وان پیس قسمت 1075

تاریخ دقیق پخش قسمت 1075 انیمه وان پیس خلاصه داستان

در ادامه نوشتار تاریخ انتشار قسمت 1075 انیمه وان پیس همراه ما بمانید تا از ساعت پخش و تاریخ دقیق انتشار این انیمه محبوب آگاه باشید.

وان پیس، یکی از بهترین انیمه‌های جهان ، یک انیمه منحصر بفرد با شخصیت پردازی قوی در ژانر اکشن، ماجراجویی، کمدی، قدرتی، درام، فانتزی و پسرانه است. این انیمه از سال 1999 پخش شده است و از لحاظ بودجه یکی از گران ترین انیمه های تاریخ می‌باشد. داستان O e Piece دربارهٔ ماجراهای یک گروه دزد دریایی به فرماندهی ( مانکی دی لوفی ) است که به‌دنبال بزرگ‌ترین گنج دنیا یعنی (O e Piece) می‌گردند.

تاریخ انتشار قسمت 1075 انیمه وان پیس

روز پخش قسمت 1075 انیمه O e Piece : یکشنبه 16 سپتامبر

ساعت پخش قسمت 1075 انیمه O e Piece : به وقت تهران 5:30 صبح

گل دی. راجر به عنوان “پادشاه دزدان دریایی” شناخته می‌شد، قوی‌ترین و مشهورترین موجودی که در گرند لاین قایقرانی کرده است. دستگیری و اعدام راجر توسط دولت جهانی تحولی را در سراسر جهان به ارمغان آورد. آخرین سخنان او قبل از مرگش وجود بزرگترین گنج دنیا یعنی O e Piece را آشکار کرد. این مکاشفه بود که عصر بزرگ دزدان دریایی را به ارمغان آورد، مردانی که رویای یافتن وان پیس را در سر می‌پرورانند، که وعده ثروت و شهرت نامحدودی را می‌دهد.

اینجاست که Mo key D. Luffy، پسر 17 ساله‌ای که با تعریف استاندارد شما از دزد دریایی مخالفت می‌کند، وارد می‌شود. به جای شخصیت محبوب یک دزد دریایی شرور، سرسخت و بی‌دندان که روستاها را برای تفریح غارت می‌کند، دلیل دزدی دریایی بودن لوفی یک شگفتی محض است: فکر یک ماجراجویی هیجان انگیز که او را به سمت افراد جذاب و در نهایت به گنج موعود هدایت می‌کند.

لوفی و خدمه‌اش به دنبال قهرمان دوران کودکی‌اش، در سراسر گرند لاین سفر می‌کنند، ماجراهای دیوانه‌کننده‌ای را تجربه می‌کنند، اسرار تاریک را آشکار می‌کنند و با دشمنان قوی می‌جنگند؛ همه اینها برای رسیدن به ارزنده‌ترین ثروت‌ها، O e Piece.

دانلود آخرین قسمت انیمه وان پیس از طریق کانال تلگرامی فیگار

صداپیشگان انیمه وان پیس عبارتند از:

دکمه بازگشت به بالا