صم بکم عمی فهم لا یعقلون زبان بند

بستن زباندعا

دعای زبان بند صم بکم

دعاجو در این مطلب به ارائه توضیحاتی در خصوص دعای زبان بند صم بکم و موارد مرتبط می پردازد. شرایط اجابت دعای صم بکم مانند شورط آمده در دعای زبان بند قوی از آیت الله بهجت می باشد. افرادی که دستورالعمل های دعای زبان بند صم بکم را برای معشوق استفاده می کنند دیگر نیازی به دعا یا طلسم محبت ندارند. دستوالعمل ها و توضیحات آمده در دعای زبان بند صم بکم زمانی در بهترین حالت خود قرار می گیرد که بعد از نماز صبح اجرا شود.

انواع دعاهایی که در این مطلب به آنها پرداخته ایم عبارتند از :

( برای آشنایی با قدرت و انرژی سنگ ها نگاه کنید بهسنگ مهرومحبت و سنگ ماه تولد)

دعای زبان بند صم بکم

یکی از مجرب ترین دعای زبان بند قوی و فوری، دعای زبان بند صم بکم عمی می باشد که بسیار توصیه شده است. اگر فردی این دعا را بخواند باعث ایجاد عشق فوری خواهد شد و با بستن زبان فوری به مراد دلش می رسد. دعای زبان بند صم بکم عمی در زیر آمده است. رعایت شروط مطرح در قسمت بالا بسیار در اجاب این دعای تأثیر گذار است.( نگاه کنید به دعای زبان بند در قرآن )

« بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش) »

دعای زبان بند تضمینی

دعای زبان بند تضمینی از مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری به حساب می آید. این دعا به افراد کمک می کند در هر شرایطی به صورت تضمینی بتوانند زبان فرد مورد نظر را ببندد و از این طریق به خواسته خود برسند. دعای زبان بند تضمینی که در زیر آمده است را برای بستن زبان به صورت قوی و فوری باید قبل از ملاقات با شخص مورد نظر 7 مرتبه تلاوت کنید.( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی زیر سنگ )

« یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازِقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشِفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ »

خواص صم بکم از راه دور

دعای صم بکم به شدت در زمینه بستن زبان مجرب و کاربردی می باشد. در خواص صم بکم آمده ، هر گاه 7 مرتبه بعد از نماز صبح به نیت بد خواهان نام شیطان رجیم و نام مادر شیطان رجیعه را در دعای صم بکم استفاده کنیم در آن روز حتی حیوانات و اشیاء نیز برای ما مشکلی پیش نخواهند آورد. ولی اگر در آن روز مال حرام بخورید دروغ بگویید یا تهمت بزنید نه تنها زبان کسی بسته نمی شود بلکه عواقبی به همراه دارد . خواص صم بکم از راه دور نیز بر همگان مشخص است و هر گاه فردی به نیت بستن زبان شخصی که از وی دور است هفت مرتبه بعد از نماز صبح از حفظ دعا را قرائت کند زبان شخص تا آخر آن روز به بدگویی در مورد شخص استفاده کننده نمی تواند بپردازد. موارد استفاده دعای صم بکم از راه دور با این دستورالعمل هم مادی است هم معنوی و هم عاشقانه برای امر خیر.( نگاه کنید به دعای زبان بند پدر دختر در مطلبی با عنوان دعای زبان بند قوی برای ازدواج خواستگاری )

معنی دعای صم بکم

معنی دعای صم بکم یا ترجمه دعای زبان بند صم بکم به شرح زیر است :

آنان (از شنیدن حقّ) کر و (از گفتن حقّ) گنگ و (از دیدن حقّ) کورند، پس ایشان (به سوى حقّ) باز نمى‏ گردند. قرآن در ستایش برخى پیامبران مى‏ فرماید: آنان دست و چشم دارند، «واذکر عبادنا ابراهیم و اسحاق و یعقوب اولى الایدى والابصار» شاید مقصود آن است که کسى که دست بت‏ شکنى دارد دست دارد، کسى که چشم خدابین دارد چشم دارد، پس منافقان که چنین دست و چشمى ندارند، در واقع همچون ناقص الخلقه‏ هایى هستند که خود مقدّمات نقص را فراهم کرده و وسائل شناخت را از دست داده‏ اند. لذا در این سوره درباره‏ منافقان تعابیرى همچون «لا یشعرون، ما یشعرون، لا یعلمون، لا یبصرون، یعمعون، صم، بکم، عمى، لا یرجعون» به کار رفته است. نظر، غیر از بصیرت است. در سوره اعراف مى‏ خوانیم: «تریهم ینظرون الیک و هم لا یبصرون» مى‏ بینى که به تو نگاه مى‏ کنند، در حالى که نمى‏ بینند. یعنى چشم بصیرت ندارند که حقّ را ببینند. عدم بهره ‏گیرى صحیح از امکانات و وسائل شناخت، مساوى با سقوط و از دست دادن انسانیّت است. جزاى کسى که در دنیا خود را به کورى و کرى و لالى مى‏ زند، کورى و کرى و لالى آخرت است.

« و نحشرهم یوم‏القیامه على وجوههم عمیاً و بکماً و صماً» 

دعای زبان بند در قرآن

اگر در موردی مقصر باشید دعای زبان بند در قرآن که در زیر آمده است به شما کمک می کند. اگر تقصیر با شما باشد دعای زبان بند در قرآن فرستی برای جبران و محبوب شدن ارائه می دهد به شرط آن که دیگر اشتباهی از آن نوع از شما روی ندهد . اگر بیشتر از 7 سال از این دعا استفاده کنید در حالی که اشکال از ما باشد آنگاه عواقبی به همراه دارد. دعای زبان بند در قرآن زمانی به بیشترین حالت خود می رسد که در اولین چهارشنبه از ماه مبارک رمضان استفاده شود .بعد از نماز صبح 7 مرتبه دعای زبان بند زیر را قرائت کنید. همان طور که متوجه شدید دعا و دستورالعملی که در اینجا تحت عنوان دعای زبان بند در قرآن به توضیحات آن پرداختیم مربوط به یک فرد می باشد و گروهی یا همگانی نیست . هر ماه یک مرتبه می توانید از این دستوراعمل استفاده کنید. همان طور که ملاحظه می کنید دعای زبان بند در قرآن همان دعای زبان بند صم بکم است .( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

طلسم زبان بند از راه دور

72 مرتبه صلوات 33 مرتبه الله اکبر 139 بار الحمد الله را بعد از نماز صبح روز چهار شنبه قرائت کرده و نام فرد مورد نظر و نام مادرش را سه بار به زبان بیاورید دستورالعمل طلسم زبان بند قوی از راه دور که ذکر شد را با وضو قرائت کنید. در معدود مواقعی ضربه هایی از جنس سخن به زندگی ما آسیب می رساند که از سمت دوستان یا اعضاء خانواده ما گفته می شود و هیچ انگیزه مخربی پشت آن نیست دعای زبان بند صم بکم صدها برابر قوی تر از طلسم زبان بند قوی یهودی از این امر جلوگیری می کند.( نگاه کنید به طلسم زبان بند همگان )

موارد مرتبط :

سنگ مهرومحبت

سنگ ماه تولد

انواع طلسم محبت دفنی

دعا به زبان انگلیسی – Islamic dua i E glish

سنگ افزایش رزق و روزی

بهترین سنگ برای خوش شانسی

دعای جدایی با پیاز

معجزه دعای زبان بند: صم بکم عمی

این مطلب در مورد موضوعات دعای زبان بند صم بکم عمی، صم بکم عمی فهم لا یتکلمون، دعای زبان بند خوراکی، صم بکم یعنی چه، متن دعای زبان بند برای شخص، زبان بند طلسم، تفسیر ایه صم بکم عمی فهم لا یرجعون، معنی آیه صم بکم عمی فهم لا یرجعون نوشته شده است.

دعای زبان بند صم بکم عمی

دعای بسیار قوی و فوری زبان بند دعای زیر را بر روی خوراکی بخوانید و به خورد شخص بدهید ، زبانش بر شما بسته خواهد شد و مطیع خواهد گشت . صم بکم عمی فهم لا یرجعون , صم بکم عمی فهم لا یعقلون , صم بکم عمی فهم لا یسمعون , صم بکم عمی فهم لا یتکلمون , صم بکم عمی فهم لا یبصرون , فسیکفیکهم الله وهو السمیع العلیم

دعای زبان بند خوراکی

اعداد ۲۲۰ و ۲۸۴ را روی دو شی خوردنی می نویسید(مثلا ۲۲۰ را روی یک کیک و ۲۸۴ را روی نان) بعد یکی از این خودنی ها را به طرف مقابل میدهید و یکی را خودتان می خورید

صم بکم یعنی چه

صم بکم . (ع ص مرکب ، از اتباع ) از اتباع است . ج ِ اصم و ابکم . کران و گنگان . مأخوذ است از آیات ۱۸، ۱۷۱ سوره ٔ بقره : صم بکم عمی فهم لایرجعون (لایعقلون )

متن دعای زبان بند برای شخص

یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام

زبان بند طلسم

یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ

تفسیر ایه صم بکم عمی فهم لا یرجعون

طبق این آیه شریفه منافقین دارای سه ویژگی هستند:

اول: (صم) هستند: (صم) جمع (اصم) به معنای کری است،

دوم: (بکم) هستند، (بکم) جمع (ابکم) به معناس گنگ و لال است،

یعنی منافقان هم لال و هم گنگ هستند و معنای این دو جمله این است که اینها همواره کر و لال هستند چون کسانی که کر هستند خواه ناخواه لال هم میشوند اگر چه از نظر پزشکی دستگاه تکلم آنها سالم باشد، زیرا وقتی انسان چیزی نشنود نمیتواند تکلم کردن را بیاموزد و تجربه کند و شاید بدین جهت در آیه شریفه؛ صفت کری اول آورده شده است، یعنی اینان همواره، کر و لال هستند.

سوم: (عمی) هستند، (عمی) جمع (اعماء) به معنای نابینایی است،،

یعنی منافقان نه زبان گویا دارند و نه گوش شنوا و نه چشم بینا، و کسی که کر و لال و نابینا باشد چطور میتواند در یابد که به راهی نادرست گام گذاشته است و اصلا چگونه میتواند به انحراف و خطای خود پی ببرد؟ چون این سه عضو ابزار شناخت انسان هستند.

گوش وسیله تعلیم و یادگیری، زبان وسیله انتقال علوم از نسلی به نسل دیگر، و چشم هم وسیله کشف علوم جدید و یافته های تازه میباشد.

وقتی کسی هیچ یک از این سه ابزار شناخت را نداشته باشد نمیتواند از مسیر انحراف خارج شود یا به راه حق باز گردد، این بنابر پرسشی مطرح میشود که:

منافقان که چشم و گوش وزبان دارند پس چرا در قرآن از آنان به کر و لال و کور تعبیر شده است؟

در پاسخ باید گفت: قرآن منطق خاصی دارد، در فرهنگ قرآن چیزی دردایره آثارش دیده میشود و وجود وعدم آن از نظر قرآن به وجود و عدم آثار آن بسته است، بنابراین آنها که چشم دارند و از این نعمت الهی برای دیدن آیات پروردگار و مشاهده صحنه های عبرت آموز بهره نمی برند و در واقع چشم آنها چنین اثر وجودی ندارد، از نظر قرآن کورند و آنها که گوش دارند ولی پیام خدا و صدای مظلومان را نمی شنوند در منطق قرآن کر هستند و نیز کسانی که زبان دارند ولی آن را به ذکر خدا و امر به معروف و نهی از منکر و ارشاد جاهل بکار نمی گیرند در فرهنگ قرآن لال محسوب میشوند.

معنی آیه صم بکم عمی فهم لا یرجعون

آنها کر و گنگ و کورند و (از ضلالت خود) بر نمی‌گردند.

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

شما احتمالا با جستجوی یکی از جملات زیر به این مقاله رسیده اید:

دعای زبان بند صم بکم عمی. صم بکم عمی فهم لا یتکلمون. دعای زبان بند خوراکی. صم بکم یعنی چه. متن دعای زبان بند برای شخص. زبان بند طلسم. تفسیر ایه صم بکم عمی فهم لا یرجعون. معنی آیه صم بکم عمی فهم لا یرجعون

دعاهای زیر را نیز به شما توصیه می کنیم

دعای زبان بند قوی از راه دور – تضمینی

دعای افتادن مهر به دل از راه دور

دعای زبان بند معشوق

۸ دعای زبان بند

دعای زبان بند در قرآن

دعای زبان بند یهودی

دعای مجرب و قوی زبان بند دشمن و دعای زبان بند صم بکم

seyyed Mo eza seyyed مهر 23, 1401 ادعیه و اذکار, دسته‌بندی نشده, دعا, متفرقه نظری بدهید 25,602 Views

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶  دعای مجرب و قوی زبان بند دشمن و دعای زبان بند صم بکم پرداخته ایم ان شاءالله زبان دشمن بسته خواهد شد .

دعا زبان بند,دعا زبان بند شوهر,دعا زبان بند دشمن,دعا زبان بند,دعا زبان بند شوهر ,دعا زبان بند خوراکی,دعا زبان بند چیست,دعا زبان بند زیر سنگ,دعای زبان بند قوی,دعای زبان بند شوهر,دعای زبان بند قوی از بهجت,دعای زبان بند قوی زیر سنگ,دعای زبان بند با سوزن,دعای زبان بند با میخ,دعای زبان بند با چاقو,دعای زبان بند صم بکم,دعای زبان بند دشمن از راه دور,دعای زبان بند دشمن صم بکم,دعای زبان بند دشمن,دعای زبان بند دشمن حسود        

دعای زبان بند دشمن     

آیه زیر از سوره یس را در مورد لزوم برای بستن زبان دشمن بخوانید :  « اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون » آیه کریمه زیر را 1000 با وضو مرتبه بخوانید:  « الله لطیف بعباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز » امام صادق (ع) فرمودند: به هر کسی تهمت زده شد اگر سوره نور را هفت بار بخواند از آن تهمت رهایی پیدا می کند. امام صادق(ع) فرمودند: به نیت دفع شر سخن چینان و غمازان سوره جمعه را هشت بار بخواند. این زبان بند برای بستن زبان دشمن است و برای هنگامی که می خواهید امر صلاح دینی انجام دهید. اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ یَا عَاصِمُ یَا قَائِمُ یَا دَائِمُ یَا رَاحِمُ یَا سَالِمُ یَا حَاکِمُ یَا عَالِمُ یَا قَاسِمُ یَا قَابِضُ یَا بَاسِطُ (دعای زبان بند در جوشن کبیر)       

دعای زبان بند صم بکم عمی       

یکی از مجرب ترین دعای زبان بند قوی و فوری ، دعای زبان بند صم بکم عمی می باشد که بسیار توصیه شده است . اگر فردی این دعا را بخواند باعث ایجاد عشق فوری خواهد شد و با بستن زبان فوری به مراد دلش می رسد . دعای زبان بند صم بکم عمی در زیر آمده است . رعایت شروط مطرح در قسمت بالا بسیار در اجاب این دعای تأثیر گذار است .   

« بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش) »     

برگرفته از سایت هاروس   

دکمه بازگشت به بالا