ثبت نام ازمون استخدامی وزارت بهداشت

استخدام وزارت بهداشت (خبر جدید)

استخدام وزارت بهداشت

متقاضیان محترم استخدام در وزارت بهداشت می‌توانند در این صفحه همه اطلاعات مورد نیاز برای استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت آزمون استخدامی وزارت بهداشت را مورد بررسی قرار دهند.

خبر ۲۹ مرداد ۱۴۰۲- اعلام زمان فراخوان آزمون استخدامی وزارت بهداشت

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر مرادی مدیرکل منابع انسانی از اعلام فراخوان آزمون استخدامی وزارت بهداشت در ۱۸ شهریور ماه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند از ۱۸ لغایت ۲۷ شهریور ماه نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند، خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی در ۲۱ مهر ماه برگزار خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

بسته‌های ویژه «ای استخدام»

شامل آزمون‌های استخدامی ۸۹ تا پایان ۱۴۰۱

برای خرید کلیک کنید

شامل مهم‌ترین نکات روز مصاحبه

برای خرید کلیک کنید

شامل هفت فصل آموزش مصاحبه و گزینش

برای خرید کلیک کنید

شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی وزارت بهداشت

برای خرید کلیک کنید

لینک‌ها و صفحات مرتبط با ثبت نام در آزمون

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام وزارت بهداشت

برای مطالعه جزئیات کامل شرایط عمومی آزمون استخدامی وزارت بهداشت، دفترچه ثبت نام را از اینجا ببینید.

داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۴۰ سال تمام (متولدین از ۱۳۶۱۰۶۰۹ تا ۱۳۸۱۰۶۰۹) برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و داشتن حداکثر ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین از ۱۳۵۶۰۶۰۹ به بعد) تا اولین روز ثبت نام.

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد. کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه‌ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمنا به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی:

* اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در محاسبه نمره کل عمومی (که حیطه عمومی نامیده می‌شود)، این درس لحاظ نخواهد شد. ولی چنانچه داوطلب اقلیت دینی به سوالات معارف اسلامی پاسخ دهد، این درس با تاثیر مثبت در محاسبه نمره کل عمومی لحاظ خواهد شد. در واقع دو نمره کل عمومی، یک نمره کل با لحاظ نمره خام درس مذکور و یک نمره کل بدون لحاظ نمره خام درس مذکور، محاسبه و نمره کل بالاتر ملاک قرار خواهدگرفت.

** آزمون عمومی نمره منفی دارد.

مواد آزمون تخصصی:سوال‌های حیطه‌های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت‌های تخصصی متناسب با رشته‌های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره شماره ۱ صفحات ۱۵ تا ۱۶ مشخص شده است.

کاربران گرامی نتایج آزمون وزارت بهداشت در روز شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ اعلام و در سایت قرار گرفت. جهت مشاهده نتایج بر روی کلید زیر کلیک کنید.

مشاهده نتایج

کاربران عزیز برای دانلود دفترچه آزمون روی کلید زیر کلیک کنید.

مشاهده دفترچه

آخرین اخبار استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲

دکتر عباس عبادی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین اخبار از استخدام پرستاران، گفت: ظرفیتی که سازمان امور اداری و استخدامی برای استخدام‌های وزارت بهداشت در سال جاری در نظر گرفته است برای همه گروه‌های حوزه سلامت ۲۵ هزار نفر بود که عموما بین ۴۵ تا ۵۰ درصد سهمیه حوزه پرستاری است که تقریبا ۱۲ هزار نفر پرستار جذب خواهیم کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

معاون پرستاری وزارت بهداشت: قرار بود که آزمون استخدامی وزارت بهداشت در مردادماه امسال برگزار شود اما باتوجه به این که هنوز آزمون استخدامی برگزار نشده، هنوز جذب نیرو صورت نگرفته است.

در دوره‌های قبلی مجوز برگزاری آزمون استخدامی از سوی وزارت بهداشت صادر می‌شد اما اخیرا سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز بخشی از این کار را برعهده دارد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به پیگیری مستمر وزیر بهداشت، معاونت آموزشی وزارت بهداشت و ریاست‌ جمهوری در زمینه فراخوان‌های آتی هیات علمی، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود ۳ هزار فراخوان جدید در دستور کار قرار گیرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

رئیس مرکز جذب و امور اعضای هیات‌علمی و نخبگان وزارت بهداشت وزارت بهداشت درباره تعیین تکلیف بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امیدواریم بتوانیم نتیجه نهایی و تعداد افرادی که می‌توانند از طریق فراخوان بیستم جذب شوند، را اعلام کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

وزیر بهداشت گفت: در رابطه با استخدام نیروی پرستای، جذب مجوز اخیر سهم پرستاران حدود ۵۰ درصد است.

از طرفی طبق قانون طرح نیروی انسانی، نیروها موظف هستند مدتی طرح داشته باشند و آن هم یکی از منابع تامین نیروی ما است. از ۷۰ هزار نیروی تبدیل وضعیت شده هم تعداد زیادی پرستاران هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست خبری، به تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه سلامت پرداخت و اعلام کرد: آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا دو ماه آینده برگزار می شود.

وی به موضوع جذب ۲۵ هزار نیروی جدید اشاره کرد و افزود: پیش بینی می‌کنیم تا دو ماه آینده آزمون استخدامی برگزار شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۲۵ هزار نیرو در این وزارتخانه تا ماه آینده خبر داد.

عین الله بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جذب نیروها در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: مجوز جذب ۲۵ هزار نیرو را از سازمان استخدامی کشوری گرفته ایم.

وی گفت: آزمون‌های جذب نیرو در وزارت بهداشت تا یک ماه آینده برگزار می‌شود و سعی می‌کنیم، بخشی از نیازهای نیروی انسانی را تامین کنیم.

طبق شنیده‌ها قرار است آزمون استخدام وزارت بهداشت تا ماه آینده برگزار و از این طریق بخشی از نیازهای نیروی انسانی در حوزه درمان پزشکی و سلامت تامین شود. در این مطلب شنیده‌ها و صحبت‌های مسئولان را مرور می‌کنیم و با جمع‌بندی آن‌ها پرسش‌های بی‌پاسخ درباره این آزمون را پاسخ می‌دهیم.

برای مشاهده خبر کلیک کنید

رئیس مرکز امور هیات‌علمی وزارت بهداشت درباره تعیین تکلیف اخذ مجوز ۳۰۰۰ عضو هیات‌علمی از طریق بیستمین فراخوان جذب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر کارها به خوبی پیش‌برود، وضعیت این فراخوان تا پایان تیر ماه مشخص می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت: برگزاری آزمون استخدامی در این دوره، متفاوت از دوره‌های قبلی است؛ به طوری که باید با سازمان امور استخدامی هماهنگ باشیم و همین موضوع باعث شده در روند برگزاری آزمون استخدامی، دچار تاخیر شویم.

وی همچنین به اختلاف نظر سازمان امور استخدامی با سازمان برنامه و بودجه بر سر تامین منابع مالی آزمون استخدامی وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: متاسفانه سازمان برنامه و بودجه بر سر مجوز استخدام ۲۵ هزار نیرو اختلاف نظر دارد و عنوان می‌کند برای ۱۷ هزار نفر مجوز می‌دهد.

مرادی ادامه داد: البته ما معطل این موضوع نمی‌مانیم و سعی می‌کنیم دفترچه آزمون استخدامی را این هفته منتشر کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، کریم خانی مدیر روابط عمومی این معاونت با اشاره به اتمام مراحل تدوین دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، خاطرنشان کرد: پس از تایید سازمان اداری و استخدامی کشور فراخوان آزمون مربوطه اعلام خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: محتوای کلی دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت قبل اطلاع رسانی عمومی باید به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: برای جذب‌ نیروهای جدید در حوزه سلامت، سازمان اداری و استخدامی بیش از ۲۵ هزار سهمیه اختصاص داده است.

در جهت رفع مشکلات موجود در حوزه سلامت، نیروهای فعال در حوزه منابع انسانی نقشی کلیدی دارند و معتقدیم که باید فعالان این حوزه با تمام وجود در مسیر رفع مشکلات و رشد پیشرفت‌ها تلاش کنند.

دبیرکل خانه پرستار کشور گفت: در تیر ماه امسال پس از ۲ سال آزمون برگزار می‌شود و حدود ۹ هزار پرستار استخدام خواهند شد که این تعداد قطره‌ای در دریا هستند اما یک گام رو به جلو می‌باشد تا بتواند خروجی‌های یک سال گذشته را جبران کنند.

در آزمون تیر ماه ۲۵ هزار نفر برای تمام گروه‌ها شرکت می‌کنند که ۹ هزار نفر آن‌ها متقاضی پرستاری هستند. همچنین نیرو‌های پرستاری ۸۹ روزه که در بیمارستان‌های دولتی مشغول به کار هستند خواستار تغییر وضعیت خود از استخدام موقت به دائم هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

معاون پرستاری وزارت بهداشت: طبق قرار نهایتا تا پایان خردادماه دفترچه آزمون منتشر می‌شود و در نهایت ان‌شاءالله آزمون نیز در تیرماه برگزار خواهد شد.

اگر آزمون تیرماه برگزار شود گزینش هم معمولا تا ۸ تا ۱۲ هفته بعد انجام می‌شود و پیش‌بینی ما این است که تا مهرماه پرستاران جدید سر کار خود بیایند

جهت دسترسی به آخرین اخبار استخدام وزارت بهداشت، به صفحه اخبار لحظه به لحظه وزارت بهداشت مراجعه نمایید.

منابع و سوالات مفید برای استخدام وزارت بهداشت

 استخدام در وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ می توانند بعد از مطالعه تمامی شرایط استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ که در دفترچه آزمون استخدامی ذکر شده است نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

 برای مشاهده شرایط استخدام و مدرک تحصیلی، رشته های استخدامی و یا گرایش رشته تحصیلی مورد نیاز استخدام دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ به دفترچه آزمون استخدامی مراجعه کنید و پس از بررسی تمام شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدام وزارت بهداشت اقدام به ثبت نام در آزمون نمایید.

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱ از تاریخ ۹ تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ است. زمان دریافت کارت آزمون ۲۰ مهر سال ۱۴۰۱ است و زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۲ مهر سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

توجه داشته باشید که وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱ با مدرک دیپلم استخدامی ندارد و مقاطع تحصیلی کاردانی، لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا و بالاتر را شامل می‌شود.

شرایط سنی استخدامی جدید وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱ داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۴۰ سال تمام (متولد شدگان از ۱۳۶۱۶۹ تا ۱۳۸۱۶۹) برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد و داشتن حداکثر ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولد شدگان از ۱۳۵۶۶۹ به بعد) تا اولین روز ثبت نام است.

کاربران عزیز «ای استخدام» وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ می‌توانند برای آمادگی در آزمون استخدامی از منابع مطالعاتی مفید در این خصوص استفاده نمایید و بعد از قبولی در مرحله کتبی و راه یافتن به مرحله گزینش و عقیدتی سیاسی برای آشنایی با سوالات گزینش وزارت بهداشت از بسته کتاب جامع گزینش، مصاحبه و عقیدتی استفاده کنند.

اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.همچنین برای دریافت منابع مطالعاتی و سوالات استخدامی وزارت بهداشت می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

متقاضیان محترم آزمون استخدام وزارت بهداشت کافی است اطلاعات مندرج در این صفحه و دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون را به دقت بررسی کرده و هرگونه سوال خود را در بخش نظرات صفحه بیان کنید تا مشاور آموزشی «ای استخدام» در اسرع وقت نسبت به پاسخ دادن سوال شما اقدام کنند.

صفحه‌های استخدامی مرتبط با وزارت بهداشت
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی وزارت بهداشت
لینک‌های مفید و کاربردی استخدام وزارت بهداشت
آرشیو آگهی‌های استخدامی سال‌های گذشته وزارت بهداشت

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول

آزمون آتی وزارت بهداشت مجوزهای خود را گرفته و بر اساس آخرین خبر این صفحه در شرف وقوع است. . برای اطلاع از آخرین اخبار استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.

زمان ثبت نام در آخرین آزمون استخدامی  وزارت بهداشت از ۹ تا ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ بود. این آزمون در ۲۲ مهر سال ۱۴۰۱ برگزار شد و هم‌اکنون زمان ثبت نام آن به پایان رسیده است.

کتاب‌ها و منابع مناسب برای موفقیت در آزمون وزارت بهداشت در این صفحه قرار گرفته است.

برای مشاهده دفترچه آخرین آزمون  استخدامی وزارت بهداشت که در  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ برگزار شد، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده شرایط استخدام در آخرین آزمون وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱، اینجا کلیک کنید.

همه رشته‌های مورد نیاز در دفترچه استخدام وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ منتشر شده است.

طبق محتویات مندرج در دفترچه، در ازمون استخدامی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱، مقطع دیپلم وجود نداشت.

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته‌ها و مشاغل اینجا کلیک کنید.

برای مشاوره استخدام وزارت بهداشت 1402

برای مشاوره استخدام وزارت بهداشت 1402

وزارت بهداشت جهت جذب نیرو جدید و امکان ایجاد فرصتی برای استخدام افراد توانمند در این وزارت، آزمون استخدامی خود را مانند هر دستگاه اجرایی دیگری در کشور برگزار می کند. تعداد افراد مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت برگزار شده در طی سال های اخیر، قابل توجه بوده که فرصتی خوب برای متقاضیان این رشته های شغلی محسوب می شود.

در سال های جاری نیاز به استخدام افراد در این وزارت و مرکز تابعه وزارت بهداشت بیشتر شده و متقاضیان نیز به مراتب افزایش خواهند داشت. با توجه به اهمیت کسب اطلاع از روند آزمون استخدام وزارت بهداشت 1402 در این مقاله اطلاعاتی راجع به زمان و نحوه ثبت نام آزمون و شرایط، مدارک و رشته های مورد نیاز و همچنین زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ جهت آگاهی بیشتر شما متقاضیان، آورده شده است.

زمانبندی آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ مطابق شرایطی که بیان شده است، همانند سال های گذشته دارای دو مرحله آزمون کتبی و همچنین مصاحبه علمی است. مطابق دیگر آزمون های استخدامی، در صورت کسب نمره قبولی مشخص شده، متقاضیان دعوت به مصاحبه خواهند شد. در نهایت نیز با جمع بندی امتیازات و در نظر گرفتن شرایط هر داوطلب، افراد پذیرفته شده مشخص خواهند شد.

مراحل ثبت نام و اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت به شرح جدول زیر است.

استخدام تامین اجتماعی در سال 1402 به دو صورت پیمانی در دو بخش درمانی و بیمه ای صورت می گیرد. داوطلبان استخدام تامین اجتماعی باید تمامی مراحل آزمون کتبی و مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سر بگذارند تا اجازه کار در مراکز ملی و تحت پوشش تامین اجتماعی را داشته باشند. مطالعه مقاله زیر برای دریافت اطلاعات بیشتر توصیه می شود. 

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ در زمان معین شده در سایت سازمان سنجش که معمولا مجری برگزاری آزمون های استخدامی کشور است، منتشر می شود. این در حالی است که در سایت سازمان سنجش هنوز اطلاعیه ای مبنی بر انتشار دفترچه این دوره از آزمون استخدامی قرار داده نشده است.

در دفترچه استخدامی این آزمون هر آن چه که شرکت کننده باید درباره این آزمون استخدامی و شرایط آن بداند، قرار داده می شود تا متقاضیان در انجام مراحل ثبت نام دچار ابهام و یا مشکل نشوند. همچنین اطلاعاتی همچون: مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مرحله اولیه ای آزمون برای تکمیل فرم اینترنتی، رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، مدارک لازم برای مصاحبه، شرایط عمومی و اختصاصی در مورد هر رشته و همچنین نحوه پر کردن فرم ثبت نام و در صورت نیاز آپلود کردن مدارک خواسته شده در این دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت قید خواهد شد.

از آن جایی که دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 تاکنون منتشر نشده است، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توان دفترچه دوره قبل را مطالعه کرد. به محض انتشار دفترچه جدید سال ۱۴۰۲، این مقاله بروز رسانی و لینک دانلود دفترچه قرار داده خواهد شد.

شرایط استخدام وزارت بهداشت ۱۴۰۲

در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرایط عمومی و اختصاصی برای متقاضیان در نظر گرفته می شوند و بر اساس آن ‌ها معلوم می گردد که این افراد قابلیت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی را خواهند داشت یا خیر. متقاضیان نیز قبل از اقدام به هرکاری می بایست تمام شرایط استخدام وزارت بهداشت در هر دو مجموعه را با توجه به دفترچه آزمون استخدامی مطالعه کنند و در صورت دارا بودن همه آن ها در آزمون ثبت نام کنند.

از آن جایی که هنوز دفترچه استخدامی ۱۴۰۲ منتشر نشده است، بنا بر سال های قبلی، شرایط عمومی لازم در استخدام وزارت بهداشت شامل موارد زیر خواهد بود:

اعتقاد به دین اسلام

دارا بودن تابعیت ایرانی

داشتن کارت معافیت و یا کارت پایان خدمت سربازی

پایبند به قوانین و دستورات اساسی جمهوری اسلامی ایران

عدم سوء سابقه کیفری

عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

دارا بودن سلامت جسمانی و روانی با تایید نظر کمیسیون پزشکی

استخدام نبودن و کار در یکی از دستگاه های اجرایی کشور

در کنار شرایط عمومی، شرایط اختصاصی از جمله شرایط سنی و معدل نیز در محدودیت سازی شرکت یا عدم شرکت در آزمون تاثیرگذار خواهد بود. این شرایط عبارت است از:

سن که از اصلی‌ ترین شرایط شرکت در آزمون است، با توجه به مدرک تحصیلی این گونه تفکیک می شود که محدودیت سنی مدرک دیپلم نباید کمتر از 30، کارشناسی کمتر از 20 سال و همچنین افرادی که دارای مدرک ارشد هستند نباید کمتر از 40 و دکتری نیز نباید کمتر از 45 سال داشته باشند. در غیر این صورت توانایی شرکت در آزمون را نخواهند داشت. این در حالی است محدودیت سنی در فرزندان شهدا، آزادگان، اسیران و … اثر ندارد.

بر اساس برخی رشته ها، شرایط اختصاصی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال داوطلبان شرکت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی باید حتما دارای گواهینامه پایان انجام دوره یا معافیت در رشته هایی که طرح اجباری دارند، باشند. با این حال اگر طرح به صورت اختیاری باشد، این افراد باید گواهی انصراف از دانشگاه محل طرح را داشته باشند.

متقاضیان اپراتور 115 نیز باید دارای آمادگی جسمانی و حداقل قد 165 سانتی متر، قدرت صحبت کردن، گواهینامه پایه 2 و سرعت و دقت عملکردی بالایی باشند. همچنین نداشتن سابقه های بیماری روانی نیز از مهم ترین شرایطی است که این افراد باید داشته باشند. به منظور آگاهی دقیق تر از شرایط هر کدام از رشته های مورد نظر جهت اطمینان بهتر است توضیحات دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 به صورت کامل مطالعه شود.

استخدام وزارت بهداشت با مدرک دیپلم 1402

به طور کلی در سال های گذشته وزارت بهداشت در چندین رشته از داوطلبان دارای مدرک دیپلم مرتبط با رشته های خواسته شده نیز استخدام داشته است. در سال جدید هنوز در خصوص استخدام وزارت بهداشت با مدرک دیپلم اطلاعیه ای منتشر نشده و می بایست منتظر انتشار دفترچه آزمون ماند.

وزارت بهداشت همانند دوره های قبلی به منظور تکمیل کادر اجرایی و نیروی خدماتی خود در سراسر دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی اقدام به استخدام داوطلبان متقاضی می نماید. متقاضیان دارای مدرک دیپلم می بایست برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص منتظر دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ بوده و پس از انتشار دفترچه به مطالعه آن بپردازند.

داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت کار و تامین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به زمان ثبت نام، شرایط و مدارک مورد نیاز مقاله زیر را مطالعه نمایند. 

رشته های مورد نیاز ثبت نام استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

رشته های شغلی ارائه شده در آزمون های استخدامی وزارت بهداشت بر اساس نوع نیاز هر استان متفاوت است که در راهنمای ثبت نام این آزمون قید می شود. برای هر عنوان شغلی، رشته های تحصیلی مربوط به آن در نظر گرفته شده است که متقاضی باید این دو را بررسی و در صورت دارا بودن شرایط، اقدام به ثبت نام در یکی از این رشته های شغلی کند.

در ابتدا در دفترچه راهنما، عناوین شغلی مورد نیاز به همراه مواد آزمون مختص به هر کدام از آن ها قرار گرفته است تا شرکت کنندگان از مواد آزمونی هر کدام از رشته های شغلی که مد نظر دارند، آگاهی داشته باشند. این در حالی است که در ادامه راهنمای آزمون استخدامی وزارت بهداشت، فهرست شغل ها در کنار اطلاعاتی دیگر همچون: محل خدمت، شرایط عمومی و اختصاصی مربوط به هر کدام از عناوین شغلی و تعداد و جنسیت نیز آورده شده است.

بدین ترتیب شرکت کنندگان به راحتی می توانند رشته تحصیلی خود را با آن چه که هر عنوان شغلی مورد نیاز دارد، مقایسه کنند و در صورت دارا بودن تمام شرایطی که بیان شده است، آن را انتخاب کنند. رشته های مورد نیاز ثبت نام استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ هنوز به طور قطع اعلام نشده است و به محض انتشار دفترچه، مشخص خواهند شد. از طریق مشاهده دفترچه دوره قبلی توان از تمام رشته های شغلی استخدامی وزارت بهداشت 1402 اطلاع پیدا کرد. با این حال از جمله رشته های مهم و پر طرفدار در هر دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد.

رشته شغلی مامایی

دندانپزشک

پرستار

کارشناس اتاق عمل

پزشک عمومی

کارشناس تجهیزات پزشکی

پزشکان عمومی پس از پایان دوره دانشجویی خود و اخذ پروانه طبابت به طرق مختلفی قادر به ورود به فضای کار خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استخدام پزشک عمومی مطالعه مقاله زیر توصیه می شود. 

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ هنوز مشخص نشده است، اما با توجه به مدارکی که در دفترچه سال های گذشته برای ثبت نام در این آزمون بر یک منوال مورد نیاز بوده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

یکی از مدارکی که باید در سامانه ثبت نام در مراحل اولیه بارگذاری شود، عکس پرسنلی شرکت کننده است. این افراد باید عکس خود را تحت شرایط زیر اسکن کنند و در سامانه ارسال کنند.

اندازه عکس 4*3

فرمت عکس jpg

عکس رنگی و پشت زمینه سفید

حجم عکس بیش از 70 کیلو بایت نباشد وگرنه اجازه آچلود داده نمی شود.

عکس واضح و بدون هر گونه موارد اضافی باشد.

همچنین اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در این آزمون شامل: اطلاعات فردی شناسنامه ای، وضعیت ایثارگری، جانبازی و ….، اطلاعات تحصیلی شامل: معدل، رشته، تاریخ فارغ التحصیلی، نام دانشگاه و اطلاعات شغلی است که شرکت کننده باید آن ها را از قبل آماده داشته باشد تا در حین انجام ثبت نام به مشکل بر نخورد.

تنها چیزی که در دسته ارسال مدارک برای ثبت نام قرار می گیرد، همان بارگذاری عکس در ابتدا است و برای ثبت نام اولیه به هیچ مدرک اضافه ای نیاز نیست. این در حالی است که برای مراحل بعدی، یعنی همان مصاحبه علمی، شرکت کنندگان پذیرفته شده باید مدارکی از جمله کارت ملی، مدرک تحصیلی، شغلی و … که در دفترچه بنا بر هر کدام از رشته های انتخاب شده در نظر گرفته شده است را ارائه دهند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

مجری برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 مانند سال های گذشته، سایت سازمان سنجش است که مراحل ثبت نام از طریق آن و به صورت الکترونیکی انجام می شود. شرکت کنندگان واجد شرایط باید با توجه به زمان اعلام شده برای ثبت نام به سایت sa jesh.o g مراجعه کنند تا مراحل ثبت نام اینترنتی را تکمیل کنند.

پس از مراجعه به سایت سنجش، در بخش سایر آزمون های استخدامی در زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، گزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ مشاهده خواهد شد که باید بر روی آن کلیک شود تا به فرم ثبت نام انتقال داده شود.

در صفحه مربوطه پس از آپلود عکس با شرایطی که در بخش قبلی توضیح داده شد، باید کارت اعتباری جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تهیه شود. به همین منظور همانند تصویر زیر گزینه خرید کارت اعتباری باید انتخاب شود. پس از انجام تراکنش بانکی، شماره ای به منزله سریال اعتباری به کاربر نشان داده می شود که برای ادامه مراحل ثبت نام به آن نیاز پیدا می شود.

پس از انجام این مرحله با انتخاب گزینه تایید و ادامه، صفحه ورود به ثبت نام نشان داده خواهد شد. مانند تصویر زیر باید شماره سریال اعتباری که در مرحله قبل به کاربر داده شده است، وارد شود و گزینه ورود به سیستم انتخاب شود.

سپس مواردی جهت آگاهی بیشتر شرکت کنندگان برای ثبت نام به آن ها نشان داده خواهد شد که توصیه می شود تمام این نکات خوانده شوند و سپس گزینه تایید و ادامه برای رفتن به گام بعدی انتخاب شود. پس از این مرحله، فرم الکترونیکی ثبت نام به کاربر نشان داده می شود.

جهت تکمیل مراحل ثبت نام باید تمام موارد خواسته شده در این فرم با اطلاعاتی که در بخش مدارک به آن اشاره شد، به طور صحیحی پر شود. به منظور اطمینان از ثبت نام صحیح، در مرحله پایانی پس از تایید همه موارد، شماره پرونده و کد رهگیری به شماره تلفن کاربر ارسال خواهد شد و همچنین در همان صفحه ثبت نام نیز به وی نشان داده خواهد شد.

این کد ها به منظور ورود به پروفایل سایت سازمان سنجش در نظر گرفته شده است تا متقاضیان کارت ورود به جلسه و همچنین نتایج آزمون را از این طریق بتوانند مشاهده کنند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

در هنگام پر کردن فرم ثبت نام گاها ممکن است بعضی از افراد به علت بی دقتی یا حواس پرتی، مواردی را در فرم به اشتباه وارد کنند. در هنگام اعلام نتایج در صورتی که مشخصات واقعی فرد با آن چه که وارد شده است، مغایرت داشته باشد، ثبت نام آن و شرکت در آزمون وی لغو خواهد شد.

به منظور جلوگیری از این اتفاقات، متقاضیان می توانند همزمان با مهلت زمانی ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت 1402، اطلاعات وارد شده خود را در صورت وجود هر گونه مشکلی، ویرایش کنند. این در حالی است که گاهی اوقات به کاربران در هنگام انتشار کارت آزمون نیز فرصتی برای ویرایش اطلاعات داده خواهد شد تا قبل از برگزاری هر گونه مشکل در ثبت نام خود را رفع کنند.

کاربران برای ویرایش اطلاعات خود همانند تصویر زیر باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

در ادامه مانند مراحل ثبت نام، گزینه آزمون های استخدامی و همچنین آزمون استخدامی وزارت بهداشت را انتخاب کنند. سپس با انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات و وارد کردن کد رهگیری و پیگیری خود، وارد فرم ثبت نام شوند و اطلاعات خود را اصلاح کنند.

به دلیل امکان تغییر در قوانین، شرایط یا ظرفیت های هر رشته در فرآیند استخدام وزارت بهداشت، ممکن است اصلاحیه دفترچه استخدامی وزارت بهداشت از طریق سایت سنجش برای کاربران ارائه داده شود. به همین ترتیب در صورت انتشار این دفترچه، ضروری است که داوطلبان اصلاحیه را مطالعه کنند تا در صورت تغییر هر گونه موردی، آن را در فرم ثبت نام خود تغییر دهند. این کار در زمانی که برای ویرایش اطلاعات در نظر گرفته می شود، همانند مراحل بالا باید انجام داده شود.  

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ و همچنین دفترچه اصلاحیه آن در صورت تغییر در شرایط اعلام شده، متعاقبا از طریق سایت سازمان سنجش به داوطلبان اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

پس از تکمیل مرحله ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، نوبت به زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 و زمان برگزاری آن می باشد. با توجه به اینکه هنوز در خصوص زمانبندی استخدام وزارت بهداشت همچون ثبت نام و زمان برگزاری هنوز هیچ زمان دقیقی اعلام نشده، داوطلبان می بایست منتظر اعلام زمانبندی باشند.

پس از اعلام زمانبندی، داوطلبان می بایست با بررسی بازه های اعلام شده، خود را برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ آماده کنند. لازم به ذکر است که معمولا چند روز قبل از زمان برگزاری، زمان دریافت کارت ورود به جلسه بوده که داوطلبان برای دسترسی به کارت آزمون خود می بایست به سایت ثبت نام مراجعه کرده و آن را در زمان معین دریافت نمایند. به محض اعلام زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

پس از شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت تمامی داوطلبان منتظر اعلام نتایج می باشند. به طور کلی نتایج این نوع از آزمون ها به دلیل دو مرحله ای بودن گزینش در دو مرحله جداگانه به داوطلبان اعلام می شود. در این بخش از مقاله به ارائه توضیحاتی در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت پرداخته شده است.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ 

متقاضیان علاقه مند به شرکت در آزمون پس از پایان زمان برگزاری منتظر اعلام نتایج آزمون می باشند. نتایج آزمون کتبی معمولا بین یک الی سه ماه پس از برگزاری آزمون توسط سایت ثبت نامی و مجری برگزاری آزمون اعلام می شود. داوطلبان پس از مشاهده نتایج آزمون در صورت قبولی می بایست برای انجام مراحل بعدی اقدام نموده و داوطلبانی که در آزمون قبول نشده اند، می بایست شانس و دانش خود را در آزمون بعدی امتحان کنند. زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 هنوز اعلام نشده و به محض اعلام در این بخش از مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ 

داوطلبانی که در مرحله اول آزمون قبول شده اند و در مرحله مصاحبه و بررسی مدارک شرکت کرده اند، پس از برگزاری کامل مصاحبه های استخدامی منتظر اعلام جواب آزمون استخدامی خود می باشند. بر اساس مشاهدات قبلی، نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت بین دو الی چندماه پس از طی روند مصاحبه های استخدامی به داوطلبن اعلام می شود. داوطلبان نیز می بایست پس از اعلام نتایج حتما برای تکمیل روند استخدامی و جذب خود در سازمان مربوطه اقدام نمایند. به محض اعلام زمان انتشار نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این بخش از مقاله اطلاع رسانی می شود.

اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص استخدام وزارت بهداشت ۱۴۰۲ داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره بانک استخدام تماس بگیرید. کارشناسان بانک استخدام تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند.

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

ایران مشاوره نظری بدهید

ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت با هدف جذب نیروی انسانی کارآمد (کارکنان غیر هیات علمی) در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری انجام می گردد. داوطلبان واجد شرایط می توانند در زمان مقرر از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت به نشانی sa jesh.o g اقدامات لازم را جهت نام نویسی در این آزمون انجام دهند.

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

(به محض شروع فرایند، لینک فوق فعال می گردد.)

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش از 18 لغایت 27 شهریور ماه انجام می پذیرد.

فهرست محتوا

آخرین اخبار پیرامون آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

داوطلبانی که قصد دارند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایند، پیگیر تازه ترین اخبار در خصوص زمان و نحوه برگزاری این آزمون خواهند بود. تازه ترین اخبار در این خصوص در ادامه مطلب قرار داده شده است.

خبر 29 مرداد ماه

به گفته مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، متقاضیان آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند از ۱۸ الی ۲۷ شهریور ماه نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند. آزمون مذکور روز جمعه، ۲۱ مهرماه برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می شود که تا ۲۸ آبان ماه، نتایج آزمون مشخص شود.

خبر 8 خرداد ماه

مطابق با خبر منتشر شده در تاریخ 8 خرداد، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا اواخر خرداد ماه منتشر شده و آزمون مد نظر در تیر ماه 1402 برگزار خواهد شد. از بین 25 هزار نفر ظرفیت در نظر گرفته شده به منظور جذب و استخدام نیروی در این آزمون، ۵۰ درصد سهم گروه پرستاری و ۸۸۸۰ نفر پرستار مستقیم در بخش درمان، ۳۵۰۰ نفر در اورژانس‌های پیش بیمارستانی و ۲۷۰ نفر همکار بهیار خواهند بود.

خبر 24 فروردین ماه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، با کسب مجوز استخدام 25 هزار 100 نیروی مورد نیاز این وزارتخانه، در صورت تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، آزمون استخدامی در بهار 1402 برگزار می گردد. همچنین گفته شده دفترچه راهنمای نام نویسی در این آزمون در دهه اول خرداد ماه منتشر می شود و همچنین آزمون نیز در اواخر خرداد برگزار خواهد شد. همچنین قرار بر این است که در آزمون پیش رو، به ازای هر ماه خدمت در بخش کرونا 2 امتیاز و در مجموع 20 امتیاز لحاظ خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

آزمون استخدامی وزارت بهداشت هر ساله در سراسر کشور برگزار می گردد و در طی این روند دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیروهای مورد نیاز خود را پذیرش می نمایند. با توجه به اخبار منتشره از سایت وزارت بهداشت، زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از ۱۸ الی ۲۷ شهریور ماه و برگزاری آن در ۲۱ مهرماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده است.

 درصورتی که اخبار تکمیلی دیگری پیرامون زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعلام شد این مقاله به روز و اخبار آن از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی می گردد. لازم به ذکر می باشد که معمولا برای آن دسته از افرادی که از ثبت نام جا مانده و یا نیاز به ویرایش اطلاعات خود دارند، فرصتی تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای آنان در نظر گرفته می شود.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

همان طور که اشاره کردیم، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود که مراحل نام نویسی در این سایت در راهنمای زیر بیان شده است.

پس از ارسال عکس نوبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی می رسد که این فرم شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، مدرک تحصیلی، انتخاب شغل مورد تقاضا و… می باشد. توجه کنید که به نشانه قطعی شدن ثبت نام اینترنتی، سامانه کدی را تحت عنوان کد رهگیری در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

داوطلبانی که می خواهند در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور شرکت نمایند، می بایست قبل از هر گونه اقدامی جهت آگاهی از شرایط و قوانین نام نویسی و برگزاری آزمون دفترچه راهنمای ثبت نام را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهند. این دفترچه همزمان با شروع نام نویسی در سایت ثبت نام قرار می گیرد. باتوجه به عدم انتشار دفترچه مذکور برای سال 1402، دفترچه دوره گذشته را در جدول ذیل قرار داده ایم تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را تا حدودی به دست آورد. در صورت منتشر شدن دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402، لینک مربوط به آن در باکس زیر فعال خواهد شد. 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

چنانچه قصد دارید در خصوص زمان و اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای نام نویسی اطلاعات لازم را کسب تنمایید، به مطلب دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت مراجعه نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت مستلزم احراز شرایط عمومی و اختصاصی می باشد و تنها داوطلبانی که واجد این شرایط هستند، می توانند با مراجعه به سایت مربوطه ثبت نام خود را به انجام برسانند. در دوره اخیر که جهت پذیرش نیرو برای برخی از رده های شغلی شرایط اختصاصی جداگانه ای تعریف شده بود که آن ها را جهت اطلاع شما در ادامه آورده ایم.

شرایط عمومی

شرایط اختصاصی

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

یکی از مهم ترین مراحل نام نویسی در این آزمون، آگاه بودن از مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت می باشد که در دفترچه مربوطه ذکر می گردد. این دسته از متقاضیان می بایست به بارگذاری فایل اسکن شده عکس پرسنلی در سایت سازمان سنجش اقدام کرده و مابقی آن که در جدول ذیل درج گشته است را در فرم ثبت نام وارد نمایند.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

چه کسانی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 نمی باشند؟

هر یک از داوطلبان دارای شرایط زیر، مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت نمی باشند.

منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

لازم است داوطلبان به منظور اطمینان خاطر از موفقیت در این آزمون حتما از منابع مطالعاتی و مواد آزمون مورد نظر مطلع باشند تا بتوانند در مسیر درستی گام بردارند. به همین منظور با کلیک بر روی لینک موجود در جدول زیر می توانید به مشاهده این منابع بپردازید.

(جهت مشاهده، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ در چه بازه زمانی انجام می شود؟

با توجه به آخرین اطلاعیه های منتشره، ثبت نام از 18 لغایت 27 شهریور ماه 1402 انجام خواهد شد.

2- ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق کدام سایت انجام می شود؟

این روند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sa jesh.o g صورت می گیرد.

3- آیا ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تمدید می گردد؟

به طور معمول فرصت مجددی برای ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد اما در دوره گذشته این فرصت به داوطلبان داده نشده بود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دکمه بازگشت به بالا