samanese ir استعلام سهام عدالت

ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ ورود sama ese.i

در زمان ثبت نام نوبت اول سهام عدالت افرادی به دلایل مختلف از ثبت نام در آن دوره جا ماندند و درخواست هایی زیادی برای ثبت نام مجدد داشتند. امسال بنا بر در دستور کار دولت، ثبت نام سهام عدالت جاماندگان آغاز گردید و واگذاری سهام عدالت به این افراد آغاز شد. بر اساس این دستور کار افراد با سه گروه تعیین شده از سوی دولت می توانند برای ثبت نام سهام عدالت مجدد اقدام نمایند. ما در این مقاله این سه گروه را نام برده و سپس به بررسی ثبت نام مجدد جامانده ها و نحوه ثبت نام آن ها خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

همچنین در صورت هرگونه سوال در خصوص جاماندگان سهام عدالت می توانید با کارشناسان مجموعه مشورت به شماره 9099075307 (از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد) تماس حاصل فرمایید.

لیست موضوعات

سهام عدالت جاماندگان برای چه افرادی است؟

در زمان ثبت نام اولیه افراد زیادی از ثبت نام به دلایل مختلف جا مانده اند و این افراد خواست های زیادی برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان داشته اند و تعداد بسیاری از افراد خواستار  ثبت نام مجدد سهام عدالت  شدند. دولت در سال جاری اقدام به تصویب طرح نام نویسی مجدد برای اقشاری از مردم نمود. بر اساس این طرح سه گروه از افرادی که در ثبت نام سهام عدالت جز جاماندگان هستند، می توانند ثبت نام نمایند. گروه های جامانده به شرح زیر می باشند:

زمان ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲

در سال جاری ثبت نام فقط برای گروه های نام برده در بالا تصویب شده است و هنوز اطلاع دقیقی از زمان ثبت نام سهام عدالت جاماندگان منتشر نشده است.

بر اساس اطلاعیه های دولت تا کنون در حدود 3 میلیون جامنده از ثبت نام سهام عدالت مشخص شده اند که این افراد بر اساس زمانی که از سوی دولت منتشر خواهد شد، می توانند باید برای ثبت نام اقدام نمایند.

این افراد شامل:

⏪  مددجویان کمیته امداد امام خمینی

⏪  بهزیستی

⏪  کارگران روز مزد

⏪  رزمندگان و جانبازان

⏪  کارکنان دستگاه های اجرایی

⏪  بازنشستگان

⏪  جامعه روستاییان

⏪  اقشار کم درآمد جامعه

???? اطلاعیه ????

در حال حاضر هنوز زمان ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ تعیین نشده است و به محض مشخص شدن آن، از طریق این بخش نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

سامانه ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲

برای افراد جا مانده از سهام عدالت این سوال پیش می آید که سایت ثبت نام سهام عدالت جاماندگان چه می باشد و افراد برای ثبت نام باید به چه سایتی مراجعه نمایند. در حال حاضر تنها سامانه ثبت نام و دریافت سهام عدالت sama ese.i می باشد که پیش بینی می شود افراد برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان نیز باید به همین سامانه مراجعه نمایند.

ما در ادامه به معرفی کامل این سامانه می پردازیم تا افراد جا مانده پس از تاریخ منتشر شدن زمان ثبت نام به راحتی بتوانند در این سامانه به صورت غیر حضوری ثبت نام نمایند. همچنین در صورت هر گونه مشکل می توانید از مشاورین سایت مشورت کمک و همراهی بخواهید.

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام سهام عدالت در سجام روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

سامانه سهام عدالت sama ese.i

???? برای ورود به سامانه سهام عدالت ابتدا باید وارد آدرس اینترنتی به نشانی اینترنتی www.sama ese.i شوید.

???? برای دریافت استعلام سهام عدالت خود پس از ورود به سامانه باید در ابتدا مقرراتی که بیان شده را به دقت مطالعه کرده و سپس تیک پذیرفتن تمامی شرایط را زده و وارد مرحله بعد شوید.

???? در صفحه جدید باید شماره کارت ملی خود را به صورت کامل وارد کرده و سپس کد امنیتی پرسیده شده را به طور صحیح وارد نمایید و گزینه ادامه را انتخاب نمایید.

???? اگر در مرحله اول ثبت نام سهام عدالت شرکت کرده باشید وارد مرحله بعد میشوید و اگر برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان وارد شده باشید و هنوز مرحله ثبت نام را انجام نداده باشید، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد و پیامی مبنی بر  “این شماره ملی در سامانه ثبت نشده است” را مشاهده خواهید کرد و باید گزینه خروج از سامانه را زده و از سایت خارج شوید.

???? برای اطلاع از مشکل سریال شناسنامه در ثنا بر روی لینک کلیک نمایید.

مدارک ثبت نام سهام عدالت ۱۴۰۲

با توجه به اینکه هنوز زمن دقیق برای ثبت نام جاماندگان مشخص نشده است نمی توان به طور دقیق مدارک مورد نیاز را بیان نمود اما در زمان ثبت نام اولیه می توان مهمترین مدارک را به صورت زیر بیان نمود:

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام اینترنتی یورو دولتی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

اخبار پیرامون ثبت نام سهام عدالت جاماندگان

???? عیدی دولت به مردم | مرحله دوم ثبت نام جاماندگان سهام عدالت بزودی

در دولت دوازدهم امکان ثبت نام سهام عدالت جاماندگان وجود نداشت، اما با روی کار آمدن دولت سیزدهم به امر ثبت نام مجدد برای جاماندگان رسیدگی شده است.بر این اساس افرادی که تحت پوشش کمیته امداد خمینی و یا سازمان بهزیستی می باشند در اولویت برای ثبت نام قرار دارند.

???? کلاهبرداری سایبری با ارسال پیامک جاماندگان سهام عدالت

سرهنگ سعید تجری بعدازظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به طرح واریز سود سهام عدالت به دارندگان سهام عدالت و عدم بهره مندی برخی شهروندان، شاهد انتشار پیامی با لینک ویروسی برای دسترسی به اطلاعات کارت افراد می باشد.

خلاصه مطلب

ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ از تیرماه امسال در دستور کار دولت قرار گرفته است و بنا بر اطلاعیه های صادر شده از سوی دولت قرار سات افرادی که به هر دلیل از ثبت نام مرحله اول جا مانده اند بتوانند در این مرحله ثبت نام نمایند. ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ بر اساس شرایطی می باشد، به این صورت که افرادی که قصد ثبت نام دارند باید در یکی از سه گروه تعیین شده از سوی دولت باشند. ما در این مقاله هر سه گروه را شرح دادیم. در صورت هرگونه سوال می توانید با کارشناسان مجرب مشورت با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا شما را در ارتباط با حل این مشکل را یاری کنند و راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

برای دانلود و مطالعه پی دی اف مقاله  کلیک نمایید.

سوالات متداول

برای ثبت نام جدید سهام عدالت به کجا مراجعه کنیم؟

هنوز فرآیند دقیقی برای ثبت نام سهام عدالت ملی اعلام نشده است. برخی از سایت‌ها اینطور پیشبینی می‌کنند که نام نویسی سهام عدالت در سایت sama ese.i انجام می‌شود.

دریافت سود سهام عدالت جاماندگان چگونه ممکن می‌شود؟

افرادی که در فرآیند ثبت نام سهام عدالت شماره شبای و یا شماره حساب نامعتبر ارائه کرده باشند، قادر به دریافت سود سهام عدالت نیستند. برای دریافت سود باید ابتدا شماره شبای معتبر خود را به سامانه سهام عدالت اعلام کنید.

آدرس سامانه سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ چیست؟

پیش بینی می شود آدرس سامانه جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ سایت sama ese.i باشد که در متن مقاله نیز توضیحات لازم آورده شده است.

سلام از کجا باید بدونم سهام عدالت برای من ثبت نام شده یا خیر

دکمه بازگشت به بالا