کد بسته شبانه ایرانسل

ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته ها

کاربران سیم کارت های ایرانسل همواره به دنبال طرح ها و بسته هایی هستند که بتوانند از طریق آنها از مزایای بیشتری در مقایسه با بسته های معمولی برخوردار شوند. در بسته های اینترنت شبانه ایرانسل این موضوع به دقت مورد توجه قرار گرفته و افراد می توانند بعد از بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و خرید یکی از این بسته با قیمت بسیار پایین تر، از اعتبار و سرعت بیشتری در مقایسه با دیگر پلن ها برخوردار شوند. دلیل این امر نیز محدود بودن ساعت استفاده به یک بازه زمانی در شب است که به نسبت شبکه اینترنت ترافیک کمتری را دارد. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته های آن را معرفی نماییم. در نهایت نیز به شکلی کاملاً تصویری نحوه خرید این بسته ها  با استفاده از کد دستوری یا خرید از وب سایت رسمی ایرانسل را آموزش خواهیم داد. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر از سیم کارت همراه اول استفاده می کنید راهنمای آموزشی اطلاع از ساعت اینترنت شبانه همراه اول را مطالعه نمایید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل

ایرانسل یکی از اپراتورهای محبوب است که کاربران زیادی دارند. این اپراتور خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد که خدمات اینترنتی یکی از اصلی ترین آنهاست. با استفاده از خدمات اینترنتی این اپراتور و با خرید یکی از بسته های اینترنتی آن می توانید هر زمان و هر لحظه که تمایل دارید با استفاده از سیم کارت خود به اینترنت وصل شوید. به دلیل استقبال کاربران از قابلیت اینترنت سیم کارت ایرانسل، همواره بسته ها و پیشنهادهای مختلفی معرفی می شود و هر یک از این بسته ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

در این راستا می توانید آموزش فعال سازی اینترنت ایرانسل و روش های استعلام اینترنت باقی مانده ایرانسل را مطالعه کنید.

در میان پیشنهادهای مختلف این اپراتور، بسته های اینترنت شبانه ایرانسل یکی از دسته های مهم و پرطرفدار بشمار می رود. دلیل محبوبیت اینترنت شبانه این است که به دلیل محدود بودن زمان مصرف اینترنت به بازه زمانی مشخصی در شب می توانید در مقایسه با بسته های روزانه و عادی با هزینه ای بسیار کمتر از ترافیک، پهنای باند یا سرعت بیشتری برخوردار شوید. اما نکته ای که باید به آن دقت لازم را داشته باشید این است که بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل قبل تصمیم گیری درباره خرید آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در ادامه به شما خواهیم گفت که زمان استفاده اینترنت شبانه ایرانسل دقیقا به چه شکلی بوده و چگونه می توانید بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.

معرفی انواع ساعت استفاده از اینترنت شبانه ایرانسل

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد اپراتور ایرانسل به منظور رفاه حال مشتریان خود در زمینه استفاده از خدمات این شرکت در شب بسته های پیشنهادی منحصر به فردی را معرفی کرده است. این بسته ها با توجه به ساعت اینترنت شبانه ایرانسل، بازه زمانی فعال بودن آن، حجم ترافیک ارائه شده و داخلی یا بین الملل بودن ترافیک دارای قیمت های متفاوتی هستند. در ادامه به بررسی دقیق تر بسته های اینترنت شبانه ایرانسل با توجه به مدت اعتبار آنها خواهیم پرداخت.

1. بسته ساعتی اینترنت شبانه ایرانسل 

با خرید این بسته می توانید برای ساعتی مشخص از اینترنت شبانه ایرانسل استفاده نمایید. در حال حاضر در این دسته بندی تنها بسته 3 ساعتی نامحدود اینترنت ارائه شده است. با خرید این بسته شما می توانید از زمان فعالسازی بسته و در بازه زمانی ساعت 2 تا 8 صبح، به مدت 3 ساعت به صورت نامحدود از اینترنت خود استفاده نمایید.

⚫???? نکته: امکان خرید این بسته تنها از طریق وب سایت رسمی ایرانسل فراهم می باشد.

2. بسته اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک روز

بسته های یک روزه اینترنت شبانه ایرانسل در مقایسه با بسته های ساعتی از تنوع بیشتری برخوردار است. نکته ای که در ابتدا باید در نظر داشته باشید این است که بعد از خرید هر یک از این بسته های اینترنت شبانه می توانید از بسته خریداری شده به مدت یک روز و در بازه زمانی ساعت 2 تا 7 صبح استفاده کنید. قیمت، ترافیک ارائه شده و کد دستوری خرید این بسته های اینترنت شبانه i a cell متفاوت می باشد. برای استفاده از این بسته ها می توانید کد دستوری که در تصاویر زیر درج شده اند را در تلفن همراه خود شماره گیری نمایید. در ادامه به شرح مفصل نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل می پردازیم.

3. بسته اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک هفته

به طور کلی تاکنون تنها یک بسته اینترنت هفتگی شبانه توسط اپراتور ایرانسل معرفی شده است. شما می توانید با پرداخت مبلغی مشخص به مدت یک هفته و در بازه زمانی از ساعت 2 تا 7 صبح از 2 گیگ اینترنت ارائه شده در این بسته استفاده نمایید.

⚫???? نکته: امکان خرید بسته های هفتگی اینترنت شبانه ایرانسل تنها از طریق وب سایت رسمی این اپراتور فراهم می باشد.

4. اینترنت شبانه ایرانسل به مدت یک ماه

آخرین بسته های اینترنت شبانه i a cell که می توان به آنها اشاره کرد، بسته های ماهانه اینترنت شبانه است. با خرید یکی از بسته های پیشنهادی این اپراتور می توانید به مدت 30 روز و در بازه زمانی ساعت 2 تا 7 صبح از ترافیک خریداری شده استفاده نمایید.

⚫???? نکته: در صورت تمایل به خرید بسته اینترنت شبانه 30 گیگابایتی 30 روزه ایرانسل تنها می توانید از طریق وب سایت رسمی این اپراتور و به صورت آنلاین اقدام نمایید.

نحوه خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل

سوالی که اکنون مطرح می شود این است که بعد از بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و انتخاب بسته مورد نظر چگونه باید در راستای خرید آن بسته اقدام کنید؟ در ادامه نحوه خرید بسته های اینترنت شبانه ایرانسل با استفاده از کدهای دستوری و همچنین خرید از طریق وب سایت رسمی این اپراتور را آموزش خواهیم داد.

1. خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل با کد دستوری

ایرانسل این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا با استفاده از کدهای دستوری تعیین شده بتوانند به راحتی و در سریع ترین حالت ممکن بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری نمایند. به منظور خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل با شماره گیری کد دستوری ارائه شده باید مسیر زیر را دنبال کنید:

2. خرید آنلاین بسته اینترنت شبانه ایرانسل

روش دیگری که می توانید از آن برای خرید اینترنت شبانه ایرانسل استفاده نمایید، خرید به صورت مستقیم از وب سایت رسمی این اپراتور است. در واقع حتی می توان گفت که برخی از بسته های اینترنت شبانه ایرانسل دارای کد دستوری نیستند و تنها می توانید به صورت آنلاین آنها را خریداری نمایید. در صورتی که بعد از بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل قصد خرید یکی از بسته ها را داشتید باید مسیر زیر را دنبال کنید:

بسته های اینترنت شبانه ایرانسل به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد با قیمتی باورنکردنی در میان مشتریان این اپراتور از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است تا به بررسی ساعت اینترنت شبانه ایرانسل و هزینه بسته ها آن بپردازیم و در نهایت به شما بگوییم به چه روشی بسته اینترنت شبانه مورد نظر خود را خریداری نمایید. در صورت داشتن سوال یا ابهامی در خصوص مطالب بیان شده در این آموزش می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه شوید.

دکمه بازگشت به بالا