سریال خواهران برادران فصل چهارم

زمان پخش فصل چهارم سریال ترکی “خواهران و برادرانم”! جزئیات

قرار است به زودی، فصل چهارم سریال ترکی خواهران و برادرانم پخش سود که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

سریال ترکی خواهر و برادرانم به مسائل خاص جامعه‌ امروز می‌پردازد که دیدنش به شدت توصیه می‌شود. Ka deşle im در سه فصل به کارگردانی سرکان بیرینچی و نویسندگی گول ابوس سرمچی ساخته شده است. این سریال در ژانر درام، عاشقانه و خانوادگی تولید شده و از شبکه a v منتشر می‌شود. فصل چهارم سریال خواهر و برادرانم نیز ساخته خواهد شد.

زمان پخش فصل 4 سریال خواهران و برادرانم

خواهر و برادرانم داستان زندگی یک خانواده فوق‌العاده دوست‌داشتنی را به تصویر می‌کشد. آن‌ها به طور مداوم در کنار یکدیگر هستند و آرامش و خوش‌بختی را در زندگی‌شان تجربه می‌کنند. اما بخت بد در یک لحظه غم‌انگیز سراغ این خانواده می‌آید و مادر و پدرشان در یک حادثه ناگوار در یک روز فوت می‌کنند، جا خالی خود را پس از گذشته جا می‌گذارند و فرزندان خود را به تنهایی باقی می‌گذارند.

داستان سریال “زندگی 4 خواهر و برادر” با غیبت مادر و پدرشان با چالش‌ها و موانع عظیمی مواجه می‌شود. نام این چهار خواهر و برادر عزیز، کادیر، عمر، آسیه و امل عرن است. شرایط ناگوار آن‌ها را مجبور به زندگی در مرغداری عمویشان می‌کند و برای آن‌ها صعود وصفهٔ بزرگی را در پیش می‌گیرد.

با احراز هویت در سایت آبان تتر 100 هزار شیبا با ارزش 100 هزار تومان سریعا دریافت کنید

ساخت فصل 4 سریال خواهر و برادرانم

ساخت سریال خواهران و برادران فصل 4 نیز از طرف عوامل سریال تایید شده است. فصل چهار این سریال اواخر شهریور و اوایل مهر 1402 به نمایش در می‌آید.

بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی سریال ترکی خواهر و برادرانم (Ka deşle im)

بازیگر جدید سریال Ka deşle im

بازیگر دیلارا سومبول (Dila a Sümbül) که آخرین بار در سریال «صدایم را بشنو» نقش‌آفرینی کرده بود، به تیم بازیگران سریال “Ka deşle im” (برادرانم) پیوست. این بازیگر برنامه دارد نقش الیف، خواهر دوقلوی برک، را بازی کند و از قسمت 88 وارد سریال می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا