سایت مصاحبه فرهنگیان

سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 | psd.cfu.ac.i

سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 در راستای الکترونیکی کردن امور دانشگاه و ارائه خدمات الکترونیکی، به منظور انجام مراحل برخی از فرایندهای ثبت نام یا شرکت در مصاحبه طراحی و راه اندازی شده است.

مصاحبه دعوت شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 1402 در طی دو مرحله مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) برگزار می شود.

لذا بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش داوطلبانی که اسامی آنان در لیست چند برابر ظرفیت این دو دانشگاه  اعلام شده است می بایست اقداماتی را قبل از حضور در جلسه مصاحبه اختصاصی انجام دهند در غیر اینصورت انجام مصاحبه از آن ها منتفی خواهد بود.

با توجه به اینکه یکی از مراحل مهم جهت حضور در مصاحبه ارزیابی و اختصاصی، تکمیل و ارسال مدارک در سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان 1402 به نشانی psd.cfu.ac.i است. در ادامه به نحوه ارسال مدارک در این سامانه و همچنین لینک و زمان ثبت نام در این سامانه پرداخته ایم.

مراحل ثبت نام در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 

معرفی شدگان برای انجام مصاحبه عمومی و ارزیابی در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی می بایست 48 ساعت بعد از اعلام اسامی با ورود به سایت ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 به نشانی psd.cfu.ac.i حداکثر تا دو روز نسبت به تکمیل فرم ها و بارگزاری مدارک و مستندات فردی، تحصیلی، افتخارات و سایر مدارک امتیاز آور بر اساس جداول مربوطه در این سامانه اقدام نمایند.

لذا داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش برای ثبت نام  و شرکت در ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان می بایست مطابق مراحل زیر اقدام کنند:

مدارک مورد نیاز برای ارسال در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 

اطلاعات و مدارکی که می بایست در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 به ترتیب ارسال و بارگزاری کنید به شرح جدول زیر است.

تذکر مهم:

ارسال مدارک و اطلاعات مشخص شده ردیف های 1تا 3 جدول فوق الزامی است و هر گونه نقص در مدارک و اطلاعات، به منزله نقص در پرونده می باشد. ولی مدارک و اطلاعات مندرج در ردیف 4 الزامی نیست، و فقط کسانی که در شاخص های تعیین شده مدارک معتبر دارند، لازم است اطلاعات را ثبت و مدارک مرتبط را بارگذاری نمایند.

لینک ورود به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنیان 1402

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری سازمان سنجش سال 1402 شرکت نموده و در چند برابر ظرفیت پذیرش برخی از کد رشته های دانشگاه فرهنگیان معرفی شده اند برای شرکت در مصاحبه اختصاصی دانشگاه فرهنگیان می بایست در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام در سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان 1402 کنند.

به همین منظور در بخش زیر لینک ورود به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 قرار داده شده است.

جهت ورود به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 کلیک کنید.

نحوه ارسال مدارک در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش و پذیرفته شده در چند برابر ظرفیت پذیرش کد رشته های دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نام و تکمیل پرونده بایستی از طریق بخش ورود به داوطلبان این سامانه اقدام نمایند. سپس برای ورود به سامانه لازم است از کد ملی و شماره شناسنامه استفاده نمایید.

در ادامه نحوه ارسال مدارک مورد نیاز مصاحبه در سایت ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 بصورت تصویری راهنمایی شده است.

گام 1– ابتدا از طریق لینک قرار داده شده فوق و یا نوشتن آدرس سایت psd.cfu.ac.i در نوار مرورگر خود وارد این سامانه شوید.

گام 2- سپس در صفحه اصلی برای ورود به سامانه و بارگزاری مدارک از ستون کناری، بخش “ورود داوطلبان به سامانه” را کلیک کنید.

گام 3- درصورتی که از سوی پرتال سازمان سنجش به عنوان داوطلب مجاز جهت شرکت در ارزیابی تخصصی دانشگاه فرهنگیان معرفی شده باشید، می توانید با کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد بخش کاربری داوطلبان این سامانه شده و نسبت به تکمیل پرونده و ثبت درخواست اقدام نمایید.

با کلیک بر روی ورود داوطلب می توانید به به بخش کاربری خود وارد شوید و سپس اطلاعات و مدارک مورد نیاز اشاره شده در جدول فوق را (اطلاعات شناسایی، مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی) که از قبل آماده کرده اید، ثبت و یا بارگذاری نمایید.

گام 4- پرداخت هزینه: پرداخت اینترنتی هزینه شرکت در مصاحبه ارزیابی تکمیلی به مبلغ  214 هزار تومان است که با ورود به پنل کاربری داوطلبان به صورت اینترنتی پرداخت می شود.

گام 5- چنانچه در زمینه (کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی، ملی و جهانی) و  در شاخص های تعیین شده مدارک و سوابقی دارید، اطلاعات و مدارک آن را در این بخش ثبت نمایید.

گام 6- چنانچه در زمینه (گواهی معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری) و  در شاخص های تعیین شده مدارک و سوابقی دارید، اطلاعات و مدارک آن را در این بخش ثبت نمایید.

گام 7- در نهایت با انجام موفقیت آمیز مراحل فوق، پرونده تکمیل شده شما پس از آنکه آن را (تأیید و ثبت درخواست) نمودید، توسط کارشناسان دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.

زمان ارسال مدارک در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش در چند برابر ظرفیت پذیرش کد رشته محل های دانشگاه فرهنگیان بر اساس استان های محل پذیرش مطابق برنامه زمان بندی اعلامی، می توانند نسبت به ورود به سایت و ثبت نام جهت شرکت در مصاحبه اقدام نمایند. لازم به ذکر است این زمان تمدید نمی شود.

ارسال مدارک امتیاز آور در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

با توجه به اینکه نخبگان علمی و مهارتی، مخترعان، مبتکران، برگزیدگان المپیادهای علمی، فرهنگی، هنری و مهارتی، جشنواره خوارزمی در شرایط علمی برابر، براساس کد رشته محل انتخابی، از اولویت پذیرش برخوردار خواهند شد.

لذا داوطلبانی که فعالیت های علمی، انجمن های دانش آموزی و کسب رتبه در مسابقات فرهنگی هنری و المپیاد ورزشی دارند می توانند این مدارک را در سامانه آپلود کتند تا بتوانند از امتیازات مرتبط با این فعالیت ها استفاده نمایند. مدارک امتیاز آور مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 در جدول زیر مشخص شده است.

نکات تکمیلی

1- تکمیل و بارگزاری مدارک و اسناد 48 ساعت بعد از اعلام اسامی در سامانه ثبت نام و ازیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به آدرس psd.cfu.ac.i امکان پذیر است.

2- داوطلبان کلیه استان ها (آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و  بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گلستان، گیلان، لرستان مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد) می بایست قبل از حضور در جلسه مصاحبه اختصاصی در استان خود اقدام به ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 کنند.

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲

ایران مشاوره نظری بدهیدآخرین بروزرسانی: ۱۷ شهریور ۱۴۰۲

بعد از اتمام فرآیند انتخاب رشته، داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را دارند، منتظر اعلام اسامی پذیرفته شدگان برای دعوت به مصاحبه تخصصی این دانشگاه می باشند. سازمان سنجش آموزش کشور همه ساله مدتی پس از پایان مهلت انتخاب رشته، لیست اسامی دعوت شدگان شدگان چند برابر ظرفیت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را به انتشار می رساند.

افرادی که اسم خود را در میان دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ مشاهده نمودند، می بایست مطابق اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش جهت شرکت در جلسه ارزیابی تخصصی حاضر شوند.

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان احتمالا در نیمه دوم شهریور ماه 1402 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

فهرست محتوا

زمان انتشار اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲

پذیرش در دانشگاه فرهنگیان به صورت نیمه متمرکز صورت می گیرد و داوطلبان می بایست در علاوه بر داشتن حد نصاب تراز دانشگاه فرهنگیان و قبولی در مرحله انتخاب رشته، در یک مرحله مصاحبه و ارزیابی نیز شرکت نمایند.

سازمان سنجش بعد از اتمام فرآیند انتخاب رشته و همزمان با اعلام نتایج اولیه رشته های نیمه متمرکز، اقدام به انتشار اسامی افراد دعوت شده به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می نماید.

هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان انتشار اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ منتشر نشده است. با وجود اخبار منتشر شده در خصوص اعلام نتایج نهایی کنکور در اواسط مهر ماه پیش بینی می شود، لیست اسامی دعوت شدگان چند برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه در نیمه دوم شهریور ماه 1402 به انتشار برسد.

برای اطلاع از تاریخ دقیق فرآیند مورد بحث می توانید در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره عضو شوید.

 زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

نحوه مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

داوطلبامی که اقدام به ثبت کد رشته های دانشگاه فرهنگیان در فرم انتخاب رشته خود نموده اند، می بایست با انتشار اطلاعیه اسامی دعوت شدگان به مصاحبه جهت مشاهده نتیجه پذیرش اولیه خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. برای دریافت نتایج می بایست به شیوه زیر اقدام نمود.

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان

نمونه کارنامه دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

با ورود به سایت اعلام اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1402، داوطلبان می توانند کارنامه ای مطابق تصویر زیر مشاهده کنند در این کارنامه علاوه بر مشخصات داوطلب، کد رشته محل و مشخصات دانشگاه قبولی فرد قابل رویت می باشد.

مطابق مندرجات موجود در این کارنامه، امکان ثبت اعتراض به نتیجه از طریق سایت سازمان سنجش وجود دارد در این راستا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

اقدامات پس از مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

در صورتی که با انتشار نتایج جزو افراد پذیرفته شده چند برابر ظرفیت باشید، می بایست در انتظار مشخص شدن زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ بوده و برای شرکت در جلسه ارزیابی شفاهی حاضر شوید. مکان و جزئیات مرتبط با برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق یک اطلاعیه توسط سازمان سنجش که حاوی آدرس اینترنتی سایت اداره آموزش و پرورش استان هاست، به اطلاع داوطلبان می رسد.

شرکت در مرحله مصاحبه از اهمیت بالایی برای متقاضیان برخوردار است چرا که عدم آشنایی با نحوه برگزاری و بروز مشکلاتی از قبیل نقص در مدارک لازم برای مصاحبه فرهنگیان احتمال رد شدن فرد در این مرحله وجود دارد. برای آشنایی با سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می توانید به لینک ارائه شده مراجعه کنید.

زمان و نحوه انتشار اسامی قبولی های نهایی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

پس از برگزاری مرحله مصاحبه و ارزیابی داوطلبان اسامی نهایی و قطعی پذیرفته شدگان به سازمان سنجش اعلام می گردد. اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1402 همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و مطابق آخرین اخبار در اواسط مهر ماه ۱۴۰۲ به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

داوطلبان برای مشاهده نتایج می بایست با مراجعه به سایت اعلام نتایج کنکور و مطابق راهنمای تصویری زیر، نتایج نهایی پذیرش خود را دریافت نمایند.

در این مرحله کد محل پذیرش و نام دانشگاه قبولی شما نمایش داده خواهد شد و می بایست اقدامات بعدی جهت ثبت نام در دانشگاه را با توجه به اطلاعیه های بعدی به انجام رسانید.

نتایج کنکور

سوالات متداول

1- اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می شود؟

هنوز زمان دقیق انتشار اسامی مشخص نشده اما پیش بینی می شود در نیمه دوم شهریور ماه داوطلبان از نتایج مطلع گردند.

2- از چه طریقی می توان اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۱۴۰۲ را مشاهده کرد؟

اسامی دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sa jesh.o g منتشر می گردد.

3- نتایج نهایی پذیرفته شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می گردد؟

مطابق آخرین اخبار نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان همزمان با نتایج کنکور سراسری و در اواسط مهر ماه اعلام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دکمه بازگشت به بالا