مبلغ یارانه معیشتی برای 4 نفر

یارانه مرداد ماه برای چه کسانی ۵۲۰ هزار تومان خواهد بود؟

تاریخ واریز یارانه نقدی مرداد ۱۴۰۲ روز جمعه ۲۰ مرداد است و ۵ روز بعد یارانه معیشتی واریز خواهد شد. همچنین در صورت رعایت شرایط اعلامی کل یارانه کمک معیشتی هر فرد به ۵۲۰ هزار تومان در ماه افزایش خواهد یافت.

به گزارش جهان صنعت نیوز، تاریخ واریز یارانه مرداد ۱۴۰۲ روز جمعه ۲۰ مردادماه است. ۵ روز دیگر یارانه معیشتی به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول واریز خواهد شد.

یارانه نقدی مرداد ۱۴۰۲ چقدر است؟

سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و دهک‌های چهارم تا نهم قرار مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر یارانه نقدی مرداد ۱۴۰۲ را دریافت خواهند کرد.

یارانه ۵۲۰ هزار تومانی برای چه کسانی است؟

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی در مردادماه خبر داد. بر این اساس اگر خانوارها ۵۰ درصد مبلغ یارانه مرداد ۱۴۰۲ (۴۰۰ هزار تومان) خود را که معادل ۲۰۰ هزار تومان می‌شود صرف خرید کالابرگ کنند، ۱۲۰ هزار تومان اعتبار اضافه به ازای هر عضو خانواده در حساب سرپرست خانوار شارژ می‌شود و کل یارانه کمک معیشتی هر فرد به ۵۲۰ هزار تومان در ماه افزایش خواهد یافت.

نحوه استفاده از کالابرگ الکترونیکی

 شیر کم چرب بطری، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات (ماست پرچرب پگاه)، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله ۱۱ قلم کالای اساسی در طرح کالابرگ الکترونیکی است. برای مشاهده جدول کالاهای اساسی می توانید به برنامه کاربردی “شما” (فارا) یا سایت shoma.sfa a.i  مراجعه کنید.

در این مرحله فقط خانوارهای دهک‌های اول تا سوم و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی می‌توانند از افزایش اعتبار ۱۲۰ هزار تومانی بهره‌مند شوند. چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل‌یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

سایت ثبت‌ نام یارانه جاماندگان​

ثبت‌ نام از افرادی که تاکنون از دریافت یارانه‌نقدی جا ماندند یا متقاضیان جدیدیارانه نقدی هستند نیز همچنان ادامه دارد. این افراد می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت‌ نام‌یارانه جاماندگان به آدرس h ps:my.gov.i  نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام کنند. 

اقتصادآنلاین

مبلغ یارانه معیشتی امشب چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی این ماه برای هر نفر چقدر است

در این پست از سایت مبلغ یارانه معیشتی امشب چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی این ماه برای هر نفر چقدر است را قرار دادیم . مبلغ یارانه نقدی معیشتی امشب و این ماه برای دهک های اول تا سوم 400 هزار تومان و برای دهک های سوم تا نهم 300 هزار تومان می باشد . یارانه معیشتی خرداد ماه سال 1402 مثل ماه های قبل روز 20 هر ماه به حساب یارانه بگیران واریز خواهد شد . اما و میزان و مقدار دقیق یارانه نقدی نقدی معیشتی خرداد 1402 چقدر است ؟ یارانه خرداد ماه سال 1402 چه موقع و چه زمانی و کی قابل برداشت از خودپرداز است ؟ هنوز مبلغ دقیق میزان یارانه نقدی خرداد 1402 مشخص نشده است و به محض اطلاع از مبلغ دقیق و اخبار و خبرهای فوری یارانه خرداد 1402 در همین مطلب گزارش خواهیم داد …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با میزان و مبلغ یارانه معیشتی برای هر نفر در خرداد ماه سال 1402 …

زمان واریز یارانه معیشتی خرداد ۱۴۰۲ اعلام شد

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۸ مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ خرداد ماه قابل برداشت است.

یارانه کمک معیشتی مرحله 148 مربوط به خرداد ماه 1402 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز شنبه 20 خرداد ماه قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتیکه سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ 400 هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتیکه جزو دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ 300 هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر گردیده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونایی

در صورتیکه سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی دوم کرونا اقدام نموده‌اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت نموده اند اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

واریز یارانه به حساب سرپرستان متقاضی بازبینی به دهک‌بندی و ثبت‌نامی‌های جدید

در این مرحله، سرپرستان خانواری که اقدام به ثبت نام نموده اند چنانچه در آزمون وسع انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک‌های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه خرداد ماه را مطابق دهک‌بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

همچنین خاطر نشان می‌گردد، سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه 1401قطع شده بود و درخواست بازبینی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، چنانچه در بازبینی انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک‌های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه خرداد ماه 1402 را مطابق دهک‌بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

یارانه خرداد کی واریز می شود؟

اطلاعیه شماره ۲۱ سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه مرحله ۱۴۸ ( خردادماه ) از ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ خرداد ماه قابل برداشت است.

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۷ مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۲ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۰ خرداد ماه قابل برداشت است.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، در این اطلاعیه آمده است:

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۶ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ خرداد ماه قابل برداشت است.

یارانه خرداد ۱۴۰۲ نقدی است؟

با توجه به اظهار نظر وزیر اقتصاد در چند روز گذشته و عدم آماده سازی زیر ساخت مربوطه برای پرداخت یارانه به صورت کالابرگ به احتمال زیاد یارانه خرداد ماه به صورت نقدی پرداخت شود.

کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونایی

در صورتیکه سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام نموده‌اند، باقی مانده اقساط وام کرونا این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت نموده اند اقساط وام اربعین به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

سازمان هدفمندی یارانه‌ ها اعلام کرد: امشب ضمن پرداخت یارانه مهر ماه ، معوقات دوره های گذشته نیز به حساب سرپرستان واریز خواهد شد.

این سازمان با انتشار اعلامیه‌ای اعلام کرد: یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله ۱۴۰ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مطابق معمول به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و از ساعت ۲۴ امروز (چهارشنبه ۲۰ مهرماه) قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتیکه سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر فرد و در صورتیکه جزو دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر فرد به حساب آنان واریز خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی کرونا اقدام کرده‌اند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد .

واریز یارانه و معوقات به حساب سرپرستان متقاضی بازبینی

این سازمان اعلام کرد در این مرحله، سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده بود و درخواست بازبینی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، در صورتی که در بازبینی انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک‌های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه مهرماه ماه را مطابق دهک‌بندی اعلام شده به همراه معوقات یارانه دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این افرادی که تا مهرماه نسبت به ثبت نام جهت دریافت یارانه اقدام نکرده اند نیز چنانچه جزو دهک‌های اول تا نهم شناخته شده باشند یارانه مهرماه را به همراه معوقات یارانه دریافت خواهند کرد.

متقاضیان بازبینی دهک‌بندی اعلام شده و افرادی که یارانه آنان از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ قطع شده است، می‌توانند جهت ثبت یا پیگیری درخواست خود به سامانه اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آدرس h ps:hemaya .mcls.gov.i مراجعه کرده یا با تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرند.

ثبت‌نام از افرادی که تاکنون از دریافت یارانه نقدی جا مانده‌اند یا متقاضی جدید دریافت یارانه هستند نیز همچنان ادامه دارد. این افراد می‌توانند با مراجعه به تارنمای پنجره ملی خدمات هوشمند به آدرس h ps:my.gov.i نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام کنند.

برای ثبت‌نام در این سامانه، در اختیار داشتن شماره تلفن همراه به‌ نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبای بانکی مربوط به سرپرست خانوار متقاضی جدید یا جامانده از یارانه، ضروری است.

سرپرستان مذکور همچنین می‌توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت‌نام خود، کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* (ستاره ۴ ستاره ۴۳۸۵۷ ستاره کد ملی مربع) را با شماره تلفن همراه به‌نام خود شماره‌گیری کنند.

مبلغ یارانه‌ در سال ۱۴۰۲ تغییر می‌کند؟

وزیر اقتصاد گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال تدارک اصلاحیه‌ای روی بسته یارانه سال گذشته است که هر وقت نهایی شود توسط وزیر تعاون یا بنده اعلام خواهد شد.

ایسنا: سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد امروز (سه شنبه) در نشست خبری خود با اشاره به اینکه امروز از پیام رسان پاپاپای که به جای سوئیفت است، رونمایی می شود، گفت: هنوز عوامل کوتاه مدت مثل چشم اندازهای انتظاراتی روانی تورم جزو مواردی است که دولت بر آن متمرکز است اما نتیجه کنترل ساختاری این است که نرخ تورم در فروردین یک درصد و در اردیبهشت هم نسبت به فروردین یک درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: تدابیر دولت بر ظرفیت‌های مغفول در تولید اعم از دارایی های راکد متمرکز است. همچنین در قالب مولدسازی از دارایی های راکد استفاده می شود. از منابع بودجه ای و غیر بودجه‌ای نیز دنبال تحریک رشد اقتصادی هستیم و سیاست تسهیل تولید برای بخش خصوصی در دستور کار است.

به گفته خاندوزی، سال قبل مجوزهای کسب و کار تسهیل شد و امسال نیز توجه دولت به سمت مقررات کسب و کار رفته است؛ به طوریکه ۴۰۰۰ مجوز در یک روز صادر کردیم که یک رکورد در روز پایانی اردیبهشت بود.

سخنگوی اقتصادی دولت همچنین با بیان اینکه مجوز کسب و کارهای حوزه شیلات و صنایع دستی تا پایان خرداد و مجوزهای خانگی به فهرست درگاه صدور مجوزها افزوده می شود، گفت: دولت مکلف است از ۲۸ اردیبهشت مقررات کسب و کار را تسهیل کند و هیچ وزارتخانه ای حق ندارد مقرره و تکلیفی برای تولید صادر کند مگر اینکه آن را به اطلاع عموم مردم رسانده باشد.

وی افزود: تولیدکنندگان سال‌ها شکایت داشتند که هر روز آیین نامه جدیدی ابلاغ می شود و ما غافلگیر می شویم که این اقدام دولت پایانی بر غافل‌گیری فعالان اقتصادی و یک قدم برای پیش پینی فعالیت اقتصادی خواهد بود.

خاندوزی خاطرنشان کرد: در دو ماه اول سال قبل ۵۵ بخشنامه بخش گمرکی و صادراتی صادر شده بود که در دو ماه اول امسال این مورد را به ۳۱ مورد کاهش دادیم و این روند را ادامه خواهیم داد تا بخشنامه‌ها کاهش یابد و دغدغه تولیدکنندگان کم شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: علل و ریشه های تورم در پنج سال اخیر باعث افزایش نا اطمینانی تولیدکنندگان نسبت به قیمت‌ها و کاهش قدرت خرید مردم شده است.

تورم جهانی سال قبل و ناآرامی هایی که در نیمه دوم سال پارسال رخ داد، منجر به تلاطم ارزی در پاییز و زمستان سال قبل شد و از جمله عوامل تورم بود که باید در این زمینه عوامل ساختاری و کوتاه مدت را مورد توجه قرار دهیم. عوامل ساختاری تورم زا در اقتصاد ایران تا حد خوبی تحت مدیریت و کنترل است و اکنون بی انضباطی دولت کنترل شده است. همچنین عوامل حوزه بی انضباطی های پولی تحت کنترل قرار دارد.

زمان واریز یارانه خرداد ۱۴۰۲ اعلام شد

یارانه خرداد کی واریز می شود؟ اطلاعیه شماره ۲۱ سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه مرحله ۱۴۸ …

سخنگوی اقتصادی دولت تصریح کرد: رشد نقدینگی در دولت قبل به نقطه اوج رسیده بود که با سخت گیری های صورت گرفته در پایان سال ۱۴۰۱ به حدود ۳۰ درصد کاهش یافت که از سرعت مطلوب در کاهش رشد نقدینگی حکایت دارد و در سال جاری نیز هدف گذاری رشد ۲۵ درصدی از سوی بانک مرکزی پیش بینی شده است. همچنین خلق پول در شبکه بانکی کشور تحت کنترل است و در حوزه کاهش وابستگی اقتصاد ایران به نوسانات ارزی و اساسا اصلاحاتی که در حوزه تجاری و ارزی کشور لازم است که در حال انجام است.

خاندوزی درباره برنامه دولت برای دلارزدایی گفت: دلار رانت هایی را در حوزه اقتصادی و سیاسی خلق کرده بود و آمریکا حداکثر سوءاستفاده از این رانت عظیم را داشت و بسیاری از کشورها از این مواجهه آمریکا با دلار واکنش نشان داده اند؛ به طوریکه سیاست‌های کاهش وابستگی به دلار در آسیا یک مفهوم فراگیر است و چین و سایر کشورها از این سیاست استفاده می‌کنند و ما هم ممنوعیت مبادله دلار در داخل کشور داریم. سهم دلار در تجارت ما به کمتر از ۱۰ درصد کاهش یافته است که این رقم در گذشته حدود ۳۰ درصد بود و یکی از دستور کارهای اتحادیه پایاپای آسیایی همین کاهش وابستگی به دلار است.

وی درباره انتقاد از دولت درباره رشد نقدینگی بیان کرد: بازی با الفاظ برای کسانی که باید پاسخگوی عملکرد خود باشند زیبنده نیست. در همه تئوری های پولی جهانی این حق برای مقام پولی محفوظ است که به سمت کنترل تورم برود. تلاش دولت این است که تاثیرات مخرب رشد نقدینگی را بکاهد. کاهش نقدینگی هم نشان از تلاش دولت برای فاصله گیری از رشد نقدینگی دارد.

سخنگوی اقتصادی دولت درباره میزان تامین ارز توسط بانک مرکزی تصریح کرد: طبق اعلام بانک مرکزی از ابتدای امسال در تخصیص ارز وضعیت بهتری نسبت به دوره مشابه سال گذشته داشته و حدود ۲۰ درصد بیشتر نیازهای ارزی را یعنی حدود ۱۶ میلیارد دلار ارز تامین کرده است. ۵.۶ میلیارد دلار برای صنعت و معدن، ۲.۹ میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی و ۳۱۰ میلیون دلار برای بخش بهداشت و درمان تامین شده است.

مبلغ یارانه معیشتی امشب چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی این ماه برای هر نفر چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی,مبلغ یارانه معیشتی برای 4 نفر,مبلغ یارانه معیشتی برای هر نفر,مبلغ یارانه معیشتی خرداد ۱۴۰۲,مبلغ یارانه معیشتی اردیبهشت ۱۴۰۲,مبلغ یارانه معیشتی خانواده سه نفره,مبلغ یارانه معیشتی دولت چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی برای خانواده سه نفره,مبلغ یارانه معیشتی برای 4 نفر ۱۴۰۲,مبلغ یارانه معیشتی برای خانوار 4 نفره,مبلغ یارانه معیشتی برای خانواده 4 نفره,مبلغ یارانه معیشتی خانوار 4 نفره,مبلغ یارانه معیشتی برای هر نفر چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی بنزین برای هر نفر,مبلغ یارانه معیشتی خرداد ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی خرداد ماه 1402,مبلغ واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ۱۴۰۲,مبلغ واریزی یارانه معیشتی اردیبهشت ۱۴۰۲,مبلغ واریز یارانه معیشتی اردیبهشت 1402,مبلغ یارانه معیشتی دی ماه چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی آذر ماه چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی هر ماه چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی امشب چقدر است,مبلغ یارانه و معیشتی چقدر است,مبلغ یارانه کمک معیشتی چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی مهرماه چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی 1402 چقدر است,مبلغ یارانه چقدر است,مبلغ یارانه چقدر است,مبلغ یارانه نقدی چقدر است,مبلغ یارانه ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه مهرماه چقدر است,مبلغ واریزی یارانه چقدر است,مبلغ یارانه ها چقدر است,مبلغ یارانه ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه نفری چقدر است,مبلغ واریز یارانه چقدر است,مبلغ یارانه چقدره,مبلغ یارانه امشب چقدره,مبلغ یارانه جدید چقدره,مبلغ یارانه 1402 چقدره,مبلغ یارانه امشب چقدره 1402,مبلغ یارانه ۱۴۰۲ چقدره,مبلغ یارانه خردادماه چقدره,مبلغ یارانه معیشتی چقدره,مبلغ یارانه یلدایی چقدره,مبلغ یارانه ماهانه چقدر است,مبلغ یارانه چقدر میباشد,مبلغ یارانه چقدر اضافه شده,مبلغ یارانه چقدر شده,مبلغ یارانه چقدر شد,مبلغ یارانه ها چقدر شد,مبلغ یارانه نقدی خردادماه چقدر است,مبلغ یارانه نقدی جدید چقدر است,مبلغ یارانه نقدی مهرماه چقدر است,مبلغ یارانه نقدی ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه نقدی 1402 چقدر است,مبلغ یارانه نقدی ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه نقدی اردیبهشت ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه نقدی هر نفر چقدر است,مبلغ یارانه نقدی اردیبهشت ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه شهریور ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه خردادماه ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه ابان ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه مهرماه ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه مهر ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه آذر ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه آذرماه ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه سال ۱۴۰۲ چقدر است,مبلغ یارانه آبان ماه چقدر است,مبلغ یارانه ابان 1402 چقدر است,مبلغ یارانه ابان ماه 1402 چقدر است,مبلغ یارانه آبان چقدر است,مبلغ یارانه معیشتی مهرماه چقدر است,مبلغ یارانه مهرماه 1402 چقدر است,یارانه خرداد امشب قابل برداشت است,ایا یارانه خرداد امشب قابل برداشت است,یارانه جدید خرداد امشب قابل برداشت است,یارانه خرداد از امشب قابل برداشت است,یارانه خرداد ۱۴۰۲ امشب قابل برداشت است,آیا یارانه خرداد ماه امشب قابل برداشت است,آیا یارانه خرداد 1402 امشب قابل برداشت است,یارانه جدید امشب قابل برداشت است خرداد ۱۴۰۲,یارانه خرداد امشب قابل برداشته,یارانه خرداد امشب قابل برداشت میشود,یارانه خرداد امشب قابل برداشت,یارانه خرداد امشب,یارانه خرداد امشب واریز میشه,یارانه خرداد امشب برداشت میشه,یارانه خرداد امشب واریز می شود یا نه,یارانه خرداد امشب برداشت میشود,یارانه خرداد امشب ازاد میشود,یارانه معیشتی خرداد امشب واریز میشود,یارانه خرداد امشب واریز می شود,یارانه معیشتی خرداد امشب واریز میشه,آیا یارانه خرداد امشب واریز می شود,برداشت یارانه خرداد امشب واریز میشود,یارانه خرداد ماه امشب واریز میشود

مبلغ یارانه معیشتی برای ۴ نفر

رادیو خبری ایمنا

چند رسانه ایمبلغ یارانه ۱۴۰۲ چقدر است؟ 

در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲، مبلغ یارانه نقدی برای سال آینده تغییری نخواهد کرد و یارانه‌های ۳۰۰ هزار تومانی و ۴۰۰ هزار تومانی ادامه دارد.

چند رسانه اییارانه جدید ۱۴۰۱ زمان برداشت و سایت اعتراض

واریز یارانه و افزایش آن با دستور رئیس‌جمهور برای افزایش رفاه خانوار در برابر افزایش قیمت‌های اخیر انجام شد.

اقتصادیارانه معیشتی اردیبهشت ۱۴۰۱ چه زمانی واریز می‌شود؟

زمان واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ماه اعلام شد. بدین ترتیب ساعت ۲۴:۰۰ روز شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، سی‌امین یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

ذره بین پانصد و شصت و نهم

چند رسانه ایزمان واریز آخرین یارانه معیشتی ۱۴۰۰

بیست‌وهشتمین مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه (دهم اسفندماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

ذره بین پانصد و پنجاه و یکم

چند رسانه اییارانه معیشتی بهمن ماه ۱۴۰۰ امشب واریز می‌شود

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت: بیست و هفتمین مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴ یکشنبه ۱۰ بهمن به‌ حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

ذره بین پانصد و یازده

چند رسانه اییارانه معیشتی آذرماه امشب واریز می‌شود

سازمان هدفمند سازی یارانه ها از واریز بیست وپنجمین مرحله یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار در ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۰ آذرماه خبر داد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها:

اقتصادیارانه معیشتی فردا واریز می‌شود

«بیست وپنجمین» مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه، ۱۰ آذرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

ذره بین پانصد و هشتم

چند رسانه ایزمان واریز همه یارانه‌های آذرماه اعلام شد

یارانه معیشتی بنزین که از آذر سال ۹۸ پرداخت می‌شود بین ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان است. طبق روال ماه‌های گذشته این یارانه در روز چهارشنبه دهم آذر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

ذره بین پانصد و هشتاد و پنج

چند رسانه اییارانه معیشتی آبان ۱۴۰۰ فردا شب واریز می‌ شود

بیست و چهارمین مرحله یارانه معیشتی آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ روز دوشنبه (۱۰ آبان ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

ذره بین پانصد و شصت و شش

چند رسانه اییارانه معیشتی مهرماه ۱۴۰۰

بیست و سومین مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴:۰۰ امشب_ ۱۰ مهر_ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور:

اقتصادیارانه معیشتی مهرماه ۱۴۰۰ امشب واریز می‌شود

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور گفت: «بیست و سومین» مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴:۰۰ روز شنبه، ۱۰ مهرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

بسته خبری رادیو ایمنا

چند رسانه اییارانه معیشتی شهریور ماه ۱۴۰۰

اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای زمان واریز یارانه معیشتی شهریور ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

اقتصادزمان واریز یارانه معیشتی شهریور ۱۴۰۰ اعلام شد

اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای زمان واریز یارانه معیشتی شهریور ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

اقتصادیارانه معیشتی مردادماه امشب واریز می‌شود

بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی مربوط به مرداد ماه سال جاری در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰۰۵۱۰ رأس ساعت ۲۴:۰۰ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

اقتصادزمان واریز یارانه معیشتی تیرماه ۱۴۰۰ اعلام شد

یارانه معیشتی تیرماه جاری، بامداد پنج شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا