سایت کتابچی

کتابچی، انتخاب، خرید کتاب، خواندن کتاب

«کتابچی» مجموعه‌ای غنی از برترین و جدیدترین کتاب‌ها در حوزه‌ی آثار عمومی، زبان‌های خارجی و کمک‌درسی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و در تلاش است که به کاربران خود در انتخاب کتاب کمک کرده و تجربه خوبی از خرید اینترنتی و خواندن کتاب برای آن‌ها رقم بزند.

کتابخانه‌ای بزرگ کنار شما

کتابچی با فراهم کردن بیش از ۱۴۰ هزار عنوان کتاب در موضوعات گسترده‌ای چون رمان و کتاب‌های عاشقانه، روان‌شناسی، کودک، فلسفه، سیاسی، زبان‌های خارجی، کمک‌درسی، کودک و نوجوان و ایجاد یک بانک کتاب واقعی، هم‌چنین پوشش دادن دامنه‌ی گسترده‌ای از آثار نویسندگان و از ناشران متفاوت سعی در ارائه‌ی کاملی از انواع و اقسام کتاب‌ها دارد.

برای مثال از کتاب‌های فاخر ادبیات جهان هم‌چون صد سال تنهایی، بیگانه و طاعون گرفته تا کتاب‌های خودیاری و انگیزشی مانند ملت عشق، بیشعوری و هنر شفاف اندیشیدن در وبسایت کتابچی موجود است. البته از آثار گران‌سنگ ادبیات ایران مانند جای خالی سلوچ، سووشون و صدها مورد دیگر نیز غافل نشدیم و تمامی آن‌ها را در این بانکِ کتاب پوشش داده‌ایم.

البته برای دانش‌آموزانی که به دنبال کتاب‌های کمک‌درسی هم‌چون زبان جامع مبتکران، قرابت معنایی الگو، دین و زندگی سفیر خرد، شیمی دوازدهم مبتکران، ریاضیات جامع مهر و ماه و شیمی دوازدهم خیلی سبز هستند هم آماده‌ی ارائه خدمات هستیم.

کتابچی و تعامل همیشگی با مشتریان

تیم کتابچی متشکل از جوان‌هایی پرشور و ذوق و دوست‌دار کتاب اهداف جاری زیادی را دنبال می‌کند ولی اگر بخواهیم به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کنیم رقم زدن خاطره‌ای شیرین و تجربه‌ای خوب برای شماست؛ ما به دنبال تعاملی همیشگی با مخاطبین خود هستیم و این روند را پس از انجام خرید هم دنبال می‌کنیم.

کمک به انتخاب کتاب

در کتابچی تلاش می‌کنیم تا کتابی را که دوست دارید و مورد نیازتان است پیدا کنید. به همین دلیل برای بسیاری از کتاب‌ها توضیحات نوشته‌ایم تا با خواندن آن دید بهتری نسبت به کتاب پیدا کنید. اگر دنبال مطالب بیشتری (نقد و بررسی، خلاصه، مشاوره کنکور، … ) در مورد کتاب‌ها هستید به مجله کتابچی سر بزنید، مجله‌ی کتابچی و مطالبی که به صورت روزانه در آن منتشر می‌شود می‌تواند شما را در انتخاب کتاب بعدی‌تان یاری کند.

ضمانت بازگشت ۷ روزه

کتابچی ضمانت می‌کند که کتاب خریداری‌شده را تا یک هفته کاری در صورت عدم رضایت می‌توانید بازگردانید و تمامی مبلغ به حساب مشتری عودت داده شود. فقط لطفاً کتاب را تحت همان شرایطی که به شما تحویل داده شده و با بسته‌بندی مناسب برای کتابچی ارسال کنید.

ارسال سریع

از دیگر ویژگی‌های فروشگاه کتابچی ارسال سریع سفارش‌های شماست؛ به این صورت که سفارش‌های تهران حداکثر در دو روز کاری و سفارش‌های شهرهای دیگر حداکثر در چهار روز کاری به دست مشتریان عزیز می‌رسد.

فروش کتاب با تخفیف‌های ویژه

البته از تخفیف‌های همیشگی مجموعه کتابچی هم نباید غافل شد. هم‌چنین این مجموعه برای شما با برگزاری جشنواره‌ها و تخفیف‌های فصلی در شبکه‌های اجتماعی خود شرایطی را ایجاد می‌کند که در هر روزی از سال امکان خرید کتاب به همراه تخفیف فراهم باشد.

کتابچی این‌جاست که در انتخاب، خرید و خواندن کتاب در کنار شما باشد.

– ورزش چیزی جز یک معجزه نیست.

حرکات اصلاحی و بازگشت به ورزش پس از آسیب با دکتر کتابچی

پس از حدود ۱۰ سال تجربه، کار عملی و آموزش های تخصصی و به روز در زمینه علوم حرکتی، مفتخریم که طی سالیان گذشته توانسته ایم ورزشکاران ملی پوش، حرفه ای، باشگاهی و نیمه حرفه ای را مجدداً پس از آسیب به ورزش بازگردانیم. همچنین در زمینه های تخصصی همچون اسکولیوز، کف پای صاف، قوز پشتی، گودی کمر و غیره، درصد بالای رضایت مندی مراجعین پس از دوره تمرینات اصلاحی را به همراه داشته ایم.

مشاهده دوره ها

– حرکت زندگی است …

چرا دکتر کتابچی ؟

– تحصیل در دانشگاه تهران مقطع دکتری به همراه رتبه اول ورودی دکتری و رتبه های برتر در کنکورهای مقاطع کارشناسی و دکتری – کار در زمینه بازتوانی ورزشی و حرکات اصلاحی به مدت بیش از 10 سال

محصولات شگفت انکیز

8% تخفیف

کش مینی لوپ مقاومت متوسط مارک تراباند

65,000 تومان 60,000 تومان

13% تخفیف

کش مینی لوپ مقاومت سنگین مارک تراباند

75,000 تومان 65,000 تومان

27% تخفیف

کش پلاتس 5 میل کیفیت عالی

150,000 تومان 110,000 تومان

14% تخفیف

عصای ماساژ و رهاسازی MIL Ca e

290,000 تومان 250,000 تومان

5% تخفیف

کتاب اصلاح پوسچر

60,000 تومان 57,000 تومان

14% تخفیف

کتاب تمرینات عملکردی

290,000 تومان 250,000 تومان

– حرکت زندگی است …

درباره دکتر کتابچی

– تحصیل در دانشگاه تهران مقطع دکتری به همراه رتبه اول ورودی دکتری و رتبه های برتر در کنکورهای مقاطع کارشناسی و دکتری – کار در زمینه بازتوانی ورزشی و حرکات اصلاحی به مدت بیش از 10 سال

آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی

فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران

دوره های آموزشی

0% تخفیف

تخلیه لنف زبان انگلیسی

0

0% تخفیف

مبانی PNF زبان انگلیسی

0

0% تخفیف

دوره آناتومی پیشرفته Acla d زبان انگلیسی

0

17% تخفیف

پکیج کامل دوره های رادیوگرافی

0

0% تخفیف

رادیوگرافی ستون فقرات

0

0% تخفیف

رادیوگرافی اندام تحتانی پیشرفته (ران، زانو، مچ پا، کف پا)

0

رضایت از دکتر کتابچی در سال گذشته

تمام سعی و تلاش مرکز در این مدت رسیدن به این اهداف بوده است …

به نام خداوند دل های پاککه نامش بود در دلم تابناک

دکتر جعفر کتابچی دکترای تخصصی حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی – برتری در المپیاد علمی و رتبه های برتر کارشناسی و دکترادر رابطه با زمینه کاری حدود ۱۰ سال هست که در حیط حرکات اصلاحی و بازتوانی ورزشی ورزشکاران آسیب دیده برای بازگشت به ورزش مشغول به فعالیت هستیم.توانسته ایم به ورزشکاران حرفه ای و نیمه حرفه ای بهترین خدمات را ارائه دهیم. همینطور در زمینه حرکات اصلاحی به صورت تخصصی اسکولیوز و کف پای صاف را در خدمت مردم عزیز باشیم.

انتشارات خیلی سبز

تاریخچهٔ انتشارات خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز فعالیت خود را با نام انتشارات سبز در سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و پس از ۶ سال، در سال ۱۳۸۷، نام خود را به خیلی سبز تغییر داد. از ویژگی‌های بارز این نشر می‌توان به ارائهٔ ساده و روان مطالب و بیان صمیمی آن اشاره کرد. این انتشارات با افزایش تنوع کتاب‌های خود در زمینه‌ها و مقاطع مختلف تحصیلی و حتی پیش از دبستان توانست به یکی از مطرح‌ترین نشرهای کشور تبدیل شود. همچنین انتشارات خیلی سبز زیر مجموعه‌هایی همانند نشر پرتقال، نشر خوب، منتشران و زینگو نیز دارد که در زمینهٔ کودک و نوجوان، کتاب‌های عمومی، کتاب‌های خودیاری و مدیریتی، لوازم التحریر و بازی‌های رومیزی فعال هستند.

معرفی سری کتاب‌های انتشارات خیلی سبز

کتاب‌های تست جامع خیلی سبز

از بهترین و پرفروش‌ترین سری کتاب‌های خیلی سبز می‌توان به کتاب‌های تست جامع این نشر که به صورت تک درس، پایه و جامع چاپ می‌شوند، اشاره کرد. درسنامهٔ این کتاب‌ها شامل تمامی نکات لازم برای حل تست‌های متنوع هر درس است و مثال‌های خوبی در آن‌ها طرح و پاسخ داده شده است. بانک تست طبقه‌بندی شده، نشانه‌گذاری سؤالات هدف‌دار، چینش سؤالات از آسان به سخت و پاسخنامه با توضیحات کامل از نکات برتر کتب این مجموعه است. کتاب‌های تست جامع خیلی سبز با هدف آمادگی برای کنکور مختص به دورهٔ دوم متوسطه تألیف شده است.

نمونه کتاب‌های سری تست جامع

کتاب‌های نردبام خیلی سبز

مجموعهٔ نردبام از سطح سؤالات بالاتری نسبت به کتاب‌های تست دیگر این انتشارات برخوردار است و حل تست‌های آن به دانش‌آموزان قوی‌تر توصیه می‌شود تا بتوانند نتیجهٔ بهتری در کنکورهای سراسری بگیرند؛ چرا که به طور طبیعی دانش‌آموزان باید ابتدا بر مباحث تسلط داشته باشند تا بتوانند به سراغ سؤالات سخت‌تر بروند. این کتاب‌ها در کنار بانک تست سطح بالای خود درسنامه‌های خلاصه‌ای نیز ارائه نموده‌اند.

نمونه کتاب‌های سری نردبام

کتاب‌های آموزش شگفت‌انگیز خیلی سبز

این سری کتاب‌ها سه نیاز اصلی دانش‌آموزان یعنی آموزش، سؤالات تشریحی و سؤالات تستی را برطرف می‌کند. کتب این مجموعه درسنامه‌های کامل و خودآموزی دارند و حل سؤالات تشریحی این کتب آموزش را کامل کرده و دانش‌آموزان را برای ورود به بعد تستی آماده می‌سازد. کتاب‌های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز برای دانش‌آموزان متوسطهٔ دوم که در بخش یادگیری ضعف دارند، بسیار مناسب و از نظر اقتصادی به صرفه است.

نمونه کتاب‌های سری آموزش شگفت‌انگیز

کتاب‌های هفت خان خیلی سبز

کتاب‌های موضوعی ادبیات خیلی سبز با عنوان هفت خان در موضوعات لغت، املا و تاریخ ادبیات، قرابت معنایی، زبان فارسی و آرایه‌های ادبی ویژهٔ مقطع متوسطهٔ دوم تألیف شده‌اند. از ویژگی‌های مثبت این مجموعه می‌توان به ظاهر جذاب، درسنامه‌های مفید و کامل، بانک تست با تست‌های متنوع و چالشی و همین‌طور ارائهٔ چندین آزمون جامع در انتهای این کتب اشاره نمود.

نمونه کتاب‌های سری هفت خان

کتاب‌های موضوعی خیلی سبز

کتاب‌های موضوعی خیلی سبز شامل کتب درک مطلب عربی، آیات و روایات، مسائل شیمی، پت و متن، درست و نادرست زیست، زیست تصویری و زیست گیاهی هستند. این کتب با تمرکز بر روی هر موضوع و آموزش کامل کنکوری و تستی آن‌ها کمک می‌کنند تا تسلط دانش‌آموزان در هر مبحث بالا برود و بتوانند درصد بهتری کسب کنند.

نمونه کتاب‌های سری موضوعی

کتاب‌های جمع‌بندی خیلی سبز

برای جمع بندی مناسب در ماه‌های پیش از کنکور، کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز می‌توانند مفید واقع شوند. این کتب درسنامه‌های کوتاهی دارند. همچنین نمونه سؤالات کنکور در این کتاب‌ها قرار داده شده است که مجموع آن‌ها مرور خوبی را پیش از زمان کنکور برای دانش‌آموزان رقم می‌زند.

نمونه کتاب‌های سری جمع بندی

کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز

کتب فصل آزمون خیلی سبز شامل آزمون‌های متعدد تستی بوده و به عنوان منبع دوم می‌تواند بسیار کاربردی باشد تا دانش‌آموزان دچار کمبود تست نشوند. کتاب‌های فصل آزمون برای هر درس به صورت موضوعی آزمون دارد و بدین ترتیب قادر تسلط دانش‌آموزان را بر هر مبحث بالا ببرد. کتب این مجموعه همچنین برای جمع‌بندی نیز آزمون‌های تستی جامعی دارند.

نمونه کتاب‌های فصل آزمون

کتاب‌های جیبی خیلی سبز

کتب این مجموعه در قطع جیبی و برای جمع‌بندی و مرور مداوم دروس طراحی شده‌اند. کتب این مجموعه برای دروس مختلف موجود هستند. همچنین در  مجموعهٔ جیبی خیلی سبز کتاب‌های موضوعی همانند حفظیات شیمی و قواعد عربی نیز موجود است.

نمونه کتاب‌های جیبی

کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز

همانند دیگر انتشارات، خیلی سبز نیز کتاب‌هایی ارئه کرده است که کنکورهای سال‌های اخیر (از ۹۵ تا کنون) را در بر می‌گیرند. هر کدام از کتب مجموعه چند کنکور خیلی سبز دارای چهار کتاب کنکور عمومی، کنکور ریاضی، کنکور تجربی و کنکور انسانی است. در ضمن تمامی کتب این مجموعه به صورت دو جلدی ارائه شده‌اند که جلد اول شامل سؤالات و جلد دوم شامل پاسخ‌های تشریحی می‌شود.

نمونه کتاب‌های سری چند کنکور

کتاب‌های گام به گام خیلی سبز

کتاب‌های گام به گام خیلی سبز به صورت جامع برای تمامی پایه‌های تحصیلی چاپ شده است. پاسخ همهٔ فعالیت‌ها و مسائل کتب درسی، نکات دروس و خلاصهٔ آن‌ها همگی در کتب مجموعهٔ گام به گام خیلی سبز وجود دارد. همچنین داشتن نمونه سؤالات امتحانی نیز از ویژگی‌های مثبت این سری کتاب است.

نمونه کتاب‌های گام به گام خیلی سبز

کتاب‌های ماجراهای من و درسام برای ۲۰ گرفتن

این مجموعه یکی از پرطرفدارترین سری کتاب‌های تشریحی انتشارات خیلی سبز است. درسنامه‌های مختصر و مفید آن به همراه تعداد زیادی از سؤالات تشریحی و امتحان‌های مختلف، این مجموعه را به مجموعه‌ای محبوب و پرفروش در انتشارات خیلی سبز تبدیل کرده است. هرچند که تعداد تست کمی در کتب این مجموعه موجود است؛ اما این مجموعه تمام ویژگی‌هایی را که یک کتاب کمک آموزشی برای موفقیت دانش‌آموزان در آزمون‌های تشریحی باید داشته باشد را داراست. مجموعهٔ ماجراهای من و درسام برای ۲۰ گرفتن برای تمامی پایه‌ها به جز اول دبستان و دروس هر پایه چاپ می‌شوند و به صورت جامع نیز در برخی از پایه‌ها موجود است.

نمونه کتاب‌های سری ماجراهای من و درسام خیلی سبز

کتاب‌های شب امتحان خیلی سبز

کتب این مجموعه در قالب جزوه و نمونه سؤالات امتحانات ارائه شده است و در واقع منابع مناسبی برای استفاده در زمان امتحانات تشریحی هستند. کتب مجموعهٔ شب امتحان خیلی سبز قادرند به دانش‌آموزان در دستیابی به نتیجهٔ دلخواه خود در امتحانات تشریحی کمک کنند.

نمونه کتاب‌های سری شب امتحان

کتاب‌های کار خیلی سبز

کتاب کار خیلی سبز مجموعه‌ای از سؤالات تشریحی گوناگون بدون پاسخ هستند و عموماً به عنوان کار در منزل و تکلیف توسط معلمان به دانش‌آموزان داده می‌شوند؛ تا دانش‌آموزان با راهنمایی معلمان بتوانند پاسخ را بیابند. در کتب این مجموعه علاوه بر سؤالات تشریحی درسنامه‌های کوتاه و جامعی نیز وجود دارد. این مجموعه تنها برای تعدادی از دروس برخی از پایه‌ها چاپ شده است.

نمونه کتاب‌های سری کار

کتاب‌های تیزهوشان خیلی سبز

کتاب‌های تیزهوشان خیلی سبز برای مقاطع ابتدایی و متوسطهٔ اول چاپ شده‌اند. این کتاب‌ها درسنامه‌های مفصلی دارند و منبع تست‌های آن‌ها علاوه بر تست‌های تألیفی آزمون‌های معتبر داخلی و خارجی هستند.

نمونه کتاب‌های سری تیزهوشان

کتاب‌های هوش مالتیپل خیلی سبز

کتاب‌های سری هوش مالتیپل خیلی سبز مختص آمادگی برای آزمون تیزهوشان هستند و برای مقاطع دوم تا ششم و پایهٔ نهم متوسطه تألیف شده‌اند.

نمونه کتاب‌های سری هوش مالتیپل

کتاب‌های پیشتاز خیلی سبز

کتاب‌های سری پیشتاز تقریباً همانند کتب آموزش شگفت‌انگیز خیلی سبز هستند و سه بخش درسنامه، پرسش‌های تشریحی و پرسش‌های چهارگزینه‌ای را در بر می‌گیرند؛ با این تفاوت که مجموعهٔ پیشتاز خیلی سبز تنها برای مقاطع ابتدایی و متوسطهٔ اول در دروس علوم و ریاضی و همچنین در برخی از پایه‌ها برای درس فارسی ارائه شده است.

نمونه کتاب‌های سری پیشتاز

کتاب‌های مامان باباها خیلی سبز

این مجموعه با هدف آموزش اهداف نظام آموزشی جدید به صورت راهنمایی برای پدر و مادرها در دروس ریاضی اول و دوم دبستان چاپ شده است.

کتاب‌های پیک هفتگی خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز نیز مثل دیگر انتشارات مطرح کشور، کتب کاری پیک هفتگی دبستان با هدف تمرین هفتگی برای مقطع ابتدایی به چاپ رسانده است که برای دروس ریاضی، علوم، فارسی، هدیه‌های آسمان و مطالعات اجتماعی تمارینی بدون پاسخ دارند.

نمونه کتاب‌های سری پیک هفتگی

کتاب‌های خوش‌خطی خیلی سبز

کتاب‌های سری خوش‌خطی دبستان خیلی سبز برای مقاطع ابتدایی و با توجه به سرفصل‌های کتاب درسی تدوین شده است. این کتاب‌ها به دانش‌آموزان از سنین پایین خط خوش را آموزش می‌دهند.

نمونه کتاب‌های سری خوش‌خطی

کتاب‌های درک متن خیلی سبز

این مجموعه با همکاری انتشارات پرتقال برای حل سؤالات درک متن آزمون تیزهوشان تألیف شده است تا دانش‌آموزان این مهارت را به خوبی یاد بگیرند.

نمونه: کتاب‌های درک متن

کتاب‌های تربچه خیلی سبز

کتاب‌های این مجموعه برای کودکان سه تا شش سال تألیف شده است و مباحث مختلفی را از علوم و ریاضی گرفته تا هوش در بر دارد.

نمونه کتاب‌های سری تربچه

کتاب‌های نشر خوب

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره شد، یکی دیگر از نشرهایی که به طور مستقیم با انتشارات خیلی سبز همکاری می‌کند، نشر خوب است. این نشر نیز به چاپ و تالیف کتاب‌های متنوعی در در حوزه‌های گوناگون می‌پردازد. از کتاب‌های چاپ نشر خوب می‌توان به در ستایش رنج، آن سوی ایگو، اول شخص مفرد نام برد.

کتاب‌های نشر پرتقال

چنان‌چه در ابتدای متن نیز ذکر شد انتشارات پرتقال که به‌عنوان ناشر تخصصی کتاب‌های کودک و نوجوان فعالیت می‌کند نیز به انتشارات خیلی سبز تعلق دارد که به مطرح‌ترین کتاب‌های چاپ‌شده از این انتشارات می‌توان به کتاب‌های زیر اشاره کرد:

دکمه بازگشت به بالا