آخرین خبر از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش (شروع ثبت نام)

استخدام آموزش و پرورش

داوطلبانی که در آزمون استخدامی آموزگاری، دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ شرکت کرده‌اند و همچنین علاقمندانی که به دنبال آخرین اخبار استخدام مربی پرورشی سال ۱۴۰۲ هستند، با بررسی و مشاهده اخبار و مندرجات این صفحه می‌توانند به پاسخ تک‌تک پرسش‌هایشان دسترسی پیدا کنند.

خرید بسته‌های ویژه آزمون رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین

بسته‌های ویژه تیم آموزشی «ای استخدام» به منظور آمادگی حداکثری برای آزمون وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین شامل موارد زیر است. برای تهیه و بررسی هرکدام بر روی کلید مخصوص آن کلیک کنید:

بسته ویژه مطالعاتی حیطه عمومی آزمون اول- مقدماتی

 بسته ویژه حیطه عمومی آزمون دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورشاصل سوالات سازمان سنجش، آزمون آموزگاری آموزش و پرورش

آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی‌های مرتبط با احراز شغل مربی آمور آموزش معلولین جهت استخدام شغل مربی امور آموزش معلولین دعوت به عمل می‌آورد.

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی، اختصاصی

۱۱. شرط سنی برای شرکت در آزمون؛ داشتن حداقل سن بیست (۲۰) سال تمام و داشتن حداکثر چهل (۴۰)سال تمام (لیسانس و فوق لیسانس).

تبصره ۱ :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.تبصره ۲ :موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات الزم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور درجبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

تبصره ۳: به موجب بند(الف) ماده ۱۵ قانون حمایت ازخانواده وجوانی جمعیت، داوطلبان مشمول قانون مزبور به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال تا حداکثر پنج سال (۵)به سقف محدوده سنی اضافه خواهد شد. امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای ۲۵ نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون میباشد.

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آموزش و پرورش به صفحه «شرایط استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان با رعایت شرایط و ضوابط ذیل:به استناد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان استخدام پیمانی مشاغل آموزشی در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی (این دوره شامل مجموعه ای از دروس تربیتی، تخصصی و کارورزی (نظری، مهارتی) است دوره مهارت آموز ی شغل مربی امور آموزش معلولین در دانشگاه فرهنگیان بدون در یافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور میباشد.

– مهارت آموزانی که ازحضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی و یا آزمون جامع خودداری نمایند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و مشمول پرداخت هزینه های دوره آموزشی و خسارتهای وارده خواهند بود.- بخشی از هزینه های برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هریک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش وپرورش میتواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه های مربوط اقدام نماید.شرا یط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یکساله مهارتآموز ی بعد از قبولی نهایی و تایید صلاحیتهای عمومی توسط گز ینش، از سوی دانشگاههای مجر ی دوره یکساله مهارت آموز ی (دانشگاه فرهنگیان) اعلام خواهد شد. رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سو ی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی میباشد. پذیرفته شدگان نها یی جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت یکساله مهارت آموزی میبایست از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی i .ac.cfu.www موضوع را پیگیری نمایند.

– مدت دوره یکساله مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد و صرفا به عنوان شرط استخدام پیمانی در آموزش و پرورش میباشد. گواهی پایان دوره مهارت آموزی، دارای ارزش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نمیباشد.- محل مهارت آموزی دوره یکساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتایج قطعی توسط دانشگاه فرهنگیان تعیین خواهد شد.- تغییر محل مهارت آموزی، صرفا در صورت وجود شغل، با رعایت جنسیت از طریق سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.- پردیس های دانشگاه فرهنگیان به عنوان مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکانپذیر خواهد بود.۲ :)با توجه به مصوب جلسه ۹۶۵ مورخ ۱۷۴۱۳۹۸ شورای عالی آموزش و پرورش و همچنین تبصره ۴ ماده واحده نحوه جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش مصوب جلسه ۸۳۳ مورخ ۲۷۸۱۳۹۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی، هرگونه گزینش و استخدام در مشاغل آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش، بر اساس نیاز برای بوم خدمت خواهد بود که به صورت استانی صورت میپذیرد. بنابراین بعد از طی فرایند استخدامی، خارج شدن نیرو (فرد قبول شده) از بوم خدمت استانی به منزله قطع رابطه استخدامی بوده و ابقای ردیف برای بوم استان خواهد بود.۳ :)محل خدمت یک منطقه آموزشی است که حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفته شدگان نهایی، در این آگهی مشخص شده است. الزم به ذکر است شهرستانهایی که در جدول فهرست شغل محلهای اداره کل آموزش و پرورش استانها، دارای چند منطقه آموزش و پرورش میباشند، منطقه آموزش و پرورش محل خدمت فرد قبول شده (قبل از اشتغال)، توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه در یکی از مناطق آموزش و پرورش همان شهرستان تعیین خواهد شد.

۴ :)مهارت آموزان در زمان ثبت نام در پردیس های دانشگاه فرهنگیان، ملزم به ارائه مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و مدرک ICDL میباشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که قبل از اتمام دوره یکساله مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه نمایند.۵ :)به منظور نگهداشت و افزایش ماندگاری نیروهای استخدام شده در دوره ابتدایی، هرگونه تغییر سمت نیروهای بکارگرفته شده موضوع این آگهی به سایر مشاغل گروه معلم و کیفیت بخشی و یا انتقال ایشان به سایر دستگاههای اجرایی ممنوع است، مگر در موارد خاص که پس از بررسی واحد طرح و برنامه استان و با تایید مرکز برنامه ریزی منابع انسانی واموراداری و معاونت آموزش ابتدایی وزارتخانه انجام میگردد. در اجرای تبصره ۴ مصوبه ۸۳۳ شورای انقلاب فرهنگی، خارج شدن نیرو از بوم (استان، شهرستان، منطقه و ناحیه) به منزله قطع رابطه استخدامی و ابقای ردیف برای بوم خواهد بود.

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آموزش و پرورش به صفحه «شرایط استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

متقاضیان محترم برای مشاهده دفترچه آزمون ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین روی لینک زیر کلیک کنید

دفترچه آزمون

متقاضیان محترم برای ثبت نام آزمون ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام آزمون

برای دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی ویژه رشته های شغلی دبیرهنرآموز وزارت آموزش و پرورش، روی کلید زیر کلیک کنید.

دفترچه آزمون

متقاضیان محترم آزمون آزمون دبیری و هنرآموزی برای مشاهده نتایج روی  لینک زیر کلیک کنید

مشاهده نتایج آزمون

فرم اعلام آمادگی مصاحبه

اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت 

آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل‌های استانی 

دریافت فرم استشهاد محلی 

راهنمای سامانه گزینش و استخدام

متقاضیان محترم آزمون آموزگار ابتدایی و استثنائی برای مشاهده نتایج آزمون کتبی روی کلید زیر کلیک کنید:

مشاهده نتایج آزمون آموزگاری

آخرین آزمون‌های استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در یک نگاه

خرید بسته‌های ویژه مرحله ارزیابی تکمیلی آزمون دبیری و هنرآموزی

بسته‌های ویژه تیم آموزشی «ای استخدام» به منظور آمادگی حداکثری برای مرحله ارزیابی تکمیلی آزمون دبیری و هنرآموزی شامل موارد زیر است. برای تهیه و بررسی هرکدام بر روی کلید مخصوص آن کلیک کنید:

خرید بسته‌های  مصاحبه و ارزیابی دبیری و هنرآموز

سرخط اخبار استخدام آموزش و پرورش

مدیر پروژه آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: نمرات ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام آموزگار برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است و به زودی نتایج نهایی اعلام می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان: به زودی، آزمون برای جذب همکاران پرورشی، سرایداری و نیروی خدماتی خواهیم داشت و تعداد خوبی نیرو جذب خواهد شد.

همچنین احتمال دارد که مجددا در آموزش ابتدایی، معلم جذب شود زیرا آمار قبولی‌ها در آزمون استخدامی برگزار شده کم بود و نمره‌ قبولی برخی به حد نصاب نرسیده بود و وزارت در تلاش است که دوباره مجوز برگزاری آزمون اخذ شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ به اطلاع می‌رسانیم، نتایج آزمون کتبی اعلام شد و از طریق کلید زیر قابل مشاهده است.

اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ جهت حضور در سایر مراحل فرآیند ارزیابی تکمیلی (بررسی مدارک و مستندات، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و سنجش و ارزیابی تکمیلی)

برای مشاهده اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ جهت حضور در سایر مراحل فرآیند ارزیابی تکمیلی (بررسی مدارک و مستندات، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و سنجش و ارزیابی تکمیلی) اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش وپرورش استان ها اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده راهنمای سامانه گزینش و استخدام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده فرم استشهاد محل اینجا را کلیک کنید

مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

برای دسترسی به آرشیو اخبار آموزش و پرورش و مشاهده اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش به صفحه «اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

بسته‌های ویژه «ای استخدام»

کامل‌ترین بسته آموزشی

برای خرید کلیک کنید

کامل‌ترین بسته آموزشی

برای خرید کلیک کنید

اصل سوالات با پاسخ نامه تشریحی

برای خرید کلیک کنید

شامل بررسی دقیق نحوه انجام ارزیابی تکمیلی

برای خرید کلیک کنید

شامل مهم‌ترین نکات روز مصاحبه

برای خرید کلیک کنید

شامل هفت فصل آموزش مصاحبه و گزینش

برای خرید کلیک کنید

شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش

برای خرید کلیک کنید

استخدام مربی پرورشی در سال ۱۴۰۲

یکی از مشکلات اساسی مدارس در سال‌های اخیر کمبود مربیان پرورشی و معاونین پرورشی در مدارس بوده است. این کمبود تا جایی پیش‌رفته که رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در مصاحبه‌ای اعلام کرده است: «نخستین گام در احیای معاونت پرورشی، بازگرداندن مربی پرورشی و مشاور به مدارس است اما هم‌اکنون ۴۰ هزار مدرسه مربی پرورشی و مشاور ندارند.»

بر اساس قانون احیای معاونت پرورشی در کشور، در سال جاری وزارت آموزش و پرورش نیازمند ۱۰۷ هزار مربی و معاون پرورشی در سراسر کشور است. اما در حال حاضر در حدود ۴۷ هزار نیروی پرورشی در مدارس فعال هستند که بر اساس آخرین اطلاعات از معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش، حدود ۷ هزار نفر از این عزیزان در سال جاری بازنشسته خواهند شد.

طبق گفته‌های اصغر باقرزاده؛ معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، ۵۰ درصد مربیان پرورشی در دوره ابتدایی، ۲۸ درصد در دوره متوسطه اول، ۲۳ درصد در متوسطه دوم هستند. در بخش مشاوره نیز ۱۴.۵ درصد افراد در دوره ابتدایی، ۶۰ درصد در دوره متوسطه اول و ۲۵.۵ درصد در دوره متوسطه دوم هستند.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، جذب و استخدام ۱۱ هزار مربی پرورشی برای سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی شده و وزارت آموزش و پرورش درخواست این جذب را به سازمان اداری و استخدامی کشور ارسال کرده است. با این تفاسیر می‌توان گفت احتمالا تا پیش از پایان سال ۱۴۰۲ یک مرتبه آزمون ویژه جذب مربیان پرورشی در سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

دفترچه تفکیک شده راهنمای آزمون استخدامی ویژه مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش
لینک‌های مفید و کاربردی به همراه منابع مطالعاتی
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
آرشیو دوره‌های قبلی آزمون

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول

ثبت نام آزمون استخدامی  ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین از ۱۷ الی ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ است و آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۰ یا ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد .برای ثبت نام در آزمون، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده شرایط احراز رشته‌ها  استخدام ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین اینجا کلیک کنیدو یا دفترچه آزمون را دانلود نمایید.

خدمت «گوش به زنگ»  صفحه آموزش و پرورش را فعال کنید. با فعال‌سازی این خدمت، نیازی به بررسی چندباره این صفحه نیست و به محض انتشار اخبار مهم، از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن مطلع می‌شوید! برای فعال‌سازی اینجا کلیک کنید.

برای آشنایی با سوالات و تهیه بسته ویژه حیطه عمومی آزمون آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ اینجا کلیک کنید.

داشتن حداقل سن بیست (۲۰) سال تمام و داشتن حداکثر چهل (۴۰)سال تمام (لیسانس و فوق لیسانس).

آزمون استخدام آموزش و پرورش   ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین ۲۰ الی ۲۱ مهر ۱۴۰۲ خواهد بود، و ثبت نام آن نیز از ۱۷ الی ۳۱ شهریور۱۴۰۲ در جریان است.

 ۵۰ درصدِ میانگین نمره ۳ نفر اول هر منطقه، حد نصاب آن منطقه قرار داده می‌شود و در اعلام نتیجه نهایی آزمون پیش رو ۴۰ درصد به آزمون و ۶۰ درصد به ارزیابی تکمیلی (مصاحبه) اختصاص پیدا خواهد کرد

مواد آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ به ۳ حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی تقسیم می‌شود.

پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده به آموزش وپرورش(حداکثر سه برابر) درسقف ظرفیت پذیرش و براساس نتیجه امتحان (کتبی) با وزن چهل (۴۰)درصد )و ارزیابی تکمیلی با وزن شصت (۶۰)درصد  لحاظ شده و مفاد این دفترچه در اولویت انتخابی شغل- محل در مقایسه با سایر داوطلبان و با رعایت سهمیه قانونی داوطلب، به تعداد یک برابر ظرفیت صورت خواهد گرفت.

برای ایجاد آمادگی حضور در جلسه مصاحبه و ارزیابی تکمیلی آموزش و پرورش بسته‌های مندرج در این صفحه  را بررسی نمایید.

برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش  «کتاب جامع آزمون‌های استخدامی» و برای موفقیت در مرحله مصاحبه «کتاب جامع از آگهی استخدام تا مصاحبه و گزینش» را مشاهده کنید. همچنین کاربران وب سایت «ای استخدام» جزوه‌ها و نمونه سوالات خود را به صورت رایگان در اختیار  شما قرار داده‌اند. برای دریافت آن‌ها اینجا کلیک کنید. پیشنهاد می‌کنیم  با خواندن «تجربیات شرکت‌کنندگان ادوار گذشته» از تجربیات دیگران در مسیر موفقیت خود استفاده کنید. تجربیات این آزمون را از اینجا بخوانید.

آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش

آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

در این صفحه آخرین و بروزترین اخبار آزمون استخدام آموزش و پرورش اطلاع رسانی می‌گردد. جهت مشاهده هریک از اخبار منتشر شده به آرشیو اخبار موجود در این صفحه مراجعه نمایید. همچنین می‍توانید سوالات خود را در بخش نظرات همین صفحه از دیگر کاربران و کارشناسان ایران استخدام جویا شوید.

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش

اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش اطلاعیه‌های آموزش و پرورش استان‌ها صفحات مرتبط صفحه جامع استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

فایل نهایی لیست آزمون استخدام آموزگاری به سنجش ارسال نشده است

رفع ایرادات فایل نهایی لیست آزمون آموزگاران عبد الرسول پورعباس، رئیس سازمان سنجش کشور گفت: سازمان سنجش به محض نهایی شدن لیست آزمون آموزگاری کارهای گزینش افراد را شروع خواهد کرد. به گفته وی فایل نهایی لیست آزمون آموزگاران هنوز نهایی نشده و این لیست در رفت و آمد بوده تا ایرادات آن بر طرف شود. او بیان کرد: تا به این لحظه آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ مانند کنکور ۱۴۰۲ برگزار می شود و تغییراتی را نخواهیم داشت.  مشاهده صفحه جامع آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش

خبر کمبود هزار معلم پرورشی در مدارس استان کرمانشاه

رفع کمبود 1000 معلم پرورشی استان کرمانشاه به زودی سلمان محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه رویکرد آموزش و پرورش رویکرد پرورشی است، گفت : براساس مستندات سند تحول همه فرهنگیان باید نکات تربیتی را بیان کنند. وی برنامه‌های آموزش و پرورش برای تربیت دانش‌آموزان را در مجموع در راستای آماده کردن آنان برای ظهور امام زمان (عج) عنوان کرد و افزود: امسال رویکرد آموزش و پرورش رویکردی تربیتی است. برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟  نمونه سوالات حیطه عمومی آزمون استخدام آموزش و پر…

سهمیه استان مازندران از آزمون استخدام مربی آموزش معلولان اعلام شد

جذب 39 ظرفیت برای استخدام مربی آموزش معلولان در مازندران به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، سیدسروش ساداتی جمالی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان مازندران، از تخصیص ۳۹ ظرفیت برای استخدام شغل مربی امور آموزش معلولان ( کاردرمانگر و گفتاورد مانگر ) در استان مازندران خبر داد. وی گفت: امسال دستگاه تعلیم و تربیت دو آزمون استخدامی برگزار کرده است؛ آزمون استخدامی اول ویژه جذب آموزگار ابتدایی بود که ۸ اردیبهشت برگزار شد و آزمون دوم ویژه جذب دبیر و هنرآموز بود که ۱۲ مرداد برگزار شده است. رئیس آم…

خبر استخدام 1400 دبیر و هنرآموز جدید در آموزش و پرورش خوزستان

دعوت به مصاحبه بیش از 2 هزار داوطلب در آزمون استخدام دبیر و هنرآموز خوزستان به گزارش خبرنگار مهر، مسعود حمیدی نژاد بعد از ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای بیان کرد: بر اساس پایش صورت گرفته تاکنون بالغ بر ۹۹ هزار و ۴۵۳ دانش آموز بدو ورود به پایه اول در استان خوزستان در مدارس ابتدایی فرآیند ثبت نام خود را انجام داده‌اند. مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به روند ثبت نام و توزیع کتب درسی در استان تاکید کرد: در تأمین کتاب‌های درسی به هیچ وجه کمبودی وجود ندارد و تا قبل از آغاز مهرماه همه ک…

خبر جذب 2000 معلم در مدارس عشایری کشور

سال آینده 2 هزار معلم در مدارس عشایری جذب می‌شوند! به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، علی تیرگیر خلیفه صبح امروز در نخستین گردهمایی و اجلاسیه مدیران مدارس عشایری استان گلستان اظهارکرد: با توجه به اینکه دانش‌آموزان عشایری دارای استعدادهای فراوانی هستند و در راستای حمایت از این استعدادها و دانش‌آموزان، سال آینده ۲ هزار نفر از این دانش‌آموزان که در کنکور سراسری پذیرفته می‌شوند به عنوان معلمان ویژه عشایری در مقطع کاردانی جذب می‌شوند. وی تصریح‌کرد: بیش از ۷۰ درصد از مدارس عشایری بصورت مدیر آموزگار…

تصویب به‌کارگیری معلمان بازنشسته به مدت 24 ساعت در هفته

استفاده از ظرفیت معلمان بازنشسته به مدت 24 ساعت در هفته وزیر آموزش و پرورش از آمادگی کامل این وزارتخانه برای آغاز سال تحصیلی خبر داد و تاکید کرد: مشکل نیروی انسانی را با جدیت پیگیری می‌کنیم. مطابق تبصره ۲ ماده واحده قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، کارمندان بازنشسته بیش از یک‌سوم زمان کاری را نمی‌توانستند کار کنند اما در مورد معلمان، با تصویب به‌کارگیری معلمان بازنشسته به مدت ۲۴ ساعت در هفته، این امکان فراهم شد تا بتوانیم از ظرفیت معلمان باتجربه بازنشسته بیشتر استفاده کنیم. به گزارش ایسنا، رضام…

سوالات متداول آزمون استخدام آموزش و پرورش

سوالات متداول آزمون استخدامی آموزش و پرورش با توجه به شروع ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش طی هفته گذشته کارشناسان ایران استخدام با بررسی دقیق دفترچه آزمون به سوالات مهم و پر تکرار شما کارجویان گرامی پاسخ داده اند، که برخی از مهمترین آنها به شرح زیر می باشد: برخی از نکات مهم دفترچه آزمون استخدام مربی امور آموزش معلولین  نکات مهم آزمون‌ استخدامی مربی امور آموزش معلولین  با توجه به شروع ثبت نام آزمون‌ استخدامی آموزش و پرورش در رده شغلی مربی امور آموزش معلولین در سال 1402، نکات مهم دفترچه…

انتشار دفترچه و شروع ثبت نام آزمون استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش

استخدام وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی مربی امور آموزش معلولین وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی‌های مرتبط با احراز شغل مربی امور آموزش معلولین جهت استخدام شغل مربی امور آموزش معلولین دعوت به عمل می‌آورد.  مهلت ثبت نام تا 31 شهریور 1402 می باشد. تعاریف مفاهیم‌ و تعاریف‌ برخی‌ از اصطلاحات به‌ کار رفته‌ در متن‌ دفترچه‌ راهنمای ثبت‌ نام آزمون استخدامی‌ به‌ شرح ذیل‌ است‌:  دستگاه اجرایی وزارت آموزش و پرورش  ایثارگران ایثارگران سهمیه ب…

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نتایج آزمون استخدام دبیر و هنرآموز خبر 7 شهریور 1402: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دبیر و هنرآموز آموزش و پرورش ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می‌رسانیم؛ اسامی چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیر و هنرآموز سال 1402 جهت حضور در سایر مراحل فرآیند استخدام (ارزیابی تکمیلی) اعلام گردید. مشاهده نتایج  مشاهده اطلاعیه نتایج  آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها  را…

صفحات مرتبط

در کاریابی مجازی ایران استخدام به رایگان عضو شوید…

جـهت ساخت رزومه کاری رایگان کلیک کنید

دریافت آگهی ها از طریق نرم افزار موبایل و کامپیوتر…

جهت دانلود نرم افزار و اپلیکیشن کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

دکمه بازگشت به بالا