تعبیر خواب حرم امام حسین

صفحه اصلی » تعبیر خواب » حروف ز » ???? تعبیر خواب زیارت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

???? تعبیر خواب زیارت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

تعبیر خواب زیارت ????

در سنت ما، زیارت کردن عملی معنوی و روحانی به حساب می‌آید. پس در اکثر موارد، تعبیر خواب زیارت مثبت و خوشایند است. هرچند این تفاسیر به شخصیت فردی که در خواب، به زیارتش می‌رویم بستگی دارد. هر چقدر سیرتش پاک و قلبش خلوص بیشتری داشته باشد، تعبیر خواب خوش‌تر و نیک‌تر خواهد بود.

به‌علاوه هر فرهنگ، دین و جامعه‌ای، اعتقادات و اصول خاص خودش را دارد پس طبیعیست که نظریات اشخاص مختلف هم باهم متفاوت باشد. در این‌جا به بررسی نظریات افراد، در این حوزه می‌پردازیم که در روشن شدن موضوع به ما کمک خواهد کرد. پس با تاروت رنگی همراه باشید.

در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

تعابیر بر اساس معبر

امام جعفر صادق (ع)

ابراهیم کرمانی

محمد ابن سیرین

آنلی بیتون

جابر مغربی

شیخ طوسی

کارل گوستاو یونگ

جمعی از معبران

معبران هندی (هندوها)

مسیحیان و یهودیان

مسلمانان و اعراب

تعابیر بر اساس موضوع

زیارت‌گاه

زیارت امام رضا (ع)

زیارت امام حسین (ع)

زیارت امام‌زاده

زیارت حضرت معصومه (س)

زیارت کعبه

زیارت اهل قبور

ضریح

تعبیر خواب زیارت بر‌ اساس نظر معبر ????

از نظر امام جعفر صادق (ع)

به زیارت رفتن در خواب، می‌تواند چهار تعبیر متفاوت داشته باشد:

تعبیر اوّل: نشانگر ایمن شدن در برابر بلا و سختی و همچنین دفع مصیبت و دور ماندن از گناهان توسط فردی مؤمن و با ایمان است.

تعبیر دوّم: می‌تواند به معنی گرفتن پاداش از رهبر و حاکمی درست‌کار و عادل باشد.

تعبیر سوّم: به ایمان و اعتقادتِ فرد اشاره دارد. که هم می‌تواند نمایانگرِ تقویت آن و هم تضعیف آن باشد.

تعبیر چهارم: نمادِ سلطان و خلیفه‌، شاه و یا حاکمِ جامعه می‌باشد.

✍️ اگر در خواب دیدید که به حرم و بارگاهِ حاکم و یا پادشاهی نیکوکار، عادل و خدا‌شناس رفته اید، حاکی از آن است که به‌زودی موفقیت در کار و زندگیتان حاصل می‌شود، برکت و نعمت به‌سویتان جاری می‌گردد، خیر و نیکی شما باعث خشنودی اطرافیان می‌شود و پیروزیِ بزرگ در انتظار شماست.

به‌علاه راه یافتن نزد انسان‌های مقرّب، نشان از دریافت پاداش و نام نیک، هم در این دنیا و هم در دنیای آخرت است. در واقع هر‌چقدر فرد زیارت کننده خودش خلوص بیشتری داشته باشد تعبیر خواب، خوش‌تر است.

✍️اگر در خواب دیدید که به نزدِ حرم پادشاهی ستم‌کار و بی‌ایمان رفته‌اید، نشانه‌ی این است که دست به کاری ننگ آور و غلط خواهید زد که این عمل شما را بسیار بدنام و بی حیثیت خواهد کرد.

از نظر ابراهیم کرمانی

وارد شدن به حرم پادشاه و شخص دارای قدرت و عظمت در خواب می‌تواند دو تفسیر داشته باشد:

تعبیر اوّل: نشانگر دور ماندن و نجات یافتن از دست ظلم ،جور و بی‌عدالتی‌های حاکم زمانه و در امان ماندن از بلایا و دشواری‌هاییست که ممکن است برایتان ایجاد کند.

تعبیر دوّم:به معنی منفعت بردن و دریافت خیر و نیکویی از سوی حاکم وقت است. به نحوی که شاد و خرسند می‌گردید و از نعمات بیشتری از سمت حاکم خود، برخوردار می‌شوید.

✍️اگر در خواب ببینید که در حرم و بارگاهی، مشغول زیارت و مناجات هستید، نشان‌دهنده‌ی این است که به حاجت و خواسته ‌ای که در سر دارید با زیارتِ فرد مورد نظر، خواهید رسید.

گره‌ی کارهایتان باز خواهد شد، خداوند به شما نظر خواهد کرد و در مشکلات و مسائلتان، گشایش حاصل می‌شود.

✍️اگر در خواب دیدید که حاکم، شما را با احترام به نزد خود دعوت کرد و با لطف فراوان از شما پذیرایی نمود، بیانگر ایجاد توطئه و دروغ برعلیه شما توسط همان حاکم است که موجب بدنامی‌یتان می‌شود و اطرافیانتان را از شما دور خواهد کرد.

✍️دیدن عمل زیارت رفتن در خواب به معنی این است که شما از خطرات ممکن، در امنیت کامل هستید و به لطف خدا کسی قادر نیست به شما صدمه برساند، حیثیت شما را خدشه‌دار کند و یا جان و مالتان را غارت کند.

همچنین نشان‌دهنده‌ی ایمان و داشتن پشتیبانی قوی و نیرومند است که از شما حمایت می‌کند و شما را آسیب‌های احتمالی در امان نگه می‌دارد.

از نظر محمد ابن سیرین

دیدن خواب مربوط به زیارت، خوش‌یمن بوده و مایه‌ی نشاط و عامل کاسته شدن شر و بدی است. و می‌تواند، برای شخص بیننده‌ی خواب،  خبری خوش و مسرّت بخش باشد.

✍️اگر در خواب ببینید که در‌حال زیارت کعبه و خانه‌ی خدا هستید نشانگر دو تعبیر است:

تعبیر اوّل: از کا‌رهای ناپسند خود دست می‌کشید، توبه می‌کنید و درست‌کاری پیشه می‌کنید.

رابطه‌یتان با خدا نزدیک‌تر می‌شود و در معنویت رشد خواهید کرد.

تعبیر دوّم: از جانب فردی والا مقام، لطف و مرحمتی نصیبتان می‌شود که مسیر زندگیتان را تغییر می‌دهد و در‌های رحمت را به سویتان باز می‌کند.

✍️اگر در خواب مردم خانه‌ی تو را طواف کنند و بدور آن بچرخند بیانگرِ این است که در میان مردم خوش‌نام می‌شوی،نامت به نیکویی یاد می‌شود،محبوبیتت بالاتر می‌رود و اعتماد و علاقه‌ی مردم به‌سوی شما جلب می‌شود.

از نظر آنلی بیتون

دیدن رؤیایی که شخص در آن، نقش زیارت کننده‌ را دارد، در کل تعبیر خوشی ندارد. بلکه به معنای فقر، تهیدستی و فلاکت است. فقری که باعث می‌شود غم و اندوه به زندگی راه یابد، موجب نا‌امیدی و دلزدگی شود و رنج بیافریند.

✍️اگر در خواب، خود را به‌عنوان زائر و درمیان زیارت‌کنندگان دیدید، به معنای این است که به‌زودی عازم سفری خواهید شد که راه و مسیر طولانی و مقصد دور است. ممکن است در راه با اندکی دشواری مواجه شوید که صبوری و پایداری می‌طلبد.

✍️اگر در خواب، مشغول زیارت بودید، نشانه‌ی این است که با اطرافیان و نزدیکان خود به مشکل بر‌می‌خورید. این ناسازگاری سبب بروز کشمکش و دعوا می‌شود و اختلافات شدیدی را بینتان ایجاد می‌کند که باعث اندوه و مکدر شدن خاطرتان می‌گردد.

✍️اگر دختری جوان در خواب ببیند که زائری به سوی او در حرکت است نشان‌دهنده‌ی سادگی و خامی اوست. به‌علاه بیانگر این است که شخص زائر با فریب و حیله و با حمایت‌های بی‌جا ، او را به دام می‌اندازد و از او سوء استفاده خواهد کرد پس باید جوانب احتیاط را رعایت کند و به هر شخصی اعتماد نکند.

✍️اگر دختر و یا زن جوانی در خواب ببیند که مرد زائری در حال دور شدن و فاصله گرفتن از اوست، حاکی از این است که این دختر به‌زودی قدرت خود را به‌دست می‌آورد، مستقل می‌شود و از وابستگی‌های خام و اشتباهات بچه‌گانه رهایی می‌یابد. او توانایی‌های خودش را پیدا می‌کند و به شخصیتی قوی و ستودنی تبدیل می‌شود.

از نظر جابر مغربی

زیارت کردن در خواب، ریشه در آمال و آرزوی شخص بیننده‌ی خواب دارد و به می‌تواند نشانه‌ی برآورده شدن حاجات و نیاز‌های ما باشد.

✍️اگر در خواب دیدید که مشرّف به زیارت کعبه شده‌اید. به این معناست که شما با کمک و پشتیبانی فرد صاحب قدرت و مکنت، توسط یک انسان والا مقام و دارای فضایل انسانی، به آرزو و خواسته‌ی قلبی خود خواهید رسید.

از نظر شیخ طوسی

زیارت در خواب به منزله‌ی ورود خیر و نعمت به زندگی ،آزادی از بند مشکلات دنیایی و ایمن ماندن از شر دشمنان است.

دیدن این امر در خواب، نمادِ تغییرات و رشد در زندگی ،پاکی و تقرب به پیش‌گاه خداوند متعال است به نحوی که دعایا و خواسته‌ها نزد خدا برآورده خواهد شد.

✍️اگردر خواب دیدید که به همراه پدر خود، به یک مکان زیارتی مانند مشهد مقدس رفته‌اید، نشانگر این است که در طول زندگی هرگز شرمنده‌ی خانواده‌‌اتان نخواهید شد، دعا و رضایت پدر و مادر همیشه پشت شماست و عاقبت به‌خیری‌‌ شما تضمین شده است.

✍️اگر در خواب ببینید که با برادر خود به مشهد مقدس سفر کرده‌اید، به این معنی است که راه‌های جدید جلوی پای شما و برادر‌تان باز خواهد شد و امیدواری‌های نو در انتظار شماست. مسیر برای پیش‌رفتتان هموار است و از برکات مؤهبت‌های الهی برخوردار خواهید شد به‌طوریکه برکت به یک‌باره به شما و خانواده ‌اتان روی می‌کند.

✍️اگر در خواب دیدید که به همراه مادر، به مکانی زیارتی همانند مشهد مقدّس سفر کردید، بیانگرِ در امان ماندن از مصیبت و بیماری و دفع بلا و بد‌بختی از شما و خانواده‌اتان است. همچنین می‌تواند نشان‌دهنده‌ی خلاص شدن از درد‌ها و مشکلات دنیوی، خوشبخت و عاقبت بخیری در زمینه‌ی ازدواج است.

از نظر کارل گوستاو یونگ

به معنای آرزو، حاجت و هدف بزرگ در زندگی است.

معمولا تعبیر خواب زیارت به معنای کسب موفقیت برای آن شخص ، همچنین به نتیجه نشستن کوشش و تلاشش و در نهایت رسیدن به اهداف و خواسته‌های قلبی اوست.

از نظر جمعی از معبران

تعبیر خواب زیارت از نظر اکثر معبران، نشانه‌ی امنیت و آسایش، همچنین بیانگر رسیدن شخص و یا اشخاص به مراد و آرزوی دنیوی و اخروی خود است.

✍️ اگر در خواب و رؤیای خود مشاهده کردید که با پای پیاده به زیارت رفته‌اید، نشان‌دهنده‌ی این است که شما نذری کرده‌اید و یا نذری دارید که پس از براورده شدن حاجت باید آن را به انجام برسانید و نذرتان را عملی کنید.

✍️ اگر در خواب دیدید که خودتان به تنهایی به زیارت کسی رفته‌اید و مردم، اطرافیان و خویشاوندان شما را بدرقه می‌کنند و برای خداحافظی آمده‌اند بیانگر این است که به‌زودی اجلتان فرا می‌رسد و دستتان از دنیا کوتاه خواهد شد.

✍️ اگر در خواب دیدید که همسرتان بدون آگاهی شما و یا خیلی ناگهانی به سفر رفته است، تفسیر آن خوشایند نیست و می‌تواند به معنای گم شدن و از دست دادن وسیله‌ای با ارزش و مهم باشد که نبودش موجب سختی و رنج در زندگی‌ شما خواهد شد و به شما ضرر و زیان خواهد زد.

✍️ اگر در خواب ببینید که به زیارت رفته‌اید و یا قصد دارید که نزد فردی بزرگوار و حکیم حاضر شوید، به معنای آن  است که شما انسان سزاوار و لایقی در زندگی هستید و نیکویی و رفتار خوش شما ستودنی و قابل ستایش است. به‌طوری که مورد توجه همگان قرار دارید و خواهان بسیاری پیدا کرده‌اید.

✍️ دیدن زیارت رفتن در خواب، به معنای خشنودی و نهایت رضایت شما از شرایط زندگی است و مژده‌ی اتفاقات و رویدادهای خوشِ آینده را می‌دهد که نتیجه‌اش شما را خوشحال و مسرور می‌کند.

همچنین بیانگر به ثمر رسیدن پشتکار شماست که با از خود‌ گذشتگی و کوشش، برای به‌دست آوردن خواسته‌هایتان جنگیدید و تلاش کردید.

از نظر معبران هندی (هندوها)

معبران هندو اعتقاد دارند که اگر کسی خواب زیارت ببیند، نشانه‌ی کسب موفقیت و نتایج درخشان در تمام زمینه‌ها و جنبه‌های زندگی است.

✍️اگر در خواب دیدید که در حال زیارت هستید نشانگر این است که شما تصمیمات و انتخاب ‌‌های درست و منطقی در زندگی خواهید داشت که موجب خدمت‌رسانی به خلق و  ماندگار شدن نام نیک شما، بین مردم و اطرافیانتان است.

از نظر مسیحیان و یهودیان

دیدن زیارت رفتن در خواب، به معنای خشنودی و نهایت رضایت شما از شرایط زندگی است و مژده‌ی اتفاقات و رویدادهای خوشِ آینده را می‌دهد که نتیجه‌اش شما را خوشحال و مسرور می‌کند.

✍️اگر در خواب ببینید که در حال زیارت کردن، هستید بیانگر این است که شما آرزو‌های زیادی در سر دارید و برای آن با تمام وجود می‌جنگید و دست به تلاش می‌زنید تا محقق شود. که این خواسته‌ها، خواسته‌های  معنوی و مقبولی است و در آینده پشتکار شما به ثمرخواهد نشست و نتیجه‌ی کوشش خود را خواهید دید.

از نظر مسلمانان و اعراب

مسلمانان معتقدند که خواب‌هایی با مضمون معنوی و روحانی، بیانگر رهایی شخص از درد‌ها و رنج‌های مادی می‌باشد. گویا که در بند شیطان به دام افتاده و حالا گشایشی در مسیرش حاصل می‌شود و تغییرات مثبتی اتفاق می‌افتاد که حالش را دگرگون می‌سازد.

✍️معبران مسلمان اینطور توصیه می‌کنند که اگر خواب زیارت رفتن را دیدید آن را نیک بدانید و مطمئن باشید که در پرتوی امن الهی هستید پس بسیار نیکی کنید، ترس به دل خود راه ندهید، توکلتان را بالا ببرید تا مأیوس و ناامید نگردید. در‌آینده همه چیز به نفعتان تغییر خواهد کرد و دشمنانتان از سر راه کنار خواهند رفت.

✍️اگر در خواب دیدید که به حرم شخصی نیکو کردار و بزرگ مرتبه وارد شدید تعبیرش این است که در کار نیک و خیری شریک خواهید شد و ثوابش به شما می‌رسد که نتایج خوبی را حاصل می‌شود.

این کار‌های پسندیده و نیک شما را از شر اتفاقات ناگوار و بد، حفظ می‌کند.

✍️اگر نزد فردی زشت کردار رفتید، دلیل بر این است که دست به کار غیراخلاقی و مغایر با اصول دین می‌زنید که زیانش به‌زودی

به شما خواهد رسید.

تعبیر خواب زیارت بر‌ اساس موضوع آن ????

زیارت‌گاه

دیدن زیارت‌گاه در خواب اشاره به جای امن دارد و به معنی قرار گرفتن در محیطی است که آرامش خاطر را برای شخص بیننده، فراهم می‌آورد و موجب رهایی از فکر و خیال و دوری از گمان‌های منفی می‌گردد.همچنین نشان‌دهنده‌ی لطف و محبت آن بزرگوار، نسبت به بیننده ی خواب و به معنای قبولی نذر و برآوردن حاجات است.

✍️ اگر در خواب ببینید که به زیارت‌گاه رفتید به معنی این است که حاجتتان توسط فردی که به زیارتش نائل شدید، برآورده می‌گردد و یا بیانگر این است که شما عملی را انجام داده‌اید که او هم از ثواب و برکات کارتان بهره‌مند شده است.

✍️ اگر در خواب ببینید که به زیارت‌گاهی مقدس و روحانی برای زیارت رفته‌اید، نشان‌دهنده‌ی رخ دادن تغییرات درونی در شماست که به سمت فهم و درک بیشتر جهان اطرافتان سوق پیدا می‌کنید و نظری پخته‌تر و درست‌تری از زندگی عایدتان خواهد شد تا تصمیمات بهتری بگیرید و خیرتان به اطرافیان هم برسد.

✍️ اگر در خواب دیدید که خودتان به زیارت نرفته‌اید بلکه شاهد زیارت شخص و یا اشخاصی در یک‌ زیارت‌گاه هستید بیانگر این است که انشالله عازم یک سفر زیارتی می‌شوید که برایتان فضائل زیادی را به همراه خواهد داشت.

✍️ اگر در خواب دیدید که به زیارت حرم امامان معصوم رفتید، پس امنیت خاطر نصیبتان خواهد شد، سلامتی و شادی در زندگیتان افزون می‌شود و مورد حمایت قرار می‌گیرید.

زیارت امام رضا (ع)

✍️ اگر در خواب دیدید که برای زیارت امام بزرگوار، به مشهد مقدس سفر کرده‌اید به معنای این است که عملی انجام دادید که ثواب بسیاری را شامل حالتان کرده و در‌واقع ثواب حج برایتان نوشته شده، گویی امام رضا(ع) شما را شفاعت کرده.

همچنین بیانگر این است که خدا شما را از شر و بلای دشمنانتان در امان نگه می‌دارد و آسیبی به شما نمی‌رسد.

✍️اگر در خواب دیدید که با پای پیاده به زیارت امام رضا(ع) رفتید، نشانه‌ی این است که انشالله عازم مشهد خواهید شد.

✍️اگر دیدید که با شخصِ مرده‌ای در حال زیارت امام رضا(ع) هستید، دلیل بر عمر طولانی، پر برکت و پر فیض شماست که در این بازه‌ی زمانی از نعمات بسیاری بر‌خور‌دار می‌شوید و با آبرو زندگی خواهید کرد.

سایر معبران دیگر این خواب را نشانه‌ی ورود رزق و روزی حلال در زندگی، عافیت و سلامتی، رفع مشکلات و معضلات شخصی و رسیدن به خواسته ها و آرزو‌های دنیوی دانسته‌اند.

زیارت امام حسین (ع)

✍️ اگر خواب دیدید که به زیارت امام حسین(ع) رفته‌اید، بیانگر رضایت و خشنودی این امام بزرگوار از شماست.که نشان می‌دهد باید هر چه بیشتر ویژگی‌های اخلاقی خود را به سیره‌ی این حضرت نزدیک کنید و در جهت ایجاد ویژگی‌هایی همچون از خود گذشتگی، پرهیزکاری، شجاعت و فداکاری درون خود، بکوشید.

✍️ به کربلا رفتن در خواب نشا‌ن‌دهنده‌ی شفاعت امام حسین(ع) برای آن شخص و به معنای این است که شما از بندگان صالح و درست‌کار خداوند هستید و در جهت منافع اخروی می‌کوشید.

زیارت امام‌زاده

✍️ اگر در خواب دیدید که به زیارت امام‌زاده ای رفتید، تفسیرش این است که به نزدیک‌ترین امام‌زاده رجوع کنید و حاجات خود را از او طلب کنید که بخاطر پاکی روح و رفتار نیک آن امام‌زاده خداوند حاجت شما را برآورده خواهد کرد.

زیارت حضرت معصومه (س)

حضرت معصومه(س) خواهر امام معصوم، امام رضا (ع) است و دیدن ایشان در خواب نشانه‌ی دوستی و رأفت نسبت به آن شخص می‌باشد، این است که شخص بیننده‌ی خواب، باید به زیارتشان مشرف شود و حاجات قلبی  خود را درخواست نماید.

زیارت کعبه

محمد بن سیرین می‌گوید که زیارت کعبه در خواب، بیانگر خوب پیش رفتن کار‌ها، رسیدن به درجات والا از لحاظ معنویت و بهره‌مندی از منفعت و سود دنیوی می‌باشد.

✍️اگر در خواب دیدید که مشرّف به زیارت کعبه شده‌اید. به این معناست که شما با کمک و پشتیبانی فرد صاحب قدرت و مکنت، توسط یک انسان والا مقام و دارای فضایل انسانی، به آرزو و خواسته‌ی قلبی خود خواهید رسید.

زیارت اهل قبور

✍️اگر در خواب دیدید که به گورستان رفته‌اید و در‌حال خواندن فاتحه برای مرده هستید، بیانگر این است که شما از مرگ و میرها عبرت خواهید گرفت،مسیر زندگیتان تغییر خواهد کرد و راه درست را پیش می‌گیرید.

✍️اگر خواب دیدید که در گورستان مرده‌ای با شما صحبت کرد، بسته به این‌که سخنانش چقدر خوب است یا بود، نشان‌دهنده‌ی درست بودن اعمالش می‌باشد.

به‌علاوه اگر مرده، سخنی سرزنش آمیز و ناراحت کننده به زبان آورد نشانه‌ی بد بودن اعمالش و احتیاج او به توبه و برگشت سوی خداوند است.

ضریح

دید حرم و صریح در خواب، معنا و مفهوم بد و ناخوشایندی ندارد زیرا نماد آرامش خاطر و پاکی می‌باشد و فضایی معنوی و روحانی در ذهن ما ایجاد می‌کند. پس دیدن ضریح در خواب می‌تواند بیانگر خیر و برکت، آرامش و صفای روح و جان انسان باشد.

ضریح همچنین، نماد خواسته و رؤیا نیز هست. در نتیجه دیدن آن در خواب، نویدِ رسیدن به خواسته‌ها و آمال است.

✍️ اگر در خواب ببینید که شخص مرده برای زیارت، به حرم پیامبر رفته است، بیانگر بزرگی روح و نفس آن شخص مرده می‌باشد و نشانه‌ی این است که در برزخ و سرای آخرت، سعادت نصیبش شده، عاقبت بخیر گشته و از آتش جهنم در امان است.

تعبیر خواب دیدن حرم امام حسین در خواب توسط ابن سیرین

تعبیر خواب دیدن حرم امام حسین در خواب توسط ابن سیرینهر شخصی ممکن است در خواب خود با دیدن برخی از شخصیت های شناخته شده اعم از شخصیت های تاریخی یا سایر پادشاهان و سلاطین و امامان و همچنین دیدن اماکن مقدسی که همه این رؤیا در آن نشانه ها و تعابیر زیادی از آنها دارد مواجه شود. در مقاله خود تعبیر خواب ابن سیرین از دیدن حرم امام حسین در خواب را توضیح می دهیم.

تعبیر دیدن حرم امام حسین در خواب

تعبیر خواب دیدن قبر آن حضرت، علمای بزرگ تفسیر در مورد تعبیر رؤیت اماکن متبرکه که همیشه خواب خوبی برای بیننده بوده، زحمت کشیده اند و در ادامه تعبیر آن را بیان می کنیم. چشم انداز حرم امام حسین در چند نکته به شرح زیر است:

تعبیر خواب دیدن مار در خواب ابن سیرین و امام صادق و مهمترین نشانه های اطراف آن را ببینید.

دیدن اماکن مقدس در خواب

تعبیر خواب دیدن حرم آن حضرت، رؤیت اماکن متبرکه پیش بینی بیننده و نصرت آن حضرت است، محقق ابن سیرین به نکاتی در مورد رؤیت اماکن متبرکه اشاره کرده و خواهیم کرد. برخی از نکات را به شرح زیر ارائه کنید:

تعبیر خواب دیدن تصادف در خواب زن مجرد و زن متاهل به ابن سیرین را نیز ببینید.

تعبیر خواب دیدن حرم امام حسین برای زنان مجرد

تعبیر خواب دیدن قبر آن حضرت اگرچه دیدن اماکن متبرکه و گریه کردن در آن عادات نادرستی است، اما نگاه زن مجرد به اماکن مقدس برای او دید خوبی است و این به گفته علمای تفسیر است. ببینید و این را از طریق نکات زیر توضیح می دهیم:

تعبیر خواب دیدن مرده در خواب زن مجرد و زن شوهردار به ابن سیرین را نیز ببینید.

دیدن امام حسین در خواب برای زن شوهردار

تعبیر خواب دیدن حرم امام، علمای تعبیر در مورد دید حرم از زنان مجرد، متاهل، باردار و مطلقه تعابیری ارائه کرده اند که در ادامه بحث در این مورد را به شرح زیر می خوانیم:

تعبیر خواب دیدن زیارت امام حسین علیه السلام به زن حامله

تعبیر خواب دیدن حرم آن حضرت.

تعبیر خواب گریه در حرم امام حسین

تعبیر خواب دیدن قبر آن حضرت، اشارات و تعبیرات بسیار متفاوتی برای علمای تعبیر در مورد گریه بر حرم امام حسین وجود داشت و همه این تعابیر برای بیننده مژده بود که اندوه خود را برطرف می کند. و چون از دغدغه ها و مشکلاتی که از آن رنج می برد رهایی خواهد یافت و همه تفاسیر در مورد همین موضوع بود مژده ای برای بیننده از توفیقی برای ایشان و احساس شادی و رزق و روزی و رضایت از خداوند متعال.

در اینجا به نتیجه مقاله خود در بحث تعبیر خواب دیدن حرم امام حسین در خواب توسط ابن سیرین رسیدیم و همانطور که به تعابیر علما در مورد رؤیت حرم برای هر دو مجرد پرداختیم. ، زنان متاهل و باردار.

عکاسی خیابانی از محمد صادقی این بار با لباس مردانه!!

۶۶ مدل گوشواره خمیری دست‌ساز ۱۴۰۲ | یک گوشواره‌ی خاص برای خانم‌های خاص پسند

چیستان: کدام شهر بندری است که در نام خود یکی از کشتی‌های جنگی را دارد؟

۲۰ ایده برای طراحی ناخن به رنگ بنفش و مشکی | یک ترکیب رنگ جذاب برای لاک ناخن!

حدس کلمه: حدس ‌میزنید این ایموجی ها مربوط به چه کلمه فارسی باشند؟

معمای ریاضی؛ این عبارت ریاضی را می توانی توی ۱۰ ثانیه حل کنی؟

حضور مهران غفوریان و کامبیز دیرباز در سری دوم زخم کاری

۲۲ رنگ موی فانتزی با ترکیب دو رنگ آبی و نارنجی | اگه دنبال یه رنگ موی متفاوتی، این رنگ موها رو ببین

اگر کشورها شخصیت‌ های اکشن بودند، چیزی شبیه به این بودند!

ویدئوی ناراحت کننده از نسرین مقانلو بر سر مزار پسرش

تعبیر خواب امام حسین (ع) و زیارت آن حضرت

با تعبیر خواب امام حسین (ع) دیدن امام حسین در خواب، تعبیر خواب ائمه اطهار و تعبیر خواب زیارت (کربلا، حرم امام حسین و …) همراه ما باشید.

ستاره | سرویس سرگرمی – پیش از مطالعه تعبیر خواب امام حسین (ع) لازم به ذکر است که به صورت کلی سید و سالار شهیدان نماد ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی است. شخصیتی بزرگ در تاریخ که مانند او دیگر پیدا نشده است. دیدن امام حسین (ع) در خواب با توجه به نوع خواب و فضای دیده شده در رویا می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد اینگونه خواب‌ها که شامل ائمه اطهار بوده به صورت کلی نیکوست ولی تعبیر و تفسیر یکسانی نخواهد داشت. همراه همیشگی تعبیر خواب ستاره باشید.

عکاسی خیابانی از محمد صادقی این بار با لباس مردانه!!

۶۶ مدل گوشواره خمیری دست‌ساز ۱۴۰۲ | یک گوشواره‌ی خاص برای خانم‌های خاص پسند

چیستان: کدام شهر بندری است که در نام خود یکی از کشتی‌های جنگی را دارد؟

۲۰ ایده برای طراحی ناخن به رنگ بنفش و مشکی | یک ترکیب رنگ جذاب برای لاک ناخن!

تعبیر خواب امام حسین (ع)

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر دیدن امام حسن و امام حسین (ع) در خواب این است که با یکی از بزرگان یا شخصی ارتباط برقرار می‌کنی و از او خیر و منفعت به دست می‌آوری و سرانجام به درجه شهادت خواهی رسید.

تعبیر خواب  امامان معصوم

آنچه که از آیات و روایات استفاده می‌شود این است که تعبیر خواب، علمی است که خداوند به انبیاء و ائمه اطهار (ع) عطا نموده است و عنایتی است از سوی خداوند متعال به بعضی از افراد باتقوی که بر اثر مخالفت با هوای نفس و شدت پایداری در راه خداوند به آن‌ها عطا شده است. خداوند متعال یکی از دلایل نبوت حضرت یوسف(ع) را، اطلاع از علم تعبیر قرار داده است: وَکَذَلِکَ یَجْتَبِیکَ رَبُّکَ وَیُعَلِّمُکَ مِن تَأْوِیلِ الأَحَادِیثِ. «و اینگونه پروردگارت تو را بر می‌گزیند و از تعبیر خواب‌ها به تو می‌آموزد». البته افرادی نیز بوده اند که با استفاده از نجوم و جفر و رمل و معیار‌های دیگر بعضی خواب‌ها را تعبیر می‌نموده اند، اما در بسیاری از موارد تعبیر آن‌ها صحیح نبوده است.

عوامل بسیاری در تعبیر و تفسیر خواب مؤثر است که به بعضی از آن‌ها اشاره می‌شود (حالت کلی):

الف) حالات روحی و روانی خواب بیننده. مثلا افرادی که در طول روز استرس و اضطراب دارند و یا ذهن مشغول و ناآرام دارند خواب‌های ترسناک و پر تنش می‌بینند و کسانی که از افسردگی عمیق رنج می‌برند خواب‌های عرفانی زیادی در قالب‌های مختلف مذهبی و غیر مذهبی می‌بینند.

ب) نوع غذایی که قبل از خواب خورده است. گویند شخصی آمد خدمت پیامبر (ص) و عرض کرد دیشب خواب پریشانی دیده ام. حضرت فرمود: دیشب چه خورده ای؟ عرض کرد خرمای پخته بسیاری خورده ام. حضرت فرمود: علتش همان است.

ج) با وضو خوابیده یا بی وضو.

د) به حالت جنابت خوابیده یا با طهارت.

ه) شغل و حرفه خواب بیننده.

و) چه زمانی خواب دیده است روز یا شب، چه ساعتی خواب دیده است.

ز) آیا مؤمن و باتقوی است یا فاسق و گنهکار.

گویند شخصی به ابن سیرین گفت در خواب دیدم که اذان می‌گفتم در پاسخ گفت تو به حج خواهی رفت. اتفاقاً شخص دیگری به او گفت من نیز چنین خوابی دیده ام گفت تو را به سبب دزدی می‌گیرند. بعضی سئوال کردند که یک خواب را دو تعبیر نمودی گفت من با توجه به حال خواب بیننده، تعبیر نمودم اولی شخص با ایمانی بود تعبیر به حج نمودم با استفاده از آیه: «وَأَذِّن فِی النَّاسِ بِالْحَجِّ یَأْتُوکَ رِجَالًا»، اما دومی شخصی فاسق بود تعبیر به دزدی نمودم با استفاده از آیه: «ثُمَّ أَذَّنَ مُؤَذِّنٌ أَیَّتُهَا الْعِیرُ إِنَّکُمْ لَسَارِقُونَ».

ح) کسی که خواب دیده مرد است یا زن یا بچه.

نتیجه این که نمی‌توان به این سادگی و در قالب نوشتار خواب را تعبیر نمود بلکه یک معبر خوب که بهره‌ای از فیوضات الهی برده باشد باید خواب را تعبیر نماید. اما آن چه که از روایات استفاده می‌شود این است که اگر کسی یکی از چهارده معصوم را در خواب ببیند واقعاً همان بزرگواران را دیده است. (به شرط آن که واقعاً چهره آن‌ها را در خواب دیده باشد).

از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است که می‌فرماید: «من رآنی فی منامه فقد رآنی لأنّ الشیطان لا یتمثل فی صورتی و لا فی صوره أحد من أوصیائی. هر کس مرا در خواب ببیند، (واقعاً) من را دیده است. همانا شیطان به صورت من و جانشینان من ظاهر و مجسم نمی‌شود». اما این که تعبیر دیدن یکی ازچهارده معصوم در خواب چیست؟ بستگی به چیز‌های زیادی دارد از جمله اینکه:

کدام یک از معصومین را در خواب دیده است؟ حالت آن معصوم در خواب چگونه بوده آیا آن معصوم را خوشحال در خواب دیده یا ناراحت؟ آیا آن معصوم وارد منطقه‌ای شد یا از آنجا خارج شد؟ آیا معصوم با او سخن گفت یا نه؟ آیا چیزی به او داد یا چیزی از او گرفت و….

اما به طور کلی و با صرف نظر از جزئیات، آن چه که در بعضی از کتب تعبیر خواب آمده است این است که دیدن معصومین در خواب بسیار خوب است.

علامه مجلسی در کتاب تعبیر خوابش می‌فرماید: «دیدن پیامبرزادگان (که شامل ائمه معصومین نیز می‌شود) در خواب ده وجه دارد: رحمت، عزت، نعمت، شرف، دولت، ظفر، سعادت، ریاست، قوّت، راحتی».

و اما آن چه که در بعضی از کتب تعبیر خواب آمده است این است که اگر کسی امام حسین (ع) را در خواب دید با یکی از بزرگان رفیق و مأنوس می‌شود و از او خیر می‌بیند و سرانجام به درجه شهداء نائل می‌شود». 

اما به طور کلی ما آنچه وظیفه مان است و در هوشیاری کامل و بیداری دیده و شنیده ایم مکلف به عمل بر طبق آن هستیم و آنچه در خواب دیده ایم اگر خوب باشد که به ما می‌رسد و لزومی به فکر کردن در مورد آن نیست و اگر بد باشد با دادن صدقات رفع می‌شود.

تعبیر خواب زیارت کربلا

زیارتگاه (کربلا، حرم امام حسین، مشهد و …) در خواب به جای امن و قرار گرفتن در ایمنی تعبیر می‌شود. اگر خواب ببینید به زیارتگاهی رفته‌اید، حاجتی در دل دارید که به واسطه کسی که به زیارت حرم او رفته‌اید، و به برکت دعای خیر آن شخص، به حاجت خود خواهید رسید و یا عملی انجام داده‌اید که ثواب زیارت حرم آن شخص به شما خواهد رسید.

۳۰ ایده دکوراسیون و چیدمان کانتر یا پیشخوان آشپزخانه | ایده‌های کاربردی و زیبا

کپی همسر رونالدو از نمادین ترین لباس قرمز

حدس ضرب المثل؛ این ضرب المثل خنده دار را توی چند ثانیه حدس می‌زنی؟

واکنش متین ستوده به فوت پدر آزاده نامداری

زیر ۵ ثانیه با جابجا کردن یه چوب کبریت معادله ۳=۶ ۵ رو درست کن!

حدس عکس: این عکس مربوط به جوانی کدام بازیگر است؟

۶۰ مدل کفش آکسفورد زنانه برای پاییز ۱۴۰۲ | یه کفش شیک و خاص برای یه استایل خاص

فال حافظ روزانه شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ با معنی و تفسیر دقیق

بگو کدام رنگ را برای دیوار اتاقت انتخاب می‌کنی تا من شخصیتت رو فاش کنم!

فال شمع روزانه شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

یادتون نره این مقاله رو به اشتراک بگذارید.

بدون دارو و دکتر فقط تو 5 روز کبدتو پاکسازی و یدونه صفر کیلومتر تحویل بگیر

مصرف پلو با این دانه شما را 120 ساله می کند همه خواص درختان و گیاهان و گوشت حیوانات در این دانه جمع شده است

مطالب مرتبط
حدس کلمه: حدس ‌میزنید این ایموجی ها مربوط به چه کلمه فارسی باشند؟
معمای ریاضی؛ این عبارت ریاضی را می توانی توی ۱۰ ثانیه حل کنی؟
حضور مهران غفوریان و کامبیز دیرباز در سری دوم زخم کاری
۲۲ رنگ موی فانتزی با ترکیب دو رنگ آبی و نارنجی | اگه دنبال یه رنگ موی متفاوتی، این رنگ موها رو ببین
اگر کشورها شخصیت‌ های اکشن بودند، چیزی شبیه به این بودند!
ویدئوی ناراحت کننده از نسرین مقانلو بر سر مزار پسرش
۳۰ ایده دکوراسیون و چیدمان کانتر یا پیشخوان آشپزخانه | ایده‌های کاربردی و زیبا
کپی همسر رونالدو از نمادین ترین لباس قرمز
یگانه

سلام وقتتون بخیر خواب دیدم داخل حرم هستم ولی شباهتی به حرم نداشت و شبیه یک خانه و اتاقهای تو در تو بود و ضریح امام حسین در یک اتاق بود و در اتاق کناری ضریح حضرت ابوالفضل بود و خیلی شلوغ بود اولش من با اینکه تو همون اتاقها بودم ولی زیارت نمیکردم تا اینکه یهو بابام گفت این آخرین باریه که این سفر رو میاد و دیگه هیچوقت قرار نیست پاشو اونجا بذاره و من که تازه فهمیدم دفعه بعدی در کار نیست رفتم کنار ضریح حضرت ابوالفضل و بعد از کلی گریه کردن شروع کردم مدام عکس گرفتم از خودم کنار ضریح ولی یا ضریح تو عکس نمیفتاد یا خودم ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان علامتی از چیزهایی است که نزدیک نگه داشته می شوند و ارزشمندند. زمان و انرژی تان را در توسعه شان صرف کرده اید (سرمایه گذاری کرده اید) و هزینه شان را پرداخت می کنید.

یا حسین

سلام من دختر مجردم خواب دیدم که با شخصی مذهبی تو همین محرم ازدواج کردم و در مراسم خود به امام حسین و یارانش سلام دادهدایم تعبیرش چه میشود

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان بیان کننده ی تعهد، هماهنگی یا تحول است. مرحله ی توسعه ی مهم را در زندگی تان در دست دارید. ممکنست بیان کننده ی اتحاد اجزایی از شما باشد که پیشتر مخالف یا جدا از هم بوده اند؛ بویژه اتحاد جنبه های مردانه یا زنانه ی خودتان.

Sama

سلام خواب دیدم من وخاله ام وچند نفر از نزدیکانم به زیارت حرم امام حسین علیه السلام رفتیم وخیلی نزدیک حرم شلوغ بود وقتی رسیدیم حرم امام یه اتاق بود که درش سبز رنگ بود بقیه همراهانم رفتن داخل ولی من بهشون گفتم باید اذن دخول بگیرید وگریه میکردم وفهمیدم که اذن دخول بهم داده شد و فتم تو دیدم کلی خانم اونجا با چادر نماز رنگی نشسته اند من هم نشستم و یه پلاستیک بزرگ همراهم بود بازش کردم داخلش دیدم یه ظرف پر از شیرینی داخلش بود تو عالم خواب میدونستم که مردم پخش میکردندبه ثواب امام حسین وبه من هم دادند

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان یعنی لازمست فضایی برای تان قائل شوید. لازمست خلوت کنید تا روی موقعیتی بیندیشید و دوباره انرژی بگیرید. این، حاکی از انطباق و عدم فردیت است. شاید حس می کنید روی دیدگاه هایتان حساب نمی کنند یا دیدگاه هایتان مهم نیستند. تعبیر دیگر: لازمست جنبه های گوناگون جمعیتی را در شخصیت تان دخیل کنید. علامتی از چیزهایی است که نزدیک نگه داشته می شوند و ارزشمندند. زمان و انرژی تان را در توسعه شان صرف کرده اید (سرمایه گذاری کرده اید) و هزینه شان را پرداخت می کنید.

علی

سلام، وقتتون بخیر میتونید خواب منو تعبیر کنید؟؟ دیشب خواب دیدم که مردم در حیاط مسجد داشتند برای امام حسین عزاداری می‌کردند و همچنان که داشتند سینه می‌زدند دسته عزاداری وارد حیاط ما که نزدیک مسجد بود شد و چند دقیقه در حیاط خانه ما عزاداری امام حسین را اجرا کردند و باز هم برگشتند

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان بیان کننده ی تقدس و تغذیه ی معنوی و روحانی است. حاکی از سامانه ی ارزش شماست و چیزهایی که مقدس نگهشان داشتید. عادتی هست که لازمست ترکش کنید. یک الگوی بیداری هست که خودش را تکرار می کند و به شکل یک چرخه ی مضر در می آید. لازمست روی انرژی هایتان تمرکز کنید و خود را از نظر معنوی و احساسی، تطهیر کنید.

T a e

سلام من خواب دیدم با مادرم و خواهرم(من و خواهرم در غالب بچگیمون بودیم) مادرم میخواست بره حرم امام حسین ولی نمیدونم چیشد که ما ام باهاش رفتیم از یه ساختمون نیمه کاره رد شدیم که همه از اونجا رد میشدن و بعد رسیدیم به حرم رفتیم نماز خوندیم مادرم و خواهرم غیبشون زد یهو،منم میخواستم برم که یهو یکی تفنگشو گرفت سمت من که چرا کشتیش????و بعدش دید یکی با تفنگ فرار کرد و افتاد دنبال اون.

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان علامتی از چیزهایی است که نزدیک نگه داشته می شوند و ارزشمندند. زمان و انرژی تان را در توسعه شان صرف کرده اید (سرمایه گذاری کرده اید) و هزینه شان را پرداخت می کنید. بیان کننده ی احترام، خلوص و فروتنی است. به دنبال کمک از منبعی بالاتر هستید. لازمست نگرانی هایتان را ول کنید و مشکلات قدیمی تان را رها کنید. همچنین یعنی لازمست بیشتر دعا کنید. تعبیر دیگر: یعنی به دنبال راهنمایی هستید. احساس می کنید گم شده اید.

مرضیه وصال

سلام من چند وقت پیش خواب دیدم که با خانواده به کربلا سفر کردیم ولی به جز من همه به زیارت رفتن و من در صحن از خواهر کوچکم مراقبت میکردم وقتی همه برگشتن گفتن باید بریم و من سرگردون و با گریه های بلند بلند دنبال ضریح می‌گشتم که برم زیارت و بعد از کلی گشتن حرم حضرت ابوالفضل رو از دور دیدم که پشت ماه قرار داشت و انگار ماه در حالت خسوف بود و حرم دیده نمی‌شد و فهمیدم علت پیدا نکردن حرم همین بوده

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان علامتی از چیزهایی است که نزدیک نگه داشته می شوند و ارزشمندند. زمان و انرژی تان را در توسعه شان صرف کرده اید (سرمایه گذاری کرده اید) و هزینه شان را پرداخت می کنید.

سجاد

سلام خواب دیدم رفتم حرف امام حسین و کولی گریه کردم

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست.

Yek

سلام و وقت بخیر من صبح خواب دیدم ک تو حرم امام حسینم همه جا تقریبا سبز بود حال و هوای حرم داشت و اسمون خیلی تیره بود شب بود و حرم هم رو زمین نبود یک پسری فک کنم برادرم بود کنارم بود و یک دفعه سایه فرشته دیدیم ک داداشم اشاره کرد بالش مشخص بود جلوتر ک رفتیم چنتا فرشته دیدیم ک سفید بودن و رژه میرفتن ترسناک بودن یجورایی بعد من و داداشم از در حرم ک یک طناب بلندی بود تا زمین اومدیم پایین من خیلی میترسیم و با صدا بلند میگفتم یا امام حسین چنبارگفتم تا موقعی ک رسیدم زمین …خیلی ذهنمو درگیر کر

معبّر

سلام و درود بر شما؛ ممنونم! خوابتان بیان کننده ی ارتباط و اتصال تان به دیگران است. علامت از چیزیست که رابطه تان را باهم نگه داشته است. تعبیر دیگر: حاکی از اسارت و محدودیت است. علامتی از چیزهایی است که نزدیک نگه داشته می شوند و ارزشمندند. زمان و انرژی تان را در توسعه شان صرف کرده اید (سرمایه گذاری کرده اید) و هزینه شان را پرداخت می کنید. نشان دهنده ی تغییر مثبت، سلامتی، رشد، باروری، شفا، امید، قدرت، سرزندگی، صلح و آرامش است. ممکنست راهی باشد که بگوید، پیش بروید. تعبیر دیگر: استعاره ای از نبود تجربه در وظیفه ای است؛ یعنی، درباره ی انجام عملی، تجربه ی کافی ندارید.

همسفرشهدا

سلام علیکم؛ ممنون از شما. بنده بعد از اذان صبح در خواب شخصی را دیدم که به من فهمانده شد امام حسین ع هستند اما نه دیدمشان نه صحبتی کردند فقط از پشت با عبایی مشکی بودند باهم به مکانی میرفتیم ایشان جلوتر میرفتند منم پشتشان بودم.تا اینکه بعد از مدتی انگار دیگر امام حسین نبودند و به جای ایشان آقایی بودند که انگار همسر بنده بودند تا جایی رفتیم و آقایی دیگر از پشت باچاقویی بزرگ مانند شمشیر به ماحمله کردند ما درحال فرار بودیم اما ایشان باچاقویشان به ما ضربه زد از جای زخم خونی نیامد وفقط مقداری سوزش داش

معبّر

سلام و درود بر شما؛ خواهش می کنم! خوابتان یعنی روی موقعیت یا رابطه ای، کنترل یا قدرت ندارید. تعبیر دیگر: ممکنست علامتی از شکل سلطه گر مردانه در زندگی تان باشد. حاکی از پیامی خاص است که از قلمرو معنوی به شما داده می‌شود. تعبیر دیگر: نمادی از خوبی واقعی و مفهوم‌های آرمانی است. همیشه مشتاقید به دیگران کمک کنید یا شاید خودتان کسی هستید که به کمک لازمست.

علی.ع

سلام.من خواب دیدم مادرم روکول کردم وقصدزیارت کربلارودارم.من از چندجای بدنم مریضم ودیسک کمردارم.لطفاتعبیرخواب سنتیشو بفرمایید.ممنون

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان از دید سنتی: بیانگر راه طولانی و دشوار بهبودی است؛ ولی در نهایت، این امر با دعای والدینتان (و نذر به گرسنگان) حل خواهد شد.

منتظر ظهور

سلام من 15 دقیقه قبل اذان صبح خواب دیدم که آقاامام حسین اومدن خونمون و ما سفره احسان برای امام حسین پهن کردیم و داریم عکس امام حسین و عکس حضرت ابوالفضل رو به دیوار می چسبونیم. امام حسین صحبت میکردن و بعد من گفتم میتونم تنها باهاتون صحبت کنم بریم حیاط. ایشون اومدن پیش من و بهم گفتن خیلی بوی هلو میدی. من بهشون گفتم خیلی دلم میخواد و میدونم بالاخره در راه شما شهید میشم و ایشون پیشانی منو بوسیدن و من رو در آغوش کشیدنو فرمودن منم به همه میگم که تو در راه من شهید شدی. بعد بیدار شدم نزدیک اذان صبح بود.

معبّر

سلام و درود بر شما! خوابتان علامتی از عمق اشتیاق شماست. روابط تان را پنهان نمی کنید و تمایل دارید که با تمام وجود آن را بنمایانید. بیان کننده ی پیامی خاص است که از قلمرو معنوی به شما داده می‌شود. تعبیر دیگر: نمادی از خوبی واقعی و مفهوم‌های آرمانی است. همیشه مشتاقید به دیگران کمک کنید یا شاید خودتان کسی هستید که به کمک لازمست.

سمین

سلام عصر بخیر من چندسال پیش خواب دیده بودم که در یه جای خیلی وحشتناکی گیر کرده بودم مثل جهنم بود و یه آدم خیلی وحشتناک برهنه قوی هیکل دنبالم کرده بود .رسیدم به یه پلکانی شبیه نرده .تقریبا یه تخته چوبی خیلی بلندی بود.که امام حسین بالای اون وایستاده بود همونجا که داشتم فرار میکردم دست کشید و دستم رو کشید بالا و گفت بیا بالا و سجاده‌ام رو جلوم گذاشت .بعد بهم چادر عروسیم رو داد و گفت نماز بخون دیگه اینا حریفت نمیشن.

معبّر

سلام بر شما؛ ممنونم!‍ خوابتان بیانگر کشمکش بزرگی، میان شما و مخالفان و دشمنان تان است. می کوشید بر یک مانع که دارد لهتان می کند، غلبه کنید. تعبیر دیگر: نمادی از یک مسأله، فرد یا یک احساس است که بر شما چیره می شود. عقده ی حقارت (خودکمبینی) دارید. مسأله ای است که می کوشید از آن دوری کنید. مسئولیت کارهایتان را به عهده نمی گیرید یا نمی پذیرد؛ همچنین، با ترس هاتان مواجه نمی شوید. بیان کننده ی پیامی خاص است که از قلمرو معنوی به شما داده می‌شود. تعبیر دیگر: نمادی از خوبی واقعی و مفهوم‌های آرمانی است. همیشه مشتاقید به دیگران کمک کنید یا شاید خودتان کسی هستید که به کمک لازمست.

ساجده محمدی

سلام من ی خوابی دیدم ک احساس میکنم بیداری بوده تا خواب اما میگم اگه بیداری بود النگو هایی ک امام حسین دستم کرد کجا شد من خواب دیدم ک درخواب هستم از خواب بلند شدم نشستم دیدم امام حسین وارد خونمون شد و اومدن کنار من نشستن و دو تا النگو دستم کردن و رفتن و من بعدش باز خوابیدم ولی تمام جزئیات خوابم با بیداری یکب بود مکانی ک خواب بودم و خانوادم خواب بودن انگار اون لحظه خواب نبوده بیداری بوده اما خواب بود تعبیر خوابم چی هستش ک امام حسین دو تا النگو دستم کردن

معبّر

سلام! خوابتان از دیدگاه سنتی: بیانگر حصول حاجت است.

سلام خوابم رو صبح بعد از اذان دیدم تو خواب یکی بهم گفت که امام حسین داره میاد سمت من ترسیدم چون حس کردم خیلی گناه کار تر از این هستم که امام حسین رو ببینم پس سرم و انداختم پایین ولی بدن ایشون رو دیدم با لباس سفید و شال سبز بودن و به شدت نورانی و بعدش از خواب پریدم و گریم گرفت

معبّر

سلام بر شما! خوابتان بیان کننده ی الوهیت، آگاهی بیشتر و معنویت است. لازمست ارادت تان را درباره ی کسی یا موقعیتی مهم، بنمایانید. ممکنست استعاره ای از عقل باشد و کسی که باهوش است. اگر خوابتان روشن و نورانی باشد، می تواند نشان دهنده ی خوابی روحانی یا حماسی باشد. حاکی از پیامی خاص است که از قلمرو معنوی به شما داده می‌شود. تعبیر دیگر: نمادی از خوبی واقعی و مفهوم‌های آرمانی است. همیشه مشتاقید به دیگران کمک کنید یا شاید خودتان کسی هستید که به کمک لازمست.

ممنون

Mahdis

سلام من خواب دیدم تو یه جمعیت خیلی زیادی مثل راهپیمایی بودم فکر میکنم اون جمعیت همه عزادار امام حسین بودند با لباس مشکی بودن من هم با چادر بودم بعد به یه مکانی رسیدیم یادم نمیاد کجا بود همه ایستادیم به امام حسین سلام بدیم منم دستمو رو قلبم گذاشتم گفتم السلام علیک یااباعبدالله (من زیاد خواب ماه محرم هیات عزاداری مردمی که عزادار امام حسین هستند رو میبینم البته حاجتی هم دارم که زیاد به معصومین متوسل میشم )

معبّر

سلام! خوابتان سلام! خوابتان یعنی لازمست فضایی برای تان قائل شوید. لازمست خلوت کنید تا روی موقعیتی بیندیشید و دوباره انرژی بگیرید. این، بیان کننده ی انطباق و عدم فردیت است. شاید حس می کنید روی دیدگاه هایتان حساب نمی کنند یا دیدگاه هایتان مهم نیستند. تعبیر دیگر: لازمست جنبه های گوناگون جمعیتی را در شخصیت تان دخیل کنید. نشان دهنده ی احترام، خلوص و فروتنی است. به دنبال کمک از منبعی بالاتر هستید. لازمست نگرانی هایتان را ول کنید و مشکلات قدیمی تان را رها کنید. همچنین یعنی لازمست بیشتر دعا کنید. تعبیر دیگر: یعنی به دنبال راهنمایی هستید. احساس می کنید گم شده اید.

Ma yam.6

سلام. من خواب امام حسین رو دیدم که لباس سبزی پوشیده بودن که چند ماه باهاشون بودم گویا یار ایشون بودم،در تمام مدت هم امام حسین به من میگفتن باید منو بکشی ولی یکی دیگه اون رو کشت و من بالای سرشون دعا میخوندم و صلوات می‌فرستادم لطفا راهنمایی کنید که تعبیر خوابم چیه????????

معبّر

سلام! خوابتان بیان کننده ی تغییر مثبت، سلامتی، رشد، باروری، شفا، امید، قدرت، سرزندگی، صلح و آرامش است. ممکنست راهی باشد که بگوید، پیش بروید. تعبیر دیگر: استعاره ای از نبود تجربه در وظیفه ای است؛ یعنی، درباره ی انجام عملی، تجربه ی کافی ندارید. نشان دهنده ی پیامی خاص است که از قلمرو معنوی به شما داده می‌شود. تعبیر دیگر: نمادی از خوبی واقعی و مفهوم‌های آرمانی است. همیشه مشتاقید به دیگران کمک کنید یا شاید خودتان کسی هستید که به کمک لازمست. حاکی از جنبه ی پنهان، رمزآلود شماست. مربوط به جذبه و راز و غریزه ی زنانه است. تعبیر دیگر: گویای حالت های در حال تغییر است. نمایانگر خشم عمیق نسبت به کسی است. این را در نظر بگیرید که چگونه قربانی، جنبه هایی از شما را می نمایاند که می خواهید تخریب یا حذفش کنید (دیگر آن خصوصیت های قربانی را در خود نمی خواهید). بیانگر احترام، خلوص و فروتنی است. به دنبال کمک از منبعی بالاتر هستید. لازمست نگرانی هایتان را ول کنید و مشکلات قدیمی تان را رها کنید. همچنین یعنی لازمست بیشتر دعا کنید. تعبیر دیگر: یعنی به دنبال راهنمایی هستید. احساس می کنید گم شده اید.

.ahmady

سلام من ادم مذهبی نیستم خیلیم بی دین نیستم ولی دیشب یه خواب عجیب دیدم خواب دیدم توی یه صحرا یا بیابان که تا حالا ندیده بودم اونجا هستم ادم های زیادی اونجا بودن یکدفعه اعلام کردن امام حسین و حضرت زینب واردشدن صورتشون و دیدم حتی یادمه چادر حضرت زینب مشکی بود و لباس امام حسین سفید من سلام امام حسین و کامل دادم و جواب گرفتم حضرت زینب جلو اومد و با من صحبت کرد ولی حرفهاش رو یادم نیست تعبیر این خواب چیه ؟اصلا خواب صادقه اس یا نه چون من اصلا اهل خواب دیدن نیستم ؟ممنون میشم اگر جواب بدید

معبّر

سلام! خوابتان حاکی از فقدان، از دست رفتگی و بدشانسی است. ممکنست ازین برنجید که به آبروی تان حمله می شود. علامتی از ناباروری (بی ثمری)، تنهایی و حس ایزوله شدن و بی یاوری است. همچنین ممکنست استعاره ای ازین باشد که از نظر حسی، احساس خشک و خالی بودن می کنید و احساس می کنید که کنار گذاشته شده اید. لازمست فضایی برای تان قائل شوید. لازمست خلوت کنید تا روی موقعیتی بیندیشید و دوباره انرژی بگیرید. این، گویای انطباق و عدم فردیت است. شاید حس می کنید روی دیدگاه هایتان حساب نمی کنند یا دیدگاه هایتان مهم نیستند. تعبیر دیگر: لازمست جنبه های گوناگون جمعیتی را در شخصیت تان دخیل کنید. نمایانگر پیامی خاص است که از قلمرو معنوی به شما داده می‌شود. تعبیر دیگر: نمادی از خوبی واقعی و مفهوم‌های آرمانی است. همیشه مشتاقید به دیگران کمک کنید یا شاید خودتان کسی هستید که به کمک لازمست. از دیدگاه فراروانشناسی: نشانگر دعوت شما به طریقی دیگر در زندگیست.

ha ye. 1380@gmail.com

سلام وقت بخیر من خیلی مذهبی نیستم ولی هنوز اعتقاداتی دارم دیشب خواب خیلی عجیبی دیدم خواب دیدم در یک مکانی که دور تا دور آدم نشسته بود و من در وسط زمین خالی بودم و در اون بین دیدم یک دختر بچه که لباس سفیدی به تن داشت با گردنبند مرواریدی به گردن آویخته بود به من نگاه میکرد یکدفعه دری باز شد و امام حسین وارد شدن با دو شمشیر در دست یکی را به من دادن و شروع به شمشیر زنی کردند من ابتدا گریه کردم ولی به خواست ایشان ادامه دادم بعد از مدتی زانو زدم و پای ایشان را بوسیدم و ایشان شمشیر خود را به من دادند و گفتن خوب از آن محافظت کنم و آن دختر بچه را نجات دهم من هم این کار را انجام دادم و با آن دختر بچه سوار قایقی شدیم و فرار کردیم لطفا بگویید تعبیر این خواب چیست

معبّر

سلام؛ همچنین! خوابتان حاکی از تمایلات ارضانشده است. روی عقل و تمایل تان برای اثرگذاری و قدرت شدیدتر بر دیگران تأکید دارد. لازمست فضایی برای تان قائل شوید. لازمست خلوت کنید تا روی موقعیتی بیندیشید و دوباره انرژی بگیرید. این، گویای انطباق و عدم فردیت است. شاید حس می کنید روی دیدگاه هایتان حساب نمی کنند یا دیدگاه هایتان مهم نیستند. تعبیر دیگر: لازمست جنبه های گوناگون جمعیتی را در شخصیت تان دخیل کنید. نمایانگر سرشت کودکانه، معصوم و بازیگوش تان است. ممکنست در وضعیتی، سرسری رفتار می کنید. تعبیر دیگر: نمایانگر خصلت های زنانه ی شخصیت تان می باشد. تعبیر دیگر: علامتی از چیزی در ماهیت دورنی تان است که خالصانه، آسیب پذیر و بی پناه است. تعبیر دیگر: علامتی از پایان چیزیست که زمانی بخشی از شما بوده است. برای ادامه ی تعبیر، متن خوابتان از «یکدفعه دری» را لطفا در ضمیمه ی همین پیغام ارسال کنید!

omak

باسلام اول می خوام تشکر کنم چون خیلی با حوصله و همچنین با دقت خوابها را تعبیر میکنید واقعا ممنونم من خواب دیدم خیلی دلتنگ زیارت بودم رفتم کربلا (تو واقعیت هم رفتم ) اما تو خوابم حرم فرق داشت .من با یک خانمی که نمشناختمشون وارد ضریح امام حسین ع شدم یعنی او خانم من را بردن داخل بعد ازکلی دلتنگی این طور زیارت نصیبمش شده بود خیلی گریه کردم و چسبیده بودم به مزار سیدالشهدا و همش میبوسیدم و گریه میکردم بعدش همونجا نماز خوندم بعد آن خانم گفتن نزدیک اذانه باید خارج بشیم کم کم بقیه میان شلوغ میشه (حس فوق العاده ایی بود دقیقا همون حال و هوای زیارت واقعی را داشت )

معبّر

سلام؛ خواهش می کنم! خوابتان از دیدگاه تعبیر خواب سنتی: چنانچه خواب مزبور را دیشب دیده باشید، به معنای روا شدن حاجت است. از دیدگاهی دیگر: خوابتان نشانگر پرورش، انفعال، ماهیت مراقبه (توجه به طبیعت) و عشق است. به جنبه های زنانه تان یا مادرتان اشاره دارد. انرژی بسیاری را در جنبه ای از زندگی تان صرف می کنید. نشانگر برخی ناراحتیهای عمیق در زندگی شما است. احساسات غمگینی خود را سرکوب می کنید. سرکوب کردن این احساسات، همیشه گواه بر سلامتی نیست. حاکی از احترام، خلوص و فروتنی است. به دنبال کمک از منبعی بالاتر هستید. لازمست نگرانی هایتان را ول کنید و مشکلات قدیمی تان را رها کنید. همچنین یعنی لازمست بیشتر دعا کنید. تعبیر دیگر: یعنی به دنبال راهنمایی هستید. احساس می کنید گم شده اید.

Os ad

سلام من امشب خواب دیدم بافامیلامون رفتیم زیارت امام حسین از تو یه اتاق ردشدیم به یه اتاق سبز رسیدیم من اونجا به امام حسین وحضرت علی اصغر وحضرت علی اکبر سلام کردم ودستم راروی سینم گذاشته بودم وگریه میکردم بعد باخودم میگفتم این اتاق راکه ردکنیم تو اتاق بعدی ضریح امام حسین رامیبینم.بعددوستم رااونجادیدم رفتم تواتاق بغلی یه عده آشناوغریبه اونجابودن سلام کردم یه پیرزن غریبه جواب سلامم راداد.بعددوستم یه سوسک پلاستیکی داشت اوناازش گرفتم وباهاش بقیه رامیترسوندم.

معبّر

سلام! خوابتان از دیدگاه تعبیر خواب سنتی: چنانچه خواب مزبور را دیشب دیده باشید، به معنای حاجت روایی است. از دیدگاهی دیگر: علامتی از جنبه ای از خودتان می باشند. حاکی از مسأله ها و احساسات خانوادگی است. گویای تغییر مثبت، سلامتی، رشد، باروری، شفا، امید، قدرت، سرزندگی، صلح و آرامش است. ممکنست راهی باشد که بگوید، پیش بروید. تعبیر دیگر: استعاره ای از نبود تجربه در وظیفه ای است؛ یعنی، درباره ی انجام عملی، تجربه ی کافی ندارید. نمایانگر جنبه ی خاصی از شما یا یک رابطه ی خاص است. بیانگر توانگری و رضایت در زندگی است. انرژی بسیاری را در جنبه ای از زندگی تان صرف می کنید. بیانگر جنبه های شخصیت شماست که رد کرده اید؛ اما آماده اید که درگیرشان کنید و تأییدشان کنید. رابطه هایی که با اطرافیان تان دارید، برای اینکه خودتان را بشناسید، مهم اند. تعبیر دیگر: نشانگر اخبار مثبت است.

Ha a

سلام وقت بخیر من خواب دیدم ک حضرت زینب تو خوابم گریه میکردن و امام حسین دلداریشون میدادن ی جمله ب عربی ب حضرت زینب گفتن که انگارمن تو خواب ترجمشومیدونستم که ترجمش میشد این نیز بگذرد …. ممنون میشم تعبیرش رو بگین مرسی ازوقتی که میذارین

حمید قارایی

سلام؛ همچنین! خوابتان نمایانگر مؤلفه ها و تکه های گوناگونی است که زندگی تان را تشکیل می دهند. ممکنست به چشم اندازتان اشاره داشته باشد و اینکه چگونه چیزها در زندگی تان پیش می روند. ممکنست نشانگر احساسات تان درباره ی کسی دیگر باشد. اگر در زندگی تان گریه نمی کنید، ممکنست ساده تر با این مسأله کنار بیایید، تا اینکه خودتان را ببینید که گریه می کنید.

دکمه بازگشت به بالا