سایت ثبت نام گواهینامه موتور یک روزه تهران

از بین بردن خط و خش سطحی و عمیق بدنه ماشین با ساده‌ترین موارد

خطر ایجاد خط و خش بر روی بدنه ماشین همیشه وجود دارد؛ اما جای نگرانی نیست! برای آشنایی با ساده‌ترین روش‌های رفع خط و خش ماشین، این مقاله کاربردی را مطالعه کنید.

فهرست مطالب:

گواهینامه موتور بدون آزمون – یک روزه

گواهینامه موتور بدون آزمون، فقط برای موتورسیکلت و برای افراد واجد شرایط که موتورسیکلت دارند، (فقط تهران) بعد از مراجعه به شهرک آزمایش در تهران برای ثبت نام و بعد از ارائه مدارک هویتی، احراز آدرس پستی خود، با پرداخت هزینه پایین تر از آموزشگاه رانندگی که تا 60 درصد کاهش یافته، صادر خواهد شد.

اخیرا شاهد صدور گواهینامه موتور بدون آزمون هستیم که شرایط بسیار مناسبی را برای افرادی که واجد شرایط استفاده از موتور هستند، فراهم کرده است. در ادامه به چگونگی اخذ گواهینامه موتور بدون آزمون می‌پردازیم تا بتوانید از این طریق به موتورسواری در سطح شهر بپردازید.

معرفی طرح گواهینامه موتور بدون آزمون

دارا بودن گواهینامه موتور یکی از مهم‌ترین مدارکی است که به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از این وسیله نقلیه در داخل و خارج شهر تردد کنید.

بدون دارا بودن گواهینامه موتور استفاده از موتورسیکلت در داخل و بیرون شهر تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده جریمه خواهید شد.

ازآنجاییکه موتورسیکلت وسیله ارزان‌قیمتی بوده و یادگیری آن از خودرو آسان‌تر است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که به اخذ گواهینامه این وسیله نقلیه بپردازند.

البته در این میان برخی از افراد بدون دارا بودن گواهینامه اقدام به خرید موتور برقی کرده‌اند که سبب وقوع تصادفات بسیار زیادی در سطح شهر شده است. به همین دلیل امروزه شاهد تصویب طرح جدیدی با عنوان گواهینامه موتور بدون آزمون هستیم که شما می‌توانید در کم‌تر از 24 ساعت گواهینامه خود را تحویل بگیرید.

آشنایی با شرایط اخذ گواهینامه موتور بدون آزمون

گواهینامه موتور بدون آزمون یا گواهینامه یک روزه یکی از طرح‌های جدیدی است که در تهران ایجاد شده است. در این طرح آزمایشی اگر دارای موتور سیکلت هستید ولی گواهینامه ندارید، می‌توانید با توانایی و مهارت عملی که دارید، بدون نیاز به آزمون کتبی در کم‌تر از 24 ساعت به دریافت گواهینامه بپردازید.

این افراد با هزینه‌ای که نسبت به قبل 60 درصد کاهش یافته، می‌توانند اقدام به دریافت این گواهینامه نمایند. البته برای اخذ این گواهینامه شما باید واجد شرایطی باشید که این شرایط به شرح زیر است:

گواهینامه موتور یک روزه

گواهینامه یک روزه، صرفا در خصوص موتور سیکلت و برای افراد واجد شرایط که از موتورسیکلت برخوردار هستند، پس از مراجعه به شهرک آزمایش در تهران برای ثبت نام و بعد از ارائه مدارک هویتی، امضای منشور اخلاقی و قانونی و احراز آدرس پستی، با پرداخت هزینه این امر که تا 60 درصد کاهش یافته، صادر خواهد شد.

مراحل ثبت نام گواهینامه یک روزه

اگر قصد دریافت گواهینامه یک روزه موتور را دارید، باید با مراحل ثبت نام گواهینامه آشنا باشید تا در روند کار مشکلی برای شما ایجاد نشود.

در صورتیکه قصد دریافت گواهینامه موتور بدون آزمون را دارید، باید برای دریافت این گواهینامه اقدام کنید. دریافت گواهینامه یک روزه موتور به صورت آزمایشی و در شهرک آزمایش انجام می‌گیرد. البته این طرح در مراکز استان‌ها نیز اجرا خواهد شد.

پس از ارائه مدارک و انجام آزمایش‌های سلامت و معاینه چشم متقاضی باید هزینه‌ای را برای ثبت‌نام پرداخت کند. پس از پرداخت هزینه و در صورت قبولی در آزمون عملی شما می‌توانید گواهینامه موتور خود را در همان روز دریافت کنید.

مدارک لازم برای گواهینامه موتور یک روزه چیست؟

مدارک لازم برای دریافت گواهینامه یک روزه موتور به شرح زیر است:

آدرس مراکز گواهینامه موتور یک روزه

مراکز گواهینامه موتور یک روزه: از آنجاییکه این طرح در حال حاضر به صورت آزمایشی و در مراکز منتخب پلیس راه نمایندگی تهران برگزار می‌شود، متقاضیان برای دریافت گواهینامه موتور بدون آزمون باید به آدرس تهران، شهرک آزمایش، بلوار مرزداران و بوستان آزمایش مراجعه کنند تا بتوانند گواهینامه را دریافت نمایند.

البته علاوه‌بر شهرک آزمایش این طرح به زودی در مراکز استان‌ها نیز برگزار می‌شود و شما می‌توانید برای دریافت این گواهینامه اقدام کنید.

دریافت گواهینامه موتور بدون آزمون برای افرادی که نمی‌خواهند در آزمون شرکت کنند و دارای موتور با پلاک هستند، گزینه‌ای بسیار مناسب است. شما با پرداخت مبلغی مناسب می‌توانید این گواهینامه را دریافت کنید و به صورت قانونی تردد داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره گواهینامه موتور یک روزه اینجا کلیک کنید

دکمه بازگشت به بالا