سریال خواهران و برادران قسمت 291دوبله فارسی

دانلود سریال خواهران و برادرانم قسمت 1 تا 295 با دوبله فارسی زمان پخش

برای دانلود سریال خواهران و برادران قسمت 1 تا 295 دوبله فارسی و اطلاع از زمان پخش این سریال از شبکه جم، در نوشتار جدید همراه ما باشید.

دانلود سریال خواهران و برادران قسمت 1 تا 295 دوبله فارسی

سریال دوست داشتنی Ka deşle im در دو فصل به کارگردانی سرکان بیرینچی و نویسندگی گول ابوس سرمچی ساخته شده است. این سریال در ژانر درام، عاشقانه و خانوادگی تولید شده و از شبکه a v منتشر می‌شود.

دوبله فارسی سریال خواهران برادران به تازگی از شبکه جم سریز منتشر شده است. می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام فیگار، این سریال و دیگر سریال‌های دوبله شده ترکی را دانلود نمایید.

بیشتر بخوانید:

خواهر و برادرانم داستان زندگی یک خانواده دوست داشتنی را روایت می‌کند که در کنار هم بسیار خوش حال‌اند و زندگی بسیار خوبی با هم دارند. اما بخت بد به یک باره سراغ این خانواده می‌آید و مادر و پدر داستان طی یک اتفاق ناگوار در یک روز فوت می‌کند و فرزندان خود را تنها می‌گذارند.

زندگی این 4 خواهر و برادر با نبود مادر و پدرشان با مشکلات و موانع بزرگی رو‌به‌رو می‌شود. اسم این خواهر و برادر‌ها کادیر، عمر، آسیه و امل عرن است. شرایط آن‌ها را مجبور به زندگی در مرغداری عمویشان می‌کند. در این بین شما شاهد فراز و نشیب‌های زیاد زندگی این 4 نفر هستید. آن‌ها که جز خودشان کسی را ندارند، تصمیم می‌گیرند تحت هیچ شرایطی هم‌دیگر را تنها نگذارند.

هر بار که زمین می‌خورند باز به کمک یک‌دیگر از جا بلند می‌شوند. اما این‌ها همه داستان نیست. در این میان پای آنان به مدرسه‌ای باز می‌شود که قاتل پدر و مادرشان به نام آکیف، مدیر و رئیس آن‌جا است. سریال خواهران برادران قسمت دوبله فارسی را در ادامه دانلود کنید.

دانلود دوبله فارسی خواهران برادران از کانال تلگرام فیگار

برای دانلود سریال خواهران و برادران قسمت 1 تا 295 دوبله فارسی *** خود را روشن کنید

یادتون نره عضو کانال بشین ؛ پوشش تمامی سریال‌های ترکی دوبله شده

لینک دانلود خواهران و برادران دوبله فارسی (قسمت 1 تا 295)

سریال خواهران و برادران قسمت آخر دوبله فارسی

سریال خواهر و برادرانم قسمت اخر فصل سوم دوبله فارسی

بیشتر بخوانید:

سوالات متداول

سریال خواهران و برادران چند فصل دارد ؟

تا کنون سه فصل منتشر شده و فصل 4 از پاییز 1402 پخش خواهد شد.

فصل سوم سریال خواهر و برادرانم چند قسمت است ؟

38 قسمت. (2023)

فصل دوم سریال خواهر و برادرانم چند قسمت است ؟

38 قسمت. (2022)

فصل اول خواهران و برادران چند قسمت است ؟

18 قسمت. (2021)

سریال خواهران و برادران ترکی است؟

بله سریال خواهران و برادران ترکی است و محصول 2021 تا 2023 کشور ترکیه است. @co ex :h ps:schema.o g,@ ype:FAQPage,mai E i y:@ ype:Ques io , ame: ,accep edA swe :@ ype:A swe , ex : 4 1402 .,@ ype:Ques io , ame: ,accep edA swe :@ ype:A swe , ex :38 . (2023),@ ype:Ques io , ame: ,accep edA swe :@ ype:A swe , ex :38 . (2022),@ ype:Ques io , ame: ,accep edA swe :@ ype:A swe , ex :18 . (2021),@ ype:Ques io , ame: ,accep edA swe :@ ype:A swe , ex : 2021 2023 .

دکمه بازگشت به بالا