سریال تا ابد عشق قسمت 2

قسمت دوم سریال ژاپنی عشق تا ابد ادامه دارد _ عشق علاج ناپذیر Love Las s Fo eve 2020 با زیر نویس فارسی

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

لینک زیر نویس فارسی قسمت 2h ps:xip.li jQ2ea

سریال تا ابد عشق | معرفی داستان و بازیگران سریال چینی عشق همیشگی

سریال چینی تا ابد عشق Fo eve Love 2023

سریال تا ابد عشق از جدیدترین سریال های چینی در سال 2023 است. در این مقاله به بررسی داستان و معرفی بازیگران سریال چینی تا ابد عشق خواهیم پرداخت. با بررسی این سریال زیبا همراه مجله ویکی باشید.

سریال عشق همیشگی یا تا ابد عشق یک سریال عاشقانه و درام چنی در سال 2023 است. Che Fa g To g ، Dai Gao Zhe g و  Ma Xi Yuاز اصلی ترین بازیگران سریال چینی تا ابد عشق هستند. این سریال در 30 قسمت 12 دقیقه ای از 31 آگوست تا 21 سپتامبر 2023 از شبکه Te ce Video چین پخش شد.

داستان سریال عشق همیشگی چینی

داستان سریال عشق تا ابد چینی روایتگر عشق لین شین تونگ یک دختر میلیارد چینی به یک پسر فقیر به اسم چی شان است. لینگ شین با مخالفت های شدید پدرش مواجه می شود. در مراسم نامزدی این دو اتفاقات غیر منتظره ای رخ می دهد که منجر به فوت لین گوفو پدر لین شین می شود.

یک کاراگاه کارکشته مسئول یافتن حقیقت این ماجرا می شود و در طول تحقیقات به رازها و حقایق جالبی دست پیدا می کند. این اتفاقات باعث می شود که لین شین تونگ در عشقش به لینگ شین دچار تردید شود. سریال چینی عشق همیشگی داستانی جذاب از عشق و خیانت است.

بیشتر بخوانید: بررسی سریال تو رویای من هستی چینی (You A e Desi e)

بازیگران سریال تا ابد عشق چینی

بازیگران این سریال از هنرپیشه های معروف کشور چین هستند. این سریال به سبب داستان هیجانی و عاشقانه و بازیگران جذاب خودش در بین ایرانیان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. در ادامه با معرفی بیوگرافی هنرپیشه‌های سریال چینی عشق همیشگی با ما همراه باشید.

چن فانگ تانگ (Che Fa g To g) در نقش لین شین تونگ

چن فانگ تانگ بازیگر و مجری چینی است که با نام لین کیانلو در نانپینگ، استان فوجیان متولد شد. او از دانشکده هنر پخش و میزبانی دانشگاه ارتباطات چین فارغ التحصیل شد. او در سال 2015 با حضور در برنامه گفتگوی احساسی “آکادمی عشق” به طور رسمی وارد عرصه نمایش شد. فانگتونگ چن از بازیگران سریال چینی تا ابد عشق است که برای Ju Jiu Li g (2021)، Always Have, Always Will (2021) و Hea of Loyal y (2021) شناخته شده است.

بیشتر بخوانید: معرفی و بررسی سریال هفت زندگی دوستت دارم

دای گائو ژنگ (Dai Gao Zhe g) در نقش کین مو یائو

دای گائو ژنگ یکی از بازیگران سریال عشق همیشگی چینی است که توسط Beiji g SG-Cul u e Media مدیریت می شود. او در نیجیانگ، سیچوان، چین به دنیا آمد. او در سال 2013 از آکادمی مرکزی درام، گروه بازیگری، فارغ التحصیل شد. او برای سریال های Maid’s Reve ge و B ide’s Reve ge و سریال چینی تا ابد عشق شناخته می شود.

بیشتر بخوانید: بررسی سریال برای همیشه از دستت دادم چینی

ماژین یو (Ma Xi Yu) در نقش ژیا یو وی

ماژین یو از هنرپیشه‌های سریال تا ابد عشق است که در 20 نوامبر 1995 در چین متولد شد. او برای سریال های Rise of he Ju assic (2022)، My Dea Des i y (2020) و سریال Fo eve Love (2023) شناخته می شود.

بیشتر بخوانید: معرفی داستان و بازیگران سریال کره ای پشت لمس تو

هو دونگ (Hou Do g) در نقش چی شان

هو دونگ متولد 18 نوامبر 1995 از بازیگران سریال چینی تا ابد عشق است که با سریال های  You a e he Mi acle (2019)، Sha yu yi we (2020)، The Lege d of E veloped Demo s (2022) و همچنین سریال چینی عشق همیشگی شناخته می شود. هو دونگ در این سریال در نقش چی شان دوست پسر لین شین تونگ بازی کرده است.

بیشتر بخوانید: سریال عزیزترینم | معرفی بازیگران سریال کره ای عزیزترینم

هو شی فان (Hu Xi Fa ) در نقش ژائو مو

هو شی فان بازیگر چینی متولد ییچون، استان جیانگشی و فارغ التحصیل آکادمی فیلم پکن است. بازیگری او در سال 2013 با حضور در درام های تلویزیونی “گرگ تنها”، “ستون اول” و “من و مادربزرگ افسانه ای من” آغاز شد. او از بازیگران سریال تا ابد عشق چینی در نقش ژائو مو است.

بیشتر بخوانید: بررسی داستان و بازیگران سریال کره ای دختر نقاب دار

سخن پایانی؛ سریال چینی تا ابد عشق

در این مقاله با سریال چینی عشق همیشگی چینی از جدیدترین سریال های چینی 2023 آشنا شدید. نظر شنا درباره داستان سریال تا ابد عشق چینی چیست؟ هنرپیشه های سریال عشق همیشگی چینی را چطور دیدید؟ لطفا نظرات خودتان را درباره Fo eve Love 2023 با ما درمیان بگذارید.

قسمت 2 از سریال ژاپنی عشق تا ابد ادامه دارد 2020 Koi wa Tsuzuku yo Dokomade mo – Love Las s Fo eve

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

با زیر نویس انگلیسی‌ و فارسی h ps:subsce e.comsub i leskoi-wa- suzuku-yo-doko-made-mo-love-las s-fo eve -koi-wa- suzuku-yo-dokomade-mofa si_pe sia 2158804 اناسه ساکورا یه پرستار تازه کار 23 ساله است. اون چند سال پیش با دکتر کایری تِندو ملاقات کرد و عاشقش شد. برای ملاقات دوباره اون ، سخت درس خوند و پرستار شد. بعد از 5 سال ، بالاخره دوباره با کایری تندو ملاقات میکنه ، اما اون شخصیتی کاملاً متفاوت از آنچه تصور می کرد ، دارد. کایری تندو ، که 31 سال سن دارد ، معمولاً در محل کار بهش لقب “شیطان” رو میدن . اون یه آدم کمال گرا و خشکه و اکثر اوقات تند با پزشکا و پرستارا تند حرف میزنه. ناناسه ساکورا برای اینکه کایری تندو رو بشناسه سخت تلاش میکنه و احساساتش رو صادقانه به اون ابراز میکنه. به دلیل مقاومت و تکرار کارش ، ناناسه ساکورا در بیمارستان مشهور میشه و لقب “جنگجو” را میگیره. در همین حال ، کایری تندو کم کم عاشق ساکورا میشه ،،. این سریال از یک مانگا ساخته شده ,البته سریال با مانگا تفاوتهای زیادی دارد علاقمندان به خواندن مانگا اینجا را کلید کنیدh ps:ma gakakalo .comma gakoi_wa_ suzuku_yo_dokomade_moدر این سریال زیبا نشون میده فرقی‌ نمی‌کنه تو پسر یا دختر یا زیبا یا خوشتیپ یا پولدار یا معمولی‌ باشی‌ مهم اینه که وقتی‌ در وجود کسی‌ عشق پیدا کردی برای رسیدن به آن تلاش کنی‌ و شایستگی خودتو ثابت کنی‌ .P ofileD ama: A I cu able Case of Love (E glish i le) Love Las s Fo eve (li e al i le)Romaji: Koi wa Tsuzuku yo DokomademoJapa ese: 恋はつづくよどこまでもDi ec o : Ke a Ta akaW i e : Maki E joji (ma ga), A isa Ka ekoNe wo k: TBSEpisodes:10Release Da e: Ja ua y 14, 2020cas Kamishi aishi Mo e as Saku a Na aseSa o Take u as Te do Kai iMaiguma Ka suya as Kisugi KoichiKousei as Numazu Yuki oWa a abe Keisuke as Nishi RyuseiTakiuchi Kumi as Ishiha a Kozue

دکمه بازگشت به بالا