سریال پرندگان آتش فصل دوم قسمت اول

قسمت ۲۲ سریال A es Kusla i پرندگان آتش

سریال پرندگان آتش (A es Kusla i) یکی از موفق‌ترین تولیدات فصل گذشته آتی‌وی بود و احتمالا قسمت ۲۲ یکی از مورد انتظارترین اپیزودهای این شبکه باشد …

اگر این مطلب را می‌خوانید پس یعنی قسمت ۲۱ سریال A es Kusla i پرندگان آتش را تماشا کرده‌اید و به احتمال زیاد متوجه اتمام فصل اول سریال شده‌اید. همه ساله در اواخر خرداد سریال‌های ترکی یا به طور کامل یا به طور فصلی به پایان می‌رسند. خوشبختانه پرندگان آتش برای فصل دوم تمدید شده اما هفته دیگر منتظر قسمت ۲۲ سریال پرندگان آتش A es Kusla i نباشید.

عوامل تولید و بازیگران سریال «A es Kusla i» پس از پشت‌سر گذاشتن قسمت فینال فصل و البته جشن پایان فصل اول وارد تعطیلات شده‌اند و اواخر مرداد به ست فیلمبرداری بازمی‌گردند. پس از آماده سازی و معمولا ضبط یکی دو قسمت، در تاریخ جمعه ۱۰ شهریور ساعت ۲۰ به وقت محلی شاهد قسمت بیست و دوم سریال خواهیم بود. البته این زمانبندی ممکن است تغییر کند. اما در طول تابستان ما شما را در جریان تک تک تحولات داستان، تیم بازیگرن و حواشی پشت صحنه خواهم گذاشت پس به ما سر بزنید تا به روزترین‌ها داده‌ها را مطالعه کنید.

اما در قسمت ۲۱ و پایانی فصل اول؛

بزرگترین آزمایش پرندگان آتش اکنون آغاز می شود. کارا برگشته است! حالا وقت آن است که کسانی که در تاریکی گذشته گم شده بودند به روشنایی بیایند!

کارا، می آید حامل تمام گناهان بی‌ریشه‌ها. جعبه پاندورا اکنون باز است و هرگز بسته نخواهد شد. کارا با خشم خود، سالها منتظر مانده تا زندگی پرندگان آتش را زیر و رو کند. امروز همه تاوان انتخابی را که سالها پیش انجام داده اند خواهند پرداخت! آیا پرندگان آتش از این مصیبت جان سالم به در خواهند برد یا کارا با موفقیت انتقام خود را خواهد گرفت و آیا پرندگان آتش برای همیشه پراکنده خواهند شد؟

گلایشه مانند پری است با تاج گلی در لباس عروسی سفیدش، غافل از اینکه کارا مانند کابوس تیره ای بر شادی‌های آنها فرود آمده است. دست در دست مردی که دوستش دارد، با مهمانان عروسی احوالپرسی می کند و سر سفره عقد پاسخ «بله» می دهد!

بارباروس ماه ها و ماه ها پیش یک کلمه به چاتال گفت. «اگر تو جای پدرم بودی، من به سر تو و خودم شلیک می‌کردم.» بارباروس در شادترین روز زندگی‌اش، زمانی که با گلایشه‌اش دیدار می‌کند، متوجه می‌شود که چاتال پدرش است! خون مردی که از او متنفر بود در رگهایش جاری است. بارباروس از این رازی که فهمیده ویران شده است، اما پس از آن، چگونه با این واقعیت وحشتناک برخورد خواهد کرد؟

شروع فیلم برداری سریال پرنده های آتش!زمان پخش فیلم بوراک توزکوپاران کی است؟عکس

فیلمبرداری فصل دوم سریال «پرنده های آتش» از اواخر مرداد آغاز میشود. قسمت اول از فصل دوم این سریال با بازی ایلایدا الیشان، بوراک توزکوپاران و … 10 شهریور از کانال ATV پخش میشود.

دکمه بازگشت به بالا