انیمه تخت نشان قسمت 72

انــیمه Th o e of seal قسمت اول ‍با زیر نویس فارسی

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

6000 سال پیش، امپراتور شیطان، فنگ شیو و 72 ستون خدای شیطان از آسمان فرود آمدند، همه موجودات به نفس ستون های امپراطور شیطان آلوده شدند و بلافاصله به موجودات اهریمنی جهش یافتند و سپس انسان ها وارد عصر تاریک شدند. . پس از آن، تمرین‌کنندگان انسانی که از شش معبد ترتیب داده شده بودند، ایستادند تا جلوی پیشرفت شیاطین را بگیرند و به تدریج موقعیتی را ایجاد کردند که در آن انسان‌ها و شیاطین در کنار هم زندگی می‌کردند. لانگ هاوچن، قهرمان داستان، به معبد شوالیه، یکی از شش معبد بزرگ می‌پیوندد تا برای نجات مادرش، شوالیه شود. در ماجراجویی گام به گام رشد، ماجراها، ترفندها و عشق و دوستی مقدر ادامه می یابد.او، لانگ هاوچن به روحیه جوانمردی پایبند است و با شخصیت و سخت کوشی خود، شناخت دیگران را به دست می آورد. او ابتدا «گروه شکارچی شیاطین شماره» را تشکیل داد. 1 اینچ با سایر نوجوانان

معرفی انیمه تخت نشان (Th o e of Seal) ؛ داستان، شخصیت‌ها و نمرات

فهرست مطالب:

داستان انیمه تخت نشان

انیمه تخت نشان یکی از انیمه‌هایی است که شما را میخکوب تماشای خود می‌کند؛ یک انیمه‌ی اکشن به تمام عیار! داستان انیمه در حدود شش هزار سال پیش اتفاق می‌افتد. دورانی که در نتیجه تهاجم 72 خدای شیطان، سلطنت و بقای بشر در معرض انقراض قرار گرفته است. تنها راه باقی‌مانده برای جلوگیری از پیشرفت شیاطین، اتحاد معابد با یکدیگر بود. بشر امیدوار است که با این اتحاد بتواند بقای خود را تضمین کند و از شر این دشمن پلید خلاص شود.

در این میان پسری نه ساله به نام لانگ هائو چن در حال تمرین است تا بتواند به شوالیه‌های معبد ملحق شود و از دنیای خود در برابر شیاطین محافظت کند. لانگ شینگ یو، استاد لانگ هائو چن، پتانسیل بسیار بالایی در هائو چن می‌بیند و اعتقاد دارد که او می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین شوالیه‌های معبد شود. وی با این امید هائو چن را آموزش می‌دهد که بتواند در کنار او خدایان شیطان را شکست دهند.

لانگ هائو چن پس از گذراندن امتحان شوالیه تصمیم می‌گیرد تا مراسم رستاخیز مقدس را به جای آورد. در این مراسم مشخص می‌شود که او در وجودش انرژی معنوی بسیاری دارد؛ او پسر نور است! اکنون لانگ هائو چن با چالش‌های بزرگی روبه‌رو می‌شود، هدف او پایان دادن به دوران تاریکی و تصاحب تاج و تخت است! به نظر شما آیا هائو چن و استادش موفق به این کار می‌شوند یا این شیاطین هستند که بر دنیا حکومت خواهند کرد؟!

شخصیت‌های انیمه تخت نشان و معرفی صداپیشگان

لانگ هائو چن

یو بای

یو بای (Bai Yue) مادر لانگ هائو چن و همسر لانگ شینگ یو می‌باشد. او در حقیقت دختر امپراطور خدای شیطان، فنگ ژیو، می‌باشد. صداپیشه این کاراکتر در انیمه سریالی تخت نشان، شیکیو یه (Zhiqiu Ye) می‌باشد.

لانگ شینگ یو

لانگ شینگ یو (Xi gyu Lo g)، پدر لانگ هائو چن می‌باشد. او که خود یک شوالیه می‌باشد، به مدت سه سال لانگ هائو چون را در شهر اودین مورد تعلیم قرار داد. سپس برای مبارزه با شیاطین و نجات دنیا از تاریکی، او همراه با هائو چن، یو بای را ترک کرد. صداپیشگی این شخصیت را در انیمه، شخصی به نام ین تانگ (Yi To g) برعهده دارد.

هان یو

هان یو (Yu Ha )، یکی دیگر از کاراکترهای انیمه Th o e of Seal، نیز یکی از شوالیه‌های معبد می‌باشد. در ابتدا او به عنوان حریف لانگ هائو چن در مسیر تبدیل شدن به بزرگ‌ترین شوالیه ظاهر می‌شود. اما پس از گذشت مدتی، به یکی از یاران لانگ هائو چن تبدیل می‌شود. صداپیشه این شخصیت در طول انیمه سریالی تخت نشان، شخصی به نام تیانژیانگ یانگ (Tia xia g Ya g) است.

لی شین

لی شین (Xi Li) یکی از شوالیه‌های زن می‌باشد که همانند سایر شوالیه‌های معبد در مبارزه با شیاطین دنیا است. او نیز در کنار لانگ هائو چن در تلاش است تا به عصر تاریکی پایان دهد. صداپیشگی این کاراکتر از انیمه Th o e of Seal، برعهده شخصی به نام مه‌مه یان (Ya Meme) است.

لین شین

لین شین (Xi Li ) داروساز‌ نابغه‌ای در معبد جادویی می‌باشد. وی همواره با داروهای خود به شوالیه‌ها کمک می‌کند تا در برابر آسیب‌ها مقاوم باشند. لین شین نقشی حیاتی در مبارزه با شیاطین دارد. صداپیشه این کاراکتر از انیمه، شخصی به نام مینگیو لیو (Mi gyue Liu) است.

شنگ کایر

نمرات انیمه تخت نشان

تا به اینجا به معرفی انیمه تخت نشان پرداختیم. سپس به خط داستانی فصل اول و فصل دوم انیمه تخت نشان اشاره کردیم و به معرفی شخصیت های این انیمه پرطرفدار پرداختیم. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به نقد انیمه تخت نشان و امتیازاتی که از کاربران سایت‌های معتبری همچون IMDB و MyA imeLis دریافت کرده، بپردازیم. با توجه به اینکه در حدود یک سال از پخش این انیمه می‌گذرد، انیمه تخت نشان توانسته امتیازات فوق‌العاده خود را حفظ کند. این دلیلی کافی برای تماشا کردن آن می‌باشد. امتیازات انیمه Th o e of Seal در سایت آی‌ام‌دی‌بی 9.1 از 10 می‌باشد. در سایت MyA imeLis نیز این انیمه توانسته امتیاز 7.72 از 10 را به خود اختصاص دهد. شما چه امتیازی از 10 به این انیمه سریالی اختصاص می‌دهید؟!

کلام آخر

در این مقاله از پلازا به معرفی و بررسی انیمه تخت نشان پرداختیم. انیمه Th o e of Seal با داستان جذاب خود در مورد تقابل بین انسان و شیاطین، توانسته مخاطبین بسیاری را جذب خود کند. پس از پخش انیمه تخت نشان فصل دوم، همچنان این انیمه امتیازات بالای خود را حفظ کرده است. بسیاری از افراد در انتظار پخش قسمت‌های بعدی فصل دوم انیمه تخت نشان هستند تا ببینند سرانجام کار چه می‌شود؟! اگر شما هنوز به تماشای انیمه تخت نشان نپرداخته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا تریلر انیمه Th o e of Seal را ببینید و اگر آن را پسندید، هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود انیمه Th o e of Seal اقدام کنید تا از تماشای آن لذت ببرید. ضمن تشکر از همراهی شما، در صورتی که نظر یا نقدی در مورد انیمه تخت نشان دارید، در قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

انیمه تاج تخت قسمت57

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

اگر زیرنویس پیدا کنم میزارم

دکمه بازگشت به بالا