رنگ مو جلو سر

لمینت ناخن و مزایای آن

امروزه برای تقویت ناخن‌های شکننده و آسیب دیده از لمینت

۳۰ مدل رنگ مو فیس فریم | زیباترین مدل هایلایت جلوی مو

ارسال به دیگران:

صفحه اصلی رنگ و مش ۳۰ مدل رنگ مو فیس فریم | زیباترین مدل هایلایت جلوی مو

فهرست مقاله

این روزها برای رنگ کردن مو روش ها و مدل های بسیار متنوعی وجود دارد. می خواهید موهای خود را کامل رنگ کنید یا نصفه، یک رنگ و ساده یا چند رنگ. رنگ موی فانتزی دوست دارید یا کلاسک. فرقی نمی کند. هرچه شما بخواهید امکان پذیر است. با تکنیک های جدیدی که برای رنگ کردن مو به این دنیای زیبا و رنگارنگ معرفی شده است، دیگر محدودیت معنایی ندارد. یکی از این روش های جدید و بسیار پرطرفدار، رنگ مو فیس فریم نام دارد. این تکنیک برای رنگ کردن جلوی مو کاربرد دارد و به همین دلیل در میان دختران جوان بسیار محبوب است.

اگر شما هم به هر دلیلی نمی خواهید همه موهای خود را رنگ کنید، یا دوست دارید از دو یا چند رنگ استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم که حتما این مدل رنگ مو را امتحان کنید. فیس فریم که به مانی پیسز یا هایلایت جلوی مو نیز معروف است، می تواند تغییر قابل توجهی در چهره شما ایجاد کند. برای آشنایی با زیباترین مدل های فیس فریم مو با ما همراه باشید.

فیس فریم چیست؟

فیس فریم یا مانی پیسز یکی از روش های جدید و فوق العاده محبوب رنگ مو است که در آن بخشی از مو رنگ می شود. همانطور که از نام آن پیداست، face f ame صورت را قاب می کند. به این معنا که تنها بخشی از موی جلوی صورت رنگ می شود که به طور مستقیم روی چهره شما تاثیر می گذارد. این تکنیک در واقع زیرمجموعه بالیاژ مو محسوب می شود، اما می توان آن را به صورت تکه ای یا چانکی نیز انجام داد. در ادامه با زیباترین مدل های این تکنیک رنگ مو آشنا می شوید.

شیک ترین مدل های رنگ مو فیس فریم

منبع: he igh hai s yles

دکمه بازگشت به بالا