عکس نامجون

عکس نامجون برای پروفایل 1401 بازیگر محبوب و دوست داشتنی کره ای

عکس نامجون برای پروفایل با طرح های شیک و زیبا مد سال 

 عکس نامجون برای پروفایل  عکس کیوت نامجون برای پروفایل | عکس نامجون کیوت | عکس نامجون برای تصویر زمینه | عکس نامجون و تهیونگ | عکس نامجون با مقنعه| عکس نامجون و شوگا | عکس نامجون جدید | کیم نامجون و همسرش همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل عکس نامجون برای پروفایل فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

کاش کسی راز این آمدن یهویی عشق و رفتن یهویی اش را می دانست؛ اما صبر کن! عشق که رفتن ندارد؛ پس اگر رفت و مهرش هم به دنبالش، بدان عشق نبود! عشق خودش وفادار است؛ همانند برخی معشوق ها جفا ندارد. نمونه اش عشق مجنون. شاید رویایی باشد؛ اما عشق همان است. همان است که اگر معشوق رف و نبود، تو با نبودِ معشوق، با جای خالی معشوق، با جفای معشوق، زندگی کنی و از همه مهم تر، عاشقی کنی. معشوق شاید برود. شاید جفای کند؛ اما عشق، ذاتش به جفا نیست؛ ذاتش به وفاست.

عکس نامجون برای پروفایل 1401

یه ظالم داریم که آدم می کشه و حق مظلوم رو می خوره. اون موجود، حتی اسم آدم هم برازنده اش نیست، ذات و سرشتش ناپاکه. کسی هم که ذات و سرشتش ناپاکه، هر کاری از دستش بر می آد؛ اما یه ظالم داریم که جنسش با ظالم اولی فرق می کنه؛ بهش می گن ظالم لحظه ها. اونی که با قصد خودش، با این که می دونه تو با کاری که اون می کنه، حرفی که اون می زنه، نگاهی که اون می کنه خورد می شی، ولی بازم انجامش می ده. ظالم لحظه ها، اونه که با اسم صلاح و مصلحت، هر بلایی رو سر روح و روانت میاره و تو می مونی و یه غم تلنبار شده که چرا من؟ ظالم لظحه ها اونیه که توی اوج خوشحالی تو، توی اوج ذوق تو، توی اوج دل خوشی تو به یه چیز، ذوقتو کور می کنن و می گن:دوست داریم. واسه همینه که این حرف ها رو می زنیم. کار ها رو انجام می دیم. چه قدر توی اون لحظه دلم می خواد، بگم:گر دوست داشتنت این است من همان بهتر که محروم بمانم از محبت و دوست داشتنت. ظالم لحظه های کسی نباشید!

عکس نامجون برای پروفایل 2022

کیم نامجون و همسرش 

عکس نامجون جدید  

عکس نامجون و شوگا  

عکس نامجون با مقنعه 

عکس نامجون و تهیونگ  

عکس نامجون برای تصویر زمینه  

عکس نامجون کیوت  

عکس کیوت نامجون برای پروفایل  

عکس نامجون برای پروفایل 1401  

ایشون خواننده هستن و توی هیچ فیلمی نقشی نداشتن و یکی از عکس ها عکس کیم تهیونگ بازیگر و خواننده هستش

تحلیل استایل کیم نامجون

شما هم طرف‌دار گروه پسران کره‌ای بی‌تی‌اس هستید؟ این گروه هفت نفره، طرف‌داران زیادی در سراسر جهان دارد که به «آرمی» معروف هستند. روز گذشته تولد لیدر گروه بی‌تی‌اس یعنی نامجون، معروف به رپ مانستِر بود. اگر طرف‌دار این گروه باشید، حتما عکس کیم نامجون را دیده‌اید! در این مقاله به تحلیل استایل کیم نامجون از بی تی اس می‌پردازیم.

بیوگرافی کیم نامجون

کیم نامجون 28 ساله، متولد 12 سپتامبر 1994 است. او ترانه‌سرا و خواننده‌ی رپ است؛ بسیاری او را به عنوان «هیولای رپ» می‌شناسند. کیم نامجون لقب‌های دیگری مانند آر اِم که برگرفته از رپ مانستر است، دارد.او در کودکی با تماشای سریال F ie ds زبان انگلیسی را یاد گرفت. به همین دلیل در بیش‌تر برنامه‌ها، بی‌تی‌اس نیازی به مترجم ندارد. آر اِم در دوران دانشجویی شعر می‌سرود و مقامات زیادی کسب کرد. نامجون ضریب هوشی 148 دارد؛ به همین دلیل هنگامی که به خانوده‌اش اعلام کرد علاقه‌ی قلبی او، موسیقی است با مخالفت‌های شدیدی روبرو شد. در نهایت آر اِم خانواده‌اش را متقاعد کرد و به هدف خود یعنی خواننده‌ی رپ بودن، رسید. کیم نامجون پس از پستی بلندی‌های فراوان، در سال 2013 به گروه بی‌تی‌اس در کمپانی بیگ هیت پیوست.

آرمی‌ها برای آر اِم احترام زیادی قائل هستند. او همیشه به طرف‌دارها می‌گوید به خودتان عشق بورزید، مراقبت کنید و خوش‌حال باشید؛ هیچ چیزی ارزش ناراحتی شما را ندارد! او علاوه بر امیدبخش بودن برای طرف‌دارها، شخصیتی تحسین شده برای رهبری دارد. در مواقع اضطراب، نا امیدی و مشکلات، گروه را به درستی هدایت و به آنها آرامش القاء می‌کند. بسیاری از افراد معتقدند اگر رهبری آر اِم نبود، بی‌تی‌اس مدت‌ها پیش دیس‌بند شده بود! آرمی‌های برای شعار در کنسرت‌ها شعاری ساختند که بسیار مشهور شد؛ اسم‌های آن‌های را به ترتیب می‌گفتند و قطعه‌ای ساخته شد. پس از مدت کوتاهی «دانلود آهنگ کیم نامجون کیم سوکجین مین یونگی» سرچ‌کننده‌های میلیونی داشت! 

تحلیل استایل کیم نامجون

  نامجون شخصیتی هنری دارد؛ او دائما در حال سفر است و به گشتن در موزه‌ها، گالری‌ آثار هنری مثل نقاشی و مجسمه‌سازی علاقه دارد و در دل طبیعت عکاسی می‌کند. هر از چند گاهی، کتاب‌هایی را که خوانده نیز، به آرمی‌ها معرفی می‌کند.

این علاقه در استایل شخصی او محسوس است. انتخاب نامجون لایه‌لایه پوشی، رنگ‌های روشن و گاهی ترکیب سفید و مشکی، لباس‌های اوورسایز ، شلوارهای جین راسته و تی‌شرت با طرح‌های چاپی است. نامجون به طور معمول از کلاه و عینک به عنوان اکسسوری استفاده می‌کند. بیش‌تر اوقات یک کیف دوشی کوچک هم به همراه دارد. 

 نامجون بسیاری از مواقع، شلوارک را جایگزین شلوار می‌‌کند. این آیتم در پوشش‌های قدیمی و جدید او ثابت بوده است.  

تحلیل استایل کیم نامجون در کنسرت و اجراها

استایلیست‌های کره‌ای، بارها توانایی و سواد بصری خود را ثابت کرده‌اند. گروه‌های کی‌پاپ معمولا هماهنگ لباس می‌پوشند؛ این هماهنگی می‌تواند در رنگ، سیلوئت و یا جزئیاتی از استایل مثل اکسسوری باشد.البته ناگفته نماند بسیاری از استایلیست‌ها، بر اساس سلیقه‌ی شخصی آیدل، برایش لوک می‌چینند. گروه بی‌تی‌اس هم در بیش‌تر کنسرت‌ها، لباس‌هایی می‌پوشند که با هم هماهنگ باشند. استفاده از پالت رنگی شارپ، پاستلی و مونوکروم، پارچه‌های زرق و برقی و طرح‌دار از ویژگی‌های استایل کیم نامجون در کنسرت‌ها است. معمولا لباس‌های اوورسایز می‌پوشد تا اجرا و رقص راحت‌تر باشد.

نامجون در موقعیت‌های رسمی، کت و شلوار را انتخاب و با کراوات اوت‌فیتش را تکمیل می‌کند. 

سخن پایانی

در این مقاله، به بیوگرافی نامجون و تحلیل استایل او پرداختیم. به نظر شما استایل شخصی او، با کرکترش هماهنگی دارد؟

دکمه بازگشت به بالا