تعبیر سیب در خواب

صفحه اصلی » تعبیر خواب » حروف سین » ???? تعبیر خواب سیب از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

???? تعبیر خواب سیب از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

تعبیر خواب سیب????

همانطور که در دنیای حقیقی سیب میوه محبوبی است، در عالم خواب نیز سیب تعبیر نیکو و مثبتی دارد. برخی از تعابیر این میوه در خوای عبارت است از فرزند، ثروت و دارایی، خوشحالی و خشنودی، اراده و عزم، رونق و برکت و … . سیب یکی از میوه های بهشتی استف همانطور که در بیشتر روایات داریم و معروف ترین داستان، قصه آدم و حوا است.

همچنین سیب در طب سنتی و علوم پزشکی یکی از بهترین میوه هاست و خوردن روزانه یک سیب را بسیار مفید می دانند. سیب در چند رنگ داریم که رنگ سیبی که در خواب دیده اید بسیار مهم است و تعبیر خواب شما طبق این جزئیات خواهد بود.

در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر رویای خود با تاروت رنگی همراه باشید.????

در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

تعابیر بر اساس معبر

امام جعفر صادق (ع)

دانیال نبی

یوسف نبی

محمد ابن سیرین

ابراهیم کرمانی

منوچهر مطیعی تهرانی

لیلا برایت

آنلی بیتون

کارل گوستاو یونگ

کتاب سرزمین رویاها

تعابیر بر اساس موضوع

سیب سرخ

سیب روی زمین

سیب رسیده

بریدن و تکه کردن سیب

سیب کرم خورده

خوردن سیب

سیب فاسد و گندیده

تقسیم کردن سیب با دوستان

تعدادی سیب

درخت سیب

باغ سیب

جمع کردن سیب

سیب ترش و بد بو

سیب سبز

سیب زرد

سیب سیاه

سیب قرمز

پختن سیب

خوردن آبمیوه سیب

سرکه سیب

تعبیر خواب سیب بر اساس نظر معبر ????

از نظر امام جعفر صادق (ع)????‍♂️

از نظر امام جعفر صادق (ع) اگر در خواب کسی سیب ببیند هشت تعبیر دارد: ✔️تعبیر اول، نشانگر فرزند و نوزاد تازه متولد شده می باشد. امکان دارد که شما تصمیم بگیرید یک فرزند دیگر به دنیا بیاورید که بسیار خیر و نیکو می باشد. ✔️تعبیر دوم، نشانگر منفعت سود و فایده می باشد. در زندگیتان در هر زمینه‌ای دستاوردهای بسیار خوبی خواهید داشت. ✔️تعبیر سوم، نماد بیماری، کسالت و مریضی جسمانی می باشد. شاید مجبور باشید برای چند روزی در بستر استراحت کنید اما در نهایت شفا و بهبودی برای شما دیده می شود. ✔️تعبیر چهارم، یک کنیزک و یا یک پرستار کم سن و سال را نشان می دهد. شاید کسی را برای خدمت بگیرید که از نظر سن و سالی بسیار کم سن و خردسال باشد. ✔️تعبیر پنجم، نشانگر اموال، دارایی، ثروت و خواسته‌های شما در زندگیتان است. این خواسته ها بیشتر در حوزه امور مالی می باشد. ✔️تعبیر ششم، از فرمانروایی و سلطه خبر می دهد. به مقامی خواهید رسید که قدرت و سلطه بسیار بزرگی به دست خواهد آورد و حرف شما برای همه اولویت خواهد داشت. ✔️تعبیر هفتم، اشاره به اراده و همت شما دارد. باید ببینید که شما فردی سست اراده هستید و یا پشتکار و کوشش زیادی دارید. این تعبیر به خودتان بستگی دارد. ✔️تعبیر هشتم، نشان می دهد که در تمام حالات عاقبت به خیر می باشید.

از نظر دانیال نبی????‍♂️

از نظر حضرت دانیال سیب در عالم رویا به طور کلی نمادی از اراده، همت و عزم شما در حوزه شغل و کسب و کارتان می باشد. ✍️اگر شما پادشاه هستید و یا مقامی نزدیک به پادشاهی دارید و در خواب سیب دیدید، تعبیر این خواب برای شما حکومت و قدرت می‌باشد. ✍️اگر جز دسته بازرگانان و تجار هستید و در خوابتان سیب دیدید، تعبیرش به تجارت شما باز می گردد و همینطور شغل های دیگر هم این گونه تفسیر می‌شود. ✍️اگر در خواب دیدید که سیب داشتید و از آن می‌خوردید، این رویا نشان می‌دهد که شما در حوزه شغل و کسب و کاری که اکنون دارید سعی و همت چشمگیری دارید و برای رسیدن به هدفتان از هیچ چیزی دریغ نمی‌کنید. تعبیر درخت سیب در عالم رویا مردی را نشان می‌دهد که بسیار حساس، تیزبین و همچنین تند مزاج می باشد.

از نظر یوسف نبی ????‍♂️

از نظر یوسف نبی سیب در عالم رویا نمادی از اقوام و خویشاوندان می باشد که شما از جانب آنها شادمانی های بسیاری خواهید داشت. شاید از اینکه تنها نیستید و در کنار آنها شاد و خوشحال اید، هر لحظه شکر گزار خداوند هستید

از نظر محمد ابن سیرین????

از نظر ابن سیرین اگر در خواب سیبی به رنگ قرمز دیدید، این خواب نشان می‌دهد است که از جانب یک فرد صاحب مقام و بسیار پر قدرت و با نفوذ سود و منفعتی به شما خواهد رسید. ✍️اگر این سیب سفید بود این سود و منفعت از جانب تجار و بازرگانان است. ✍️اگر زرد رنگ بود و طعم آن کمی ترش بود، این خواب خوب نیست و نمادی از بیماری، کسالت جسمی و رنج و عذاب می باشد. ✍️اگر در عالم رویا دیدید که سیبی سفید رنگ را به دو نیم تقسیم کردید، این خواب نشان می‌دهد که اگر با کسی شراکت و یا همکاری دارید به زودی تصمیم می گیرید از او جدا شوید و کسب و کار خودتان را داشته باشید. سیب سبز رنگ نماد فرزند و کودک است. ✍️اگر در خواب دیدید که از یک درخت سیب قرمز چیدید و خوردید، این رویا نشانگر فرزند دختر می باشد و خداوند به زودی یک نوزاد دختر به شما عطا خواهد کرد.

از نظر ابراهیم کرمانی????

از نظر ابراهیم کرمانی سیب در عالم رویا خبر و پیغام می باشد. این خبر و پیغام از شخصی است که از شما دور است و از چشم و دیده شما غایب می باشد. ✍️اگر در خواب دیدید که سیب ترش خوردید، این خواب نشان می دهد که یک خبر بد و ناگوار طی وعده های آینده به گوش شما خواهد رسید. ✍️اگر سیبی که خوردید بسیار شیرین بود، پس تعبیرش بر عکس می باشد و خبرها و پیغام‌های خوب و خوش و لذت بخش را نشان می دهد.

از نظر منوچهر مطیعی تهرانی????

اغلب معبران سیب را به اموال و دارایی و خواسته و نیت قبلی قلبی شما تعبیر کردند اما از نظر منوچهر مطیعی تهرانی این تعبیر درست نیست چرا که خوردن سیب به تنهایی نمی تواند نیاز های خوراکی و غذایی انسان را تامین کند و بیشتر جنبه تنفننی دارد. سیب سبز در عالم رویا بهتر و نیکو تر از سیب سرخ می باشد و همچنین سیب سرخ هم از سیب سفید و سیب سفید بهتر از سیب زرد رنگ است‌. سیب زرد رنگ نمادی از بیماری و کسالت جسمانی است. سیب قرمز اشاره به سطح هیجان بالا و شادی و نشاط در زندگی شما دارد. سیب سبز رنگ نیز سمبلی از خیر و برکت و نعمت و رزق و روزی در زندگی حقیقی است. سیب سفید هم از رسیدن به سود و منفعت مژده می دهد. برخی از معبرین معتقدند که سیب سرخ نشانگر فرزند دختر است و سیب سفید نماد فرزند پسر می باشد. البته این تعبیر بسیار زیاد بستگی به نیت، اراده و همت شما دارد و بیشتر بسته این است که چه آرزویی و یا چه خواسته هایی در سر دارید و در دلتان بسیار به آن فکر می کنید. در واقع رویای سیب پاسخی به این خواسته‌ها و آرزوهای شما می باشد. به هرحال سیبی که سالم باشد، در عالم خواب بسیار نیکو و مثبت می باشد.

از نظر لیلا برایت????

از نظر لیلا برایت سیب خوردن در عالم رویا می تواند از اتفاقات بسیار خوشایند و به یادماندنی خبر بدهد. تمام این اتفاقات در حال وقوع هستند و اصلا نگرانی به دل خود راه ندهید، چرا که دوره خوشی فرا رسیده است. ✍️اگر در خواب سیب کرم خورده و یا خرابی را دیدید، این خواب خوب نیست. در بیشتر موارد این خواب نمادی از غم ناراحتی اندوه و مصیبت می باشد. ✍️اگر در خواب سیب های را بر روی درخت دیدید و یا در حال تماشای درخت سیب بودید، این خواب بسیار خوب می باشد. تعبیر این خواب عبارت است از پیشرفت و ترقی و موفقیت در تمام امور.

از نظر آنلی بیتون????

از نظر آنلی بیتون سیب قرمز در عالم رویا که به درختان سبز رشد کرده باشد، تعبیرش بسیار نیکوست و نشانگر اتفاقات و وقایع بسیار مطلوب و خوشایندی می باشد. در دوره‌ای از زندگی تان قرار خواهید گرفت که اتفاقاتی بسیار به یاد ماندنی و همچنین مثبت برایتان رقم خواهد خورد. ✍️اگر در عالم رویا دیدید که سیبی نرسیده، کال و یا گندیده و کرم خورده را می خوردید، این خواب تعبیر خوبی ندارد. برعکس اگر در خواب دیدید که در حال گاز زدن سیب سالمی بودید، این خواب نشان می‌دهد که نسبت به اهدافی که در سرتان داشته اید، اکنون به آگاهی کامل خواهید رسید و پس از حل شدن تردیدها از بین رفتن شک ها با تصمیم جدی و عزم قوی به سمت آنها قدم بر خواهید داشت. ✍️سیب کرم خورده و یا گندیده در عالم رویا نشان می‌دهد که تمام تلاش ها و کوشش های شما پوچ و بیهوده است و هیچ کدام از آنها با نتیجه مثبت و رضایت بخشی روبرو نخواهد شد. ✍️اگر در خواب دیدید که تنها یک سیب بر بالای درخت رسیده بود، این خواب یک هشدار به شماست. نباید بیش از اندازه حد مجاز بلند پروازی کنید و از واقعیت ها دور باشید. بهتر است کمی دست بردارید و سعی کنید بیشتر با محیط واقعی اطراف خودتان در ارتباط باشید تا هر چیزی را با چهره حقیقی آن بتوانید تشخیص دهید. ✍️اگر در عالم رویا دیدید که سیب ها از درخت و یا سبد و ظرف بر روی زمین ریختند، این خواب اشاره به گزافه گویی، چرب زبانی ها و تعریف های دروغین دوستان تان دارد. این افراد اصلا ظاهر و باطن شان یکی نیست و شما باید بسیار مراقب باشید.

از نظر کارل گوستاو یونگ????

از نظر یونگ اگر در خواب سیب هایی روی درخت دیدید این خواب نمادی از دانش آگاهی خرد کامیابی و سعادت بسیار بزرگ می باشد. اکنون زمان این است که شما پاداش تلاش‌ها و کارهایی که کرده اید را بگیرید این گفته مشهور را همیشه در ذهن تان نگه دارید:” یک سیب باعث می شود که شما بیمار نشوید و کمتر از دیگران کارتان به دکتر و درمان های شیمیایی بکشد.” پس این رویا می تواند به شما گوشزد کند که بیشتر مراقب سلامتی و تندرستی خود باشید و در صورت نیاز برای چکاپ به دکتر مراجعه کنید. ✍️اگر در خواب دیدید که در حال خوردن سیب هستید، این خواب نمادی از هماهنگی و توازن، خوشی و لذت و همچنین باروری و ثمره می باشد. ✍️اگر در خواب سیب گاز زده و یا پلاسیده و گندیده دیدید، این خواب نشان می‌دهد که شما هر چه برای هدفتان تلاش کردید، به نتیجه نرسید و هنوز حتی یک پله هم پیشرفت نداشته اید. به بیان دیگر رسیدن به این هدف و خواسته نیازمند تلاش دوچندان و مضاعف می باشد. از نظر یونگ توصیه نمی‌شود چرا که می‌تواند برای شما حامل ضرر باشد، پس نه تنها شما به سود نمی‌ رسید، بلکه برعکس دچار ضرر و زیان خواهید شد. یکی دیگر از تعابیر این خواب بی خیالی، غفلت و سهل انگاری و فراموشی شما را نیز یادآوری می کند. در واقع این خواب می خواهد به شما بگوید که اگر اینگونه پیش بروید به خاطر این نادانی هایتان دردسرهای بزرگی برای خود به بار خواهد آورد.

کتاب سرزمین رویاها????

✍️اگر در خواب سیب دیدین خواب نمادی از ثروت و پول فراوان می‌باشد و همچنین خوشبختی بسیار بزرگ و چشمگیری در انتظار شماست. ✍️اگر در خواب دیدید که سیب بسیار شیرینی می‌خوردید، این خواب می‌تواند نشان بدهد که در وعده‌های آینده هم مقدار پول هنگفتی و هم اتفاقات بسیار رضایت بخشی برای شما رخ خواهد داد. ✍️اگر در خواب دیدید که سیب ترش مزه می‌خوردید، این خواب به شما نوید می‌دهد که تمام استرس ها،نگرانی ها و یأس و ناامیدی هایتان به پایان خواهد رسید و روزهای خوشی برای شما در راه است. ✍️کمپوت سیب و یا سیب پخته در عالم رویا از یک تغییر و تحول بزرگ و تعیین‌کننده در زندگیتان خبر می دهد. اینکه این تغییر مثبت است یا منفی ثابت و یکسان نیست و بستگی به شرایط حال زندگیتان خواهد داشت داشت.

تعبیر خواب سیب بر اساس موضوع آن ????

✔️سیب سرخ

اگر در عالم رویا سیب سرخی را دیدید که رنگ آن شما را به وجود می‌آورد، این خواب نشان می‌دهد که شما در آستانه واقعیت بخشیدن به رویاها و خواسته های تان هستید. در واقع شما مدت های طولانی منتظر چنین زمان و لحظه‌ای بودید. تمام تکه های یک پازل را در کنار هم قرار داده اید و در نهایت اکنون وقت گرفتن پاداش نهایی سخت‌کوشی تلاش و تعهدات تان می باشد. خواب هایی که مرتبط با سیب قرمز رنگ می باشند، بی نهایت مثبت و نیکوست و نشانگر خوشی و لحظات خوب در تمام جوانب زندگی تان می باشد. در هر زمینه‌ای که سرمایه‌گذاری و یا برای رسیدن به هر هدفی برنامه‌ریزی کرده‌اید، این خواب به شما نوید و مژدا از موفقیت و پیروزی می دهد.

✔️سیب روی زمین

اگر در عالم رویا تعدادی سیب را دیدید که روی زمین افتاده بود، این خواب نشان می‌دهد که امکان دارد فردی که بسیار به شما نزدیک است، قصد خیانت و ضربه زدن به شما را داشته باشد. در واقع برنامه این فرد به این صورت است که شما را بازی دهد تا به هدف خودش برسد و اگر دید از این طریق نتوانست به خواسته خود برسد، از طریق دیگری وارد می شود و به هر حال به نحوی به شما آسیب می‌رساند. بسیار مراقب باشید و اجازه ندهید هیچ کس بیش از اندازه مجاز به شما نزدیک شود. راهی که می توانید این موضوع را تشخیص دهید این است که مراقب نشانه های نزدیک به همِ حسادت و نفرت در دیگران باشید. چون تنها این مورد به شما کمک می کند که بتوانید بفهمید چه کسی قصد خیانت و ضربه زدن به شما را دارد.

✔️سیب رسیده

سیب رسیده و قابل خوردن در عالم رویا نمادی از فرصت‌های جدید و شرایط بسیار عالی برای پیشرفت در زندگی شماست. این که این فرصت‌ها از کجا پدیدار می‌شوند اصلاً مشخص نیست اما بدانید که با روبرو شدن با این موقعیت ها بسیار شاد تر از قبل خواهید شد. این فرصت ها بیشتر در ارتباط با کسب و کار و حرفه و شغل تان می باشد بنابراین یک شانس بسیار بزرگ برای ترفیع مقام و یا جابجایی شغلی با درآمد بیشتر را پیش‌بینی می‌کند. مطمئن باشید از این فرصت‌ها و هوشمندانه استفاده می کنید و اجازه نمی‌دهد که به آسانی از دست بروند.

✔️بریدن و تکه کردن سیب

اگر در خواب دیدید که در حال بریدن و تکه تکه کردن سیب هستید، این خواب معنی خوبی ندارد و نشان می‌دهد که در راه رسیدن به خواسته ای که سال‌ها برای آن تلاش کردید شکست خواهید خورد. کارهایتان طبق برنامه ریزی و پیش بینی شما پیش نخواهد رفت، پس بهتر است برای روبرو شدن با هر اتفاقی آماده باشید و برای جلوگیری از خرابکاری های که در آینده قرار است پیش بیاید اقداماتی داشتا باشید. همچنین این خواب می‌تواند در در رابطه با زندگی کاری و شخصی تان هم پیش بینی هایی داشته باشد. بهتر است بسیار خوش بین نباشید و از اینکه هیچ اتفاق بدی نمی‌افتد مطمئن نباشید. با اینکه می دانید نمی توانید از وقوع شکست جلوگیری کنید ولی اگر به موقع و سر زمان خودش برای پیشگیری از آن اقداماتی انجام دهید باز هم شانس این را دارید که از شدت آسیب ها و ضربه های احتمالی کم کنید.

✔️سیب کرم خورده

اگر در عالم رویا هنگام خوردن سیب متوجه شدید که این سیب کرم خورده است، این خواب نشان می‌دهد که فردی با اعمال و رفتار نابجای خود باعث گمراهی و گیج شدن شما شده است. هدف وی این است که شما را از مسیر مورد نظرتان که خیلی هم برای شما ارزشمند است دور کند و در واقع همه چیز را به هم بریزد. اگر که دم به تله او بدهید نمی‌تواند به این آسانی ها به مسیر اصلی و قبلی خودتان باز گردید. بهتر است مراقب آدم‌های جدیدی که تازه شناخته اید باشید و بدانید که هر کسی در برخورد اول شخصیت اصلی اش را به شما نشان نخواهد داد و چه بسا نیت های شومی در باطن آنها نهفته باشد. ممکن است در کمین باشند تا از شما اطلاعات ارزشمندی را کسب کنند و به دست دشمنان و بدخواهان شما برسانند. بهتر است به ندای درون خودتان گوش کنید و به ادامه دادن مسیر تان بپردازید.

✔️خوردن سیب

اگر در خواب دیدید که مشغول خوردن سیب بودید، این خواب نشان می دهد که شما در حال نزدیک شدن به یک تجربه بسیار خوشایند و یک موفقیت مهم هستید. این موفقیت حاصل تلاش و کوشش بسیار زیاد شماست و هیچ کس در این امر دخیل نخواهد بود. هیچ چیز در زندگی آسان به دست نخواهد آمد، پس زمانی که شما برای رسیدن به خواسته تان انرژی، زمان و تلاش کافی را به کار بگیرید حتما با نتیجه لذت بخشی روبه‌رو خواهید شد. از به دست آوردن این موفقیت و دستاورد بسیار خوشحال باشید و بدانید که شما شایسته و لایق این لطف خداوند بوده اید.

✔️سیب فاسد و گندیده

اگر در عالم رویا سیبی را دیدید که فاسد شده بود و دیگر قابل خوردن نبود، این رویا خوب نیست و نمادی از شکست و تسلیم شدن می باشد. شاید تمام برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌هایتان اکنون با بن بست روبرو شده است و شما نمی خواهید قبول کنید که بازنده این بازی شما بودید. پروژه‌ای که روی آن کار می کردید و یا برای شما ارزش بسیار بالایی داشت در حال نابود شدن است و شما تنها در حال تماشا کردن هستید و هیچ کاری از دستتان برنمی آید. اصولا زمانی که با چنین مسائل روبرو می شوید بهترین راه حفظ آرامش تان می باشد و بعد از این که خونسردی خود را حفظ کردید باید سعی کنید پیامدهای آن را پذیرا باشید. وقتی بتوانید شدت آسیب و صدمه را تخمین بزنید، می توانید از وخیم تر شدن آن جلوگیری کنید و حتی در این شرایط بسیار سخت تجربه های جدید و مهیج را رقم بزنید و برای دستاورد های جدیدتری شروع به کار کنید.

✔️تقسیم کردن سیب با دوستان

اگر در خواب دیدید که در حال تقسیم کردن سیب با دوستتان بودید، این رویا تصویری از مسیر عظیم پیشرفت می باشد. تا این لحظه در زندگیتان همه کارهایتان طبق برنامه پیش رفته است و شما همیشه منتظر چیزهای خوب و رضایت بخش هستید. پروژه‌هایی که از مدتها پیش روی آنها کار می کردید اکنون به بهترین شکل در حال جواب دادن هستند. همچنین این خواب می تواند یک رویداد بسیار ویژه و خاص را نیز پیش‌بینی کند. پس مطمئن باشید که این خواب به شما از اوقات خوب و انرژی های مثبت زیادی خبر می‌دهد. دوستان خوب و خانواده خوبی در کنار تان دارید و برای وجود آنها لحظه به لحظه خدا را شاکر باشید. این رویا یک مهمانی و دور همی را نشان می دهد که شاید به علت جمع شدن شما و نزدیکانتان برای در میان گذاشتن خبر بسیار مهم و مثبتی باشد. احتمال دارد یک جشن عروسی و نامزدی، به دنیا آمدن یک عضو جدید و یا حتی یک موفقیت و پیروزی در زمینه کاری باشد.

✔️تعدادی سیب

دیدن تعدادی سیب در عالم رویا هرچقدر که تعدادشان بیشتر باشد، نشانگر شانس بزرگتر در زمینه مالی و اقتصادی می باشد. این خواب یک سیگنال مثبت نسبت به سرمایه‌گذاری هاست و شما را تشویق می کند تا در زمینه سرمایه گذاری اقتصادی وارد شوید. دست به هر کاری بزنید برایتان راه سود و منفعت را باز خواهد کرد، پس وقت را تلف نکنید و بیش از حد برای انجام این کار فکر نکنید. دل به دریا بزنید و کمی اهل ریسک کردن باشید.

✔️درخت سیب

اگر در خواب درخت سیب دیدید، این رویا سمبلی از دانش و علم و تحصیل می باشد. شما فردی هستید که در این راه موفق خواهد بود، فقط به این شرط که خودتان هم بخواهید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

✔️باغ سیب

اگر در خواب دیدید که میان یک باغ سیب بزرگ هستید، این خواب نشان گر شکوه و عظمت و جلال می باشد.

✔️جمع کردن سیب

اگر در خواب دیدید که مشغول جمع آوری سیب بودید، این خواب است نشانگر میل و علاقه بسیار زیاد شما به تحصیل و به دست آوردن علم است. به لحاظ درونی شما بسیار دوست دارید که در هر لحظه چیز جدیدی یاد بگیرید و همچنین علاقه زیادی به درس خواندن و تحصیلات عالی دارید.

✔️سیب ترش و بد بو

اگر در خواب دیدید که در حال خوردن سیب ترش و بد بویی بودید، این خواب به شما هشدار می دهد که باید تصمیمات خودتان را مجدد بررسی کنید و از رخ دادن هرگونه اتفاق احتمالی جلوگیری کنید.

✔️سیب سبز

سیب سبز در عالم رویا نمادی از روابط عاطفی و عشقی شما است. این روابط هنوز شکل نگرفته اند و در آینده نزدیک شرایط آن ایجاد خواهد شد. بهتر است خوب بررسی کنید و پس از مطمئن شدن احساسات خود را با دیگران و یا شریک عاطفی تان در میان بگذارید.

✔️سیب زرد

برخی از معبران معتقدند که سیب زرد می‌تواند سمبلی از ثروت و دارایی های فراوان باشد. هرچقدر این سیب زرد تر و خوش رنگ تر باشد، پس ثروت شما نیز بیشتر خواهد بود.

✔️سیب سیاه

دیدن سیب سیاه در عالم رویا تحت هیچ عنوانی خوب نیست و از یک بیماری بسیار جدی و خطرناک خبر می‌دهد. اگر سریع متوجه نشوید این بیماری می تواند باعث مرگ شما نیز باشد.

✔️سیب قرمز

سیب قرمز رنگ در عالم رویا تصویری از رابطه جنسی شما می باشد. نسبت به این غریزه تان بسیار حس خوبی دارید و همچنین رابطه‌ای که با پارتنر خود برقرار می‌کنید مطلوب است و سرتاسر آن ناشی از عشق و احساسات واقعی است. به بیان دیگر هوس های زود گذر دیده نمی شود.

✔️پختن سیب

اگر در خواب دیدید که در حال پختن مقداری سیب بودید و یا قصد داشتید با آن سیب ها کیک درست کنید، این خواب نشان می‌دهد که شما هدفی دارید که در حوزه علمی می باشد و سعی دارید که تمام راه ها را برای رسیدن به آن امتحان کنید. در واقع شما دوست دارید که دستاوردی را به نام خودتان ثبت کنید.

✔️خوردن آبمیوه سیب

اگر در خواب دیدید که در حال نوشیدن آب سیب بودید، این خواب نمادی از یک ثروت هنگفت و غیرقابل تخمین می باشد. این ثروت بیشتر از راه تحصیل و علم به دست خواهد آمد.

✔️سرکه سیب

سرکه سیب در عالم رویا نمادی از تندرستی و سلامتی کامل جسمانی است. جای هیچ نگرانی نیست و خطری جان شما را تهدید نمی کند.

دکمه بازگشت به بالا