چرا حقوق شهریور بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نشده

حقوق بازنشستگان تا این ساعت پرداخت نشده انتظار برای واریز

حسن ایزدان از تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان کارگری انتقاد کرد.

حسن ایزدان (بازرس کانون بازنشستگان کارگری تهران) در تماس با خبرنگار ایلنا، از عدم واریز حقوق شهریور بازنشستگان انتقاد کرد.

او افزود: بازنشستگانی که از بانک رفاه حقوق خود را دریافت می‌کنند، در انتظار واریز حقوق شهریور هستند؛ قرار بود پرداخت حقوق شهریور براساس حروف الفبا از ساعات ابتدایی امروز آغاز شود اما تا این ساعت هنوز این کار صورت نگرفته.

به گفته‌ی ایزدان، هر ماه از ساعت پنج یا شش صبح بیستم شهریور پرداخت مستمری‌ها آغاز می‌شد اما امروز علیرغم قول قبلی مدیران سازمان، هنوز پرداخت‌ها کلید نخورده است.

این فعال صنفی بازنشستگان تاکید کرد: انتظار داریم در همین ساعات پیش رو، پرداخت حقوق شهریور بازنشستگان آغاز شود؛ بازنشستگان در انتظار پرداخت بر اساس روال هرماهه هستند و باید پرداخت براساس حروف الفبا امروز کلید بخورد.

حقوق شهریورماه بازنشستگان تامین اجتماعی چه زمانی پرداخت می‌شود؟

پرداخت حقوق شهریورماه سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۴ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی از روز دوشنبه هفته آینده ۲۰ شهریورماه آغاز خواهد شد.

واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی براساس حروف الفبا از ۲۰ شهریورماه آغاز و تا تاریخ ۳۱ شهریورماه به پایان خواهد رسید.

بازنشستگان بخوانند اطلاعیه مهم سازمان تامین‌اجتماعی درباره حقوق مستمری‌بگیران

سازمان تامین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سازمان تامین‌اجتماعی، در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده، از بعدازظهر امروز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه برخی سایت‌های خبری و کانال‌های فعال در فضای مجازی نیز بدون راستی‌آزمایی این خبر کذب را بازنشر کردند.

سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: قابل توجه آن که حتی در همان کانال تلگرامی نیز بسیاری از مخاطبان با رد این ادعا، اعلام کرده‌اند حقوق شهریور ماه آنان با افزایش وعده داده شده و مطابق مصوبه شورای عالی کار پرداخت شده است.

پرداخت حقوق شهریور ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار در مورد حقوق بازنشستگان سایر سطوح از بیستم شهریور آغاز شده و ادامه دارد.

سازمان تامین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

بیشتربخوانید: جزئیاتی تازه از افزایش حقوق جدید بازنشستگان قطار ترمیم معیشت به‌ راه می‌افتد؟

توضیح نماینده مجلس درباره آخرین وضعیت همسان سازی حقوق بازنشستگان

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به کجا رسید مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی درباره حقوق بازنشستگان چه گفت؟

۲۲۳۲۲۵

دکمه بازگشت به بالا