایل و کامپیوتر…

جهت دانلود نرم افزار و اپلیکیشن کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ho mozga .medu.gov.i

جهت مشاوره در زمینه سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ho mozga .medu.gov.i

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات به اقشار مختلف و سرعت بخشی به روند انجام امور اقدام به راه اندازی سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان نموده است. دانش آموزان، معلمان ،والدین، کارکنان و … در استان هرمزگان می توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان از خدمات این سامانه استفاده نمایند. این سایت با آدرس اینترنتی ho mozga .medu.gov.i در دسترس می باشد.

در ادامه مطلب درباره ی سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ، نحوه ورود به این سامانه و امکانات و خدمات مختلف آن توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد. تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

فهرست مطالب

سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان

امروزه و با رشد و توسعه بسترهای الکترونیکی فراهم شده، لزوم تغییر و تحول در شیوه ارائه خدمات و استفاده از شیوه ها و ابزارهای جدید، کاملا احساس می شود. بسیاری از سازمان ها برای بهره برداری و استفاده از امکانات فراهم شده و برای تسهیل و سرعت بخشی به روند انجام امور اقدام به راه اندازی سامانه ها و سایت های زیادی نمودند.

پیش از این انجام بسیاری از کارها صرفا با مراجعه به صورت حضوری به مراکز مختلف انجام می گردید و افراد برای انجام بسیاری از امور می بایست به صورت حضوری به این ادارات مراجعه می نمودند ، این روند علاوه بر افزایش میزان ترددات و مراجعات غیر ضروری باعث اتلاف وقت و زمان و هزینه نیز می شد.

سایت های آموزش و پرورش استان های مختلف در جهت ارائه خدمات مختلف به فرهنگیان ، دانش آموزان، کارکنان بخش آموزش و پرورش و عموم مردم ایجاد شده است. افراد نامبرده می توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان محل سکونت خود ضمن اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها از خدمات مختلف این سامانه ها نیز استفاده نمایند.سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان با آدرس اینترنتی ho mozga .medu.gov.i برای ارئه خدمات مختلف به کاربران در دسترس می باشد.

ورود به سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان

امروزه با ایجاد سامانه های مختلف در بسیاری از زمینه ها،  کاربران می توانند بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری و بدون اتلاف وقت انجام داده و از امکانات و خدمات به صورت سریع و در دسترس استفاده نمایند.

افراد مختلف می توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان با آدرس اینترنتی ho mozga .medu.gov.i ، به امکانات زیادی از جمله امکان ثبت و پیگیری انتقادات، پیشنهادات، شکایات و همچنین خدمات الکترونیک متناسب با دانش آموزان، معلمان ، خدمات عمومی ، اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های آموزشی مرتبط و … دسترسی پیدا نمایند.

برای ورود به سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان باید به این ترتیب عمل نمایید.

ابتدا در باکس جستجو صفحه مرورگر خود آدرس اینترنتی این سامانه یعنی ho mozga .medu.gov.i را تایپ نموده و جستجو نمایید.

بعد از سرچ این آدرس اینترنتی به طور مستقیم به سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان وارد خواهید شد.

بعد از ورود به این سامانه برای ورود به بخش های مختلف این سایت و استفاده از دیگر امکانات موجود باید بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

در ادامه مراحل ورود به حساب کاربری ، اطلاعات کاربری خود از جمله آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد کرده و پس از وارد کردن کد امنیتی درج شده در صفحه بر روی دکمه ورود کلیک نمایید.

با انجام این مراحل می توانید به راحتی به حساب کاربری خود در سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ho mozga .medu.gov.i وارد شده و از خدمات موجود استفاده نمایید.

امکانات سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ho mozga .medu.gov.i

سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان دارای بخش های گوناگونی بوده و مراجعه کنندگان می توانند بعد از ورود به این سامانه به فراخور نیاز خود از بخش های مختلف آن استفاده نمایند.

در ادامه به معرفی امکانات سایت آموزش و پرورش هرمزگان خواهیم پرداخت.

آموزش و پرورش استان هرمزگان

در این بخش به ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی استان هرمزگان ، شورای معاونان استان و روسای آموزش و پرورش مناطق پرداخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ها وآشنایی کلی با اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان می توانید این قسمت را مطالعه و مشاهده نمایید.

اخبار

یکی از پر کاربردترین بخش های سامانه آموزش و پرورش استان هرمزگان، بخش اخبار می باشد.بسیاری افراد که در صدد اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت آموزش و پرورش هرمزگان هستند می توانند با مراجعه به این سامانه ho mozga .medu.gov.i و از قسمت مربوط به اخبار از آخرین اخبار استان و مناطق مختلف مطلع شوند.

خدمات الکترونیک

یکی از مهمترین قسمت های سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ، بخش مربوط به خدمات الکترونیک است.

بخش خدمات الکترونیک سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان شامل قسمت های مختلفی از جمله خدمات عمومی ، خدمات دانش آموزان، خدمات والدین، خدمات معلمان می باشدبا کلیک بر روی هر کدام از این گزینه های ارائه شده می توانید سامانه های مرتبط با گروه مد نظر را مشاهده نمایید.

این قسمت بسیار پر کاربرد بوده و دانش آموزان، معلمان ، والدین و حتی سایر افراد می توانند از این طریق به سامانه های مرتبط با خود دسترسی پیدا کنند.

در لیست زیر به طور مثال خدمات مربوط به دانش آموزان و سامانه های مرتبط را می توانید مشاهده نمایید.

پایگاه های زیر مجموعه

با مراجعه به این قسمت می توانید لیست پایگاه های زیر مجموعه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان را مشاهده نمایید.

دانستنی ها

با مراجعه به قسمت مربوط به دانستنی ها می توانید دانستنی های مربوط به فرهنگیان ، دانش آموزان و والدین را مشاهده کنید و از نکات مطرح شده استفاده کنید.

چند رسانه ای

در قسمت مربوط به چند رسانه ای خواهید توانست به کلیه عکس ها و فیلم های و بایگانی آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین در این قسمت قادر خواهید بود با استفاده از فیلتر زمان داده های مورد نظر را در بازه زمانی دلخواه جستجو نمایید.

ارتباط با ما

قسمت ارتباط با ما در سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعات ارتباطی (شماره تلفن ، ایمیل آدرس و …) آدرس اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و … را در اختیار شما قرار می دهد.

برای ورود مستقیم به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان کلیک کنید.

در مقاله پیش رو به معرفی و توضیح در رابطه با سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان پرداختیم. در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد، سوال یا انتقادی در این زمینه می توانید از قسمت کامنت ها با ما در ارتباط باشید.

این سامانه با نشانی اینترنتی ho mozga .medu.gov.i برای استفاده دانش آموزان، معلمان، کارکنان اموزش و پرورش و … در دسترس می باشد.

با ورود اطلاعات کاربری خود و با راهنمایی های ارائه شده می توانید به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان وارد شوید. 

درباره امکانات و قسمت های مختلف سایت ho mozga .medu.gov.i در متن بالا به طور کامل توضیح داده شده است . به متن مقاله مراجعه فرمایید.

لینک کوتاه مقاله :

متن سربرگ خود را وارد کنید

انتشار مقاله در شبکه های اجتماعی

جهت مشاوره در زمینه سایت آموزش و پرورش استان هرمزگان ho mozga .medu.gov.i

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

دکمه بازگشت به بالا