استعلام قیمت خط همراه اول

قیمت گذاری سیم کارت

از قیمت خرید و فروش سیم کارت خود در بازار و همچنین نوع رند خطتون باخبر شوید. قیمت گذاری در رندباز به دو روش تخصصی و رایگان انجام می شود.

لازم به ذکر است که قیمت گذاری باعث ثبت سیم کارت شما در سامانه فروش نمی شود و فقط کارشناسی قیمت و کیفیت رندی خط شما بررسی می شود. پس از اعلام قیمت اگر قصد فروش دارید می توانید با ایجاد فروشگاه اختصاصی سیم کارت خود را ثبت کنید تا مشتریان با شما تماس بگیرند یا اگر عجله دارید از بخش فروش فوری سیم کارت استفاده کنید.

سیم کارت های قیمت گذاری شده: 97900376 عدد

قیمت گذاری رایگان
قیمت گذاری تخصصی
قیمت روز سیم کارت

با مراجعه به صفحه ی زیر قیمت پایه خرید و فروش سیم کارت به تفکیک اپراتورها و پیش شماره ها قابل مشاهده است.

چرا قیمت گذاری سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت به شما کمک می کند تا از قیمت سیم کارت خود در بازار اطلاع یابید. بحث قیمت گذاری سیم کارت کاری است که کاملا به کارشناسی نیاز داشته و در سایت سیم کارت دات کام این فرآیند توسط کارشناسان مجرب در امر خرید و فروش از سه روش قیمت گذاری رایگان،ویژه و تخصصی تعیین خواهد شد. مشترکان تمام اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل ،سامانتل و تالیا می توانند از این سرویس بهره ببرند. همچنین ثبت درخواست به منظور درج آگهی فروش نبوده و این مشخصات صرفا توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود. نحوه قیمت گذاری سیم کارت ها متفاوت می باشد و توسط مرجع خاص و یا مشخصی اعلام نخواهد شد. افراد فعال در حوزه شناس کارت، بر اساس ملاک های مختلفی از جمله نوع سیم کارت ارزش گذاری می کنند که این عوامل به رند و معمولی بودن سیم کارت ها و به اپراتور آن بستگی دارد. برای مثال استعلام قیمت سیم کارت همراه اول با ایرانسل متفاوت می باشد. همچنین تعیین قیمت سیم کارت دائمی و اعتباری و کارکرده نیز با هم تفاوت دارد. تخمین قیمت سیم کارت به نوع شماره سیم کارت (رند و معمولی) کم و زیاد می شود. به صورتی که هر چه شماره شما رندتر باشد از نظر قیمتی گران تر خواهد بود .همچنین سیم کارت دات کام مرجع خرید و فروش سیم کارت رند و کارکرده، می تواند در زمینه تعیین بهای سیم کارت به شما کمک کند.

قیمت گذاری سیم کارت شما توسط کارشناس خط!

در سیم خان می‌توانید به صورت رایگان، قیمت سیم کارت خود را توسط کارشناس خط در بیاورید! و نیازی به پرداخت هزینه برای تخمین ارزش واقعی شماره موردنظر خود ندارید. ارزیابی نرخ خطوط توسط کارشناس خط انجام می‌شود. شما به راحتی می‌توانید از طریق تماس با کارشناس خط، قیمت سیم کارت خود را بگیرید.

لیست کارشناسان خط جهت قیمت گذاری سیم کارت 0912

خانم حسینی – 8990 886 0912 – کلیه خطوط 0912

خانم غیاثوند – 880 95 95 0912 – کلیه خطوط 0912

آقای کوه زارع – 910 80 80 0912 – فقط کد 3-2-1

آقای مسکنی – 818 16 19 0912 – کلیه خطوط 0912

آقای نوروزی – 5680 107 0912 – کلیه خطوط 0912

 آقای گل محمدی – 0273 186 0912 – کلیه خطوط 0912

آقای یعقوب خانی – 1315 886 0912 – کلیه خطوط 0912

 خوشبختانه سیم خان، سایت خرید و فروش خط شرایطی را برای شما فراهم کرده که می‌توانید با خیال راحت و بدون دردسر، جای اینکه شما به دنبال مشتری باشید؛ مشتری شما را پیدا کند. فروش خط موبایل با قیمت موردنظر ممکن است کار سختی بنظر برسد، مگر نه؟ خریدار واقعی شماره از کجا بیاوریم؟ تمام آن چیزی که در مورد قیمت گذاری سیم کارت باید بدانید همین جاست!

در این صفحه شما را با فوت‌و‌فن‌های فروش سیم کارت دائمی و اعتباری آشنا می‌کنیم. همچنین ترفندهای فروش فوری خط را بدون هزینه آموزش می‌دهیم.

فروش خط دائم  0912 به خریدار عادی یا فروشنده؟ کدام به نفع من است؟

اول بگذارید آقای هاشمی رو به شما معرفی کنم که یک تصوری از او در ذهنتان داشته باشید. آقای هاشمی (ایشون همون آقای هاشمی کتاب‌ فارسی دهه شصت هستن) تصمیم می‌گیرد سیم کارت 0912 کد 9 خود را بفروشد. به نظر شما اولین قدم چیست؟

قیمت گذاری خط 0912، داستان شروع یک فروش موفق

قیمت گذاری سیم کارت 912 اولین چیزی است که باید در نظر گرفته شود. برخی از افراد به دنبال نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت هستند و یا از طریق کانال قیمت گذاری سیم کارت می‌خواهند هرچه سریع‌تر، قیمت خط  0912 کارکرده خود را تعیین کنند. در واقع هیچ کانال یا نرم افزاری برای قیمت گذاری سیم کارت ۰۹۱۲ وجود ندارد!

 این مرحله بسیار مهم است و شما باید از منبع درستی قیمت سیم کارت همراه اول کارکرده خود را استعلام بگیرید. به دلیل نوسان بازار معاملات خرید و فروش خط 0912، این موضوع اهمیت زیادی پیدا می‌کند. روش های قیمت گذاری خط‌های 0912 عبارت است از:

ممکن است وقتی در گوگل به دنبال قیمت گذاری سیمکارت همراه اول 0912 خود باشید سایت‌هایی که ربات قیمت گذاری سیم کارت دارند ببینید! سیستم تعیین قیمت خط تلفن همراه اول 0912 همانند بررسی قیمت خطوط مشابه شماره شماست و به صورت حدودی تعیین می‌گردد.

نکته مهم:  قیمت‌های حدودی (تقریبی) گزینه مناسبی برای فروش سیم کارت ثابت همراه اول 0912 شما نیستند.

آقای هاشمی در جستجوهای خود قیمت گذاری آنلاین سیم کارت هم برخورد اما ثبت درخواست استعلام قیمت خط 0912 کد 9 کارکرده همانا و همچنان منتظر ماندن برای تعیین قیمت همانا! حالا تکلیف چیست؟ پس چگونه قیمت گذاری کنیم؟ نگران نباشید خبرهای خوش را پایین تر می‌خوانید.

بهترین روش قیمت گذاری سیم کارت 0912 همراه اول

فروش 912 با قیمت مناسب، خواسته هر فروشنده‌ای است اما به چه کسی بفروشیم مقرون به‌صرفه‌تر باشد؟ خریداران سیم کارت به دو دسته خریدار عادی و خریداری که خودش فروشنده سیم کارت است تقسیم می‌شوند. هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند و این شما هستید که تعیین می کنید چه تصمیم برای شما مناسب‌تر است.

مزیت فروش به خریدار عادی ( فردی که به دنبال خرید خط 12 کارکرده است) این است که در صورتی که قیمت گذاری خط موبایل شما با بودجه خریدار در یک رنج باشد شما می‌توانید به راحتی معامله کنید اما پیدا کردن مشتری واقعی کمی زمان بر است و شما باید منتظر بمانید.

فروش به فردی که خودش در کار خرید و فروش سیم کارت 0912 است به نوعی فروش فوری به حساب می‌آید و فروشنده خط شما را می‌خرد اما نه با قیمتی که مدنظر شماست. طبیعتا چون در زمانی که مدنظر شماست خط را از شما فورا می‌خرد کمی پایین‌تر از قیمت معمول از شما برمی‌دارد.

خب ترجیح می‌دهید سیم کارت خود را سریع‌تر بفروشید و یا منتظر مشتری‌ بمانید؟ قیمت گذاری سیم به روش درست و دقیق به شما کمک می‌کند که مشتریان برای خرید سیمکارت 912 با شما تماس بگیرند پس هرچه قیمت مناسب‌تر باشد افراد زیادی به دنبال خرید از شما تماس می‌گیرند.

بحث شیرین قیمت گذاری سیم کارت 0912 هنوز تمام نشده است. حالا که تا اینجا با آقای هاشمی همراه بودیم و با روش‌های مختلف آشنا شدیم بهتر است دقیق‌ترین روش را هم ذکر کنیم.

به نظر شما چه کسی بهتر از همه می‌تواند این کار را انجام دهد؟ فردی که شغل او خرید و فروش خط همراه اول 0912 است و از بالا و پایین شدن قیمت‌ها اطلاع دارد و نرخ روز را میداند (ارزش واقعی خط را میداند و در این کار باتجربه است).

سیم خان؛ سایت قیمت گذاری سیم کارت 0912

قیمت گذاری سیم کارت همراه اول 0912 توسط کارشناس خط باتجربه و متخصص به صورت کاملا مجانی! برای استعلام قیمت سیم کارت دائمی همراه اول 912 خود نیازی به کانال یا نرم افزار خاصی ندارین حتی نیاز نیست  هزینه‌ای براش پرداخت کنین!

دکمه بازگشت به بالا