گاز طرح فر

کارکرده

نو

نمایش محصولات موجود

خرید لوازم پخت و پز، باربیکیو، سرخ کن در تهران

سرخ کن مارک فلکس

توستر

توستر نونو

آون توستر VIoNa مدل 410 رنگ silve

اجاق گاز، پنج شعله، فر دار، ال‌جی

گاز ۵ شعله si gle

سرخکن دلونگی مدل F28

مکروفر سالم سالم درحده صفر

سرخکن سیلورکرست 8 لیتری قیمت عمده

نو فقط یک بار استفاده شده است بخار پز

اجاق گاز فردار روبینا

لوازم خانگی برقی

کپسول گاز پرسی بدون ریگلاتور

اون توستر ma heo

گاز فر کارکرده

اجاق گاز دو شعله

پلوپز کنوود ساخت چین

اجاق گاز اسنوا

سرخ کن دلونگی

سرخ کن دلونگی اصل

سرخ کن مولینکس

گاز پیک نیک

تنور گازی توستر کیک ونان پز کد۶

باربیکیو کباب پز گازی و زغالی مدل ایران گاز

اجاق گاز مانند یخچال، یکی از اساسی‌ترین تجهیزات آشپزخانه است که بدون آن نمی‌توان یک زندگی عادی را تصور کرد. اجاق گاز در حال حاضر در انواع برندهای مختلف ایرانی و خارجی در فروشگاه‌های حضوری و آنلاین، مانند دیوار عرضه می‌شود که هر کدام ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و کارایی‌های خاص خود را دارند.

در گذشته تنها دو نوع اجاق گاز وجود داشت که شامل اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز با sنمای فر بود. اجاق‌ گازهای نمای فر در اصل محفظه‌ای داشتند که قرار بود در آن فر قرار گیرد؛ اما در اصل به جایی برای نگهداری برخی ظروف، خوراکی‌ها و ادویه‌ها تبدیل می‌شدند. این فر غیرواقعی در واقع نقشی شبیه به کابینت‌های خانه را بازی می‌کرد.

اما مدتی است که این نوع اجاق‌ها کمتر تولید می‌شود و کارخانه‌ها رو به سوی تولید انواع اجاق‌هایی آورده‌اند که شامل انواع فردار، رومیزی و برقی است. در ادامه به بررسی این نوع اجاق‌ها می‌پردازیم تا بتوانید محصول مورد نیاز خانه خود را راحت‌تر انتخاب کنید.

انواع اجاق گاز

اجاق‌ها به‌طور کلی به دو دسته اصلی، اجاق گازی و اجاق برقی تقسیم می‌شود. بسیاری از آشپزها و خانواده‌ها، اجاق‌های گازی را ترجیح می‌دهند؛ چون می‌توانند به‌صورت دستی میزان حرارت را تنظیم کنند. این نوع اجاق گازها عملاً دقیق‌تر از اجاق‌های برقی خواهند بود.

با توجه به اینکه با استفاده از اهرم موجود می‌توانید حرارت را بین درجه‌های مختلف تنظیم کنید؛ بنابراین دیگر نگران زیاد یا کم بودن درجه حرارت نخواهید بود. اجاق‌های گازی یک مزیت دیگر در مقایسه با اجاق‌های برقی دارند و آن‌ هم هزینه کمتر گاز در مقایسه با برق است.

اجاق‌ گازهای رومیزی معمولاً جای کمی می‌گیرند و توکار هستند به این مفهوم که در داخل کانتر آشپزخانه قرار گرفته و معمولاً دارای 3 تا 5 شعله هستند.

این اجاق گازها جزو متعلقات آشپزخانه‌ هستند و نمی‌توان آن‌ها را جدا کرد. اجاق گازهای رومیزی یک مزیت دارند و آن هم اینکه شما را از خرید اجاق گاز ایستاده بی‌نیاز می‌کنند. اما باید توجه داشته باشید که اگر نیاز به فر دارید، باید یک دستگاه فر جداگانه خریداری کنید که خود می‌تواند هزینه‌ای جداگانه داشته باشد.

اجاق گازهای ایستاده در اصل همان اجاق گازهایی هستند که علاوه‌بر 3 تا 5 شعله دارای فر نیز بوده و در نتیجه دیگر نیازی نیست یک دستگاه فر جداگانه خریداری کنید. این اجاق گازها در انواع مختلفی تولید می‌شود و برخی از آن‌ها غیر از فر، گرمکن نیز دارند.

اجاق‌ گازهای برقی که مدتی است در خانه‌های مدرن و محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرند، در اصل از یک صفحه شیشه‌ای نشکن تشکیل شده‌اند که به‌خوبی حرارت را منتقل خواهد کرد. این اجاق‌ها دارای درجه مشخصی هستند که از 1 تا 8 است و نمی‌توانید به‌صورت دستی حرارت را کم و زیاد کنید و باید از درجه‌ها استفاده کنید.

قیمت اجاق گاز

تنوع اجاق گازهای ایرانی و خارجی در بازار ایران کم نیست و نمی‌شود به راحتی در مورد قیمت آن‌ها صحبت کرد. مهم این است که شما به نسبت بودجه موردنظرتان بهترین محصول ممکن را خریداری کنید.

خرید اجاق گاز از سایت دیوار

در حال حاضر اجاق‌های گازی و برقی متنوعی نو و دسته دوم در سایت دیوار موجود است که می‌توانید پس از بررسی مشخصات فنی، برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا