فیلم باربی دوبله فارسی 2023

باربی

باربی عروسکی است که چون به اندازه کافی کامل نیست از دنیای باربی اخراج می‌شود. او به همراه کن به دنیای واقعی آمده و خوشبختی واقعی را جستجو می‌کند.

فیلم باربی: عروسک زیبا در دنیای واقعی

فیلم فانتزی کمدی باربی Ba bie محصول تازه کمپانی برادران وارنر آمریکاست که در تابستان 2023 اکران خواهد شد. فیلمنامه این فیلم توسط زوج گرتا گرویگ و نوآ بومباک نوشته شده‌است و گرویگ آن را کارگردانی کرد. داستان بر اساس شخصیت عروسک محبوب باربی از شرکت اسباب‌بازی سازی متل Ma el نوشته شده‌است. مارگو رابی (باربی)، رایان گاسلینگ (کِن) ویل فرل (رییس متل)، هلن میرن (راوی) بازیگران اصلی فیلم هستند و تعدادی باربی و کِن دیگر آن‌ها را همراهی می‌کنند.

باربی، عروسکی که از دنیایش تبعید شد

از آغاز تاریخ، از زمانی که دختر کوچکی وجود داشت، عروسک‌ها هم وجود داشتند. اما این عروسک‌ها همیشه کودک و نوزاد بودند تا اینکه باربی، عروسک بالغ و زیبا و دنیای باربی به کودکان معرفی شد.

باربی و دوستش کن در دنیای باربی با دوستانشان، باربی عجیب، باربی پزشک، باربی پری دریایی، باربی قاضی و … خوش می‌گذرانند. همه چیز عالی است تا اینکه روزی باربی به علت، به اندازه کافی کامل نبودن از دنیای باربی Ba biela d اخراج می‌شود.‌

باربی در راه سفر به دنیای واقعی متوجه می‌شود که کن هم همراه اوست. این دو عروسک باید با دنیای واقعی و روسای شرکت متل روبرو شوند. آیا باربی، خوشبختی واقعی را پیدا می کند؟!

باربی، عروسک محبوب چند نسل‌

شرکت اسباب‌بازی سازی متل عروسک باربی را در سال 1959 و با الهام از عروسکی آلمانی به نام بیلد لیدی ساخت. کودکان همیشه سعی در شبیه‌سازی زندگی واقعی خود با اسباب‌بازی‌ها را دارند. روث هندلر خالق باربی، این عروسک بالغ را به عنوان وسیله‌ای برای تمرین بزرگسالی کودکان، به نام دخترش بابارا، باربی نام گذاشت.

این عروسک به سرعت محبوب شد و دنیای باربی شکل گرفت. عروسکی که کودک می‌توانست همه اقلام زندگی واقعی را برایش داشته باشد، از لباس و لوازم آرایش گرفته تا خانه و حتی دوستان مختلف. این عروسک در شغل‌ها و مدهای مختلف تولید و عرضه شد. معادل پسر باربی، کن Ke است.

باربی همیشه محل بحث و نقد و نظر بوده است. چه آن‌ها که به آن به عنوان ابزاری برای رشد و نمو کودک نگاه می‌کردند و چه کسانی که معتقد بودند باربی سبک زندگی و استایل خاصی را تبلیغ می‌کند و به تنوع در رنگ و شکل و وزن کودکان احترام نمی‌گذارد.

ماراتن حضور باربی روی پرده سینما

دنیای باربی صرفا به عروسک‌ها و لباس‌هایش محدود نشد و در کتاب، پوشاک، بازی‌های رایانه‌ای و سریال‌های انیمیشن نیز گسترش یافت. از سال 2009 ماراتن تولید فیلمی براساس شخصیت باربی با قرارداد بین متل و یونیورسال آغاز شد. تا سال 2014 چیزی از این همکاری گفته نشد.‌

در سال 2014 متل به سراغ سونی رفت تا بخت باربی را باز کند. جنی بیکس مشغول نوشتن فیلمنامه به تهیه‌کنندگی لوری مک دونالد و والتر پارکس شد. یک سال بعد دیابلو کودی فیلمنامه را به دست گرفت. در 2016 باز هم تیم فیلمنامه توسط سونی عوض شد.‌

در سال 2016 امی شومر و بعد از مدتی آن هاتاوی برای بازی در نقش باربی پای میز مذاکره نشستند. سونی هم نویسنده فیلمنامه را به اولیویا میلچ تغییر داد و آلتیا جونز به عنوان کارگردان برگزیده شد.

سونی آنقدر وقت‌کشی کرد که قراردادش به اتمام رسید. این بار برادران وارنر پا پیش گذاشتند و اشتباه سونی را تکرار نکردند. وارنرها با مارگو رابی برای نقش اصلی قرارداد بستند و زوج گرویگ – بومباک را بالای سر پروژه گذاشتند.‌

زوج فیلمساز جدی در فضایی فانتزی

نوآ بومباک Noah Baumbach و گرتا گرویگ G e a Celes e Ge wig دو کارگردان و فیلمنامه‌نویس آمریکایی هستند که از سال 2011 در زندگی مشترک و کار با یکدیگر همراه هستند.‌

بومباک از سال 1995 کار به عنوان کارگردان و فیلمنامه‌نویس حرفه‌ای را آغاز کرد. دنیای سینمایی او معمولا فضایی ملودرام و شیرین با مایه‌های کمدی دارد. او با فیلم ماهی مرکب و وال 2005 The Squid a d he Whale در آکادمی اسکار دیده شد. و تا آشنایی با گرویگ چند فیلم از جمله مارگو در عروسی و گرینبرگ را نوشت و کارگردانی کرد.

گرتا گرویگ پیش از 2011 در سینما تازه کار بودو او با نوشتن مشترک فیلمنامه و بازی در فرانسیس‌ها‌ ساخته بومباک، به شهرت رسید. گرویگ با اینکه برای این فیلم نامزد گلدن گلوب بازیگری شد ولی تا به امروز به کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی بیشتر علاقه نشان داده و لیدی برد و زنان کوچک را ساخته است.

این زوج برای بار سوم بعد از فرانسیس‌ها و دلبر آمریکایی با یکدیگر زوج فیلمنامه‌نویسی تشکیل داده تا عروسک محبوب را به پرده سینما بیاورند.

فیلم باربی، سینمای گرویگ و زنان مستقل

سینمای گرتا گرویگ تا به امروز تصویرگر زنان و دخترانی مستقل بوده که سعی در اثبات خود و محکم‌کردن استقلال خود در برابر جامعه دارند. به همین دلیل نباید از باربی او هم انتظاری جز این داشت. بازنمایی مسیر باربی از شهر رویاها، به دنیای واقعی و رودررویی با ناملایمات، چیزی است که او در آن تخصص دارد.‌

حضور بومباک به عنوان فیلمنامه‌نویس، به ایجاد فضای فانتزی و کمیک داستان کمک خواهد کرد. هر چه باشد کسی از فیلمی درباره باربی، انتظار لحنی خشک و سرد ندارد.

طراحی فضای سرزمین باربی به کمک پیشرفت تکنولوژی رایانه‌ای بسیار شاد و رنگارنگ و رویایی است باید دید آیا باربی می‌تواند در میان این همه نور و رنگ و شادی، حرف‌های جدی گرویگ و بومباک را بدون لکنت و ایجاد دلزدگی بیان کند.

فیلم فانتزی باربی Ba bie را چگونه آنلاین تماشا کنیم؟

فیلم کمدی و فانتزی باربی Ba bie را به محض انتشار نسخه با کیفیت می‌توانید از رسانه پلانو با کیفیت HD و دوبله فارسی اختصاصی تماشا کنید و از تماشای آنلاین آن لذت ببرید. سفر پر ماجرای این عروسک محبوب در دنیای واقعی چگونه خواهد بود؟

پلانو سینمای اختصاصی شما است تا به فیلمهای متنوعی دسترسی پیدا کنید. در پلانو میتوانید در ژانرهای مختلف فیلمهایی مانند باربی یا فیلمی مثل هدف شماره یک را به راحتی و رایگان تماشا کنید.

مشخصات فیلم

ژانر های فیلم

فیلم و سریال تصادفی

دانلود شب های مافیا

دانلود فیلم Choose o Die 2022 انتخاب کن یا بمیر

دانلود فیلم Bla k 2022 جای خالی

دانلود سریال Hellbou d اهل جهنم

دانلود فیلم Doc o S a ge 2 2022 دکتر استرینج 2

دانلود فیلم The Las Deal 2023 آخرین معامله

دانلود سریال Go ham K igh s شوالیه های گاتهام

دانلود انیمیشن دنیای عجیب و غریب 2022 S a ge Wo ld

فصل دوم پدرخوانده

فصل دوم سریال زخم کاری

سریال حیثیت گمشده

سریال قهوه ترک

سریال پدر گواردیولا

دانلود سریال زودیاک

توضیحات فیلم

فیلم Ba bie به فارسی باربی محصول 2023 آمریکا است. فیلم باربی یک اثر لایو اکشن است که برای اولین بار در سپتامبر 2009 توسط یونیورسال پیکچرز با تهیه کنندگی لارنس مارک اعلام ساخت آن تأیید شد، اما توسعه در اپریل 2014 آغاز و زمانی که سونی پیکچرز حقوق فیلم این شخصیت را به دست آورد آغاز شد.

معرفی بازیگران و شخصیت ها

مارگو رابی در نقش باربی ، که اغلب به عنوان “باربی کلیشه ای” شناخته می شود کیت مک کینون در نقش باربی عجیب و غریب عیسی رائه در نقش رئیس باربی الکساندرا شیپ در نقش باربی نویسنده اما مکی در نقش باربی فیزیکدان هاری نف در نقش دکتر باربی شارون رونی در نقش وکیل باربی

خلاصه داستان Ba bie

این فیلم مبتنی بر عروسک‌های باربی از شرکت متل است و نخستین لایو اکشن ساخته‌شده بر اساس این عروسک پس از مجموعه‌ای از فیلم‌های تلویزیونی و انیمیشن به‌شمار می‌رود. مارگو رابی نقش باربی و رایان گاسلینگ نقش کن را ایفا می‌کند که به‌دنبال وقوع بحران وجودی، به سفر خودشناسی می‌روند. دیگر گروه بازیگران شامل آمریکا فررا، کیت مک‌کینون، ایسا رای، رئا پرلمان و ویل فرل می‌شوند.

دانلود فیلم Ba bie با لینک مستقیم

لینک های دانلود بزودی منتشر می شود.

پخش آنلاین تریلر رسمی

درباره فیلم Ba bie

فیلم “باربی” داستان دو عروسک به نام‌های باربی و کن را روایت می‌کند که از دنیای عروسک‌ها خارج شده و به دنیای واقعی می‌آیند تا هدف‌های خود را پیگیری کنند. این دو عروسک در دنیای واقعی با چالش‌ها و ماجراهای جدیدی روبرو می‌شوند که باید آنها را پشت سر بگذارند. پیشنهاد می شود از فیلم اوپنهایمر و فیلم اکولایزر 3 نیز دیدن کنید.

نقد و بررسی فیلم باربی

فیلم یک فیلم سرگرم‌کننده و مختصر است که وعده‌ای از سرگرمی و تفریح برای تماشاگران دارد. بازی مارگو رابی به عنوان باربی بسیار جذاب است و توانسته نقش این شخصیت را با زندگی و انرژی پر کند.

عشق گرویگ به باربی نه تنها در ظاهر آن، بلکه در قدردانی از تاریخ و فرهنگ هم مشهود است. عجیب کیت مک‌کینون نماینده تمام عروسک‌هایی است که به سختی جایی در بین هم‌نوعان بی‌نقص و محبوب داشتند و خانه عجیب او به پناهگاهی برای عروسک‌های لغو شده باربی تبدیل شده است.

با این حال، بعضی از جوانب فیلم به نظر می‌آید کمی شلوغ و پیچیده شده‌اند و ممکن است برخی از تماشاگران از این ویژگی‌ها خسته شوند. از این رو، “باربی” یک فیلم سرگرم‌کننده و جذاب برای تماشاکنندگانی است که به دنبال یک تجربه سبک و سرگرم‌کننده هستند.

دیدگاه ها ( 1 )

فیلم عالی بود ممنون میشم پخش آنلاین رو هم اضافه کنین

عه اون که منم (رایان گوزلینگ) (واقعی)

چقدر ادم بینمک و بیمزه داریم تو ایران

زیبا و وشگلت ؟؟؟????????????

عالی

من تو این فیلم بازی کردم ( رایان گاسلینگم)

مارگو رابی زیبا خوشگلم که اینجاس به خاطر مارگو رابی باید این فیلمو ببینم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا