بهترین وکیل تبریز

لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز ⚖️【آپدیت 1402】

تبریز یکی از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهرهایی است که دادگاه‌های آن جزو شلوغ ترین دادگاه‌ها در کشور، به حساب می‌آیند. در واقع این میزان از تراکم جمعیت موجب به وجود آمدن مشکلات مختلفی شده و به همین دلیل نیز اکثر افراد با پرونده‌های گوناگون، به دنبال بهترین وکیل در تبریز هستند. با توجه به افزایش یافتن مسائل حقوقی، بهتر است قبل از انجام امور قانونی‌ حتما به یک وکیل باتجربه و متخصص مراجعه کنید تا از به وجود آمدن هر گونه مشکل احتمالی در آینده، جلوگیری شود. از این رو برای انتخاب کردن وکیلی خبره در شهر تبریز، توصیه می‌شود مسائل مهمی که در ادامه مقاله ذکر شده را نادیده نگیرید.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در تبریز

کمک گرفتن از یک وکیل خوب در حل پرونده‌های مختلف، اهمیت زیادی دارد و افرادی که نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نیستند، می‌توانند شاهد نتایج عالی‌تری باشند. بهترین وکیل تبریز با تسلط داشتن بر قوانین و مقررات موجود، می‌تواند به موکل خود در اکثر اقدامات حقوقی راهنمایی و مشاوره بدهد. افرادی هم که مشاوره لازم را دریافت کرده باشند و قوانین دادگاه را به خوبی بشناسند، می‌توانند برای حل مشکل خود اقدامات مناسب‌تری انجام دهند. بنابر این سعی کنید در انتخاب بهترین وکیل تبریز احتیاط کافی به خرج دهید و سراغ وکلایی بروید که از تخصص و تجربه لازم برخوردار هستند.

همان طور که می‌دانید در حال حاضر وکلای بسیار زیادی در تبریز مشغول به کار هستند و هر کدام از آن‌ها حرفه و سابقه کار خاص خود را دارند. همین امر نیز موجب شده خیلی‌ها نتوانند به راحتی وکیلی مناسب و کار بلد را برای دفاع از خود در دادگاه انتخاب نمایند. پس اگر شما هم جزو چنین افرادی هستید، بهتر است تا پایان مطلب همراه ما بمانید تا با 10 مورد از بهترین وکیل تبریز آشنا شوید.

فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال، سابقه وکالت در پرونده های خانواده ، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

قبول وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری در خصوص:

تماس: 09144094117

آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

مینا علوی

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های ذیل، بعنوان یک وکیل معتمد در راستای احقاق حقوق شهروندان محترم، فعالیت می نماید:

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143172852

آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

زهرا محمدی

یکی از بهترین وکلای شهر تبریز خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد، ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریزو کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می باشد.

خدمات ایشان:

تخصص:

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی هم به عنوان بهترین وکلا تبریز تا کنون بیش از 300 پرونده موفق داشته و توانسته رتبه 4 اختبار کانون وکلای تبریز را از آن خود کند. شاید برای‌تان جالب باشد بدانید وی مولف کتاب «واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان»، وکیل تی پی هلدینگ، وکیل شرکت آذر پی سهند، میر عامل مؤسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و همچنین استاد دانشگاه پیام نور است.

از جمله مهم ترین تخصص‌های وکیل دانشی نیز می‌توان به دعاوی رایانه‌ای، داوری، دعاوی قاچاق، مجازات‌های باز دارنده، تعزیرات، دعاوی پیمان، جرائم علیه عنف عمومی و اخلاق، مهاجرت، ارث و وصیت اشاره کرد.

تخصص:

آدرس: تبریز، خیابان قانون، طبقه 6 مجتمع وکلای دادگستری

تماس: 09144892734

جواد سربازی

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز حتما از افراد با تجربه در این زمینه کمک و راهنمایی بگیرید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید. توجه داشته باشید جناب آقای سربازی یکی از بهترین وکلای خانواده تبریز به حساب می‌آید که سابقه کار درخشان و قابل قبولی دارد.

وی برای رفع مشکلات خانوادگی در دادگاه از روش‌های اصولی استفاده می‌کند و در اولین مرحله سعی بر جلب رضایت موکلین دارد. وکیل سربازی با پشتکار و اراده عالی که دارد، جلو می‌رود و نسبت به کار تعهد ویژه‌ای دارد.

آدرس : تبریز، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه 1، واحد 4

تماس : 09143000673

محمد مهدی تقوی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تبریز است و چندین سال است که در این شهر به کار تخصصی وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل تبریز شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

آدرس:  تبریز، خیابان شهریار ( سنگفرش )، جنب بانک رفاه، ساختمان فروردین

شماره تماس:  09143195658

جواد صادقی

جواد صادقی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و طلاق پرونده‌های مختلف را می‌پذیرد و دارای 8 سال سابقه کاری مفید است. این وکیل خبره توانسته از کانون وکلای دادگستری شهر تبریز شماره پروانه 1384010100122100 را دریافت نماید و پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت برساند.

تخصص:

آدرس: تبریز، سه راه امین، جنب بانک تجارت، باشگاه ایرانیان، طبقه 3

تماس: 09145822985

علی جاوید

وکیل علی جاوید، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شهر تبریز به شماره 944 بوده و از سال 1382 به صورت رسمی کار خود را در زمینه پرونده‌های کیفری و حقوقی آغاز کرده است. ایشان علاوه‌بر کار وکالت، تا کنون چندین مقاله پژوهشی و علمی نیز نوشته و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت‌ها و نهادهای مختلفی کار می‌کند.

تخصص:

آدرس: تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5

تماس: 09141193504

مصطفی آبادیان

مصطفی آبادیان، مشاور حقوقی و وکیل دادگستری تبریز دارای شماره پروانه 986 از کانون وکلای دادگستری بوده و حرفه عالی در کار خود دارد. وی به عنوان قاضی سابق دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و کارشناس حقوق قضایی در دانشگاه‌های زیادی تدریس کرده است. از وکیل آبادیان می‌توانید برای حل پرونده‌های خانواده، طلاق، کیفری، حقوقی و ثبتی کمک بگیرید و خیلی سریع شاهد نتایج مثبتی به نفع خودتان باشید.

تخصص:

آدرس: تبریز، خیابان گلستان، کوچه دوازدهم، پلاک 15

تماس: 09143159949

هادی ابهریان ایرانق

هادی ابهریان ایرانق عضو کانون وکلای شهر تبریز، وکیل پایه یک دادگستری در امور خانواده، طلاق، تجاری، کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی تخصص ویژه‌ای دارد و می‌تواند به موکلین خود کمک زیادی کند. این وکیل حرفه‌ای حدود 6 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی ثبت شرکت‌ها، مجازات‌های بازدارنده و تعزیرات دارد و در شرکت‌های دانش بنیان به عنوان وکیل مشاور مشغول به کار است.

در واقع سابقه کاری درخشان و تخصص ویژه وکیل ابهریان ایرانق، موجب شده نام وی در لیست بهترین وکلا تبریز قرار بگیرد و افراد زیادی پرونده‌های خود را به دست ایشان بسپارند. از این رو اگر شما هم می‌خواهید در دادگاه به بهترین شکل ممکن از خود دفاع کنید و مشکلات موجود را نیز خیلی سریع حل نمایید، حتما از این وکیل خبره کمک بگیرید و پرونده‌تان را با خیالی آسوده، به دست او بسپارید.

تخصص:

آدرس: تبریز، نبش چهارراه مارالان، نبش سوپر زیتون، پلاک 132

تماس: 09142234034

رضا حقیقی فرد

در این بخش از مقاله بهترین وکیل تبریز جا دارد رضا حقیقی فرد کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری را هم به شما معرفی کنیم. ایشان نزدیک به 15 سال در زمینه وکالت دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی و کیفری سابقه دارند و در سال 1385 توانسته‌اند پروانه وکالت را از کانون وکلای دادگستری به شماره 6853 دریافت نمایند. آقای حقیقی فرد، تا به امروز توانسته رضایت موکلین زیادی را جلب نماید و پرونده‌های زیادی را نیز به نتیجه عالی برساند.

تخصص:

آدرس: تبریز، خیابان اکبر زمانی، حافظ اول، پلاک 24

تماس: 09143011262

خصوصیات و ویژگی‌های بهترین وکیل تبریز

کلام آخر

اگر شما هم به فکر کمک گرفتن از بهترین وکیل تبریز هستید و می‌خواهید وکیلی خبره در حل پرونده‌تان نقش داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم از میان اسامی نام برده شده یک شخص مناسب را انتخاب کنید تا با مشکلات جدی‌تری مواجه نشوید. همچنین فراموش نکنید یک وکیل خوب، حقیقت را از موکلین خود پنهان نمی‌کند و تمام تلاش خود را نیز جهت احقاق حق موکل به کار می‌برد تا مشکلات جدی‌تری به وجود نیاید و پرونده سریع‌تر به موفقیت برسد.

آذربایجان شرقی با مرکزیت تبریز، یکی از استان‌های بزرگ و شهرهای پرجمعیت است و دادگاه‌های این شهر از شلوغ‌ترین دادگاه‌ها محسوب می‌شود. این حجم از تراکم جمعیت سبب مشکلات حقوقی بین انسان‌ها و افزایش پرونده‌ها و دعاوی حقوقی در دادگاه‌های تبریز می‌شود. با افزایش پرونده‌های حقوقی نیاز به حضور یک وکیل خوب و متخصص در تبریز  بیشتر احساس می‌شود. با توجه به افزایش مسائل و مشکلات حقوقی، اشخاص حقیقی و حقوقی تا جایی که ممکن است باید قبل از انجام امور قانونی خود همچون معاملات و انعقاد قراردادها و سایر مسائل قانونی به وکیل متبحر مراجعه کنند تا از بروز هر نوع مشکل احتمالی در آینده پیشگیری کنند.

وکیل خوب با اشراف و تسلطی که به قوانین و مقررات دارد می‌تواند به موکل خود در اقدامات حقوقی مشاوره بدهد و در حل و فصل مشکلات آن‌ها اقدامات مناسب را برای دفاع از موکل و احقاق حقوق او انجام دهد. از مهم‌ترین ملاک‌ها در انتخاب وکیل خوب در تبریز، توجه به پایه وکالت وی و تخصص و تجربه وکیل است. هرچند داشتن پایه یک وکالت تضمین و تاییدی بر بهترین بودن وکیل انتخابی نیست اما به عنوان یک ملاک مهم و تاثیرگذار در انتخاب وکیل و نشان دهنده محدوده اختیارات اوست که باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین مردم در زمان انتخاب وکیل باید از پایه وکالت وی، تجربه و حوزه تخصصی وکیل آگاه باشند که ما در زیر برای انتخاب درست یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تبریز شما را راهنمایی می کنیم.

✔️بهترین وکیل تبریز را با لیست10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر تبریز، انتخاب بهترین وکیل تبریز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص تبریز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر تبریز می‌پردازیم.

1) مینا علوی

مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق خصوصی، با 11 سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی ( علی الخصوص: قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری) و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری، راه اندازی استارت آپ‌ها و… را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل مینا علوی شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. از دیگر عناوین تخصصی مینا‌ علوی می‌توان به دعاوی کارگر و کارفرما، دیوان عدالت اداری، پرونده‌های مالیات، مطالبه وجه و … اشاره کرد.

برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم مینا علوی، بهترین وکیل خانم تبریز، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

2) راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب‌نژاد، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. ایشان با بیش از 10سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌ های این وکیل حرفه‌ای تبریز است.

شهروندان تبریز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)؛ همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله: (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم راضیه طهماسب‌نژاد، بهترین وکیل زن تبریز، اعطای وکالت نمائید. از دیگر سوابق حرفه‌ای طهماسب‌نژاد می‌توان به پرونده‌های مربوط به اداره مالیات و کاهش مالیات‌های اضافی با همکاری بانک مالیاتی ایران و همچنین دعاوی مربوط به اداره کار اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به راضیه طهماسب‌نژاد یکی از وکیل‌های خوب تبریز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

3) علیرضا دانشی

علیرضا دانشی، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی، با بیش از 300 پرونده موفق، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است. از مهمترین تخصص‌های وکیل علیرضا دانشی می‌توان به داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی، دعاوی پیمان اشاره کرد.

اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند، وکیل تی‌پی هلدینگ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

برای اعطای وکالت به دانشی یکی از وکلای خوب تبریز، می‌توانید از طریق شماره‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

4) علی جاوید

دکتر علی جاوید، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و عضو هیئت علمی دانشگاه، دارای پروانه وکالت به شماره 944 از کانون وکلای دادگستری تبریز، در سال ۱۳۸۱ تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق تمام کرده و به دلیل کسب رتبه برتر کشوری در کنکور سراسری از خدمت نظام وظیفه معاف شده و بلافاصله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه برتر در آزمون وکلا به عنوان عضو رسمی کانون وکلای استان آذربایجان شرقی پذیرفته شده و از همان سال به صورت تخصصی مشغول به حرفه وکالت در شهر تبریز شده و دفاع از پرونده‌های متعدد حقوقی و کیفری در سوابق حرفه‌ای ایشان قرار دارد. همزمان با کار وکالت، وکیل و مشاور حقوقی نهادها و شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی بوده و از سال ۱۳۸۷ عضو هیئت علمی دانشگاه و ۱۲ سال سابقه مدیریت گروه حقوق در دانشگاه را دارد. گرایش تخصصی و مدرک دکتری دانشگاهی علی جاوید حقوق خصوصی بوده و در همین زمینه نیز مشغول تدریس در دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی می‌باشد. تالیف کتاب و چندین مقاله علمی و پژوهشی در مجلات دانشگاهی معتبر و ارائه مقالات و سخنرانی‌های متعدد در کنگره‌های مختلف از فعالیت‌های پژوهشی وی است.

5) رضا حقیقی فرد

رضا حقیقی فرد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، قبول دعاوی تجاری داخلی و خارجی، تنظیم قراردادهای تجاری و انجام امور داوری و ابطال آرای داوری (وکیل مهاجرت واقامت در اروپا)، وکیل متخصص با 14 سال سابقه فعال در زمینه انواع دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی و حقوقی است. در سال 1385 با پشتکار و فعالیت موفق به گرفتن پروانه وکالت به شماره 6853 از کانون وکلای قوه قضاییه شده است. مشاور و مدیر حقوقی شرکت آهنگری تراکتور سازی ایران به مدت 5 سال، وکیل و مشاور حقوقی شرکت کمپرسور سازی هواسازان تبریز به مدت 14 سال، وکیل و مشاور شرکت مهندسی و گاز رسانی اودلار به مدت 11 سال، وکیل گروه صنعتی قیر آذر پاسارگاد به مدت 3 سال، وکیل و مشاور گروه صنعتی سوزان، وکیل شرکت Bu u sa ترکیه، وکیل شرکت فولاد اشتالز ترکیه به مدت 5 سال از سوابق درخشان وی در این مدت چند ساله والت وی است که با توجه با این سابقه درخشان می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای تبریز معرفی کرد.

6) مصطفی آبادیان

مصطفی آبادیان، وکیل دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 986 از کانون وکلای دادگستری تبریز، قاضی سابق دادگستری، سابقه تدریس در دانشگاه‌های آزاد مراغه بناب و آذرشهر و تبریز و پیام نور آذرشهر را داشته و کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. از ویژگی‌های آبادیان که وی را تبدیل به یک وکیل خوب کرده این است که هرگز برای دریافت حق الوکاله اضافه‌تر، موکل خود را به انجام پروسه‌های غیر ضروری وادار نکرده و نسبت به مراجعین دارای صداقت کامل است یعنی از پیچیده کردن پروسه و مسائل حقوقی اجتناب می‌کند که داشتن چنین خصوصیتی برای یک وکیل نمونه و ماهر تبریز بسیار مهم است.

7) هادی ابهریان ایرانق

هادی ابهریان ایرانق، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای تبریز، متخصص امور خانواده ( وکیل طلاق توافقی تبریز )، تجاری، ملکی ثبتی و کیفری، خدمات وکالتی وی شامل اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیرحضوری، نوشتن اوراق قضایی، دارای 6 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، ثبت شرکت‌ها و برند، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود می‌باشد. دارای شماره پروانه 1393010100121922 که در سال 1393 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکیل مشاور شرکت‌های دانش بنیان به مدت 3سال، دوره داوری بین الملل اتاق بازرگانی ایران از سوابق درخشان وکالتی وی است.

 8) جواد صادقی

جواد صادقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، پذیرش کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده دیوان عدالت اداری دادگاه انقلاب، کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا و حقوق بین الملل، دارای شماره پروانه 1384010100122100 از کانون وکلای دادگستری تبریز می‌باشد. دارای 8 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت است که در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان‌ها، خانواده، داوری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر و غیره پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت رسانده است.

9) محمدحسن طالعی خطیبی

محمدحسن طالعی خطیبی، وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا و مشاور حقوقی، دادای پروانه وکالت از کانون وکلاس دادگستری تبریز به شماره 1117، کارشناس حقوق قضایی، مشاور حقوقی سابق شهرداری تبریز مناطق یک و هشت است. از نظر محمد حسن طالعی یک وکیل خوب تبریز، وکیلی است که در ابتدا به صورت کامل با همه رمز و راز‌ها و دانش وکالت آشنایی کامل داشته و غیر از آن باید بتواند تمامی مواد قانونی مورد نیاز را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد که این مستلزم مطالعه و تسلط کامل بر قانون است. با توجه به این خصوصیات می‌توان وی را یکی از برترین وکلای تبریز معرفی کرد.

10) مجید پورشکر

مجید پورشکر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکالت در دعاوی حقوقی، جزائی، ثبتی، خانواده مانند وکیل طلاق توافقی و یک‌طرفه، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ، مشاور چند شرکت خصوصی از سوابق کاری ایشان است. خانواده، انحصار وراثت، کیفری (جرائم)، ملکی، قراردادها، وصول مطالبات، شرکت‌ها، روابط کار و کارگری، اسناد رسمی، داوری از تخصص‌های این وکیل کارکشته و ماهر می‌باشد که توانسته با بیانی شیوا و آشنایی به قانون رضایت موکل را بدست بیاورد. در سال1394 موفق به اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره ۱۳۹۴۰۱۰۱۰۰۱۲۲۲۲۲شده است.

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در تبریز – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل تبریز یاری کنیم.

10 تا از بهترین وکیل تبریز ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره ی بهترین وکیل تبریز در اختیارتان قرار دهیم. در ابتدا به موضوع وکیل می پردازیم. وکیل به شخصی گفته می شود که بعد از تحصیل در رشته ی حقوق، در یکی از آزمون های وکالت برگزار شده توسط کانون وکلا یا قوه ی قضائیه شرکت کرده و بعد از قبولی در آزمون، دوره ی کارآموزی وکالت را با موفقیت به سر انجام رسانده است. وکیل در لغت به معنی نماینده یا جانشین می باشد که از طرف شخص دیگر (حقوقی یا حقیقی) برای انجام کاری مأمور شده باشد. لازم به ذکر است یک وکیل امکان انجام کارهای تجارت ندارد. شهر تبریز به علت تراکم زیاد جمعیت نیاز به وکیل در هر حوزه ای دارد اگر به دنبال وکیل خوب در تبریز هستید ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل تبریز کیست؟

یک وکیل خبره و کار بلد باید ویژگی هایی داشته باشد که بتوان به او اعتماد و مسئولیت انجام امور مشخص شده را به او سپرد. در ادامه به چند ویژگی بهترین وکیل تبریز اشاره می کنیم. یک وکیل خوب قبل از پذیرفتن یک پرونده، ابتدا جلسه ای را ترتیب می دهد تا با موکل خود درباره ی پرونده مفصلا صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را جزء به جزء با حوصله بررسی و نتایج احتمالی از طرح دعوا، به وجود خواهد آمد را با او در میان می گذارد.

یک وکیل خبره و کارآمد باید به روز و اطلاعات آپدیت داشته باشد و صرفا به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند. همچنین یک وکیل باید امین و امانت دار باشد و اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.

ویژگی های بهترین وکیل:

ما در این مقاله از تمام ویژگی های وکلا چند مورد مهم را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه به معرفی 10 تا از معروف ترین وکلای تبریز می پردازیم همراه ما در وب سایت حقوقی برترین وکیل باشید:

رضا داوری

آقای رضا داوری یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در حال فعالیت در این حوزه هستند. اخرین مدرک اخذ شده تحصیلی توسط وی دکترا می باشد. تخصص جناب آقای داوری در دعاوی حقوقی و کیفری می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، آبرسان، ساختمان 911، طبقه ی سوم

شماره تماس: 09143161997

علی حسین کاظمی

جناب آقای علی حسین کاظمی وکیل پایه یک دادگستری، مدیر عامل موسسه وکلای دادور تبریز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با رتبه 2 در آزمون کارآموزی وکالت پذیرفته شده و بعد از گذراندن دوره کارآموزی موفق به کسب رتبه 1 آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی گردیده اند. نتایج علمی آزمون های مختلف نشان از تسلط ایشان در قوانین موضوعه کشور دارند و ایشان با تسلط بر قوانین مختلف، یکی از بهترین وکلای شاغل در شهر تبریز می باشند.

آقای کاظمی به دلیل سابقه 7 سال خدمت در سازمان پزشکی قانونی کشور، تجربه ویژه ای در جرایم منجر به دیه و خسارت و جرایم پزشکی و جرایم منافی عفت چون زنا و رابطه نامشروع و لواط و مانند آن دارند و از متخصصین دعاوی تغییر سن، تغییر جنسیت، اهداء جنین، اثبات و رفع حجر به شمار می روند.

تخصص و تعهد ایشان منجر گردیده است تا شرکت های بزرگ بیمه ایشان را به عنوان وکیل و مشاور حقوقی خود در شمال غرب کشور انتخاب نمایند. رزومه علمی و عملی ایشان باعث گردیده است که اکنون به عنوان یکی از بهترین وکلای شاغل در استان آذربایجان شرقی شناخته شده و وکالت در دعاوی خطیر و متعددی را بر عهده گرفته و نتایج مطلوبی را برای موکلینشان به دست آورند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای علی حسین کاظمی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09144912683آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، مابین منصور و رضا نژاد ساختمان سبلانمشاهده پروفایل وکیل

کریم عبداله زاده

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده:

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است.

میترا ملک زاده

خانم میترا ملک زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فوق لیسانس حقوق، دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت دارند. ایشان یکی از وکلای زن خبره در این شهر می باشند که در انواع پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری و به صورت تخصصی در پرونده های مواد مخدر وکالت می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم میترا ملک زاده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09147662686آدرس دفتر: تبریز، میدان ساعت، ابتدای خیابان ارتش جنوی، روبروی کانون وکلا، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان نور

حبیبه نوحی گلزار

خانم حبیبه نوحی گلزار وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان شهید بهشتی(منصور سابق) تقاطع بهادری، مجتمع تجاری خدماتی عتیق ۲، واحد 25

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۵۲۹۱۴

رقیه قادری کلجاهی

خانم رقیه قادری کلجاهی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه کار حقوقی و متخصص در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و ثبتی می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم رقیه قادری کلجاهی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 04135575179تلفن همراه: 09144118810آدرس دفتر: تبریز، خیابان ارتش جنوبی، نرسیده به میدان ساعت، مجتمع تجاری آرین، طبقه دوم، واحد ۱۳

خیراله اربطانی

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. قبولی 3 سال متوالی در آزمون مرکز وکلا، مشاور حقوقی و قضایی، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، تغییر کاربری غیر مجاز امور اراضی و سایر دعاوی اداری با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09142224359آدرس دفتر: تبریز، چهارراه ابرسان، ساختمان اسکان، طبقه ۸، واحدD

سعید پور الوار

آقای پورالوار یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا دادگستری هستند و بسیار در این زمینه متخصص می باشند. ایشان درپرونده های دعاوی حقوقی و کیفری در حال فعالیت هستند.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر فروغی، خیابان شیخ محمد، ساختمان خیابانی، طبقه ی اول

شماره تماس: 09144001948

علی سایبان

یکی یگر از وکیل های پایه یک دادگستری تبریز که همچنان در حال فعالیت در این حوزه می باشد جناب آقای علی سایبان می باشد. آخرین مدرک وی کارشناسی حقوق می باشد. آقای سایبان در زمینه های دعاوی مالی، تجاری، قرارداد ها، مناقصات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شرکت ها و مالکیت معنوی مانند اختلافات شرکا و هیئت مدیره، برند و علامت تجاری و … بسیار متخصص می باشند.

آدرس دفتر: مرند، هفت تیر غربی، روبروی داروخانه خورشید

شماره تماس: 09144913348

افشین محمد پوراصل

جناب آقای محمد پور اصل وکیل پایه یک داد گستری می باشد. تخصص وی در اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه ی خساراتف مطالبه ی وجه، ملکی، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … می باشد.

آدرس دفتر: ماکو، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09143868452

وکالت و انواع آن

وکالت در لغت به معنای واگذار کردن، اعتماد و تکیه کردن است. طبق ماده 656 قانون مدنی، وکالت به معنی عقد جایزی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب یا جانشین خود قرار می دهد. وکالت دهنده را موکل و وکالت گیرنده را وکیل می نامند. وکالت هفت نوع می باشد اعم از وکالت مقید، وکالت مطلق، وکالت غیر قضایی، قضایی،وکالت ساده، وکالت بلاعزل، وکالت تام الاختیار. در وکالت مقید، موکل طی عقد قراردادی، انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد و وکیل تنها اختیار انجام کار مشخصی را دارد. در وکالت مطلق، موکل به وکیل اجازه ی انجام تمام امور مربوط به قرارداد فی ما بین را می دهد.

در وکالت قضایی، انجام امور قضایی موکل که به دانش و تخصص کافی نیاز دارد، به وکیل دادگستری سپرده می شود. در وکالت غیر قضایی، شخص پیگیری امور اداری خود را به فرد دیگری می سپارد. در وکالت ساده، برکناری وکیل از انجام امور سپرده شده به او در زمان دلخواه توسط موکل. وکالت بلاعزل یعنی وکالتی که موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد. در وکالت تام الاختیار وکیل برای اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی نیاز به اجازه ی موکل خود ندارد.

ویژگی وکیل پایه یک دادگستری

طبق قانون وکالت مصوب ۱۳۱۵، لایحه ی استقلال کانون وکلای مصوب ۱۳۳۳ و قانون کیفیت اخذ پروانه دادگستری مصوب ۱۳۷۶، وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند در همه ی امور حقوقی، جهت مشاوره ی حقوقی، تنظیم دادخواست و لایحه برای موکل خود اعلام وکالت نمایند، باید دارای پروانه ی وکالت دادگستری از مرجع ذی صلاح و قانونی باشد.

این پروانه با دو عنوان متفاوت به متقاضی پروانه وکالت اعطا می شود که به آن پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پایه دو می گویند. برای انجام امور حقوقی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری نیاز به این دو پروانه می باشد.

از جمله مهم ترین ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری آگاهی و تسلط کافی به قوانین و مقررات و به روز بودن اطلاعات حقوقی وی می باشد تا بتواند به راحتی برای مشکل های پیش آمده برای پرونده های خود را با استفاده از اطلاعات به روز خود، حل کند. از دیگر ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری می توان به حافظ اسرار موکل بودن اشاره کرد. او باید برای محافظت از اسرار موکل خود تمام تلاش خود را به کار گیرد.

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره ی بهترین وکیل تبریز، انواع وکالت و ویژگی های آن ها در اختیارتان قرار دهیم، همینطور ده وکیل برتر تبریز را به همراه شماره تلفن وکیل در تبریز معرفی کردیم. امیدوارم مطالب برای شما بزرگواران مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را جهت ارتقا و بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

دکمه بازگشت به بالا