قیمت گوشت زنده

قیمت دام زنده و گوسفند زنده

قیمت دام زنده| خرید گوسفند زنده 1401

???? قیمت دام زنده امروز در تهران

قیمت دام زنده در تهران از کیلویی 1600000 تا 1950000 ریال می باشد- ما بهترین گوسفند زنده را با پایین ترین قیمت روز به همراه قصاب، رایگان به محل شما می فرستیم.ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت گوسفند زنده امروز تهران تا چند میلیون تومان هم می تواند گرانتر شده و از طرفی خریدار هم متوجه این قضیه نشود. زیرا در بازاری که تعرفه و نظارت درستی بر روی آن نباشد چنین موضوعی طبیعی است. با این حال مرکز پخش نمونه، همواره آماده ارائه اطلاعات به روز و خدمات به شهروندان می باشد. می توانید با تماس و همچنین در جدول زیر به مشاهده قیمت دام و گوسفند در تهران و دیگر شهرستان ها بپردازید. قیمت گوسفند زنده تهران از کیلویی 1600000 تا 1950000 ریال می باشد می توانید قیمت روز گوسفند تهران و دیگر استان های کشور را در جدول قیمت دام زنده مشاهده نمایید.

آیا به دنبال خریداری گوسفند زنده هستید؟ قربانی کردن گوسفند و دام یکی از مراسم پیشینه ی مسلمانان در عید قربان است. خانواده های بسیاری برای به دنیا آمدن نوزادان خود گوسفند قربانی می کنند. همه ساله مردم گوسفندان بسیاری را برای مراسم مختلف ذبح می کنند. بخش نمونه، بهترین دام ها را به شما عرضه می کند. ما بهترین دام را به قیمت روز گوسفند زنده 1401 به همراه قصاب در محل شما می فرستیم

???? راهنمای خرید گوسفند زنده با قیمت روز 

???? خدمات پخش نمونه

???? خدمات پخش نمونه

پخش نمونه با به کارگیری متخصصان کارآزموده و خبره، گوسفندانی سالم و با نژادی اصیل به شما عرضه می کند. گوسفندان ما به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک رشد یافته اند و به هیچ عنوان از هورمون ها برای رشد گوسفندان استفاده نمی شود. علاوه بر فروش مطمئن دام، ما خدمات دیگری نیز به شما ارائه می دهیم. ما علاوه بر گوسفند زنده، قصاب در محل شما تا خدمات ذبح و قصابی گوسفند را انجام دهد و تمام اجزای گوسفند را به شما بدهد. علاوه بر فروش گوسفند زنده، ما دام های دیگر را با قیمت مناسب به شما عرضه می نماییم.

هزینه گوسفند، دام و بره در وبسایت alivesheep

???? نشانه های یک گوسفند زنده سالم 

برای خرید گوسفند زنده باید به نکاتی توجه کنید که از سلامت گوسفند خریداری شده اطمینان پیدا کنید. در صورتی که گوسفند خریداری شده مشکل و یا بیماری داشته باشد، این بیماری ممکن است در گوشت آن موجود زنده نیز وجود داشته باشد و تمام افرادی که آن گوشت را می خورند، بیمار شوند. پس سالم بودن گوسفند بسیار مهم است و باید به سلامت گوسفند خریداری شده توجه کنید.

برای بررسی سلامت گوسفند باید به دامپزشک مراجعه کنید ولی ما مواردی را ذکر می کنیم که بتوانید بدون کمک دامپزشک سلامت گوسفند را بررسی کنید. مورد اول این است که گوسفند زنده سالم، در حال نشخوار می باشد و مشکلی برای نشخوار ندارد. چشم های یک گوسفند سالم شفاف بوده و هیچ حالت غیرعادی ندارد. پشم گوسفند نباید کچلی داشته باشد و باید به طور یکنواخت در تمام بدن گوسفند با یک طول رشد کرده باشد.

دهان و بینی گوسفند باید عاری از هر نوع بیماری و ترشح بیش از حد مخاط باشد. اگر پشم های گوسفند به راحتی از بدن او جدا شود، یعنی گوسفند دچار بیماری است. علاوه بر این، پس از ذبح گوسفند، گوشت او باید کاملا سالم باشد و هیچ کبودی و یا سفید شدگی نداشته باشد. در صورتی که تنها یکی از این عوامل در گوسفند مشاهده نشد، مطمئن باشید که گوسفند خریداری شده دچار مشکل و بیماری است.

خدمات مرکز پخش نمونه به شرح زیر است:

ارسال قصاب ماهر

با مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی

ارسال به محل

خرید و فروش گوسفند زنده به صورت آنلاین و شبانه روزی

خدمات شبانه روزی در روزهای تعطیل

ارسال باسکول

???? قیمت روز گوسفند زنده بر اساس وزن 

این را میدانید که قیمت گوسفند زنده امروز در وهله اول بر حسب وزن آن محاسبه می شود. به این صورت که با افزایش وزن طبیعتا هزینه آن نیز بیشتر می شود. البته وزن تنها یکی از معیارها در محاسبه قیمت یک گوسفند می باشد. به این شکل که ممکن است یک گوسفند زنده که وزن بالاتری دارد، ارزان تر از یک گوسفند با وزن کمتر باشد.

???? قیمت گوسفند زنده بر اساس ارز 

در سال 1401 تاکنون، قیمت ارز با نوسانات زیادی برخوردار بوده است. از طرفی امروزه شاهد این موضوع هستیم که قیمت دلار بر تمامی کسب و کارها تاثیرات خود را دارد. دام زنده و گوسفند زنده نیز از این موضوع مستثنی نیست و طبیعتا با افزایش ارز هزینه نگهداری و علوفه دام و همچنین حقوق کارگر نیز افزایش میابد. پس در نتیجه قیمت آن نیز با رشد ارز، افزایش میابد.

انواع نژاد دام و گوسفند

???? قیمت گوسفند زنده بر اساس نژادهای مختلف

گوسفند های این شرکت به صورت کاملا ارگانیک پرورش می یابند. دام های گوسفند در دامداری های مجهز و تحت نظر دامپزشکان و متخصصان و با بهترین علوفه پرورش می یابند. اطمینان داشته باشید که با خرید گوسفند از شرکت ما، گوسفندهای زنده، با وزن ایده آل و با سلامتی کامل به شما عرضه می کنیم. ما تمامی نژادهای مختلف گوسفند را عرضه می کنیم و شما می توانید نژاد مورد نظر خود را خریداری کنید. نژاد های مختلفی که توسط شرکت ما عرضه می شوند، لری، بلوچی، کردی، مغانی و رومانی و دیگر نژادها است است که می توانید با مشاهده قیمت گوسفند زنده 1401 اطلاعات لازم را بدست آورید و خرید خود را انجام دهید.

قیمت گوسفند افشاری

گوسفندان این نژاد بیشتر در شمال غرب ایران دیده می شوند از خصوصیات گوسفندان افشاری این است که آنها را می توان در دسته گوسفندان سنگین و دنبه دار محسوب کرد و از سرعت رشد خوبی نیز برخوردار هستند. قیمت و نرخ گوسفند زنده 1600000 تا 1950000 ریال می باشد.

قیمت گوسفند رومانف

یکی از بهترین نژاد گوسفندان چند قلوزا در دنیا گوسفند رومانف می باشد. به این دلیل که این نژاد بهترین بازدهی را در کمترین زمان از نظر تولید بره دارند. کثر دامداران برای گله گوسفندان خود از این نژاد استفاده می کنند.

قیمت گوسفند شاروله

شاروله یکی دیگر از نژادهای گوسفند می باشد که دارای افزایش وزنی حدود 350 کیلوگرم را دارد. از دیگر ویژگی های این نژاد دارا بودن لاشه با کیفیت مناسبی است و همچنین از چربی کمتری برخوردار است. 

قیمت گوسفند لاکن

لاکن یکی از محبوب ترین نژادها مخصوصا در کشورهای اروپایی است زیرا پرورش دهندگان آن ها همواره سود زیادی از بابت پرورش این نژاد می برند. این نژاد درواقع برترین نژاد شیری در جهان به حساب می آید.

قیمت گوسفند کردستان

گوسفند کردستان از دیگر نژادها می باشد که در غرب کشور مشاهده می شوند. این نوع نژاد در واقع نژاد گوشتی است و علاوه بر پرگوشت بودن دنبه و چربی کمی دارد، به همین دلیل از بقیه نژادها گران ‌تر است. گوسفند کردستان جز مقاوم ‌ترین نژادها مخصوصا در برابر بیماری ‌ها هستند. قیمت و نرخ بره زنده و گوسفند 1600000 تا 1950000 ریال می باشد.

قیمت گوسفند اواسی

گوسفند زنده نژاد اواسی همچون شاروله به صورت گوشتی می باشد. لازم به ذکر است که تولید شیر در این نژاد بین 60 تا 287 کیلوگرم است. به این معنا که از درصد شیردهی بالایی برخوردار می باشد. این نژاد در برابر تغییرات محیطی، راهپیمایی های طولانی و سرما بسیار مقاوم بوده ولی در برابر گرما کمی ضعیف تر است.

قیمت گوسفند مغان

گوسفند مغان یکی از نژادهای است که خاستگاه آن دشت مغان در اردبیل می باشد. یکی از اهداف اصلی پرورش این گوسفند تولید گوشت است البته نمی توان از اهداف دیگر همچون تولید پشم از گوسفند مغانی چشم پوشی کرد. لازم به ذکر است که پشم به دست آمده از گوسفندان مغانی از دسته پشم‌ های ضخیم بوده و بیشترین کاربرد آن در صنایع قالیبافی است.

توجه کنید

بسیاری به دنبال خرید گوسفند زنده ارزان قیمت هستند، توجه داشته باشید که گاهی این قیمت پایین و نامتعارف می تواند در نتیجه فروش دام ها و گوسفندهای بیمار و پیر باشد. حتما با اشراف به این قضیه سعی کنید از مراکز معتبر اقدام به خرید گوسفند زنده نمایید.

سفارش بره زنده با مرکز پخش نمونه

???? قیمت گوسفند زنده در چه فصلی ارزان تر است؟ 

اینکه قیمت گوسفند زنده در چه فصلی از سال ارزان تر است بسته به نژاد دارد اما اغلب در بهار و تابستان هزینه آن ها کاهش پیدا می کند زیرا در این برهه تولید مثل افزایش پیدا کرده و از طرفی چراگاه ها و مراتع سرسبز بسیار زیاد دیده می شود. 

???? قیمت گوسفند زنده در چه فصلی گران تر است؟ 

جواب این سوال را از پرسش بالا می توان به راحتی پیدا کرد. اینکه در فصول پاییز و زمستان، به دلیل کاهش تولید مثل، مراتع سرسبز و چراگاه ها قیمت دام زنده روز و گوسفند زنده افزایش پیدا می کند. 

???? قیمت گوسفند زنده برای عروسی

یکی از رسومات ایرانیان این است که در مراسماتی چون بازگشت حجاج و یا عروسی، اقدام به ذبح گوسفند زنده می کنند. با این حال باتوجه به اینکه هزینه این مراسمات در نوع خود بسیار بالا می باشد می توانید با سفارش از مرکز نمونه، از پرداخت هزینه های گزاف خودداری نمایید.

???? نحوه خرید اینترنتی گوسفند زنده 

با پیشرفت تکنولوژی حتی خرید آنلاین گوسفند زنده هم اینترنتی شده است که توجه به مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده می تواند شما را از درد سر های خرید حضوری گوسفند زنده منصرف کند. شما می توانید به سایت شرکت ما مراجعه کنید و خرید اینترینتی به قیمت روز گوسفند زنده را انجام دهید. شرکت ما گوسفندهایی فربه با سلامت کامل به شما عرضه می کند. شما می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید و دام مورد نظر خود را سفارش دهید.

ما دام مورد نظر شما را به همراه قصاب در محل به شما عرضه می کنیم. علاوه بر این، شرکت ما خدمات قصابی و خرد کردن گوشت را نیز به شما ارائه می دهد. شما با خرید از ما می توانید با قیمت بسیار پایین یک گوسفند کاملا سالم خریداری کنید. توجه داشته باشید که قیمت گوسفند زنده شرکت ما از قیمت روز گوسفند زنده پایین تر بوده و شما با خرید از دامداری ما می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نکته

یکی از نکاتی که هنگام خرید گوسفند زنده می بایست به آن توجه کنید وزن آن می باشد. مرکز فروش نمونه این ضمانت را می دهد که تمامی گوسفندانی که برای مشتریان فرستاده می شوند، آب نمک نخورده، شکم خالی، پلاک دار، کم پشم و کم دنبه هستند.

برای اطلاع از قیمت روز گوسفند 1401 می توانید با ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت ها مطلع شوید: 88056825-021     09122879659

چراگاه های سرسبز در فصل بهار عاملی تعیین کننده در قیمت روز دام زنده 

تماس با شماره های زیر برای استعلام قیمت دام زنده به روز

⁉ سوالات متداول

قیمت روز دام زنده و گوسفند در مرکز نمونه به چه معیاری تعیین شده است؟

قیمت روز دام زنده و گوسفند باتوجه به آخرین تغییرات در بازار دام زنده تعیین شده است.

آیا ارسال قصاب به صورت رایگان است؟

بله، تنها هزینه گوسفند زنده می بایست پرداخت شود.

چگونه می توان از مرکز نمونه اقدام به خرید گوسفند زنده کرد؟

می توانید از 3 ساعت قبل، جهت سفارش گوسفند زنده اقدام نمایید.

دلایل گرانی قیمت دام زنده روز چیست؟

می توان دلایل گرانی قیمت دام زنده را شرایط جوی، فصول مختلف و افزایش آذوقه دام دانست.

چرا باید به مرکز نمونه اعتماد کنیم؟

مرکز نمونه، معتبر ترین مجموعه جهت خرید بره زنده و گوسفند زنده می باشد که دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی است.

آیا برای پرداخت هزینه جهت خرید گوسفند زنده و همینطور خدمات، می بایست پول نقد به همراه داشت؟

خیر، می توانید از دستگاه خود پردازی که همکاران ما به همراه دارند جهت پرداخت هزینه استفاده نمایید.

سفارش گوسفند زنده و خدمات مرکز نمونه تا چه ساعتی از روز امکان پذیر است؟

یکی از محاسن مرکز نمونه این است که می توانید به صورت شبانه روزی اقدام به سفارش و درخواست خدمات مورد نظر کنید.

قیمت گوسفند زنده نر چقدر است؟

قیمت گوسفند نر، باتوجه به جدول بالا مشخص شده است.

قیمت بره زنده در تهران به چه صورت است؟

قیمت روز بره زنده در تهران تقریبا در همان رنج قیمتی جدول بالا می باشد. 

بهترین زمان خرید گوسفند زنده چه موقع است؟

اگر به دنبال خرید گوسفند ارزان قیمت هستید بهترین زمان برای خرید اآن بهار و تابستان است.

بهترین زمان سفارش گوسفند و دام زنده آنلاین چه موقع است؟

می توانید از 3 ساعت قبل با مرکز پخش و فروش نمونه تماس حاصل فرمایید و سفارش خودتان را اعلام نمایید.

دکمه بازگشت به بالا