سریال به سوی زمان تو قسمت 2

قسمت 2 سریال به سوی زمان تو با زیرنویس فارسی

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

سریال #به_سوی_زمان_تو با بازی #جون_یو_بین و #آن_هیو_سوب و #کانگ_هون خلاصه داستان: دوست پسر هان جون هی(جون یو بین)، کو یون جون(آن هیو سوب) یک سال پیش درگذشت. هنوز به مرگ او غلبه نکرده است و دلش برای او تنگ شده. یک روز، او به نحوی در زمان و به سال 1998 سفر میکند و خود را به عنوان دانش آموز دبیرستانی کوان مین جو مییابد. او در آنجا با دانش آموز دبیرستانی نام شی هون آشنا میشود. او از اینکه میبیند نام شی هون چقدر به دوست پسر مرحومش کو یون جون شباهت دارد شگفت زده می شودنام شی هون خونگرم و جذابه. دختران او را می پرستند. و جونگ این کیو (کانگ هون) بهترین دوستش به کوان مین جو علاقه پیدا می کند(هیجانی، معمایی، عاشقانه، فانتزی) ➖8 سپتامبر 17 شهریور از NETFLIX (12 قسمت)

خلاصه داستان قسمت 2 سریال رهایم کن

خلاصه قسمت دوم رهایم کن

دانلود کامل رهایم کن

خلاصه داستان و ماجراهای اتفاق افتاده در قسمت دوم سریال رهایم کن: کشته شدن عبدالله (کارگر معدن) که قصد داشت جریان پیدا شدن کهربا را با حاتم خان در میان بگذارد با پیگیری های همسرش و عدم حضورش به منزل حاتم خان را مجبور می‌کند که قضیه را با ژاندارمری در میان بگذارد. در چنین شرایط ملتهب و پر از تنش بهرام برای گفتن حقیقت و آنچه بر سر افسانه آمده به سراغ حاتم خان می رود. گفتن ماجرا  و کتک زدن به قصد کشتن،باعث می شود بهرام خود را در یک قدمی مرگ ببیند.

اینفو و بیوگرافی سریال رهایم کن

???? ژانر: عاشقانه حانوادگی

کستینگ و بازیگران:

آزاده صمدی , بابک کریمی , حسن معجونی , محسن تنابنده , مهدی حسینی نیا , هدی زین العابدین , هوتن شکیبا , یوسف تیموری , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

کارگردان: شهرام شاه حسینی

«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…

رهایم کن – Se Me F ee یک سریال نمایش خانگی محصول سال 1401 است که از 28 بهمن ماه 1401 به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، این سریال به تهیه کنندگی: مجید مولایی ، نویسندگی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی تولید و ساخته شده است. شما می توانید به وسیله وبسایت کول دانلود جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

دانلود قسمت دوم رهایم کن

???? خلاصه داستان قسمت دوم 2 رهایم کن:

اپیزود دوم رهایم کن با سکانسی از گذشته آغاز می شود در حالی که افسانه و هاتف (خواهر و بردار حاتم) بر بالین فرزند بیمار حاتم هستند. ورود آشفته و پریشان حاتم خواهر و برادرش را مجبور به واکنش و پرسش می‌کند که چه اتفاقی برای فرزندش افتاده؟

چه بر سر نغمه (همسر حاتم) آمده؟ حاتم دلیل ترک و ترد کردن نغمه را اینگونه بیان می کند که نغمه قصد کشتن و خفه کردن فرزندشان را داشته است و به گفتن همین جملات کوتاه بسنده می‌کند. یونس (برادر مارال) عضو تشکیلات و گروهی است که هنوز هویتشان برای ما مشخص نیست،اقدام یونس برای ترور شخصی با شکست مواجه می شود و این ناکامی او را به دردسر بزرگی انداخته است.

یونس برای پنهان و آرام شدن اوضاع به صرف دوستی و همشهری بودن به سراغ هاتف می رود اما تمام  آنچه اتفاق افتاده است را از او مخفی نگه می دارد. اما با پیدا شدن اسلحه هاتف به ماجرا پی می برد و اینکه یونس باعث شده به چنین دردسر بزرگی بیفتد ناراحت و عصبانی است.

هاتف با رفتن به سمت شخصی که حکم رابط یونس برای رهایی از این مخمصه و فرار او را دارد تلاش می‌کند با تسریع بخشیدن به انجام این کار هر چه زودتر خود را از این شرایط نجات دهد. اما شکنجه شدن رابط توسط افرادی ناشناس و لو دادن محل قرار یونس باعث می‌شود یونس جانش را از دست بدهد و کشته شود. افسانه بعد از دیدار دانیال(خواننده معروف) و اتفاق ناگواری که برایش رخ داد اکنون دچار شرایط روحی سخت و بغرنجی است و لحظات وخیم و  حادی را سپری می‌کند.

کشته شدن عبدالله(کارگر معدن )که قصد داشت جریان پیدا شدن کهربا را با حاتم خان در میان بگذارد با پیگیری های همسرش و عدم حضورش به منزل حاتم خان را مجبور می‌کند که قضیه را با ژاندارمری در میان بگذارد. در چنین شرایط ملتهب و پر از تنش بهرام برای گفتن حقیقت و آنچه بر سر افسانه آمده به سراغ حاتم خان می رود. گفتن ماجرا  و کتک زدن به قصد کشتن،باعث می شود بهرام خود را در یک قدمی مرگ ببیند.

حال، حاتم خان به سراغ افسانه رفته است باید در قسمت بعد دید چه در انتظار افسانه است و حاتم خان چه قصد و نیتی را در سر می پروراند؟؟ واکنش مارال به مرگ برادرش چه خواهد بود؟آیا از این اتفاق مطلع خواهد شد؟؟

حال باید دید که در قسمت 2 سریال رهایم کن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت سوم رهایم کن در این جا می کنیم.

دانلود قسمت سوم رهایم کن

دانلود سریال رهایم کن

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

قسمت 2 سریال کره ای به سوی زمان تو با زیرنویس فارسی■(لینک دانلود با زیرنویس چسبیده در قسمت توضیحات)■

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

لینک دانلود با زیرنویس چسبیده:480p: h ps:1da.i Uemci 720p: h ps:1da.i NKjW

دکمه بازگشت به بالا