اداره کل آموزش و پرورش البرز

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مشاهده

اخبار استخدامی آموزش و پرورش البرز (کرج)

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیری – سال 1402

اعلام کارنامه مرحله اول آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (رشته دبیری و هنرآموز)

h ps:ei aa.comeda ialbo z 

h ps:ble.i eda ialbo z

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری – سال 1401

جزئیات برگزاری ارزیابی تکمیلی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ حسینی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان البرز از اتمام فرآیند ارزیابی داوطلبین آزمون استخدامی آموزگاران در استان البرز خبر داد. 

وی گفت: این فرآیند در ۵ حوزه ارزیابی مستقر در مجموعه مدارس شاهد ناحیه ۱ کرج استان البرز انجام که چهار حوزه ویژه خواهران و یک حوزه ویژه برادران ارزیابی از دواطلبین را انجام می‌دادند.  

حسینی ضمن تشکر از تلاش های تمامی عوامل اجرایی کانون‌ها، افزود: موفقیت و نظم حاصل در این فرآیند را مرهون فعالیت‌های صادقانه و جهادی تسهیلگران و ارزیابان ساعی حوزه معاونت ابتدایی و مساعدت و همدلی همکاران حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی و اداره حراست استان البرز هستیم. 

وی ادامه داد: در این ارزیابی که با فعالیت ۶۰ ارزیاب در قالب ۱۵ گروه صورت پذیرفت، روزانه ۹۰ داوطلب مورد ارزیابی قرار گرفتند. 

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان البرز در پایان یادآور شد: اگرچه ارزیابی از داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاران پایان یافت، اما ارزیابی ۴۳ نفر از داوطلبان آموزگاری مدارس استثنایی همچنان باقیست و ارزیابی از آنان پس از اعلام سراسری و طراحی سناریوهای ویژه این گروه، در روزهای آتی اعلام و صورت خواهد پذیرفت.

اعلام زمان جدید برگزاری فرآیند ارزیابی تکمیلی آموزش و پرورش استان البرز
فرآیند جذب و استخدام آموزگاران در استان البرز به خوبی و با دقت در حال انجام است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ صبح امروز مدیر کل دفتر دبستانی و نماینده وزیر آموزش و پرورش در امور جذب و استخدام آموزگاران در استان البرز به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز از کانون‌های ارزیابی جذب و استخدام آموزگاران بازدید کردند. 

 محمد محمدی مدیر کل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش در بازدید از کانون‌های ارزیابی استان البرز گفت: فرآیند جذب و استخدام آموزگاران در این استان به خوبی و با دقت در حال انجام است. 

وی با اشاره به انجام فرآیند جذب و استخدام آموزگاران در سطح کشور گفت: کار بزرگی در حال انجام است و می بایست هم در آماده‌سازی فضا و هم تحویل مدارک دقت لازم صورت و همه آیین نامه‌ها به درستی رعایت شود. 

نماینده وزیر در امور جذب و استخدام آموزگاران در استان البرز، ضمن تشکر از همه عوامل تاثیرگذار در فرآیند جذب و استخدام آموزگاران در استان البرز گفت: تلاش‌های بسیار خوبی در این زمینه انجام گرفته است که این موضوع باعث آرامش مسئولین و مردم شده است. 

وی ادامه داد: تمامی آنچه مد نظر وزارت آموزش و پرورش است و در آیین نامه‌ها به آن اشاره شده در استان البرز به درستی در حال پیگیری است. 

مدیرکل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش در پایان اظهار داشت: استان البرز آمادگی کامل خود را برای شروع فرآیند مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در ۲۱ تیرماه اعلام کرده است و در این زمینه وزارت آموزش و پرورش آماده ی ارائه هر کمکی به این استان، برای انجام هرچه بهتر فرایند مصاحبه و جذب افراد در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز
اطلاعیه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه در خصوص دوره مهارت آموزی
اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی
اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  – مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروشمشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان هادانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان
اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان
اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون
اطلاعیه زمانبندی مصاحبه تخصصی به تفکیک رشته

خبر 6 تیر 1401: مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان، زمان انجام مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1400 را اعلام کردبه اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه آموزش و پرورش استان البرز می‌رساند جهت انجام مصاحبه علمی با توجه به جدول زمانبندی به مرکز مصاحبه مراجعه فرمایید. آدرس محل مصاحبه:کرج میدان شهید آجرلو سپاه حد فاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس هنرستان علامه امینیجه

توجه: دریافت مدارک یک روز قبل از تاریخ مصاحبه در محل هنرستان موفقیان انجام و داوطلبان به درمانگاه فرهنگیان جهت معاینه معرفی می شوند.لازم به ذکر است که شرط ورود به مرحله مصاحبه تکمیل بودن مدارک و گذراندن معاینات پزشکی خواهد بود.

دریافت لیست زمان بندی حضور داوطلبین به تفکیک رشته ها جهت مصاحبه علمی:

هنرآموز و استادکار رشته های الکترونیک- الکتروتکنیک- مکاترونیک

هنرآموز حسابداری -هنرآموز گرافیک( انیمیشن)

هنر آموز و استادکار کامپیوتر

هنر آموز و استادکار رشته تاسیسات -رشته ساختمان

هنر آموز و استادکار رشته طراحی دوخت

مشاوره

مراقب سلامت

دبیری هنر – هنرآموز نقاشی

دبیری معارف اسلامی

دبیری کار و فناوری

دبیری فیزیک

دبیری فلسفه

دبیری علوم تجربی

دبیری علوم اجتماعی

دبیری عربی

دبیری شیمی

دبیری زیست شناسی

دبیری زبان انگلیسی

دبیری ریاضی

دبیری جغرافیا – دبیری زمین شناسی

دبیری تربیت بدنی

دبیری تاریخ و هنرآموز صنایع چوب

دبیری ادبیات فارسی

دبیری اقتصاد

آموزش استثنایی

آموزش ابتدایی

امور تربیتی

هنرآموز و استادکار مکانیک خودرو و صنایع فلزی و ساخت و تولید

اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان
اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش البرز

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اطلاعیه سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز 

خبر 10 تیر 1400: اطلاعیه سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش استان البرز در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 1399 اطلاعیه ای صادر کرد متن اطلاعیه به شرح زیر است :به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ،پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399 حداکثر تا تاریخ 1400417 با مراجعه به ناحیه مربوطه، نسبت به دریافت معرفی نامه برای انجام معاینات پزشکی ، گواهی عدم سوء پیشینه و تعهد نامه محضری اقدام نمایند.با توجه به اینکه اصل برگ تعهد نامه محضری در پرونده پرسنلی افراد ضبط خواهد شد، برای ارائه به دانشگاه یک نسخه برابر اصل از تعهد نامه در دفاتر اسناد رسمی تهیه نمایند. لطفا از مراجعه  یا تماس با واحدهای اداره کل  آموزش و پرورش استان البرز خودداری نمایید.

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

مرکز نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در خصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1399 آموزش و پرورش اطلاعیه ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:با عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه میهمانی خدا و قبولی شما عزیران در آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش (سهمیه استان البرز) به اطلاع می رساند:پذیرفته شدگان محترم برای بررسی صلاحیت های عمومی از سوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، منتظر اطلاعیه های بعدی باشند و از تماس با سایر واحدها و مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری نمایند.هرگونه اطلاع رسانی در خصوص فرآیند استخدام از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان البرز انجام می شود.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 23 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اداره کل آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه شماره 7اعلام جدول زمان بندی انجام مصاحبه در پردیس فرهنگیان حکیم فردوسی کرج را اعلام کرد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز:جدول زمان بندی انجام مصاحبه در پردیس فرهنگیان حکیم فردوسی کرج در رشته هایعربی ، زبان انگلیسی ، ریاضی ، معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، علوم اجتماعی ، جغرافیا ، مراقب سلامت ، علوم تجربی ، شیمی ، هنر، حرفه و فناوری ، امور تربیتی ، تربیت بدنی ، مشاور واحد آموزشی ، حسابداری ، هنر آموز الکتروتکنیک ،هنر آموز الکترونیک ، هنر آموز مکانیک خودرو ، هنر آموز کامپیوتر و طراحی دوختقابل توجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی ماده 28 وزارت آموزش وپرورش :با آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی، به اطلاع می رساند فرایند مصاحبه از داوطلبان آزمون استخدامی ( رشته های عربی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، ریاضی، شیمی، مراقب سلامت، علوم اجتماعی، جغرافیا، علوم تجربی، حرفه و فناوری، امور تربیتی، مشاوره واحد آموزشی، هنر، تربیت بدنی، الکترونیک، الکتروتکنیک، مکانیک خودرو، کامپیوتر، طراحی دوخت و حسابداری) در پردیس حکیم فردوسی کرج طبق جدول زمانبندی، انجام خواهد شد.در صورت ضرورت با شماره تلفن 02636536292 تماس حاصل فرمایید.آدرس :کرج – فردیس – جاده ملارد – بعد از کانال آب- نرسیده به پل ارتش- دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسیآدرس سایت پردیس فرهنگیان حکیم فردوسی کرجمدارک مورد نیاز واحد پذیرش:نمون برگ شماره3نمون برگ ۴_الف خود اظهاری و سوابق بیمارینمون برگ ۴_ب معاینات پزشکیفرم نمون برگ شماره ۴_ه اظهار نظر پزشکمعرفی نامه آموزش و پرورش جهت حضور در مصاحبه- ( 2 – د)نمون برگ شماره(6-ه) به همراه تمامی مستندات( اصل مدرک یا کپی برابر اصل مدرک)

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

زمان مصاحبه آزمون استخدام پیمانی 1399 اداره کل آموزش و پرورش به شرح زیر می باشد.با آرزوی موفقیت برای داوطلبان عزیز، فرایند مصاحبه آزمون استخدامی در رشته های ( آموزش ابتدایی، استثنایی و دبیری ادبیات) در پردیس امیر کبیر کرج طبق جدول زمانبندی زیر انجام خواهد شد.زمان بندی انجام سایر رشته ها متعاقبا اعلام می گردد

جدول مصاحبه آزمون استخدام پیمانی 1399 در رشته های آموزش ابتداییجدول مصاحبه آزمون استخدام پیمانی 1399 در رشته های آموزش استثناییجدول مصاحبه آزمون استخدام پیمانی 1399 در رشته های دبیری ادبیات

اطلاعیه تغییر زمانبندی معاینات پزشکی رشته حسابداری

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه تغییر زمانبندی معاینات پزشکی رشته حسابداری آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اصلاحیه اطلاعیه شماره 4 بدین شرح می باشد:جدول زمان بندی انجام معاینات پزشکی هنر آموزان رشته ی حسابداری از تاریخ 99126 به تاریخ 991129 (الف تاد ) -991130 (س تا ف) – 99124 (ق تا ی ) تغییر یافت .

جهت دانلود اصلاحیه جدول زمانبندی مراجعه معاینات پزشکی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز – اطلاعیه شماره 5 (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اداره کل آموزش و پرورش در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات اطلاعیه شماره 5 را به شرح زیر اعلام می دارد.برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات و معرفی به مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون 1399دانلود جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی 1399مراحل مراجعه معرفی شدگان برای تشکیل پروندهمراجعه به کارگروه بررسی مدارک، مطابق جدول زمانبندی :آدرس کارگروه بررسی مدارک: کرج – میدان والفجر – زمین های خانم انصاری – هنرستان علامه امینیدریافت و تکمیل نمون برگ های مربوط به معاینات پزشکی برای مراجعه به درمانگاه فرهنگیان، پس از تشکیل پرونده. (نمون برگ معاینات)آدرس: کرج – میدان والفجر – زمین های خانم انصاری – درمانگاه فرهنگیان کرجتوجه:همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی الزامی است.مراجعه به دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر برای انجام مصاحبه برابر جدول زمانبندی مربوطهآدرس: کرج- باغستان-بالاتر از ورزشگاه انقلاب – دانشگاه فرهنگیان امیر کبیردانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی : albo z.cfu.ac.i آدرس: جاده ملارد – نرسیده به پل ارتش – دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی

جهت دانلود جدول زمانبندی مراجعه دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی معاینات پزشکی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 18 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی معاینات پزشکی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز – اطلاعیه شماره 4 (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

ضمنا جهت انجام مصاحبه حضوری وتخصصی به اطلاعیه های بعدی (شماره 5 ) در پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان البرز مراجعه نمائید . مراحل مراجعه معرفی شدگان برای انجام معاینات پزشکی 1. دریافت و تکمیل نمون برگ های مربوط به معاینات پزشکی برای مراجعه به درمانگاه فرهنگیان، پس از تشکیل پرونده. (نمون برگ معاینات) آدرس: کرج – میدان والفجر – پایین تر از میدان سپاه – بعد از میدان والفجر – زمین های خانم انصاری – درمانگاه فرهنگیان کرج توجه: همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی الزامی است. مدارک مورد نیاز و فرم های مربوط به درمانگاه فرهنگیان : 1. همراه داشتن تاییدیه مرکز دریافت مستندات و مدارک 2. فرم (نمون برگ شماره 3) اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی : پرینت و تکمیل دقیق فرم(1 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاه 3. فرم ( نمون برگ شماره 4- الف) خود اظهاری و سوابق بیماری: پرینت و تکمیل دقیق فرم ها (در 3 صفحه) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاه 4. فرم ( نمون برگ شماره 4- ب ) معاینات پزشکی: پرینت فرم ها (2 صفحه ) پرینت و تکمیل دقیق فرم ها و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاه 5. فرم ( نمون برگ شماره 4- هـ ) اظهار نظر پزشک در پایان مرحله اول معاینات : پرینت فرم ها (یک صفحه ) و تکمیل و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاه الصاق با یک قطعه عکس در نمون برگ شماره (4-هـ ) و تحویل آن به پزشک در روز مراجعه به درمانگاه جهت تکمیل فرم (این فرم ها توسط پزشک معالج تکمیل می شود ) وتحویل به مرکز مصاحبه 6. به همراه داشتن دفترچه بیمه در صورت وجود در روز مراجعه به درمانگاه . جدول زمان بندی انجام معاینات پزشکی آزمون استخدام پیمانی 1399 روز تاریخ رشته یک شنبه 991119 آموزگار ابتدایی : ( حرف اول نام خانوادگی : الف ) 69 نفر دوشنبه 991120 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ب) 34 دبیران ادبیات فارسی31 و عربی 22 سه شنبه 991121 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : پ تا ج )41 دبیر معارف اسلامی43 پنج شنبه 991123 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : چ تا خ )57 دبیرزبان انگلیسی 25 شنبه 991125 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : د تا ر ) 47 دبیران ریاضی26 و شیمی5 یک شنبه 991126 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ز تا س )48 مراقب سلامت 35 دوشنبه 991127 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ش تا ط ) 43 دبیران علوم اجتماعی21 و جغرافیا 20 سه شنبه 991128 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ع تا غ )39 دبیران علوم تجربی20 و حرفه وفن20 چهارشنبه 991129 مربی امور تربیتی 49 مشاور واحد آموزشی23و دبیر هنر12 پنج شنبه 991130 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ف تا ق )38 دبیرتربیت بدنی (حرف اول نام خانوادگی : الف تا د )41 شنبه 21299 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ک تا ل )42 دبیرتربیت بدنی (حرف اول نام خانوادگی : ر تا ک )43 یک شنبه 31299 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : فقط م ) 84 دوشنبه 41299 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : ن ) 30 دبیرتربیت بدنی (حرف اول نام خانوادگی : گ تا ی )40 سه شنبه 51299 آموزگار ابتدایی: ( حرف اول نام خانوادگی : و تا ی )17 آموزگار استثنایی11 هنرآموزان الکترونیک15 الکتروتکنیک26 و مکانیک خودرو10 چهارشنبه 61299 هنرآموزان کامپیوتر30 و طراحی دوخت23 و هنرآموز حسابداری55مراحل مراجعه معرفی شدگان برای انجام معاینات پزشکی دریافت و تکمیل نمون برگ های مربوط به معاینات پزشکی برای مراجعه به درمانگاه فرهنگیان، پس از تشکیل پرونده. (نمون برگ معاینات)آدرس: کرج – میدان والفجر – پایین تر از میدان سپاه – بعد از میدان والفجر – زمین های خانم انصاری – درمانگاه فرهنگیان کرجتوجه:همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی الزامی است.

جهت مشاهده جدول زمانبندی معاینات پزشکی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 18 بهمن 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز – اطلاعیه شماره 3 (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

مرحله اول برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات و معرفی به مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون 1399ضمنا جهت انجام مراحل معاینات پزشکی و انجام مصاحبه به اطلاعیه های بعدی (شماره 4 و 5 ) در پرتال اداره کل آموزش وپرورش مراجعه نمائید .قابل توجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت استخدام پیمانی سال 1399 سهمیه استخدامی استان البرز:به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: کرج – پایین تر از میدان سپاه – حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس – هنرستان علامه امینی مراجعه نمایند.بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله، مطابق با اطلاعیه های مندرج در سامانه اقدام نمایند .مدارک مورد نیاز:فرم های مربوط به بررسی و تایید مدارک :فرم (نمون برگ شماره 2 – الف ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت و تکمیل دقیق فرم( 3 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل تحویل مدارک و مستندات .فرم (نمون برگ شماره 2 – د ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت در 2 نسخهو تکمیل دقیق فرم( 1 صفحه ) و الصاق یک قطعه عکس و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل تحویل مدارک و مستندات .فرم (نمون برگ شماره 6 – هـ ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت و تکمیل دقیق فرم( 4 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل تحویل مدارک و مستندات .- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه برادران)- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل – محل انتخابییادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .- افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاههای اجرایی دارند لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت حقوق از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز (کارگروه بررسی مدارک) ارائه نمایند.

* اصل و کپی معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند.)

* اصل و کپی معرفی نامه رسمی از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندکان از سهمیه رزمنده و فرزند رزمنده

* اصل و کپی معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین

* افرادی که مشمول استفاده از سهمیه بومی (به استثنای شهرستان کرج) می باشند. مطابق دفترچه آزمون استخدامی، نسبت به ارائه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

* معرفی نامه ها باید جدید و به نام اداره کل آموزش و پرورش استان البرز صادر گردد.

تذکرات :- در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود به مرحله مصاحبه معرفی می شود.تذکر مهم : داوطلبانی که به هر دلیل در موعد اعلام شده، نسبت به ارایه مدارک و یا انجام معاینه پزشکی و مصاحبه مراجعه ننمایند به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد .

اصلاحیه اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 16 بهمن 99: اصلاحیه اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در رابطه با اطلاعیه شماره ۲ این اداره کل؛ در خصوص دریافت و تکمیل فرم های مربوط به معرفی شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصلاحیه ای صادر کرد.به استحضار می رساند پیرو اطلاعیه شماره ۲ اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در خصوص معرفی شدگان آزمون استخدامی، فرم (۶-ه) مربوط به ارزیابی مدارک و مستندات بخش سوابق آموزشی و پژوهشی تغییر پیدا کرده است، لذا برای دریافت و تکمیل فرم جدید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید 

اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 15 بهمن 99: اطلاعیه شماره 2-  اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

ضمن آرزوی موفقیت برای معرفی شدگان آزمون استخدامی ماده 28 وزارت آموزش وپرورش به اطلاع می رساند؛ داوطلبان عزیز با توجه به برنامه زمانی که در اطلاعیه های بعدی(اطلاعیه شماره3 ) این اداره کل منتشر خواهد شد؛ ضمن پرینت وتکمیل دقیق فرم های مربوطه و مدارک مورد نیاز، به مرکز تحویل مدارک ومستندات و درمانگاه فرهنگیان( امام حسن مجتبی (ع) شهر هشتگرد یا درمانگاه فرهنگیان شهرستان کرج) و مراکز مصاحبه اختصاصی (پردیس امیر کبیر کرج و پردیس حکیم فردوسی کرج) مراجعه نمایند.نکات مهم:الف ) معرفی شدگان می بایست درمرحله نخست به همراه مدارک و مستندات مورد نظر به شرح زیر به محل تحویل مدارک مراجعه نمایند و درصورت تایید مدارک و مستندات و دریافت تاییدیه وفرم های مربوطه در مرحلیه دوم به درمانگاه فرهنگیان امام حسن مجتبی (ع) شهر هشتگرد یا درمانگاه فرهنگیان شهرستان کرج مراجعه و در صورت تایید پزشک معتمد در مرحله سوم به مراکز مجری مصاحبه حضوری وتخصصی مطابق زمان بندی اعلام شده مراجعه نمایند .ب )معرفی شدگان آزمون استخدامی ماده 28 وزارت آموزش وپرورش ، لازم است مطابق موارد زیر نسبت به پرینت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام نمایند:فرم های مربوط به بررسی و تایید مدارک :فرم (نمون برگ شماره 2 – الف ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت و تکمیل دقیق فرم( 3 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل تحویل مدارک و مستندات .فرم (نمون برگ شماره 2 – د ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت در 2 نسخهو تکمیل دقیق فرم( 1 صفحه ) و الصاق یک قطعه عکس و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل تحویل مدارک و مستندات .فرم (نمون برگ شماره 6 – هـ ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت و تکمیل دقیق فرم( 4 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل تحویل مدارک و مستندات .ب-2) فرم های مربوط به درمانگاه فرهنگیان :فرم (نمون برگ شماره 3) اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی: پرینت و تکمیل دقیق فرم(1 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاهفرم ( نمون برگ شماره 4- الف) خود اظهاری و سوابق بیماری: پرینت و تکمیل دقیق فرم ها (در3 صفحه) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاهفرم ( نمون برگ شماره 4- ب ) معاینات پزشکی: پرینت فرم ها (2 صفحه ) پرینت و تکمیل دقیق فرم ها و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاهفرم ( نمون برگ شماره 4- هـ ) اظهار نظر پزشک در پایان مرحله اول معاینات : پرینت فرم ها (یک صفحه ) و تکمیل و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به درمانگاه الصاق با یک قطعه عکس در نمون برگ شماره (4-هـ ) و تحویل آن به پزشک در روز مراجعه به درمانگاه جهت تکمیل فرم (این فرم ها توسط پزشک معالج تکمیل می شود ) وتحویل به مرکز مصاحبهبه همراه داشتن دفترچه بیمه در صورت وجود در روز مراجعه به درمانگاه .ب-3) فرم مربوط به مصاحبه حضوری تخصصی (تحویل در مرکز مصاحبه)نمون برگ شماره 1 – فرم اطلاعات فردی ( گزینش ) : پرینت و تکمیل دقیق فرم(1 صفحه پشت و رو ) به همراه دو قطعه عکس وکپی تمام صفحات شناسنامه ، کپی کارت ملی و کپی آخرین مدرک تحصیلی همراه داشتن آن در روز انجام مصاحبه تخصصی .فرم (نمون برگ شماره 2 – د ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت در 1 نسخهو تکمیل دقیق فرم( 1 صفحه ) و الصاق یک قطعه عکس و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به مرکز مصاحبه تخصصی وحضوری بعد از اخذ تاییدیه در مرکز تحویل مدارک ومستندات .تکمیل و تحویل نمون برگ شماره 3 برای انجام مصاحبه اختصاصی : پرینت و تکمیل دقیق فرم(1 صفحه ) و همراه داشتن آن در روز انجام مصاحبه .فرم ( نمون برگ شماره 4- هـ ) اظهار نظر پزشک در پایان مرحله اول معاینات : پرینت فرم ها (یک صفحه ) و تکمیل و همراه داشتن آن ها در روز مصاحبه مراجعه به درمانگاه الصاق با یک قطعه عکس در نمون برگ شماره (4-هـ ) و تحویل آن به پزشک در روز مراجعه به درمانگاه جهت تکمیل فرم (این فرم ها توسط پزشک معالج تکمیل می شود ) وتحویل به مرکز مصاحبه .فرم (نمون برگ شماره 6 – هـ ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات : پرینت و تکمیل دقیق فرم( 4 صفحه ) و همراه داشتن آن ها در روز مراجعه به محل مصاحبه و تحویل به مرکز مصاحبهد) معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان معرفی شده ، ارائه شود و چنانچه واجد شرایط تشخیص داده شود معاینات پزشکی و انجام مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر تا تاریخ 13121399 صورت گرفته و نتیجه آن جهت اقدامات بعدی طی مکاتبه رسمی به وزارت متبوع اعلام می گردد .ب-5) فرم های مورد نیاز برای دانلود و پرینت :

جهت دانلود فرم (نمونه برگ شماره 2 – الف) اعلام آمادگی و تحویل مدارک و مستندات اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم (نمونه برگ شماره 2 – د ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم (نمونه برگ شماره  6 – هـ ) اعلام آمادگی و تحویل مدارک ومستندات اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم (نمونه برگ شماره 3) اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم ( نمونه برگ شماره 4- الف) خود اظهاری و سوابق بیماری اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم (نمونه برگ شماره 4- ب) معاینات پزشکی اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم (نمونه برگ شماره 4- هـ) اظهار نظر پزشک در پایان مرحله اول معاینات اینجا کلیک نماییدجهت دانلود نمونه برگ شماره 1 – فرم اطلاعات فردی ( گزینش) اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پدیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پدیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اداره کل آموزش و پرورش استان البرز درباره شرکت در مرحله مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی توضیحاتی داد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش کشور در اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین امتحان متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور(دی ماه 1399)، به استحضار می رساند:ضمن تبریک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ماده بیست و هشت) در سال 1399 به اطلاع می رساند جهت تحویل مدارک و انجام معاینات پزشکی و مصاحبه علمی و تخصصی به اطلاعیه شماره 2 که متعاقبا از طریق همین پورتال اعلام خواهد شد مراجعه نمایید.ضمنا جهت انجام مصاحبه با تک تک معرفی شدگان تماس تلفنی گرفته خواهد شد.

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 8 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگا ه های اجرایی کشور»به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش ­و پرورش (موضوع مجوزهای شماره151610 مورخ 980328 و 160491مورخ 980401 سازمان اداری­واستخدامی کشور)،درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ پذیرفته­ شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند؛

1- داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

2- قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره کل آموزش­ وپرورش استان مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

3- پذیرفته­ شدگان قبل از مراجعه به هسته گزینش اداره کل آموزش ­وپرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی اقدامات ذیل را به عمل آورند:

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

– عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

4- معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ وپرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش­وپرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی­نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و… به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

5- در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و… پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش درج خواهد شد مراجعه نمایند.

6- براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 30 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز)

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگانی که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند از روز سه شنبه مورخ 1 11 98 مطابق زمانبندی این اطلاعیه و براساس حروف الفبای مشخص شده به پردیس حکیم فردوسی مراجعه نمایند.

ضمناً رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است زمان و مکان مصاحبه آنها از سوی پردیس امیرکبیر و اداره کل آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

داوطلبان محترم دقت فرمایند آغاز و پایان مصاحبه وقت گیر بوده لذا تمهیدات لازم را برای حضور یک روز کامل داشته باشند.

اطلاعیه مدارک مورد نیاز برای مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 29 دی 98: اطلاعیه مدارک مورد نیاز برای مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز)

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگانی که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند مطابق زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه شماره (1) به همراه مدارک ذیل به محل مصاحبه مراجعه فرمایند.مدارک لازم1- همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه2- اصل و کپی کارت ملی،3- 2 قطعه عکس4- فرم معرفی داوطلب(از آموزش و پرورش)5- فرم تایید پزشکی(فرم شماره 4-ه )الزامی می باشد.6- با توجه به زمانبر بودن مراحل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی ، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.7- عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.شماره تماس پاسخگویی(02636536292)آدرس: کرج جاده ملارد بعد از کانال آب فردیس نرسیده به پل شهدای ارتش پردیس حکیم فردوسی

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 29 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مهارت آموزان آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند داوطلبان عزیز مطابق جدول زمانبندی با در دست داشتن مدارک ذیل به پردیس امیرکبیر البرز مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز:

1-اصل و کپی کارت ملی (2 سری)

2-اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه (2 سری)

3-برگه معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه آزمون استخدم پیمانی سال 1398 از طرف آموزش و پرورش

4-دو قطعه عکس 4*3

5- یک عدد کاور برگه A4

6-یک عدد پوشه

7-فرم اطلاعات فردی که از سایت گرفته و تکمیل شده باشد.

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز

خبر 24 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی استان البرز می رساند جدول زمانبندی مصاحبه حضوری و تخصصی پذیرفته شدگان، بعد از تشکیل پرونده و معاینات پزشکی در اطلاعیه های بعدی از طریق پورتال اداره کل اعلام خواهد شد.به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش البرز، متن اطلاعیه شماره 3 اداره اداره کل آموزش وپرورش استان البرز بدین شرح می باشد:

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای انجام مصاحبه حضوری و تخصصی بعد از تشکیل پرونده و معاینات پزشکی در درمانگاه فرهنگیان مطابق اطلاعیه های بعدی از تاریخ 02111398 و مطابق جدول زمان بندی به پردیس فرهنگیان امیر کبیر و پردیس حکیم فردوسی کرج مراجعه نمایند .بدیهی است زمان بندی دقیق مراجعه مطابق اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله، مطابق با اطلاعیه های مندرج در سامانه وبا دردست داشتن مدارک مورد نیاز اقدام نمایند .مراحل مراجعه معرفی شدگان برای انجام مصاحبه تخصصی وحضوری در پردیس های فرهنگیان استان البرز

مراجعه به دانشگاه فرهنگیان برای انجام مصاحبه برابر جدول زمانبندی مربوطه اعلام شده1. پردیس فرهنگیان امیر کبیرآدرس: کرج- باغستان-بالاتر از ورزشگاه انقلاب – پردیس فرهنگیان امیر کبیرکرج2. پردیس فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسیآدرس: جاده ملارد – نرسیده به پل ارتش – دانش

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 22 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

در پی اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور آبان 1398، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی استان البرز اطلاعیه ای را صادر کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش البرز، متن اطلاعیه شماره 2 اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان بدین شرح می باشد:

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: کرج – رجایی شهر – بلوار شهید موذن-کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده مراجعه نمایند.بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله، مطابق با اطلاعیه های مندرج در سامانه اقدام نمایند .

مدارک مورد نیاز:- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه برادران)- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل – محل انتخابییادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .- افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاههای اجرایی دارند لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز (کارگروه بررسی مدارک) ارائه نمایند.* اصل و کپی معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند.)* اصل و کپی معرفی نامه رسمی از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندکان از سهمیه رزمنده و فرزند رزمنده* اصل و کپی معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین* معرفی نامه ها باید جدید و به نام اداره کل آموزش و پرورش استان البرز صادر گردد.تذکرات :1- در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود به مرحله مصاحبه معرفی می شود.2- با عنایت به دادنامه شماره 2397 مورخ 98814 هیئت عمومی دیوان عدالت اداری احتساب سه چهارم مدت خدمت وظیفه به عنوان خدمت داوطلبانه صرفاً در سطح نیروهای مسلح قابلیت اجرا دارد و قابل تسری به سایر دستگاه های اجرایی نیستتذکر مهم : داوطلبانی که به هر دلیل در موعد اعلام شده، نسبت به ارایه مدارک و یا انجام معاینه پزشکی و مصاحبه مراجعه ننمایند به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد .

روز

تاریخ

رشته

جنسیت

سه شنبه

981024

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : الف تا ح )

مرد – زن

چهارشنبه

981025

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : خ تاف )

مرد – زن

پنجشنبه

981026

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : ق تا ی )

مرد – زن

شنبه

981028

دبیری ادبیات فارسی – ریاضی

مرد – زن

یکشنبه

981029

دبیری تربیت بدنی

مرد – زن

دوشنبه

981030

دبیری زبان انگلیسی – عربی – علوم اجتماعی

مرد – زن

سه شنبه

981101

دبیری علوم تجربی – تاریخ – جغرافیا

مرد – زن

چهارشنبه

981102

دبیری معارف اسلامی – مربی امور تربیتی

مرد – زن

پنجشنبه

981103

مراقب سلامت – مشاور واحد آموزشی

مرد – زن

شنبه

981105

هنرآموز الکتروتکنیک – حسابداری

مرد – زن

یکشنبه

981106

هنرآموز طراحی دوخت – کامپیوتر – گرافیک – مکانیک خودرو

مرد – زن

مراحل مراجعه معرفی شدگان برای تشکیل پرونده

1. مراجعه به کارگروه بررسی مدارک، مطابق جدول زمانبندیآدرس کارگروه بررسی مدارک: کرج – رجایی شهر-بلوار شهید مؤذن – کانون شهید فهمیده2. دریافت و تکمیل نمون برگ های مربوط به معاینات پزشکی برای مراجعه به درمانگاه فرهنگیان، پس از تشکیل پرونده.آدرس: کرج – میدان والفجر – زمین های خانم انصاری – درمانگاه فرهنگیان کرجتوجه: همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی الزامی است.3. مراجعه به دانشگاه فرهنگیان برای انجام مصاحبه برابر جدول زمانبندی مربوطهدانشگاه فرهنگیان امیر کبیرآدرس: کرج- باغستان-بالاتر از ورزشگاه انقلاب – دانشگاه فرهنگیان امیر کبیردانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسیآدرس: جاده ملارد – نرسیده به پل ارتش – دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی4. دریافت و تکمیل فرم اطلاعات فردی گزینش و تحویل آن در روز مصاحبه به همراه سایر مدارک به نماینده هسته گزینش. (فرم اطلاعات فردی گزینش)

جهت دانلود نمونه برگه معاینات اینجا کلیک نماییدجهت دانلود فرم اطلاعات فردی گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز

خبر 17 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت اموزش و پرورش البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز به نقل از گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز، رحمان درکی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اعلام کرد: با توجه به اعلام نتایج پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش، جدول زمانبندی دریافت مدارک و مستندات و معرفی برای انجام مصاحبه متعاقباً از طریق پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی و پورتال روابط عمومی آموزش وپرورش استان البرز اعلام می گردد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون

خبر 12 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان استان البرز (منبع: سایت دانشگاه امیرکبیر البرز)

اطلاعیه شماره 2 مهارت آموزان ورودی97

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای مهارت آموزان عزیز، موارد تکمیلی جهت ثبت نام ، به شرح ذیل اعلام می گردد:

زمانبندی ثبت نام:

مدارک مورد نیاز:

1-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

2-پرینت ثبت نام غیر حضوری

3- تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (موضوع مجوز شماره1667207 -۱0 بهمن ۹۶ سازمان اداری واستخدامی کشور)

زمان شروع کلاسها: 24897 می باشد. پودمان اول شامل 12 جلسه می باشد که در صورت غیبت بیش از دو جلسه، درس حذف خواهد شد. نمره قبولی دردروس کار آموزی و آموزش پژوهی 14 و در بقیه دروس 12 و معدل کل قابل قبول در هر پودمان 14می باشد.

تذکر: پردیس های استان البرز( امیر کبیر و حکیم فردوسی) از تامین خوابگاه برای مهارت آموزان محترم ، معذور می باشد.

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون

خبر 31 شهریور 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)انجام مراحل بعدی استخدام پذیرفته شدگان بزودی اطلاع رسانی می شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش : مراحل بعدی فرایند استخدام پذیرفته شدگان از طریق پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام می گردد.

به نقل از گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی : به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 97 سهمیه استان البرز می رساند جهت اطلاع از مراحل بعدی فرایند استخدام  ( از قبیل گزینش ، معاینات پزشکی و … ) به اطلاعیه های درج شده در پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل مراجعه نمایید.

پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون سراسری سال 1397دانشگاه فرهنگیان از طریق سازمان سنجش اعلام و طی مراحلی از قبیل تشکیل پرونده، گزینش و … در حال انجام می باشد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان جامانده آزمون

خبر 4 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان جامانده آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ،رحمانیان معاونت پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی، اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی از اطلاعیه داوطلبان جامانده از مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش استان البرز خبر داد.

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد :

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند می رساند جهت انجام هماهنگی و ثبت نام روز یکشنبه مورخ 9764 به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نمایند.

مصاحبه این افراد روز دوشنبه مورخ 9765 در پردیس حکیم فردوسی به آدرس زیر برگزار می گردد. لذا مقتضی است این داوطلبان با برنامه ریزی نسبت به حضور تمام وقت در زمان مذکور اقدام نمایند. بدیهی است این زمان تمدید نخواهد شد و آخرین موعد برای مصاحبه افراد جامانده می باشد.

مدارک لازم :

همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه ، اصل و کپی کارت ملی، 2 قطعه عکس فرم معرفی داوطلب(از آموزش و پرورش) فرم تایید پزشکی(فرم شماره 4-ه ) الزامی می باشد.عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

شماره تماس پاسخگویی(02636536292) آدرس: کرج جاده ملارد بعد از کانال آب فردیس نرسیده به پل شهدا پردیس حکیم فردوسی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان برخی از رشته های آزمون

خبر 27 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان برخی از رشته های آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت پردیس امیر کبیر البرز)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 97 سهمیه استان البرز در رشته های آموزش ابتدایی، استثنایی و حسابداری اعلام شد.

داوطلبان محترم، با همراه داشتن معرفی نامه از آموزش و پرورش، فرم تائیدیه پزشک، شناسنامه، کارت ملی و 2قطعه عکس مطابق جدول ذیل صرفاً از ساعت 8 صبح تا 13 به پردیس امیرکبیر مراجعه نمایید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 24 مرداد 97: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز در پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی (منبع: سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز در روزهای 29 مرداد، 30 مرداد، 3 شهریور و 4 شهریور اعلام گردید.اطلاعیه شماره3: ویژه مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش 1397به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگان رشته های زیر که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش، پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند براساس جدول زمانبندی انجام خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون

خبر 24 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،مراد مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان اعلام کرد : پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش استان البرز مشخص گردید.وی افزود : مصاحبه پذیرفته شدگان رشته های زیر که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش، پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند براساس جدول زمانبندی زیر انجام خواهد شد. ضمناً رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است زمان و مکان مصاحبه آن ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مرحله دوم مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 23 مرداد 97: اطلاعیه مرحله دوم مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

به گزارش اداراه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اعلام کرد: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش استان البرزکه بر اساس اطلاعیه های قبلی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند از روز چهارشنبه مورخ 97524 مطابق زمانبندی این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی شروع خواهد شد.

وی افزود : زمان ومکان رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است متعاقبلاً از طریق پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی و پورتال روابط عمومی آموزش وپرورش استان البرز اعلام می گردد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون

خبر 23 مرداد 97: اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل : مدارک و مستندات پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال97 بررسی و دریافت شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز 

خبر 22 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز)

اطلاعیه شماره 1: ویژه مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش 1397به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگانی که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند از روز چهارشنبه مورخ 970524 مطابق زمانبندی این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی شروع خواهد شد. ضمناً رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است زمان و مکان مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد.مدارک لازم:همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه ، اصل و کپی کارت ملی، 2 قطعه عکس فرم معرفی داوطلب(از آموزش و پرورش)فرم تایید پزشکی(فرم شماره 4-ه )الزامی می باشد.با توجه به زمانبر بودن مراحل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی ، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.شماره تماس پاسخگویی(02636536292)آدرس: کرج جاده ملارد بعد از کانال آب فردیس نرسیده به پل شهدا پردیس حکیم فردوسی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

خبر 13 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابرظرفیت استخدام پیمانی سال 1397 سهمیه استخدامی استان البرزبه گزارش اداراه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی گفت:به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: کرج – رجایی شهر – بلوار شهید موذن-کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده مراجعه نمایند.بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله، مطابق با اطلاعیه های مندرج در سامانه اقدام نمایند .مدارک مورد نیاز:– کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش– 6 قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری– اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه– اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن– اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه برادران)– اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل – محل انتخابییادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .– افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاههای اجرایی دارند لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز (کارگروه بررسی مدارک) ارائه نمایند.– اصل و کپی معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند.)– اصل و کپی معرفینامه رسمی از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندکان از سهمیه رزمنده و فرزند رزمنده– اصل و کپی معرفینامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین* معرفی نامه ها باید جدید و به نام اداره کل آموزش و پرورش استان البرز صادر گردد.شرایط استفاده از سهمیه بومی:افرادیکه حداقل دارای یکی ازویژگیهای زیر باشند،داوطلب بومی استان یا شهرستان تلقی می گردند.1-شهرستان محل تولد داوطلب یاهمسر وی باشهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.2- استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.3- همسروفرزندان کارمندان رسمی وپیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم ازشاغل و یابازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یابازنشستگی والدین داوطلب باشهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.4- همسروفرزندان کارمندان رسمی وپیمانی دولت ویا نیروهای مسلح (اعم ازشاغل و یابازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یابازنشستگی والدین داوطلب با استان محل موردتقاضابرای استخدام آنان یکی باشد.5-داوطلب حداقل چهار(4) سال ازسنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان و دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضابرای استخدام طی کرده باشد.6-داوطلب حداقل چهار(4) سال ازسنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان و دانشگاه) رابه صورت متوالی یامتناوب دراستان محل مورد تقاضابرای استخدام طی کرده باشد.7- داوطلب حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بیمه درشهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام راداشته باشد.8- داوطلب حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بیمه دراستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.9-پدر،مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بیمه درشهرستان محل موردتقاضا برای استخدام را داشته باشند.10- پدر،مادر و یاهمسرداوطلب حداقل چهار(4) سالسابقه پرداخت حق بیمه دراستان محل موردتقاضابرای استخدام را داشته باشند.تذکرات :*چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده و قادر به ارایه مدرک بومی شهرستانی آن کدشغل محل نگردد ، کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی داوطلب اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی ، داوطلب در فهرست 3 برابر ظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد ، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد .* در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.تذکر خیلی مهم : داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد .برای انجام مصاحبه برابر برنامه زمان بندی اعلامی از سوی پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان البرز به آدرس های ذیل مراجعه نمایید.* دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر* دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی

*** فرم اطلاعات فردی گزینش را تکمیل نموده و در روز مقرر به هسته گزینش تحویل نمایید.

روز

تاریخ

رشته

ملاحظات

دوشنبه

970515

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : الف – پ )

مرد – زن

سه شنبه

970516

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : ت – ز )

مرد – زن

چهارشنبه

970517

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : ر – ش )

مرد – زن

پنجشنبه

970518

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : ص – ک )

مرد – زن

شنبه

970520

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : گ – ی )

مرد – زن

یکشنبه

970521

دبیر تربیت بدنی-ریاضی-زبان -ادبیات فارسی

مرد – زن

دوشنبه

970522

دبیرشیمی-عربی -علوم تجربی-علوم اجتماعی -حرفه و فن

مرد – زن

سه شنبه

970523

دبیرفیزیک-معارف اسلامی-تاریخ – هنر

مرد – زن

چهارشنبه

970524

دبیرجغرافیا-مراقب سلامت-مشاوره – امورتربیتی

مرد – زن

پنجشنبه

970525

استادکار تمامی رشته ها

مرد – زن

شنبه

970527

هنرآموز الکتروتکنیک -صنایع غذایی-طراحی و دوخت-کامپیوتر

مرد – زن

یکشنبه

970528

هنرآموز مکانیک خودرو-الکترونیک-حسابداری

مرد – زن

دوشنبه

970529

هنرآموز تأسیسات – ساخت و تولید-نقشه کشی

مرد – زن

سه شنبه

970530

هنرآموز چاپ-کودکیاری-گرافیک(انیمیشن)-گرافیک(گرافیک)-ساختمان

مرد – زن

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فرم گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدامی آموزش و پرورش البرز

خبر 28 دی 96: اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدامی آموزش و پرورش البرز

با توجه به اعلام فهرست نهایی قبول شدگان از سوی وزارت متبوع، لازم است پذیرفته شدگان برای طی مراحل استخدام به اداره کل آموزش و پرورش استان البرز مراجعه نمایند .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدامی آموزش و پرورش البرز

خبر 23 آذر 96: اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدامی آموزش و پرورش البرزاطلاعیه شماره 7 استخداممراد مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی فرآیند تکمیل مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 29 مهر 96: اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرزحسین رحمانیان معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی گفت : جا ماندگان مصاحبه علمی تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال96 در کلیه رشته ها می توانند حداکثر تا روز دوشنبه 960801 به اداره کل آموزش و پرورش استان البرز مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 16 مهر 96: اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ، با توجه به اعلام نتایج اولیه استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال 96 به اطلاع آن دسته از  پذیرفته شدگان سه برابرظرفیت استخدام پیمانی سال 1396  سهمیه استخدامی استان البرزمی رساند :برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: کرج – رجایی شهر – بلوار شهید موذن-کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان اعلام برنامه زمانبندی دریافت مدارک و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان

خبر ۵ مهر ۹۶: زمان اعلام برنامه زمانبندی دریافت مدارک و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش البرز

اطلاعیه شماره ۱ استخدام: بر اساس این اطلاعیه برنامه زمانبندی دریافت مدارک و مصاحبه تخصصی متعاقبااعلام خواهد گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

برنامه زمانبندی و مدارک مهارت آموزان در پردیس امیرکبیر البرز

اطلاعیه 19 تیر 96: برنامه زمانبندی و مدارک مهارت آموزان در پردیس امیرکبیر البرز (منبع: paka. e.cfu.ac.i )

مهارت آموزان محترم مطابق جدول زمان بندی ذیل به پردیس امیرکبیر مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان البرز

اطلاعیه 17 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان البرز (منبع: e.cfu.ac.i )

به اطلاع مهارت آموزان محترم آزمون استخدام پیمانی می رسد:

ثبت نام غیرحضوری تا روز یکشنبه مورخ 18496 تمدید شده است.ثبت نام حضوری از روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20-19496 به روزهای سه شنبه و چهارشنبه 21-20496 منتقل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگان نهایی آزمون

اطلاعیه 25 اردیبهشت 96: زمان انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ اﻟﺒﺮﺯ 

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵به اطلاع می رساند باتوجه به اعلام نتایج آزمون از سوی سازمان سنجش برای انجام مراحل استخدام(معاینات پزشکی و عدم سوء پیشینه )با در دست داشتن سه قطعه عکس پرسنلی جدید از روز یکشنبه ۳۱اردیبهشت ۹۶ به مدت یک هفته به اداره امور اداری شخصا مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه آموزش و پرورش استان البرز درخصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان

اطلاعیه 23 فروردین 96: اطلاعیه آموزش و پرورش استان البرز درخصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان استخدام 95 (منبع: albo z.medu.i )

اطلاعیه آموزش و پرورش استان البرز درخصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان استخدام 95

داوطلبان پذیرفته شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ 950821 استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش

ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻋﻼﻡ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻧﻬﺎﻳﻲ اﺯ ﺳﻮﻱ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺳﻨﺠﺶ, ﻟﻂﻔﺎ ﺟﻬﺖ اﻧﺠﺎﻡ ﮔﺰﻳﻨﺶ, ﻣﻨﺘﻆﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨﻲ اﺯ ﺳﻮﻱ ﻫﺴﺘﻪ ﮔﺰﻳﻨﺶ اﺩاﺭﻩ ﻛﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ اﺳﺘﺎﻥ اﻟﺒﺮﺯ ﺑﺎﺷﻴﺪ و اﺯ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨﻲ و ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﺣﻀﻮﺭﻱ ﺑﻪ اﺩاﺭﻩ ﻛﻞﺧﻮﺩﺩاﺭﻱ ﻓﺮﻣﺎﻳﻴﺪ.

برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات، تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی

اطلاعیه 4 اسفند 95: برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات، تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز اعلام شد.

اطلاعیه 5 آزمون استخدام پیمانی 1395

برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال 95

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال 95 وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند برای ارائه و بررسی مدارک و مستندات خود در روز شنبه 7 اسفند 95  و یکشنبه 8 اسفند 95  از ساعت 8 صبح تا 16 با در دست داشتن مدارک ذیل به کانون شهید فهمیده واقع در کرج رجایی شهر بلوار شهید موذن، مراجعه نمایند.- کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش- سه قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری- تصویر تمام صفحات اصل شناسنامه- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( برادران )- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل – محل انتخابی- یادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی اعلام نموده اند- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای ده گانه ذکر شده در آگهی استخدامی ( بدیهی است داوطلبانی که شهرستان محل تولدشان طبق شناسنامه ، با شهرستان مندرج در دامنه پذیرش کدشغل محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد و نیز داوطلبانی که از سهمیه بومی استفاده ننموده اند نیازی به ارایه مدرک برای بومی بودن ندارند ولی سایر داوطلبان موظف به ارایه مدرک دال بر بومی بودن در محل قبولی خود می باشند- اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افراد خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) یا ناحیه مقاومت سپاه پاسداران (برای رزمندگانی که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در زمان جنگ خدمت نموده اند) در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه ایثارگری درج شده است- اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است- معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی .

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

زمان تکمیل ظرفیت و جامانده از مراحل انجام معاینه پزشکی و مصاحبه استخدامی

اطلاعیه 1 اسفند 95: زمان تکمیل ظرفیت و جامانده از مراحل انجام معاینه پزشکی و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش استان البرز اعلام شد.

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و جامانده از مراحل انجام معاینه پزشکی و مصاحبه استخدامی

احتراما به اطلاع می رساند مراحل انجام مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و جامانده به شرح ذیل می باشد:

تذکر : با توجه به زمانبر بودن مراحل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم فردوسی البرز اینجا کلیک نمایید

زمان انجام معاینات پزشکی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و جامانده آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعیه 30 بهمن 95: زمان انجام معاینات پزشکی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و جامانده آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز اعلام شد.

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و جامانده از مراحل انجام معاینه پزشکی و مصاحبه استخدامی

احتراما به اطلاع می رساند جهت انجام معاینات پزشکی در روزهای یکشنبه 951201(از ساعت14 الی 18 ) و دوشنبه 951202 (از ساعت8 الی 18) به درمانگاه فرهنگیان کرج (آدرس :کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری جنوبی بعد از میدان والفجر چهارراه شهید نیری)  مراجعه نمایند.

قابل ذکر است زمان انجام مصاحبه و گزینش متعاقبا از طریق سایت اعلام می گردد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم فردوسی البرز اینجا کلیک نمایید

زمان انجام مصاحبه داوطلبان جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی

اطلاعیه 30 بهمن 95: زمان انجام مصاحبه داوطلبان جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی استان البرز اعلام شد.

اطلاعیه شماره 4به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون استخدام پیمانی جامانده از مصاحبه می رساند ؛ برای انجام مصاحبه آزمون استخدامی روز سه شنبه مورخ 951203 به دانشگاه فرهنگیان-پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی مراجعه نمایند. مهلت مذکور به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اﻟﺒﺮﺯ
زمانبندی معاینه و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز

اطلاعیه 29 دی 95: زمانبندی معاینه و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز- پردیس حکیم فردوسی اعلام شد.

اطلاعیه شماره 2 زمانبندی معاینه و مصاحبه پذیرفته شدگان

سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز- پردیس حکیم فردوسی به تفکیک رشته و حروف الفبا به شرح ذیل اعلام می گردد.

نکات لازم:

1- با عنایت به اینکه قبل از مصاحبه باید معاینه پزشکی در این پردیس انجام گردد، لذا نوبت دهیجهت انجام معاینات پزشکی و مصاحبه از ساعت 8 صبح انجام می گیرد.

2 – با توجه به زمانبر بودن مراحل انجام معاینه و مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی ، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.

3- عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم فردوسی البرز اینجا کلیک نمایید

زمان بندی تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز

اطلاعیه 28 دی 95: زمان بندی تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز اعلام شد.

جدول زمان بندی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش 1395 به اطلاع می رساند پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 می رساند، پس از مراجعه به کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده، تکمیل پرونده و دریافت فرم معرفی مطابق جدول ذیل از ساعت 8 صبح لغایت 14 بعدازظهر به این پردیس مراجعه نمایند.

 جدول زمان بندی

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی دانشگاه پردیس امیرکبیر البرز اینجا کلیک نمایید

مراحل انجام مصاحبه استخدامی پیمانی آموزش و پرورش 1395 در پردیس حکیم فردوسی

اطلاعیه های 28 دی 95: مراحل انجام مصاحبه استخدامی پیمانی آموزش و پرورش 1395 در پردیس حکیم فردوسی

1- دریافت شماره پذیرشاز نگهبانی ——(درب ورودی دانشگاه)2- مراجعه به اتاق پذیرش جهت کنترل و تحویل مدارک ذیل——(اتاق شماره 118- طبقه همکف)

— اصل شناسنامه و کارت ملی– کپی تمام صفحات شناسنامه–کپی کارت ملی (پشت و رو )–عکس ۴*۳ دو قطعه (جدید و تمام رخ)– فرم نمون برگ شماره( 2-د)– تحویل فرم تکمیل شده اطلاعات فردی گزینش ( دریافت از سایت آموزش و پرورش البرز )

3- در صورت تایید مدارک در پذیرش: مراجعه به اتاق پزشک—–( طبقه همکف)4- مراجعه به اتاق پذیرش5- مراجعه به اتاق مصاحبه تخصصی و عمومی—–( طبقه اول)6- مراجعه به اتاق پذیرش

______اطلاعیه شماره 1به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵ آموزش و پرورش استان البرز در رشته های ذیل می رساند؛ که جهت مشاهده زمان بندی انجام معاینات پزشکی و مصاحبه استخدامی به اطلاعیه هایی که متعاقبا از طریق همین سایت منتشر می شود مراجعه نمایند.آموزگار ابتدایی(فقط مرد)آموزگار استثنایی ( مرد وزن)دبیر تربیت بدنی ( مرد و زن)دبیر معارف اسلامی ( مرد و زن)دبیر زبان انگلیسی ( مرد و زن)دبیر زبان وادبیات فارسی ( مرد و زن)دبیر عربی ( مرد و زن)دبیر علوم اجتماعی ( مرد و زن)مربی امور تربیتی ( مرد و زن)دبیر زیست شناسی ( مرد و زن)دبیر شیمی ( مرد و زن)دبیر فیزیک ( مرد و زن)دبیر ریاضی ( مرد و زن)هنر آموز حسابداری ( مرد و زن)هنر آموز کامپیوتر ( مرد و زن)هنر آموز الکترو نیک ( مرد و زن)الکترونیک ( مرد و زن)طراحی دوخت (مرد و زن)ساخت و تولید و مکانیک خودرو ( مرد و زن)مراقبت سلامت ( مرد و زن)

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم فردوسی اینجا کلیک نمایید

جدول زمانبندی ارائه و بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش

اطلاعیه 26 دی 95: جدول زمانبندی ارائه و بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان البرز اعلام شد.

اطلاعیه شماره ۲ آزمون استخدام پیمانی ۹۵

پیرو اطلاعیه شماره یک، به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵ آموزش و پرورش استان البرز می رساند؛ به منظور ارائه و بررسی مدارک و مستندات (مطابق آگهی استخدام و اطلاعیه شماره یک) برابر جدول زمانبندی، به آدرس زیر مراجعه نمایید.

آدرس : کرج – رجایی شهر – بلوار شهید مؤذن – کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده آدرس محل مصاحبه به شرح زیر اعلام می گردد :

1- رشته آموزگار ابتدایی خواهران : دانشگاه فرهنگیان پردیس امیر کبیر -کرج میانجاده بلوار ۲۴ متری باغستان – بعد از ورزشگاه انقلاب اسلامی – روبروی ترمینال اتوبوسرانی از روز سه شنبه 28 دی ماه 95 ساعت ۱۳ و بقیه روزها صبح و بعد از ظهر .

برای دریافت  اطلاعات بیشتر به آدرس سایت : www.paka.cfu.ac.i مراجعه نمایید.

۲- آموزگار استثنایی خواهران و سایر رشته ها (خواهران – برادران ) : دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم فردوسی – کرج – جاده ملارد بعد از کانال آب فردیس آدرس سایت : www.hakim.cfu.ac.i

تذکر : در ضمن فرم اطلاعات فردی گزینش  نیز پس از دریافت از سایت ، تکمیل  و به همراه  مدارک ذیل روز مصاحبه به نماینده هسته گزینش تحویل گردد.- کپی تمام صفحات شناسنامه – کپی کارت ملی (پشت و رو ) – عکس ۴*۳ دو قطعه (جدید و تمام رخ)

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا را کلیک نمایید

قابل توجه داوطلبان راه یافته به مرحله 3برابرظرفیت استخدام پیمانی سال 1395

اطلاعیه 12 دی 95: قابل توجه داوطلبان راه یافته به مرحله 3برابرظرفیت استخدام پیمانی سال 1395استخدام پیمانی 95 (سهمیه استان البرز )اطلاعیه شماره یک اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی سال 95به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی 10000 نفری وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی و مصاحبه علمی راه یافتگان به مرحله 3 برابر ظرفیت استخدامی در قالب اطلاعیه شماره (2) در پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان البرزalbo z.medu.i ، دانشگاه فرهنگیان حکیم ابوالقاسم فردوسی کرج (برادران ) و دانشگاه فرهنگیان پردیس امیر کبیر کرج (خواهران ) به اطلاع داوطلبان ارجمند خواهد رسید . بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت ها اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله از اقدام ، مطابق با اطلاعیه های مندرج اقدام نمایند .پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه زمانی اعلام شده با در دست داشتن مدارک ذیل در محل کانون شهید فهمیده به نشانی کرج – رجایی شهر – بلوار مؤذن حضور یابند :.کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش .1سه قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری .2. و تصویر تمام صفحات اصل شناسنامه .3.اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن .4(اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( برادران .5-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل –محل انتخابی 6یادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که7. به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام اعلام داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی نموده اند8-مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای ده گانه ذکر شده در آگهی استخدامی( بدیهی است داوطلبانی که شهرستان محل تولدشان طبق شناسنامه ، با شهرستان مندرج در دامنه پذیرش کدشغل محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد و نیز داوطلبانی که از سهمیه بومی استفاده ننموده اند نیازی به ارایه مدرک برای بومی بودن ندارند ولی سایر داوطلبان موظف به ارایه مدرک دال بر بومی بودن در محل قبولی خود می باشند .9 -اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افراد خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) یا ناحیه مقاومت سپاه پاسداران (برای رزمندگانی که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در زمان جنگ خدمت نموده اند و خانواده آنان) در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه ایثارگری درج شده است .9 -اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است .10 -معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی . ( موضوع بخشنامه شماره 71034 مورخ 1392729 )12 -مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی (این مدارک در قسمت مصاحبه مورد استفاده خواهد بود)

تذکرات :1- چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده و قادر به ارایه مدرک بومی شهرستانی آن کدشغل محل نگردد ، کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی چنین داوطلبی اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی ، داوطلب در فهرست 3 برابر ظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد ، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد .2-در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.تذکر خیلی مهم : داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .انجام مصاحبه و بررسی مدارک داوطلبان مطابق با برنامه زمان بندی که متعاقباً در قالب اطلاعیه شماره 2 اعلام خواهد شد ، در محل های ذیل صورت خواهد پذیرفت :مرکز بررسی مدارک ومستندات :کرج –رجائی شهر -بلوار شهید موذن –بعد از دانشگاه آزاد اسلامی –کانون شهید فهمیدهمرکزمعاینه پزشکی ومصاحبه علمی خواهران : دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر : کرج بلوار باغستان –روبروی ترمینال اتوبوسرانیمرکزمعاینه پزشکی ومصاحبه علمی برادران : دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی : کرج- جاده ملارد- بعد از کانال آب فردیس

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانیاداره امور اداری و تشکیلات

اطلاعیه شماره یک اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی سال 95

اطلاعیه 8 دی 95: اطلاعیه شماره یک اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی سال 95

قابل توجه داوطلبان راه یافته به مرحله ۳برابرظرفیت استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ (سهمیه استان البرز)

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی و مصاحبه علمی راه یافتگان به مرحله ۳ برابر ظرفیت استخدامی در قالب اطلاعیه شماره (۲) در پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ، دانشگاه فرهنگیان حکیم ابوالقاسم فردوسی کرج (برادران ) و دانشگاه فرهنگیان پردیس امیر کبیر کرج (خواهران ) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله از اقدام ، مطابق با اطلاعیه های مندرج اقدام نمایند .

پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه زمانی با در دست داشتن مدارک ذیل در محل کانون شهید فهمیده به نشانی کرج – رجایی شهر – بلوار شهید مؤذن حضور یابند :

1.کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

2.سه قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری

3. و تصویر تمام صفحات اصل شناسنامه

4.اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن

5.(اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برادران )

6 -اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل – محل انتخابی

یادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .

7-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که

به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی اعلام نموده اند.

۸-مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای ده گانه ذکر شده در آگهی استخدامی ( بدیهی است داوطلبانی که شهرستان محل تولدشان طبق شناسنامه ، با شهرستان مندرج در دامنه پذیرش کدشغل محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد و نیز داوطلبانی که از سهمیه بومی استفاده ننموده اند نیازی به ارایه مدرک برای بومی بودن ندارند ولی سایر داوطلبان موظف به ارایه مدرک دال بر بومی بودن در محل قبولی خود می باشند .

۹ -اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افراد خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) یا ناحیه مقاومت سپاه پاسداران (برای رزمندگانی که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در زمان جنگ خدمت نموده اند) در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه ایثارگری درج شده است .

۱۰ – اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است .

۱۱ – معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی( موضوع بخشنامه شماره ۷۱۰۳۴ مورخ ۱۳۹۲۷۲۹ )

۱۲ – مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی (این مدارک در قسمت مصاحبه مورد استفاده خواهد بود)

تذکرات :

۱- چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده و قادر به ارایه مدرک بومی شهرستانی آن کدشغل محل نگردد ، کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی چنین داوطلبی اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی ، داوطلب در فهرست ۳ برابر ظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد ، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد .

۲-در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

تذکر مهم : داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد .

انجام مصاحبه و بررسی مدارک داوطلبان مطابق با برنامه زمان بندی که متعاقباً در قالب اطلاعیه شماره ۲ اعلام خواهد شد ، در محل های ذیل صورت خواهد پذیرفت :

مرکز بررسی مدارک و مستندات :کرج –رجائی شهر -بلوار شهید موذن –بعد از دانشگاه آزاد اسلامی –کانون شهید فهمیده

مرکزمعاینه پزشکی ومصاحبه علمی خواهران : دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر : کرج بلوار باغستان –روبروی ترمینال اتوبوسرانی

مرکزمعاینه پزشکی ومصاحبه علمی برادران : دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی : کرج- جاده ملارد- بعد از کانال آب فردیس

آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز albo z.medu.i

آدرس سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر البرز خواهران paka.cfu.ac.i

آدرس سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی برادران albo z.cfu.ac.i

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

نتایج آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال1395

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۵۸۲۱ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sa jesh.o g قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، سازمان دامپزشکی، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان قضائی نیروهای مسلح، مرکز ملی رقابت، موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:

توجه :– عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

۱- شرکت کنندگان در رشته‌های شغلی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (به جز ۷ خوشه شغلی اعلام شده قبلی):پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۹۵۹۲۰ و ۹۵۹۳۰ (مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (بجز ۷ خوشه شغلی که نتایج آنها طی اطلاعیه‌های ذکر شده اعلام گردیده)، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵۸۲۱ شرکت نموده‌ و حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند، می‌رساند با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام درخصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل مورد تقاضا» (طبق مفاد آگهی و دفترچه ثبت نامی) علیرغم اطلاع رسانی‌های مکرری که از طریق همین سایت جهت ویرایش و اصلاح سهمیه بومی در فرم ثبت‌نام (و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه) انجام شد، با توجه به عدم انتخاب دقیق وضعیت بومی توسط عده کثیری از داوطلبان دارای حد نصاب که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد توجه داوطلبان دارای حد نصاب را به موارد ذیل جلب می نماید.

تذکر بسیار مهم: ظرفیت هر کد شغل محل مورد تقاضا صرفاً به داوطلبان بومی «شغل محل مورد تقاضا» اختصاص می یابد و در صورت عدم تکمیل ظرفیت، معرفی چند برابر به ترتیب از داوطلبان «بومی شهرستان» و در صورت عدم تکمیل از بین بومی شهرستان این ظرفیت به داوطلبان «بومی استان» اختصاص خواهد یافت. به عبارت دیگر داوطلبان دارای حد نصاب با حالت بومی «شغل محل مورد تقاضا» ممکن است با نمره کل کمتر نسبت به سایر داوطلبان با حالت بومی شهرستان یا بعد از آن بومی استان، که دارای نمره کل بالاتر هستند برای مراحل بعدی معرفی شوند. بنابراین دقت لازم در خصوص تعیین حالت بومی در سایت سازمان صورت پذیرد.مثال: آزمون استخدامی برای بیمارستان‌ شهر کارون از توابع شهرستان اهواز در استان خوزستان می‌باشد. داوطلب رشته محل مذکور در صورتی که مشمول یکی از بندهای پنجگانه گزینه ‹الف› برای شهر کارون باشد، «بومی محل مورد تقاضا» تلقی خواهد شد. لیکن چنانچه داوطلبی دارای یکی از ویژگی‌های پنجگانه گزینه ‹ب› باشد مثلا محل تولد ایشان، اهواز باشد، برای رشته محل مذکور، «بومی شهرستان» محسوب می شود. در صورتی که فردی در اندیمشک (یکی از شهرستانهای استان خوزستان) حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد، برای رشته محل فوق‌الذکر، «بومی استان» محسوب می شود. لذا در صورتی که این ظرفیت از بین داوطلبان دارای حدنصاب «بومی محل مورد تقاضا» تکمیل نشود به بومی شهرستان و پس از آن به بومی استان و در نهایت به غیربومی اختصاص می یابد.به عبارتی ممکن است داوطلب دارای حد نصاب با حالت بومی شغل محل مورد تقاضا با نمره کل ۱۵۱۵ برای سایر مراحل معرفی شود لیکن داوطلبی با حالت بومی شهرستان یا استان با نمره کل مثلاً ۵۲۴۰ معرفی نشود.لذا موکداً اعلام می‌دارد داوطلبان مذکور لازم است بعد از مطالعه دقیق تعاریف و نکات ذیل، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در هر یک از بندهای حالت بومی، نوع بومی مشاهده نموده اند، جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۹۵۱۰۷ با ورود به سیستم، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.بدیهی است نتایج معرفی شدگان صرفاً بر اساس حالت بومی اعلام شده در این مرحله صورت خواهد گرفت. ضمناً داوطلبان فاقد حد نصاب با توجه به آنکه حد نصاب فارغ از نوع بومی است کارنامه خود را مشاهده خواهند نمود و نیازی به مشاهده ویرایش نوع بومی ندارند.شرایط بومی بودن خود را مطابق با شرح ذیل با دقت مطالعه و در صورت لزوم اصلاح نمایید:الف) «بومی محل مورد تقاضا» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد:الف-۱) محل تولد داوطلب یا همسر وی با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.الف-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.الف-۳) طی شدن حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) داوطلب به صورت متوالی یا متناوب در محل مورد تقاضا برای استخدام.الف-۴) داشتن حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه برای داوطلب در محل مورد تقاضا برای استخدام.الف-۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.ب) «بومی شهرستان» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی محل مورد تقاضا نباشد:ب- ۱) شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.ب-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.ب- ۳) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.ب- ۴) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.ب- ۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.پ) «بومی استان» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی «محل مورد تقاضا» و «بومی شهرستان» نباشد.پ- ۱) استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.پ-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.پ- ۳) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.پ- ۴) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.پ- ۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.لازم به توضیح است بعد از ویرایش اطلاعات داوطلبین در موعد مقرر، سازمان سنجش آمورش کشور اصلاحات را بررسی و داوطلبان را در قالب چند برابر ظرفیت به ترتیب نمره کل نهایی و بر اساس سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین) جهت بررسی مدارک و مستندات به دانشگاه مربوطه معرفی می‌نماید.قطعا درج نتیجه معرفی شدگان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و یا تکمیل ظرفیت رشته محل مورد نظر توسط داوطلبان دارای نمره بالاتر با شرایط اعلام شده فوق، داوطلب معرفی نشده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.

۲-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش۱- کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در این اطلاعیه) از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.۲- در هنگام مراجعه (برابر برنامه اعلام شده) اصل و تصویر مدارک و مستندات لازم (شناسنامه مدارک تحصیلی لازم، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم «ویژه آقایان»، مدارک تحصیلی لازم، عکس، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه‌ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائیدیه‌های معتبر و…) به همراه داشته باشند.۳- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.۴- گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری، برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد. تغییر محل آموزش و جابجایی مهارت آموزان مجاز نمی‌باشد.۵- مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی، بخشی از هزینه های مصاحبه استخدامی، معاینات پزشکی و برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی)، برعهده داوطلب خواهد بود.۶- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردی “را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: h p:www.gozi esh.medu.i دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.۷- مسئولیت‌های ناشی از خلل در استخدام افرادی که توانایی شرکت در تمام یا بخشی از دوره مهارت آموزی را ندارند برعهده خود شخص بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال پذیرفته شدگان دارای شرایط خاص مثل باردار بودن، فرزند شیرخوار یا کوچک، بیمار نیاز به مراقبت و … ندارد.۸- چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.۹- دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت تقاضای مهارت آموز و وجود امکانات، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط خواهد بود .۱۰- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی (مورخ ۱۳۹۵۷۱۸) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.۱۱- عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

استخدام اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش

در صورتی که تمایل به مشاهده همه آگهی‌های استخدام (اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش) دارید، می‌توانید با ورود به صفحه اختصاصی (اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش) دیگر آگهی‌ها و فرصت‌های شغلی مربوطه را مشاهده نمایید.

مشاهده آگهی‌های استخدام

در کاریابی مجازی ایران استخدام به رایگان عضو شوید…

جـهت ساخت رزومه کاری رایگان کلیک کنید

دریافت آگهی ها از طریق نرم افزار موبایل و کامپیوتر…

جهت دانلود نرم افزار و اپلیکیشن کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

وزارت آموزش و پرورش

  اداره کل آموزش و پرورش استان البرز

 آدرس: عظیمیه، میدان مهران، بلوار گلستان

 شماره تماس: 32543930

 وب سایت: h ps:albo z.medu.i fa

اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 کرج

 آدرس: عظیمیه، بلوار استقلال ارکیده

شماره تماس: 32507783

 اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج

آدرس: میدان استاندارد

  اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج

 آدرس: میدان آزادگان، خیابان مطهری، جنب هنرستان آیت الله خامنه ای

شماره تلفن: 32543536 الی 9

وب سایت: www.eduka aj3.i

  اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج

 آدرس: خیابان بهشتی بعد از سه راه رجایی شهر، جنب خیابان ایران زمین

 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران 

 میدان فلسطین خ طالقانی غربی خ شهید سرپرست شمالی تلفن: 88962018 021 و 88961126 021 و 88961499 021 و 88961175 021

  اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران

 تهران، اتوبان بعثت، کوچه بخارایی (پشت پارک بعثت)

  مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش

 تهران، سعادت آباد،  میدان کاج، خیابان سرو شرقی،  میدان فرهنگ، ابتدای 24 متری

کدپستی 1997755611تلفن: 22081292-3

معاونت آموزش متوسطه

تهران، خیابان طالقانی، نبش ایرانشهر جنوبی، ساختمان شهید دکتر بهشتی (شماره 3)

 تلفن: 8-88381001

 وب سایت: www.se.medu.i

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambo s حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید docume .ge Eleme ById(‘cloak2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730’).i e HTML = ”; va p efix = ‘a’ ‘i’ ‘o’; va pa h = ‘h ‘ ‘ef’ ‘=’; va addy2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730 = ‘s’ ”; addy2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730 = addy2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730 ‘md’ ” ‘ ‘; va addy_ ex 2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730 = ‘s’ ” ‘md’ ” ‘ ‘;docume .ge Eleme ById(‘cloak2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730’).i e HTML = ” addy_ ex 2bbcea9aab28d97bd1890e255ebe0730 ”;  

 آموزش و پرورش نواحی تهران

 لطفاً این لینک را دنبال کنید

  اداره بازنشستگی و موظفین شهر تهران

 آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر جنوبی، روبروی ترمینال شهید فیاض بخش-کدپستی 1114655111

تلفن: 66702029 -021

دکمه بازگشت به بالا