چرا سریال خواهران و برادران پخش نمیشه

امشب منتظر سریال Ka deşle im (خواهر و برادرانم) نباشید

طرفداران سریال Ka deşle im (خواهر و برادرانم) بی‌صبرانه منتظر تماشای قسمت ۷۴ هستند اما امشب منتظر پخش سریال نباشید …

امشب ۳۱ دسامبر و زمان جشن سال نو میلادی در بسیاری از کشورهای جهان است و از حالا تا فردا شب جهان غرق در جشن و شادی خواهد بود. در نتیجه امشب سریال Ka deşle im (برادر و برادرانم) پخش نخواهد شد.

پیش از این نیز در مورد تعویق پخش قسمت ۷۴ اطلاع رسانی کرده بودیم. قسمت ۷۴ سریال برادر و خواهرانم Ka desle im شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ پخش خواهد شد. ( اگر برنامه جدول پخش تغییری نکند )

سریال خواهران و برادران چرا پخش نمیشه

از جم سریرز نگاه میکردم دوهفتس نشون نمیده شایدم یه هفتس

چرا

توآ تی وی چند شنبه ها وساعت چند میده توترکیه

چرا قسمت 74 سریال خواهر و برادرانم پخش نشد | قسمت 74 خواهر و برادرانم کی میاد؟

چرا قسمت 74 سریال خواهر و برادرانم پخش نشد | چرا قسمت جدید ۷۴ خواهر و برادرانم پخش نمیشه؟ | قسمت 74 خواهر و برادرانم کی میاد | تاریخ پخش قسمت ۷۴ خواهر و برادرانم سریال خواهر و برادرانم قسمت ۷۴ زیرنویس فارسی (دی ال مکوین) | سریال خواهر و برادرانم قسمت 74 زیرنویس چسبیده فارسی | سریال خواهران و برادران قسمت 74

با گروه فیلم و سریال ترکی نیوروز همراه باشید

آنچه درباره کارداشلریم میدانیم:

قدیر، عمر، آسیه و امل خواهر و برادر هستند. آن ها همراه با والدینشان، هاتیک و ولی، زندگی آرامی دارند. ولی در یک پروژه ساختمانی متعلق به یک شرکت بزرگ کار می کند. رئیس این شرکت، دو سهامدار هستند؛ خانواده آتاگول و خانواده مانی یاشیل. هاتیک، مادر خانواده به عنوان خدمتکار برای خانواده آتاگول کار می کند.

در قسمت اول این سریال، هاتیک چیزی می بیند که نباید ببیند. او تصادفاً آکیف آتاگول را با همسر شریکش، سوزان مانی یاشیل می بیند. در حالی که هاتیک همراه با آکیف آتاگول در اتومبیل است، یک تصادف مرگبار رخ می دهد. آکیف از اتومبیل خارج می شود و هاتیک که به شدت صدمه دیده است را رها می کند.

در داستان سریال خواهر و برادرانم، قدیر، عمر، آسیه و امل مشکلات بسیار زیادی را تحمل خواهند کرد. در حالی که هاتیک در بیمارستان تحت مراقبت پزشکی است، پدر خانواده با آکیف آتاگول روبرو می شود. در حالی که هر دو مرد در محل ساخت و ساز قرار دارند، آکیف آتاگول ولی را به قتل می رساند.

قدیر، عمر، آسیه و امل تنها و بی پول باقی می مانند. در این سریال، بچه ها که توسط مالک از خانه بیرون شده اند، به خانه عموی پدری خود پناه می برند. اما زن عمو، سنگول، آن ها را از خانه بیرون می کند و مجبور می شوند به مرغداری پناه ببرند.

بنا به اعلام کانال ATV که این سریال از آن پخش میشود، این هفته قسمت 74 این سریال پخش نخواهد شد. هنوز دلیل این اتفاق مشخص نیست

همچنین بخوانید:

Δdocume .ge Eleme ById(ak_js_1).se A ibu e(value,( ew Da e()).ge Time())

Δdocume .ge Eleme ById(ak_js_2).se A ibu e(value,( ew Da e()).ge Time())

دکمه بازگشت به بالا