اموزش و پرورش سمنان

سایت آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i

جهت مشاوره در زمینه سایت آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

سایت آموزش و پرورش استان سمنان با آدرس اینترنتی sem a .medu.i  برای ارئه خدمات مختلف به کاربران در دسترس می باشد.

امروزه با امکانات ایجاد شده و وجود بسترهای اینترنتی و الکترونیکی مناسب در کشور ، سامانه و سایت های زیادی برای ارائه خدمات به صورت غیر حضوری به افراد مختلف راه اندازی شده است.در جهت ارائه خدمات مختلف به فرهنگیان ، دانش آموزان، کارکنان بخش آموزش و پرورش و عموم مردم سایت های آموزش و پرورش استان های مختلف راه اندازی شده است و کلیه کاربران می توانند با مراجعه به سامانه های آموزش و پرورش استان محل سکونت خود از آخرین اخبار و اطلاعیه های موجود اطلاع پیدا نموده و برای انجام بسیاری از امور به صورت غیر حضوری اقدام نمایند.اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز نیز در جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات و به صورت غیر حضوری اقدام به راه اندازی سایت آموزش و پرورش استان سمنان با آدرس اینترنتی sem a .medu.i  نموده است.در مطلب پیش رو به توضیح بیشتر در رابطه با سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i   خواهیم پرداخت، در ادامه این مطلب می توانید در مورد این سامانه، امکانات و بخش های مختلف و … اطلاعات بیشتری به دست آورید.

فهرست مطالب

سایت آموزش و پرورش استان سمنان

پیش از این انجام بسیاری از کارها صرفا با مراجعه به صورت حضوری به مراکز مختلف انجام می گردید و افراد برای انجام بسیاری از امور می بایست به صورت حضوری به این ادارات مراجعه می نمودند ، این روند علاوه بر افزایش میزان ترددها و مراجعات غیر ضروری باعث اتلاف وقت و زمان نیز می شد.

ولی هم اکنون با وجود سامانه های زیاد ایجاد شده کاربران می توانند بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری و بدون اتلاف وقت انجام داده و از امکانات و خدمات به صورت سریع و در دسترس استفاده نمایند.

اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در راستای جهت ارتقا سطح کیفی خدمات به فرهنگیان، دانش آموزانو عموم افراد سامانه ای با نام سایت آموزش و پرورش استان سمنان را راه اندازی نموده است.

این سامانه با آدرس اینترنتی sem a .medu.i  در دسترس است و افراد مختلف با مراجعه به این سامانه می توانند از بخش ها و امکانات مختلف آن استفاده نمایند.

با مراجعه به این سامانه ، امکانات زیادی از جمله امکان ثبت و پیگیری انتقادات، پیشنهادات، شکایات و همچنین خدمات الکترونیک متناسب با دانش آموزان، معلمان ، خدمات عمومی ، اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های آموزشی مرتبط و … در دسترس مراجعه کنندگان خواهد بود.

ورود به سایت آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i

همان طور که پیش از این هم اشاره شد افراد مختلف می توانند با مراجعه به سامانه آموزش و پرورش استان سمنان با آدرس اینترنتی sem a .medu.i علاوه بر اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های آموزش و پرورش استان سمنان از خدمات ارائه شده مختلف از جمله خدمات میز الکترونیک استفاده نموده و یا برای ثبت انتقادات، شکایات و … اقدام کنند.

برای ورود به سایت آموزش و پرورش استان سمنان باید به این ترتیب عمل نمایید.

 ابتدا در باکس جستجو صفحه مرورگر خود آدرس اینترنتی این سامانه یعنی sem a .medu.i  را تایپ نموده و جستجو نمایید.

بعد از سرچ این آدرس اینترنتی به طور مستقیم به سایت آموزش و پرورش استان سمنان وارد خواهید شد.

بعد از ورود به این سامانه برای ورود به بخش های مختلف این سایت و استفاده از دیگر امکانات موجود باید بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

در ادامه مراحل ورود به حساب کاربری ، اطلاعات کاربری خود از جمله آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد کرده و پس از وراد کردن کد امنیتی درج شده در صفحه بر روی دکمه ورود کلیک نمایید.

با انجام این مراحل می توانید به راحتی به حساب کاربری خود در سایت آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i  وارد شده و از خدمات موجود استفاده نمایید.

برای ورود مستقیم به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان کلیک کنید.

امکانات سایت آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i

سایت آموزش و پرورش استان سمنان دارای بخش های گوناگونی بوده و مراجعه کنندگان می توانند بعد از ورود به این سامانه به فراخور نیاز خود از بخش های مختلف آن استفاده نمایند.

در ادامه به معرفی امکانات سایت آموزش و پرورش سمنان خواهیم پرداخت.

آموزش و پرورش استان سمنان

 در این بخش به ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی استان سمنان ، شورای معاونان استان و روسای آموزش و پرورش مناطق پرداخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ها  وآشنایی کلی با اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان می توانید این قسمت را مطالعه و مشاهده نمایید.

اخبار

یکی از پر کاربردترین بخش های سامانه آموزش و پرورش استان سمنان، بخش اخبار می باشد.بسیاری افراد که در صدد اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت آموزش و پرورش سمنان هستند می توانند با مراجعه به این سامانه sem a .medu.i و از قسمت مربوط به اخبار از آخرین اخبار استان و مناطق مختلف مطلع شوند.

خدمات الکترونیک

یکی از مهمترین قسمت های سایت آموزش و پرورش استان سمنان ، بخش مربوط به خدمات الکترونیک است.

 بخش خدمات الکترونیک سایت اداره کل آموزش و پرورش سمنان شامل قسمت های مختلفی از جمله خدمات عمومی ، خدمات دانش آموزان، خدمات والدین، خدمات معلمان می باشد

با کلیک بر روی هر کدام از این گزینه های ارائه شده می توانید سامانه های مرتبط با گروه مد نظر را مشاهده نمایید.

این قسمت بسیار پر کاربرد بوده و دانش آموزان، معلمان ، والدین و حتی سایر افراد می توانند از این طریق به سامانه های مرتبط با خود دسترسی پیدا کنند.

در لیست زیر به طور مثال خدمات مربوط به دانش آموزان و سامانه های مرتبط را می توانید مشاهده نمایید.

پایگاه های زیر مجموعه

با مراجعه به این قسمت می توانید لیست پایگاه های زیر مجموعه اداره کل آموزش و پرورش سمنان را مشاهده نمایید.

دانستنی ها

با مراجعه به قسمت مربوط به دانستنی ها می توانید دانستنی های مربوط به فرهنگیان ، دانش آموزان و والدین را مشاهده کنید و از نکات مطرح شده استفاده کنید.

چند رسانه ای

در قسمت مربوط به چند رسانه ای خواهید توانست به کلیه عکس ها و فیلم های و بایگانی آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین در این قسمت قادر خواهید بود با استفاده از فیلتر زمان داده های مورد نظر را در بازه زمانی دلخواه جستجو نمایید.

ارتباط با ما

قسمت ارتباط با ما در سایت آموزش و پرورش استان سمنان، اطلاعات ارتباطی (شماره تلفن ، ایمیل آدرس و …) آدرس اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان و … را در اختیار شما قرار می دهد.

آدرس آموزش و پرورش استان سمنان

آدرس آموزش و پرورش استان سمنان : سمنان،شهرک مدیران،بلوار بسیج،کنار‌گذر بسیج

در مقاله پیش رو به معرفی و توضیح در رابطه با سایت آموزش و پرورش استان سمنان پرداختیم. در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد، سوال یا انتقادی د راین زمینه می توانید از قسمت کامنت ها با ما در ارتباط باشید.

سایت آموزش و پرورش استان سمنان با آدرس اینترنتی sem a .medu.i در دسترس می باشد.

برای ورود به این سامانه باید دارای اطلاعات کاربری بوده و پس از ورود این اطلاعات خواهید توانست به حساب کاربری خود در این سامانه وارد شوید.

در خصوص امکانات و بخش های مختلف این سامانه در مقاله بالا به طور کامل توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه فرمایید.

لینک کوتاه مقاله :

متن سربرگ خود را وارد کنید

انتشار مقاله در شبکه های اجتماعی

جهت مشاوره در زمینه سایت آموزش و پرورش استان سمنان sem a .medu.i

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

آدرس

ایران-سمنان-میدان سعدی-به سمت خیابان امام

دکمه بازگشت به بالا