ساخت بنر

آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی

در این مقاله آموزش طراحی بنر به آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی ، نحوه ایجاد و مقیاس گذاری در آن می‌پردازیم. نکات کلیدی که باید برای ساختن یک بنر تبلیغات قوی با استفاده از گوشی رعایت کنید را مرور می‌کنیم. ساخت بنر تبلیغاتی مانند تمام‌کارهای گرافیکی، ذوق هنری شمارا می‌طلبد. کار کردن با گوشی همراه و ساخت بنر به‌وسیله آن کار دشواری نخواهد بود فقط کافی است با به‌کارگیری سلیقه خود و البته توجه به نکاتی که در ادامه آمده است شروع کنید. در این مقاله نیز طبق روال مقالات مکتب تی وی یک پروژه عملی آموزش ساخت بنر تبلیغاتی با گوشی را پیاده سازی می کنیم و خواهید دید چگونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام بسازیم .

آموزش رایگان فتوشاپ در نیم ساعت ثبت نام و دریافت رایگان دوره

آموزش رایگان فتوشاپ در نیم ساعت

ثبت نام و دریافت رایگان دوره

ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام

اینکه چگونه بنر تبلیغاتی تلگرام بسازیم و یا در شبکه اجتماعی اینستاگرام چگونه تبلیغات کنیم بسیار مهم است. بنری که شما به‌منظور تبلیغات در صفحاتی مثل بلاگر های اینستاگرام استفاده می‌کنید باید هدفی را دنبال کند. بهتر است ویژگی‌هایی مثل رده سنی و جنسیت مخاطبان هدف را بشناسید و متناسب با آن‌ها طراحی کنید. درواقع در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی، با رعایت این موارد شما بستری برای ایجاد تعامل و شکل گرفتن ارتباط بین بنر خود و مخاطبتان ایجاد می‌کنید.

سعی کنید باکیفیت‌ترین و خلاقانه‌ترین بنرها را طراحی کنید تا مخاطب را به سمت خود جلب کنید. توجه داشته باشید که محتوای بنری که طراحی می‌کنید مرتبط با صفحه اینستاگرامتان باشد. از عکس‌های باکیفیت، متن‌ها و رنگ‌های روانشناسی شده کمک بگیرید.

تعرفه بنر های اینستاگرامی

اگر قصد دارید کسی را به منظور ساخت بنر تبلیغاتی با گوشی استخدام کنید و یا خود در این حیطه کارکنید باید بگویم قیمت طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام با توجه به حجم کار، کیفیت کار و… متفاوت است. شما می‌توانید در سایت های فریلنسری درخواست طراحی بنر برای اینستاگرام بدهید و توافقی قیمتی را مشخص کنید. هزینه طراحی بنرهای ساده اینستاگرام از 200 هزار تومان شروع می‌شوند و این عدد متغیر خواهد بود. در ادامه مقاله آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی به بررسی بیشتری حول ساخت بنر اینستاگرام خواهیم پرداخت.

اولین قدم برای تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام از محبوب ترین پلتفرم ها با بازدهی بالا تبلیغات در دهه اخیر شناخته شده است. هرچه درست کردن بنر تبلیغاتی اینستاگرام شما حرفه ای تر و شکیل تر باشد سیل بیشتری از کاربران را جذب خواهید کرد. درواقع اینکه از کجا شروع کنید از مهم‌ترین سؤالات در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی است که باید به آن پاسخ دهید. در ابتدا باید اطلاعاتی مثل لوگو، هدف کار، پیام اصلی پروژه و… را جویا شوید. یک طرح کلی در ذهن خود داشته باشد. سپس متناسب هدف و انتظارتان بهترین اپلیکیشن و یا سایت را برای ساخت بنر تبلیغاتی با گوشی انتخاب و شروع به طراحی کنید.

اپلیکیشن های ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام

می‌توانید یک یا چند از ابزارهایی که در ادامه معرفی می‌شود را با گوشی‌ خود دانلود کنید و از آن‌ها به‌منظور ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کنید. این ابزار ها شامل لینک دانلود اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید می باشند. برای دانلود برنامه ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام ایفون به در اپل استور نام هر یک را سرچ کنید.

1. Ca va: Desig , Pho o Video

یک از بهترین برنامه‌های طراحی و ساخت بنر توسط گوشی نرم افزار کنوا است. می‌توانید از قالب‌های آماده این برنامه استفاده کنید. از قابلیت های این نرم افزار به اضافه کردن و طراحی متون به تصاویر و ویرایش رنگ، کنتراست و روشنایی عکس می توان اشاره کرد. طراحی بنر تبلیغاتی با ca va آسانتر از چیزی که به نظر می رسد خواهد بود. همچنین این برنامه قابلیت اشتراک گذاری طراحی های شما را نیز دارد؛ می توانید بنر تبلیغاتی خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و نظر آن ها را به عنوان مخاطب جویا شود.

این اپلیکیشن حرفه ای در آپدیت های خود ویژگی هایش را ارتقا می بخشد و قالب های آماده و انیمیشن های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. در ادامه آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی به معرفی محیط نرم افزار ca va می پردازیم و خواهید دید طراحی در این اپلیکیشن چگونه پیش می رود. با باز کردن اپلیکیشن ca va خواهید دید دسته بندی هایی مثل i s ag am pos و s o ies برای اینستاگرام تعریف شده است، می توانید تغییرات لازم با توجه به پروژه خود اعمال کنید.

همچنین در ابتدای صفحه می توانید سایز مورد نظر، قالب پیش فرض و سوشال مدیای مورد نظرتان و سپس نمونه بنر تبلیغاتی پیج اینستاگرام را انتخاب کنید. لینکی که از برای این ابزار قرار داده شده است لینک دانلود اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید آن است. برای دانلود نسخه نرم افزار ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام برای آیفون آن به Ca va یا اپل استور مراجعه کنید.

تغییراتی مثل اضافه کردن تصویر، تغییر رنگ پس زمینه، اضافه کردن نوشته با فونت دلخواه از جمله تغییراتی است که می توانید روی پروژه خود اعمال کنید.

2. Pos e Make , Flye Make , Pos e Flye Templa e

این اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید که در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی معرفی شده pos e make a d flye empla e می باشد. از دیگر برنامه‌هایی است که می‌توانید قالب‌های آماده را شخصی‌سازی کنید و یا طراحی را از ابتدا شروع کنید. به منظور شخصی سازی می توانید تغییراتی در متن و فونت ایجاد کنید و یا تصاویر را ویرایش کنید و افکت دهید؛ همچنین می توانید از استیکرهای این نرم افزار نیز کمک بگیرید.

از ویژگی های این نرم افزار ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام می توان به امکان ساخت بنر بدون نیاز به دانش اولیه اشاره کرد. درواقع با هر سطح دانشی و بدون نیاز به هزینه های گزاف می توانید از این برنامه  در درست کردن بنر تبلیغاتی کمک بگیرید. علاوه بر تمام موارد ذکر شده امکان اضافه کردن تصویر از گالری برای طراح وجود دارد. می توانید نگاهی به ویژگی های نرم افزار بیاندازید و سپس در صورت تمایل گزینه دانلود را انتخاب کنید. بعد از باز کردن اپلیکیشن طراحی بنر تبلیغاتی اندروید طبق تصویر در اولین قدم یکی از گزینه های c ea e pos e یا eadymade pos e را انتخاب کنید.

اگر  c ea e pos e را مطابق مقاله آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی انتخاب کردید به صفحه ای برای انتخاب تصویر زمینه منتقل می شوید. مانند تصویر زیر:

نهایتا بعد از انتخاب تصویر پس زمینه و سایز مورد نظر، افکت ها ، تصاویر و متن ها را مطابق آموزش ساخت بنر تبلیغاتی با گوشی اضافه کنید.

به دیگر اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید معرفی شده در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی توجه کنید.

3. Pos e Labs

این نرم افزار ساخت بنر تبلیغاتی برای اندروید مناسب برای درست کردن بنر تبلیغاتی در جلد مجله ها، فیلم ها و دیگر زمینه های مربوطه است. پوسترلب سه دسته تمپلت Classic, S ylish و Mi imal را دارد. می‌توانید در هرکدام از این دسته‌ها طراحی کنید. امکان ساخت بنر فیلم و مستند و قابلیت اشتراک گذاری در کنار قالب ها و افکت های آماده از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار رتبه 4.4 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص داده است.

4. Digi al Flye Pos e Make

برنامه طراحی بنر تبلیغاتی حرفه‌ای در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی است. این برنامه فاقد ویژگی های اساسی طراحی  است و قابلیت طراحی از ابتدا را ندارد. در واقع اگر به دنبال الگوهای خارق العاده به منظور ساخت بنر هستید و تبلیغات شما را آزرده نمی کند، می توانید برنامه Digi al Flye Pos e Make را امتحان کنید.

در این برنامه میتوانید قالب های از پیش آماده را تغییر دهید(تصاویر پس زمینه ،فونت ها و… را ویرایش کنید) ؛همچنین قادرید خلاقیت خود را در طیف وسیعی از الگوهای ارائه شده توسط این برنامه نشان دهید. می توانید در هر زمینه مانند درست کردن بنر تبلیغاتی رستوران، ورزشی، شرکت ها و… از قالب های این برنامه کمک بگیرید.

5. Desyg e : F ee G aphic Desig Make Edi o

این برنامه طراحی بنر تبلیغاتی کاربردی در ساخت بنر تبلیغاتی با گوشی کاربرد دارد. از مزیت های این نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی اندروید به سهولت و سرعت کارکردن با آن می توان اشاره کرد. دیزاینر دارای قالب‌های رایگان و به روز است می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و یا برای قالب‌های بیشتر هزینه بپردازید. به 3 مورد از ویژگی های این برنامه که در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی موثر است می پردازیم:

همانطور که در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی مشاهده می کنید در منوی بالای صفحه می توانید یکی از گزینه های pos e s یا social media را انتخاب کنید سپس با توجه به نوع پروژه یکی از قالب های مربوطه را برگزینید.

همانطور که مشاهده می کنید قابلیت ویرایش هر یک از المان های قالب برای شما وجود دارد.

6. Tex g am -Tex o Pho o,S o y Make ,G aphic Desig

همان‌طور که از اسم این نرم افزار مشخص است، دست شما را در طراحی متون باز می‌گذارد. با کمک این برنامه می توانید روی تصاویر متن اضافه کنید. این نرم افزار کاربردی در کنار طراحی ui موفق، شامل فونت های متنوع و بسیاری نیز هست. نمونه متن بنر تبلیغاتی اینستاگرام در این اپلیکیشن قابل مشاهده می باشد. ایموجی ها، تگ های سفارشی، فیلتر ها و قالب های آماده نیز از ویژگی های این برنامه هستند. همچنین قابلیت اشتراک گذاری طراحی ها نیز وجود دارد. برای دانلود نرم افزار ساخت بنر تبلیغاتی برای اندروید آن روی لینک کلیک کنید.

هنگام باز کردن اپلیکیشن با صفحه ای مطابق شکل زیر درآموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی  روبه رو می شوید. با انتخاب یکی از گزینه های منوی بالا در پایین صفحه 2 آپشن جدید برایتان باز می شود.

با emp y ca vas پروژه خالی و با گزینه empla e mode به صفحه ای مطابق شکل زیر منتقل می شوید. همانطور که می بینید تغییراتی در متن ، تصویر و استیکر می توانید ایجاد کنید.

همه این برنامه‌ها در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی کاربردی هستند. بسته به اینکه باکار کردن در کدام‌یک راحت‌تر هستید می‌توانید گزینش کنید. در ادامه به پیاده سازی یک پروژه عملی درست کردن بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی می پردازیم تا با روند کار بهتر آشنا شوید. در این روند ما با برنامه طراحی بنر تبلیغاتی Pos e Make کار خواهیم کرد. برای دانلود برنامه ساخت بنر تبلیغاتی اندروید آن روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

7. Picsa Pho o Video Edi o ‏

از آنجایی که این برنامه طراحی بنر تبلیغاتی اندروید بسیار محبوب است و حتی کاربران ios هم آن را دنبال می کنند، آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با پیکس ارت بسیار مفید خواهد بود. این اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید امکانات بسیاری را در طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام در اختیارتان قرار می دهد. برای کار با آن نسخه اندروید یا ios آن را در ابتدا دانلود کنید. سپس بعد از باز کردن برنامه گزینه را زده و در صحه c ea e عبارت ba e   را سرچ کنید. مانند تصویر:

ba e empla e را انتخاب کنید. و قالب مورد نظر خود را انتخاب و دانلود کنید.

پیاده سازی پروژه آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی

ابتدا در مرحله اول آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی، برنامه را از طریق لینکی که ذکر شد دانلود و سپس نصب کنید. بعد از باز کردن برنامه با محیطی مشابه تصویر زیر رو به رو می شوید.

روی گزینه c ea e pos e   به منظور ساخت پوستر جدید کلیک کنید و سپس ابعاد آن را متناسب با پروژه خود انتخاب کنید.

در مرحله بعدی از آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی، می توانید استایل عکس پس زمینه (back g ou d) را از میان گزینه های پیش فرض برگزینید.

می توانید در این مرحله از آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی عکس، متن یا استیکر اضافه کنید. با کلیک روی گزینه ex قادر به اضافه کردن متن به بنر هستید و پس از نوشتن متن می توانید ویرایش هایی مثل  رنگ و فونت را روی آن اعمال کنید.

از میان استیکر های این اپلیکیشن می توانید در  ساخت بنر تبلیغاتی کمک بگیرید. با سرچ کلمه مناسب بهترین استیکر را مطابق با پروژه خود انتخاب کنید.

همچنین قابلیت اضافه کردن عکس از گالری گوشیتان را نیز دارید. در بخش بعدی از آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی به نکاتی برای طراحی بهتر می پردازیم. علاوه بر اپلیکیشن ها نامبرده از آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با اینشات برای ساخت بنر تبلیغاتی متحرک اندروید می توان اشاره کرد. قبل از آن باید بدانیم چگونه بنر تبلیغاتی متحرک بسازیم.

نکاتی که باید در درست کردن بنر تبلیغاتی اینستاگرام به آن‌ها توجه کنید

به 4 نکته کاربردی که در ادامه آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی آورده شده است دقت کنید:

5 ویژگی که بنر شما را برتر از رقبا می کند

طراحی بنر تبلیغاتی مستلزم خلاقیت شماست. چشمگیر بودن بنر شما را از رقبا متمایز میکند. با رعایت اصول زیر در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی موجب محبوبیت بیشتر بنر شما می شود. در ادامه خواهید دید چگونه یک بنر تبلیغاتی جذاب بسازیم.

انتخاب فونت خوانا

مطالعه ای که در دانشگاه نبراسکا انجام شد نشان داد که انتخاب فونت مناسب می تواند به طور قابل توجهی فراخوانی اطلاعات را بهبود بخشد. مشتریان احتمالی شما باید اطلاعات کلیدی مربوط به کسب و کار شما را به خاطر بسپارند تا بتوانند بازدید خود را برنامه ریزی کنند. بنابراین ، برای آنها آسان تر آن است که آنچه مهم تر است را به خاطر بسپارند.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مربوط به فروش های آتی ، افتتاحیه های بزرگ یا رویدادهای خاص با فونت های جسورانه و پررنگ قابل خواندن باشد. می توانید از حروف bold برای برجسته کردن اطلاعات مهم در همه عناوین یا کلمات خاص استفاده کنید تا بلافاصله چشم lمخاطب را به مهمترین جزئیات هدایت کنید.

شخصیت بخشیدن به بنر

بروز تفکر شما در طراحی و درست کردن بنر تبلیغاتی و به دنبال آن برانگیخته کردن عواطف مخاطب، نتیجه و بازخورد بهتری از طراحی را به شما می دهد. یک عکس با کیفیت و خیره کننده می تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

تاثیرگذاری رنگ ها در جلب مخاطب

واکنش ذهن انسان در برخورد با رنگ های مختلف متفاوت است. آگاهی بر روانشناسی رنگ ها می تواند از مهمترین اصول آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی به حساب بیاید. جدول زیر نشان دهنده کاربرد هر رنگ خواهد بود.

تناسب بنر و برند

تناسب و یکپارچگی بنر و هدف شرکت یا سازمانی که برای آن طراحی می کنید باید باهم متناسب باشند. برای طراحی بنر تبلیغاتی بهتر است به رنگ لوگوی شرکت، مخاطبان ، محیط  و فعایت سازمان توجه کنید.

انتخاب عنوان مناسب

پیدا کردن عنوانی کوتاه اما جامع اهمیت بسیاری در آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی دارد. صراحت در بیان برخلاف روش های تبلیغ نویسی سنتی موجب بهبود بازخورد مخاطبان می شود؛ بهتر است با صراحت انتظار خود را از کاربران و بالعکس پاسخ انتظارت آن ها از خودتان را بدهید. حتی بعضی اوقات نیاز به استفاده از زیرعنوان ها برای سهولت خوانایی مخاطب است. زمانی که نیاز به اضافه کردن توضیحات بیشتر باشد می توانید از زیرعنوان ها استفاده کنید. زیر عنوان ها در زیر عنوان اصلی آورده می شود.

آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با فتوشاپ

تمرکز این مقاله بر روی آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی بود منتها اگر قصد دارید حرفه ای مسیر ساخت بنر تبلیغاتی را ادامه دهید احتمالا برنامه هایی مانند فتوشاپ بیشتر مناسبتان خواهد بود. فتوشاپ از بهترین نرم افزار ساخت بنر اینستاگرام به حساب می آید. به طور خلاصه این روند را طی پیاده سازی مراحل یک پروژه عملی در بخش انتهایی مقاله توضیح خواهم داد.

آموزش طراحی بنر در فتوشاپکسب و کارهای مختلفی برای انتقال مفهوم تبلیغات خود از بنر ها استفاده میکنند و طراحی بهینه یک بنر می تواند تاثیر بسزایی در روند انجام این تبلیغ داشته باشد. در این دوره ی آموزش فتوشاپ همراه با مدرس مجرب دوره، به یادگیری قدم به قدم آموزش طراحی بنر مشغول می شوید. پس از اتمام دوره و یادگیری تکنیک های … ` تخفیف258.000 تومان103.200 تومانبررسی و خرید دوره

آموزش طراحی بنر در فتوشاپ

کسب و کارهای مختلفی برای انتقال مفهوم تبلیغات خود از بنر ها استفاده میکنند و طراحی بهینه یک بنر می تواند تاثیر بسزایی در روند انجام این تبلیغ داشته باشد. در این دوره ی آموزش فتوشاپ همراه با مدرس مجرب دوره، به یادگیری قدم به قدم آموزش طراحی بنر مشغول می شوید. پس از اتمام دوره و یادگیری تکنیک های …

طراحی لایه پس‌زمینه

ابتدا در وهله اول از آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی، یک صفحه جدید از قسمت File و سپس New در فتوشاپ با ابعاد 1080 *1080 بازکنید. این سایز استاندارد برای پست‌های اینستاگرام است.

اکنون طبق آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی روی گزینه adjus me در پنل لایه‌ها کلیک کنید و سپس از گزینه solid colo رنگ موردنظرتان را انتخاب کنید. یک‌لایه جدید ایجاد کنید؛ و ابزار b ush را انتخاب کنید. به رنگ پس‌زمینه عکس دقت کنید. رنگ رویی را سفید قرار دهید؛ و روی مود ove lay کلیک کنید.

یک‌لایه جدید ایجاد کنید و رنگ رویی را مشکی قرار دهید؛ و اطراف تصویر را رنگ کنید. مود را روی ove lay قرار دهید. از لایه شماره 1 یک کپی ایجاد کنید و آن را روی دیگر لایه‌ها قرار دهید و opaci y آن را کم کنید. می‌توانید تصاویر و بافت‌های دیگری نیز روی این قسمت قرار دهید. تا اینجا آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی ، لایه بک‌گراند شما آماده‌شده است. از طریق g oup laye می‌توانید تا اینجای کار را در یک گروه قرار دهید. در نتیجه نهایی پروژه آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی همراه ما باشید.

نتیجه نهایی

اکنون در مرحله پایانی آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی باید  عکس‌ها و متن‌هایی که برای بنر خود لازم دارید را به آن اضافه کنید. اگر لازم است به آن‌ها سایه دهید و یا هر چیزی که فکر می‌کنید بر باب سلیقه شما به زیبایی کار می‌افزاید را اضافه کنید. اگر با ابزارهای فتوشاپ آشنایی ندارید به ابزار ادیت عکس در فتوشاپ و سری مقالات که در دسته‌بندی آن هستند سر بزنید. اکنون که تا پایان مقاله آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی همراه ما بوده اید وقت آن است که خود را محک بزنید.

اکنون که تا پایان مقاله آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی با ما همراه بودید و با معرفی 7 برنامه ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی دیدید چگونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام بسازیم، وقت آن رسیده تا طراحی خود را شروع کنید و خود را بیازمایید.

می توان با نصب اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید بنر های حرفه ای ساخت؟

شما با مطالعه مقاله آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی نکات ساخت بنر تبلیغات قوی با استفاده از گوشی و نحوه مقیاس گذاری و طراحی آن را فرا خواهید گرفت. همچنین اپلیکیشن ساخت بنر تبلیغاتی اندروید معرفی شده در این مقاله کاربردی بوده و با مطالعه آموزش منتشر شده مکتب تی وی قادر به پیاده سازی طرح های مجسم شده در ذهنتان خواهید بود. با اضافه کردن چاشنی هنر و سلیقه خود طراحی بنر تبلیغاتی اندروید خارق العاده داشته باشید.

کدام برنامه طراحی بنر تبلیغاتی برای خلق آثار با گوشی مناسب تر است؟

در مقاله آموزش ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با گوشی، 7 برنامه طراحی بنر تبلیغاتی کاربردی و مناسب برای اندروید و ios معرفی شده است. با توجه به نیاز و خواسته تان از ابزارهای طراحی، بعد از مطالعه ویژگی های آورده شده هر کدام بهترین انتخاب را داشته باشید.

چگونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام بسازیم ؟

اینکه چگونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام بسازیم و از کجا شروع کنیم بسیار حائز اهمیت است. با طراحی بنر حرفه ای تر نظر مخاطبان بیشتری را جلب می کنید.در طراحی یک بنر ابتدا اطلاعاتی از پروژه از جمله پیام اصلی آن و لوگوی برند را بدست آورید. سپس یک طرح کلی را از طراحی در ذهنتان مجسم کنید و برای هر المان بخشی از طرح را اختصاص دهید. اکنون متناسب با طراحی خود اپلیکیشنی مناسب در راستای درست کردن بنر تبلیغاتی اینستاگرام انتخاب کنید.

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه

دسته‌بندی مقالات

آیا به دنبال پلتفرمی هستید که به شما امکان ساخت بنر های جذاب تبلیغاتی اینستاگرام، پوسترها و انواع محتواهای تبلیغاتی جدید را بدهد؟ خوب، در این مقاله ما در مورد بهترین برنامه های آنلاین ساخت بنر به شما خواهیم گفت!در این لیست، همه چیز را درباره برنامه‌هایی که نیازی به داشتن دانش حرفه‌ای برای طراحی در آنها ندارید تا کامل‌ترین و جامع‌ترین ابزارهایی که توسط بهترین و مشهورترین بازاریابان استفاده می‌شوند، پیدا خواهید کرد. مطمئناً حداقل یکی از آنها نیازهای شما را برای ساخت بنر های جذاب تبلیغاتی اینستاگرام برآورده می کند.

بنرساز آنلاین Ca va برای ساخت بنر های جذاب تبلیغاتی اینستاگرام

Ca va قطعا یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های سازنده بنر است که از طریق آن می توانید پوستر، تبلیغات و محتواهای دیگر را خلق کنید. استفاده از آن واقعاً آسان است و رابط کاربری آن نسبتاً بصری است.این ابزار به شما امکان می دهد متنی را به عکس اضافه کنید و از الگوهای از پیش ساخته یا سفارشی شده برای هر چیزی که می سازید استفاده کنید. به غیر از آن، Ca va حتی می تواند به عنوان یک برنامه برای ویرایش عکس ها و به عنوان یک کلاژ ساز استفاده شود. با دنبال کردن این لینک می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید!

بنرساز آنلاین Adobe Spa k

Adobe Spa k یکی از جالب‌ترین برنامه‌های سازنده بنر است که با جستجو در اینترنت پیدا می‌کنید، و همچنین یکی از بهترین برنامه‌ها برای ساخت کاورهای هایلایت اینستاگرام است. به غیر از بنرها، می‌توانید ویدیوهای متحرک ایجاد کنید، از فیلترها استفاده کنید و متن را به فیلم‌ها و تصاویر اضافه کنید. استفاده از این برنامه واقعا آسان است و نیازی به دانستن هیچ مهارتی در مورد طراحی ندارد.این برنامه باعث می شود تا بتوانید پوسترهایی با لوگوی شرکت خود ایجاد کنید، الگوهای از پیش ساخته شده را انتخاب کنید و حتی از طریق خود برنامه به دنبال الهام باشید! Adobe Spa k همچنین به شما امکان می‌دهد آنچه را که می‌سازید با دستگاه‌های مختلف همگام‌سازی کنید و قابلیت اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهد. 

 برنامه طراحی حرفه ای Adobe Illus a o برای ساخت بنر های جذاب تبلیغاتی اینستاگرام

اگر در جستجوی بهترین برنامه های طراحی می خواهید راه حلی واقعا جامع برای طراحان حرفه ای پیدا کنید، Adobe Illus a o بهترین گزینه برای شماست. این نرم افزار تمام ابزارهای لازم را برای ایجاد هر نوع تبلیغات، از بنرها گرفته تا محتواهای سه بعدی و حتی ساخت لوگو را ارائه می دهد.با این حال، استفاده از آن می تواند برای تازه واردان تا حدودی چالش برانگیز باشد، بنابراین ساخت بنر با آن برای افراد با تجربه بیشتر توصیه می شود. اگر می خواهید به یک طراح حرفه ای با نرم افزار ایلوستریتور تبدیل شوید، می توانید ویدئوهای آموزشی سایت لوگونومی را دنبال کنید.

ساخت بنر های جذاب تبلیغاتی اینستاگرام با بنر اسنک

Ba e s ack یک پلت فرم قوی است که به طور خاص با هدف ساخت بنر ایجاد شده است. این برنامه قالب های شخصی، قالب های گروهی و حتی قالب های شرکتی را ارائه می دهد و به همین دلیل یک ابزار حرفه ای است.در این برنامه، سه ویژگی اصلی را خواهید یافت: ایجاد بنرهای جدید، متحرک سازی آنها، و پلتفرمی که به چندین کاربر و اعضای یک پروژه اجازه می دهد تا برای ایجاد یک بنر همکاری کنند. این نرم افزار به کاربران رایگان خود اجازه می دهد تا حداکثر 10 بنر ایجاد کنند تا ابزار آن را امتحان کنند. 

بنر ساز آنلاین Pos e Make

Pos e Make b Pho o Cool Apps یک اپلیکیشن واقعا ساده و سبک در میان بهترین برنامه های سازنده بنر است. این برنامه اندرویدی، مجموعه گسترده ای از تصاویر و قالب های آماده برای استفاده را برای پس زمینه به شما ارائه می دهد. البته، شما همچنین می توانید یک تصویر را از گالری دستگاه خود انتخاب کنید. کاربران آن می توانند به راحتی متن و استیکر اضافه کنند و آنچه را که می سازند ویرایش کنند.به غیر از آن، شما همچنین می توانید تقریباً هر آنچه را که ساخته اید در بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. استفاده از این برنامه رایگان است با چند ویژگی اضافی که می توانید برای استفاده از آنها نسخه پرو برنامه را خریداری کنید. دانلود Pos e Make برای اندروید

بنر ساز آنلاین Desyg e

Desyg e یکی از شناخته شده ترین برنامه هایی است که به شما امکان ایجاد بنر می دهد. در این برنامه، تعداد زیادی الگو، برچسب و تصاویر برای ساخت بنر اینستاگرام وجود دارد که می توانید به صورت رایگان با توجه به خلاقیت های خود از آن استفاده کنید. علاوه بر این، با رابط کاربری بسیار خوبی ساخته شده است که منجر به تجربه کاربری شگفت انگیزی می شود.برای ایجاد بنرهایی با ظاهر حرفه ای با Desyg e ، نیازی به طراح بودن ندارید. این برنامه رایگان است و برخی از ابزار های پولی را ارائه می دهد که قفل ویژگی های اضافی را باز می کند. این برنامه به صورت آنلاین در وب در دسترس است و می‌توانید آن را در اپ استور و پلی استور نیز دانلود کنید.

ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام با اپلیکیشن Cove Pho o Make

اپلیکیشن Cove Pho o Make یکی دیگر از برنامه های Pho o Cool Apps است که می تواند به راحتی به عنوان یکی از بهترین برنامه های سازنده بنر استفاده شود. این برنامه چندین تصویر پس زمینه و ابزارهای ویرایش را به شما ارائه می دهد تا بتوانید اندازه بنرها و پوسترهای خود را بهتر تنظیم کنید.به غیر از آن، شما همچنین می توانید تصاویر همپوشانی شده ایجاد کنید و از استیکرها استفاده کنید، و همچنین با استفاده از بیش از 100 فونتی که دارد، متن اضافه کنید. واقعاً می توان تقریباً هر چیزی را در این برنامه کاربردی رایگان ایجاد کرد که می تواند از فروشگاه Play S o e دانلود شود.

بنر ساز آنلاین Pos e Make Pos e Desig e

Pos e Make امکانات زیادی را برای ساختن بنرها و پوسترها به شما ارائه می دهد. در این برنامه آنلاین، می‌توانید از بین چندین نوع پس‌زمینه و قالب‌های از پیش طراحی شده، و همچنین بسیاری از عناصر گرافیکی که می‌توانید روی تصاویر قرار دهید، طرح بنر اینستاگرام خود را انتخاب کنید.به غیر از آن، Pos e Make همچنین ابزارهای شگفت انگیزی را برای گنجاندن و ویرایش متن ارائه می دهد. استفاده از آن رایگان است، اما بسیاری از تصاویر و قالب ها تنها با خرید یک بسته قابل استفاده هستند. اگر علاقه مند هستید، آن را برای اندروید و iOS دانلود کنید، روی لینک های زیر کلیک کنید!دانلود Pos e Make برای اندرویددانلود Pos e Make برای iOS

برنامه طراحی حرفه ای کورل دراو

اگر مدتی است که به دنبال بهترین برنامه های سازنده بنر می گردید، مطمئناً در مورد Co elDRAW، رقیب بزرگ Adobe Illus a o ، شنیده اید. این یک برنامه کامل برای ساخت تصاویر، بنرها، پوسترها و اساساً هر چیزی است که شما نیاز دارید!استفاده از Co el در مقایسه با Adobe Illus a o تا حدودی ساده تر است، اما با این وجود، فقط برای حرفه ای ها و دانشجویان طراحی توصیه می شود. نسخه فعلی Co elDRAW G aphics Sui e 2020 است و یک نسخه آزمایشی را نیز به شما ارائه می دهد. برای مشاهده بیشتر به وب سایت رسمی Co el (Co el’s official websi e) بروید!

برنامه طراحی بنر اینستاگرام GIMP

در پایان لیست ما، GIMP یک جایگزین عالی بعد از Adobe Illus a o و Co el است. این بنرساز کاملا رایگان است و مجموعه عظیمی از ویژگی ها و ابزارها را برای ساخت بنرها، پوسترها و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد. استفاده از آن نسبت به دو برنامه قبلی دیگر تا حدودی ساده تر است، اما همچنان برای حرفه ای ها طراحی شده است.با GIMP، کاربران همچنین می توانند تصاویر با کیفیت بالا را به راحتی دستکاری کنند، با تایپوگرافی کار کنند و حتی الگوریتم هایی برای ویرایش عکس های خود ایجاد کنند. مطمئناً سزاوار جایگاهی در بین بهترین برنامه های سازنده بنر است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد یکی از بهترین نرم افزارهای رایانه شخصی، به وب سایت رسمی (GIMP official websi e) بروید!

نظر شما در مورد این برنامه های سازنده بنر چیست؟

آیا قبلاً این برنامه ها را می شناختید؟ در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید که کدام یک از این برنامه ها مورد علاقه شماست و اگر فکر می کنید ما موردی را فراموش کرده ایم، حتما به ما معرفی کنید! فراموش نکنید که اگر قصد طراحی بنر اینستاگرام با فونت فارسی را دارید می توانید از بنرساز آنلاین دومینگو با ابزارهای رایگان و کاربرپسند استفاده کنید.

نظرات کاربران

هنوز نظری درج نشده است. اولین نفری باشید که کامنت می گذارید

دکمه بازگشت به بالا