انفجار گاز در خرمشهر

انفجار گاز در خرمشهر ۵ کشته برجای گذاشت

۵ عضو یک خانواده در خرمشهر بر اثر انفجار گاز کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، نادر سهیلی، فرمانده انتظامی خرمشهر اظهار داشت: انفجار کپسول گاز در یک منزل مسکونی واقع در روستای دربند شرقی خرمشهر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران پلیس و یگان‌های امدادی به محل حادثه رفتند، در بررسی‌های به عمل آمده از محل وقوع حادثه مشخص شد، یکی از اعضای این خانواده به منظور باز کردن مسیر فاضلاب آشپزخانه از کپسول گاز استفاده کرد که انجام این کار خطرناک سبب انفجار کپسول گاز شد.

وی بیان کرد: بر اثر انفجار کپسول گاز پنج نفر از اعضای خانواده دچار مصدومیت شدند که توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند و چند روز بستری بودند.

فرمانده انتظامی خرمشهر عنوان کرد: متاسفانه با گذشت چند روز از حادثه هر پنج عضو این خانواده که مصدوم بودند به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام

انفجار گاز در ۳ واحد مسکونی خرمشهر۴ نفر مصدوم شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از انفجار گاز در سه واحد مسکونی در شهرستان خرمشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اهواز، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان  امیر عباس نجفی اظهار داشت: بر اساس اطلاعات اولیه اعلام شده به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان حادثه انفجار ناشی از گاز در سه واحد مسکونی در شهرستان خرمشهر به وقوع پیوسته که بلافاصله تیم‌های تخصصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر خرمشهر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی  افزود: این حادثه در خیابان مولوی رخ داده که 2 واحد مسکونی و یک منزل ویلایی به علت نشت گاز منفجر شد و چهار مصدوم بر جای گذاشته است که روند امدادرسانی‌ها ادامه دارد.

نجفی تصریح کرد: هم اکنون تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر شهرستان خرمشهر در محل حاضر هستند و تیم‌های تخصصی هلال احمر از شهرستان‌های آبادان و شادگان نیزبه منطقه اعزام شده‌اند تا آوار برداری و عملیات امدادی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: تیم آنست واکنش سریع استان نیز در حالت آماده باش قرار دارد تا در صورت نیاز به محل اعزام شوند.

انتهای پیام735ن

دکمه بازگشت به بالا