دعای مهره ی مار

دعای مهره مار | مهمترین نکات کلیدی برای فعال شدن مهره مار

فهرست مطالب

دعای مهره مار چیست

دعای مهره مار یکی از مهمترین و اساسی ترین موضوعاتی است که هنگام خرید مهره مار باید به آن توجه کنیم. شاید برای شما هم این سوال پیش آید که چرا باید روی مهره مار دعا خوانده شود؟

مهره مار را مگر نمی توان بدون اینکه دعایی روی آنها خوانده شود استفاده کرد…!!!! و خیلی از مسائل دیگر که در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع در زمینه دعای مهره مار – ذکر مهره مار – افسون مهره مار – عقد مهره مار و … بپردازیم.

پس تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا تمامی موارد و مسائلی که در زمینه علوم غریبه که مربوط می شود به دعا و طلسمات مورد نیاز جهت فعال شدن مهره مار اصل را برای شما کاربران عزیز توضیح دهیم.

چرا باید روی مهره مار دعا خوانده شود

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که در واقع مهره مار بدون دعا هیچ کارایی و فوایدی نخواهد داشت. یعنی اگر روی مهره ها دعا خوانده نشود کاملا بلااستفاده می باشد.

علت این موضوع هم این است که جهت فعال کردن خواص مهره مار و بهرمندی کامل از کارایی و خاصیت های مهره مار باید انواع دعا و طلسمات مربوطه روی مهره مار انجام شود، تا به واسطه این دعا و طلسمات بتوانیم از خواص مهره مار در مراحل مختلف زندگی و در رسیدن به اهداف خود از آن بهرمند شویم.

اعمال مهره مار  چیست

به نوع دعا و طلسماتی که روی مهره مار جهت فعال سازی انجام می گیرد اعمال مهره مار می گویند. این اعمال باید به روش های خاص و طی آداب بخصوص روی مهره ها انجام پذیرید تا خاصیت های مهره مار پدیدار شوند.

این دعا و طلسمات باید توسط شخص خبره و با تجربه در زمینه علوم غریبه انجام شود. تا بتوانیم با خیال راحت و آسوده از مهره های خود استفاده کنیم. اگراعمال مهره مار بدرستی انجام شود مهره ها در بازه زمانی (یک هفته تا ۹۰ روز) تاثیرات خود را نشان می دهند.

این اعمال طی چندین مرحله باید انجام شود تا تداخلی در عملکرد مهره مار بوحود نیاد. که در ادامه این مطلب به طور کامل به این موضوع خواهیم پرداخت.

طلسم مهره مار چگونه انجام می شود

طلسم مهره مار جزء مراحلی است که باید جهت فعال سازی مهره مار انجام شود. این طلسمات نسبت به نوع مهره مار و خواسته صاحب مهره مار در جهت فعال سازی خواص مهره مار انجام می گیرد.

طلسم مهره مار علاوه بر فعال سازی مهره مار برای جذب انرژی مثبت ، برای نگهداری مهره مار در برابر انرژی های منفی و پایداری عملکرد آن نیز باید روی مهره ها اعمال شود.

این طلسمات در عمکرد مهره مار و ماندگاری خواص آن نقش بسزایی دارند. گاها مشاهده می شود که برخی از دارندگان مهره مار می گویند که مهره مار نیاز به تمدید دارد. و باید هرچند یک بار دعای جلاله مهره مار تمدید شود.

اگر اعمال مهره مار بدرستی انجام شود نیاز به تمدید طلسمات نخواهد داشت. چون دعاهایی که روی مهره مار خوانده می شود از مانداگاری بالایی برخوردار هستند مگر در موارد خاصی که باعث باطل شدن عقد مهره مار می شود. که در این مورد باید دوباره روی مهره مار دعا خوانده شود.

باید خاطر نشان کنیم که دعا مجدد روی مهره مار باید به نام همان شخص (صاحب مهره مار) خوانده شود. یعنی نمی توان به نام شخص دیگری خوانده مگر در موارد خاص که دعای اولیه باطل شود و مجددا به نام شخص دوم خوانده شود.

نحوه شارژ مهره مار

اعمالی که توسط فروشگاه ما بروی مهره ها انجام می شود در موارد بسیار نادری نیاز به تمدید دارند چون دعا و اعمال مهره مار با رعایت کامل آداب انجام می شود. شارژ کردن مهره مار در صورتی که مغناطیس مهره ها تضعیف شده باشد انجام می شود.

برای شارژ مهره مار می توانید با هماهنگی لازم با بخش پشتیبانی این کار را انجام دهید و قدرت مغناطیسی مهره های خود را به حالت اولیه باز گردانید.

توجه داشته باشید که شارژ مهره مار فقط برای مشتریان خود فروشگاه قابل انجام می باشد. چون نوع اعمالی که ما روی مهره ها انجام می دهید دقیق و کاملا متفاوت می باشد.

دعای جلاله مهره مار اللهم انت ثقتی فی کل کربه

مراحل اصلی بنام زدن مهره مار

بعد از خواندن دعا های اولیه روی مهره مار نوبت به بنام زدن مهره مار می رسد. مراحل بنام زدن بدین صورت می باشد که بعد از گرفتن یکسری مشخصات مربوط به صاحب مهره مار این مرحله انجام می شود. با بنام زدن مهره مار به اسم شخص مهره مار فعال شده و می تواند انرژی خود را به صاحب خود انتقال دهد.

اگر همه دعا های مهره مار انجام شود ولی مراحل بنام زدن انجام نپذیرد مهره مار برای شخص کارایی نخواهد داشت. با انجام دعای بنام زدن ، مهره ها انرژی های خود را به شخصی که بنام او زده شده انتقال می دهند.

مرحله بنام زدن باید توسط یک شخص خبره و مورد تایید در علوم غریبه انجام شود تا هیچ گونه تداخلی در عملکرد مهره مار بوجود نیاید. این مرحله باید با دقت و وسواس بیشتری انجام شود تا در اولین روزهای استفاده مهره ها شروع به کار کنند.

دعای عقد مهره مار

عقد مهره مار بعد از مرحله طلسم مهره مار و دعای بنام زدن مهره مار انجام می شود. اول باید مهره مار بنام شخص استفاده کننده زده شود سپس دعای سریع التاثیر مهره مار انجام گیرد. مراحل انجام اعمال مهره مار باید به ترتیب و با دقت بیشتری انجام شود تا هم خواص مهره مار نمایان شود و هم تداخلی در عملکرد مهره ها به وجود نیاید.

عقد دعای مهره مار چه کارایی دارد

شاید برایتان سوال باشد که عقد مهره مار چیست و چگونه انجام می شود؟

منظور از عقد کردن مهره ها این است که اگر صاحب مهره مار شخص خاصی مدنظر داشته باشد و یا اینکه تاکیدی برا مورد خاصی داشته باشد با گرفته مشخصات آن شخص مرحله عقد کردن مهره مار انجام می شود.

در حالت کلی کارایی مهره مار عمومی می باشد و خواسته های شما را برآورده می کند . ولی اگر فردی تاکید بیشتری روی یک موضوع داشته باشد مرحله عقد مهره مار انجام می شود.

برای مثال فردی می گوید من فقط برای رزق روزی مغازه می خواهم از مهره مار استفاده کنم و یا شخصی میخواهد رابطه خودش با فرد مورد علاقه بهتر شود….

ذکر مخصوص مهره مار

ذکر مهره مار همان دعاهایی است که روی مهره مار اعمال می شود یعنی اینکه دعا و طلسمات مهره مار باید روی آنها خوانده شود. برخی از افراد بر این باورند که عقد مهره مار باید روی کاغذ نوشته شود و همراه مهره مار ارسال گردد. این موضوع کاملا اشتباه است.

چون بنام زدن و عقد مهره مار بصورت ذکر می باشد ، و این اذکار نیز باید روی مهره ها خوانده شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. اذکار مربوط به اعمال مهره مار طی چندین مرحله انجام می شود واین مراحل را نمی توان روی کاغذ نوشت و ارسال کرد.

پس نتیجه میگیرم که بهترین دعا و در واقع  دعای سریع التاثیر مهره مار باید خوانده شود تا بتواند تاثیری بسزایی در عمکرد و کارایی مهره مار اصلی داشته باشد.

چه کارهایی برای فعال شدن مهره مار انجام می شود

در این قسمت بطور کلی مراحلی که برای فعال شدن مهره مار باید انجام شود بیان می کنیم. فعال کردن مهره مار از ۳ بخش کلی تشکیل شده است. در واقع مواردی که در بالا اشاره کردیم را در این قسمت به صورت کلی و خلاصه بیان می کنیم.

مرحله اول: دعا و طلسماتی که برای فعال کردن خواص مهره مار نیاز است باید انجام پذیرد تا خاصیت های مهره مار پدیدار شود. برای مثال: دعای مهره مار برای رزق و روزی – اعمال مهره مار برای رونق کسب و کار – عقد مهره مار برای جذابیت – عقد مهره مار برای بخت گشایی و غیره …

مرحله دوم: این مرحله که به بنام زدن مهره مار معروف است یکی از مهمترین مراحل در معقوله دعای مهره مار است. شخصی که میخواهد از مهره مار استفاده کند با گرفتن یکسری مشخصات فردی مهره ها بنام آن فرد زده می شود و شخص به عنوان صاحب مهره مار شناخته می شود.

مرحله سوم: همانطوری که اشاره کردیم که علمکرد مهره مار عمومی می باشد. ولی در موارد خاصی فرد نیاز دارد تا تاکید بیشتری روی موضوع خاصی شود. و یا مورد خاصی را مد نظر دارد که این مرحله نیز با دریافت مشخصات انجام می شود. که به واسطه مرحله دعای سریع التاثیر مهره مار این موضوع انجام می شود و با گرفتن مشخصات دیگری این مرحله قابل انجام می باشد.

افسون مهره مار چیست

افسون مهره مار یعنی اینکه با خواندن دعای مخصوص و بنام زدن ، مهره ها به اختیار شخص خاصی درآورده می شود. در واقع افسون مهره مار یکی از زیر مجموعه بنام زدن مهره مار می باشد ، که باید با دقت خاصی این مرحله از دعا انجام شود.

در مرحله افسون کردن مهره ها باید مشخصات فردی به صورت کامل از شخص دریافت شود و طی آداب مربوطه روی مهره مارها اعمال شود. افسون کردن مهره مار با بنام زدن مهره مار یکی می باشد. فقط در بین اقشار مختلف بعصی از افراد این مرحله را به نام افسون مهره مار و برخی دیگر نیز به اسم بنام زدن مهره مار می شناسند.

کدام نژاد های مهره مار قابلیت خواندن دعا دارند

پس تا این قسمت از مطلب متوجه شدیم که برای بهرمندی از خواص مهره مار و استفاده از کارایی آن باید مهره مار خود را فعال کنیم. این فعال شدن مهره مار هم به واسطه دعا و طلسمات مخصوصی که روی مهره ها انجام می شود قابل انجام است.

سوال مهمی که در این میان مطرح می شود این است که: آیا می توان هر نوع مهره ماری را فعال کرد و روی آن دعا خواند؟

جواب خیر است

توجه داشته باشید فقط روی مهره مارهایی که از مغناطیس قوی برخوردار هستند میتوان جهت فعال سازی آنها دعا خواند. گاها مشاهده می شود که مشتریان مهره مار ایرانی خریداری کرده و در پی انجام دعای جلاله مهره مار روی مهره مار آبزی ایرانی هستند.

باید عرض کنیم که چون مهره مار ایرانی آبزی از میدان مغناطیسی خیلی ضعیفی برخوردار است به همین دلیل قابلیت خواندن دعا را ندارد. دلیل اصلی این موضوع هم ضعیف بودن کارایی مهره مار ایرانی می باشد.

از معروفترین نژادهایی که قابلیت خواندن شدن دعا و انجام طلسمات مخصوص دارند می توان به مهره مار دابویاسبز و مهره مار زنگی خاکی و مهره مار افعی سیاه که جزء دسته مهره های هندی است اشاره کرد،

از بهترین نژاد های مهره مار های آفریقایی می توان به نژاد: مامبای آتشی آفریقایی ، مهره مار آناکوندا و در نهایت مهره مار پایتون خالدار مصری اشاره کرد.

دعای مهره مار هندی

همانطوری که در مطالب بالا اشاره کردیم  از بهترین نژاد های مهره مار که می توان روی آن اعمال مهره مار یا همان دعاهای مربوطه را انجام داد ، نژادهای هندی مهره مار هستند

نژاد های هندی بدلیل قابلیت دارا بودن میدان مغناطیسی بالا و قدرت افسون گری قوی اکثریت دعاهای مهره مار را می توان روی آن اعمال کرد.

در حالت کلی تمامی دعاها روی این نژاد از مهره مار انجام می شود که در ادامه به برخی از این دعا ها که باعث فعال شدن مهره مار دابویا می شوند اشاره می کنیم.

از جمله این طلسمات میتوان به دعای رزق و روزی – دعای رونق کسب و کار – دعای مهر و محبت – دعای آرامش و اعتماد به نفس و … اشاره کرد.

البته هرکدام از این دعاها دارای ۲ مرحله می باشد یعنی اینکه هر یک از این طلسمات دارای زیر مجموعه های خاص خود هستند که ، همگی بطور کامل انجام می شود.

دعای مهره مارهای آفریقایی

نژاد های آفریقایی بدلیل دار بودن مغناطیس بسیار قوی نسبت به گونه های هندی قابلیت انجام تمامی اذکار و اعمال کامل مهره مار را دارند. چون قدرت بار مغناطیسی موجود در این نژاد ها نسبت به گونه های هندی قوی و بالا می باشد از این رو تمامی ۲۸ مورد دعای اصلی مهره مار قابل انجام می باشد.

دعای سریع التاثیر مهره مار

دعای سریع التاثیر مهره مار همان اعمال بنام زدن یا عقد مهره مار و فعال کردن خواص مهره مار است که این اعمال با گرفتن مشخصات فردی قابل انجام می شود. در مرحله اول دعای بنام زدن انجام می شود که مهره بتواند انرژی خود را به شخص انتقال دهد و در مرحله دوم دعای فعال کردن خواص مهره مار انجام می شود.

با خوانده شدن دعای فعال کردن خواص تمامی مواردی که شامل دعای مهره مار می شود روی مهره ها خوانده شده که نتیجه دهی آنها بین یک هفته تا ۹۰ روز اول مشخص شده و با گذشت زمان بیشتر قوی تر و بهتر خواهد بود.

زمان تقریبی برای نتیجه دهی تاثیرات مهره مار کاملا به مغناطیس بدن صاحب مهره مار بستگی دارد که رابطه مستقیم با بار مغناطیسی موجود در مهره مار را دارد. هرچقدر مغناطیسی بدن شخص در حالت بالا قرار داشته باشد مهره ها انرژی بیشتری را می توانند به شخص انتقال دهند. دعای سریع التاثیر مهره مار باید توسط یک شخص خبره در زمینه علوم غریبه روی مهره ها خوانده شود.

تمامی مواردی که برای خوانده شدن دعای سریع التاثیر مهره مار نیاز است ، توسط فروشگاه شامگاه برای خریداران گرامی انجام می شود تا بتوانید از تاثیرات فوق العاده مهره مار اصل بهره لازم را ببرید.

یا عالم کل خفیه دعای مهره مار

تمامی دعاهای قابل انجام یا عالم کل خفیه دعای مهره مار بروی محصولات خریداری شده از فروشگاه شامگاه قابل انجام می باشد که تاثیرات مهره مار به بهترین شکل نمایان شود. تاثیرات مهره مار به واسطه دعای اصلی مهره مار فعال می شود تا انرژی مغناطیسی به شخص انتقال یابد.

یا عالم کل خفیه دعای مهره مار متنی است که با جستجوی آن به دعای اصلی مهره مار می رسیم که باید هنگام خرید مهره مار توسط فروشگاه روی مهره های شخص خوانده شود تا کارایی مهره مار به بهترین شکل فعال شده و خواص جادویی مهره مار شروع به فعالیت نماید.

دعای مهره مار زنگی خاکی

نژاد دیگری که قابلت خوانده شدن دعا و فعال شدن را دارد ، مهره مار زنگی خاکی هندی است. در حالت کلی تمامی نژاد های هندی قابلیت خواندن دعا را دارند.

ولی در برخی موارد نسبت به نژاد و گونه های مختلف مارها و مهره هایی که از آنها بدست می آید کاملا متفاوت می باشد.

مهره مار زنگی خاکی نسبت به مهره مار دابویا هندی از میدان مغناطیسی وسیعتری برخوردار است که این امر باعث شده تا کارایی و خواص متفاوت تری داشته باشد. البته تجربه نشان داده که قدرت افسون گری زنگی در برخی از موارد نسبت به نژاد دابویا عملکرد بهتری داشته است.

دعای مهره مار آفریقایی

مهره مارهای  آفریقایی شامل ( مامبای آتشی – آناکوندا – پایتون مصری) بدلیل اینکه از مغناطیس بسیار قوی و قدرتمندی برخوردار است در حالت کلی می تواند تمامی نیازهای شخص را برطرف کند.

این نژادها از مهره مار بدلیل دارا بودن سایز بسیار بزرگ نسبت به سایر نژاد های دیگر از خواص بسیاری برخوردار است و می توان تمامی دعاهای مخصوص مهره مار را روی آن اعمال کرد.

تمامی دعاهای مهره مار روی این نژاد انجام می شود که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رزق و روزی و افزایش درآمد و کسب ثروت

ایجاد مهر و محبت و افزایش جذابیت

آشتی بین زن و شوهر و سایر افراد

ایجاد آرامش و بالا بردن اعتماد به نفس

ایجاد محبوبیت در جمع و اطرافیان

بخت گشایی و ازدواج سریع

خاصیت باطل السحر و دفع بلا

زبان بندی و چشم زخم

و….

موارد بالا تنها برخی از نوع دعاهایی هستند که روی مهره ها انجام می شود. برای نژاد های قوی تر که شامل مهره مار مامبای آتشی آفریقایی ، مهره مار آناکوندا و مهره مار پایتون مصری خالدار می باشد تمامی موارد همراه با زیر مجموعه های مخصوص روی مهره ها اعمام می شود تا حداکثر قدرت و کارایی را برای صاحب مهره مار داشته باشد.

توضیحات خیلی مهم درمورد تصویر بالا:

شکل ظاهری مهره مارهای تقلبی موجود در بازار

تصویر شماره ۱: مهره مار ایرانی یا آبزی است که به اندازه نخود یا عدس می باشد که هیچگونه قدرت مغناطیسی ندارد و اصلا قابل مقایسه با نژاد های اصلی مهره های هندی و آفریقایی نیست.

اکثرا مشاهده می شود که مشتریان این مهره را به اسم مهره مار اصلی هندی خریداری می کنند که متاسفانه هیچ قدرتی ندارد.(جهت اطمینان بیشتر خریداران محترم، فروشگاه ما این محصول را بصورت رایگان همراه مهره های اصلی برای مشتریان خود ارسال می نماید تا از نزدیک بتوانند جنس اصل را از تقلبی تشخیص دهند).

تصویر شماره ۲: این تصویر و فیلمی که در اینترنت منشتر شده کاملا ساختگی بوده و باعث گمراهی خریداران میشود . این سنگ ها تراش خورده می باشند که به اسم مهره اصل فروخته میشود در حالی که شکل ظاهری مهره مار گرد و نیم دایره بزرگ می باشد.( مورد اصلی اینکه مهره مار هنگام جفت گیری مارها بدست می آید و اصلا منطقی به نظر نمی رسد که کسی بتواند مهره های مارها را بوسیله چاقو جدا کند)

تصویر شماره ۳: این مورد که جنس آن از پلاستیک فشرده ساخته می شود به اسم مهره مار دانه برنجی فروخته می شود که اصلا هیچ ارتباطی با مهره مار ندارد. (مهره مار اصل باید شکل نیم داره داشته و سایز آن به اندازه ناخن انگشت شست باشد)

تصویر شماره ۴: این محصول نگین سرامیکی چینی می باشد که بوسیله دستگاه تراش داده می شود و جنس آن کاملا سرامیکی و شکننده می باشد و هیچ ارتباطی با مهره مار ندارد. متاسفانه چون شباهت جزئی با شکل ظاهری مهره مار دارد

برخی فروشندگان این سرامیک ها را به اسم مهره مار اصل به فروش می رسانند. این سرامیک ها بدلیل زیبایی در ساخت انگشتر و گردنبند مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص کلی مهره مار چیست و چه کاربردهایی دارد :

مجموعه بالا کامل ترین نوع دعاهای مهره مار می باشد که بصورت کاملا اختصاصی توسط فروشگاه ما روی مهره مار های اصلی انجام می شود تا تمامی خواص مهره مار فعال شده و نتایج اولیه مهره مار در کوتاه ترین زمان شروع به کار کنند.

انواع مهره مار :

همان گونه که مارها نژاد های مختلفی دارند، مهره های مار نیز گونه های مختلفی دارند که نسبت به سایز و اندازه و شکل آنها و انرژی مغناطیسی کاملا با یکدیگر در شکل ظاهری و  قیمت مهره مار متفاوت هستند که در ادامه به بررسی کاملا تخصصی آنها خواهیم پرداخت.

مشخصات کلی و ظاهری انواع مهره مار

======================

مهره مار ایرانی

در بین مهره مار ها ضعیف ترین نژاد، مهره مار ایرانی می باشد که بیشتر جنبه تزئینی دارد و برای ساخت انگشتر و گردنبند مورد استفاده قرار میگیرد. سایز این نوع مهره مار مابین یک الی دو میلیمتر بوده و در پک های پنج تکه به فروش میرسند. از لحاظ قدرت مغناطیس نیز قدرتی معادل ۳۰ هرتز دارند که برای دریافت انرژی مثبت بسیار ناچیز می باشد.

محدوده وزن : ۱ الی ۲ قیراط 

 محدوده سایز : ۵ الی ۸ میلیمتر     

   محدوده فرکانس مغناطیس : ۳۰ هرتز

قیمت : ۸۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار کبری سفید هندی 

این نژاد از مهره مار جزو اولین نژاد هایی بود که سالها قبل وارد بازار ایران شد و با قدرت جذب بیشتری که نسبت به مهره مار ایرانی داشت توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند . مهره مار کبری هندی با اینکه نسبت به مهره مار ایرانی قدرت بیشتری داشت با وارد شدن مهره مارهای شاه کبری و دابویا به سرعت از رده خارج شد و جایگاه خود را به مهره مارهای شاه کبری که کمی بزرگتر بودند و همچنین مهره مار دابویا که قدرت بیتشری داشتند واگذار کرد.

محدوده وزن : ۷ الی ۱۰ قیراط       

           محدوده سایز : ۸ الی ۱۳ میلیمتر                

    محدوده فرکانس مغناطیس : ۱۰۰ هرتز

قیمت : ۷۰۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار شاه کبری هندی

این مهره مار از نژاد های خاصی از مار کبری به نام مار شاه کبری به دست می آید که از سایز و وزن بیشتری نسبت به مهره مار کبری برخوردار است . قدرت مغناطیس این مهره مار نسبت به مهره مار ایرانی و کبری بیشتر بوده و در بین سایر مهره مار ها در جایگاه قدرتی متوسطی قرار دارد.

محدوده وزن : ۹ الی ۱۱ قیراط    

محدوده سایز : ۸ الی ۱۳ میلیمتر           

محدوده فرکانس مغناطیس : ۱۲۰ هرتز

قیمت : ۹۵۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار دابویا سبز جنگلی

 نژاد خاص و بسیار سمی مار دابویا نیز یکی از مهره مار های نسبتا خوب با قیمت مناسب می باشد که در رده ی قدرتی متوسط می باشد . مهره مار دابویا خود به دو نوع تقسیم می شود ، مهره مار دابویا و مهره مار دابویا سبز جنگلی .

تفاوت این دو نوع مهره در منطقه و زیستگاه مار دابویا می باشد . نوع برتر آن مار دابویا سبز جنگلی بوده که در مناطق حاشیه جنوب شرق هندوستان یافت میشود و مهره مار آن ( دابویا سبز جنگلی ) نسبت به نوع اول ( دابویا  ) قوی تر بوده و مغناطیس بالاتری دارد. همچنین رنگ مهره مار دابویا سبز جنگلی نیز به رنگ سبز بوده و کاملا متفاوت با نوع معمولی آن می باشد.

محدوده وزن : ۱۳ الی ۱۷ قیراط       

 محدوده سایز : ۱۲ الی ۱۷ میلیمتر             

 محدوده فرکانس مغناطیس : ۱۸۰ هرتز

قیمت : ۱۰۰۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار زنگی خاکی هندی

مار زنگی یکی از سمی ترین و قوی ترین مارهای جهان به شمار میرود. مهره مار زنگی نیز از لحاظ قدرت از این قاعده مستثنی نیست . قدرت مغناطیس مهره مار زنگی از تمامی مهره مار هایی که در بالا ذکر شده بیشتر بوده و کارایی بسیار خوبی دارد. دوام و پایداری مغناطیس مهره مار زنگی همیشگی بوده و تا سالها مینواند انرژی مثبت مورد نیاز شخص را فراهم نماید . این نژاد از مهره مار چگالی و وزن نسبتا بیشتری در مقایسه با نژاد دابویا دارد و همین امر باعث می شود قدرتش بیشتر از آن یاشد.

محدوده وزن : ۱۵ الی ۲۰ قیراط     

محدوده سایز : ۱۳ الی ۱۸ میلیمتر         

محدوده فرکانس مغناطیس : ۲۴۰ هرتز

قیمت : ۱۱۰۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار افعی سیاه

مهره مار افعی از لحاظ قدرت مابین رده چهارم و پنجم لیست ما قرار دارد . همانطور که در متن بالا ذکر شد ، تمامی مهره مار ها از مهره مار کبری گرفته تا قوی ترین نژاد یعنی مهره مار پایتون مصری وظیفه یکسانی دارند ، تنها تفاوت آنها در قدرت انجام کار و میزان جذب انرژی مثبت می باشد . مهره مار افعی مابین سایر مهره مار ها در رتبه متوسطی قرار داشته و قدرت جذب قابل قبولی دارد. بهترین نژاد مهره مار افعی در کشور هند یافت می شود که از طریق این سایت در دسترس شما قرار گرفته است. قدرت جذب این مهره نسبت به مهره مار زنگی مقداری بیشتر بوده و همین امر باعث می شود انتخاب مهره مار افعی در این بازه قیمت ، خرید منطقی تری باشد.

محدوده وزن : ۱۵ الی ۲۰ قیراط      

محدوده سایز : ۱۵ الی۲۰   میلیمتر            

محدوده فرکانس مغناطیس : ۲۸۰ هرتز

قیمت : ۱۴۰۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار مامبا آفریقایی گرید A

مهره مار مامبا یکی از قوی ترین و بزرگترین مهره مار ها در بین سایر نژاد ها در جهان به شمار میرود و از لحاظ قدرت در رتبه سوم قرار گرفته است . این مهره یکی از پرطرفدارترین مهره مار های سال های اخیر می باشد . این نژاد از مهره مار دارای سه گونه مختلف با نام مامبای خالدار ، مامبای آتشی و مامبای سیاه می باشد که از لحاظ قدرت در بیشترین میزان خود نسبت به سایر نژاد هایی که در بالا معرفی شده قرار دارند.

تفاوت نام های این مهره ها در زیستگاه مار ها و همچنین زیر مجموعه های نژاد های مختلف مار مامبای آفریقایی می باشد که این امر باعث شده از لحاظ قدرت مغناطیس کمی با یکدیگر متفاوت باشند ولی در حالت کلی هر گونه از مهره مار مامبای آفریقایی به تنهایی میتواند از لحاظ قدرت مغناطیس سایر نژاد های مهره مار را اعم از زنگی و افعی را به راحتی شکست دهد.

قدرت و انرژی مغناطیس مهره مار مامبا نیز همیشگی بوده و به صورت مادام العمر میتوانید از اثرات آن بهره مند شوید.

محدوده وزن : ۳۰ الی ۴۰ قیراط              

محدوده سایز : ۱۵ الی ۲۲ میلیمتر             

محدوده فرکانس مغناطیس : ۴۸۰ هرتز

قیمت : ۱۷۰۰۰۰۰ تومان

===============

مهره مار آناکوندا گرید A

آناکونداها در باتلاق‌ها و رودخانه‌های جنگل‌های انبوه مناطق گرمسیری آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند. مار آناکوندا به بزرگ ترین مار جهان مشهور است و مهره ماری که از این نژاد از مار به دست می آید جزء قویترین نژاد های مهره مار به شمار میرود . زیستگاه اصلی مار آناکوندا در آمریکای جنوبی بوده و در ۳ کشور آرژانتین ، پاراگوئه  و پرو میتوان این مار را یافت . مهره مار آناکوندا به واسطه شرکت های هندی از این کشورها وارد هند شده و سپس وارد کشور عزیزمان ایران می شود . این مهره مار از لحاظ مغناطیس بسیار قوی بوده و میتوان گفت از لحاظ کارایی و خواص یک مهره مار تمام عیار محسوب می شود . مهره مار آناکوندا از لحاظ قدرت در رده دوم جهان قرار دارد.

محدوده وزن : ۴۰ الی ۵۰ قیراط          

محدوده سایز : ۱۸ الی ۲۳ میلیمتر          

محدوده فرکانس مغناطیس : ۶۰۰ هرتز

قیمت : ۲۱۰۰۰۰۰ تومان

===============

شاه مهره پایتون مصری گرید A

در رده بندی انواع مهره مار نژاد پایتون مصری به دلیل دارا بودن مغناطیس بالا رتبه اول را نسبت به سایر نژاد ها را دارد. این قدرت مغناطیسی به واسطه سایز بزرگ و چگالی بالایی که این نژاد دارد ایجاد می شود . نژاد پایتون مصری به واسطه میدان مغناطیسی قوی قابلیت خوانده شدن تمامی دعا ها و فعال شدن همه ۲۸ مورد خواص مهره مار را دارد. مغناطیس ۹۰۰HZ  این نژاد باعث می شود که تاثیرات فوق العاده ای هنگام استفاده داشته باشد و صاحب مهره مار به وضوح می تواند این تاثیرات فوق العاده را حس کند.

یکی از اصلی ترین مولفه های تشخیص مهره مار اصل پایتون وجود خال های مشکی بر روی مهره های نر و ماده می باشد که آنها را از مهره مارهای پرورشی و غیر اصل متمایز می سازد. همچنین از حالت پوست ماری و برجستگی های موجود  بر روی سطح مهره مار پایتون که به راحتی با دست قابل لمس میباشد میتوان از طبیعی بودن آن اطمینان حاصل کرد.

قدرت مغناطیس این مهره مار بسیار بالا بوده و بسیاری از خریداران آن را به بقیه پیشنهاد می دهند. این مهره مار با توجه به قدرت مغناطیس بالایی که دارد از لحاظ قدرت در رتبه اول مهره مار ها در جهان قرار دارد.

محدوده وزن : ۶۵ الی ۸۰ قیراط        

محدوده سایز : ۲۰ الی ۳۰ میلیمتر     

محدوده فرکانس مغناطیس : ۹۰۰ هرتز

قیمت : ۲۵۰۰۰۰۰ تومان

===============

روش های ثبت سفارش و خرید مهره مار

روش اول : با توجه به نوع نژاد مهره مار می توانید از جداول زیر اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایید.

روش دوم : در صورت نیاز به ثبت سفارش بصورت تلفنی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۹۶۳۰۱۲۲ تماس بگیرید

ساعت کاری فروشگاه:

همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ عصر ( به غیر از روز های تعطیل )

لطفا برای ثبت سفارش و خرید محصول از فرم های خرید محصول استفاده کنید

همکاران ما در اولین فرصت جهت تایید سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

گردنبند زیبای هبهاب مغربی اصل

هبهاب جزء سنگهای نادر و کمیاب است که گونه های مختلفی دارد. هبهاب ایرانی – هبهاب عراقی – هبهاب عرب – و …. و در نهایت هبهاب مغربی اصل آفریقایی که جزء اصلی ترین و قوی ترین سنگ های هبهاب محسوب می شود.

این موارد تنها گوشه ای از خواص فوق العاده سنگ هبهاب مغربی است که می تواند انرژی های مورد نیاز را برای شخص انتقال دهد. توجه داشته باشید که خواص سنگ هبهاب مغربی به واسطه دعای بنام زدن و فعال کردن خواص هبهاب فعال می شود ، که تمامی مراحل بنام زدن و اعمال هبهاب توسط فروشگاه ما برای خریداران محترم انجام می شود.

توجه داشته باشید که برخی افراد سنگ هبهاب را بدون انجام اعمال آن بفروش می رسانند که متاسفانه درعمل نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.

گونه مغربی هبهاب که یکی از بهترین گونه های سنگ هبهاب محسوب می شود برای اولین بار به صورت گردنبد زیبا  توسط فروشگاه آماده شده تا قابلیت استفاده آسان و تاثیر گذاری بیشتر را داشته باشد.

جهت استفاده همزمان از مهره مار و سنگ هبهاب مغربی می توانید بصورت یکجا و با کد تخفیف موجود در سایت سفارش دهید. در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه داشته باشید می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۶۳۰۱۲۲ تماس حاصل فرمایید.

قیمت گردنبد هبهاب مغربی : ۱۲۵۰۰۰۰ تومان

بارکد اختصاصی فروشگاه جهت اطمینان اصالت محصولات

روش های ثبت سفارش و خرید مهره مار

روش اول : با توجه به نوع نژاد مهره مار می توانید از جداول زیر اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایید.

روش دوم : در صورت نیاز به ثبت سفارش بصورت تلفنی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۹۶۳۰۱۲۲ تماس بگیرید

ساعت کاری فروشگاه:

همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ عصر ( به غیر از روز های تعطیل )

لطفا برای ثبت سفارش و خرید محصول از فرم های خرید محصول استفاده کنید

همکاران ما در اولین فرصت جهت تایید سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

خواص مهره مار چیست | بررسی کامل خواص مهره مار اصل هندی

مهره مار دابویا | معرفی کامل نژاد مهره مار هندی دابویا

مهره مار دابویا | معرفی کامل نژاد مهره مار هندی دابویا

دیدگاه ها 102

سلام با تشکر از زحمات شما متشکرم منم از شما مهره خرید کردم که خیلی زود بدستم رسید و دارم تاثیر آن رو میبینم با تشکر فراوان از آقای حسینی موفق و پیروز باشید

درودبرشما.اطلاعات صادقانه وسودمندوباارزشی ازطریق شمابه دست آوردم،سپاسگذارم،اکنون متقاضی وسفارش دهنده مهره مارهستم ومتقاضی دریافت بسته درمحل وباانجام کلیه اعمال ودعاهای لازم توسط شما هستم.ضمناای کاش راهی نیز برای کسانی که خودشون مهره اصلی دارن ومیخوان دعاواعمال لازم توسط شمابراشون انجام بشه میگذاشتین ونیزاینکه اگه مهره اصلی باسرکه تست شده باشه امابعدازتست بلافاصله زیرآب گرفته شده باشه وشسته شده باشه قابل استفاده هست یاباطل وازبین رفته و غیرقابل استفادست؟..سپاسگذارمیشم جوابموبدین….ممنون از فروشگاه و گالری وبرنامه خوبتون،خیلی استفاده کردم وبسیاری شک وشبهات واطلاعات اشتباه درموردمهره وهبهاب ازبین رفت واطلاعات مفیدوسایت و فروشگاه ومرجعی معتبر پیداکردم….سپاسگذارتونم.

با سلام دوست عزیز سرکه چون خاصیت اسدی دارد باعث از بین رفتن مغناطیس مهره ها می شود. همراه مهره مار های اصلی یک جفت مهره مار ایرانی ارسال می شود که اگه تمایل داشتید می تونید مهره مار ایرانی را داخل سرکه تست کنید. هر شی که جنس آهکی داشته باشه داخل مواد اسیدی ( سرکه و آبلیمو ) تجزیه می شود که باعث تجزیه شدن می شود موفق باشید

سلام خسته نباشید با تشکر فراوان از آقای حسینی من از شما مهره مامبای آفریقای خریدم که خیلی راضی بودم و حالا هم مهره پیتون مصری گرفتم ،که از هر دو رضایت کامل دارم با آرزوی موفقیت برای شما در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

با سلام . بسیار خوشحال هستیم که از محصولات ارسالی ما رضایت دارید جناب دادور

با سلام خدمت دوستان اگر دنبال مهره اصل و اورجینال هستید پیشنهاد من همین جا سایت شامگاه است من خودم دو عدد مهره گرفتم پیتون مصری و مامبای آفریقای که از هر دو راضی هستم به این وسیله میخواستم تجربه خودم را به دوستان اشتراک بگزارم

سلام علیکم بنده ثبت سفارش زدم مهره مار پایتون قویترین نژاد منتظر تماس شما برای تایید سفارش هستن خدا قوت یا علی

سلام من مهره مار از جایی خریدم اول اینکه کوچک هست دوم یه دعا داد بخونم روش و گفت برای پاکسازیش توی سرکه بذار و بخون ایا الان درسته ؟؟

با سلام دعای مهره مار باید روی مهره ها خونده بشه. مهره مار دعای کاغذی ندارد. مورد دوم اینکه اگر مهره های شما اندازه عدس و یا حتی کمی بزرگتر باشد مهره مار آبزی است که این نژاد ها قابلیت خوانده شدن دعا را ندارد. جهت اطمینان بیشتر از نژاد مهره مار می توانید با تصاویر موجود در سایت مقایسه کنید. موفق باشید

سلام من مهره مار دارم .بخوام الان از شما دوباره بگیرم دوتا داشته باشم ایراد نداره یا باید یکی شو دور کنم .تازه گرفتم با داعاش ولی هیچ تاثیری نداره .شاید طرز نگه داریشو بلد نیستم دعاش داخل ماشین خودش تو یه پارچه ای پیچیده تو جیب لباس شاید از هم دور بخاطر همین تاثیر نداره درسته اگر جواب بدین ممنون میشم

سلام من یه مهره ماردارم چطوری دعاشو بخونم

سلام آقای حسینی من از فروشگاه شما مهره مار آفریقایی سفارش دادم واقعا ازتون ممنونم خیلی راضی هستم رابطم با شوهرم و اطرافیان خیلی خوب شده تشکر ویژه دارم ازتون موفق و سربلند باشید

سلام مهره مار دعای کاغذی داره از کجا باید تهیه کنم

با سلام دعای مهره مار چون بصورت ورد هست و باید روی مهره ها خوانده بشه. دعاهای کاغذی موجود هیچ کدام مربوط به مهره مار نیست. درضمن دعای مهره مار که شامل فعال کردن و بنام زدن مهره مار است توسط فروشگاه ما انجام می شود. موفق باشید

سلام من مهره مار دارم دنبال دعاش میگردم چندین جا رفتم برای گرفتن دعای مهره مار یا بلد نبودن یا کاغذ آماده چاپ شده دادن که هیچ تاثیری نداشت درضمن طبق گفته های شما مهره های من ریز هستن فکر کنم از نوع آبزی ایرانی هست طبق توضیحات سایت شما لطف کنید راهنمایی کنید

با سلام دعای مهره مار بصورت ورد هست و باید روی مهره ها توسط شخص خبره و کاربلد انجام شود. مهره های شما به احتمال زیاد از نوع ایرانی هستند ، که نژاد های ایرانی قابلیت خوانده شدن دعای مهره مار را ندارند. موفق باشید

سلام من قبلا مهره مار داشتم چند جا بردم برای خوندن دعاش ولی نتیجه نگرفتم از شما مهره مار مامبا آفریقایی خریدم که خودتون دعاشو برام خوندین اولاش عالی بود یعنی میشه گفت فوق العاده عمل میکرد ولی بعد یک مدت تاثیرت کم شد بعدش دوباره قوی شد میخواستم راهنمایی کنید چیکار باید بکنم

با سلام و احترام این موردی که شما میفرمایید کاملا نرمان و طبیعی هست که به مرور زمان تاثیرات مهره مارتان قوی تر خواهد شد نژاد مامبای آفریقایی جزء قوی ترین نژاد های مهره مار است که تاثیرات بسیار قوی و البته ماندگار دارد. موفق باشید

سلام ممنون از فعالیت شما بسیارعالی

سلام سید عزیز من‌چند روز‌پیش‌سفارش مهره مار دادم به سایت شما و منتظر دریافت هستم. درمورد شرایط نگهداری از مهره‌ها توضیح‌میفرمایید که چه کارهایی باید انجام بدیم. ممنون از شما

با سلام شرایط استفاده همراه محصول ارسال میشود داخل بسته بندی قرار داده شده است

سلام خسته نباشید من مهره مار دارم ولی هیچ تاثیری رومن نزاشته افک کنم هیچ دعایی روش نخونده شده امام جماعت میتونه دعا بخونه

برای خوانده شدن دعای مهره مار باید شخص خبره و با تجربه باید این کار را برای شما انجام دهد مهره هایی که از فروشگاه ما خریداری میشود با گرفتن مشخصات کامل از مشتری تمامی مراحل دعای مهره مار و بنام زدن و اعمال مهره مار انجام می شود

سلام من حرز امام جواد همراه دارم و مهره مار هم از شما خرید کردم. خواستم بدونم مهره مار و حرز امام جواد همزمان میشه استفاده کرد و باعث ابطال همدیگر نمی شوند؟ سپاس

با سلام مشکلی نداره

باسلام ودرود. بسیار از برخورد خوب همکاران شما لذت بردم . وعده شما عملی شد .بسته امروز دستم رسید .

ان شالله که جواب بگیرم ‌.

تهران خزانه بخارایی

سلام میخواستم بدونم اگه به خانواده بگم مهره مار دارم ولی به کسی نشون ندم مشکلی پیش میاد

با سلام افراد نزدیک برای شما مشکلی نداره ولی نباید حالت عمومی باشه موفق باشید

سلام روزتون بخیر ی دعای مهر ومحبت برا برادرم میخام خانمش قهر کرده میخام برگزده

سلام ، ببخشید من ی جفت مهرهرمار خریدم ولی یکی از اون جوز گیاهاش( مهر گیاه یا دعای جادو) نیست در واقع گم شده آیا مهرم خواصشو از دست داده اینکه میشه یکی دیگه رو جایگزینش کرد و اینکه وجود این مهره گیاه ضروریه واس مهره ها یا نه؟! ممنون میشم اگه ج بدین لطفا

سلام دعایی هم دارین ک معشوق برگرده

سلام خسته نباشید من مهره مار خریدم یک هفته استفاده کردم رفتم مسافرت ۲۰ روزه یادم رفت ببرم همرام آیا مهره مارم باطل شود

با سلام . نخیر دوست عزیز مشکلی ندارد

سلام آقا سید لطفا بفرمایید بهترین مهره که برای همیشه کارایی داره آیا دارید قیمت چنده و لطفا شماره تماس بفرمایید تا زنگ بزنیم

باسلام اگر قبل بنام کردن مهره مار داخل سرکه بندازیمش دیگه جواب نمیده؟

با سلام سرکه خاصیت مغناطیسی مهره مار را کاملا از بین میبره

سلام ببخشید میتونیم پرداخت آنلاین داشته باشیم که کسی متوجه خریدمون نشه درب خونه ممنون میشم پاسخ بدید

با سلام با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تاهمکاران ما راهنمایی کنند موفق باشید

سلام ون قبلا مهره مار داشتم ولی متأسفانه در دورهمی شبانه گمش کردم و بعدا متوجه شدم که گم شده و دیگه پرفتم که پیداش کنم میشه بگید عوارضی داره یا نه و اگه داره وی هست و چیکار باید بکنم ممنون از راهنماییتون

آیا مهره مار را میشه با طلا تزیین و به صورت گردن بند استفاده کرد ممنون میشم اگه پاسخ دهید

بله میتوان به صورت گردنبند طلا استفاده کرد ولی در حالت کلی بهتر است مهره مار دیده نشود

سلام خسته نباشید . من مشاوره میخواستم راجبش . اولآ چطور بفهمیم اصل هست؟ بعد اینکه ماهم باید کاری انجام بدیم یا همشو شما انجام میدید برامون ؟

با سلام جناب تمام اقدامات برای فعالسازی مهره ی مار رو خودتون انجام میدین وهنگام تحویل کالا ما نباید. کاری انجام بدین

سلام . من چند روز پیش یه مهره مار دابویا خریدم هنگام شستن ظرفها بخاطر این که لباسم کمی خیس شد مهره هم کمی خیس شد ایا دعاش باطل شده و اثرش رو از دست داد ممنون میشم جواب بدید .

با سلام . نخیر دوست عزیز هیچ مشکلی برای مهره مار پیش نمی آید

سلام دعاهایی که روی مهره مار خوانده میشود ایامیتواند انتخابی باشد ؟

با سلام موقع ثبت سفارش می توانید خواسته خودتون رو در قسمت توضیحات ثبت کنید تا مراحل کار و اعمال مهره مار نسبت به خواسته شما انجام شود موفق باشید

مهره مارم خیلی خوب بودن مغناطیس وحرارتشون احساس میکردم.منتهاا باهاشون رفتم دستشویی فکر کردم باطل شده.وسوسه شدم درون سرکه گذاشتم.حالا باید چکار کنم

با سلام . دوست عزیز به همراه داشتن مهره مار در سرویس بهداشتی به شرطی که دیده نشود مشکلی ندارد . ولی انداختن مهره مار در سرکه باعث باطل شدن دعای آن می شود

سلام ببخشید، مهره مارمامبای سیاه بهتره برای بازگشت معشوق یا مهره دابویا

سلام وقت بخیر. برای جذب شخص خاصی با مهره مار.اگر اسم مادر شخص رو ندونیم و رابطمون تمام شده باشه (یعنی همدیگه رو نمیبینیم)آیا بازم جواب میده

بله . ضرورتی به دیدن شخص مورد نظر نیست .

سلام اینکه میگن مهره مار نباید ببینیش دعاش باطل میشه حقیقت داره؟

با سلام منظور این است نباید عمومی بشه مهره مار یعنی به همگان نشان ندهید موفق باشید

سلام همه دعاهایی که قابل خواندن بر روی مهره مار دابویای هندی هستن چیا هست؟

با سلام تمامی مواردی که در سایت اشاره شده روی مهره مار دابویا و بعضی موارد دیگر روی مهره مار مامبای سیاه بصورت کامل انجام می شود موفق باشید

سلام خدا قوت ببخشید چطور مهره مار کسی رو باطل کنیم شخصی مهره مار داره همسرم رو جذب خودش کرده هرچند همه میدونن این شخص آدم کلاه برداری است اومده شریک همسرم شده و من میدونم ومیشناسمش ولی نمیتونم دورش کنم لطفا کمکم کنید هم زندگیم بهم خورده وهم دارم اموال رو از دست میدم ????

سلام میشه با مهره مار فردی رو در شهر دیگه عاشق کرد؟

با سلام اگر با آن شخص ارتباط داشته باشید بله مشکلی نداره

سلام آقا سید مهره هایی که من از شما خریدم با اونایی که قبلا خودم داشتم زمین تا آسمان فرق دارند مامبا سیاه خیلی بزرگ هستند. شاید باورتون نشه از روز پنجم شروع به کار کردند واقعا ممنون هستم خدا خیرتون بده

با سلام خیلی خوشحالم که از محصولات ما راضی هستید. مهره مار قبلی شما از نوع آبزی ایرانی بود که قدرتی ندارند با گذشت زمان تاثیرات مهره مار مامبا بیشتر و بهتر خواهد شد موفق باشید.

سلام اگر با مهره مار حواسمون نباشه سگ بغل کنیم با اینکه داخل لباس هست ذکر باطل میشه؟تاثیر عکس میاره؟

با سلام . نخیر هیچ مشکلی به وجود نمی آید

سلام من برای ضد عفونی کردن دعای مهره مار رو روی بخاری گذاشتم و چسب رووش بود اب شد یکم کاغذ جمع شد ایا تعامل باطله

با درود . تمامی اجناس ارسالی در شرایط کاملا بهداشتی و با رعایت پروتکل های بهداشتی بسته بندی می شوند . ضمنا بسته های پستی در اداره پست مبدا و مقصد نیز ضد عفونی می شوند . با این حال اگر نیاز دارید تا بسته ها مجددا ضد عفونی شوند میتوانید دو یا سه روز روز بعد از تحویل بسته آن را باز کنید.

سلام من مهره مارگرفتم چطوربدونم مهره مارکدوم مارهست؟ راهنمائی کنید خیلی ممنون میشم

با سلام با تصاویر موجود در سایت مقایسه کنید اگر سایز مهره مار شما به اندازه ناخن انگشت شست باشه یعنی مهره مارتان هندی است

سلام من مهره مار میخوام ولی مطمین نیستم کارایی بده یانده چکارکنم

با سلام مهره هایی که در سایت مشاهده می فرمایید اجناس اصلی و شرکتی هستند و با ضمانت نامه کتبی ارسال می شود

سلام وقت بخیر مهره مار سفارش داده شده رو چطوری بنام خریدار از راه دور ثبت میکنید ؟

با سلام توضیحات کامل در سایت است دوست عزیز با گرفتن مشخصات فردی از مشتری دعای بنام زدن مهره مار انجام می شود

بسیار جالب باتشکر

سلام تشکر از زحمات شما من مهره مامبای سیاه از شما خریدم میخواستم مهره پیتون مصری هم داشته باشم آیا استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد

با سلام مشکلی نداره میتونید مهره مار پایتون هم استفاده کنید

سلام وقت بخیر من یه جفت مهره ماراصل خریدم ودیروز گذاشتم تو سرکه که بدونم اصل یانه امروزفهمیدم سرکه باطلش میکنه آیااین حقیقت داره؟؟بعنی دیگه مهره هام بدرد نمیخورن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام سرکه خاصیت مغناطیسی مهره مار را از بین می بره

سلام ایا دعا های مهره مار هم امکان داره باطل بشن

با سلام درصورتی که شاریط استفاده و نگهداری مهره مار رعایت نشود عملکرد مهره مار کمتر شده و باعث تضعیف و باطل شدن دعای مهره مار می شود

سلام میخواستم بدونم چی دوعا روی مهره مار خونده میشه همه آنهایی که در سایت نوشته شده روی مهره مار خونده میشه اگر جواب بدهید ممنون میشم

با سلام بله تمامی مواردی که در سایت اشاره شده روی مهره مار دابویا اعمال می شود

سلام چه ضمانتی هست برای اصلی بودن مهره مار شما ،،اگر سفرش دادیم و جواب نداد چه ضمانتی هست که شما جنس رو پس بگیرید

با سلام تمامی محصولات دارای ضمانت نامه کتبی تعویض و عودت کالا هستند و در صورت عدم نتیجه دهی و رضایت می توانید تعویض و یا عودت داده و هزینه خود را دریافت کنید

سلام من یه مهره مار خریدم اولش خیلی تاثیر است خیلی خوب بود اما یه مدتی هیچ تاثیری نداره،علتش چیه؟؟

با سلام احتمالا مغناطیس بدن شما تداخل پیدا کرده اگر از فروشگاه ما خرید کردید تماس بگیرید همکاران ما راهنمایی نمایند

من ݦهره مار خریدم نمیدونم کجا ببرم دعا بخونه بزنه به اسمم

با سلام باید از فروشنده ای که خرید کرده اید اقدام به فعال سازی مهره مار خود نمایید

چه چیزی باعث میشه مهره ی مار خاصیت خودش رو از دست بده؟ آیا دوباره احتیاج به تمدید دعاخوانی روی مهره باید انجام بشه؟

با سلام درصورتی که شرایط استفاده و نگهداری رعایت نشه باطل میشه موفق باشید

سلام ببخشید پرداخت درب منزل انجام میشه دیگه؟

با سلام بله ارسال سفارشات پرداخت در محل است

سلام میخواستم بدونم چه دعاهایی روی مهره مار ها خوانده میشه آیا همه اونایی که تو سایت نوشتین خونده میشه؟ ممنون میشم جواب بدید

با سلام تمامی مواردی که در سایت درج شده همگی روی مهره مار خوانده می شود

سلام اگه با مهره مار دستشویی بریم باطل میشه؟؟؟ واگه باطل بشه دیگه نمیشه کاریش کرد؟؟؟

با سلام نه مشکلی نداره

سلام،من خیلی ب این چیزهاعلاقه دارم و اعتقاد،تقریبا۳سال قبل مشهدتوی مهمانپذیربسته پیداکردم۱مهره۲تاشکل جوسیاه۱شکل سوزن بودش،آیا خواندن دعادیگرتاثیری دارد?ممنون میشم اگ جوابموبدین.

سلام اگه به خانواده دوستان بگم مهره مار دارم ولی نشون ندم مشکلی پیش میاد

سلام مهره مار بخوام پرداخت درب منزل هم دارین

با درود . بله دوست عزیز تمامی سفارشات به صورت پرداخت در محل ارسال میگردند

سلام میخاستم بدونم اگه مهره مار دورش چسب بزنیم یا در نایلون قرار بدیم باطل میشه؟

با سلام اگر داخل کیسه اصلی خودش باشه مشکلی نداره

سلام میشود دعای دست جمعی منظورم خانوادگی رو مهره‌های مار انجام داد

مهره مار بنام یکنفر زده میشه ولی با گرفتن مشخصات برای اعضای خانواده نیز تاثیر گذار خواد بود

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام

ایمیل

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δdocume .ge Eleme ById( ak_js_1 ).se A ibu e( value, ( ew Da e() ).ge Time() );

✦ مقالات محبوب

متن دعای مهره مار فایل صوتی برای جذب معشوق و رزق و روزی

دعای مهره مار

برای موثر بودن مهره مار باید دعای مخصوص آن خوانده شود. در ادامه متن دعای مهره مار همراه با فایل صوتی برای جذب معشوق و رزق و روزی را شما همراهان ارائه می‌نماییم.

متن دعای مهره مار برای جذب معشوق و رزق و روزی

دعای مهره مار که به طلسم مهره مار هم شناخته می‌شود جزو علوم غریبه است که با خواندن رموزی خاص موجب افزایش قدرت آن می‌شود تا صاحب خود را به خواسته و هدفی که دارد برساند. برای رسیدن به این نتیجه اصطلاحا باید مهره مار به نام صاحبش عقد شود تا برای دشمنان او مضر باشد و تنها برای همان شخص موثر عمل کند و چنانچه مورد سرقت قرار گرفت برای رباینده اثری نداشته باشد، بلکه نتیجه برعکس هم داشته باشد.

مهره مار دعا یا طلسم خاصی دارد که افراد بسیار کمی به آن آگاهی دارند. دعای مهره مار دعای بسیار کمیابی است و نمی‌توان آن را به راحتی در کتاب های دعایی که در دسترس عموم قرار دارد پیدا کرد. تنها مارگیرها و مرتاض‌های هندی هستند که بر دعای اصلی مهره مار تسلط دارند. برخی از افراد در ایران در کنار فروختن مهره‌هایی مشابه مهره مار، به جای دعای مهره مار نیز ادعیه و طلسم‌های دیگر می‌فروشند که ارتباطی با مهره مار ندارند و به این ترتیب با شیادی مبالغ زیادی را از خریداران دریافت می‌کنند.

در دعای مهره مار کلمات، اعداد و رموز خاصی به کار رفته است که نوشتن و خواندن آن نیاز به تخصص در علوم خفیه دارد. مهره مار با داشتن عنصر مغناطیسی مثبت خود به تنهایی و بدون دعای طلسم نیز کارایی دارد. در واقع خواندن طلسم یا دعای مهره مار به عنوان یک انرژی مکمل روی هاله انرژی شما نقش دارد. در کنار دعا و طلسم مهره مار که مهره را به عقد صاحب آن درمی‌آورد، سایر دعاهای شگون‌دار نیز روی مهره مار خوانده می‌شوند که فواید مختلفی برای وی خواهد داشت. از جمله محبوبیت برای جنس مخالف، رونق در کسب و کار، افزایش روزی، برطرف شدن استرس، بالا رفتن اعتماد به نفس، باطل کردن سحر و جادو، دفع چشم زخم، گره گشایی از مشکلات و …

همچنین بخوانید: بهترین دعا برای آشتی فوری بین زن و شوهر از راه دور سریع الاجابه

دعای مهره مار صوتی

دعای مهره مار برای بخت گشایی

برای اینکه یک مهره مار قابلیت مورد نظر را داشته باشد باید دعا و طلسم‌های خاص آن توسط افراد متبحر و مطمئن خوانده شود. اگر نیت ازدواج باشد، برای فعال شدن مهره مار، خواندن دعای مهره مار برای بخت گشایی ضروری است. با خواندن دعای مهره مار برای بخت گشایی خاصیت مهره مار ظاهر می‌شود. پس از آنها مشخصاتی از فرد باید به دعا نویس داده شود تا با عقد مهره مار به نام او این مراحل تکمیل شود و نتیجه مورد نظر به دست آید.

برای دختران و پسرانی که احساس می‌کنند بخث آنها بسته شده است دعای مهره ما برای بخت گشایی توصیه می‌شود. در این مواقع با استفاده از خاصیت مهره مار و انرژی که دارد می‌تواند مشکل را حل کرد. اما باید صبور باشید زیرا بخت گشایی زمان بر است و ممکن است بین سه تا شش ماه طول بکشد.

فواید دعای مهره مار

برای بهره بردن از فواید مهره مار باید مهره مارهایی را انتخاب کرد که دارای مغناطیس قوی هستند و برای فعال کردن آنها دعای مخصوص خوانده شده است. همه مهره مارها دارای این مغناطیس نیستند. از جمله مهره مار ایرانی که مهره مار آبزی است. این مهره مارهای ایرانی دارای مغناطیس ضعیف بوده و کارایی خوبی ندارد.

برای تاثیر فواید مهره مار، باید آن را روی مهره هایی از معروفترین نژادهای مار خواند. از بین این نژادها می‌توان به مهره مار زنگی خاکی هندی، مهره مار دابویا هندی و مهره مار مامبای خالدار آفریقایی اشاره کرد.

برخی از فواید دعای مهره مار اصلی عبارتند از:

همچنین بخوانید: متن دعای چهل کلید حضرت زهرا برای ازدواج و بخت گشایی همراه با معنی

سخن آخر

در این مقاله به دعای مهره مار و مراحل مختلف آماده سازی مهره مار اصلی برای رسیدن به خواسته مورد نظر پرداختیم. متن دعای مهره مار فایل صوتی برای جذب معشوق و رزق و روزی دارای انرژی و تاثیرات مثبتی است که می‌تواند در بخش‌های مختلف زندگی قدرت خود را نشان دهد. اما نکته اساسی در پیدا کردن مهره مار اصل است که دارای خاصیت مغناطیسی بالا باشد و بر روی آن دعای درستی خوانده شده باشد. اگر شما هم تجربه‌ای در استفاده از مهره مار و دعای مهره مار دارید می‌توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

مهره مار و خواص ذکر شده آن صحت نیرو مهره مار در منابع دینی

آن فرد را می‌بینید، انگار مهره مار دارد، این دختر انگار مهره مار دارد که این همه خواستگار دارد، مگر مهره مار داری که این همه افراد در اطرافت هستند و …

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛  آن فرد را می‌بینید، انگار مهره مار دارد، این دختر انگار مهره مار دارد که این همه خواستگار دارد، مگر مهره مار داری که این همه افراد در اطرافت هستند و …

این‌ها جملاتی است که شاید در هر کسی آن را شنیده باشد و به این فکر کند که، اصلا مهره مار چیست و اگر فردی مهره مار داشته باشد واقعا مورد توجه افراد دیگر قرار می‌گیرد یا خیر؟!

در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد تا اطلاعاتی را پیرامون مهره مار و بررسی صحت نیروی این مهره‌ها در منابع دینی را بررسی نماید، پس با ما همراه باشید.

مهره مار چیست؟

مهره مار در اولین برخورد شاید مساله‌ای خرافاتی بنماید، ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته و جدید بشر است و واقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف و اثبات می‌نماند و علم سنگ درمانی یکی از شاخه‌های بسیار جزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند در خصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نظر می کند:

ببینید: بیرون کشیدن طعمه‌ای بزرگ از دهان یک پیتون

هر شیء در جهان هستی به واسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و برآیند این انرژی‌های نهفته منتشر شده از اجسام و اشیاء بصورت بسیار موثر و قابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می‌آورند که در قرآن هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان و زمین در آسمان‌ها با ستون‌های نامریی به اذن خداوند قادر متعال یادشده است.

مار‌های نر و ماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود از شرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیدا کنند و بر آن وضعیت فائق آیند؛ و با این عمل ادامه بقاء یابند. خداوند متعال متابولیسم بدن مار را به گونه‌ای آفریده است که در طول سال یک ترشح استخوانی از جنس شاخ بر روی سر خود همانند پینه ترشح می‌نماید که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام و اشیاء است و بصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار می‌شناسیم.

خواص مهره مار

مهره مار در مار‌های نر بار مثبت و در مار‌های ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره‌ها حدودا به قدر ۲ عدد لپه معمولی است.

ببینید: ملاقات ضرغامی با فروشنده مهره مار

بعد از عمل جفت گیری این مهره‌ها از سر مار جدا شده و بر زمین می‌افتد اگر فردی بتواند این مهره‌ها را که متعلق به دو مار جفت گیری کننده را از آن خود نموده و ۴۰ روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع‌تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می‌نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی می گردد.

۱. بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می‌نماید و استرس‌های آگاهانه و استرس‌های ناخودآگاه را می‌زداید که دارنده تاکنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می‌کند و در این حالت است که افراد هر چه مغرض‌تر و هر چه عصبانی‌تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می‌شوند و، چون این حالت را مدام در حضور شما احساس می‌کنند شیفته شما می‌شوند و مدام دوست دارند در حضور شما باشند و از آرامش نایاب شما بهره‌مند گردند.

ببینید: اعتقاد به خرافات، مرگ فجیع حیوان زبان بسته را رقم زد

۲. به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماری‌ها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین درد‌ها هم برای استفاده کننده و هم مخاطبانی که در کنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش‌های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

۳. خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی‌های تلفن همراه (موبایل) و دکل‌های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل‌های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت‌های منحصر به فرد مهره مار است.

تجار و سیاست مداران و چهره‌های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشور‌های خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند، اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند. در برخی مناطق همچون آذربایجان افرادی محلی وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار می‌پردازند.

مهره مار چگونه به دست می‌آید؟

مهره مار به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه‌ای و از جان گذشته‌ای که روز‌ها و شب‌ها را در کوه‌ها و دشت‌ها سپری می‌نمایند به دست می‌آید. این مارگیران در مواقع مناسب و پس از جفت گیری مار موفق به بدست آوردن مهره مار می‌شوند.

ببینید: عجیب‌ترین خرافات مردم جهان

مار‌ها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه‌ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می‌سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می‌گویند. این قطعه استخوانی از نیروی بسیار قوی مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارنده آن دارای محبوبیت و مقبولیت بسیار می‌گردد. قطعات دیگر نیز در زمان‌های مناسب دیگر و پس از کشتن مار‌ها به دست می‌آید.

بطور کلی خواص اصلی نیروی فوق العاده مار در مهره مار نهفته است و به همین دلیل گاهی تنها دو عدد مهره مار به انضمام نیش مار به فروش می‌رسد. دو عدد دندان مار نیز خواص بسیار نیرومندی در ایجاد شانس و طالع نیکو داشته و دارنده آن‌ها از شانس و بخت بسیار خوبی برخوردار می‌شود.

آزمایش اصالت مهره‌های مار

چگونه بدانیم مهره مار اصل است یا خیر؟ برای این که شما از قابلیت‌های جادویی این مهره‌ها باخبر شوید باید بدانید که آزمایش اصالت مهره‌های مار به صورت زیر انجام می‌گردد:

۱. به همراه مهره مار نیش مار و دندان مار را برای رفع شبهات احتمالی بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: رمالی از فضای واقعی تا فضای مجازی

۲. اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور (تاکید میکنیم سرکه کاملا خاص انگور) قرار دهید (حتما به سمت کف صاف مهره مار در ظرف قرار دهید تا حرکت و رقص مهره مار ممکن شود) خواهید دید که این دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به هم می‌چسبند! زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آن‌ها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مار‌ها در زمان جفت گیری می‌باشد. البته گفته شده است پس از انجام این آزمایش مهره‌های مار خاصیت جادویی خود را کمی از دست می‌دهند (معروف به قهر مهره مار)، اما خاصیت اصالت آن تا ابد باقی می‌ماند به طوری که اگر هزاران بار هم این تست را با فواصل زمانی انجام دهید باز این صحنه زیبا را خواهید دید.

۳. در زیر مهره مار اصل نقش خاصی خواهید دید که همزمان با رشد مار تشکیل می‌شود که ساده‌ترین راه تشخیص است.

صحت نیرو مهره مار در منابع دینی

اموری مانند مهره مار و تاثیر آن در جذب محبت و توجه افراد به خود و خرافاتی از این قبیل، در هیچ منبع دینی معتبر ذکر نشده، در نتیجه توجه به آن نامعقول است.

البته امروزه بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی با داستان سرایی‌های عجیب و بیان امور علمی و متافیزیکی و مغناطیسی تلاش می‌کنند تاثیرات این قبیل اشیا را علمی و مطابق با واقعیت جلوه دهند، اما در جمع بندی این نظریات برای هر انسان عاقلی روشن می‌شود که این امور تنها ادعا‌هایی بی اساس و غیر قابل اثبات هستند. اعتماد به آن‌ها نشانه دوری از عقل و دانش و معرفت دینی است.

بیشتر بخوانید: زنی قربانی مراسم خرافی مذهبی شد

در هر حال سر تا پای این مباحث پر است از ادعا‌هایی ثابت نشده و البته غیر قابل اثبات. با توجه به وسعت تلاش برای دریافت رقم‌های بسیار بالا در مورد تهیه مهره مار، اصل و استفاده ار تعابیر عامه پسند و اشاره به تاثیرات عجیب و غریب این اشیای ناشناخته برای زندگی بشر می‌توان به واهی بودن این ادعا‌ها پی برد، به خصوص که غالب متصدیان این گونه امور، از ابتدایی‌ترین مزایا و تاثیرات مورد ادعای مهره‌ها بی بهره اند.

اگر مهره‌ها برای خوش بختی و محبوبیت و ثروتمند شدن فردی تاثیر داشت، لااقل در خود این افراد سازنده و فروشنده این گونه امور باید نشانی از تاثیرات دیده می‌شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا